logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

تحصیلیجمهوری چک

بهترین شرکت مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک همیشه یکی از پرطرف‌دارترین نوع مهاجرت به این کشور بوده است. این کشور با داشتن دانشگاه‌های مطرح در سراسر جهان و شرایط مناسب برای زندگی خود را به‌عنوان یکی از برترین گزینه‌های مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان قرار داده است.

در این مقاله به بررسی جمهوری چک می‌پردازیم و مهاجرت به جمهوری چک را مورد بررسی‌های دقیق در هر زمینه‌ای قرار می‌دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

 فرهنگ و سنت

جمهوری چک یکی از معدود کشورهایی است که هنوز به‌صورت کامل تابع آداب‌ورسوم و فرهنگ‌های پیشین خود است. مردم این کشور هنوز در طول زندگی خود به سنت‌ها و رسوم جمهوری چک پایبند هستند.

در این کشور علاوه بر جاذبه‌های دیدنی که بخشی از فرهنگ آن را تشکیل می‌دهند غذاها و رقص‌های محلی نیز جزعی از فرهنگ غنی این کشور به‌حساب می‌آیند.

مردم چک به سنت‌های عامیانه خود بسیار افتخار می‌کنند. این سنت‌ها شامل رقص‌های محلی موسیقی محلی است که پس از گذشت سال‌ها هنوز در این کشور از اهمیت بالایی برخوردار است.
غذاهای چک نیز نقش مهمی در هویت فرهنگی این کشور دارند. با غذاهای دلچسبی مانند گولش یا svíčková (گوشت ترشی شده با سس خامه‌ای)، یا آب‌جوهای ساخت کشور چک که در سراسر جهان از شهرت خاصی برخوردار هستند بخشی از فرهنگ این کشور را تشکیل می‌دهند.
علاوه بر این آداب‌ورسوم گرامی، جمهوری چک نیز تعطیلات مختلفی را در طول سال جشن می‌گیرد.

 آب‌وهوا در جمهوری چک

آب‌وهوا در جمهوری چک کاملاً متنوع است و طیف وسیعی از آب و هواها را در طول سال ارائه می‌دهد. تابستان‌ها عموماً گرم و مطبوع هستند و دمای آن به طور متوسط حدود ۲۵ درجه سانتی‌گراد است. به نسبت دمای تابستان در ایران، تابستان‌های جمهوری چک بسیار خنک‌تر از کشور ما است.
شاید برای شما هم جالب باشد که در تابستان جمهوری چک شاهد باران‌های پی‌درپی است که موجب سرسبزی و طراوت این کشور می‌شود.

تفاوت‌های دمایی در فصول مختلف مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک را مقداری سخت می‌کند. دانشجویان باید بتوانند به تغییرات محیط به نحو صحیحی کنار بیایند.

در فصل پاییز این کشور شاهد باران‌های زیاد و کاهش دما است. در این فصل دانشجویان روانه رده‌های درس می‌شوند و نیاز دارند که از لباس‌های گرم استفاده کنند.

جمهوری چک زمستان‌های بسیار سردی دارد و به‌سختی می‌توان بدون عادت داشتن به سرما با این حجم از یخ‌بندان و هوای سرد کنار آمد. اما همه چیز هم به‌سختی نمی‌گذرد شما می‌توانید در فصل زمستان از تفریحات زمستانی در این کشور استفاده کنید و لذت ببرید.

فصل بهار یکی از زیباترین فصول در این کشور است؛ زیرا در این فصل پس از بارش‌های سنگین برف دوباره گل‌وگیاه شروع به رشد می‌کنند و زمین دوباره شکوفا و زنده می‌شود. آب‌وهوا در جمهوری چک

 نحوه برخورد با مهاجران در جمهوری چک

یکی از مهم‌ترین موضوع برای کسانی که قصد دارند مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک داشته باشند نحوه برخورد افراد محلی با مهاجران است. در این مقاله به بررسی کامل و دقیق نحوه برخورد با مهاجران و گردشگران خواهیم پرداخت.

در کشور متنوع و پر جنب‌وجوش جمهوری چک، پرداختن به نحوه برخورد با مهاجران یکی از موضوعات مهم است. مانند هر کشور دیگری، نظرات و تجربیات متفاوتی در مورد مهاجرت وجود دارد.
جمهوری چک در سال‌های اخیر تلاش‌هایی را برای بهبود سیاست‌های ادغام و خدمات حمایتی خود برای مهاجران انجام داده است. سازمان‌های غیرانتفاعی، طرح‌های دولتی و برنامه‌های اجتماعی برای کمک به تازه‌واردان به این کشور که با دلایل مختلفی از جمله: مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک، مهاجرت کاری، بازدید از این کشور آمده‌اند را تصویب کرده است.
مردم محلی نیز سعی در آموزش فرهنگ خود به مهاجران دارند و نحوه برخورد صحیح در این کشور را به مهاجران آموزش می‌دهند.

در این کشور کمتر شاهد عوامل نژادپرستانه و توهین به مهاجران هستیم. باتوجه‌به سیاست‌های دولت فرهنگ‌های مناسبی جهت حمایت از مهاجران در این کشور حکم‌فرماست.

حمل‌ونقل درون‌شهری در جمهوری چک

حمل‌ونقل درون‌شهری در جمهوری چک کارآمد و به‌خوبی توسعه‌یافته است و به همین دلیل تردد ساکنان و گردشگران را آسان می‌کند. پایتخت جمهوری چک، پراگ دارای دستگاه حمل‌ونقل عمومی گسترده‌ای است که شامل تراموا، اتوبوس و مترو می‌شود. با چندین خط تراموا که از شهر عبور می‌کنند، شما به‌راحتی می‌توانید با استفاده از تراموا به بخش‌های مختلف شهر سفر کنید.
دستگاه مترو در پراگ نیز به دلیل قابلیت اطمینان و دسترسی به مناطق مختلف شهری گزینه‌ای بسیار مناسب به شمار می‌رود. مترو پراگ از سه خط تشکیل شده است که به بخش‌های مختلف شهر، از جمله مقاصد گردشگری محبوب مانند میدان Wenceslas و پل چارلز، خدمات‌رسانی می‌کنند. مترو ساعات زیادی را در طول روز مشغول فعالیت است و شما ازاین‌جهت کمترین معطلی را خواهید داشت.
حمل‌ونقل با اتوبوس‌های شهری نیز یکی دیگر از خدمات برای حمل‌ونقل در جمهوری چک است تا شهروندان و دانشجویان با کمترین هزینه و بدون تحمل شدآمد به مقاصد موردنظر خود برسند.

مسافران به‌راحتی می‌توانند با استفاده از روش‌های پرداخت نقدی یا خرید اعتباری، بلیت‌ها را از دستگاه‌های بلیت‌فروشی واقع در ایستگاه‌های تراموا یا ایستگاه‌های مترو خریداری کنند. حمل‌ونقل درون‌شهری در جمهوری چک راحتی و دسترسی را هم برای مردم محلی و هم برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند.

مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک

مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک یکی از پرطرف‌دارترین نوع مهاجرت به این کشور است که افراد زیادی به دنبال استفاده از آن هستند. این کشور به دلیل داشتن شرایط مناسب زندگی و کاری برای دانشجویان توانسته است که به مقصدی مناسب برای دانشجویان تبدیل شود و آن‌ها را متقاعد کند که مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک داشته باشند.مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک

برترین دانشگاه‌های جمهوری چک

جمهوری چک به‌سرعت به‌عنوان مرکز آموزش باکیفیت شناخته می‌شود و دانشجویان را از سراسر جهان جذب می‌کند. با تاریخ غنی و فرهنگ برتر خود، نه‌تنها یک تجربه علمی عالی را ارائه می‌دهد، بلکه فرصتی برای شرکت در یک محیط منحصربه‌فرد و متنوع را نیز ارائه می‌دهد.
یکی از عوامل کلیدی که تحصیل در جمهوری چک را جذاب می‌کند، دانشگاه‌های درجه یک آن است. این مؤسسات به دلیل استانداردهای بالای آموزشی و امکانات تحقیقاتی پیشرفته شناخته شده‌اند.

دانشگاه چارلز که در سال ۱۳۴۸ تأسیس شد، به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین دانشگاه‌های اروپا شناخته شده است. این دانشگاه طیف گسترده‌ای از رشته‌ها را مانند پزشکی، حقوق، علوم‌انسانی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی ارائه می‌دهد که به جذب دانشجویان از سراسر جهان کمک می‌کند.

یکی دیگر از مؤسسات مشهور دانشگاه ما ساری است. این شرکت که در برنو واقع شده است، به دلیل تمرکز قوی خود بر تحقیق و نوآوری، شهرت بین‌المللی به دست آورده است. این دانشگاه دارای امکانات پیشرفته و همکاری با سازمان‌های پیشرو جهانی است.

برای علاقه‌مندان به رشته‌های فنی، دانشگاه فنی چک (CTU) با برنامه‌های مهندسی خود در سطح جهان از امتیاز بالایی برخوردار است. CTU به دلیل تأکید بر توسعه مهارت‌های عملی در کنار دانش نظری، همواره در بین بهترین دانشگاه‌های فنی در سطح جهان قرار دارد.

علاوه بر این، دانشگاه Palacký Olomouc به دلیل رشته‌های پزشکی خود که دانشجویان زیادی را از سراسر جهان جذب می‌کند، برای دانشجویان شناخته شده است. این دانشگاه به ارائه آموزش‌های جامع از طریق مشارکت با بیمارستان‌ها و درمانگاه سعی در ارتقای سواد دانشجویان دارد.

اینها تنها چند نمونه از فرصت‌های آموزشی استثنایی موجود در جمهوری چک هستند. هر دانشگاه دارای نقاط قوت و تخصص‌های خاص خود است که به علایق و مسیرهای شغلی مختلف پاسخ می‌دهد.

تحصیل در این مؤسسات محترم امکان دسترسی به اعضای هیئت‌علمی مجرب و متخصص در زمینه‌های مربوطه را فراهم می‌کند. چه در حال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد باشید یا به دنبال افزایش مهارت‌های حرفه‌ای خود از طریق دوره‌های کوتاه‌مدت یا دوره‌های کارآموزی باشید. جمهوری چک می‌تواند نیاز شما را برطرف کند. برترین دانشگاه‌های جمهوری چک

 موقعیت مرکزی و فرصت‌های سفر

به‌عنوان یک دانشجو در جمهوری چک، به دلیل موقعیت مرکزی آن، دسترسی آسانی برای سفر به کشورهای همسایه در اروپا خواهید داشت. شما می‌توانید در آخر هفته‌ها به کشورهای همسایه سفر کنید. هزینه‌های سفر نسبتاً ارزان هستند.

 استقبال از جامعه بین‌المللی

با افزایش تعداد دانشجویان بین‌المللی که هر ساله در اینجا تحصیل می‌کنند، شما بخشی از یک جامعه متنوع از همه گوشه‌های جهان خواهید بود. مردم جمهوری چک رفتار خوبی با مهاجران و دانشجویان دارند و همین موضوع مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک را به گزینه‌ای مناسب تبدیل می‌کند.

محیط امن و آرام

هنگام انتخاب مقصد تحصیلی، ایمنی همیشه در اولویت است. کشورهای اروپایی همگی از امنیت بالایی برخوردار هستند؛ ولی جمهوری چک یک‌سروگردن از همهٔ آن‌ها بالاتر است. شما با خیال آسوده می‌توانید به‌راحتی در این کشور مشغول به تحصیل شوید.

 مزایای تحصیل در جمهوری چک

وقتی صحبت از ادامه تحصیلات عالی می‌شود، بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان به فراتر از مرزهای خود نگاه می‌کنند. یکی از کشورهایی که فرصت‌های زیادی را برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهد، جمهوری چک است. با تاریخ غنی، فرهنگ غنی، و دانشگاه‌های برتر، تحصیل در این کشور اروپای مرکزی می‌تواند یک تجربه فوق‌العاده ارزشمند باشد.

یکی از مزایای اصلی تحصیل در جمهوری چک، کیفیت بالای آموزش است. این کشور دارای دانشگاه‌های معتبر متعددی است که همواره در بین بهترین‌ها در اروپا و حتی در سطح جهانی قرار دارند. این مؤسسات طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها را در زمینه‌های مختلف ارائه می‌دهند و اطمینان حاصل می‌کنند که دانشجویان گزینه‌های زیادی برای انتخاب دارند.

مزیت دیگر مقرون‌به‌صرفه بودن زندگی در این کشور است. در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی یا مقاصد تحصیلی محبوب مانند ایالات متحده یا استرالیا، هزینه‌های تحصیل در جمهوری چک نسبتاً پایین است. این امر آن را به گزینه‌ای جذاب برای دانشجویان بین‌المللی تبدیل می‌کند که می‌خواهند تحصیلات با کیفیتی را بدون هزینه زیاد دریافت کنند.

علاوه بر این، هزینه‌های زندگی نیز در مقایسه با سایر شهرهای اروپایی کاملاً معقول است. موارد اسکان مقرون‌به‌صرفه هستند، چه خوابگاه‌های دانشجویی را ترجیح دهید یا آپارتمان خود را اجاره کنید. هزینه‌های روزانه مانند مواد غذایی یا حمل‌ونقل نیز عموماً مقرون‌به‌صرفه هستند.

علاوه بر این، دانشجویان بین‌المللی به خدمات پشتیبانی مختلفی که توسط دانشگاه‌ها ارائه می‌شود، از جمله دوره‌های زبان و خدمات مشاوره‌ای که به طور خاص متناسب با نیازهای آنها طراحی شده است، دسترسی دارند.
از نظر آینده شغلی پس از فارغ‌التحصیلی، تحصیل در پراگ به دلیل شهرت قوی برای برتری دانشگاهی، درهای نه‌تنها در اروپا بلکه در سطح بین‌المللی را باز می‌کند. بسیاری از شرکت‌های چندملیتی به دنبال فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های چک هستند این موضوع به‌خاطر سطح بالا و کیفیت مناسب دانشگاه‌های این کشور است.

چرا جمهوری چک را انتخاب کنید؟

 آمیزه‌ای از سنت و مدرنیته

جمهوری چک به سنت‌های خود پایبند است و این موضوع سبب نشده است که از فنّاوری عقب بماند. به همین دلیل جمهوری چک سنت و مدرنیته را باهم ادغام کرده است تا به بالاترین میزان پیشرفت دست پیدا کند.

 تحصیلات مقرون‌به‌صرفه

یکی از مزایای عمده تحصیل در جمهوری چک مقرون‌به‌صرفه بودن آن است. هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی نسبتاً کمتر از سایر کشورهای اروپایی است و این موضوع مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک را به گزینه‌ای ایده‌آل تبدیل می‌کند و دانشجویان زیادی از سراسر جهان این کشور را انتخاب می‌کنند.

دانشگاه‌های شناخته شده در سطح جهانی

جمهوری چک دارای چندین دانشگاه معتبر است که به همه ساله در بین مؤسسات برتر در سراسر جهان قرار دارند. از دانشگاه چارلز، یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های اروپا، تا دانشگاه ما ساری که به دلیل برتری تحقیقاتی خود شناخته شده است، این مؤسسات استاندارد بالایی از آموزش را در رشته‌های مختلف ارائه می‌دهند.

امنیت شغلی و اقتصاد جمهوری چک

یکی از موارد بسیار مهمی است که برای تمامی افرادی که به دنبال انواع مهاجرت هستند از اهمیت بالایی برخوردار است.

این مورد باعث اطمینان خاطر دانشجویان و دیگر مهاجرانی می‌شود که به جمهوری چک آمده‌اند.

روند بازار کار در جمهوری چک

بازار کار در جمهوری چک در سال‌های اخیر رشد و تحول قابل‌توجهی را تجربه کرده است. این کشور با اقتصاد قوی و فضای کسب‌وکار مطلوب خود به مقصدی جذاب برای شرکت‌های داخلی و بین‌المللی تبدیل شده است که به دنبال تثبیت حضور خود هستند.

یکی از روندهای کلیدی مشاهده شده در بازار کار، افزایش تقاضا برای متخصصان ماهر در بخش‌های مختلف مانند فناوری اطلاعات، مهندسی، مالی و پزشکی است.

شرایط استخدام فارغ‌التحصیلان در جمهوری چک بسیار مناسب است. زیرا در این کشور شرکت‌های خصوصی و دولتی همگی به دنبال استخدام افراد متخصص در حوزه‌های مختلف هستند که این موضوع نویدبخش شرایط کاری مطلوب در این کشور است.

روند قابل‌توجه دیگر افزایش فرصت‌های شغلی آزاد و کار از راه دور است. این شرایط برای دانشجویان بسیار مناسب است؛ زیرا آن‌ها می‌توانند به‌راحتی در طول زمان تحصیل خود به کسب درآمد بپردازند. پیشرفت فنّاوری کار افراد را از هر نقطه‌ای آسان‌تر از همیشه کرده است که منجر به افزایش گزینه‌های شغلی مناسب برای افراد شده است.

سیاست‌ها و ابتکارات دولت برای امنیت شغلی

یکی دیگر از موضوعات مهم برای مهاجران به جمهوری چک موضوع امنیت شغلی است. امروزه باتوجه‌به پیشرفت فنّاوری موضوع امنیت شغلی بیش از گذشته مطرح است و افراد زیادی به دنبال حفظ شغل‌های خود هستند.

سیاست‌ها و ابتکارات دولت نقش مهمی در تضمین امنیت شغلی در هر کشوری از جمله جمهوری چک ایفا می‌کند. دولت جمهوری چک اقدامات متعددی را برای ارتقای ثبات شغلی و حمایت از حقوق کارگران اجرا کرده است.

یکی از این ابتکارات، سیاست فعال بازار کار (ALMP) است که هدف آن افزایش قابلیت اشتغال از طریق برنامه‌ها و یارانه‌های مختلف است. این قانون شامل ارائه برنامه‌های آموزش حرفه‌ای، خدمات مشاوره شغلی و یارانه دستمزد برای کارفرمایان است که افراد محروم یا کسانی که با بیکاری مواجه هستند را استخدام می‌کنند.

دولت همچنین با اجرای سیاست‌هایی که جذب سرمایه‌گذاری خارجی می‌شود، بر ایجاد فضای کسب‌وکار مطلوب تمرکز دارد. این کار نه‌تنها رشد اقتصادی را افزایش می‌دهد، بلکه فرصت‌های شغلی جدیدی را هم برای افراد محلی و هم برای مهاجران ایجاد می‌کند.

علاوه بر این، مقررات کار برای محافظت از حقوق کارگران، مانند دستمزد منصفانه، محدودیت ساعات کار، مرخصی با حقوق و حفاظت در برابر اخراج ناعادلانه وضع شده است. این مقررات تضمین می‌کند که کارکنان شرایط کاری پایداری دارند و می‌توانند برای امنیت مالی به شغل خود تکیه کنند.

علاوه بر این، دولت با حمایت از کسب‌وکارهای کوچک از طریق کمک‌های بلاعوض، وام‌هایی با نرخ بهره پایین و ساده‌سازی رویه‌های اداری، کارآفرینی را تشویق می‌کند. این امر موجب ارتقای نوآوری و ایجاد شغل در اقتصاد کشور می‌شود.

مزایای کار در جمهوری چک

مزایای کار در جمهوری چک بسیار زیاد هستند و شما می‌توانید پس از فارغ‌التحصیل شدن در این کشور شروع به کار کنید و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تغییر دهید.

جمهوری چک فقط یک مقصد گردشگری نیست. این کشور مزایای زیادی را برای کسانی که به دنبال فرصت‌های شغلی هستند ارائه می‌دهد. یکی از مزایای کلیدی اقتصاد باثبات و قوی است. جمهوری چک در مقایسه با سایر کشورهای جهان از اقتصاد قوی‌تر و بهتری برخوردار است.
مزیت دیگر در این کشور نرخ بیکاری پایین است. این کشور دارای بازار کار کارآمد و تقاضای زیاد برای کارگران ماهر است. شما با داشتن مقداری تخصص می‌توانید به‌راحتی استخدام شوید و از مزایای شغلی این کشور بهره ببرید.
علاوه بر این، هزینه زندگی در جمهوری چک در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبتاً مقرون‌به‌صرفه است. این مورد به این معنی است که حقوق شما می‌تواند بیشتر شود و به شما امکان می‌دهد از یک سبک زندگی راحت لذت ببرید و درعین‌حال در هزینه‌های آینده خود صرفه‌جویی کنید.

علاوه بر این، فرصت‌های رشد شغلی فراوانی در صنایع مختلف وجود دارد. تمرکز شدید این کشور بر نوآوری و فناوری منجر به افزایش سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تحقیق و توسعه شده است و چشم‌اندازی برای متخصصان با مهارت‌های تخصصی ایجاد کرده است.

علاوه بر این، جمهوری چک دارای زیرساخت‌های عالی و شبکه‌های حمل‌ونقل مناسب است. خواه زندگی شلوغ شهری را ترجیح می‌دهید یا زندگی آرام در حومه شهر، می‌توانید به‌راحتی بین مناطق مختلف در بازه‌های زمانی کوتاه رفت‌وآمد کنید.

تعادل بین کار و زندگی در فرهنگ چک بسیار ارزشمند است. کارمندان اغلب از ساعات کاری مناسب و مرخصی ماهانه بهره‌مند می‌شوند. این موضوع به افراد اجازه می‌دهد تا تعادل سالمی بین تعهدات حرفه‌ای و زندگی شخصی خود حفظ کنند.

این عوامل باعث می‌شود جمهوری چک به مقصدی جذاب برای کسانی که به دنبال امنیت شغلی همراه باکیفیت عالی زندگی هستند تبدیل شود؛ بنابراین، اگر می‌خواهید افق‌های خود را به‌صورت حرفه‌ای گسترش دهید و درعین‌حال از همه چیزهایی که این کشور زیبا ارائه می‌کند لذت ببرید، می‌توانید مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک را در اولویت خود قرار دهید.

چشم‌انداز شغلی برای دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی

باتوجه‌به بازار کار مناسب جمهوری چک فرصت‌های شغلی زیادی برای دانشجویان فراهم است و آن‌ها به‌راحتی می‌توانند با استفاده از مدارک خود به بازار کار در این کشور وارد شوند.

یکی از زمینه‌های امیدوارکننده فناوری اطلاعات و فناوری است. این رشته امروزه طرف‌داران زیادی را به خود اختصاص داده است و افراد زیادی به دنبال استخدام دانش‌آموختگان این حوزه هستند.
صنعت گردشگری نیز از اهمیت بالایی در جمهوری چک برخوردار است و امروزه گردشگران زیادی از سراسر جهان به این کشور سفر می‌کنند. دانشجویان بین‌المللی می‌توانند با مسافرانی که از کشورهای هم‌زبانشان به جمهوری چک سفر می‌کنند ارتباط برقرار کنند و به‌عنوان تور لیدر فعالیت کنند.

رشته اقتصاد نیز در این کشور از اهمیت بالایی برخورد دار است و شما می‌توانید در شرکت‌های خصوصی و دولتی استخدام شوید.

رشته پزشکی هم مانند سراسر جهان از اهمیت بالایی برخورد دار است و درآمد بالایی نیز دارد؛ زیرا جمعیت سالخورده نیاز به متخصصان پزشکی مانند پزشکان، پرستاران و داروسازان را ایجاد می‌کند.
شما پس از فارغ‌التحصیلی می‌توانید در بیمارستان‌های خصوصی و دولتی و درمانگاه‌ها استخدام شوید.
به‌طورکلی، دانشجویانی که از دانشگاه‌های چک فارغ‌التحصیل می‌شوند، به لطف صنایع مختلف که فرصت‌های شغلی متعددی را ارائه می‌دهند، می‌توانند نسبت به آینده شغلی خود خوش‌بین باشند.

پردرآمدترین مشاغل

یکی از مهم‌ترین مسائل برای افرادی که به جمهوری چک مهاجرت می‌کنند موضوع درآمد است. مشاغل پردرآمد در جمهوری چک فرصت‌های خوبی را برای افرادی که به دنبال تضمین آینده مالی خود هستند ارائه می‌دهد. درحالی‌که امنیت شغلی تحت‌تأثیر عواملی مانند جهانی‌شدن و پیشرفت‌های تکنولوژیکی قرار دارد، جمهوری چک اقداماتی را برای تضمین یک اقتصاد باثبات و چشم‌انداز اشتغال فراوان انجام داده است.

با تمرکز قوی بر بخش‌هایی مانند فناوری اطلاعات، مالی، مهندسی، پزشکی و تولید، گزینه‌های شغلی پردرآمد زیادی برای متخصصان این رشته‌ها وجود دارد. تقاضا برای کارگران ماهر همچنان درحال‌رشد است؛ زیرا شرکت‌ها به دنبال افراد با استعدادی هستند که بتوانند در موفقیت آنها سهیم باشند.

متخصصان فناوری اطلاعات به دلیل نیاز روزافزون به تخصص در زمینه‌هایی مانند توسعه نرم‌افزار، امنیت سایبری و تجزیه‌وتحلیل داده‌ها می‌توانند دستمزدهای بالایی را انتظار داشته باشند. بخش مالی همچنین موقعیت‌های سودآوری را با نقش‌هایی از بانکداری سرمایه‌گذاری را ارائه می‌دهند.

مهندسی یکی دیگر از رشته‌هایی است که پتانسیل کسب درآمد عالی را فراهم می‌کند. چه مهندسی عمران و چه مهندسی مکانیک، مهندسان ماهر در صنایع مختلف بسیار موردتوجه هستند.

متخصصان پزشکی نقشی حیاتی در جامعه ایفا می‌کنند و براین‌اساس حقوق زیادی را دریافت می‌کنند. پزشکان، جراحان، دندانپزشکان، داروسازان همگی از درآمدهای زیادی برخوردار هستند.

فرایند درخواست برای مهاجرت تحصیلی

فرایند درخواست برای مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک یکی از مهم‌ترین کارها برای دریافت ویزای تحصیلی این کشور است.

درخواست برای تحصیل در جمهوری چک یک فرایند ساده و ساختاریافته است. در اینجا به تفکیک مراحل مربوطه می‌پردازیم:فرایند درخواست برای مهاجرت تحصیلی

تحقیق و انتخاب دانشگاه

با تحقیق در دانشگاه‌های مختلف در جمهوری چک که رشته‌های مطابق با علایق و اهداف شغلی شما ارائه می‌دهند، شروع کنید. عواملی مانند مکان، رتبه علمی، برنامه درسی و زبان تدریس را در نظر بگیرید.

بررسی شرایط پذیرش

هر دانشگاه شرایط پذیرش خود را تعیین می‌کند، بنابراین مهم است که قبل از درخواست، آنها را به‌دقت بررسی کنید. این شرایط ممکن است شامل ارسال ریزنمرات دانشگاهی، توصیه‌نامه، انگیزه‌نامه، نمرات آزمون مهارت زبان (مانند آیلتس یا تافل) و هزینه‌های درخواست پذیرش باشد.

 ارسال درخواست‌ها

پس از جمع‌آوری تمام مدارک لازم، درخواست‌های خود را به‌صورت آنلاین از طریق درگاه پذیرش هر دانشگاه یا در صورت نیاز از طریق منطقه ارسال کنید.

 منتظر تصمیم دفتر باشید

پس از ارسال درخواست‌های خود، صبورانه منتظر بمانید تا دفتر پذیرش پرونده شما را بررسی کند و در مورد پذیرش شما در برنامه تصمیم‌گیری کند.

 درخواست ویزا

در صورت‌پذیرش توسط دانشگاهی در جمهوری چک، باید برای ویزای دانشجویی در نزدیک‌ترین سفارت یا سرکنسولگری چک در کشور خود اقدام کنید.

منبع: Europe Travel Entry and Visa Requirements (schengenvisainfo.com)

 گواهی توان مالی تهیه کنید

به‌عنوان بخشی از فرایند درخواست ویزا، ممکن است از شما خواسته شود مدارک مالی ارائه دهید که ثابت کند می‌توانید هزینه‌های تحصیل و هزینه‌های زندگی را در طول اقامت خود در کشور پوشش دهید.
به یاد داشته باشید که فرایند در خواست دانشگاه‌ها متفاوت است؛ بنابراین ضروری است که برای کسب اطلاعات دقیق در مورد مهلت‌ها و مراحل مربوط به درخواست‌های مهاجرت تحصیلی به وبگاه‌های رسمی مراجعه کنید یا با دفاتر بین‌المللی آنها تماس بگیرید.

هزینه زندگی و کمک‌های مالی برای دانشجویان بین‌المللی

هزینه زندگی و کمک‌های مالی برای دانشجویان بین‌المللی یکی از مهم‌ترین مواردی است که دانشجویان قبل از مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک آن را مدنظر قرار می‌دهند.

یکی از عوامل مهمی که باید در برنامه‌ریزی سفر تحصیلی خود برای مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک در نظر بگیرید، هزینه زندگی است. درحالی‌که تحصیل در خارج از کشور می‌تواند یک تجربه غنی باشد، داشتن درک روشنی از جنبه‌های مالی درگیر بسیار مهم است.

هزینه زندگی در جمهوری چک به‌طورکلی در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی مقرون‌به‌صرفه‌تر است. هزینه‌های شما بسته به عواملی مانند مکان، انتخاب سبک زندگی و ترجیحات محل اقامت متفاوت خواهد بود. بااین‌حال، به طور متوسط، می‌توانید انتظار داشته باشید که بودجه ماهانه شما هزینه‌های اقامت (از جمله آب و برق)، هزینه‌های حمل‌ونقل، مواد غذایی، مواد تحصیلی و هزینه‌های شخصی را پوشش دهد.

 هزینه زندگی در جمهوری چک

هزینه‌های زندگی در کشور جمهوری چک بسته به شهر مورد سکونت می‌تواند متفاوت باشد. در این قسمت برای شما هزینه‌های معمول زندگی در جمهوری چک را مورد بررسی قرار می‌دهیم.هزینه زندگی و کمک‌های مالی برای دانشجویان بین‌المللی

  رستوران

یک وعده‌غذا در رستوران ارزان‌قیمت برای یک نفر ۷.۷۷ دلار سه وعده‌غذا برای ۲ نفر در رستوران متوسط ۳۸.۸۵ دلار نوشابه کوکاکولا یا پپسی ۰.۳۳ لیتر ۱.۵۹ دلار آب‌معدنی ۰.۳۳ لیتر ۱.۳۶ دلار مک‌دونالد یا غذای ترکیبی ۷.۳۴ دلار

 فروشگاه و خرید خانگی

شیر ۱ لیتر ۱.۰۲ دلاری قرص نان ۵۰۰ گرمی ۱.۵۸ دلار برنج ۱ کیلوگرمی ۲.۳۱ دلار ۱۲ عدد تخم‌مرغ ۲.۶۱ دلار پنیر محلی ۱ کیلوگرمی ۱۰.۷۶ دلار فیله مرغ ۱ کیلوگرم ۸.۲۸ دلار گوشت گاو ۱ کیلوگرم ۱۲.۲۴ دلار سیب ۱ کیلوگرم ۱.۶۶ دلار موز ۱ کیلوگرم ۱.۵۸ دلار پرتقال ۱ کیلوگرم ۱.۹۹ دلار گوجه‌فرنگی ۱ کیلوگرم ۲.۹۶ دلار سیب‌زمینی ۱ کیلوگرم ۱.۰۶ دلار پیاز ۱ کیلوگرم ۱.۲۴ دلار کاهو ۱ بوته ۱.۲۹ دلار

  حمل‌ونقل

حمل‌ونقل درون‌شهری ۱.۰۸ دلار حمل‌ونقل ماهانه ۲۲.۴۵ دلار تاکسی ۱ کیلومتر ۱.۳۰ دلار ۱ لیتر بنزین ۱.۸۱ دلار

 خدمات ماهانه

(برق، گاز، آب و سیستم دفع زباله) برای آپارتمان ۸۵ متری ماهیانه ۳۰۸.۰۳ دلار تلفن همراه با تماس و اینترنت ۱۰ گیگابایت ۳۲.۵۸ دلار اینترنت ۶۰ مگابایت بر ثانیه، حجم داده نامحدود ۲۳.۳۹ دلار

  ورزش و اوقات فراغت

باشگاه تناسب‌اندام، هزینه ماهیانه برای ۱ بزرگسال ۵۰.۷۱ دلار اجازه زمین تنیس ۱ ساعت در آخر هفته ۱۵.۳۷ دلار سینما ۱ صندلی ۸.۶۳ دلار

  اجاره در هر ماه

آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهرماهیانه ۷۳۸.۷۰ دلار آپارتمان ۱ خوابه خارج از مرکز شهر ماهیانه ۵۸۸.۹۷ دلار آپارتمان ۳ خوابه در مرکز شهر ماهیانه ۱۴۴۹.۴۶ دلار آپارتمان ۳ خوابه خارج از مرکز شهر ماهیانه ۱۰۷۶.۸۲ دلار

 میزان درآمد ماهیانه

میزان درآمد ماهیانه متوسط در کشور جمهوری چک پس از کسر مالیات از درآمد ۱۴۵۰.۵۳ دلار است.

برای کمک به کاهش بار مالی برای دانشجویان بین‌المللی، گزینه‌های مختلفی برای کمک مالی وجود دارد. بورسیهها و کمک‌های مالی ویژه دانشجویان بین‌المللی هم توسط دولت و هم دانشگاه‌های فردی در جمهوری چک ارائه می‌شود. هدف این فرصت‌ها حمایت از دانشجویان شایسته با شهریه یا تأمین بودجه اضافی برای نیازهای روزانه آنهاست.

علاوه بر این، فرصت‌های کار پاره‌وقت ممکن است در طول تحصیل شما در دسترس باشد که می‌تواند درآمد شما را تکمیل کند و درعین‌حال تجربه کاری ارزشمندی به شما بدهد. ویزای دانشجویی به دانشجویان بین‌المللی اجازه می‌دهد تا ۲۰ ساعت در هفته در طول ترم و تمام‌وقت در دوره‌های تعطیلات کار کنند.

مهم است که قبل از ورود به جمهوری چک در مورد بورسیهها یا کمک‌های مالی که ممکن است از طریق سازمان‌های دولتی و مؤسسات خصوصی در دسترس باشد، به طور کامل تحقیق کنید. تمام مدارک لازم را زودتر از موعد آماده کنید تا هیچ‌گونه حمایت مالی احتمالی را از دست ندهید.

منبع: Czech Republic

مزایای انتخاب جمهوری چک برای تحصیلات تکمیلی و دکترا

آموزش متنوع و باکیفیت: یکی از مزایای کلیدی ادامه تحصیلات تکمیلی یا دکترا در جمهوری چک، طیف گسترده‌ای از برنامه‌های آموزشی باکیفیت بالا در دسترس است.
هزینه‌های تحصیلی مقرون‌به‌صرفه: در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی و ایالات متحده، تحصیل در جمهوری چک نسبتاً مقرون‌به‌صرفه است. هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی به طور قابل‌توجهی کمتر از شهریه‌های موجود در اروپای غربی یا آمریکای شمالی است. این امر آن را به انتخابی جذاب برای دانش‌آموزانی تبدیل می‌کند که به دنبال تحصیل در سطح جهانی بدون هزینه زیاد هستند.

فرصت‌های بورسیه تحصیلی: یکی دیگر از مزایای انتخاب جمهوری چک برای تحصیلات تکمیلی، وجود بورسیه تحصیلی است. دولت برنامه‌های بورسیه تحصیلی مختلفی را به طور خاص برای دانشجویان بین‌المللی که مایل به ادامه تحصیلات عالی خود در این کشور زیبا هستند، ارائه می‌دهد. این بورسیه ها می‌توانند به کاهش بار مالی و ارائه پشتیبانی اضافی در طول سفر تحصیلی شما کمک کنند.

فرصت‌های تحقیقاتی عالی: اگر در حال بررسی برنامه دکترا هستید، در این صورت انجام فرصت‌های تحقیقاتی باید یکی از اولویت‌های اصلی شما باشد. جمهوری چک دارای چندین مؤسسه تحقیقاتی مشهور است که امکانات پیشرفته‌ای را در کنار راهنمایی‌های متخصص از محققان باتجربه ارائه می‌دهند.مزایای انتخاب جمهوری چک برای تحصیلات تکمیلی و دکترا

دانشگاه‌های برتر جمهوری چک برای برنامه‌های تحصیلات تکمیلی و دکترا

اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا در جمهوری چک را دارید، خوشحال خواهید شد که بدانید چندین دانشگاه درجه یک برای انتخاب وجود دارد. این مؤسسات طیف وسیعی از برنامه‌ها را در زمینه‌های مختلف ارائه می‌دهند و تضمین می‌کنند که شما می‌توانید متناسب با علایق دانشگاهی خود را پیدا کنید.

دانشگاه چارلز یکی از این دانشگاه‌های معتبر است. این دانشگاه که در سال ۱۳۴۸ تأسیس شد، نه‌تنها یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های اروپاست، بلکه همواره در بین بهترین مؤسسات آموزش عالی در سطح جهان قرار دارد. با دانشکده‌های علوم‌انسانی، علوم، پزشکی و غیره، دانشگاه چارلز مجموعه گسترده‌ای از رشته‌های تحصیلات تکمیلی و دکترا را ارائه می‌دهد.

یکی دیگر از انتخاب‌های عالی، دانشگاه Masaryk واقع در برنو است. این مؤسسه متمرکز بر پژوهش به رویکرد نوآورانه خود در آموزش افتخار می‌کند و از اعضای هیئت‌علمی در سطح جهانی که در زمینه‌های مربوطه خبره هستند می‌بالد. دانشگاه ما ساری فرصت‌های تحقیقاتی متعددی را برای دانشجویانی که به دنبال مشارکت قابل‌توجه در رشته انتخابی خود هستند ارائه می‌دهد.

اگر به مطالعات فنی یا مهندسی علاقه دارید، دانشگاه فنی چک (CTU) قطعاً باید در رادار شما باشد. به‌عنوان یکی از مدارس فنی پیشرو در اروپای مرکزی، CTU خود را به‌عنوان مرکزی برای تحقیقات و نوآوری‌های پیشرفته تثبیت کرده است. امکانات پیشرفته و مشارکت‌های صنعتی آن، منابع بی‌نظیری را برای تحصیل در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.

برای کسانی که مایل به تحصیل در تجارت یا اقتصاد در سطح بالا هستند، دانشگاه VŠE پراگ؛ دانشگاه اقتصاد یک انتخاب ایده‌آل خواهد بود. VŠE که به دلیل تمرکز قوی بر آموزش عملی در کنار دانش نظری شناخته شده است، فارغ‌التحصیلان را با مهارت‌های ارزشمندی که کارفرمایان در سراسر جهان به دنبال آن هستند مجهز می‌کند.

۱۰ شرکت برتر مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک

مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک با توجه مواردی که در این مقاله مطالعه کردید یکی از برترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت تحصیلی جمهوری چک است در ادامه به معرفی ۱۰ شرکت برتر در حوزه مهاجرت تحصیلی به جمهوری می‌پردازیم در صورت داشتن هر گونه سؤالی دررابطه‌با مهاجرت به جمهوری چک می‌توانید در بخش نظرات آن را مطرح کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان به شما پاسخ دهند.

GO2TR

مؤسسه GO2TR یکی از برترین موسسه‌های مهاجرتی است که شما می‌توانید به‌راحتی با کمک‌های این مؤسسه در کمترین زمان اقدام به مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک داشته باشید.

این مؤسسه با داشتن نیروی مجرب خود و مشاوران آموزش‌دیده خود تمامی موانع و مشکلات شما را در زمینه دریافت ویزای تحصیلی این کشور در کمترین زمان ممکن رفع می‌کند. شما می‌توانید با برقراری ارتباط با مشاوران و متخصصان این شرکت در کمترین زمان ممکن اقدام به مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک کنید.

برای برقراری ارتباط با این مؤسسه می‌توانید به‌صورت حضوری به دفاتر این مؤسسه مراجعه کنید یا با برقراری ارتباط تلفنی با مشاوران این مؤسسه گفت‌وگو کنید.

شماره تماس: ۰۲۱-۴۳۰۰۰۰۲۱

تهران: جردن، قبل از چهارراه جهان کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تبریز: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، جنب پارکینگ فجر، ساختمان کارن، طبقه ۵

شیراز: شیراز، قصرالدشت، کوچه ۶۲ الف، ساختمان میکس، طبقه اول، واحد دوم – گوتوتی آر

مشهد: مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین ۲۳/۱ (تقاطع فلسطین و سناباد)، انتهای سناباد، روبه روی مرکز بهداشت، جنب عابربانک سپه، پلاک ۹۳۰، طبقهٔ سوم، واحد سه

سروش فردا

مؤسسه سروش فردا یکی از برترین شرکت‌های مهاجرتی است که امروزه با انجام پروژه‌های مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک توانسته دانشجویان زیادی را به این کشور منتقل کند. این مؤسسه با داشتن مشاوران آموزش‌دیده و حرفه‌ای خود می‌تواند در تمامی مراحل شما را به‌صورت کامل راهنمایی می‌کند. برای برقراری ارتباط با این مؤسسه می‌توانید به‌صورت حضوری به دفاتر آن مراجعه کنید یا می‌توانید در صورت نیاز با برقراری تماس تلفنی با مشاوران این مجموعه ارتباط بگیرید.

شماره تماس: ۰۲۱-۵۷۶۸۰

نشانی: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

اصطهباناتی

مؤسسه اصطهباناتی یکی از برترین مؤسسات مهاجرتی است که در زمینه‌های مختلفی می‌تواند مهاجرت به کشورهای سراسر دنیا را انجام دهد. این مؤسسه با داشتن پرونده‌های متعدد موفق در زمینه مهاجرت تحصیلی می‌تواند به شما در زمینه مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک کمک کند.

این مؤسسه با داشتن مشاوران متعددی که همگی در زمینه مهاجرت تحصیلی آموزش‌دیده‌اند می‌تواند به شما در این حوزه کمک کند. شما می‌توانید برای دریافت خدمات این مؤسسه به‌صورت حضوری به دفاتر آن مراجعه کنید یا با کارشناسان تماس تلفنی برقرار کنید.

شماره تماس تهران: ۰۲۱-۹۱۰۰۲۴۱۲

نشانی تهران: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق ۱۷ مجتمع نخل

شیراز: ۰۷۱-۹۱۰۰۹۷۹۷ – ۰۷۱-۳۶۲۹۲۴۲۰ – ۰۷۱-۳۶۲۹۲۳۱۰ نشانی شیراز: خیابان عفیف‌آباد، نبش کوچه ۶، پلاک ۵، طبقه اول و دوم

اصفهان: ۰۳۱-۹۱۰۰۹۷۹۷ – ۰۳۱-۳۶۷۰۳۵۰۶ نشانی اصفهان: مرداویج، انتهای بلوار شیخ کلینی، نرسیده به مرکز تعاونی پرواز، جنب املاک برمک، پلاک ۱۵

شماره تماس مشهد: ۰۵۱-۹۱۰۰۹۷۹۷ نشانی مشهد: احمدآباد، ابتدای خیابان رضا، ساختمان هتل سیبرگ، طبقه ۳، واحد ۳۰۶ شماره تماس رشت: ۳۲۱۳۳۰۸۲-۰۱۳

نشانی رشت: چهارراه صابرین، نبش خیابان گلسار، برج پاسارگاد طبقه ۶ واحد ۱۶۱

مؤسسه ثبتا

یکی دیگر از موسسه‌های مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک مؤسسه ثبتا است که امروزه پرونده‌های مهاجرتی موفقی دارد. شما با کمک این مؤسسه می‌توانید در کمترین زمان ممکن اقدام به مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک داشته باشید.

برای مراجعه حضوری می‌توانید به نشانی دفاتر این مجموعه مراجعه کنید یا می‌توانید با مشاوران این مجموعه تماس تلفنی برقرار کنید.

شماره تماس: ۰۲۱-۹۱۰۳۱۵۶۸

نشانی: تهران – جردن، نرسیده به پارک‌وی، روبروی صداوسیما جمهوری اسلامی ایران

سفیران سروش سعادت

این مؤسسه یکی از برترین موسسه‌های مهاجرتی است که امروزه می‌تواند به شما در زمینه مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک کمک کند.

این مؤسسه با کادر مجرب و حرفه‌ای خود که شامل مشاوران آموزش‌دیده و متخصص در حوزه مهاجرت است می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند و شما در کمترین زمان ممکن و بدون دردسر مهاجرت تحصیلی مطمئنی داشته باشید.

برای استفاده از خدمات این مؤسسه می‌توانید به‌صورت حضوری به این مجموعه مراجعه کنید یا به‌صورت تلفنی با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

شماره تماس: ۰۲۱-۹۱۰۰۳۲۳۲

نشانی: خیابان میرداماد میدان مادر – خیابان سنجابی پلاک بیست‌طبقه سه واحد نه

مؤسسه رجبی

مؤسسه رجبی یکی از برترین مؤسسات در زمینه مهاجرت است که امروزه اهداف مختلف مهاجرتی را دنبال می‌کند. شما می‌توانید با کمک این مؤسسه اقدام به مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک کنید. این مؤسسه با داشتن مشاوران متخصص در این حوزه سعی کرده است که به‌راحتی زمینه مهاجرت و تحصیل را برای شما فراهم کند. مشاوران این مؤسسه همگی آموزش‌های کاملی را در خصوص مهاجرت تحصیلی به شما ارائه می‌دهند و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن اقدام به مهاجرت کنید.

برای استفاده از خدمات این مجموعه می‌توانید به‌صورت حضوری به دفاتر این مجموعه مراجعه کنید یا تماس تلفنی با مشاوران این مجموعه برقرار کنید.

شماره تماس تهران مرکز: ۹۱۰۰۲۵۲۵ – ۰۲۱-۲۶۴۲۳۳۹۲ – ۰۲۱-۲۶۴۰۹۱۶۸

نشانی تهران مرکز: تهران، بلوار میرداماد، بعد از پمپ‌بنزین، پلاک ۱۸۳

شماره تماس تهران غرب: ۹۱۰۰۲۵۲۵ – ۰۲۱-۴۴۰۲۷۳۹۳ – ۰۲۱-۴۴۰۰۸۴۲۷

نشانی تهران غرب: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، ساختمان راز

شماره تماس شیراز: ۹۱۰۰۲۵۲۵ – ۰۷۱-۳۶۳۴۲۱۱۷ – ۰۷۱-۳۲۳۵۲۰۵۸

نشانی شیراز: شیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، بین کوچه ۲۵ و ۲۷، ساختمان اوتانا طبقه پنجم

مؤسسه بلو اسکای

مؤسسه بلو اسکای نماینده رسمی Blue Sky International Group در کشور کانادا است که امروزه در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای سراسر جهان فعالیت می‌کند.

شما می‌توانید از خدمات این مجموعه در جهت مهاجرت تحصیلی استفاده کنید. این مؤسسه در زمینه مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک می‌تواند شما را به‌صورت دقیق راهنمایی کند و شما در کمترین زمان ممکن می‌توانید ویزای تحصیلی این کشور را دریافت کنید. برای استفاده از خدمات این مؤسسه می‌توانید به‌صورت حضوری به دفاتر این مؤسسه مراجعه کنید و یا می‌توانید به‌صورت تلفنی از خدمات مشاوره این مؤسسه بهره‌مند شوید.

شماره تماس: ۰۲۱-۲۶۲۹۰۷۵۱

نشانی: خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک‌وی خیابان خاکزاد، پلاک ۴۶، واحد ۹

آتیه آفرینان ایرانیان

آتیه آفرینان ایرانیان یکی از برترین مؤسسات مهاجرتی در سراسر ایران است که پرونده‌های موفقیت‌آمیز فراوانی دارد. این مؤسسه می‌تواند به‌صورت کامل فرایند ویزای تحصیلی شما را تسهیل کند و شما در کمترین زمان ممکن قادر به مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک باشید. این مؤسسه دارای مشاوران متخصص و آموزش‌دیده در حوزه مهاجرت تحصیلی است که در کوتاه‌ترین زمان می‌توانند شما را راهنمایی کنند. برای استفاده از خدمات مؤسسه آتیه آفرینان ایرانیان می‌توانید به‌صورت حضوری به دفاتر این مؤسسه مراجعه کنید.

شماره تماس: ۲۱۷۲۲۰۷

تهران ۱: تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به خیابان حصاری، پلاک ۱۳۸، طبقه ۵، واحد ۲۷

دفتر دوم تهران ۲: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، روبروی پمپ‌بنزین، پلاک ۱۰۵، واحد ۳، طبقه ۱

شیراز: شیراز، خیابان ستارخان، خیابان ولیعصر، بین کوچه ۱۶ و ۱۸، پلاک ۴۴

حامی مهاجر

مؤسسه حامی مهاجر یکی از قدیمی‌ترین مؤسسات در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای سراسر جهان است که امروزه با داشتن مشاوران متعدد خود می‌تواند به شما اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت تحصیلی و دریافت ویزای تحصیلی را به شما ارائه دهد. شما می‌توانید برای مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک از خدمات این مؤسسه استفاده کنید برای این منظور می‌توانید به‌صورت حضوری به دفاتر این مجموعه مراجعه کنید و یا به‌صورت تلفنی با مشاوران این مؤسسه در ارتباط باشید.

شماره تماس: ۰۲۱-۹۱۳۱۹۱۹۱ – ۰۲۱-۴۹۰۷۸

نشانی: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه ۱۱ شمالی

مؤسسه هرمس اپلای

این مؤسسه با داشتن مشاوران و پرونده‌های موفقیت‌آمیز خود سابقه درخشانی در حوزه مهاجرت تحصیلی به کشورهای سراسر دنیا دارد. شما می‌توانید با کمک این مؤسسه در کمترین زمان ممکن نسبت به مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک اقدام کنید و ویزای تحصیلی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید. برای استفاده خدمات این مؤسسه می‌توانید از دفاتر این مؤسسه استفاده کنید یا به‌صورت تلفنی با مشاوران در ارتباط باشید.

شماره تماس: ۰۲۱-۹۱۰۷۰۱۷۰

نشانی: تهران – ولنجک – خیابان چهاردهم – ساختمان وفا – طبقه ششم

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. با تشکر از زحمات شما.
    میخواستم بپرسم که آیا شرایط سنی خاصی برای شرکت در دانشگاه های این کشور وجود داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن

راه های ارتباطی