logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

اسپانیا

بهترین شرکت مهاجرت به اسپانیا【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

فرقی نمی‌کند که زندگی شهری را دوست دارید، روستایی، شهرهای ساحلی یا کوهستانی. اسپانیا مقصد رویایی همه است. در این مقاله همه آنچه را که باید در مورد شرایط مهاجرت بدانید را به شما خواهیم گفت. آیا می‌دانستید که به عنوان یک نیروی کار بسیار ماهر می‌توانید کارت آبی اتحادیه اروپا را دریافت کنید؟ ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت تمام مواردی را که شما باید برای مهاجرت بدانید را برای شما آماده کرده ایم.

مهاجرت بستگی به شرایط خاص شما دارد. شهروندان اتحادیه اروپا یا کسانی که اقامت دائم یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند به راحتی به اسپانیا مهاجرت می‌کنند. این بدان معنا نیست که افراد خارج از اتحادیه اروپا باید ناامید شوند! همچنین راهی برای مهاجرت افراد غیر اروپایی به اسپانیا وجود دارد.

جای تعجب نیست که اسپانیا مورد علاقه بسیاری از مهاجران است. چیزی بیشتر از هوای آفتابی، سواحل زیبا و غذاهای با کیفیت در این کشور وجود دارد. تعادل بین کار و زندگی و کیفیت زندگی تنها بخشی از مزایای مهاجرت است. اسپانیایی‌ها اولویت‌های بسیار روشنی دارند، خانواده، دوستان، معاشرت و آرامش اولویت آنهاست.

اسپانیایی‌ها 65 درصد از وقت خود را صرف نظافت شخصی و اوقات فراغت می‌کنند. فرهنگ کاری آرام، مدارس بین المللی عالی و بهداشت عمومی رایگان و با کیفیت تنها برخی از مزایای این کشور بزرگ است.

ما در این مقاله در قسمت ابتدایی به بررسی شرایط مهاجرت از طریق تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری می‌پردازیم و سپس در قسمت دوم 10 شرکت برتر مهاجرت را به شما معرفی خواهیم کرد.

مهاجرت

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت را دارند به دنبال ساده‌ترین راه مهاجرت هستند. یکی از ساده‌ترین راه‌های مهاجرت از طریق تحصیل یا کار است. قوانین مهاجرت در هر کشور متفاوت است، برخی از کشورها به مهاجران کار یا دانشجویان اقامت دائم اعطا نمی‌کنند. در این مقاله انواع روش‌های مهاجرت  را برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید دید بازی در مورد مهاجرت کسب کنید.

از مهم‌ترین روش‌های مهاجرت می‌توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق کاری
 • مهاجرت به از طریق تولد فرزند

شرایط مهاجرت

شرایط <yoastmark class=

در حال حاضر بسیاری از ایرانیان تمایل دارند برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری به اسپانیا مهاجرت کنند. موسسه ملی آمار اسپانیا، اعلام کرده است که تعداد مهاجران در این کشور به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در زیر روش‌های مختلف مهاجرت را به شما معرفی می‌کنیم.

اسپانیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است و متقاضیان برای ورود به این کشور باید ویزای شینگن داشته باشند.

دولت اسپانیا شرایط مساعدی را برای شهروندان خود و شرایط قابل قبولی برای مهاجرت به این کشور ایجاد کرده است. اما این بدان معنا نیست که بدون در نظر گرفتن شرایط اولیه مهاجرت می‌توانید به اسپانیا مهاجرت کنید.

متقاضیان باید بدانند که برای مهاجرت لازم است که تمام هزینه‌های اولیه زندگی در اسپانیا را بپردازند و یا مدارکی دال بر دانستن زبان اسپانیایی داشته باشند. شرایط مهاجرت و ویزای اسپانیا به شرح زیر است:

در اسپانیا ویزاهای هدفمند برای گروه‌های خاصی از افراد مانند سرمایه گذاران، کارآفرینان، نیروی کار بسیار ماهر، پژوهشگران و غیره صادر می‌شود.

در مورد مهاجرت پیش از هر چیزی لازم است که به این موارد دقت کنید.

 • نباید بدون ویزا یا مجوز اقامت در اسپانیا اقامت داشته باشید.
 • شما در طول پنج سال گذشته اقامت در اسپانیا یا سایر کشورها سابقه کیفری نداشته باشید.
 • منابع مالی کافی برای حمایت از خود در طول اقامت خود داشته باشید.
 • تحت پوشش بیمه درمانی یا خصوصی باشید که توسط یک شرکت بیمه دارای مجوز در کشور پذیرفته شده باشد.

مهاجرت تحصیلی به اسپانیا

از آنجایی که اسپانیا شرایط تحصیلی خوبی در تمامی مقاطع دارد، تعداد بسیاری از دانشجویان ایرانی از طریق تحصیلی به اسپانیا مهاجرت کرده اند. برخی از دانشگاه‌های اسپانیا به زبان انگلیسی و برخی دیگر به زبان اسپانیایی دروس خود را ارائه می‌کنند. این امر به ایرانیان مجوز می‌دهد تا در دانشگاه‌های اسپانیا به زبان انگلیسی ادامه تحصیل دهند.

اگر قصد تحصیل در این کشور را دارید، می‌توانید دانشگاه مورد نظر خود را بیابید و وب سایت دانشگاه را برای اطلاع از شرایط مورد نیاز دانشجویان بین المللی برای تحصیل در آنجا بررسی کنید. هزینه تحصیل در اسپانیا حدود 5000-6000 یورو در سال است. مهاجرت تحصیلی اسپانیا یک اقامت بلند مدت است که با تحصیل در این کشور می‌توانید با پیدا کردن کار پس از تحصیل اقامت دائم این کشور را نیز دریافت کنید. بورسیه تحصیلی اسپانیا نیز در دسترس است و شما می‌توانید با داشتن شرایط لازم بدون هزینه‌های فراوان تحصیل کنید.

مهاجرت کاری به اسپانیا

<yoastmark class=

یکی از راه‌های اخذ اقامت و مهاجرت از طریق کار می‌باشد. در مهاجرت کاری به اسپانیا باید مراحل زیادی را طی کنید. بنابراین، وکلای مهاجرت در این کار هستند. مهاجرت کاری به اسپانیا در صورتی امکان پذیر است که کارفرمای اسپانیایی، کار مهاجر را تبلیغ کند و سپس او را در شرکت یا محل کار خود استخدام کند.

به این ترتیب هر کسی می‌تواند به کشور مورد نظر خود مهاجرت کند. بعید به نظر می‌رسد که کارفرما بدون شناخت خوب، پیشنهاد کاری صادر کند. این روش مهاجرت برای کسانی سودمند است که با شرکت‌های خارجی ارتباط دارند که بتوانند متقاضی را به خوبی بشناسند و او را در شرکت‌های خود استخدام کنند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اسپانیا

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اسپانیا برای کسانی مناسب است که سرمایه در کشور خود دارند و می‌خواهند در این کشور سرمایه گذاری کنند. دولت اسپانیا شرایطی را به این افراد ارائه می‌کند و در صورت قبولی می‌توانند با هزینه شخصی به این کشور مهاجرت کنند و در اسپانیا سرمایه گذاری کنند و اقامت این کشور را دریافت کنند. علاوه بر این، می‌توانید با ثبت شرکت در اسپانیا برای شهروندی اسپانیا نیز اقدام کنید.

در صورتی که متقاضی بتواند به دولت اسپانیا ثابت کند که می‌تواند از پس مخارج زندگی خود و خانواده اش برآید، می‌تواند از طریق تمکن مالی برای مجوز اقامت اسپانیا اقدام کند و در نهایت مجوز اقامت دائم این کشور را نیز دریافت کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی برتر ویزا در تماس باشید تا آنها شما را در جریان بیشتر مهاجرت اقتصادی اسپانیا قرار دهند

مهاجرت از طریق خرید ملک به اسپانیا

<yoastmark class=

اجاره خانه در اسپانیا دشوار است. بازار اجاره مسکن شما را ملزم می‌کند که از حلقه‌های بسیاری عبور کنید. جالب اینجاست که به عنوان یک خارجی، خرید خانه ممکن است راحت‌تر از اجاره باشد. خبر خوب این است که هیچ محدودیتی برای مالکیت املاک توسط خارجی‌ها در اسپانیا وجود ندارد.

خرید ملک در اسپانیا به ارزش بیش از 500000 یورو به شما ویزای طلایی می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد تا در اسپانیا زندگی کنید. اگر می‌خواهید خانه یا آپارتمان اجاره کنید، کد مسکن اسپانیا را در نظر داشته باشید. هرگز توافق شفاهی را نپذیرید و هرگز درخواست یک قرارداد کتبی نکنید.

به طور کلی، قوانین اسپانیا به نفع مستاجرین و حمایت از حقوق آنهاست. قیمت اجاره بسته به جایی که می‌خواهید زندگی کنید بسیار متفاوت است. البته شهرهای بزرگی مانند بارسلونا و مادرید بسیار گران‌تر از مکان‌هایی مانند والنسیا یا بیلبائو هستند.

یه غیر از اسپانیا یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق خرید ملک کشور ترکیه می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به ترکیه را مطالعه کنید.

مهاجرت از طریق ازدواج

ازدواج یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم است. برای اخذ اقامت از طریق ازدواج، متقاضی باید با یک تبعه اسپانیایی ازدواج کرده باشد و نامزد وی با ارائه مدارک لازم تمایل خود را برای ازدواج با یک خارجی ثابت کند. علاوه بر این لازم است که شما مدارکی را ارائه دهید که توانایی مالی شما را اثبات کند که می‌توانید مخارج زندگی خود و همسرتان را تامین کنید.

در صورتی که تمامی مدارک کامل باشد و سفارت اسپانیا تایید کند که قصد متقاضی واقعاً ازدواج و زندگی مشترک است، ویزا در خارج از کشور صادر می‌کنند و می‌توانید اقامت اسپانیا را دریافت کنید.

اتباع خارجی می‌توانند برای شهروندی اسپانیا درخواست دهند و پس از یک سال اقامت در اسپانیا به طور رسمی به عنوان شهروند اسپانیایی شناخته شوند.

مهاجرت از طریق پناهندگی

قبل از هر چیز باید بگوییم که این روش یکی از پر ریسک ترین و خطرناک‌ترین روش‌های مهاجرت  است و ما در برتر ویزا به هیچ عنوان این نوع مهاجرت را به شما توصیه نمی‌کنیم.

مهاجرت از طریق پناهندگی تنها در شرایط خاصی اعطا می‌شود. چنین افرادی می‌توانند در صورتی که در کشور مبدا امن نباشند، به عنوان مثال اگر در کشورشان جنگ و درگیری وجود داشته باشد، یا به دلایل نژادی، مذهبی یا سیاسی مورد آزار و اذیت قرار گیرند برای پناهندگی اسپانیا اقدام کنند.

فردی که می‌خواهد از طریق پناهندگی به این کشور مهاجرت کند باید ثابت کند که در کشور خودش امن نیست. همچنین باید بدانید که این روش مهاجرت خطرات زیادی دارد و برای کسانی که تحت حمایت قوانین پناهندگی نیستند غیرقانونی تلقی می‌شود.

مهاجرت آسان به اسپانیا

در صورت پیروی از مراحل تعیین شده در اسپانیا، روند مهاجرت می‌تواند بدون استرس باشد. گزینه‌های مختلفی برای ارسال وسایل منزل خود به اسپانیا خواهید داشت. به لطف موقعیت استراتژیک خود، این کشور یکی از بهترین قطب‌های حمل و نقل در جهان است. اگر قصد دارید کالای خود را از طریق هوا، قطار، دریا یا جاده ارسال کنید، چندین گزینه پیش رو خواهید داشت.

پس از ورود، اقلام شما باید از گمرک اسپانیا در بندر یا فرودگاه عبور کنند. اگر دارویی که در اختیار دارید در دسته داروهای تحت کنترل گمرک اسپانیا قرار می‌گیرد، باید برای مجوز واردات در کنسولگری اسپانیا در کشور مبدا خود درخواست دهید. به عنوان یک قاعده کلی، مطمئن شوید که فقط مبلغ مجاز را همراه داشته باشید و تمام مجوزهای لازم را برای جلوگیری از توقف در مرز همراه خود داشته باشید. توجه داشته باشید که این مبلغ بسته به اینکه شما از خارج از اتحادیه اروپا هستید یا در اتحادیه اروپا بسیار متفاوت است.

موسسات مجاز مهاجرت

در این قسمت 10 تا از بهترین شرکت‌های مهاجرتی اسپانیا معرفی می‌شوند. شما می‌توانید از طریق آژانس‌های مهاجرتی مختلف وارد اسپانیا شوید. ادامه این مقاله را بخوانید تا در مورد بهترین دفاتر مهاجرت اسپانیا در ایران اطلاعات کاملی را کسب کنید.

1. موسسه مهاجرتی قصران گروپ

یکی از کشور‌هایی که برای مهاجرت با استقبال زیادی در بین ایرانی‌ها مواجه شده است کشور اسپانیا است. شاید به دلیل جذابیت‌های گردشگری در این کشور می‌خواهید ویزای توریستی آن را به دست بیاورید و یا شاید به دلیل دانشگاه‌های معتبری که در کشور اسپانیا وجود دارد می‌خواهید در این کشور ادامه تحصیل دهید.

به هر حال برای دریافت ویزای تحصیلی و توریستی ما به شما مؤسسه قصران گروپ را به عنوان بهترین شرکت مهاجرت به اسپانیا معرفی می‌کنیم. مجموعه خدماتی که توسط این مرکز ارائه می‌شود شامل معادل‌سازی مدارک تحصیلی، ترجمه مدارک، ثبت درخواست، پیگیری وضعیت دریافت ویزا، برگزاری جلسه مصاحبه شبیه‌سازی شده برای آمادگی فرد متقاضی جهت شرکت در جلسه مصاحبه و… می‌باشد.

کارشناسان حرفه‌ای که در این مجموعه حضور دارند طبق یک برنامه زمانی منظم پیش خواهند رفت تا شما دقیقاً در زمانی که مدنظر دارید بتوانید سفر گردشگری و یا سفر تحصیلی خود به کشور اسپانیا را آغاز کنید. قطعاً اگر شما به شخصه برای دریافت ویزا اقدام کنید به دلیل اینکه تجربه لازم را ندارید ممکن است اشتباهاتی مرتکب شده، پرونده شما نقصی داشته باشد و در نتیجه در جلسه مصاحبه رد شوید. برای اینکه با این مشکلات روبرو نشوید بهتر است با این مؤسسه در ارتباط باشید. از طرف دیگر اگر نمی‌دانید کدام دانشگاه در اسپانیا را انتخاب کنید باز هم می‌توانید بر روی کمک مجموعه قصران گروپ حساب کنید.

 

 

2. موسسه مهاجرتی لاویژن

لاویژن

موسسه مهاجرتی لاویژن دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره‌ی 102898، از جمله معتبرترین و بهترین موسسات مهاجرتی در زمینه‌های مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و … به آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی است.

این موسسه، نمایندگی رسمی بیش از 40 دانشگاه و مرکز علمی را در اختیار دارد و در مدت فعالیت بیش از 10 ساله‌ی خود، تلاش کرده با مشاوره‌ی صادقانه و صحیح، رضایت متقاضیان خود را جلب کند.

لاویژن علاوه بر تهران، دارای دفاتر مستقیم در کشورهای اسپانیا، آلمان و کانادا است.

شما می‌توانید اطلاعات تماس موسسه لاویژن را در کادر زیر مشاهده نمایید:

 

 

3. موسسه مهاجرتی ویتراپو

موسسه مهاجرتی ویتراپو

موسسه مهاجرتی ویتراپو یکی از اولین آژانس‌هایی در کشور بود که با مهاجرت به صورت تخصصی کار خود را آغاز کرد. این موسسه مهاجرتی مجرب به متقاضیان این امکان را می‌دهد که با ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری به این کشور زیبا مهاجرت کنند.

موسسه مهاجرتی ویتراپو بهترین آژانس مهاجرتی برای سرمایه گذاری در اسپانیا از طریق وکلای مجرب خود می‌باشد. این موسسه مهاجرت بهترین فرصت برای شما و خانواده تان است تا هر چه سریع‌تر و راحت‌تر به این کشور زیبا مهاجرت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری اسپانیا با متخصصین این موسسه مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

آدرس موسسه: تهران، نیاوران، قبل از چها رراه کامرانیه، مرکز تجاری

شماره تلفن: 4 – 02122810082

4. موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

برای کسانی که می‌خواهند در اسپانیا کار کنند، بهتر است با کارشناسان و وکلای مهاجرت موسسه مهاجرتی سروش فردا تماس بگیرند. این موسسه مهاجرت بهترین شرکت برای اخذ مجوز کار در اسپانیا است.

آنها روش‌های مختلف سرمایه گذاری و کار در اسپانیا را به خوبی می‌دانند و پیشرفت‌های زیادی در این زمینه داشته اند. این شرکت مهاجرتی یک آژانس عالی است که می‌تواند به شما کمک کند تا پیشنهادات شغلی کارفرمایان اسپانیایی را دریافت کنید و با ویزای کار این کشور به اسپانیا مهاجرت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مهاجرت به اسپانیا با ویزای کار با متخصصین این موسسه مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

تلفن: 02157680

5. موسسه مهاجرتی ویزا گرد

موسسه مهاجرتی ویزاگرد

موسسه مهاجرتی ویزا گرد یکی از بهترین دفاتر مهاجرت با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت تحصیلی به اسپانیا می‌باشد.

این سازمان تمامی الزامات و قوانین مهاجرت به اسپانیا برای تحصیل را به خوبی اشراف داشته و می‌تواند پذیرش از بهترین دانشگاه‌های اسپانیا را برای شما دریافت کند.

اگر قصد دارید در یکی از شهرهای اسپانیا مانند بارسلونا، خیخون یا مادرید تحصیل کنید، توصیه می‌کنیم به این موسسه مهاجرت مراجعه کنید.

موسسه مهاجرتی ویزا گرد همچنین در مورد مسائل حقوقی پیچیده مربوط به زندگی در اسپانیا اشراف بسیار خوبی را دارد. برای هرگونه موضوع حقوقی در رابطه با مهاجرت به اسپانیا با وکلا و متخصصان این موسسه مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

آدرس موسسه: شیراز, خیابان جهاد و سازندگی, نبش خیابان سروناز, ویزاگرد

شماره تلفن: ۰۷۱۳۲۲۷۰۰۰۸

6. موسسه مهاجرتی اپلای من

موسسه مهاجرتی اپلای من

موسسه مهاجرتی اپلای من یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین دفاتر مهاجرت است که به مسائل مهاجرت در اسپانیا و پرتغال رسیدگی می‌کند. این موسسه مهاجرت با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین مشاور شما در دستیابی به اهداف مهاجرتی شما باشد.

این موسسه مهاجرت در بسیاری از شهرهای اسپانیا مانند بارسلونا، مادرید و والنسیا وکلای واجد شرایط دارد.

برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری یا ازدواج در اسپانیا می‌توانید با متخصصین این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی اپلای من:

 • دسترسی سریع و آسان به بهترین دانشگاه‌ها و کارفرمایان اسپانیا.
 • رسیدگی در کمترین زمان ممکن به ویزای اسپانیا.
 • اگر ویزای شما تایید نشود، آنها پول شما را پس خواهند داد.

آدرس موسسه: تهران، جردن، خیابان خرسند، پلاک 48، واحد 2

تلفن: 02191004757

7. موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی آریانا پارس یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی کشور است که به شما در اخذ اقامت حرفه ای اسپانیا کمک می‌کند. این موسسه مهاجرت دسترسی سریع به مشاغل و کارفرمایان مهم در اسپانیا را فراهم می‌کند.

این موسسه مهاجرت در سال‌های اخیر به موفقیت‌های بسیاری بخصوص در زمینه مهاجرت به اسپانیا دست یافته است.

برای کسب اطلاعات کامل و به روز در زمینه اخذ ویزای کار اسپانیا با متخصصین این موسسه مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

آدرس: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تماس: 0214300002

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 10 شرکت برتر مهاجرت در اسپانیا یا درخواست ویزای اسپانیا، با یک متخصص برجسته ویزا تماس بگیرید.

8. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی دارای سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت است و به عنوان یکی از بهترین دفاتر مهاجرت در کشور برای مهاجرت به اسپانیا شناخته می‌شود.

این موسسه مهاجرتی خدمات ثبت شرکت، خرید ملک و سرمایه گذاری در اسپانیا را انجام می‌دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی اصطهباناتی:

 • سال‌ها تجربه در زمینه ویزای سرمایه گذاری اسپانیا.
 • مزایای منحصر به فرد خرید ملک در اسپانیا.
 • مدیریت کلیه مراحل قانونی مربوط به سرمایه گذاری در اسپانیا.
 • انجام کلیه کارهای رسمی سفارت.

آدرس موسسه: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

تلفن: 02191002412

9. موسسه مهاجرتی کوه نور

موسسه مهاجرتی کوه نور

یکی دیگر از موسسات مهاجرتی بسیار خوب برای شما موسسه مهاجرتی کوه نور می‌باشد. این موسسه با داشتن مجوزهای رسمی از وزارت علوم می تواند یکی از بهترین موسسات داخل کشور برای مهاجرت می باشد.

این موسسه که هم اکنون برای بسیاری از کشور های جهان کار می کند در ابتدا فعالیت خود را با اعزام دانشجو به پرتغال و اسپانیا آغاز کرد. هم اکنون این موسسه به بسیاری از کشور های جهان از جمله آلمان، اتریش، فنلاند، ایتالیا و کانادا به اعزام دانشجو می پردازد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس برقرار کنید.

آدرس موسسه: تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران،خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، بوستان 7 غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه 8، واحد 23

شماره تماس: 02144272450   –   02145131 – 02191070160

 

10. موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا یکی از بهترین دفاتر مهاجرت در ایران برای مهاجرت به اسپانیا است. با این آژانس مهاجرتی می‌توانید به راحتی با ویزای سرمایه گذاری به اسپانیا مهاجرت کنید.

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود، برای تسهیل مهاجرت به اسپانیا با ترویج سرمایه گذاری گزینه بسیار خوبی برای مهاجرت می‌باشد.

این شرکت مهاجرتی با فعالیت‌های مهاجرتی بسیار عالی به اسپانیا، ترکیه و یونان مهاجران بسیاری را به این کشور اعزام کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری اسپانیا، به شما توصیه می‌کنیم با متخصصان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین – پلاک 2880

شماره تلفن: 02143000071

11. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

کسانی که قصد مهاجرت به اسپانیا از طریق ویزای کار را دارند می‌توانند با یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین موسسات مهاجرتی اسپانیا به نام موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرند.

موسسه مهاجرتی صبا ویزا خدمات مهاجرتی سریع و مطمئن را برای کمک به شما برای اخذ اقامت دائم و موقت اسپانیا با ویزای کاری ارائه می‌نماید.

یکی از مزایای درخواست مهاجرت از طریق این موسسه مهاجرت این است که می‌تواند به مهاجران کمک کند تا تمامی مراحل درخواست ویزا و اقامت در اسپانیا را طی کنند. آنها همچنین وکلای مجربی دارند که می‌توانند برای شما کارفرمایی در بسیاری از شهرهای اسپانیا پیدا کنند.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

در پایان

امروزه بسیاری از مهاجران در مورد بهترین کشورها برای کار، تحصیل و سرمایه گذاری پرسو جو می کنند. برای پاسخ به سوال آنها، ما اسپانیا را به عنوان یکی از با کیفیت ترین کشورهای جهان معرفی می کنیم. در سال های اخیر اسپانیا با داشتن یکی از بهترین اقتصادهای اروپا مکانی امن برای مهاجران تبدیل شده است.

سوالات متداول

بهترین شهرهای اسپانیا برای مهاجران کدامند؟

می توان گفت مناسب ترین مقصد برای مهاجران ایرانی، پایتخت مادرید است. اما شهرهای دیگر اسپانیا، بارسلونا (برای کسانی که سرمایه دارند)، مالاگا (برای بازنشستگان)، سن سباستین (برای کسانی که به دنبال معماری هستند) و آلیکانته (برای کسانی که دنبال مهاجرت مقرون به صرفه هستند) مناسب می باشند.

انواع ویزای بلند مدت برای مهاجرت به اسپانیا چیست؟

ویزای کار، ویزای تحصیلی، ویزای طلایی، ویزای سرمایه گذاری، ویزای خوداشتغالی و غیره.

مزایای مهاجرت به اسپانیا چیست؟

اسپانیا به دلایل بسیاری یک مقصد ایده آل برای مهاجرت است. از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه زندگی در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی ارزان تر است
 • هر کسی می تواند با اقامت در اسپانیا و بهره مندی از مزایای آن شهروند اروپا شود.
 • حمایت های اجتماعی و مالی خاص، گاهی اوقات رایگان
 • آزادی اجتماعی خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی