اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

درباره ما

شاید در کمتر حوزه‌ای به اندازه‌ی حوزه‌ی مهاجرت و گردشگری شاهد این موضوع باشیم که افرادی سودجو، با ارائه مشاوره‌های نا درست و وعده‌های پوچ به متقاضیان، به ایشان امیدهای واهی می‌دهند و در مقابل، سرمایه‌ی سال‌ها کار و مهمتر از همه، عمر و شانس مهاجرت متقاضیان را از ایشان می‌گیرند.

به همین دلیل، برتر ویزا را تاسیس کردیم تا رسانه‌ای باشیم برای معرفی شرکت‌های مسئولیت پذیر و معتبر که گاها به دلیل حجم تبلیغات زرد افراد سودجو، کمتر به چشم متقاضیان می‌آیند؛ درصورتی که اگر متقاضیان با این مجموعه‌ها آشنا شوند، راه مطمئن‌تر و بهتری را برای مهاجرت در پیش خواهند داشت.

برتر ویزا پل ارتباطی متقاضیان ویزا و گردشگری با شرکت‌های معتبر فعال در این حوزه است.

خدمات برتر ویزا

شرکت‌ها، موسسات و وکلای فعال در حوزه گردشگری و مهاجرت که مجوزهای لازم را از سازمان‌های مربوطه دریافت کرده‌اند، با توجه به بازدیدهای بسیار زیاد و کاربران هدفمند وبسایت و شبکه‌های اجتماعی برتر ویزا، می‌توانند تبلیغات بسیار موثر و با نرخ تبدیل بسیار بالا را در این رسانه تجربه کنند.

همچنین خدماتی مانند طراحی سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، SEO، مشاوره و کوچینگ، آموزش‌های سازمانی و سایر خدمات مرتبط به صورت حرفه‌ای و تخصصی برای حوزه‌ی مهاجرت و گردشگری توسط تیم برتر ویزا انجام می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با ما در تماس باشید.

09194470645

راه های ارتباطی