اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

آمریکاتحصیلیمدارس

بهترین شرکت ویزای مدارس آمریکا 【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

آمریکا یکی از بهترین کشورهای جهان از لحاظ سیستم آموزشی است و بهترین مدارس و دانشگاه‌های جهان را نیز در خود جای داده است. اگر قصد دارید که در مدارس این کشور پیشرفته تحصیل کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که مقاله 10 شرکت برتر ویزای مدارس آمریکا را مطالعه نمایید.

مهاجرت به کشوری که شناخت کمی از آن دارید، یکی از سخت‌ترین تصمیماتی است که ممکن است بگیرید. به خصوص زمانی که قصد دارید به آمریکا مهاجرت کنید. تصمیمی ناگهانی برای ادامه تحصیل در یکی از مدارس آمریکا ممکن است استرس زا باشد.

بنابراین مشاوره با شرکت‌های مهاجرتی می‌تواند راهنمایی‌های لازم را برای حصول اطمینان از شرایط صحیح مهاجرت به شما ارائه دهد. در این مقاله تصمیم گرفتیم 10 شرکت برتر ویزای مدارس آمریکا را به شما معرفی کنیم که می‌توانند روند مهاجرت شما را برای تحصیل در آمریکا ساده کنند.

تحصیل در آمریکا

تحصیل در آمریکا
تحصیل در آمریکا

در ایالات متحده آمریکا، مدرسه از سن 5 یا 6 سالگی شروع می‌شود و تا سن 17 یا 18 سالگی ادامه می‌یابد و شامل 12 سال تحصیل می‌شود که به K-12 معروف است. در مدارس آمریکا، 12 سال تحصیل معمولاً 4-3-5 سال است، یعنی 5 سال اول دبستان (کلاس 1-5)، 3 سال راهنمایی (کلاس 6-8) و 4 سال بعد دبیرستان (پایه‌های 9-12) می‌باشد. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر ویزای مدارس آمریکا را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

البته در برخی از ایالت‌های آمریکا، ترم‌ها بر اساس برنامه زمانی 3-3-6 یا 4-2-6 ارائه می‌شود، اما دروس تعریف شده برای هر کلاس در یک سطح است.

در مدارس آمریکا، سال تحصیلی معمولاً از اوایل سپتامبر شروع می‌شود و تا ماه می یا ژوئن (9 ماه) ادامه دارد. اکثر مدارس بر اساس یک سیستم دو ترم کار می‌کنند: ترم پاییز (سپتامبر-دسامبر) و ترم بهار (ژانویه-مه). برخی از مدارس نیز بر اساس یک سیستم سه ماهه کار می‌کنند: ترم پاییز (سپتامبر تا دسامبر)، ترم زمستانی (ژانویه تا مارس)، و ترم بهار (مارس تا می یا ژوئن).

برای مهاجرت به آمریکا روش های مهاجرتی متنوعی وجود دارد شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت به آمریکا به مقاله بهترین شرکت مهاجرت به آمریکا مراجعه کنید.

ویزای مدارس ابتدایی آمریکا

ویزای مدارس ابتدایی آمریکا

دبستان در آمریکا معمولاً از سن 5 یا 6 سالگی شروع می‌شود و تا سن 11 یا 12 سالگی ادامه می‌یابد. در برخی ایالت‌ها حضور در مهدکودک بخشی از دوره ابتدایی است اما در ایالت‌های دیگر حضور در مهدکودک اجباری نیست.

فرزند شما برای ثبت نام در مهدکودک باید 5 ساله باشد. به طور کلی، آموزش در مدارس ابتدایی آمریکا شامل 1 ساله مهدکودک و کلاس‌های 5 ساله ابتدایی می‌شود.

مدارس ابتدایی آمریکا به دانش‌آموزان مهارت‌های ابتدایی خواندن، نوشتن و ریاضی و همچنین تاریخ، جغرافیا، صنایع دستی، موسیقی، علوم، هنر و تربیت بدنی را آموزش می‌دهند. همچنین در 25 درصد مدارس ابتدایی زبان‌های خارجی تدریس می‌شود.

اگر قصد تحصیل در مدارس ابتدایی در آمریکا را دارید باید درخواست ویزای دانش‌آموزی F-1 را بدهید. اما دقت کنید که برخی محدودیت‌ها برای دانش‌آموزان F-1 وجود دارد.

طبق اطلاعات وزارت امور خارجه آمریکا، دانش‌آموزان F-1 نمی‌توانند به مدارس ابتدایی عمومی پیوسته و یا در برنامه‌های آموزش بزرگسالان مورد حمایت دولت شرکت کنند.

علاوه بر این، دانش‌آموزان F-1 می‌توانند حداکثر 12 ماه به مدارس دبیرستان دولتی پیوسته و باید هزینه کامل و بدون حمایت مالی دولت را پرداخت کنند.

برای درخواست ویزای F-1، شما باید فرم I-20 را از یک مدرسه معتبر SEVP دریافت کرده، هزینه SEVIS را پرداخت کنید، فرم درخواست ویزا را به‌صورت آنلاین تکمیل و وقت مصاحبه را در نزدیک‌ترین سفارت یا کنسولگری آمریکا رزرو کنید.

همچنین علاوه بر موارد گفته شده باید مدارکی همچون اثبات تمکن مالی، مدارک تحصیلی و دیگر مدارک لازم را ارائه دهید.

متوسطه در آمریکا

دوره راهنمایی در آمریکا از کلاس ششم تا هشتم است. سن دانش‌آموزان برای تحصیلات متوسطه در آمریکا از 11 تا 14 سال است.

در اکثر مناطق آمریکا، مقاطع راهنمایی و دبیرستان با هم ترکیب می‌شوند، اما در برخی مناطق این دو مقطع از هم جدا هستند و دانش‌آموزان برای 3 سال راهنمایی و 4 سال دبیرستان تحصیل می‌کنند.

ویزای مدارس دبیرستان آمریکا

ویزای مدارس دبیرستان آمریکا

دانش‌آموزان بین سنین 14-18 در کلاس‌های دبیرستان تحصیل می‌کنند. بعد از اتمام کلاس دوازدهم دانش‌آموزان در آمریکا دیپلم می‌گیرند.

کلاس‌های دبیرستان بر اساس موضوع طبقه بندی می‌شوند و دانش‌آموزان در یک روز می‌توانند چندین معلم برای موضوعات مختلف داشته باشند.

با توجه به فرصت‌های آموزشی و استاندارد بالای تحصیل در مدارس آمریکا، تحصیل در سطح دبیرستان در ایالات متحده آمریکا می‌تواند تجربه ای بی نظیر برای دانشجویان بین‌المللی باشد و آنها را برای پذیرش در دانشگاه‌های برتر آمریکا آماده کند.

اگر به دنبال تحصیل در دبیرستان‌های آمریکایی هستید می‌توانید برای ویزای دانش‌آموزی F-1 درخواست خود را ارسال کنید؛ همان محدودیت‌های ذکر شده در موارد قبلی در این ویزا هم وجود دارد.

همچنین می‌توانید برای ویزای مبادله اطلاعات J-1 هم درخواست دهید که به شما اجازه می‌دهد در برنامه تبادل دانش که توسط وزارت امور خارجه آمریکا حمایت می‌شود حضور داشته باشید.

دانش‌آموزان J-1 می‌توانند به دبیرستان‌های دولتی یا خصوصی پیوسته و نیازی به پرداخت کل هزینه تحصیل ندارند. اما بهتر است بدانید که دانش‌آموزان J-1 تنها می‌توانند یک سال تحصیلی در آمریکا مانده و اجازه تمدید یا تغییر ویزای خود را نخواهند داشت.

برای درخواست ویزای J-1، باید فرم DS-2019 را از یک برنامه تبادل دانش تأیید شده SEVP دریافت کرده، هزینه SEVIS را پرداخت کنید، فرم درخواست ویزا را به‌صورت آنلاین تکمیل و وقت مصاحبه را در نزدیک‌ترین سفارت یا کنسولگری آمریکا رزرو کنید.

تحصیل در مدارس آمریکا

دانش‌آموزانی که قصد دارند در مدارس ابتدایی دولتی شرکت کنند یا در برنامه‌های آموزش بزرگسالان دولتی تحصیل کنند، ویزای دانشجویی F1 باید دریافت کنند. اما اگر بخواهند در مدارس ابتدایی خصوصی تحصیل کنند، این ممنوعیت وجود ندارد.

همراهان دارای هر نوع ویزای غیر مهاجرتی، از جمله ویزای دانشجویی F1، منعی برای حضور در مدارس ابتدایی دولتی یا مراکز آموزشی دولتی ندارند.

دانش‌آموزان با ویزای کار F1 فقط می‌توانند به مدت 12 ماه در سطح متوسطه (پایه‌های 9-12) در مدارس دولتی تحصیل کنند. اما اگر بخواهند در مدارس خصوصی تحصیل کنند، این ممنوعیت وجود ندارد.

دانشجویان بین المللی واجد شرایط تحصیل در مدارس ایالات متحده آمریکا باید هزینه تحصیل کامل را از قبل پرداخت کنند.

شرایط پذیرش در مدارس آمریکایی

اگر قصد تحصیل در ایالات متحده را دارید، باید شرایط سنی هر مرحله را داشته باشید.

برای مثال، برای پذیرش در دبیرستان باید بین 14 تا 18 سال سن داشته باشید. همچنین باید سطح زبان انگلیسی قابل قبولی را داشته باشید و نمره تافل یا آیلتس نیز کسب کرده باشید.

اگر نمره زبان شما کمتر از حداقل مورد نیاز مدرسه باشد، می‌توانید پذیرش مشروط زبان را بگیرید و در دوره زبان مدرسه شرکت کنید تا سطح زبان خود را ارتقا دهید. ممکن است برخی از مدارس برای پذیرش نیازی به نمره زبان نداشته باشند، اما پس از ورود به مدرسه باید در آزمون زبان شرکت کنید تا مهارت‌های زبان انگلیسی خود را افزایش دهید.

علاوه بر موارد فوق، معدل شما برای پذیرش در مدارس ایالات متحده آمریکا نیز مهم است. معدل شما باید حداقل 12 یا بالاتر باشد. معدل بالاتر برای پذیرش در مدارس با رتبه بالاتر نیز لازم است و دانش آموزان معمولاً باید در آزمون ورودی شرکت داشته باشند.

شرایط ویزای مدارس آمریکا

برای دریافت ویزای مدارس آمریکا باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • در مقطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در یکی از مدارس آمریکا ثبت نام کرده باشد
 • حداقل 18 سال سن داشته باشید
 • داشتن والدین یا قیم در کشور مقصد.
 • تایید توان مالی کافی برای پرداخت هزینه‌های تحصیل و زندگی یکساله
 • عدم بیماری
 • تاییدیه مبنی بر اینکه پس از فارغ التحصیلی آمریکا را ترک خواهید کرد
 • نکات مهم برای مهاجرت دانشجویی
 • دانش آموزان ابتدایی باید با والدین یا قیم قانونی خود وارد کانادا شوند
 • والدین باید شهروند کانادا یا مقیم دائم باشند.

مدارک مورد نیاز ویزای مدارس آمریکا

مدارک اصلی که برای مهاجرت به آمریکا باید ارائه دهید شامل موارد زیر است:

 • صفحه اسکن شده با پاسپورت معتبر، صفحه مهر شده و برچسب ویزا
 • کپی اسکن شده شناسنامه همراه با کپی به زبان فارسی
 • عکس شخصی 3.5 در 4.5
 • یک کپی اسکن شده و ترجمه شده از دیپلم و ریز نمرات سالهای گذشته
 • نامه پذیرش از مدارس آمریکا
 • یک کپی اسکن شده از مجوز سفر (در صورتی که دانش آموز توسط والدین یا قیم همراه نباشد)
 • اسناد حضانت اسکن شده (اگر والدین جداگانه زندگی می‌کنند یا قیم قانونی نیستند)
 • سرپرست (در غیاب والدین)
 • گواهی اقامت (به جز در مورد غیبت والدین)
 • برگه طرح جامع
 • وکالت نامه (در صورت دخالت وکیل)
 • تکمیل فرم تحصیل در آمریکا
 • از آنجایی که دانش آموزان زیر 18 سال استقلال مالی ندارند مهم است که ضامن مالی یکی از بستگان نزدیک و ترجیحاً پدر باشد.
 • جزئیات حساب بانکی در 4 ماه گذشته
 • ترجمه مدارکی که ارتباط دانشجو با حامی را تایید می‌کند.
 • ترجمه مدارک هویتی
  • کپی اسکن شده گذرنامه‌های امضا شده والدین (کمک مالی)
  • تأیید پرداخت به مدارس آمریکا (در صورت وجود)
 • لطفاً توجه کنید که لازم است که تمامی مدارک به زبان انگلیسی بوده و با فرمت PDF باشند. حجم فایل نباید بیشتر از 4 مگابایت باشد.

هزینه تحصیل در مدارس آمریکا

هزینه تحصیل در مدارس آمریکا

هزینه تحصیل برای دانش‌آموزان در مدارس آمریکا به چند عامل از جمله نوع مدرسه، مکان، سطح کلاس و امکانات بستگی دارد. به‌طورکلی مدارس عمومی توسط درآمدهای مالیاتی دولت تأمین شده و برای شهروندان و ساکنان دائمی آمریکا رایگان است؛ اما از دانش‌آموزان بین‌المللی هزینه‌های خدمات اخذ می‌گردد.

مدارس خصوصی توسط هزینه‌های شهریه و کمک والدین تأمین شده و برای کاهش هزینه‌ها به برخی دانش‌آموزان بورسیه و کمک‌های مالی ارائه می‌کند.

طبق سرشماری آمریکا، متوسط هزینه هر دانش‌آموز در مدارس عمومی در سال 2019، 13,187 دلار بوده و متوسط هزینه شهریه برای مدارس خصوصی در سال 2017، 11,173 دلار بوده است.

مدت زمان صدور ویزای مدارس آمریکا

مدت زمان صدور ویزای آمریکا ممکن است که به طور متوسط از ۲ تا ۶ ماه به طول بکشد. حتی اسنادی وجود دارد که نشان می‌دهد بررسی ویزا ممکن است بیش از یک سال نیز طول بکشد.

بهترین مدارس آمریکا

بهترین مدارس آمریکا

آمریکا سیستم آموزشی بزرگ و متنوعی دارد که شامل هزاران مدرسه در سراسر کشور می‌شود. طبق گزارش US News & World Report، برخی از بهترین مدارس آمریکا عبارت‌اند از:

 1. مدرسه ابتدایی دانوودی در جورجیا: این مدرسه که عملکرد تحصیلی عالی، نسبت کم تعداد دانش‌آموز به معلم و جامعه دانش‌آموزی متنوعی دارد اولین مدرسه برتر در آمریکا می‌باشد.
 2. مدرسه ابتدایی پل جی سولیس در لوئیزیانا: تمرکز این مدرسه بر آموزش STEM است که درصد بالایی از معلمان عالی‌رتبه را داشته و محیط یادگیری این مدرسه برای دانش‌آموزان بسیار مناسب است.
 3. دبیرستان توماس جفرسون برای علوم و فناوری در ویرجینیا: دبیرستان توماس جفرسون که یک مدرسه علمی است که برنامه‌های تحصیلی متنوعی در زمینه علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی ارائه می‌دهد.
 4. BASIS Scottsdale در آریزونا: یک مدرسه چارتر که درس‌های پیشرفته را با تأکید بر تفکر تحلیلی، خلاقیت و مهارت‌های حل مسئله دنبال می‌کند.
 5. مدرسه استعدادهای تالانتد در تگزاس: مدرسه تالانتد یک مدرسه علمی می‌باشد که آموزش‌های جمعی و فردی را برای دانش‌آموزان بااستعداد فراهم می‌کند.

انواع مدارس در آمریکا

انواع مدارس در آمریکا

انواع مختلفی از مدارس در آمریکا وجود دارد که هرکدام ویژگی‌ها، مزایا و معایب خود را دارد. برخی از معروف‌ترین انواع مدارس عبارت‌اند از:

مدارس عمومی سنتی

این مدارس توسط درآمدهای مالیات تأمین شده و برنامه‌ها و استانداردهای ایالت را دنبال می‌کند. مدارس عمومی سنتی برای تمام دانش‌آموزان منطقه باز بوده و نیاز به پرداخت شهریه ندارد.

مدارس هیئت‌امنایی

این مدارس، مدارس عمومی هستند که زیر مجوز دولت یا ایالت عمل می‌کنند. این مدارس اختیارات و انعطاف بیشتری در برنامه‌های درسی، روش‌های تدریس و سیاست‌ها دارند.

مدارس نمونه

مدارس نمونه تخصصی هستند و برنامه‌های خاصی در زمینه‌هایی مثل STEM، هنر یا زبان ارائه می‌دهند. هدف آنها جلب دانش‌آموزان با توانمندی‌های مختلف است.

مدارس مجازی یا آنلاین

مدارس مجازی از طریق پلتفرم‌ها و فناوری‌های آنلاین برگزار می‌شوند. مدارس آنلاین این امکان را فراهم می‌کنند که دانش‌آموزان از هر کجای دنیا امکان حضور در کلاس‌های برترین اساتید را داشته باشند.

مدارس خصوصی

این مدارس از طریق شهریه و کمک والدین تأمین شده و توسط دولت یا ایالت کنترل نمی‌شوند. مدارس خصوصی دارای سطح تحصیلی و نرخ قبولی بالاتری هستند؛ اما هزینه تحصیل در آنها هم بیشتر است.

مدارس شبانه‌روزی

این مدارس خصوصی امکان اقامت در محیط خود را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند. این امکان می‌تواند به توسعه اجتماعی و شخصی دانش‌آموزان کمک کند.

مدارس مونته‌سوری

این مدارس از روش مونته‌سوری برای آموزش استفاده می‌کنند که بر اساس اصول یادگیری خودمختار، آموزش فردی و فعالیت‌های عملی می‌باشد.
مدارس تخصصی تربیت و توانمندی

این مدارس به دانش‌آموزان خاص خدمات ارائه می‌دهد. این افراد شامل کسانی که اختلالات یادگیری، اختلالات عاطفی یا ناتوانی‌های جسمی دارند می‌شود.

مدارس مذهبی

مدارس مذهبی، مدارس خصوصی مرتبط با یک فرقه مذهبی خاص مثل کاتولیک، یهودی یا اسلامی است. این مدارس تأکید بیشتری بر تربیت اخلاقی و مذهبی دارند.

مدارس رجیو امیلیا

مدارسی که از روش آموزشی رجیو امیلیا استفاده می‌کنند. در این روش به اصول یادگیری محور، یادگیری مبتنی بر پروژه و یادگیری محیطی توجه می‌شود.

مدارس والدورف

این مدارس از فلسفه آموزش والدورف استفاده کرده که بر اساس اصول یادگیری جامع، هنری و تجربی می‌باشد.

هر یک از این انواع مدارس ویژگی، مزایا و معایب خود را دارند. انتخاب مدرسه به نیازها و اولویت‌های شما بستگی دارد. بهتر است قبل از هر کاری با شرایط و محدودیت‌های ویزای دانش‌آموزی آشنا شوید تا تصمیم بهتری بگیرید.

قوانین مدارس در ایالات متحده آمریکا

قوانین مدارس در ایالات متحده آمریکا

قوانین مدارس در ایالات متحده بسته به ایالت، ناحیه و مدرسه متفاوت است؛ اما در ادامه برخی از قوانین مشترک مدارس آمریکایی را برای شما آماده کرده‌ایم.

حضوروغیاب

دانش‌آموزان موظف به حضور منظم و به‌موقع در مدرسه هستند و عواقب حضور کم، با تأخیر یا غیبت زیاد بر عهده خود شخص می‌باشد.

برخی ایالت‌ها قوانین حضوروغیاب اجباری دارند که حداقل تعداد روز و ساعاتی که دانش‌آموزان باید در مدرسه حضور داشته باشد را مشخص می‌کند.

والدین یا سرپرستان، مسئول حضور فرزندانشان بر اساس قوانین حضوروغیاب می‌باشد و باید دلایل غیبت فرزندان خود را به مدرسه اطلاع دهند.

لباس فرم

ظاهر دانش‌آموزان باید مناسب و آراسته باشد؛ آنها نمی‌توانند لباس یا وسایل تزیینی توهین‌آمیز یا ناهنجار بپوشند. برخی مدارس لباس‌های یکسان از نظر رنگ، استایل و لوگو دارند که دانش‌آموزان باید آن را بر تن کنند.

دانش‌آموزانی که خلاف قوانین گفته شده به مدرسه بیایند، مجازات شده یا به خانه برگردانده می‌شوند تا لباسی طبق قوانین مدرسه بر تن کرده و سپس وارد مدرسه شوند.

رفتار

دانش‌آموزان در مدرسه باید با احترام و مسئولیت رفتار کنند و هیچ عمل خشونت‌آمیز یا مضری برای خودشان یا دیگران نداشته باشند.

برخی مدارس قوانین یا سیاست‌های انضباطی دارند که انتظارات و عواقب رفتار دانش‌آموزان را شرح می‌دهد. دانش‌آموزانی که قوانین را زیر پا بگذارند، با تنبیه‌هایی مانند تعلیق، اخراج یا ارجاع به مسئولان روبرو می‌شوند.

آموزش

دانش‌آموزان باید وظایف خود را تکمیل کرده، در فعالیت‌های کلاس و آزمون‌ها شرکت کنند. برخی مدارس سیستم‌های ارزیابی دارند که عملکرد و پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان را اندازه‌گیری می‌کنند.

دانش‌آموزانی که نمرات تحصیلی موردنیاز را برآورده نکنند واحدهای اعتباری خود را ازدست‌داده و در همان سطح کلاس باقی می‌مانند.

فعالیت‌های غیر تحصیلی

دانش‌آموزان به شرکت در فعالیت‌های غیر تحصیلی مانند ورزش، باشگاه‌ها یا هنرها تشویق می‌شوند که تجربه اجتماعی آنها را غنی‌تر کند.

برخی مدارس معیار یا هزینه‌های ورودی برای پیوستن به این فعالیت‌ها دارند. دانش‌آموزانی که در فعالیت‌های غیر تحصیلی شرکت می‌کنند باید در وضعیت تحصیلی خوبی باقی‌مانده و قوانین و مقررات فعالیت‌ها را دنبال کنند.

مزایا و معایب تحصیل در مدارس آمریکا

مزایا تحصیل در مدارس آمریکا

تنوع: تحصیل در مدارس آمریکا شما را با گستره متنوعی از فرهنگ‌ها، زبان‌ها و دیدگاه‌ها آشنا می‌کند. شما می‌توانید از افراد باتجربه و توانمند چیزهای مختلفی یاد بگیرید و با آنها تعامل داشته باشید و نسبت به جهان و فرهنگ‌های دیگر شناخت پیدا کنید.

انعطاف: مدارس آمریکا آموزش انعطاف‌پذیر و شخصی‌سازی‌شده‌ای به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از بین دروس و رشته‌های مختلفی که با علاقه و اهداف شما سازگارند انتخاب داشته و در دو سال اول تحصیل موضوعات مختلفی را آزمایش کنید.

کیفیت: کیفیت تحصیل در مدارس معتبر آمریکا بسیار بالا است. با تحصیل در این کشور از برنامه‌های درسی، روش‌های تدریس مبتکرانه و پیشروی که سیستم آموزش آمریکا ارائه می‌دهد بهره‌مند می‌شوید.

فرصت: تحصیل در مدارس آمریکا فرصت‌های زیادی را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید مهارت‌های تحصیلی، اجتماعی و شخصی خود را بهبود بخشیده و برای آموزش یا کار در تمام نقاط دنیا آماده شوید.

معایب تحصیل در مدارس آمریکا

هزینه: هزینه تحصیل در آمریکا بسیار گران است. اگر در مدارس خصوصی یا مدارس عمومی که برای دانش‌آموزان بین‌المللی هزینه دریافت می‌کنند بپیوندید باید شهریه‌های بالایی را پرداخت کنید.

ویزا: یکی از مهم‌ترین چالش‌های دانش‌آموزان برای تحصیل در مدارس آمریکا اخذ ویزا می‌باشد. شما باید الزامات مشخصی مانند دریافت فرم I-20 یا DS-2019 از یک مدرسه، پرداخت هزینه SEVIS، تکمیل فرم درخواست و … را برآورده کنید.

فرهنگ: سازگاری بافرهنگ جدید یک کشور، مردمان و محیط تحصیلی آن چالش بزرگی برای دانش‌آموزان است. شاید در اوایل تحصیل با شوک فرهنگی، مشکلات زبان یا تبعیض روبرو شوید. شما باید با ارزش‌ها و انتظارات متفاوتی که جامعه و سیستم آموزشی آمریکا دارد سازگار شوید.

بهترین شرکت های ویزای مدارس آمریکا

بهترین شرکت های ویزای مدارس آمریکا
بهترین شرکت های ویزای مدارس آمریکا

هرکسی که قصد تحصیل در بهترین مدارس آمریکا را دارد، باید از طریق یکی از شرکت‌های مهاجرتی که توانایی بالایی در اعزام دانش آموز و دانشجو به آمریکا دارد پروسه مهاجرت خود را آغاز نماید.

در این راستا لازم است اطلاعاتی در مورد نمایندگی‌های پیشرو به دست آورید و تحقیقات لازم را در مورد عملکرد آنها در این زمینه انجام دهید. در زیر لیستی از بهترین دفاتر مهاجرت را برای شما آماده کرده ایم که از طریق آنها می‌توانید به راحتی در بهترین مدارس آمریکا تحصیل خود را آغاز کنید.

دفاتر مهاجرتی بسیار زیادی در کشور وجود دارد که در زمینه‌های مختلف مهاجرت تحصیلی در دانشگاه و مدارس آمریکا فعالیت می‌کنند. پیدا کردن یک آژانس مهاجرتی قابل اعتماد اغلب دشوار است. اگر آژانس مهاجرتی مناسبی را برای خود انتخاب نکنید، باید هزینه و زمان زیادی را صرف کنید و در نهایت ممکن است که اقدامات شما موثر واقع نشود. بنابراین در انتخاب آژانس مهاجرتی باید دقت بیشتری به خرج دهید.

مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین شرکت های ویزای مدارس آمریکا

برای انتخاب بهترین آژانس مهاجرتی باید با چندین آژانس مهاجرتی تماس بگیرید و آژانس مهاجرتی مناسب را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید که بتواند شما را در کمترین زمان و با بهترین قیمت به مقصد برساند. در این بخش مهم‌ترین نکاتی که در انتخاب آژانس مهاجرت باید در نظر بگیرید برای شما خلاصه کرده ایم.

با کمک این توصیه‌ها می‌توانید بدون گرفتار شدن توسط سازمان‌های متقلب بهترین گزینه را برای خدمات مشاوره ای خود انتخاب کنید. مهم‌ترین عاملی که در انتخاب موسسه مهاجرت انتخابی خود باید در نظر بگیرید، شامل شفاف بودن روش پرداخت در تمام مراحل فرآیند مهاجرت است. به غیر از این می‌توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

 • تعیین زمان مناسب برای شروع و پایان فرآیند مهاجرت
 • تعیین حداقل و حداکثر بودجه برای مهاجرت
 • انتخاب بهترین شرایط مهاجرت
 • مشاوره کامل در مورد مسافت بین کشورها، اختلاف زمانی، شرایط آب و هوایی و غیره
 • نکاتی برای انتخاب بهترین برنامه مهاجرتی
 • آموزش زبان مقصد و آماده سازی مهاجران برای آزمون‌های لازم مانند آیلتس و تافل
 • توصیه‌های مهم هنگام انتخاب خدمات مهاجرتی

چرا باید از طریق موسسه مهاجرت اقدام کنم؟

صرف نظر از روش‌های مختلف مهاجرت، قوانین مهاجرتی آمریکا بسیار سخت گیرانه می‌باشد و همه از این قوانین و مقررات آگاه نیستند.

اداره مهاجرت آمریکا از تمام شرایط، توانایی‌ها و مواردی که باید در نظر بگیرید به خوبی آگاه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اخبار ویزای  مدارس آمریکا قرار دهند.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر ویزای مدارس آمریکا ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید.

 

2. مؤسسه مهاجرتی ویزا موندیال

موسسه مهاجرتی ویزا موندیال

مؤسسه مهاجرتی ویزا موندیال با محوریت مهاجرت تحصیلی در مدارس آمریکا فعالیت می‌کند. اگر قصد دارید به مدارس آمریکا بروید، می‌توانید به این مؤسسه مهاجرت مراجعه کنید تا تمام مراحل مهاجرت شما به خوبی پیش برود.

بدون شک می‌توان این آژانس را یکی از بهترین‌ها در زمینه مهاجرت به آمریکا دانست. تیم متخصص آن از صلاحیت بالایی برخوردار بوده و تیم حقوقی این آژانس نیز بسیار شایسته و دارای پرونده‌های موفق فراوانی درآمریکا می‌باشد.

خدمات ارائه شده توسط موسسه مهاجرتی ویزا موندیال

 • مشاوره و انتخاب مناسب‌ترین روش مهاجرت به آمریکا
 • ترجمه مدارک لازم برای مهاجرت به آمریکا
 • تهیه و اجرای مدارک لازم برای مهاجرت
 • آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت
 • مشاوره حقوقی در مورد رفع موانع مهاجرت
 • ارائه راهکارهای حقوقی از وکلای معتبر جهت تسریع در روند مهاجرت
 • ارائه خدمات ترجمه مدارک و پشتیبانی از مراحل اداری جهت اخذ ویزا
 • پشتیبانی حضوری و آنلاین و پاسخ به سوالات داوطلبان
 • آموزش زبان انگلیسی و کمک به اخذ مدارک زبان لازم

شماره تلفن: 02128111555

3. موسسه مهاجرتی گوتوتی‌آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

در مؤسسه مهاجرتی گوتوتی‌آر، تمامی اعضای تیم مشاور از جدیدترین و بهترین دانش روز در مورد تحصیل در بهترین مدارس آمریکا برخوردار هستند. این مؤسسه مهاجرتی برای کسانی که می‌خواهند آمریکا را به عنوان مقصد خود برای مهاجرت تحصیلی و دریافت ویزای مدارس انتخاب کنند، پیشنهاد می‌شود.

خدمات موسسه مهاجرتی گوتوتی‌آر:

 • ارائه مشاوره عملی و آموزشی برای تمامی مراحل مهاجرت به آمریکا
 • انجام تمام مراحل ویزای مدارس آمریکا
 • کمک به متقاضیان برای تسلط به تمام سوالات سفارت

نشانی: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تلفن: 02143000021

4. موسسه مهاجرتی پارس رادین

"</p

مؤسسه مهاجرتی پارس رادین عنوان یکی از بهترین مؤسسات مهاجرتی ایران شناخته می‌شود و مشتریانی که از خدمات این آژانس استفاده می‌کنند اکثرا راضی هستند.

این مؤسسه مهاجرتی یکی از مؤسسات معتبر می‌باشد و مسئولیت اقدامات لازم جهت اخذ ویزای مهاجرتی آمریکا برای متقاضیانی که قصد مهاجرت به آمریکا دارند را بر عهده دارد.

خدمات مهاجرتی موسسه مهاجرتی پارس رادین عبارتند از:

 • انجام تمام مراحل مهاجرت تحصیلی به آمریکا.
 • انجام کارهای حمل و نقل دانش آموز
 • دریافت مشاوره دقیق از وکلای مهاجرت
 • ترجمه مدارک مهاجرتی.

نشانی: بلوار آفریقا ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 5 ، طبقه اول ، واحد 4

شماره تلفن: 02188790181

5. موسسه مهاجرتی عالیان ویزا

موسسه مهاجرتی عالیان

مؤسسه مهاجرتی عالیان ویزا یکی از قدیمی‌ترین سازمان‌های مهاجرتی با سابقه بسیار قوی به جهت مهاجرت مدارس آمریکا است. این آژانس مهاجرت همچنین دارای تجربه گسترده ای در زمینه‌های دیگر انواع مهاجرت به آمریکا از جمله مهاجرتی از طریق کاری، تجاری و سرمایه‌گذاری است.

یکی از ویژگی‌های اصلی موسسه مهاجرتی آکادمی مهاجرت کانکیش، خدمات اخذ ویزای تحصیلی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، استفاده از وکلای واجد شرایط در کشورهای اروپایی و آمریکایی می‌باشد.

نشانی: تهران – خيابان قائم مقام فراهانی – خيابان 26 – پلاک 6

تلفن: 02191304747

6. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

حامی مهاجر

مؤسسه مهاجرتی حامی مهاجر دارای سال‌ها تجربه در زمینه اخذ ویزای موقت و دائم برای دانشجویان و دانش آموزان در رشته‌های مختلف آمریکا می‌باشد. این موسسه توانسته به بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند کمک شایانی کند.

مدیریت این موسسه معتبر و تیم حقوقی و فنی آن مفتخر هستند که یکی از اولین و بهترین آژانس‌های مهاجرتی در کشور می‌باشند.

خدمات ارائه شده توسط آژانس مهاجرتی حامی مهاجر شامل انواع خدمات مربوط به اقامت دائم برای دانشجویان، بورسیه تحصیلی، پذیرش پزشکی در آمریکا می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناس این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

نشانی: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

شماره تلفن: 02149078

7. موسسه مهاجرتی با ما

موسسه مهاجرتی با ما

یکی دیگر از آژانس‌های مهاجرتی خوب که در سال‌های اخیر توانسته تجربیات بسیار زیادی در زمینه تحصیل و ویزای دانشجویی کسب کند، مؤسسه مهاجرتی با ما است. این آژانس مهاجرتی به لطف مشاوران و وکلای واجد شرایط مهاجرت توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را با اخذ اقامت آمریکا از طریق تحصیل در مدارس آمریکا جلب کند.

برخی از خدمات ارائه شده توسط این آژانس عبارتند از:

 • اخذ ویزای تحصیلی آمریکا.
 • رفع ایرادات موجود در اسناد و اصلاح آنها.
 • افتتاح حساب در خارج از کشور

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان این دفتر تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به این موسسه مراجعه کنید تا از آخرین اخبار مهاجرت در این زمینه مطلع شوید.

شماره تلفن: 02128111107

8. موسسه مهاجرتی مای آرمان

موسسه مهاجرتی مای آرمان

مؤسسه مهاجرتی مای آرمان یکی دیگر از آژانس‌های مهاجرتی برتر در زمینه مهاجرت به آمریکا است. این آژانس مهاجرتی یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌های مهاجرتی در زمینه مهاجرت تحصیلی به تمام کشورهای جهان نیز می‌باشد.

با مشاوره‌های ارزشمند مشاوران و وکلای مهاجرتی این مؤسسه مهاجرتی به راحتی می‌توانید تنها بر روی ویزای تحصیلی خود تمرکز کرده و به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنید.

خدمات ارائه شده توسط این آژانس کاملاً به روز و بر اساس آخرین اطلاعات در زمینه مهاجرت می‌باشد.

ارائه خدمات در زمینه آموزش و ویزای دانشجویی تنها بخشی از فعالیت‌های این موسسه می‌باشد. این سازمان پشتیبانی بسیار خوب داشته و وب سایت این موسسه بسیار با کیفیت است. برای کسب اطلاع بیشتر و آخرین اخبار مهاجرت با کارشناسان این مهاجرت تماس بگیرید.

نشانی: خیابان کلاهدوز (دولت)، تقاطع بلوار کاوه، پلاک ۱، برج پاناروما، طبقه ۷، واحد ۷۱۸

شماره تماس: 02191004190

9. موسسه مهاجرتی ادب ویزا

موسسه مهاجرتی ادب

این آژانس یکی از منحصر به فردترین آژانس‌های ایران در زمینه مهاجرت و مشاوره حقوقی آمریکا می‌باشد. ارتباط آنلاین و حضوری با متخصصان مهاجرت و استفاده از خدمات گسترده در زمینه‌های آموزشی و اخذ ویزای دانشجویی آمریکا بخشی از فعالیت‌های این آژانس مهاجرتی می‌باشد.

برای استفاده از خدمات این موسسه با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و یا در صورت نیاز سوالات خود را در قالب مشاوره رایگان در سایت این موسسه مهاجرتی مطرح نمایید.

نشانی: ميرداماد، ميدان مادر، خيابان سنجابي، كوچه ي هشتم،پلاك دو، واحد يك

تلفن: 02171400111

10. موسسه مهاجرتی سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سروش

یکی دیگر از آژانس‌های مهاجرتی مهم در زمینه مهاجرتی تحصیلی آمریکا موسسه مهاجرتی سروش سعادت است. این آژانس مهاجرتی در واقع یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی برای دریافت ویزای دانشجویی و دانش آموزی آمریکا که در چند سال اخیر پرونده‌های موفق بسیاری را داشته است.

این مؤسسه دارای کادری حرفه ای از مشاوران و کارشناسان حقوقی و مهاجرتی می‌باشد که نه تنها دارای تجربیات ارزنده ای در زمینه مهاجرت تحصیلی آمریکا هستند بلکه دانش چندین زبان را نیز در زمینه تحصیل در خارج از کشور و سایر روش‌های مهاجرتی نیز دارند.

اگر هنوز شک دارید و نمی‌توانید تصمیم خود را بگیرید، حتماً مؤسسه مهاجرتی گرین کارت را امتحان کنید. موسسه مهاجرتی گرین کارت دارای دفتر مرکزی است که می‌توانید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید تا آنها شما را بیشتر در مورد مهاجرت به آمریکا راهنمایی کنند.

نشانی: تهران، خیابان ميرداماد، ميدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

شماره تلفن: 02191003232

11. موسسه مهاجرتی الست

موسسه مهاجرتی الست گروپ

مؤسسه مهاجرتی الست یکی از بهترین مؤسسات مهاجرتی در کشور است. این مؤسسه مهاجرتی در سال‌های اخیر توانسته است به یکی از مؤسسات مولد و حرفه‌ای تبدیل شود. این آژانس به عنوان حرفه‌ای‌ترین آژانس مهاجرتی برای اعزام دانشجو به خارج از کشور به خصوص کشور آمریکا فعالیت می‌کند.

این مؤسسه علاوه بر اعزام دانشجو به خارج از کشور توانسته است که برای افرادی که قصد تحصیل در مدارس آمریکا را دارند به خوبی عمل کند. در زمینه ویزای تحصیلی این آژانس مهاجرتی بدون شک یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی می‌باشد که با داشتن وکلا و مشاوران مجرب یکی از بهترین موسسات مهاجرتی کشور نیز نام گرفته است. برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت مدارس آمریکا با کارشناسان این موسسه در تماس باشید.

با توجه به اینکه این موسسه دارای اعتبار رسمی و قانونی از وزارت علوم می‌باشد، می‌توانید مطمئن باشید که خدمات ارائه شده توسط این موسسه کاملاً مطابق با قوانین و استانداردهای وضع شده در این زمینه می‌باشد.

نشانی: تهران، خیابان جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک ۵۶، ساختمان اداری ناهید، طبقه همکف، واحد ۵۸

شماره تلفن: 0219131110

سوالات متداول

بهترین دفاتر مهاجرت چه ویژگی‌هایی دارند؟

تجربه حرفه ای و موفق در انجام وظایف مختلف، قابلیت اطمینان، وفاداری، شهرت، مشتری مداری، مسئولیت پذیری، نظارت منظم بر دعاوی و مدیریت پرونده متقاضیان و همکاری با بهترین مشاوران حقوقی و وکلا از ویژگی‌های اصلی یک آژانس مهاجرتی خوب است.

آیا باید برای ویزا و مهاجرت به موسسه مهاجرت مراجعه کنم؟

خیر، اگر از قوانین مهاجرت، مدارک و مراحل ویزا آگاهی کامل دارید، می‌توانید به تنهایی اقدام کنید.

وظیفه اصلی آژانس‌های مهاجرت چیست؟

وظیفه اصلی موسسات مهاجرت بررسی شرایط متقاضی، یافتن راه حل مناسب برای اخذ ویزا، مشاوره دقیق در مورد خطرات مهاجرت و ارائه اطلاعات کافی در مورد مدارک و مراحل اخذ ویزا می‌باشد. در نهایت یک توصیه صادقانه در مورد اینکه آیا متقاضی می‌تواند ویزا بگیرد یا خیر.

وکلای مهاجرت چه می‌کنند؟

وکلای مهاجرت دانش و تجربه زیادی در زمینه قوانین مهاجرت دارند و می‌توانند با آخرین اطلاعات مهاجرت به مهاجران کمک کنند تا به راحتی مهاجرت کنند. بنابراین همکاری با آنها در هر مرحله به حل مشکلات کمک می‌کند و ارائه راه حل‌ها و راه حل‌های قانونی در صورت بروز مشکلات، شانس متقاضی را برای دریافت ویزای مدارس آمریکا افزایش می‌دهد.

خدمات مهاجرتی چه تفاوتی با سایر خدمات مهاجرتی دارد؟

دپارتمان‌های مهاجرت باید قابل اعتماد و واجد شرایط باشند و مشاوران مجرب به مشتریان مشاوره حرفه ای ارائه کرده و راه را برای مهاجرت هموار کنند.

چند نوع مهاجرت وجود دارد؟

مردم اغلب مهاجرت تحصیلی را به دلیل تحصیلات بهتر، درآمد بیشتر، مسکن بهتر یا عوامل دیگری مانند فقر، کمبود مواد غذایی، بیکاری و ناامنی انتخاب می‌کنند. گرفتن ویزای تحصیلی یکی از بهترین راه‌های مهاجرت است.

بهترین آژانس مهاجرت کجاست؟

موسسات مهاجرتی در این کشور آنقدر زیاد است که انتخاب بین آنها دشوار است. ما در این مقاله به شما 10 موسسه مهاجرتی که در داخل کشور به ارائه خدمات ویزای مدارس آمریکا می‌پردازند را معرفی کردیم. بنابراین برای مهاجرت توصیه می‌کنیم با توجه به ویژگی‌ها و شرایط خود یکی از این آژانس‌های مهاجرتی را انتخاب کنید.

چگونه ویزای دانشجویی بگیرم؟

برای اخذ ویزای دانشجویی باید با سفارت کشور مورد نظر خود تماس گرفته و پس از ورود به دانشگاه ویزای دانشجویی خود را دریافت نمایید. ما در مقاله 10 شرکت برتر ویزای مدارس آمریکا به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

آیا گرفتن ویزای دانشجویی سخت است؟

این فرآیند زمان بر اما نسبتاً ساده است و درصد موفقیت بالایی دارد. گرفتن ویزای دانشجویی اغلب آسان است.

برای دریافت ویزای مدارس آمریکا چقدر بودجه نیاز است؟

هر شهر و ایالت آمریکا هزینه ویزای تحصیلی متفاوتی را دریافت می‌کند. اما به طور متوسط برای درخواست ویزای دانشجویی آمریکا باید 11208 دلار در حساب بانکی خود داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن

راه های ارتباطی