اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

آلمان

بهترین شرکت مهاجرت به آلمان【سال 1402】✅+ لیست ۱۰ تایی

امروزه با توجه به شرایط اجتماعی موجود افراد بسیاری به کشورهای اروپایی مهاجرت می‌کنند. آلمان به عنوان یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی در جهان، مزایای بسیاری را از جهات مختلف به مهاجران ارائه می‌دهد. از این رو بسیاری از مهاجران کشور آلمان را برای مهاجرت خود انتخاب می‌کنند. ما نیز قصد داریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به شما بهترین مسیر مهاجرت  را شرح دهیم.

برای مهاجرت راه‌های مختلفی از جمله مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت کاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که طرحی را انتخاب کنید که مناسب شرایط شما باشد و مدارک لازم را به موسسه ارائه دهید.

برای استفاده از این فرصت، متقاضیان مهاجرت باید مدارک محضری و معتبر را به کارشناس ارائه دهند تا درخواست اقامت آنها رد نشود. در این مقاله ما در قسمت اول شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان، هزینه‌های مهاجرت و مزایا و معایب مهاجرت به آلمان را توضیح خواهیم داد و سپس در قسمت دوم به بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت به آلمان می‌پردازیم.

مهاجرت به آلمان

در سال‌های اخیر، به‌ویژه در خاورمیانه، تقاضا برای مهاجرت از کشورهای توسعه‌یافته به دلیل تغییرات نرخ تورم و مشکلات فراوان به وجود آمده، رو به افزایش بوده است. هر کشوری برای اخذ اقامت و حقوق مهاجرتی شرایط و قوانین خاصی دارد، بنابراین همه باید قبل از انجام مراحل لازم مهاجرت، آنها را به دقت مطالعه کنند.

آلمان یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی برای مردم در سراسر جهان است که تعداد بسیاری مهاجر از هر نوع را می‌پذیرد. با این حال، با افزایش مهاجرت در دو سال گذشته، قوانین مهاجرت تغییر کرده و اصولاً سخت‌تر شده‌اند. کسانی که برای مهاجرت اقدام می‌کنند ابتدا باید مسیر مهاجرت خود را مشخص کرده و ویزای آلمان را دریافت کنند و سپس تمامی جزئیات مربوط به این روش را ارزیابی کنند.

شرایط مهاجرت به آلمان به مسیری که برای اخذ اقامت انتخاب می‌کنید بستگی دارد. به عنوان مثال شرایط تحصیل در آلمان و مهاجرت به آلمان با شرایط مهاجرت از طریق ازدواج بسیار متفاوت است و در هر روشی به صورت جداگانه باید پرداخته شود. در زیر می‌توانید لیستی از شرایط مهاجرت به آلمان را مشاهده کنید.

شرایط مهاجرت به آلمان

<yoastmark class=

شرایط مهاجرت به آلمان بسته به این که شما قصد دارید از کدام روش مهاجرتی به کشور آلمان مهاجرت کنید متفاوت است. اما به طور کلی این شرایط برای مهاجرت به آلمان مورد نیاز می‌باشد.

 • تمکن مالی مناسب (به ویژه برای مهاجرت تحصیلی، مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج)
 • داشتن سلامت جسمی و روانی
 • ارائه مدارک معتبر (کارت شناسایی، گذرنامه، گواهی تحصیلی و …)

به طور کلی افرادی که قصد مهاجرت را دارند باید از وضعیت مالی خوبی برخوردار باشند. زیرا قوانین مهاجرت آلمان به افرادی که بخشی از نیروی کار نیستند اجازه ورود نمی‌دهد و آنها را سربار جامعه می‌دانند.

یکی دیگر از شرایط لازم برای مهاجرت و اقامت آلمان سلامت جسمی و روحی است که باید توسط پزشک معتمد تایید شود. هرکسی که متقاضی استفاده از قانون مهاجرت آلمان است، ابتدا باید تمام این شرایط را مطالعه کند و در صورت وجود شرایط، اقدامات لازم را انجام دهد.

هزینه مهاجرت به آلمان

یکی از مهم‌ترین و تعیین کننده‌ترین قسمت‌های مهاجرت هزینه مالی است که بستگی به شرایط مهاجرت دارد. از این موضوع که بگذریم، زندگی در آلمان گران و پر هزینه نیست و مهاجران تا زمانی که شغل مناسبی پیدا کنند می‌توانند در آلمان زندگی خوبی داشته باشند.

هزینه اولیه مهاجرت به آلمان با هزینه ویزا مرتبط است، بنابراین تقریباً تمام روش‌های مهاجرت یکسان است و هزینه آن 60 یورو می‌باشد. سایر هزینه‌های مربوط به مهاجرت به نوع روش مهاجرت بستگی دارد. به عنوان مثال فردی که می‌خواهد از طریق سرمایه گذاری به آلمان مهاجرت کند در هنگام اخذ اقامت باید حدود 25000 یورو بپردازد.

اما در مورد مهاجرت از طریق ازدواج این هزینه‌ها بسیار ارزان‌تر است و ارائه مدارک مربوط به صرفه اقتصادی کافی است. در جدول زیر می‌توانید از هزینه‌های مهاجرت به آلمان و اقامت در این کشور مطلع شوید.

مهاجرتهزینه‌های زندگی
ویزا70 یورو
اجاره آپارتمان600 یورو
هزینه صورتحساب220 یورو
نرخ هر کیلومتر کرایه2 یورو
غذا12 یورو

تمامی موارد ذکر شده در این جدول میانگین هستند و هر فرد بسته به شهری که در آن زندگی می‌کند، روش مهاجرتی که انتخاب می‌کند هزینه‌هایش متفاوت است. علاوه بر این، هزینه‌های دیگری مربوط به ترجمه و آماده سازی اسناد وجود دارد.

به طور کلی هزینه مهاجرت مربوط به هزینه ویزای آلمان یا کلاس ویزا و هزینه روش مهاجرت می‌باشد که هر کدام به شرایط آن بستگی دارد. هزینه زندگی در آلمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی گران نیست و افراد زیادی می‌توانند شغل مناسبی در این کشور پیدا کنند.

مدارک لازم برای مهاجرت به آلمان

متقاضیان برای هر کشوری که قصد مهاجرت دارند باید مدارک معتبر را ارائه کنند. زیرا این مدارک ملاک پذیرش یا رد درخواست‌های فردی هستند. لیست مدارک مورد نیاز برای مهاجرت بستگی به مسیر مهاجرتی شما دارد. به عنوان مثال فردی که می‌خواهد مهاجرت کاری به آلمان داشته باشد باید نامه پذیرش شرکت، رزومه و گواهی تجربه به همراه مدارک شناسایی ارائه کند. کسانی که مایل به مهاجرت از طریق تحصیل در دانشگاه‌های این کشور هستند باید مدارک هویتی معتبر و اخذ پذیرش در دانشگاه را ارائه کنند. کسانی نیز که قصد دارند برای سرمایه گذاری اقدام کنند لازم است که مدارک سرمایه گذاری و نامه تمکن مالی را ارائه دهند.

مهم‌ترین مدارک برای مهاجرت شامل این موارد می‌باشد:

 • پاسپورت معتبر آلمانی (گذرنامه باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد و بیش از 2 صفحه خالی نداشته باشد)
 • بیمه نامه مسافرتی
 • رزومه (شامل کلیه اطلاعات شناسنامه، سوابق شغلی، سوابق تحصیلی و سایر موارد مرتبط، گواهینامه‌ها، نامه‌ها،)
 • عکس 4*3 پرسنلی در سایز گذرنامه
 • نامه تمکن مالی مدت اقامت
 • سوابق سلامت جسمانی و گواهی سلامت روان
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • مدارک تحصیلی
 • نامه ای مبنی بر کار در یک شرکت یا موسسه آلمانی
 • نامه پذیرش از موسسه تحصیلی
 • نامه راه اندازی کسب و کار یا سرمایه گذاری

لیست فوق شامل مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان می‌باشد که بسته به روش مهاجرت باید توسط همه افراد تهیه و به سفارت ارائه شود. با توجه به حساسیت مسائل مهاجرتی و هزینه‌های زندگی در هر نقطه از آلمان، برای تهیه این مدارک و دریافت بدون کوچک‌ترین خطا نیاز به اطلاعات کافی دارید. مدارک خود را به یک متخصص ذیصلاح انتقال دهید. از این رو می‌توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در این مورد با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی برتر ویزا در تماس باشید.

بهترین روش مهاجرت به کشور آلمان

بهترین روش مهاجرت به آلمان
بهترین روش مهاجرت

راه‌های زیادی برای مهاجرت به یک کشور خارجی وجود دارد که هر کدام قوانین و شرایط خاص خود را دارند. از آنجایی که همه افراد در زمینه‌های مختلفی مهارت دارند، سعی می‌کنیم با توجه به شرایط متقاضی مناسب‌ترین و بهترین راه حل را برای شما انتخاب کنیم. کار، تحصیل، سرمایه گذاری همه مسیرهایی هستند که شما از طریق آنها می‌توانید به آلمان مهاجرت کنید.

مهاجرت و اخذ بورسیه تحصیلی آلمان، مهاجرت از طریق ثبت شرکت، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق تولد از جمله راه‌های بسیار آسان برای مهاجرت هستند.

مهاجرت تحصیلی به آلمان

درخواست‌های زیادی برای مهاجرت وجود دارد. تحصیل در دانشگاه‌های آلمان و اخذ خوابگاه دانشجویی در آلمان بسیار مقرون به صرفه است و هر دانشجو می‌تواند به راحتی شغل پاره وقت خود را پیدا کند و درآمد مناسبی در این کشور نیز داشته باشد. دانشجویان می‌توانند با اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه‌های این کشور به راحتی اقامت تحصیلی در آلمان را دریافت کنند.

مهاجرت کاری به آلمان

با توجه به اینکه آلمان یکی از بزرگ‌ترین مراکز صنعتی جهان است، یافتن شغل مناسب در این کشور کار سختی نیست. البته شرایط و قوانین خاصی وجود دارد و در صورت اینکه کارفرما در شغل مورد نظر شما فردی از داخل و آلمان و اتحادیه اروپا را نتواند پیدا کند این امکان وجود دارد که شما را استخدام کنند. این روش همانند مهاجرت آلمانی Ausbildung یکی از بهترین راه‌های مهاجرت می‌باشد. این نوع مهاجرت انتخاب اقتصادی بسیار خوبی است، اما با توجه به اینکه آلمانی‌ها عموماً به زبان آلمانی صحبت می‌کنند، شما لازم است که درک مناسبی از زبان آلمانی را داشته باشید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

آلمان یکی از کشورهای توسعه یافته است و شرایط برای جذب سرمایه گذار در این کشور مهیا است. با هزینه ای نسبتاً کم (تقریباً 25000 تا 40000 یورو) می‌توانید با ثبت نام و سرمایه گذاری در یک شرکت در آلمان، پس از انجام مراحل لازم تابعیت آلمان را دریافت کرده و به این کشور مهاجرت کنید. یکی از بهترین راه‌های مهاجرت و دریافت تابعیت این کشور مهاجرت به المان از طریق سرمایه گذاری است.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای سرمایه گذاری به غیر از آلمان کشور ایتالیا می باشد که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد مقاله مهاجرت به ایتالیا را مطالعه کنید.

مهاجرت از طریق ازدواج

این گزینه نیز یکی از بهترین راه‌های مهاجرت افراد به آلمان است و از طریق ازدواج با یک شهروند آلمانی قابل انجام است. اما طرفین باید از یک سو در مراحل مختلف ثابت کنند که توانایی مالی کافی برای تامین هزینه‌های ازدواج خود را دارند و از سوی دیگر باید احساسات عاشقانه ازدواج (ازدواج غیر مدنی) را به سفارت اثبات کنند.

مهاجرت از طریق تولد فرزند

مهاجرت پس از به دنیا آمدن کودک دارای چند جنبه می‌باشد. آلمان طبق قانون خون و خاک به افراد حق مهاجرت می‌دهد و هیچ محدودیتی برای کسی در این کشور وجود ندارد. بر اساس قانون شجره نامه، کودکان می‌توانند اجازه اقامت قانونی دریافت کنند و از طریق نسب پدری تابعیت این کشور را کسب کنند. در مورد قانون زمین، شرایط زیر در این کشور اعمال می‌شود:

 • فرزندان والدین آلمانی.
 • فرزندانی که از هر دو والدین در آلمان به دنیا می‌آیند.
 • کسانی که بیش از 6 سال در یک مدرسه آلمانی تحصیل کرده اند
 • فردی که حداقل 8 سال از 21 سال اول زندگی خود را در آلمان زندگی کرده است.

بر اساس این مثال‌ها و اعمال قوانین نسب و کشاورزی می‌توان تابعیت افراد را مشخص کرد و اقامت دائم آلمان را اعطا کرد. در هر صورت شخصی که پدر یا مادرش آلمانی است طبق قانون خون تابعیت آلمان را کسب می‌کند.

مهاجرت از طریق پناهندگی

به طور کلی این گزینه برای افراد و متقاضیان مهاجر به دلیل خطرات زیاد توصیه نمی‌شود. این نوع مهاجرت بسیار پرخطر است و مهاجران پس از ورود به کشور تا بررسی پرونده‌های پناهندگی خود با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 10 شرکت برتر مهاجرت ادامه مقاله را مطالعه کنید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به کشور آلمان

در این قسمت 10 شرکت برتر مهاجرت را به شما معرفی می کنیم. شما می‌توانید از طریق آژانس‌های مهاجرتی مختلف وارد آلمان شوید. ادامه این مقاله را بخوانید تا در مورد بهترین دفاتر مهاجرت آلمان در ایران اطلاعات کاملی را کسب کنید.

1. ریسا گروپ

شرکت مهاجرتی ریسا گروپ یک موسسه‌ی فعال در زمینه‌ی مهاجرت به آمریکا، کانادا، دومنیکا و کشورهای مختلف اروپایی می‌باشد که علاوه بر تهران، دارای دفاتر فعال و ثبت شده در کالیفرنیا امریکا و گوتنبرگ سوئد هم هست.

istockphoto-1396933001-612x612-1

این شرکت به دلیل کیفیت بالای خدمات و مشاوره‌ها به عنوان شرکت برگزیده‌ی مرداد 1402 توسط کارشناسان برتر ویزا انتخاب شده است.

 

2. ویکو

موسسه کاریابی و مهاجرتی ویکو از جمله موسسات معتبر و دارای مجوز اعزام نیروی کار به شماره‌ی 60192 می‌باشد که همواره تلاش کرده بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و با صداقت تمام و ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان، متقاضیان را به سوی بهترین مقاصد مهاجرتی راهنمایی و هدایت کند.

 

3. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از بهترین دفاتر مهاجرت می‌باشد. از طریق این موسسه مهاجرت می‌توانید به راحتی از طریق ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری به آلمان مهاجرت کنید.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا مهاجرت برای متقاضیان تسهیل شود.

این شرکت مهاجرتی در آلمان، فرانسه و سوئد فعالیت‌های مهاجرتی انجام می‌دهد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت برای مقاصد تحصیلی و کاری و سرمایه گذاری دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری آلمان، توصیه می‌کنیم با کارشناسان این موسسه تماس بگیرید.

آدرس موسسه: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

تلفن: 02191002412

4. موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

موسسه مهاجرتی بین المللی دادگران حق و عدالت

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت آلمان یکی از اولین آژانس‌های کشور بوده است که به امر مهاجرت پرداخته است. این موسسه مهاجرت با سابقه درخشان خود به متقاضیان این امکان را می‌دهد که از طریق ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری به این کشور زیبا مهاجرت کنند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت بهترین آژانس مهاجرت تحصیلی به آلمان است.  از طریق وکلای خود این موسسه مهاجرت بهترین فرصت برای شما و خانواده تان است تا هر چه سریع‌تر و راحت‌تر به این کشور زیبا مهاجرت کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری آلمان، لطفاً با کارشناس این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین – پلاک 2880

شماره تلفن: 02143000071

5. موسسه مهاجرتی مهر آفرین

"</p

موسسه مهاجرتی مهر آفرین دارای سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت است و به عنوان یکی از بهترین دفاتر مهاجرت در آلمان شناخته می‌شود.

این موسسه خدمات اعزام دانشجو، اخذ پذیرش و فراهم کردن خوابگاه در آلمان را انجام می‌دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی مهر آفرین:

 • سال‌ها تجربه در مورد ویزای سرمایه گذاری آلمان.
 • مزایای بی نظیر خرید ملک در آلمان.
 • رسیدگی به کلیه مراحل قانونی مربوط به سرمایه گذاری در آلمان.
 • انجام کلیه امور رسمی سفارت.

آدرس موسسه: شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا۲، طبقه سوم واحد ۳۰۴

تلفن: ۹۰۰۰۳۰۳۱

6. موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا یکی از بهترین دفاتر مهاجرت در کشور است که در اخذ اقامت تحصیلی و کاری در آلمان می‌تواند بهترین راهنمای شما باشد. این موسسه مهاجرت دسترسی سریع به مشاغل کلیدی و کارفرمایان در آلمان را برای شما فراهم می‌کند.

این موسسه مهاجرت در سال‌های اخیر به ویژه در زمینه مهاجرت بسیار موفق بوده است.

برای کسب اطلاعات کامل و به روز در مورد نحوه اخذ ویزای کار آلمان با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

تلفن: 02157680

7. موسسه مهاجرتی ادب

موسسه مهاجرتی ادب

برای کسانی که می‌خواهند در آلمان کار کنند ارتباط با کارشناسان و وکیلان مهاجرتی این موسسه مهاجرتی بسیار ایده آل است. موسسه مهاجرتی ادب بهترین شرکت برای دریافت مجوز کار در آلمان است.

آنها راه‌های مختلفی برای سرمایه گذاری و کار در آلمان را می‌شناسند و در این زمینه پیشرفت‌های زیادی کرده اند. این شرکت مهاجرتی یک سازمان عالی است که می‌تواند به شما کمک کند تا پیشنهادات شغلی کارفرمایان آلمانی را دریافت کنید و ویزای کار این کشور را اخذ کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مهاجرت از طریق ویزای کاری با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، کوچة هشتم، پلاک دو، واحد یک

تلفن: 02171400111

8. موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

کسانی که مایل به مهاجرت از طریق ویزای کار هستند می‌توانند با یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین مراجع مهاجرت در آلمان تماس بگیرند.

موسسه مهاجرتی صبا خدمات مهاجرتی سریع و قابل اعتمادی را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کنند تا مجوزهای اقامت دائم و موقت در آلمان از طریق ویزای کار را دریافت کنید.

یکی از مزایای درخواست برای مهاجرت از طریق این موسسه مهاجرتی این است که می‌تواند به مهاجران کمک کند تا تمام مراحل درخواست ویزا و اقامت در آلمان را تکمیل کنند. آنها همچنین دارای وکلای مجرب هستند و می‌توانند در بسیاری از شهرهای آلمان کارفرمایان کاری را برای شما پیدا کنند.

آدرس دفتر: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

9. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت تحصیلی به آلمان است.

این سازمان با دانستن تمامی الزامات و قوانین مهاجرت از طریق تحصیل، می‌تواند بهترین پیشنهادات شغلی کارفرمایان آلمان را در اختیار شما قرار دهد.

اگر قصد دارید در یکی از شهرهای آلمان مانند مونیخ، فرانکفورت و یا کلن کار کنید، به شما توصیه می‌کنیم به این موسسه مهاجرت مراجعه کنید.

آنها همچنین می‌توانند به شما در امور حقوقی پیچیده مربوط به زندگی در آلمان کمک کنند. اگر هرگونه سوال حقوقی در مورد مهاجرت  دارید با وکلا و کارشناسان این موسسه مهاجرت در میان بگذارید.

آدرس موسسه: تهران، ولیعصر، باغ فردوس، خیابان عارف نسب، خیابان لادن(دبیر سیاقی)، پلاک ۸

شماره تلفن: ۰۹۳۶۸۵۰۳۷۶۲

10. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر دارای یک تیم قوی از کارشناسان مهاجرت است که خدمات با کیفیتی را به متقاضیان سرمایه گذاری ارائه می‌دهند.

این موسسه مهاجرتی با تیم قوی از بهترین وکلا و مشاوران مهاجرت و سرمایه گذاری می‌توانند به شما در امر مهاجرت راهنمای خوبی باشند.

در سال‌های اخیر موارد موفق بسیاری را این موسسه مهاجرت داشته و دانشجویان زیادی از طریق این موسسه مهاجرت کرده اند.

اگر می‌خواهید در مورد تحصیل در آلمان بیشتر بدانید، می‌توانید با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی حامی مهاجر:

 • سال‌ها تجربه در امر ویزای سرمایه گذاری آلمان.
 • هزینه‌های این موسسه مهاجرتی به طور قابل توجهی کمتر از سایر دفاتر مهاجرت است.
 • کارشناسان این موسسه مهاجرتی در تمامی زمینه‌های مهاجرت تخصص دارند.

نشانی: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

شماره تلفن: 02149078

11. موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین دفاتر مهاجرتی است که به مسائل مهاجرت در آلمان و سایر کشورها رسیدگی می‌کند. این موسسه مهاجرت با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین مشاور شما برای رسیدن به اهداف مهاجرتی شما باشد.

این موسسه مهاجرت دارای وکلای واجد شرایط در بسیاری از شهرهای آلمان از جمله برلین، کلن و دورتموند را در اختیار دارد.

با تماس با کارشناسان این موسسه مهاجرت می‌توانید ویزای تحصیلی، کایر، سرمایه گذاری یا ازدواج آلمان را دریافت کنید.

مزایای موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا:

 • دسترسی سریع و آسان به بهترین دانشگاه‌ها و کارفرمایان در آلمان.
 • دریافت ویزای آلمان در کمترین زمان ممکن.
 • اگر ویزای شما تایید نشده باشد، بازپرداخت آن را به شما پرداخت خواهند کرد.

آدرس: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تماس: 0214300002

12. موسسه مهاجرتی کوه نور

موسسه مهاجرتی کوه نور

یکی دیگر از موسسات مهاجرتی که برای مهاجرت توصیه می‌شود، موسسه مهاجرتی کوه نور می‌باشد. این موسسه با داشتن مجوزهای رسمی از وزارت علوم یکی از بهترین موسسات برای مهاجرت تحصیلی می‌باشد.

این موسسه ابتدا فعالیت خود را با اعزام دانشجو به پرتغال و اسپانیا آغاز کرد. سپس این موسسه با گسترده کردن فعالیت کار خود به اعزام دانشجو به کشورهای آلمان، اتریش، فنلاند، ایتالیا و کانادا پرداخت.

اگر قصد دارید که مهاجرتی تحصیلی بدون دغدغه به کشور آلمان داشته باشید ما به شما موسسه مهاجرتی کوه نور را پیشنهاد می‌کنیم.

آدرس موسسه: تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران،خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، بوستان 7 غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه 8، واحد 23

شماره تماس: 02144272450   –   02145131 – 02191070160

در پایان

امروزه بسیاری از مهاجران می‌خواهند بدانند که بهترین کشورها برای کار، تحصیل و سرمایه گذاری کدام کشور است. برای پاسخ به این سوال، ما آلمان را به عنوان یکی از کشورهای با کیفیت در جهان معرفی می‌کنیم. در سال‌های اخیر، آلمان به عنوان یکی بهترین کشورهای اقتصادی مقصد مطمئنی برای مهاجران از سراسر جهان بوده است. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت  همه آنچیزی را که باید در مورد مهاجرت بدانید را به شما توضیح دادیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول

راحت‌ترین راه برای مهاجرت چیست؟

بهترین روش‌ها برای مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری می‌باشد که به تفصیل در متن توضیح داده شده است.

برای مهاجرت چه مدارکی لازم است؟

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت شامل پاسپورت، گواهی پزشکی، رزومه و غیره است.

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام من یک دختر افغانی هستم که تو ایران زندگی میکنم خانواده م تو فرودگاه افغانستان از دست دادم الان با برادرم باهم زندگی میکنیم شرایط خوبی نداریم نمیتونم درس بخونیم حتی خونه هم نداریم من 18سالمه و برادرم 21سالشه

  1. اگر دختر خوبی باشی شاید بتونیم ازدواج کنیم چون من دنبال یک دختر غیرایرانی برای ازدواج هستم. شاغل هستم و تابحال ازدواج نداشتم.
   (ادمین محترم لطفا تایید کنید امر خیره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا