logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

لیختن اشتاین

بهترین شرکت مهاجرت به لیختن اشتاین 【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

شاید برای شما هم سؤال شده باشد از چه راه‌هایی می‌توانیم به کشور لیختن اشتاین مهاجرت کنیم؟ لیختن اشتاین چطور کشوری است؟ و آیا این کشور به شهروندان خارجی اجازه اقامت می‌دهد یا خیر؟ در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به لیختن اشتاین قبل از معرفی موسسه‌های برتر، درباره کشور لیختن اشتاین و شرایط مهاجرت به آن کمی صحبت می‌کنیم.

قبل از مهاجرت به هر کشوری باید اطلاعات کاملی درمورد آن کشور داشته باشید، پس حتماً قبل از انتخاب هر شرکتی برای مهاجرت به لیختن اشتاین، مقاله را کامل مطالعه بفرمایید تا اطلاعات کاملی را درباره این کشور کسب کنید.

لیختن اشتاین کجاست؟

لیختن اشتاین کجاست؟

لیختن اشتاین یک کشور بسیار زیبا واقع در شرق اروپا، با آب‌وهوای معتدل آلپی در همسایگی سوییس و اتریش است. با اینکه این کشور زیاد شناخته شده نیست؛ اما بالاترین میزان سواد یعنی 100٪ را داراست که نظر محصلان زیادی را به خود جذب کرده است.

مساحت لیختن اشتاین 160 کیلومترمربع که تقریباً به‌اندازه استان خراسان جنوبی در ایران می‌باشد. این کشور به‌عنوان ششمین کشور کوچک دنیا شناخته می‌شود که جمعیت آن حدود 39 هزار نفر می‌باشد. فادوتس به‌عنوان پایتخت و شهر شان بزرگ‌ترین شهر این کشور می‌باشد.

مردم لیختن اشتاین به زبان آلمانی صحبت می‌کنند و در مبادلات خود از واحد پول فرانک سوئیس استفاده می‌کنند. در لیختن اشتاین بانکداری، گردشگری و تولید از صنایع مهم و رو به پیشرفت می‌باشد در حدی که لیختن اشتاین یکی از صنعتی‌ترین کشور‌های جهان می‌باشد.

البته کشور لیختن اشتاین در اتحادیه بازرگانی آزاد اروپا عضو هست و صادرات محصولاتی مثل مواد و تجهیزات دندان‌پزشکی، ماشین‌آلات، مواد غذایی آماده، تجهیزات الکترونیکی و … را دارد.

اکثر کسانی که درخواست مهاجرت به لیختن اشتاین را دارند بازرگانان هستند که سیاست‌های مالی و امنیت بانکی این کشور آنها را جذب سرمایه‌گذاری در لیختن اشتاین کرده و به همین دلیل است که 10 شرکت برتر مهاجرت به لیختن اشتاین را به شما معرفی کردیم تا در پروسه مهاجرت به این کشور با کمک متخصصان به مشکلی نخورید.

مهاجرت به لیختن اشتاین برای ایرانیان کمی دشوار است؛ اما اگر مدارک کامل و تمکن مالی خوبی داشته باشید می‌توانید درخواست اقامت خود را در زمان مقرر ارسال کنید تا واجد شرایط سهمیه ویزا در سال بشوید.

مهاجرت به لیختن اشتاین

مهاجرت به لیختن اشتاین

با اینکه لیختن اشتاین یک کشور اروپایی است؛ اما قوانین متفاوت و خاصی در مورد مهاجرت دارد. مهاجرت به لیختن اشتاین برای تعداد محدودی از نفرات می‌باشد که قسمتی برای شهروندان اتحادیه اروپا (EEA) و قسمتی برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا است.

گزینه‌های اقامت در لیختن اشتاین عمدتاً به شکل زیر می‌باشد:

 • اقامت از طریق تحصیل
 • اقامت از طریق کار
 • اقامت از طریق ازدواج
 • اقامت از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرپذیری در لیختن اشتاین به‌تازگی با رشد 11 درصدی روبه‌رو بوده که اغلب از روش‌های مذکور انجام شده. در این کشور برخلاف دیگر کشور‌های مهاجرپذیر اروپایی شرایط خاصی برای ورود نیروی کار وضع نشده و شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا در صورت تمایل به مهاجرت، باید از یک کارفرما در لیختن اشتاین پیشنهاد کاری با دعوت‌نامه دریافت کنند.

در هرسال 89 قانون مجوز اقامت توسط دولت این کشور به شهروندان کشور‌های منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس اعطا می‌شود که دراین‌بین فقط در موارد خاص اجازه اقامت به شهروندان کشور‌های دیگر اعطا می‌گردد.

از بین 89 مجوز 72 عدد برای شهروندان اروپایی و 17 مجوز مختص شهروندان سوئیس است. از 89 مجوز، 56 مورد برای افرادی که در لیختن اشتاین کار می‌کنند و 16 مورد برای سایر گروه‌های مهاجر می‌باشد.

نیمی از این مجوزها توسط لاتاری و نیمی دیگر توسط دولت کشور لیختن اشتاین به شهروندان اعطا می‌شود. باتوجه‌به قوانین لیختن اشتاین لاتاری در این کشور در فصل‌های بهار و پاییز انجام می‌شود.

در لیختن اشتاین اجازه اقامت فقط حق ماندن به مدت 5 سال را به شما می‌دهد و بعد از طی این مدت، دارنده مجوز و اعضای خانواده آن می‌توانند برای اقامت دائم در این کشور درخواست خود را ارسال کنند البته این مورد فقط مختص شهروندان سوئیس و اتریش می‌باشد.

برای شهروندان غیر از کشورهای اتحادیه اروپا این مورد کمی متفاوت است، برای اقامت دائم، باید به مدت 10 سال دائماً در یک کشور اروپایی زندگی کرده و از نیروی کار مورد تقاضا در این کشور باشید.

حالا که شرایط و قوانین کلی درمورد اقامت لیختن اشتاین را می‌دانید، قبل از معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به لیختن اشتاین باید درمورد گزینه‌های مهاجرت کمی به شما توضیح دهیم تا باتوجه‌به آنها شرکت متخصص در آن مورد را انتخاب کنید.

مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق تحصیل

مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق تحصیل

همان‌طور که گفتیم سطح سواد در لیختن اشتاین بسیار بالا است و توجه ویژه‌ای به موارد تحصیلی در این کشور می‌شود. خبر خوب برای دانشجویان کشورهای غیر اتحادیه اروپا این است که می‌توانند برای تحصیل در لیختن اشتاین درخواست ویزا دانشجویی کنند.

لیختن اشتاین و سوئیس قوانین یکسانی برای ورود دانشجویان به کشور خود دارند؛ ازاین‌رو اگر درخواست تحصیل در این کشور را دارد می‌توانید به دفتر امور خارجه سوئیس در کشور محل زندگی خود مراجعه کنید.

به‌طورکلی برای درخواست ویزا به مدارک زیر نیاز دارید:

 • فرم درخواست ویزا
 • 4 عکس گذرنامه
 • نامه پذیرش
 • گذرنامه معتبر
 • تمکن مالی
 • رسید هزینه دوره
 • پوشش بیمه سلامت

مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق کار

مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق کار

همان‌طور که تا اینجا متوجه شدید، لیختن اشتاین برای شهروندان سوئیس، شهروندان کشور‌های اروپایی و غیراروپایی تمایز قائل می‌شود. مجوز اقامت برای شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا، فقط به مدت 1 سال صادر می‌شود و پس از چند سال کار و اقامت در این کشور می‌توانند برای اقامت دائم درخواست دهند.

پس از دریافت دعوت‌نامه از یک کارفرما در لیختن اشتاین، باید 14 روز قبل از روز اول کاری درخواست اقامت کاری خود را به اداره مهاجرت این کشور ارسال کنید و توجه داشته باشید که قبل از شروع به کار باید دوره‌های آموزشی حرفه‌ای یا سابقه طولانی را در زمینه کاری درخواست داده شده داشته باشید.

مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق ازدواج

مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق ازدواج

لیختن اشتاین قوانین سختی را دررابطه‌با اقامت از طریق ازدواج دارد؛ مثل تمامی روش‌های گفته شده شما باید اطلاعاتی درباره دانش‌پایه زبان رسمی کشور و شناخت قانون و ساختار سیاسی کشور را داشته باشید.

اگر متقاضی جزو شهروندان لیختن اشتاین نباشد و با یک شهروند از این کشور ازدواج کند، در صورت اقامت به مدت 10 سال می‌تواند درخواست خود را برای اقامت دائم این کشور ارسال کند.

شرایط  و قوانین ازدواج در این کشور به این شکل زیر می‌باشد:

 • سن بالای 18 سال
 • گواهی تجرد هر دو متقاضی
 • تمکن مالی
 • اعلام ازدواج‌های قبلی در صورت وجود

مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق سرمایه‌گذاری

لیختن اشتاین ازآنجایی‌که دارای قراردادهای تبادل اطلاعات مالیاتی (TIEA) و معاهده مالیات مضاعف (DTT) با کشورهایی مثل آلمان، سوئیس، اتریش و ایالات متحده می‌باشد، کشور مناسبی برای سرمایه‌گذاری است.

سیستم مالیاتی مناسب، بزرگ‌ترین صندوق‌های بانکی و سرمایه‌گذاری و مزیت‌های دیگر این کشور همه باعث شدند تا سالانه افراد زیادی برای مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق سرمایه‌گذاری اقدام کنند که به‌تازگی آمار این مهاجران 15 درصد افزایش داشته است.

برای سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار و ایجاد شغل در کشور لیختن اشتاین باید مبلغ 100000 تا 1 میلیون فرانک را سرمایه‌گذاری کنید تا اقامت ۵ساله این کشور به شما اعطا شود؛ و شما پس از 30 سال زندگی در این کشور می‌توانید برای اقامت دائم درخواست خود را ارسال نمایید.

معرفی 10 شرکت برتر برای مهاجرت به لیختن اشتاین

بعد از اینکه توضیحات داده شده درباره کشور لیختن اشتاین، شرایط و انواع راه‌های مهاجرت را خواندید می‌توانید شرکت موردنظر خود را از بین 10 شرکت معرفی شده انتخاب کنید.

1. مؤسسه گوتوتی‌آر

مؤسسه گوتوتی‌آر

اولین شرکتی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، Go2tr می‌باشد که با 14 سال سابقه در زمینه مهاجرت می‌تواند مشاوره‌های بسیار خوبی را در زمینه مهاجرت، خرید ملک، ثبت شرکت، سفر و تحصیل در خارج از کشور به شما بدهند.

گوتوتی‌آر مجموعه بزرگی با بیش از 200 نفر مشاور و کارمند می‌باشد که در حال حاضر دارای 5 شعبه در شهرهای داخل کشور و 4 شعبه در خارج از کشور است.

می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت این مجموعه از راه‌های ارتباطی Go2tr مطلع شوید و همچنین به‌صورت آنلاین از خدمات مشاوره این مجموعه بهره‌مند شوید.

02143000021

2. شرکت هرمس اپلای

شرکت هرمس اپلای

هرمس اپلای یکی دیگر از شرکت‌های مهاجرتی می‌باشد که می‌تواند شما را در پروسه مهاجرت به لیختن اشتاین همراهی کند. این شرکت با بیش از 10 سال سابقه، توانسته تابه‌حال به بیش از 200 هزار نفر مشاوره و خدمات‌دهی داشته باشد.

این مؤسسه بیش از 120 پرسنل برای رسیدگی به درخواست‌ها و مشاوره‌ دارد که شما را از زمان اقدام به مهاجرت تا اقامت پس از مهاجرت همراهی می‌کنند.

همچنین در هرمس اپلای برای بیش از 20 کشور خدمات مهاجرتی ارائه می‌گردد که با مراجعه به وب‌سایت مجموعه می‌توانید از خدمات پشتیبانی 24 ساعته بهره‌مند شوید.

02191070170

3. مؤسسه سفیران سروش سعادت

مؤسسه سفیران سروش سعادت

سفیران سروش سعادت به‌صورت رسمی از سال 1392 کار خود را شروع کردند و در زمینه مهاجرت از طریق تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری پرونده‌های بسیاری را به نتیجه رساندند.

این شرکت دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو به ایتالیا، مجوز کار و کاریابی در آلمان می‌باشد و همچنین در پرونده‌های خود از وکلای پایه یک کانون وکلای دادگستری ایران و اتحادیه SCODA استفاده می‌کند.

یکی از بهترین خدمات شرکت سفیران سروش سعادت این است که در صورت عدم موفقیت در پرونده شما، کل مبلغ آن را به شما بازمی‌گردانند.

02191003232

4. شرکت آتیه آفرینان ایرانیان

شرکت آتیه آفرینان ایرانیان

یکی دیگر از 10 شرکت برتر مهاجرت به لیختن اشتاین، آتیه آفرینان ایرانیان می‌باشد که می‌تواند شما را در زمینه مهاجرت تحصیلی کمک ویژه‌ای کند.

البته این شرکت در زمینه مهاجرت کاری و دیگر روش‌ها هم فعالیت می‌کند؛ اما موردهای موفق زیادی در زمینه مهاجرت تحصیلی در وب‌سایت این مجموعه دیده می‌شود.

مجموعه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 16 سال سابقه، 7 مجوز از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و مجوز رسمی از وزارت کار، تعاون و رفاه دارای دفاتر بسیار زیادی در داخل و خارج از ایران می‌باشد.

شما با مراجعه به وب‌سایت مجموعه می‌توانید از آدرس و راه‌های ارتباطی با مشاوران این شرکت مطلع شوید.

2172207

5. شرکت حامی مهاجر

شرکت حامی مهاجر

شرکت حامی مهاجر در زمینه تور، هتل، بلیط هواپیما، مهاجرت و اقامت، ثبت شرکت و … به مشتریان خود در داخل و خارج از ایران خدمات ویژه‌ای ارائه می‌کند.

می‌توانید از مشاوره و خدمات حامی مهاجر برای مهاجرت به لیختن اشتاین بهره ببرید؛ زیرا این شرکت چندین سال در زمینه مهاجرت به اروپا فعالیت داشته است.

02191319191

6. مؤسسه پرگاس پارس

مؤسسه پرگاس پارس

مؤسسه پرگاس پارس می‌تواند یکی از گزینه‌های خوب در 10 شرکت برتر مهاجرت به لیختن اشتاین باشد؛ به‌خاطر اینکه دفتر پرگاس پارس در کشور اتریش قرار دارد که در همسایگی لیختن اشتاین می‌باشد.

شرکت پرگاس پارس تخصص خوبی در اعزام دانشجویان و پزشکان به کشورهای مختلف را دارد و ازاین‌رو می‌توانید برای مهاجرت تحصیلی به اروپا از این مؤسسه مشاوره دریافت کنید.

02188662180

7. شرکت مهاجرتی رجبی

شرکت مهاجرتی رجبی

آقای مهندس رجبی، مدیر و مؤسس شرکت مهاجرتی رجبی هستند که از سال 1391 در زمینه مهاجرت و اقامت فعالیت می‌کردند.

شرکت مهاجرتی رجبی با حدود 10 سال سابقه تابه‌حال بیش از 8 هزار مشاوره موفق داشته و دراین‌بین پرونده‌های بسیاری را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

ازآنجاکه این شرکت انواع خدمات مهاجرت را باتوجه‌به شرایط هر متقاضی و طبق شرایط روز می‌دهد می‌توانید برای مشاوره در زمینه مهاجرت به لیختن اشتاین از مشاورین متخصص این مؤسسه استفاده کنید.

02191002525

8. شرکت سفیر تجارت

شرکت سفیر تجارت

شرکت سفیر تجارت در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری تخصص خوبی دارد و توانسته باتکیه‌بر دانش متخصصان خود در اسلواکی، مشاوره‌های کارآمدی را به مهاجران بدهد.

اگر به دنبال دریافت اقامت لیختن اشتاین، یا ویزای شنگن برای ورود به این کشور هستید می‌توانید روی خدمات شرکت سفیر تجارت حساب کنید و با مشاوران آنها تماس بگیرید.

9. شرکت مهر پارسیان

شرکت مهر پارسیان

مؤسسه حقوقی مهر پارسیان یکی از انتخاب‌های شما برای مشاوره درباره مهاجرت به لیختن اشتاین می‌باشد که با اتکا به وکلا و مشاوران متخصص خود می‌توانند راه را برای مهاجرت شما آسان کنند.

شرکت مهر پارسیان با 15 سال سابقه در زمینه اخذ اقامت چندین کشور، لاتاری، اکسپرس انتری و … فعالیت‌های زیادی داشته و در راه مهاجرت و اخذ اقامت از شروع تا پایان پرونده در کنار شما خواهد بود.

02188663925

10. صبا ویزا

صبا ویزا

شرکت صبا ویزا آخرین مورد در 10 شرکت برتر مهاجرت به لیختن اشتاین می‌باشد که سابقه خیلی طولانی در زمینه مهاجرت و ویزا ندارد؛ اما خدمات اقامت لیختن اشتاین را انجام می‌دهند.

علی فراهانی مدیرعامل صبا ویزا در وب‌سایت این شرکت، این اطمینان را داده است که در تمامی مراحل مهاجرت و تکمیل مدارک در کنار شما خواهد بود.

سخن پایانی

می‌دانیم که برای مهاجرت به قلب اروپا و کشور لیختن اشتاین بسیار هیجان‌زده هستید؛ اما سعی کنید حتماً با بررسی و تفکر، مؤسسه مورداعتماد و معتبری را انتخاب کنید.

ما در اینجا فقط به معرفی شرکت‌هایی که خدمات مهاجرت به لیختن اشتاین را می‌دهند پرداختیم، در قدم بعدی این شما هستید که با بررسی وب‌سایت، گواهی و مجوز‌ها و پرونده‌های موفق، آن مؤسسه را انتخاب می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی