logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

سنگاپور

بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور 【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

مهاجرت به کشورهای آسیایی چالشی است که هر کسی یک‌بار در ذهن خود با آن روبه‌رو شده! به دلیل شرایط مطلوب کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا و … بسیاری از مهاجران به زندگی در آسیا فکر نمی‌کنند؛ اما در مقاله بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور قصد داریم تا به شما بگوییم چرا باید به سنگاپور به چشم یک گزینه نگاه کنید.

سنگاپور به القاب مختلفی مثل شهر شیر‌ها، دروازه آسیا و … شناخته شده مزایای بسیاری برای زندگی دارد که بسیاری از آن مطلع نیستند!

کشور سنگاپور که درگذشته جزوی از کشور مالزی بوده فرهنگ بسیار نزدیکی به این کشور دارد، اما از سال 1965 که سنگاپور از کشور مالزی جدا شد از نظر اقتصادی و سیاسی تفاوت‌های بسیاری با این کشور پیدا کرد.

پایتخت سنگاپور شهری با همین نام است که یکی از مراکز مالی و تجاری بزرگ در دنیا محسوب می‌شود، این کشور به دلیل موقعیت استراتژیکی که در شرق آسیا دارد توانسته پل ارتباطی بین اقتصاد آسیای شرقی با جهان باشد.

درست است که هزینه زندگی در سنگاپور نسبتاً بالا است؛ اما توجه کنید که شما با زندگی در سنگاپور از مزایای بی‌نظیر این کشور در کنار آخرین تکنولوژی، معماری، دانش و … روز بهره می‌برید.

یکی از موانع بزرگ در مهاجرت به سنگاپور زبان مردم این کشور است که اغلب با زبان‌های محلی سنگاپور صحبت می‌کنند؛ اما این مشکل از سال‌های اخیر در حال رفع‌شدن است!

چرا که در حال حاضر در اکثر مدارس و موسسه‌های آموزشی این کشور زبان انگلیسی تدریس شده و در کنار آن حضور گسترده گردشگران و تجار باعث شده تا مردم این کشور به سمت یادگیری انگلیسی بروند.

در نهایت باید بگوییم که در مقاله بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور نه‌تنها با موسسه‌های مهاجرتی برتر در زمینه مهاجرت به این کشور آشنا می‌شوید؛ بلکه قرار است شما را با این کشور شگفت‌انگیز هم آشنا کنیم. پس همراه ما باشید …

فهرست مطالب

آشنایی با کشور سنگاپور

آشنایی با کشور سنگاپور

سنگاپور که به‌عنوان شهر شیرها شناخته می‌شود ترکیبی جذاب از فرهنگ‌ها، زبان‌ها و سنت‌های مختلف است؛ این کشور در جنوب شرق آسیا به‌خاطر خطوط افق زیبا، خیابان‌های پر رفت‌وآمد و شب‌زنده‌دار پرجنب‌وجوش معروف است.

سنگاپور به‌عنوان مرکز آموزش، سرگرمی، امور مالی، بهداشت، سرمایه‌ای انسانی، نوآوری، فناوری، گردشگری، تجارت و حمل‌ونقل در جهان شناخته می‌شود؛ موقعیت استراتژیک این کشور در مسیرهای حمل‌ونقل باعث شده که یکی از پرترافیک‌ترین بنادر جهان در این کشور واقع شود.

همچنین تاریخ سنگاپور مثل فرهنگش کهن و گوناگون است؛ این کشور در سال 1819 به‌عنوان مستعمره تجاری انگلیسی تأسیس شد و از آن زمان به یک شهر بزرگ و شکوفا تبدیل شده است.

جامعه چندفرهنگی سنگاپور نمایانگر گذشته استعماری و موقعیت این کشور در میان مسیرهای دریایی اصلی است؛ تاریخچه غنی این کشور را در معماری آن با ساختمان‌های سبک انگلیسی که در کنار آسمان‌خراش‌های مدرن قرار دارند می‌توانید مشاهده کنید.

همچنین سنگاپور طبیعت زیبا و چشم‌نوازی دارد؛ این کشور توانسته تعادل را بین طبیعت و توسعه حفظ کند. شهرهای سنگاپور پر از پارک، باغ و محل‌های حفاظت شده از طبیعت است که این مورد باعث شده تا پایتخت این کشور با نام شهر باغ‌ها شناخته می‌شود.

سنگاپور در جنوبی‌ترین نقطه شبه‌جزیره مالزی قرار دارد؛ این کشور که در 137 کیلومتری شمال استوا واقع شده، این کشور از یک جزیره اصلی و 62 جزیره کوچک تشکیل شده است.

این کشور از هر طرف به دریا راه دارد، تنگه جوهور در شمال و تنگه سنگاپور در جنوب این کشور قرار گرفته و موقعیت آن را بسیار مناسب کرده است.

موقعیت جغرافیایی سنگاپور نقش مهمی در توسعه این کشور به‌عنوان مرکز تجارت در جهان ایفا کرده است؛ جالب است بدانید که سنگاپور نام شهر و پایتخت این کشور است.

پس سنگاپور نام پایتخت این کشور است؛ این شهر بزرگ و پرجنب‌وجوش مرکز مالی جهانی و بازرگانی برای فناوری و گردشگری می‌باشد.

شهر سنگاپور به چند منطقه تقسیم می‌شود، هر کدام از این مناطق جذابیت و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند؛ منطقه مرکزی که به‌عنوان منطقه کسب‌وکار مرکزی (CBD) شناخته می‌شود، مرکز اقتصادی کشور است که در آن ساختمان‌های بلند، مراکز خرید و نمادهای فرهنگی پر اهمیت بنا شده است.

تنوع فرهنگی شهر سنگاپور در محله‌های مختلف به‌وضوح دیده می‌شود؛ چین تاون، هند کوچک و کامپونگ گلام از فرهنگ‌هایی هستند که تنوع را به این شهر آورده‌اند. این مناطق که هر کدام فروشگاه‌ها، معابد و غذاهای سنتی و فرهنگ متفاوتی را ارائه می‌دهند.

سنگاپور ادغامی از فرهنگ‌های مختلف است که این مورد را در تنوع زبانی این کشور می‌توان دید؛ مردم سنگاپور به چهار زبان انگلیسی، مالایی، ماندارین و تامیل صحبت می‌کنند. انگلیسی ‌زبان تجارت و امور اداری در سنگاپور است و به طور گسترده توسط مردم این شکور صحبت می‌شود. انگلیسی ‌زبان تدریس در مدارس سنگاپور می‌باشد.

اما زبان مالایی زبان ملی می‌باشد که نمایانگر ارتباطات تاریخی سنگاپور با شبه‌جزیره مالزی است؛ ماندارین هم در بین جامعه چینی که بخش قابل‌توجهی از جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهد به‌صورت گسترده صحبت می‌شود. تامیل هم توسط اکثر هندی‌های سنگاپور صحبت می‌شود و یکی از زبان‌های رسمی کشور است.

در سال 2023 جمعیت سنگاپور تقریباً بیش از 6 میلیون نفر تخمین زده می‌شود؛ این تعداد نفرات نشان‌دهنده تنوع نژادی، فرهنگی و زبانی این کشور است.

با اینکه سنگاپور کشوری کوچک محسوب می‌شود تراکم جمعیت در آنجا حدود 8500 نفر در هر کیلومترمربع می‌باشد؛ اکثر مردم این کشور در مناطق شهری زندگی می‌کنند و این کشور از معدود مناطقی می‌باشد که روستانشین ندارد. میانگین سن در سنگاپور حدود 42.8 سال است که نشانگر پیری جمعیت در این کشور می‌باشد.

سنگاپور که شامل چند جزیره چسبیده به هم است چشم‌اندازهای متنوعی مثل تپه‌ها، دره‌ها و سواحل زیبا دارد؛ جزیره اصلی که به‌عنوان جزیره سنگاپور شناخته می‌شود محل اقامت اکثر جمعیت است.

اما کشور سنگاپور فقط یک جزیره نیست، این کشور شامل ۶۴ جزیره از جمله جزیره اصلی می‌شود؛ اکثر این جزایر برای مقاصد نظامی و صنعتی استفاده می‌شوند.

مساحت کلی زمین‌های سنگاپور فقط ۶۸۲.۷ کیلومترمربع است که آن را یکی از ۲۰ کشور کوچک در جهان تبدیل کرده است. بااین‌حال سنگاپور با برنامه‌ریزی دقیق و توسعه کارآمد توانسته از فضای خود استفاده مفیدی داشته باشد.

اقتصاد سنگاپور تصویری از اقتصاد در دنیای مدرن است، این کشور به‌عنوان یکی از خوشبخت‌ترین کشورهای جهان شناخته می‌شود.

سنگاپور مرکز جهانی برای فعالیت‌های آموزشی، سرگرمی، مالی، بهداشتی و … می‌باشد؛ اقتصاد این کشور به دلیل تنوع بالا در بخش‌های کلیدی مثل تولید، خدمات مالی و خرده‌فروشی شناخته می‌شود.

بخش مالی سنگاپور بر پایه قوانین سرسختانه با تأکید قوی بر تدابیر ضد پول‌شویی برپا شده است؛ این کشور میزبان بیش از ۲۰۰ بانک که بزرگ‌ترین آنها DBS، OCBC و UOB است می‌باشد. همچنین سنگاپور یکی از کشورهای مهم در بخش مدیریت دارایی با دارایی‌های مدیریتی حدود ۳.۴ تریلیون دلار می‌باشد.

دولت سنگاپور تلاش‌های قابل‌توجهی برای ترویج کارآفرینی و نوآوری در کشور با ارائه طرح‌های حمایت از کسب‌وکارها کرده است؛ این کار منجر به ایجاد اکوسیستم استارتاپی موفقی شده به‌طوری‌که سنگاپور محل زندگی تعداد زیادی از استارت‌آپ‌های نوپا شده است.

واحد پول رسمی سنگاپور دلار سنگاپور است که با نماد SGD نشان داده می‌شود. دلار سنگاپور سکه‌هایی به ارقام ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰ سنت و ۱ دلار دارد؛ همچنین اسکناس‌های این ارز به ارزش‌های ۲، ۵، ۱۰، ۵۰، ۱۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ دلار انتشار پیدا می‌کنند.

یک واقعیت جالب درباره دلار سنگاپور این است که سرود ملی سنگاپور به‌صورت میکرو متنی روی پشت اسکناس ۱۰۰۰ دلاری چاپ شده است! این ویژگی منحصربه‌فرد نمایانگر افتخار مردم کشور به نمادهای ملی است.

دلار سنگاپور (SGD)، دلار آمریکا (USD) و ریال ایران (IRR) همگی به‌عنوان واحد پولی رسمی در کشورهای خود مورداستفاده قرار می‌گیرند.

دلار سنگاپور و دلار آمریکا به‌عنوان ارزهای قوی و پایدار در دنیا شناخته می‌شوند، در حال حاضر ۱ دلار سنگاپور تقریباً ۰.۷۴ دلار آمریکا است.

از سوی دیگر دلار سنگاپور در برابر ریال ایران ارزش بالاتری دارد، نرخ ۱ دلار سنگاپور در حال حاضر 368,700 ریال می‌باشد.

هزینه زندگی در سنگاپور

سنگاپور کشوری پویا در جنوب شرق آسیا به دلیل استاندارد بالای زندگی شناخته می‌شود؛ اما این کیفیت زندگی با هزینه‌هایی همراه است. در مقاله بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور هزینه‌های زندگی در سنگاپور را بررسی می‌کنیم و آن را با آمریکا و ایران مقایسه خواهیم کرد.

متوسط هزینه‌های زندگی در سنگاپور برای یک خانواده ۴ نفره بدون محاسبه اجاره تقریباً ۷۷۵۳ دلار در ماه است! این عدد شامل هزینه‌هایی مثل خریدهای روزانه، حمل‌ونقل، قبوض و فعالیت‌های تفریحی می‌شود.

برای یک فرد مجرد هزینه‌های زندگی در سنگاپور بدون احتساب اجاره حدود ۳۲۸۰ دلار در ماه است؛ این هزینه‌ها شامل نیازهای اساسی مثل غذا، حمل‌ونقل و قبوض و … است.

در مقایسه هزینه‌های زندگی در سنگاپور و ایالات متحده آمریکا، کشور سنگاپور تقریباً 16.5% ارزان‌تر است؛ این به این معنی است که برای حفظ همان استاندارد زندگی که در آمریکا دارید شما نیاز به هزینه کمتری در سنگاپور دارید.

هزینه‌های زندگی در سنگاپور به طرز قابل‌توجهی از ایران بیشتر است؛ قیمت مصرف در ایران بدون محاسبه اجاره حدود ۶۷.۳٪ پایین‌تر از سنگاپور است.

قیمت آپارتمان یک‌خوابه در مرکز شهر سنگاپور حدود 3444 دلار در ماه هزینه دارد؛ ولی در آمریکا همان آپارتمان تقریباً 5101 دلار هزینه دارد. ما ایران به‌مراتب ارزان‌تر از سنگاپور است، قیمت‌های اجاره در ایران حدود ۸۸.۳٪ کمتر از سنگاپور است.

در ادامه جدولی از قیمت اقلام، اجاره و خدمات در سنگاپور آماده کرده‌ایم تا بتوانید هزینه‌های زندگی در این کشور را قبل از مهاجرت محاسبه کنید.

هزینه زندگی در سنگاپور

همچنین اگر به دنبال اطلاع از قیمت اقلام و خدمات بیشتری هستید می‌توانید از طریق این وب‌سایت به لیست کاملی از هزینه‌های زندگی در این کشور دست پیدا کنید.

درباره سنگاپور بیشتر بدانید

سنگاپور که به‌خاطر ساختار سیاسی منحصربه‌فرد خود شناخته می‌شود یک کشور با جمهوری پارلمانی است، جایی که رئیس‌جمهور سنگاپور تصمیم‌گیرنده برای کشور و نخست‌وزیر انجام‌دهنده امور دولت است.

رئیس‌جمهور در سنگاپور توسط مردم انتخاب می‌شود و با برخی اختیارات وتو در برخی از زمینه‌های قانون اساسی کلیدی نقش اساسی در امور سیاسی مملکت دارد.

اعضای پارلمان سنگاپور توسط رأی مردم انتخاب می‌شوند، حزب مردمی (PAP) از زمان استقلال کشور در سال ۱۹۶۵ حزب سیاسی برجسته‌ای بوده است؛ بااین‌حال این کشور سیستم تک‌حزبی ندارد و احزاب مختلفی وجود دارند که در انتخابات شرکت می‌کنند.

این دولت شفافیتی بی‌نظیر در تمام امور دارد و مقررات سختی در برابر فساد وضع کرده است. قوه قضاییه مستقل از قوه اجرایی و نمایندگان قانون‌گذاری است که تضمین می‌کند قانون بر کشور حاکم باشد.

پایداری سیاسی همراه با چارچوب‌های قانونی و نظام‌های مقرراتی قوی سنگاپور را به مقصد جذابی برای کسب‌وکارهای بین‌المللی تبدیل کرده است.

سنگاپور که اغلب به‌عنوان شهر شیرها نامیده می‌شود در حوزه گردشگری رتبه مناسبی در جهان دارد. این کشور با وجود مساحت کوچک هر ساله میلیون‌ها گردشگر را با ترکیب منحصربه‌فرد خود از فرهنگ‌ها، معماری خیره‌کننده و جاذبه‌های جهانی جلب می‌کند.

طبق آمار سازمان جهانی گردشگری سنگاپور به طور مداوم در میان پنج کشور پربازدید جهان قرار بوده است. در سال ۲۰۱۹ این کشور از ۱۹.۱ میلیون بازدیدکننده پذیرایی کرده است.

گردشگران به دلیل دلایل مختلفی به سنگاپور می‌آیند، خط کرانه‌ای مشهور این کشور که توسط مارینا بی سندز و باغ‌های خلیج احاطه شده در شب بسیار چشم‌نواز است. تنوع فرهنگی این کشور یکی دیگر از دلایل اصلی شهرت این شهر است.

علاوه بر این سنگاپور دارای بهترین فرودگاه‌ها و خطوط هوایی جهان است که این کشور را به‌عنوان یک مرکز مهم در خطوط هوایی تبدیل کرده است.

فرودگاه چانگی که در چند سال اخیر به‌عنوان بهترین فرودگاه جهان انتخاب شده یکی از پررفت‌وآمدترین مکان‌های این کشور به‌حساب می‌آید.

سنگاپور یک کشور مهم در زمینه تجارت جهانی می‌باشد، در سال‌های اخیر این کشور به‌عنوان ۱۹امین کشور صادرکننده و ۱۶امین کشور واردکننده در جهان شناخته شده.

موقعیت جغرافیایی استراتژیک و بنادر پیشرفته، این کشور را به یک مرکز حیاتی برای تجارت بین‌المللی تبدیل کرده است.

صادرات برتر سنگاپور شامل مدارهای الکتریکی، نفت، طلا، داروهای بسته‌بندی شده و ماشین‌آلات با عملکرد مختلف می‌باشد؛ شرکای تجاری این کشور چین، هنگ‌کنگ، ایالات متحده آمریکا، مالزی و اندونزی هستند. جالب است بدانید که سنگاپور در سال ۲۰۲۱ بزرگ‌ترین صادرکننده ماشین‌آلات کارگاهی دنیا بوده است.

در زمینه واردات، برترین کالاهای وارداتی در سنگاپور شامل نفت خام، طلا و توربین‌های گازی است؛ واردات این کشور از چین، مالزی، چین‌تایپه، آمریکا و ژاپن انجام می‌شود. سنگاپور بزرگ‌ترین واردکننده جهانی چرم گاو، گوساله و بز، و همچنین چرم خوک و طیور بوده است.

اقتصاد سنگاپور در سطح جهانی بسیار قدرتمند است؛ این کشور اقتصاد قوی و متنوعی دارد که در شاخص‌های جهانی مختلف رتبه مطلوبی دارند.

تولید ناخالص داخلی (GDP) سنگاپور در سال‌های اخیر به‌ازای هر نفر ۸۲٬۸۰۸ دلار بوده و در رتبه ۳۴ جهانی قرار گرفته است؛ همچنین سنگاپور در لیست کشورهای ثروتمند دنیا در رتبه دوم قرار دارد که این رتبه بالا نشان‌دهنده عملکرد اقتصادی قوی و استاندارد زندگی بالا در این کشور است.

در شاخص نوآوری جهانی، سنگاپور در رتبه هفتم قرار دارد که نمایانگر تأکید زیاد این کشور بر نوآوری و پیشرفت فناوری است. علاوه بر این در حال حاضر یازده شرکت بزرگ جهان در سنگاپور مستقر هستند که نشان‌دهنده توان اقتصادی آن است.

شهرت سنگاپور به‌عنوان مرکز جهانی برای کسب‌وکار و نوآوری برای همه واضح است؛ طبق شاخص استعداد جهانی در سال 2022، سنگاپور به‌عنوان دومین کشور برتر جهان برای جذب استعداد پس از سوئیس و جلوتر از ۱۳۱ کشور دیگر قرار دارد. این کشور تنها دولت آسیایی است که به رتبه ۲۰ کشور برتر در این لیست راه پیدا کرده است.

سنگاپور از سال ۲۰۱۳ به طور مداوم در رتبه دوم به جز سال ۲۰۲۰ که یک رتبه افت کرده بود قرار داشته است.

جالب است بدانید سنگاپور رتبه نخست را در جهان برای جذب کارگران ماهر دارد و در تمام جوانب بین پنج کشور برتر جهان به‌استثنای حفظ استعداد که در رتبه ۳۶ قرار دارد می‌باشد.

دلیل رتبه پایین در حفظ استعداد کوچک بودن بازار داخلی کشور است که فرصت‌ها را برای استعدادها در خارج از کشور محدود می‌کند.

سیستم بهداشتی سنگاپور به دلیل کارایی و کیفیت خدمات بهداشتی در جهان شناخته شده است؛ در شاخص مراقبت‌های بهداشتی جهانی، سنگاپور در رتبه دهم قرار گرفته که نسبت به سال‌های گذشته بهبود پیدا کرده است.

سنگاپور یک جزیرهٔ پرانرژی با طبیعتی بسیار زیباست که میزبان برخی از شهرهای بزرگ آسیایی است؛ در ادامه قصد داریم 10 شهر بزرگ در کشور سنگاپور را معرفی کنیم.

  1. شهر سنگاپور: قلب این کشور شهر سنگاپور است، این شهر بزرگ ساختمان‌های بلند، مناطق خرید و نشانه‌های فرهنگی زیادی دارد.
  2. سنتوسا: سنتوسا مقصد رؤیایی برای گردشگران با پارک‌های زیبا و سواحل چشم‌نواز می‌باشد.
  3. جورونگ: جورونگ یک شهر صنعتی می‌باشد که پارک پرندگان معروف جورونگ در آن قرار دارد.
  4. وودلندز: این شهر که ترکیبی از مناطق مسکونی و جاذبه‌های طبیعی است دروازهٔ ورود به مالزی می‌باشد.
  5. تمپینس: یکی از بزرگ‌ترین مناطق مسکونی و مراکز خرید در سنگاپور.
  6. پونگول: یک شهر درحال‌توسعه که مناظر زیبا و آب‌وهوایی استثنایی دارد.
  7. ییشون: محل با تنوع غذایی بالا و پارک زیبای ییشون پاند.
  8. بوکیت باتوک: پارک طبیعی بوکیت باتوک که یکی از مناطق تفریحی زیبا سنگاپور به‌حساب می‌آید در این شهر قرار دارد.
  9. سمباوانگ: این شهر تاریخ درخشانی در حوزه دریانوردی دارد، همچنین سمباوانگ محل پارک چشمه گرم در این کشور است.
  10. چانگی: مشهورترین فرودگاه جهان در کنار پارک‌های ساحلی و خیره‌کننده در این شهر قرار گرفته است.

نیروی کار سنگاپور به‌اندازه شهر‌هایش متنوع است؛ اقتصاد این کشور توسط بخش‌های مختلفی اداره می‌شود. بخش مالی در سنگاپور که به‌عنوان یک مرکز مالی جهانی شناخته می‌شود باعث استخدام تعداد زیادی از افراد در بخش‌های بانکداری، سرمایه‌گذاری و بیمه شده است.

صنعت گردشگری هم در این کشور پررونق است که بسیاری از افراد را در بخش مهمان‌داری و خدمات مرتبط استخدام کرده است. بخش تولید به‌ویژه تولیدات قطعات الکترونیکی هم تعداد قابل‌توجهی از نیروی کار را شامل شده.

در بازار کار پویای سنگاپور نقش‌های خاصی تقاضا بالایی دارند؛ کارشناسان IT به‌ویژه کسانی که در حوزه امنیت سایبری و تجزیه‌وتحلیل داده تخصص دارند بسیار مورد تقاضا هستند.

نقش‌های مرتبط با بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک هم محبوب هستند و این نشان‌دهنده تحول دیجیتالی سنگاپور است. کارشناسان بهداشتی مثل پرستاران و تراپیست‌ها فرصت‌های زیادی در این کشور پیدا می‌کنند.

در حال حاضر آمار دقیقی از حضور ایرانیان در سنگاپور منتشر نشده است؛ اما بسیاری از ایرانیان به دلایل مختلف مثل امنیت، طبیعت متفاوت و فرصت‌های متنوع به سنگاپور مهاجرت کرده‌اند.

ایرانیان در سنگاپور در زمینه‌های مختلف شغلی فعالیت می‌کنند؛ بسیاری از آنها در بخش‌هایی مثل IT، امور مالی و مهندسی کار می‌کنند که نشان‌دهنده تقاضای بالا برای این مهارت‌هاست. برخی از ایرانیان هم به کارآفرینی روی آورده و کسب‌وکارهای خود راه‌اندازی کرده‌اند.

مزایا و معایب زندگی در سنگاپور

مزایا زندگی در سنگاپور

  • کیفیت زندگی بالا: سنگاپور به دلیل استاندارد بالای زندگی شناخته می‌شود؛ از امکانات بهداشتی در سطح جهانی تا مؤسسات آموزش عالی برجسته همه‌وهمه باعث می‌شوند تا این کشور مکان مناسبی برای زندگی باشد.
  • امنیت بالا: سنگاپور یکی از امن‌ترین کشورها در آسیا است؛ نرخ جرم در این کشور کم است و شهر نیروهای امنیتی قوی دارد که آنجا را به محل عالی‌ای برای خانواده‌ها تبدیل می‌کند.
  • طبیعت بکر: پاکیزگی و فضاهای سبز شهری سنگاپور شناخته شده است؛ باوجوداینکه شهرهای این کشور مدرن و پر از برج‌های بلند هستند دولت توانسته پوشش سبز این کشور را حفظ کند که به دلیل شهر سنگاپور را با نام شهر باغ‌ها می‌شناسند.
  • حمل‌ونقل عمومی کارآمد: سیستم حمل‌ونقل عمومی سنگاپور بسیار کارآمد است؛ سیستم قطار سریع و السیر (MRT)، اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها رفت‌وآمد را در این کشور آسان و راحت می‌کنند.
  • تنوع فرهنگی: سنگاپور ترکیبی زیبا از فرهنگ‌هاست؛ تنوع در غذاها، جشن‌ها و شیوه زندگی کاملاً مشهود است.
  • موقعیت استراتژیک: این کشور در جنوب شرقی آسیا واقع شده و موقعیت بسیار مناسبی برای تجارت دارد و همین دلیل باعث شده تا بسیار از تجار این کشور را برای زندگی انتخاب کنند.
  • اقتصاد قوی: سنگاپور اقتصاد باثبات و قوی دارد؛ به‌عنوان یکی از مراکز مالی در جهان این کشور محل بسیاری از شرکت‌های چندملیتی می‌باشد.
  • نرخ مالیات کم: سنگاپور یکی از پایین‌ترین نرخ‌های مالیات‌بردرآمد در جهان را دارد؛ بالاترین نرخ مالیات‌بردرآمد در حال حاضر 22٪ است که این نرخ به‌صورت تدریجی از 0٪ افزایش پیدا می‌کند.
  • زیرساخت عالی: سنگاپور زیرساخت‌های بسیار مناسب از جاده‌ها و ساختمان‌ها تا اتصال اینترنت و امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهد.
  • تجارت آسان: سنگاپور محیط مناسب و قابل رشد برای کسب‌وکارها دارد؛ این کشور به طور مداوم در رتبه‌بندی سهولت در انجام کسب‌وکار جزو کشورهای برتر قرار دارد.

معایب زندگی در سنگاپور

  • هزینه زندگی بالا: سنگاپور یکی از گران‌ترین شهرهای دنیاست؛ هزینه مسکن، آموزش و هزینه‌های عمومی زندگی به طور میانگین در این کشور بالاست.
  • بازار کار رقابتی: اگرچه فرصت‌های شغلی زیادی در سنگاپور وجود دارد؛ اما بازار کار این کشور بسیار رقابتی است.
  • قوانین و مقررات دقیق: سنگاپور قوانین و مقررات دقیق و سخت‌گیرانه‌ای دارد که در بعضی مواقع محدودکننده هستند.
  • آب‌وهوای گرم و مرطوب: سنگاپور دارای آب‌وهوای معتدلی است؛ یعنی در طول سال هوای این کشور گرم و مرطوب است که این مورد برای کسانی که این نوع آب‌وهوا را دوست ندارند از معایب این کشور محسوب می‌شود.
  • کمبود مناظر طبیعی: اگرچه سنگاپور پارک‌ها و فضاهای سبز زیادی دارد؛ اما کمبود مناظر طبیعی مثل کوه‌ها و مزرعه‌های بزرگ از معایب این کشور محسوب می‌شود.
  • چگالی جمعیت بالا: سنگاپور کشوری کوچک با چگالی جمعیت بالا است که می‌تواند منجر به ترافیک و شلوغی در فضاهای عمومی شود.
  • فرهنگ کار: فرهنگ کاری سنگاپور بسیار سخت‌گیرانه است؛ در این کشور ساعات کار طولانی و استرس شغلی بسیار بالا است.
  • گرانی خودرو: خرید خودرو در سنگاپور به دلیل مالیات‌ها و هزینه‌های بالا آن گران محسوب می‌شود.
  • محدودیت در آزادی بیان: سنگاپور یک کشور دموکراتیک است؛ ولی آزادی بیان در مقایسه با سایر کشورهای دموکراتیک تقریباً محدود است.

مهاجرت به سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور

آیا تابه‌حال در فکر انتقال به یک کشور جدید بوده‌اید؟ کشوری که کیفیت زندگی بالا، زیرساخت‌های عالی و جامعه چندفرهنگی داشته باشد؟ اگر جواب شما مثبت است، سنگاپور مقصدی کامل برای شماست.

این جزیره که به دلیل پاکیزگی، امنیت و اقتصاد پیشرفته معروف است، گزینه محبوبی برای مهاجران از سراسر جهان است.

دولت سنگاپور سیاست مهاجرتی کاملی را اجرا کرده تا کارگران ماهر، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان را جذب کند؛ موقعیت استراتژیک این کشور، اقتصاد قوی و پایداری سیاسی آن سنگاپور را به یک مکان جذاب برای کسانی که به دنبال شروع زندگی جدیدی هستند تبدیل کرده است.

شما هم متخصصی هستید که به دنبال فرصت‌های شغلی بهتر است؟ یا یک دانشجویی که به دنبال آموزش باکیفیت عالی می‌باشد؟ هر فکری برای آینده خود دارید سنگاپور یکی از گزینه‌های مناسب برای ساختن آینده شماست.

روش‌های مهاجرت به سنگاپور

برای مهاجرت به سنگاپور چند راه وجود دارد، هر کدام از این روش‌ها الزامات و مراحل خود را دارند. در اینجا برخی از روش‌های معمول برای مهاجرت به سنگاپور را برایتان توضیح خواهیم داد.

  • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار: این روش برای افراد حرفه‌ای و مدیرانی که به دنبال کار در این کشور هستند مناسب است. برای مهاجرت از طریق کار افراد باید حداقل بین 2200 تا 3600 دلار در ماه درآمد داشته و مدارک موردنیاز را داشته باشند.
  • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل: این روش برای دانشجویان خارجی که قصد تحصیل در سنگاپور را دارند می‌باشد. در این روش باید ابتدا از دانشگاه موردنظر پذیرش دریافت کرده و سپس مشغول به تحصیل شوید.
  • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه‌گذاری: مهاجرت سرمایه‌گذاری برای کارآفرینان خارجی که قصد راه‌اندازی کسب‌وکار در سنگاپور را دارند مناسب است. برای این کار باید تمکن مالی کافی داشته باشید.
  • مهاجرت به سنگاپور از طریق ازدواج: برای مهاجرت از طریق ازدواج به سنگاپور باید با یکی از شهروندان این کشور ازدواج کنید. در این روش می‌توانید شهروندی و اقامت دائم خود را سریع‌تر دریافت کنید.

قوانین تابعیت در سنگاپور

سنگاپور چندین ویزای کار دارد که در نهایت با اخذ این ویزاها می‌توانید اقامت دائم و شهروندی این کشور را اخذ کنید. پس از 5 سال کار در سنگاپور می‌توانید برای اقامت دائم (PR) تحت ویزا کار درخواست خود را ارائه دهید. دو سال پس از اخذ اقامت دائم سنگاپور می‌توانید برای شهروندی درخواست دهید.

دانشجویان خارجی که در سنگاپور تحصیل کرده‌اند پس از تحصیل باید برای ویزا جست‌وجوی کار درخواست دهند و سپس به دنبال شغل مناسبی باشند.

با تحصیل در سنگاپور نمی‌توانید مستقیماً اقامت دائم یا شهروندی این کشور را دریافت کنید. پس از یافتن شغل، مانند اقامت کاری شما پس از 5 سال اقامت دائم و پس از 7 سال تابعیت خود را دریافت می‌کنید.

سنگاپور سرمایه‌گذاران خارجی را به زندگی در این کشور تشویق می‌کند و برنامه‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان ارائه می‌دهد.

برنامه سرمایه‌گذاری در سنگاپور به شما اجازه می‌دهد که در صورت سرمایه‌گذاری حداقل 2.5 میلیون دلار در یک کسب‌وکار جدید یا گسترش یک کسب‌وکار موجود پس از 2 سال درخواست اقامت دائم و شهروندی را برای خود و خانواده‌تان دهند.

اگر با یک شهروند سنگاپوری ازدواج کرده‌اید می‌توانید برای اخذ اقامت دائم پس از صدور ویزای ازدواج درخواست دهید. همچنین پس از گذشت دو سال در صورت تداوم ازدواج شما واجد شرایط درخواست شهروندی سنگاپور می‌شوید.

کودکان متولد شده از والدین سنگاپوری به طور خودکار شهروندی سنگاپور را دریافت می‌کنند؛ اما اگر والدین اقامت دائم داشته باشند کودک می‌تواند ابتدا برای اقامت بلندمدت و سپس بعد از گذشت چند سال برای شهروندی درخواست دهد.

توجه داشته باشید که فرایند مهاجرت به کشور جدید پیچیده و زمان‌بر است پس بسیار ضروری است که ابتدا تحقیقات دقیقی انجام داده و سپس با یکی از متخصصین بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور مشاوره داشته باشید.

جایگاه پاسپورت سنگاپور

جایگاه پاسپورت سنگاپور

سنگاپور یک جزیره در جنوب شرق آسیاست که یکی از قوی‌ترین پاسپورت‌های جهان را دارد؛ پاسپورت سنگاپور در سال 2023 در رتبه چهارم در تمام دنیا قرار دارد که نشان از روابط دیپلماتیک قوی و سیاست‌های پیشرفته این کشور است.

امتیاز تردد پاسپورت به تعداد کشورهایی که صاحب آن می‌تواند بدون نیاز به ویزا یا با ویزای مسافرتی به آن‌ها سفر کند اشاره دارد. پاسپورت سنگاپور با امتیاز تردد 174 از تردد جهانی بی‌نظیری بهره‌مند است که اجازه می‌دهد صاحبان آن به کشورهای مختلف به‌آسانی سفر کنند.

صاحبان پاسپورت سنگاپور می‌توانند به 128 کشور بدون ویزا سفر کنند این امتیاز صفر نشان از احترام و اعتماد جامعه بین‌المللی به سنگاپور و شهروندان آن است.

علاوه بر کشورهای گفته شده صاحبان پاسپورت سنگاپور می‌توانند به 39 کشور دیگر با ویزای مسافرتی کنند. این مورد تردد بین‌المللی شهروندان سنگاپور را آسان‌تر می‌کند.

در حال حاضر کشورهایی مثل کره جنوبی، ایرلند، نروژ، بلژیک، دانمارک، سوئیس، ایتالیا، امارات و … رتبه بهتری نسبت به سنگاپور دارند.

اما از طرفی کشورهای زیادی رتبه پایین‌تری نسبت به سنگاپور دارند، این کشورها شامل کانادا، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، نیوزلند، لیختن‌اشتاین و … می‌شوند.

هزینه مهاجرت به سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور هزینه‌های مختلفی را در بر می‌گیرد که مقدار آن بسته به نوع ویزا شما متغیر است؛ فرایند درخواست ویزای سنگاپور به‌صورت آنلاین انجام شده و هزینه‌هایی برای فرایند اخذ ویزا باید بپردازید.

برای مثال ویزای چند بار سفر به سنگاپور برای هر بار حدود 30 دلار سنگاپور هزینه دارد. همچنین ویزا کوتاه‌مدت این کشور حدود 40 دلار سنگاپور هزینه دارد.

هزینه ویزا برای کسانی که به دنبال کار در سنگاپور هستند تقریباً 105 دلار سنگاپور و هزینه صدور مجدد این ویزا 225 دلار سنگاپور است.

برای اخذ اقامت دائم باید هزینه‌ای حدود 100 دلار سنگاپور بپردازید، همچنین اگر متقاضی اخذ اقامت ۵ساله در این کشور هستید باید چیزی حدود 50 دلار سنگاپور بپردازید.

هزینه‌های ذکر شده تنها مربوط به اخذ ویزا در سنگاپور می‌باشد، شما به‌غیراز این هزینه‌ها باید مبالغی برای بلیت هواپیما، محل اقامت، هزینه‌های زندگی و هزینه وکیل مهاجرت پرداخت کنید.

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار

سنگاپور که مرکز جهانی کسب‌وکار و نوآوری است به‌تازگی به مقصد پرطرف‌دار برای متخصصان در سراسر جهان تبدیل شده است.

موقعیت جغرافیایی استراتژیک، اقتصاد روبه‌رشد و محیط چندفرهنگی این کشور را به مکانی جذاب برای کسانی که به دنبال پیشرفت در کار و زندگی خود هستند تبدیل کرده است. اما چطور می‌توانیم به این کشور پر از فرصت نقل‌مکان کنیم؟

سنگاپور به‌عنوان مرکز تجارت جهانی شناخته می‌شود؛ این کشور با موقعیت مکانی مناسب خود در قلب آسیا دروازه‌ای به بازارهای گسترده آسیایی می‌باشد.

سیاست‌های حمایت از کسب‌وکار دولت سنگاپور به همراه نیروی کار ماهر باعث شده تا شرکت‌های چندملیتی زیادی برای تأسیس شعب خود جذب این کشور شوند.

بازار کار سنگاپور رقابتی است، اما فرصت‌های بسیاری برای کار در این کشور از شرکت‌های نوپا در حوزه تکنولوژی تا مؤسسات مالی برجسته وجود دارد.

دقت کنید که برای کار در سنگاپور نیاز به پیشنهاد کار دارید، بر خلاف برخی کشورهای اروپایی که ویزای جستجوی کار پیشنهاد می‌دهند، سنگاپور این نوع ویزا را ارائه نداده و شما برای کار در این کشور نیاز به پیشنهاد کار دارید.

درست است که به دلیل پیشرفت‌های اقتصادی و گردشگری در سنگاپور مردم آن به زبان انگلیسی مسلط هستند؛ اما یادگیری یکی از زبان‌های رسمی کشور مثل مالایی، چینی یا تامیل مزیت بزرگی محسوب می‌شود.

با یادگیری زبان رسمی سنگاپور نه‌تنها فرصت‌های شغلی بسیار زیادی به شما پیشنهاد می‌شود؛ بلکه در زندگی روزمره شما تأثیر بسیار زیادی دارد.

اگرچه روزهای کاری در سنگاپور طولانی است؛ اما دولت این کشور به تعادل کار و زندگی اهمیت زیادی می‌دهد. شرکت‌ها اغلب فعالیت‌ها و گردهمایی‌های زیادی را برای ایجاد فضای دوستانه و تفریحی ترتیب می‌دهند.

سنگاپور ویزاهای مختلفی را برای سطوح و مهارت‌های مختلف ارائه می‌دهد. در ادامه برخی از انواع ویزا کار در این کشور را به شما معرفی خواهیم کرد.

ویزا کار EP: این نوع ویزا برای کارگران یا کارمندان متخصص با پیشنهاد کاری که حداقل 3000 دلار درآمد دارد می‌باشد؛ برای اخذ ویزا کار EP باید مدرک معتبر از دانشگاهی و سابقه کار مرتبط دارید.

مدت زمانی که با ویزا EP می‌توانید در سنگاپور اقامت داشته باشید بسته به قرارداد شما بین 1 الی 2 سال است که پس از این مدت می‌توانید آن را تمدید کنید.

ویزا کار S: ویزا S برای کارگران یا کارمندان با سطح متوسط ارائه می‌شود؛ متقاضیان این نوع ویزا نیاز به پیشنهاد کار با حداقل حقوق 2000 دلار و مدرک تحصیلی حداقل دیپلم دارند.

جالب است بدانید که شما با داشتن دیپلم فنی از یک مرکز معتبر یا داشتن سابقه کاری به مدت کافی می‌توانید برای اخذ ویزا S درخواست دهید.

ویزا خوداشتغالی یا PEP: این نوع ویزا برای کسانی که به دنبال انعطاف در کار هستند می‌باشد؛ دارندگان ویزا PEP می‌توانند بدون تغییر ویزا شغل خود را عوض کنند.

شما می‌توانید به‌صورت خویش‌فرما کار کنید یا اینکه در شرکتی استخدام شوید؛ اما در این روش شما اجازه راه‌اندازی شرکت ندارید که می‌توان این مورد را از معایب ویزا خوداشتغالی دانست.

ویزا کار متفرقه یا M Pass: ویزا کار متفرقه مخصوص افرادی است که به‌صورت پروژه‌ای و کوتاه‌مدت قصد کار در کشور سنگاپور را دارند.

فرایند اخذ ویزا کاری در سنگاپور

روند اخذ ویزای کار در سنگاپور ساده است که در ادامه این فرایند را به‌صورت خلاصه برای شما شرح می‌دهیم.

  1. پیشنهاد کار: شما ابتدا به یک پیشنهاد کاری از کارفرمای سنگاپوری نیاز دارید.
  2. درخواست: در مرحله بعد کارفرما به نیابت از شما برای ویزای کار به اداره مهاجرت سنگاپور درخواست ارسال می‌کند.
  3. تأیید: پس از تأیید درخواست، نامه IPA را دریافت می‌کنید.
  4. بررسی پزشکی: در برخی مواقع نیاز به انجام آزمایش پزشکی دارید و باید تأییدیه آن را به سفارت سنگاپور تحویل بدهید.
  5. صدور ویزا: پس از انجام تمام مراحل و تکمیل درخواست ویزا، وزارت کار و اداره مهاجرت این کشور ویزا کاری شما را صادر خواهند کرد.

مدارک موردنیاز برای مهاجرت کاری به سنگاپور

هنگام درخواست ویزای کار سنگاپور از تکمیل بودن مدارک خود اطمینان حاصل کنید، در ادامه برخی از این مدارک را برای شما قرار داده‌ایم.

  • پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار
  • چند قطعه عکس پاسپورتی
  • نامه IPA
  • مدرک تحصیلی و سوابق کاری
  • رزومه و انگیزه‌نامه
  • تأییدیه پزشکی

فهرست شغل‌های موردنیاز در سنگاپور

سنگاپور که در سال‌های اخیر پیشرفت‌های اقتصادی خوبی داشته همواره به دنبال استخدام افراد متخصص در این کشور است. اقتصاد پویا این کشور فرصت‌های شغلی متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه برخی از شغل‌های پرتقاضا در سنگاپور را به شما معرفی خواهیم کرد.

  1. متخصصان IT: با پیشرفت صنعت تکنولوژی در سنگاپور شغل‌هایی مثل توسعه‌دهندگان نرم‌افزار، تحلیلگران داده و متخصصان امنیت سایبری تقاضا بسیار بالایی دارند.
  2. پزشک و پرستار: مانند بسیاری از کشورهای دنیا تقاضا برای پزشکان و پرستاران در سنگاپور بالاست.
  3. متخصصان امور مالی: سنگاپور یکی از مراکز مالی بزرگ در دنیا است و به همین دلیل شغل‌های زیادی در حوزه بانکداری، سرمایه‌گذاری و تجزیه‌وتحلیل مالی وجود دارد.
  4. مهندسی: مهندسان عمرانی، مکانیک و برق فرصت‌های شغلی زیادی به‌خصوص با پروژه‌های زیرساختی در حال اجرا در این کشور دارند.
  5. آموزش: سنگاپور برای آموزش و تحصیلات ارزش بسیار بالایی قائل است و همین موضوع منجر به تقاضا بالا برای معلمان به‌خصوص در مدارس بین‌المللی شده است.

مالیات بر درآمد در سنگاپور

سنگاپور دارای سیستم مالیات‌بردرآمد شخصی پیش‌رونده است که از 0٪ برای کسانی که درآمد زیر 20,000 دلار دارند تا حداکثر 22٪ برای کسانی که درآمدی بیشتر از 320,000 دلار دارند متغیر است.

این رویکرد تدریجی باعث شده تا بار مالیاتی در این کشور به طور عادلانه توزیع شود؛ علاوه بر این تخفیفات مالیاتی زیادی برای شهروندان وجود دارد که نرخ مالیاتی را برای آنها کاهش می‌دهد.

متوسط درآمد در سنگاپور

اقتصاد پایدار و استاندارد زندگی بالا در سنگاپور نشان‌دهنده متوسط درآمد بالا در این کشور است؛ طبق آخرین گزارش‌ها میانگین درآمد ماهانه افراد در سنگاپور حدود 4,563 دلار سنگاپوری (تقریباً 3,375 دلار آمریکا) است.

این مقدار در سال‌های اخیر افزایش پیدا کرده که نمایانگر رشد اقتصادی کشور و وجود شغل‌ها با درآمد بالا است؛ اما باید توجه داشته باشید که هزینه‌های زندگی در سنگاپور بالا است پس برای مقایسه این کشور با دیگر کشورها بهتر است قدرت خرید شهروندان آن کشور را با یکدیگر مقایسه کنید.

نرخ بیکاری در سنگاپور

نرخ بیکاری در سنگاپور

نرخ بیکاری سنگاپور نمایانگر اقتصاد پر رونق و بازار کار پویا این کشور است؛ طبق آخرین اطلاعات نرخ بیکاری در کشور سنگاپور حدود 1.8٪ است.

این نرخ پایین نشان‌دهنده بازار کار سالم این کشور است که در نتیجه اکثر افراد جویای کار می‌توانند شغلی برای خود پیدا کنند. 

دولت سنگاپور رویکردهای مختلفی برای پایین نگه‌داشتن این نرخ انجام داده که می‌توان به برنامه‌های آموزشی مختلف و پشتیبانی از صنایع اشاره کرد.

در پایان سنگاپور محیطی بسیار مناسبی را برای افراد حرفه‌ای در هر حوزه‌ای ارائه می‌دهد؛ با میانگین دستمزد مناسب و سیستم مالیاتی پیش‌رونده هر کسی خواستار کار و اخذ اقامت دائم در این کشور می‌باشد.

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل

سنگاپور که به‌عنوان دروازه آسیا شناخته می‌شود به‌خاطر سیستم آموزشی عالی و دانشگاه‌های معتبر خود شناخته می‌شود؛ برای بسیاری از دانشجویان بین‌المللی مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل یک پیشرفت بزرگ محسوب می‌شود.

این کشور نه‌تنها ترکیبی از روش‌های آموزشی شرقی و غربی را ارائه می‌دهد، بلکه سکوی‌پرتابی برای ورود به دانشگاه‌ها و بازار کار کشورهای بزرگ دنیا می‌باشد.

چرا باید سنگاپور را به‌عنوان مقصد تحصیلی انتخاب کنید؟ این کشور با محیط چندفرهنگی، تجهیزات پیشرفته و دانشگاه‌های معتبر که در رده‌بندی بهترین دانشگاه‌های جهان قرار دارند محیط بسیار مناسبی را برای پیشرفت شما ساخته است.

دوره‌های آموزشی در سنگاپور اغلب به زبان انگلیسی است که باعث شده تا دانشجویان بین‌المللی به‌راحتی در مراکز آموزشی این کشور تحصیل کنند.

علاوه بر این سنگاپور به‌عنوان یک قدرت اقتصادی در آسیا پر از فرصت‌های شغلی و شرکت‌های معتبر است که دانشجویان پس از تحصیل می‌توانند وارد اکوسیستم کسب‌وکارهای این کشور بشوند.

برای تحصیل در سنگاپور باید مراحلی را پشت سر بگذارید، در ادامه مقاله بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور می‌خواهیم فرایند مهاجرت تحصیلی به سنگاپور را برای شما شفاف‌تر کنیم.

قبل از درخواست ویزا تحصیلی باید در یکی از مؤسسات معتبر در سنگاپور پذیرش بگیرید؛ قبل از اخذ پذیرش از هر دانشگاهی درباره آن تحقیق کنید تا مطمئن شوید که این مؤسسه در لیست دانشگاه‌های معتبر سنگاپور قرار دارد.

پس از دریافت نامه پذیرش از طریق اداره امور مهاجرت سنگاپور (ICA) برای ویزا دانشجویی درخواست دهید. دقت کنید که در زمان درخواست باید تمام مدارک ضروری را ارائه دهید.

در برخی موارد لازم است قبل از صدور ویزا تحصیلی به پزشک مراجعه کرده و معاینه شوید، سپس نامه معاینه پزشکی را همراه با مدارک تحویل سفارت سنگاپور بدهید.

در مرحله بعد باید به فکر محل اقامت خود در این کشور باشید، سنگاپور گزینه‌های مختلفی از خوابگاه‌های دانشجویی تا آپارتمان‌های اشتراکی را ارائه می‌دهد.

در آخر پس از ورود به کشور باید به ساختمان ICA بروید تا مراحل پایانی اخذ ویزا دانشجویی خود را انجام داده و مدارک را تکمیل کنید.

درست است که سنگاپور به‌شدت به دنبال تحصیل دانشجویان بین‌المللی در دانشگاه‌های این کشور است؛ اما برای پذیرش این افراد شرایط خاصی دارد که در ادامه برای شما شرح داده‌ایم.

  • نامه پذیرش: نکته بسیار مهم برای پذیرش در دانشگاه‌های سنگاپور این است که مؤسسه آموزشی که شما انتخاب کرده‌اید در لیست دانشگاه‌های مورد تأیید دولت سنگاپور قرار داشته باشد.
  • تمکن مالی: شما باید با مدرک معتبر مثل گردش حساب بانکی به دولت سنگاپور ثابت کنید که از پس هزینه‌های تحصیل، محل اقامت و هزینه‌های زندگی در این کشور برمی‌آیید.
  • تأییدیه پزشکی: در برخی از موارد نیاز است که شما تأییدیه‌های پزشکی را برای مهاجرت به سنگاپور به سفارت این کشور ارائه دهید.
  • عدم سو پیشینه: عدم سو پیشینه برای کشور سنگاپور که یکی از امن‌ترین کشورهای منطقه است بسیار اهمیت دارد و شما باید این سند را به ICA تحویل دهید.
  • محدودیت سن: در برخی موارد شرایط سنی برای ورود به مؤسسات آموزشی در سنگاپور وجود دارد؛ قبل از ورود به کشور استعلام این موضوع را از سفارت سنگاپور در کشور خود دریافت کنید.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای تحصیلی سنگاپور

  1. فرم درخواست تکمیل شده
  2. نامه پذیرش از مؤسسه آموزشی معتبر
  3. گذرنامه با اعتبار به‌اندازه مدت‌زمان تحصیل
  4. چند قطعه عکس پاسپورتی جدید
  5. مدارک هویتی همراه با ترجمه
  6. تمام ریزنمرات و مدارک تحصیلی قبلی
  7. تمکن مالی
  8. تأییدیه پزشکی
  9. عدم سو پیشینه

تحصیل در مقطع کارشناسی در سنگاپور حدود 3 الی 4 سال زمان می‌برد و شما برای ورود به این مقطع تحصیلی باید در آزمون مربوط به آن شرکت کرده و نمره A را دریافت کنید.

از پیش‌نیازهای تحصیل در مقطع کارشناسی داشتن مدرک آیلتس 6 یا تافل با نمره 90 است!

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در سنگاپور بسته به رشته و دانشگاه متفاوت است. اما به‌صورت کلی برای تحصیل در این مقطع باید حدود 40 الی 90 هزار دلار هزینه بپردازید.

دانشگاه‌های سنگاپور به‌خاطر برنامه‌های تحصیلی دقیق، فرصت‌های تحقیقاتی و ارتباطات قوی با صنعت شناخته می‌شوند که این موضوع باعث شده تا بسیاری از دانشجویان خواهان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در این کشور باشند.

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید در آزمون‌های GMAT و GRE شرکت کرده و نمره قبولی را کسب کنید؛ همچنین آیلتس با نمره 6.5 یا تافل با نمره 90 از دیگر الزامات تحصیل در سنگاپور است.

تحصیلات شما در مقطع کارشناسی ارشد در سنگاپور حدود 1 الی 2 سال زمان برده و حدوداً 5 الی 40 هزار دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر به دنبال تحصیل در مقطع دکترا در سنگاپور هستید حتماً باید مدرک کارشناسی ارشد خود را در این کشور دریافت کرده باشید! داشتن مدرک آیلتس یا تافل برای دکترا هم ضروری می‌باشد.

قبل از پذیرش در دانشگاه برای مقطع دکترا باید در مصاحبه مؤسسه آموزشی شرکت کنید و پس از پذیرش حداقل 3 الی 5 سال تحصیل کنید تا مدرک دکترا خود را دریافت کنید.

هزینه تحصیل در مقطع دکترا متغیر است چرا که برخی مؤسسات آموزشی بورسیه‌های متنوعی را برای جذب افراد ارائه می‌دهند؛ اما در مجموع هزینه تحصیل در مقطع دکترا در سنگاپور حدود 2 الی 20 هزار دلار می‌باشد.

هزینه زندگی به‌عنوان دانشجو در سنگاپور

سنگاپور کیفیت زندگی بالایی را ارائه می‌دهد؛ اما این کیفیت قیمت بالایی دارد؛ هزینه زندگی در سنگاپور به‌طورکلی بالا است و این مورد می‌تواند یکی از معایب این کشور برای دانشجویان باشد.

اگر قصد دارید هزینه‌های زندگی در سنگاپور را محاسبه کنید می‌توانید به بخش مربوطه در همین مقاله مراجعه کرده و درباره این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر هزینه شهریه دانشگاه را در نظر نگیریم هر دانشجو باید حدود 200 الی 500 دلار در ماه برای هزینه خوردوخوراک، حمل‌ونقل و هزینه‌های متفرقه پرداخت کند.

مسکن یکی از مخارج قابل‌توجه برای دانشجویان است، برای زندگی در سنگاپور شما گزینه‌های مختلفی از خوابگاه‌های دانشجویی تا آپارتمان‌های شخصی دارید.

هزینه آپارتمان‌های شخصی بالاتر از خوابگاه‌های دانشجویی است؛ اما مزایای بیشتری نسبت به خوابگاه دارد؛ هزینه خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‌های معتبر سنگاپور از 2 تا 5 هزار دلار سنگاپور در ماه می‌باشد.

حق کار به‌عنوان دانشجو در سنگاپور

دانشجویان در سنگاپور امکان کار پاره‌وقت در حین تحصیلات را دارند؛ با این کار دانشجو علاوه بر کسب تجربه کاری می‌تواند بخشی از هزینه‌های تحصیل خود را پوشش دهد.

دانشجویان بین‌المللی در سنگاپور می‌توانند حدود 16 ساعت در هفته مشغول به کار شوند و دستمزدی توافقی دریافت کنند. دقت کنید که کار نباید هیچ لطمه‌ای به نمرات شما وارد کند و در غیر این صورت امکان لغو اجازه کار برای شما وجود دارد.

بهترین دانشگاه‌های سنگاپور

  1. دانشگاه ملی سنگاپور (NUS)
  2. دانشگاه فناوری نانیانگ (NTU)
  3. دانشگاه مدیریت سنگاپور (SMU)
  4. دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور (SUTD)
  5. مؤسسه فناوری سنگاپور (SIT)
  6. دانشگاه جیمز کوک سنگاپور
  7. کالج ییل ان‌یواس سنگاپور
  8. دانشگاه علوم اجتماعی سنگاپور (SUSS)
  9. کالج هنرهای لاسال (LASALLE)
  10. آکادمی هنرهای زیبای نانیانگ (NAFA)

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه‌گذاری

سنگاپور که به مرکز جهانی برای کسب‌وکارها تبدیل شده سرمایه‌گذاران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده؛ موقعیت جغرافیایی استراتژیک در شرق آسیا، اقتصاد روبه‌رشد و محیط سیاسی پایدار این کشور باعث شده سرمایه‌گذاران زیادی به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار یا سرمایه‌گذاری در سنگاپور باشند.

سنگاپور به سرمایه‌گذاران خارجی گزینه‌های متنوعی از املاک تا مشارکت در تجارت ارائه می‌دهد و با آغوشی باز از این افراد استقبال می‌کند.

یکی از دلایلی که شما را مجاب به سرمایه‌گذاری در سنگاپور می‌کند موقعیت مناسب این کشور در تقاطع مسیرهای تجاری اصلی می‌باشد که سنگاپور را به دروازه‌ای به بازارهای گسترده آسیا تبدیل می‌کند.

از دیگر مزیت‌های سنگاپور محیط مناسب برای کسب‌وکارها است، این کشور به‌عنوان یکی از کشورهای برتر در زمینه سهولت در انجام کار محیط مساعدی برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند.

همچنین شما نگرانی بابت پایداری سیاسی سنگاپور ندارید چرا که این کشور با سیستم حقوقی شفاف و دولت پایدار امنیت و اعتماد را برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده است.

برای اخذ اقامت در سنگاپور از طریق سرمایه‌گذاری باید شرایط خاصی را فراهم کنید، در ادامه مقاله بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور به شما توضیح خواهیم داد که شرایط موردنیاز برای یک مهاجرت آسان شامل چه چیزهایی می‌شود.

  • تمکن مالی: مهم‌ترین مورد برای سرمایه‌گذاری در یک کشور داشتن تمکن مالی کافی می‌باشد؛ سرمایه‌گذاران باید توان مالی خود را برای انجام سرمایه‌گذاری‌های کلان در کشور اثبات کنند.
  • روش سرمایه‌گذاری: در مرحله بعد شما باید تصمیم بگیرید که سرمایه خود را در چه بخشی از سنگاپور وارد می‌کنید! این امر نیاز به تحقیقات دقیقی دارد تا شما بتوانید بین بخش املاک، کسب‌وکار و … یکی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.
  • شفافیت مالی: دولت سنگاپور بررسی‌های دقیقی از منبع سرمایه‌ای که وارد این کشور می‌کنید انجام می‌دهد تا از قانونی‌بودن سرمایه شما اطمینان حاصل کند.

در ادامه بهتر است تا با یکی از متخصصین بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور مشاوره داشته باشید چرا که بسته به روش سرمایه‌گذاری شما شرایط مختلفی وجود دارد.

سرمایه‌گذاری در سنگاپور از طریق خرید ملک

بازار املاک در سنگاپور بخش پرسودی برای سرمایه‌گذاری می‌باشد؛ این جزیره مساحت محدود و جمعیت در حال رشدی دارد که قیمت املاک را در سال‌های اخیر در این کشور بالا رفته است. این نشان‌دهنده رشد مناسب بازار املاک در سنگاپور و وجود فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این کشور می‌باشد.

شما به‌عنوان فرد خارجی هر نوع ملکی را در سنگاپور نمی‌توانید بخرید مگر اینکه اقامت دائم این کشور را داشته باشید. افراد خارجی که مقیم این کشور نیستند تنها می‌توانند آپارتمان‌های شخصی و دولتی و زمین‌های دارای مجوز از سازمان مدیریت املاک سنگاپور را خریداری کنند.

اما اگر بیش از 3 سال است که در سنگاپور مشغول کار و زندگی هستید و اقامت دائم دارید می‌توانید آپارتمان‌های شخصی و دولتی، خانه‌های دولتی، ویلا، املاک یارانه‌ای و زمین خریداری کنید.

مزایای سرمایه‌گذاری در املاک سنگاپور

  • بازدهی بالا: بازار املاک در سنگاپور همواره بازدهی بالایی را برای سرمایه‌گذاران داشته است.
  • بازار پایدار: علی‌رغم نوسانات اقتصادی در جهان بازار املاک سنگاپور پایدار بوده است.
  • گزینه‌های متنوع: برای سرمایه‌گذاری در املاک  گزینه‌های مختلفی از آپارتمان‌های لوکس تا فضاهای تجاری وجود دارد.

برای خرید ملک در سنگاپور شما حداقل 530 هزار دلار سنگاپور نیاز دارید تا بتوانید املاک یارانه‌ای خریداری کنید، خانه‌های یارانه‌ای ارزان‌ترین نوع ملک در سنگاپور هستند.

اما اگر قصد خرید آپارتمان یا خانه‌های دولتی در سنگاپور را دارید به طور میانگین باید 2 میلیون دلار سنگاپور در این بخش سرمایه‌گذاری کنید.

سرمایه‌گذاری در سنگاپور از طریق ثبت شرکت

قبل از شروع فرایند ثبت شرکت بهتر است که موارد موردنیاز برای این کار را به‌خوبی بشناسید؛ موارد مود نیاز شامل یک بیزینس پلن واضح و موفق، مقدار سرمایه کافی و آشنایی با بخش فعالیت شما است.

بسته به اهداف کسب‌وکارتان می‌توانید انواع نهادهای کسب‌وکاری مختلف را از اشخاص حقیقی تا شرکت‌ با مسئولیت محدود در سنگاپور انتخاب کنید.

در مرحله بعد باید مطمئن شوید که همه مدارک موردنیاز را تهیه کرده باشید؛ این مدارک شامل قانون اساسی شرکت، جزئیات سهام‌داران و مدیران، و یک آدرس ثبت شده در سنگاپور است.

پس از اینکه همه موارد گفته شده را در نظر گرفتید می‌توانید شرکت خود را در سنگاپور ثبت کنید؛ مقام مسئول ثبت شرکت در سنگاپور اداره حسابرسی و نظارت مالی (ACRA) می‌باشد.

پس از اینکه شرکت خود را با موفقیت ثبت کردید باید بعضی از الزامات دیگر را که شامل باز کردن یک حساب بانکی شرکتی، ثبت‌نام برای دریافت کد مالیاتی و به‌دست‌آوردن مجوزها و پروانه‌های تجارتی ضروری می‌شود هم فراهم کنید.

مزایای ثبت شرکت در سنگاپور

  •         دسترسی به بازار آسیایی: با یک شرکت ثبت‌شده در سنگاپور به‌راحتی می‌توانید به بازار گسترده  آسیایی دسترسی پیدا کنید.
  •         شهرت: حضور تجاری در یک کشور معتبر مثل سنگاپور اعتبار شرکت شما در سطح جهانی را افزایش می‌دهد.
  •         نیروی کار ماهر: سنگاپور از وجود افراد بااستعداد و ماهر در بخش‌های مختلف بهره‌مند می‌باشد و این یکی از بزرگ‌ترین مزایا شروع کسب‌وکار در این کشور است.

سرمایه‌گذاری در سنگاپور از طریق ثبت شرکت یک حرکت استراتژیک است که می‌تواند بازده‌های قابل‌توجهی داشته باشد. این فرایند در عین سادگی نیاز به برنامه‌ریزی و اجرا دقیق دارد.

به یاد داشته باشید که در زمان ثبت شرکت در سنگاپور نیاز به مشاوره‌های تخصصی از سمت بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور را دارید پس قبل از هر اقدامی با متخصصین این مؤسسات مشاوره داشته باشید.

کمترین مبلغ سرمایه‌گذاری در سنگاپور

برای کسانی که به دنبال یک سرمایه‌گذاری ارزان هستند سنگاپور گزینه‌ مناسبی می‌باشد که در بعضی موارد نیاز به سرمایه کلان ندارد.

با اینکه مقدار دقیق مبلغ سرمایه‌گذاری بسته به روش سرمایه‌گذاری متغیر است می‌توان گفت شما با داشتن 530 هزار دلار سنگاپور می‌توانید در بخش املاک این کشور سرمایه‌گذاری کنید! همچنین ممکن است این هزینه‌ها در ثبت شرکت کم‌تر هم باشد.

مهاجرت به سنگاپور از طریق ازدواج

مهاجرت به سنگاپور از طریق ازدواج

یکی از راه‌های ساده‌تر برای اخذ اقامت در سنگاپور ازدواج با یک شهروند سنگاپوری است؛ اگر قصد دارید از این مسیر استفاده کنید باید بدانید که ازدواج شما باید کاملا واقعی باشد. دولت سنگاپور برای جلوگیری از ازدواج‌های تقلبی به منظور اخذ اقامت جریمه‌های سنگینی در نظر گرفته.

ازدواج با یک شهروند سنگاپوری می‌تواند درک عمیق‌تر و ارزیابی بهتری از فرهنگ و سنت‌های غنی سنگاپور را ارائه دهد که در نتیجه باعث شده تا شما زندگی راحت‌تری را در این کشور تجربه کنید.

اگر چه راه‌های مختلفی برای اخذ اقامت در سنگاپور وجود دارد که در این مقاله به آنها اشاره کردیم؛ اما ازدواج به دلیل پروسه آسان و مدت‌زمان کوتاه‌مسیری ساده‌تر است.

سنگاپور قوانین و مقررات خاصی را در زمینه ازدواج به‌خصوص برای افرادی که قصد دارند با یک شهروند سنگاپوری ازدواج کنند دارد.

یکی از این قوانین سن قانونی ازدواج است که در سنگاپور 21 سال می‌باشد؛ اما افراد 18 تا ۲۱ساله می‌توانند با موافقت والدین ازدواج کنند.

سنگاپور ازدواج‌های مدنی و ازدواج‌های مسلمانی را به رسمیت می‌شناسد؛ اما دقت داشته باشید که الزامات و پروسه هر کدام با یکدیگر فرق می‌کند.

قبل از ثبت ازدواج در سنگاپور یکی از طرفین در ازدواج باید حداقل 15 روز متوالی در سنگاپور حضور داشته باشد تا پروسه قبل از ازدواج را پیگیری کند؛ پس از ثبت ازدواج شما 21 روز فرصت دارید تا ازدواج خود را به‌صورت رسمی برگزار کنید.

دقت داشته باشید که هر دو طرف ازدواج باید به‌صورت اختیاری این کار را انجام داده و هیچ‌گونه اجباری در ازدواج نباشد.

مدارک موردنیاز برای مهاجرت به سنگاپور از طریق ازدواج

اگر قصد مهاجرت به سنگاپور از طریق ازدواج را دارید باید تمام اسناد لازم را آماده کنید. در ادامه لیستی از برخی مدارک لازم برای مهاجرت از طریق ازدواج نوشته شده است.

  1. گواهی ازدواج: یک گواهی معتبر که ازدواج شما را با یک شهروند سنگاپوری اثبات می‌کند.
  2. شناسنامه: در زمان ثبت ازدواج نیاز است که شناسنامه شما به همراه کپی ارائه شود. 
  3. کارت شناسایی همسر: اصل و کپی کارت شناسایی شهروند سنگاپوری.
  4. آخرین مدرک تحصیلی: اصل و کپی از آخرین مدرک تحصیلی همسر سنگاپوری.
  5. چند قطعه عکس: شما به چند قطعه عکس پاسپورتی نیاز دارید.
  6. گواهی طلاق یا فوت: درصورتی‌که قبلاً ازدواج کرده‌اید نیاز است که گواهی فوت همسر یا گواهی طلاق را همراه با ترجمه ارائه بدهید.

در آخر همان‌طور که خواندید فرایند مهاجرت به سنگاپور از طریق ازدواج شاید کمی پیچیده باشد؛ اما با اطلاعات و آمادگی کافی می‌توانید به‌راحتی اقامت دائم و حتی شهروندی این کشور را به درست آورید.

پروسه ازدواج در سنگاپور نیاز به امور اداری و دقت بالایی دارد پس بهتر است برای سهولت در مهاجرت به بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور مشاوره داشته باشید.

10 شرکت برتر مهاجرت به سنگاپور

انتخاب بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور کار بسیار دشواری است و ما در اینجا 10 شرکت برتر مهاجرت به سنگاپور را برای شما آماده کرده‌ایم تا از بین آنها انتخاب خود را انجام دهید.

دقت کنید که قبل از عقد قرارداد یا مشاوره از صحت مجوزهای مؤسسه موردنظرتان اطمینان حاصل کنید و سپس به‌صورت حضوری پس از چند جلسه مشاوره اقدام به عقد قرارداد کنید.

1.اصطهباناتی

اصطهباناتی

مؤسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی یکی از مؤسسات قدیمی با بیش از 15 سال سابقه است که در امور حقوق بین‌الملل و مهاجرت به کشورهای اروپایی، آمریکا، سنگاپور، مالزی و … فعالیت می‌کند.

اگر به دنبال مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری و حتی ازدواج هستید، اصطهباناتی یکی از مؤسسات عالی با مشاورین متخصص است که در این مسیر همراه شما خواهد بود.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس تهران: 021-91002412

آدرس تهران: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

شماره تماس شیراز: 071-91009797  –  071-36292420  –  071-36292310

آدرس شیراز: خیابان عفیف‌آباد، نبش کوچه 6، پلاک 5، طبقه اول و دوم

شماره تماس اصفهان: 031-91009797  –  031-36703506

آدرس اصفهان: مرداویج، انتهای بلوار شیخ کلینی، نرسیده به مرکز تعاونی پرواز، جنب املاک برمک، پلاک 15

شماره تماس مشهد: 051-91009797

آدرس مشهد: احمدآباد، ابتدای خیابان رضا، ساختمان هتل سیبرگ، طبقه 3، واحد 306

شماره تماس رشت: 013-32133082

آدرس رشت: چهارراه صابرین، نبش خیابان گلسار، برج پاسارگاد طبقه 6 واحد 161

2.سفیران سروش سعادت

سفیران سروش سعادت

سفیران سروش سعادت یک مؤسسه بین‌المللی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری است که از سال 1392 فعالیت خود را زیر نظر کادر مجرب آغاز کرده.

این مؤسسه دارای مجوزهای مربوط برای انجام امور مهاجرتی مثل مجوز رسمی اعزام دانشجو، مجوز رسمی کاریابی در سنگاپور و … می‌باشد.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91003232

آدرس: تهران، خیابان ميرداماد ميدان مادر – خیابان سنجابي پلاك بیست‌طبقه سه واحد نه

3.ثبتا

ثبتا

مؤسسه ثبتا که در سال 2008 میلادی تأسیس شده از آن زمان در حوزه امور حقوقی، مهاجرتی و ثبت شرکت فعالیت می‌کند. مؤسسه مهاجرتی ثبتا در حال حاضر در بیش از 50 کشور شعب خود را تأسیس کرده.

این مؤسسه باتکیه‌بر 2 دهه تجربه متخصصین خود بیش از 30 خدمت متنوع را به مشتریان خود عرضه می‌کند؛ خدمات این مجموعه در 195 کشور و بیش از 350 جزیره قابل‌ارائه است.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91094757

آدرس: جردن، نرسیده به پارک‌وی، روبروی صداوسیما جمهوری اسلامی ایران

4.رجبی

رجبی

انتخاب بعدی شما در بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور، شرکت مهاجرتی رجبی می‌باشد که آماده مشاوره در زمینه مهاجرت به کشور مدنظر شما است.

مؤسسه حقوقی و شرکت مهاجرتی رجبی با شماره ثبت 22803 یکی از مؤسسات معتبر و دارای مجوزهای لازم است که می‌تواند در زمینه کاریابی، تحصیلات و سرمایه‌گذاری شما را راهنمایی کند.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس تهران مرکز: 91002525  –  021-26423392  –  021-26409168

آدرس تهران مرکز: تهران، بلوار میرداماد، بعد از پمپ‌بنزین، پلاک 183

شماره تماس تهران غرب: 91002525  –  021-44027393  –  021-44008427

آدرس تهران غرب: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، ساختمان راز

شماره تماس شیراز: 91002525  –  071-36342117  –  071-32352058

آدرس شیراز: شیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، بین کوچه 25 و 27، ساختمان اوتانا طبقه پنجم

5.قاره پیما

قاره پیما

قاره‌پیما انتخاب بعدی شما در بین مؤسساتی است که در زمینه اخذ اقامت سنگاپور فعالیت می‌کنند. این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه ویزا، در بخش‌های خرید بلیط هواپیما، برگزاری تور و… هم فعالیت می‌کند.

برند قاره‌پیما متعلق به مؤسسه خدمات مسافر هوایی و گردشگری سفر نیلی کرج با شماره ثبت 31654 می‌باشد که دارای مجوز‌های رسمی برای فعالیت است.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91028292  –  09121931613

آدرس: بلوار ارم – پلاک 214 طبقه دوم واحد 5

6.آریانا پارس

آریانا پارس

مؤسسه مشاوره شغلی و کاریابی آریانا پارس دارای مجوزهای رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌باشد.

این مؤسسه با بیش از 7 سال سابقه در زمینه کاریابی و مهاجرت کاری آماده ارائه انواع خدمات مشاوره قبل از مهاجرت و انجام امور اخذ ویزا است.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91098002

آدرس: اتوبان ستاری بلوار لاله شرقی بلوار شاهین جنوبی نرسیده به همت پلاک ۵۵ واحد ۳

7.گوتوتی‌آر

گوتوتی‌آر

شرکت گوهران تیام آرتا با نام تجاری گوتوتی‌آر بیش از 14 سال است که در زمینه مهاجرت علاقه‌مندان به اروپا، آفریقا، سنگاپور، کانادا، اقیانوسیه و … فعالیت می‌کند.

این مجموعه با بهره‌گیری از 200 متخصص مهاجرت در زمینه مهاجرت می‌تواند پاسخگو تمام نیازها و سؤالات شما درباره کشور مقصدتان باشد.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-43000021

آدرس تهران: جردن، قبل از چهارراه جهان کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

آدرس تبریز: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، جنب پارکینگ فجر، ساختمان کارن، طبقه ۵

آدرس شیراز: شیراز، قصرالدشت، کوچه ۶۲ الف، ساختمان مدیکس، طبقه اول، واحد دوم – گوتوتی آر

آدرس مشهد: مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین ۲۳/۱ (تقاطع فلسطین و سناباد)، انتهای سناباد، روبه روی مرکز بهداشت، جنب عابربانک سپه، پلاک ۹۳۰، طبقهٔ سوم، واحد سه

8.هرمس اپلای

هرمس اپلای

هرمس اپلای که از سال 98 فعالیت خود را آغاز کرده تا به امروز بیش از 280 پرونده موفق را تجربه کرده و ازاین‌رو جلسات مشاوره کارآمدی برای متقاضیان برگزار می‌کند.

به گفته این مؤسسه تابه‌حال توانسته‌اند رضایت 97 درصد از مشتری‌های خود را داشته باشند؛ همچنین مشاورین این مجموعه تابه‌حال بیش از 200 هزار خدمات و مشاوره ارائه کرده‌اند.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91070170

آدرس: تهران – ولنجک – خیابان چهاردهم – ساختمان وفا – طبقه ششم

9.آتیه آفرینان ایرانیان

آتیه آفرینان ایرانیان

مؤسسه مهاجرتی آتیه آفرینان ایرانیان یکی از مؤسسات فعال در زمینه مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و دیگر روش‌ها می‌باشد.

این مؤسسه باتکیه‌بر دانش متخصصان خود تابه‌حال چندین پرونده موفق در زمینه مهاجرت تحصیلی داشته که می‌توانید نظرات دانشجویان متقاضی را در وب‌سایت مجموعه مشاهده کنید.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 2172207

آدرس تهران 1: تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به خیابان حصاری، پلاک 138، طبقه 5، واحد 27

آدرس تهران 2: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، روبروی پمپ‌بنزین، پلاک 105، واحد 3، طبقه 1

آدرس شیراز: شیراز، خیابان ستارخان، خیابان ولیعصر، بین کوچه 16 و 18، پلاک 44

10.حامی مهاجر

حامی مهاجر

حامی مهاجر یکی از مؤسسات مدرن و قدیمی در زمینه مهاجرت به اروپا، آمریکا، کانادا، استرالیا و کشور سنگاپور می‌باشد که می‌توانید از خدماتشان استفاده کنید.

حامی مهاجر علاوه بر فعالیت در زمینه اخذ اقامت از روش‌های سرمایه‌گذاری، تحصیلی، کاری و ازدواج در زمینه تهیه بلیط هواپیما و تورهای مسافرتی نیز فعالیت می‌کند.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91319191  –  021-49078

آدرس: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

جمع‌بندی

در حال حاضر می‌توان گفت که شما کاملاً برای مهاجرت به سنگاپور آماده‌اید و اطلاعات مفید نظیر مزایا زندگی، هزینه‌های زندگی و روش‌های مهاجرت به این کشور را می‌دانید.

همچنین مهم‌ترین نکته آشنایی با بهترین شرکت مهاجرت به سنگاپور است، شما می‌توانید با هر یک از این 10 شرکت معرفی شده مشاوره داشته باشید و پس از اطمینان از تخصص و مجوزهای مجموعه با آنها همکاری کنید.

سنگاپور یک کشور آسیایی با اقتصاد پیشرفته و فرهنگ متفاوت است که در سال‌های اخیر گردشگران و مهاجران زیادی را به خود جذب کرده است.

اگر شما هم قصد زندگی در یک کشور مدرن با برج‌های بلند را دارید سنگاپور بهترین انتخاب برای شماست چرا که از نظر آب‌وهوایی نسبت به کشورهایی مثل دبی شرایط مطلوب‌تری دارد.

در آخر شما بگویید که از بین دو کشور همسایه یعنی سنگاپور و مالزی کدام‌یک را برای زندگی و کار مناسب می‌دانید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی