logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

خدمات برتر ویزا

با توجه به اینکه تمام فعالیت‌های ما در زمینه‌ی افزایش فروش و رشد کسب و کارها به صورت تخصصی فقط در حوزه‌ی مهاجرت و گردشگری متمرکز است؛ می‌توانیم این تضمین را به شما بدهیم که تسلط، تخصص، دانش و تجربه بالایی در این حوزه داریم که این موضوع باعث می‌شود بتوانیم خدمات مورد نیاز شما را با بالاترین کیفیت و بازگشت سرمایه عالی ارائه بدهیم.

در ادامه به خدمات تخصصی مجموعه برتر ویزا برای شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری می‌پردازیم.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

  1. معرفی در رسانه‌های برتر ویزا

وبسایت و شبکه‌های اجتماعی برتر ویزا، با توجه به اعتبار و مقبولیت مناسب نزد مخاطبین، سئوی حرفه‌ای و در اختیار داشتن بهترین جایگاه‌ها در نتایج گوگل، بازدیدکنندگان زیاد و هدفمند، می‌توانند بهترین مکان برای تبلیغات شما به صورت هوشمندانه و همسان باشند، همچنین تبلیغات کلیکی و بنری برتر ویزا هم می‌توانند برای برندسازی و جذب مخاطب هدفمند برای کسب و کار شما، جزء بهترین گزینه باشند.

2. طراحی سایت

تیم طراحی سایت برتر ویزا می‌توانند با اطلاع از نیازهای مخاطبین شما یک وبسایت زیبا و حرفه‌ای با دارا بودن تمامی امکانات اختصاصی و مورد نیاز برای کسب و کار و برند شما طراحی کنند.

3. بیزینس کوچینگ

اگر در ابتدای راه هستید یا مدت‌هاست که کسب و کار شما رشد قابل توجهی نداشته، شما به یک بیزینس کوچ نیاز دارید تا با شناسایی نقاط ضعف و قدرت شما، کسب و کار شما را در مسیر گسترش و پیشرفت همراهی و سرعت رشد آن را چندین برابر کند.

4. SEO

بهینه سازی وبسایت، برای هر کسب و کاری به خصوص کسب و کارهای حوزه گردشگری و مهاجرت، امری ضروری است زیرا بیشترین میزان جذب مشتری برای شرکت‌های فعال در این حوزه، از طریق نمایش در رتبه‌های اول گوگل می‌باشد.

شما با سئو سایت خود می‌توانید روزانه هزاران مخاطب هدفمند را جذب وبسایت کنید و خدمات خود را به آن‌ها بفروشید.

5. تولید محتوا

وبسایت شما باید بتواند به جای کارشناسان شما، به متقاضی خدمات بفروشد و این امر محقق نمی‌شود مگر با تولید محتوا در انواع مختلف متنی، ویدئویی و صوتی.

محتوای خوب برای شما بازاریابی می‌کند و مخاطب هدفمند، مشتاق، و وفادار می‌آورد که به راحتی به مشتری تبدیل می‌شود، همچنین محتوا در برندسازی و اعتماد سازی هم بسیار موثر است.

6. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام، یوتیوب، لینکدین و … از واجبات شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری هستند و مارکتینگ بدون بهره‌گیری از شبکه‌های اجتماعی، مانند پرواز با یک بال است.

شما با حضور موثر در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید اعتماد سازی کنید، برند خود را بسازید، ارتباط نزدیکتری با مخاطبین خود داشته باشید و در نتیجه فروش بیشتری را تجربه کنید.

همکاران سوشال مدیای ما می‌توانند خدمات مدیریت شبکه‌های اجتماعی مجموعه‌ی شما را از 0 تا 100 و به صورت کاملا تخصصی انجام بدهند.

7. مشاوره و هماهنگی تبلیغات

تبلیغات غیر اصولی جدای از ضرر مالی، می‌تواند به برند شما لطمه بزند.

اما تبلیغات حرفه‌ای گامی بزرگ و مهم در زمینه برندسازی و افزایش فروش است.

ما در برتر ویزا می‌توانیم انواع کمپین‌های تبلیغاتی را به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای برای شما طراحی و اجرا کنیم؛ تبلیغاتی که بالاترین نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه را برای شما به ارمغان خواند آورد.

راه های ارتباطی