اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

دسته بندی نشده

بهترین شرکت مهاجرتی 【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

امروزه دلایل بسیار زیادی برای مهاجرت به کشورهای دیگر خصوصاً کشورهای اروپایی و آمریکایی وجود دارد. بسیاری از مردم برای اهداف کوتاه مدت و بلندمدت برای تحصیل در دانشگاه‌های درجه یک، گردشگری و تفریح یا فرصت‌های شغلی بهتر و اهداف تجاری و پزشکی به کشورهای دیگر مهاجرت می‌کنند. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، حتما مقاله بهترین شرکت مهاجرتی را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

شکی نیست که اخذ ویزای ورود به هر کشوری برای مهاجران بسیار چالش برانگیز است و شناخت بهترین دفاتر مهاجرت می‌تواند راه را هموار کند.

ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرتی به بررسی ویژگی و شرایط شرکت‌های مهاجرتی برتر خواهیم پرداخت و پس از آن نیز 10 شرکت برتر مهاجرتی در داخل کشور را به شما معرفی می‌کنیم. برای شناخت بهترین موسسات مهاجرتی این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

فهرست مطالب

موسسه مهاجرتی

در سال‌های اخیر مشکلات مهاجرت به ویژه از کشورهای خاورمیانه و آسیایی مشکلاتی را برای متقاضیان ویزا ایجاد کرده است. با توجه به افزایش تقاضای مهاجرت از کشورهای آسیایی به کشورهای اروپایی، اعمال قوانین مهاجرت در کشورهای مختلف روز به روز سخت‌تر می‌شود و محبوب‌ترین کشورها در حال اجرای سیستم طبقه بندی مهاجرت هستند.

درخواست برای هر ویزا مستلزم دانش، تجربه و تسلط بر این قوانین است. دفاتر مهاجرت، کارگزاران و شرکت‌ها با وکلای مهاجرت همکاری می‌کنند تا به افراد، خانواده‌ها و متقاضیان کمک کنند تا ویزای خود را دریافت کنند و از طریق مسیرهای مهاجرتی مختلف و اغلب پیچیده وارد کشور مورد نظر خود شوند.

وضعیت و شرایط مهاجرت افراد مختلف می‌تواند منحصر به فرد باشد، بنابراین تماس با دفاتر مهاجرتی و همکاری با وکیلی که قوانین مهاجرت هر کشور را به طور کامل می‌داند، بهترین راه برای قرار گرفتن در مسیر مهاجرتی درست است.

وکلا و کارکنان این آژانس‌ها با توجه به شناختی که از قوانین مهاجرتی هر کشور دارند راه حل‌هایی ارائه می‌دهند و روند صدور ویزا را بسیار تسریع می‌کنند و از همه مهم‌تر با ارائه راهکارهای مناسب و تایید مدارک، شانس شما برای اخذ ویزا را افزایش می‌دهند.

بهترین موسسه مهاجرت، جایی است که شرایط شما را ارزیابی کند و بر اساس اهداف مهاجرتی شما در مورد بهترین رویکرد و مقصد برای شما مشاوره دقیق می‌دهد. 10 شرکت برتر مهاجرتی که در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد این ویژگی را خواهند داشت و متقاضیان را با قوانین مهاجرتی مربوطه در کشور مقصد و اطلاعاتی در مورد فرآیند رسیدگی آشنا می‌کنند. موسسات برتر مهاجرتی به متقاضیان در مراحل مختلف اخذ ویزا تا صدور ویزا کمک می‌کنند و پشتیبانی و راهنمایی گام به گام به آنها ارائه می‌دهند.

خدمات شرکت‌های مهاجرتی

خدمات شرکت‌های مهاجرتی
خدمات شرکت‌های مهاجرتی

دفاتر مهاجرت در زمینه‌هایی مانند اخذ ویزای توریستی، مهاجرت تحصیلی، ویزای کاری، مهاجرت و اقامت در کشورهای مختلف فعالیت می‌کنند. البته اکثر سازمان‌هایی که در یک یا دو رشته کار می‌کنند احتمالاً بهتر عمل خواهند کرد. کمک‌ها و راهنمایی‌هایی که این موسسات می‌توانند به متقاضیان ارائه دهند عبارتند از:

ویزای توریستی

ویزای توریستی که به عنوان مهاجرت کوتاه مدت در نظر گرفته می‌شود، یکی از ساده‌ترین انواع ویزا می‌باشد که شما می‌توانید دریافت کنید. اخذ ویزای توریستی نیازی به مدارک پیچیده ندارد و مقامات کنسولی اغلب به دنبال منابع مالی برای اثبات تمکن مالی فرد متقاضی هستند. همچنین مدارکی را باید ارائه دهند که ثابت کند متقاضی پس از ورود، در زمان مشخص یا تا زمان انقضای ویزا کشور مربوطه را ترک خواهد کرد و قصد پناهندگی را ندارد.

همانطور که قبلاً ذکر شد، در حالی که دریافت ویزای توریستی راحت‌تر از سایرین است، باید توجه داشت که این دلیل خوبی برای عدم نیاز به مشاوره و راهنمایی حرفه ای مهاجرت نیست. به دلیل ناآشنایی با قوانین کشورهای مختلف، مدارک و مراحل لازم برای اخذ ویزا، بهتر است کار خود را بدون نگرانی به کارشناسان مهاجرت بسپارید. برای انتخاب بهترین موسسه مهاجرت از میان 10 شرکت برتر مهاجرتی تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ویزای تحصیلی

انواع ویزای بلند مدت مانند ویزای تحصیلی با پیچیدگی و مراحل بیشتر همراه است. اولین قدم این است که برای دانشگاه‌ها یا کالج‌ها و مدارس کشورهای دیگر درخواست دهید. پس از آن باید درخواست خود را برای اداره مهاجرت بفرستید، وقت سفارت بگیرید، مدرک تحصیلی و زبان مورد نیاز را ارائه کنید و شهریه لازم را پرداخت کنید. وضعیت اقامت و بورسیه تحصیلی، و پیگیری مراحل ویزا بدون راهنمایی و کمک کارشناسان مهاجرت تقریباً غیرممکن است. کمک از یک وکیل مهاجرت می‌تواند این فرآیند پیچیده را برای شما بسیار آسان کند.

قوانین مهاجرت در هر کشور متفاوت است و حتی شرایط پذیرش برای هر دانشگاه ممکن است متفاوت باشد. همچنین، ورود به یک کشور دیگر همیشه می‌تواند برای فردی که برای اولین بار مهاجرت می‌کند گیج کننده باشد. علاوه بر پیشبرد این روش و آسان‌تر و سریع‌تر کردن آن، راهنمایی و مشاوره با متخصصان این حوزه می‌تواند دلگرم‌کننده باشد.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت تحصیلی کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت تحصیلی، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

ویزای کار

ویزای کار یکی از مهم‌ترین ویزاهایی است که شهروندان ایرانی همانند ویزای کار اقدام به اخذ آن می‌کنند. اکثرا با اخذ ویزای کاری مختلف به دنبال اقامت دائم در کشور مورد نظر خود هستند. البته ویزای تحصیلی و کاری یکی از موقعیت‌هایی است که می‌توانید از طریق آن به مهاجرت به کشورهای دیگر و دریافت اقامت امیدوار باشید.

به افراد با مهارت و حرفه ای و ماهر ویزای کاری اعطا می‌شود و آنها اجازه دارند برای مدت زمانی که ممکن است متفاوت باشد در کشور مقصد خود اقامت داشته باشند. افراد ماهر و آموزش دیده یا متقاضیان سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار می‌توانند ویزای کار یا مجوز کار خود را دریافت نمایند و در کشور مورد نظر خود اقامت داشته باشند.

هر نوع ویزای کاری در کشورهای مختلف بر اساس معیارها و شرایط متفاوتی صادر می‌شود. معمولاً پیشنهاد شغلی (Job Offer) با شرایط مشخص از سوی کارفرما در کشور مورد نظر صادر می‌شود. از مهترین شرایط دریافت ویزای کاری داشتن مدرک زبان و سابقه کار مرتبط و همچنین مدارکی است که تجربیات و مهارت‌های شخصی را اثبات کند، می‌باشد. البته لازم به ذکر است که شرایط انواع ویزای کار متفاوت می‌باشد.

توصیه می‌شود که این کار را از طریق آژانس مهاجرتی که چنین خدماتی را ارائه می‌دهد انجام دهید، زیرا اخذ و درخواست ویزای کار مستلزم تجربه و درک کامل قوانین کار و مهاجرت کشور مربوطه می‌باشد.

بهترین شرکت مهاجرتی را انتخاب کنید

تا به حال اهمیت همکاری با یک شرکت مهاجرتی معتبر را به عنوان پله ای برای اخذ ویزا و مهاجرت خود یاد گرفته اید. اما مرحله دوم انتخاب بهترین عامل مهاجرت است. چالش شما در یافتن و انتخاب یک عامل مهاجرت، ارزیابی و انتخاب بهترین موسسه مهاجرت می‌باشد.

برای بهره مندی از مشاوره صادقانه و خدمات با کیفیت برای اخذ ویزا بدون زمان و هزینه‌های اضافی چه فاکتورهایی را باید در نظر گرفت؟

مهم‌ترین این عوامل که 10 شرکت برتر مهاجرتی دارند عبارتند از:

1. جستجوی عمیق و بازیابی اطلاعات

برای یافتن نمایندگی‌های قانونی فقط به شبکه‌های مجازی و دنیای آنلاین نگاه نکنید. بسیاری از افراد سودجو با نام‌های مختلف با توصیه‌ها و اطلاعات غیرواقعی و وعده‌های مسکن تضمینی متقاضیان را فریب می‌دهند. در صورتی که ممکن است که متقاضی شرایط و ضوابط اخذ ویزای مورد نیاز برای مهاجرت و سفر را نداشته باشد.

بهترین آژانس‌های مهاجرتی این حوزه اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می‌دهند و شما را در این مورد به خوبی راهنمایی می‌کنند.

2. استعلام موسسات مهاجرتی

فعالیت‌های حقوقی و اعتباری سازمان مورد نظر خود را می‌توانید با نام شرکت یا شماره ثبت و شماره TC شرکت از طریق سامانه استعلام اشخاص حقوقی استعلام نمایید.

3. مراجعه حضوری داشته باشید

به وب سایت رسمی شرکت مورد نظر با دقت نگاه کنید و اطلاعات خود را مطابقت دهید. شرکت‌های معتبر اطلاعات جامع و کاملی را منتشر می‌کنند در حالی که شرکت‌های آماتور به اطلاعات محدود بسنده می‌کنند، اما تنها به آن تکیه نکنید.

بهترین روش این است که خود به شرکت مهاجرتی مراجعه حضوری داشته باشید و تمام مواردی که در سایت موسسه مهاجرتی ذکر شده را بررسی کنید و بسنجید.

4. عدم ارائه مقادیرمالی و مدارک غیرمعمول

هرگونه سند و پیشنهاد هزینه باید صرفاً بر اساس جدول زمانی منتشر شده آژانس باشد. بسیاری از مؤسسات فاقد صلاحیت هستند و از الزامات خارج از چارچوب، اصول و رویه‌های غیر قانونی پیروی می‌کنند. مدارک موجود در وب سایت رسمی کشور مقصد مربوط به اخذ ویزا را همیشه دنبال کنید.

5. حمایت از متقاضیان

موسسات مهاجرتی متعهد به نظارت مستمر مشتریان خود تا زمان دریافت ویزای خود هستند. حضور آنها را در کنار خود از لحظه مصاحبه تا مراحل آماده سازی فرآیند و مراحل نهایی بسنجید.

6. بررسی سوابق

سوابق و فعالیت‌های شرکت مهاجرتی خود را زیر نظر بگیرید. تعداد موارد موفق را بررسی کنید. البته باید در نظر داشته باشید که شرایط متقاضی، پرکردن صحیح مدارک و رعایت قوانین مهاجرتی کشور در نهایت موفقیت هر پرونده ویزا را تعیین می‌کند.

اطلاع داشتن از قانون و اجرای آن توسط آژانس‌های مهاجرت و مشاوره بسیار مفید است و می‌تواند شانس شما را برای گرفتن ویزا افزایش دهد، اما این همه ماجرا نیست.

ویژگی‌های 10 شرکت برتر مهاجرتی

ویژگی‌های 10 شرکت برتر مهاجرتی
ویژگی‌های 10 شرکت برتر مهاجرتی

مشاوران و وکلا 10 شرکت برتر مهاجرتی برای کسانی که مایل به سفر یا مهاجرت به کشورهای دیگر برای تحصیل، کار، دوره‌های آموزشی یا اهداف تجاری و پزشکی هستند، پشتیبانی، مشاوره و کمک حقوقی ارائه می‌کنند.

شرکت مهاجرتی موظف به راهنمایی متقاضیان جهت اخذ مدارک لازم و تکمیل مراحل بدون ایجاد مشکل هستند. یکی از اقداماتی که آنها باید در نظر داشته باشند این است که در مهلت‌ها و چارچوب‌های زمانی دقیق عمل کنند و از طریق ملاقات‌های حضوری یا تماس‌های تلفنی با بخش‌های مربوطه و مشتریان ارتباط مستمر داشته باشند.

در کنار همه اینها، دانش و درک کامل از مسیرها و قوانین مهاجرت برای یک موسسسه مهاجرتی بسیار ضروری است.

برخی از ویژگی‌های تیم 10 شرکت برتر مهاجرتی عبارتند از:

با قوانین مهاجرتی و کلی کشور آشنا باشند

مشاوران مهاجرت باید از قوانین کشور مورد نظر آگاهی کافی داشته باشند. این یکی از مهم‌ترین و بدیهی‌ترین الزامات یک اداره مهاجرت موفق است.

از آنجایی که هر کشوری قوانین خاصی برای هر نوع ویزا دارد که برای اهداف مختلف صادر می‌شود، دانستن این قوانین و حتی قوانین کلی کشور می‌تواند روند رسیدگی به پرونده شما را تا حد زیادی بهبود بخشد.

مهارت‌های ارتباطی عالی

فرآیند مهاجرت یک فرآیند بلند مدت و پیچیده است. اطلاعات و مفاهیم حقوقی وجود خواهد داشت که فقط یک وکیل می‌تواند آن را درک و توضیح دهد. درک همه اینها برای مبتدیان سخت است. مشاور مهاجرت باید تمام تحولات مربوطه را برای متقاضی مهاجرت توضیح دهد. بنابراین، او باید بهترین مهارت‌های ارتباطی را داشته باشد.

داشتن تعهد

تعهد از بین تمام ویژگی‌های یک دفتر مهاجرتی معتبر، احتمالاً بیشتر اهمیت دارد. آنها باید از صمیم قلب به کاری که مسئول آن هستند با توجه به دریافت پول و زمان بیشتر از متقاضیان، با دلسوزی و پشتکار فراوان کار متقاضیان را به خوبی انجام دهند.

مجوز و پروانه فعالیت

تمامی دفاتر مهاجرتی معتبر، دارای مجوز رسمی هستند. این شرکت‌ها از کارشناسان حرفه‌ای بهره می‌برند که فعالیت‌های آنها توسط مقامات دولتی تایید شده است. به طور کلی، کارشناسان این مجموعه باید بتوانند انتظارات و خواسته‌های متقاضیان را تا حد امکان بر طرف کنند. زیرا هرکسی می‌تواند به شما اطمینان دهد که حتماً ویزا خواهید گرفت، اما متخصصان و وکیلان دفاتر مهاجرتی معتبر قادر به برآوردن خواسته‌های شما هستند و می‌توانند قوانین را به درستی رعایت کنند.

داشتن یک وب سایت معتبر

تمامی دفاتر مهاجرتی معتبر و رسمی دارای وب سایت برای تبلیغ حرفه و ارائه خدمات خود هستند و همچنین دارای شبکه‌های اجتماعی مختلف فعال می‌باشند. با مراجعه به وب سایت این نمایندگی‌ها می‌توانید سوابق تیم، خدمات، حرفه ای بودن و نحوه تماس با این گروه و بهره مندی از خدمات آنها را مشاهده کنید.

موقعیت دفتر رسمی

همانطور که می‌دانید اگر این شرکت‌ها فقط به صورت آنلاین بدون دفتر فیزیکی و رسمی تبلیغ کنند قابل اعتماد نیستند و متقاضیان نمی‌توانند برای استفاده از خدمات آنها به جایی بروند. بنابراین تمامی دفاتر مهاجرت دارای یک دفتر مرکزی و رسمی جهت مشاوره به متقاضیان و ارائه خدمات و مشاوره‌های لازم به آنها می‌باشند.

چند زبانه بودن

افراد متخصصی که در دفاتر مهاجرتی برتر مانند شرکت چاوش مهاجر کار می‌کنند، باید به زبان‌های مختلف تسلط داشته باشند تا بتوانند مشاوره‌های مهاجرتی لازم را به متقاضیان ارائه دهند و آنها را در جریان شرایط و قوانین جاری مهاجرت قرار دهند. به عنوان مثال انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ترکی، اسپانیایی و … زبان‌های رایج این موسسات می‌باشد.

دریافت هزینه معقول

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین دفاتر مهاجرت صداقت کارکنان خدماتی و مشاور و هزینه‌های بسیار مناسب بر اساس تعرفه‌های تعیین شده است.

این نمایندگی‌ها تمامی دردسرها، چالش‌ها، مزایا و معایب مهاجرت به کشورهای مختلف را به متقاضیان و مشتریان گوشزد می‌کنند و آنها را از تمامی قوانین جاری مهاجرت آگاه می‌سازند.

پیگیری مشتریان و برخورداری از نیروی مجرب

آخرین ویژگی بهترین دفاتر مهاجرت این است که دارای متخصصان، وکلا، مشاوران و کارکنان مجرب و با استعداد باشند. آنها باید دائماً همه مشتریان را پیگیری کنند و از روش‌های صحیح مهاجرت اطمینان حاصل کنند.

برای آشنایی با 10 موسسه برتر مهاجرت ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت

اکنون که با ویژگی‌های 10 شرکت برتر مهاجرتی آشنا شدید، ما لیست مؤسسات مهاجرتی مجاز فعال در زمینه صدور ویزا را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

1 . پارسی کانادا

 

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا در حال حاضر یکی از بهترین موسسات مهاجرتی است که در ایران و کشور کانادا دارای چند شعبه فعال است. این موسسه در زمینه ارائه خدمات کاریابی و کارآفرینی بین المللی به مشتریان خود خدمات ارزنده ای ارائه می دهد.
این موسسه در راهنمایی مشتریان خود برای طی کردن فرآیندهای پیچیده مهاجرت به کشورهایی همچون کانادا، استرالیا و آلمان بسیار توانمند است و مشاوره‌های تخصصی در زمینه قوانین، مدارک لازم، و بهترین مسیرهای مهاجرت موفق، برتری دارد. تیم حرفه‌ای پارسی کانادا با تسلط بر قوانین مهاجرتی ایران و کشورهای مقصد، راه‌حل‌های اختصاصی که دقیقاً متناسب با نیازهای کلاینت‌ها باشد، ارائه می‌دهند.
کارشناسان پارسی کانادا پشتیبانی مداوم از مشاوره اولیه تا خدمات لندینگ و مستقر شدن در کشور مقصد فراهم می‌آورند تا مهاجرت آسانی را برای افراد و خانواده‌هایی که قصد شروع زندگی جدیدی در کشور مقصد خود دارند فراهم می‌کنند.
اگر می‌خواهید که پرونده مهاجرتی شما به بهترین نحو ممکن به نتیجه مورد دلخواه برسد، از طریق اطلاعات زیر با پارسی کانادا در ارتباط باشید:

2 . موسسه مهاجرتی مان

 

موسسه‌ی مان یک موسسه‌ی مهاجرتی و کاریابی بین المللی است که با نام موسسه‌ی مهاجرتی مشاوران آرمان نفیس (به اختصار «مان») توسط جمعی از فارق التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف ثبت شده و فعالیت خود را آغاز کرده است و دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره 36209 می‌باشد.

اصولی که «مان» بر آن‌ها بنا شده، در درجه‌ی اول صداقت با مشتری، رفتار حرفه‌ای، استفاده از همکاران و وکلای متخصص و با تجربه، سرعت همراه با دقت در انجام پرونده‌ها و پشتیبانی متقاضیان حتی پس از ورود به کشور مقصد است.

 

3 . موسسه مهاجرتی بالدانو

 

با کمی جستجو در مورد موسسات معتبر مهاجرتی قطعا یکی از موسساتی همواره مورد توجه قرار میگیرد موسسه مهاجرتی بالدانو است .پیشنهاد میکنیم حتما از مشاوره این موسسه قبل از هر اقدامی استفاده کنید .مشاوره متفاوت بالدانو به شما کمک خواهد کرد انتخاب بهتری داشته باشید .تجربه نزدیک به دو دهه فعالیت در این حوزه بالدانو  را به عنوان یک متخصص به متقاضیان مهاجرت معرفی میکند.این موسسه  که به صورت هلدینگ فعالیت میکند با مرکزیت تهران و دو شعبه کانادا و اصفهان به متقاضیان تحصیل و کار  در حوزه کانادا واروپا خدمات مهاجرتی میدهد.

مسیر های اصلی فعالیت این موسسه برای تحصیل در خارج کشور: مجارستان، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، آلمان، لهستان، هلند

همچنین مسیر کانادا در تمام روشهای مهاجرت کاری ،تحصیلی و توریستی با مجوزات لازم اداره مهاجرت کانادا CICC

به شما متقاضیان گرامی خدمات مهاجرتی خواهد داد.

از افتخارات مدیریت این موسسه میتوان به دریافت نشان مدیریت مشتری مدار در سال 96 از نهاد ریاست جمهوری و همچنین دریافت لوح رضایت مندی مشتری در سال 94 اشاره کرد.

 

4 . موسسه مهاجرتی ویکو

 

موسسه کاریابی و مهاجرتی ویکو از جمله موسسات معتبر و دارای مجوز اعزام نیروی کار به شماره‌ی 60192 می‌باشد که همواره تلاش کرده بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و با صداقت تمام و ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان، متقاضیان را به سوی بهترین مقاصد مهاجرتی راهنمایی و هدایت کند.

5. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ در زمینه اخذ ویزا کاری و پذیرش تحصیلی به ارائه خدمات مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری متقاضیان می‌پردازد.

این موسسه مهاجرتی یکی از بهترین موسسات مهاجرتی برای دریافت اقامت کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد.

اگر قصد دارید به راحتی اقامت کشورهای اسکاندیناوی و یا کانادا را دریافت کنید به این موسسه مهاجرتی مراجعه کنید.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

6. موسسه مهاجرتی ویزا 724

موسسه مهاجرتی 724 ویزاویزا 724 توسط شهروز بهرامی، وکیل و مشاور مهاجرت کانادایی متخصص در زمینه ویزا و مهاجرت کانادا نظارت و اداره می‌شود. این آژانس با ارائه راه حل‌های مختلف از جمله ویزای تجاری، ثبت شرکت، ویزای کار، کارآفرینی سرمایه‌گذاری و خوداشتغالی به متقاضیان مهاجرتی خدمات خود را ارائه می‌کند.

آدرس: خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، ابتدای کوچه الهیه

شماره تماس: 02122609232

7. موسسه مهاجرتی ادب ویزا

موسسه مهاجرتی ادب

موسسه ادب ویزا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم برای انجام ویزای تحقیقاتی، پذیرش تحصیلی در خارج از کشور و اعزام دانشجو به کانادا و استرالیا است. این گروه طی چندین سال سابقه موفق توانسته است نمایندگی بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌های بین المللی را در ایران دریافت کند.

موسسه مهاجرتی ادب ویزا را می‌توانیم بدون شک یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در زمینه مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور بدانیم.

آدرس: ميرداماد، ميدان مادر، خيابان سنجابي، كوچه ي هشتم،پلاك دو، واحد يك

شماره تماس: 02171400111

8. موسسه مهاجرتی قصران گشت

موسسه مهاجرتی قصران گشت

آژانس مسافرتی قصران گشت با مدیریت رسول بابایی در زمینه اخذ ویزای شینگن و کانادا و اخذ پاسپورت از طریق آژانس‌های متعدد خود، انجام فعالیت می‌کند. این آژانس مسافرتی علاوه بر خدمات ویزا، برنامه‌های سفر، خدمات مدیریت سفر، رزرو هتل‌های داخلی و خارجی و بلیط هواپیما به طور فعال در زمینه دریافت اقامت نیز فعالیت می‌کند.

آدرس: تهران، شهرک غرب، تقاطع بلوار پاکنژاد و دریا جنب بانک سینا ساختمان کسری

شماره تماس: 02188697080

9. موسسه مهاجرتی نیلگام سفر

موسسه مهاجرتی نیلگام

نیلگام سفر بیش از ده سال تجربه در زمینه اخذ ویزا، مهاجرت کاری و دریافت پاسپورت دارد. اخذ ویزای کشورهای معتبر و خدمات سفر به این کشورها از خدمات این گروه می‌باشد. علاوه بر این، این آژانس مهاجرتی همچنین در سازماندهی تورهای سفری نیز مشغول است.

آدرس: تهران، خیابان‌ شریعتی، خیابان‌ دستگردی(ظفر)، بین شمس‌تبریزی و نفت شمالی، جنب بانک شهر، پلاک 148،طبقه اول

شماره تماس: 02175237

10. موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

گروه GO2TR دارای شعب متعدد در شهرهای مختلف ایران و خارج از کشور است و خدمات مهاجرتی از جمله ویزای کار، ویزای توریستی، ویزای سرمایه‌گذاری، اقامت دائم و ثبت شرکت را به متقاضیان ارائه می‌دهد. این مجموعه در سال 2017 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و به سرعت به یکی از دفاتر مهاجرتی شناخته شده با بیش از 200 کارمند و مشاور تبدیل شد. اگر قصد خرید ملک و یا مهاجرت دارید می‌توانید این مجموعه را انتخاب کنید.

آدرس: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تماس: 0214300002

11. موسسه مهاجرتی الست گروپ

موسسه مهاجرتی الست گروپ

گروه بین المللی هورایزن با برند الست گروپ یاسمین در زمینه ارائه مشاوره شغلی و استخدام بین‌المللی فعال است. این گروه عمدتاً به متقاضیان دارای فرصت‌های شغلی و تجاری در کشورهای مختلف مشاوره و راه حل‌های مهاجرتی ارائه می‌دهد و مسئولیت همراهی متقاضیان را در فرآیند مهاجرت بر عهده دارد.

آدرس: تهران، خیابان جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک ۵۶، ساختمان اداری ناهید، طبقه همکف، واحد ۵۸

شماره تماس: 0219131110

12. موسسه مهاجرتی مای آرمان

موسسه مهاجرتی مای آرمان

موسسه مای آرمان متخصص اخذ ویزای ورود و تحصیل برای کشورهای مالزی و انگلستان می‌باشد. برای متقاضیان 1000 دانشگاه و بیش از 100000 رشته پذیرش ارائه می‌دهد. این مجموعه از صفر تا صد گرفتن ویزای کاری و تحصیلی در کشورهای انگلستان و مالزی را در اختیار دارد. اگر شما نیز به فکر مهاجرت به انگلستان یا مهاجرت به مالزی هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که موسسه مهاجرتی مای آرمان را انتخاب کنید.

آدرس: خیابان کلاهدوز (دولت)، تقاطع بلوار کاوه، پلاک ۱، برج پاناروما، طبقه ۷، واحد ۷۱۸

شماره تماس: 02191004190

در پایان

امیدواریم که در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرتی شما توانسته باشید که به نکاتی که مد نظرتان بوده است دست یافته باشید و شرکت مهاجرتی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ما در آژانس مهاجرتی برتر ویزا درک می‌کنیم که فرآیند ویزا چقدر می‌تواند دشوار و استرس زا باشد، بنابراین هدف ما این است که روند درخواست شما را تا حد امکان راحت کنیم.

چشم انداز ما ایجاد یک تجربه زیبا و موفق برای شماست، از لحظه ای که رویای سفر به خارج از کشور را دارید تا زمانی که موفق به اقامت در کشور رویایی خود شوید، ما در هر مرحله با شما هستیم.

ما در برتر ویزا تیمی متشکل از وکلای مهاجرتی و مشاوران تحصیلی مشتاق و حرفه ای را استخدام می‌کنیم که با خیال راحت و آرامش شما را در فرآیند درخواست ویزای تحصیلی یا توریستی با نهایت دقت و حرفه ای یاری رسانی کنند.

دفتر مهاجرتی برتر ویزا تحت عنوان بهترین آژانس مهاجرتی کشور اخذ هر نوع ویزای توریستی و تحصیلی به تمامی کشورهای انگلیسی زبان در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، انگلستان، نیوزلند و کشورهای غیر انگلیسی زبان مانند فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، سوئیس، یونان، آلمان و … را بر عهده می‌گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان برتر ویزا تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند.

سوالات متداول

بهترین آژانس مهاجرت چه ویژگی‌هایی دارد؟

سابقه حرفه ای و موفق، شعبه‌های مختلف، قابلیت اطمینان، وفاداری، شهرت، مشتری مداری، احساس مسئولیت، پیگیری منظم متقاضیان، فعالیت‌های حقوقی و همکاری با مشاوران ارشد حقوقی و وکلا از مهم‌ترین ویژگی‌های آژانس‌های مهاجرتی برتر می‌باشد.

آیا برای گرفتن ویزا و مهاجرت باید از طریق یک آژانس قانونی اقدام کند؟

خیر، در صورتی که شما اطلاعات کاملی از قوانین مهاجرت، مدارک و مراحل ویزای کشور انتخابی داشته باشید می‌توانید به تنهای اقدام کنید.

مهم‌ترین ماموریت آژانس‌های مهاجرت چیست؟

مهم‌ترین وظایف شرکت‌های مهاجرتی بررسی شرایط متقاضی، دریافت راه حل‌های مناسب ویزا، مشاوره دقیق در مورد خطرات مهاجرت و ارائه اطلاعات کافی در مورد مدارک و مراحل اخذ آنها می‌باشد. مشاوره صادقانه در مورد ویزا و در نهایت شانس متقاضی برای اخذ ویزا می‌باشد.

وکیل مهاجرت چه می‌کند؟

از آنجایی که وکلای مهاجرتی دانش و تجربه کافی در زمینه قوانین مهاجرتی دارند و از وضعیت اخیر کشور میزبان اطلاع دارند، می‌توانند در هر مرحله با کشور میزبان برای حل مشکلات همکاری کرده و در صورت بروز مشکلات راه حل‌های قانونی و منطقی ارائه دهند و در نتیجه شانس گرفتن ویزا برای متقاضی افزایش پیدا کند.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی