logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

اسلواکی

بهترین شرکت مهاجرت به اسلواکی 【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

اسلواکی، که در قلب اروپای مرکزی قرار دارد، دروازه‌ای به اتحادیه اروپا و منطقه شینگن است. این کشور زیبا و پر از فرصت با کشورهای اوکراین، مجارستان، لهستان، اتریش و جمهوری چک مرز مشترک دارد. نرخ بیکاری در اسلواکی 6.6 درصد است و مشاهده کرده‌ایم که در چند سال اخیر، این نرخ در حال کاهش است. اگر به فکر مهاجرت به اسلواکی هستید، پیشنهاد می‌کنم مقاله ما درباره 10 شرکت برتر مهاجرت به اسلواکی را که به خصوص برای شما تهیه کرده‌ایم، بخوانید.

تولید ناخالص ملی که نشان دهنده رشد اقتصادی است، در اسلواکی حدود 95 میلیارد دلار می‌باشد. این مقدار پس از جمهوری چک و مجارستان در رده‌های بعدی قرار گرفته است.

در این مقاله در قسمت‌های مختلف، نگاه علمی و تخصصی به این موضوعات داریم و در نهایت با بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت به اسلواکی، شما را با انتخاب‌های مختلف خود آشنا می‌کنیم. پیشنهاد می‌کنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا از جزییات مربوط به مهاجرت به اسلواکی آگاه شوید.

مهاجرت به اسلواکی و اخذ اقامت اروپا

یکی از دلایلی که برخی از افراد به مهاجرت و دریافت مجوز اقامت در اسلواکی علاقه‌مند هستند این است که این کشور در منطقه استراتژیک شنگن و وسط اتحادیه اروپا است. با درخواست اقامت از اسلواکی، امکان زندگی تقریباً در هر کشوری از اروپا فراهم می‌شود. اما چگونه می‌توان مراحل اخذ اقامت اسلواکی را طی کرده و از طریق این کشور به اقامت اروپا دست یابید؟

تلاش داریم تا راه‌های ممکن برای دریافت اقامت اسلواکی با استفاده از آخرین اطلاعات مهاجرت را توضیح داده و بهترین روش مهاجرت را نیز بررسی نماییم.

با هزینه کمتر به اسلواکی سفر کرده و در قلب اروپا اقامت کسب کنید. در میان راه‌های مهاجرتی ارائه شده، بهترین راه برای مهاجرت به اسلواکی و دریافت اقامت اروپا، مهاجرت از طریق ثبت کسب و کار در اسلواکی و یا مهاجرت تحصیلی می‌باشد.

در بخش بعدی به بررسی شرایط مهاجرت به اسلواکی و چگونگی دریافت اقامت اروپا خواهیم پرداخت. با توجه به اینکه اسلواکی یک کشور با هزینه‌های مناسب است، برای تمام متقاضیان گزینه جذابی برای مهاجرت به نظر می‌رسد. عضویت در اتحادیه اروپا و منطقه شینگن، این کشور را به یک گزینه بسیار جذاب برای مهاجرت تبدیل کرده است.

هر کسی می‌تواند بر اساس رزومه، وضعیت شخصی، وضعیت شغلی و سابقه تجاری خود برای مهاجرت به اسلواکی اقدام کند.

بسته به تجربه و تخصص شما، سرمایه‌گذاری، تحصیل یا کار در اسلواکی می‌تواند بهترین راه برای مهاجرت به این کشور باشد. ثبت شرکت، راه‌اندازی کسب‌و‌کار و خرید اوراق بهادار نیز گزینه‌های دیگری برای سرمایه‌گذاری و ورود به اسلواکی است.

از نظر تحصیلی، دانشجویان می‌توانند برای ادامه تحصیل مدرک خود را اخذ کرده و بدین ترتیب وارد بازار کار آن کشور شوند. در زیر به بررسی شرایط مهاجرت به اسلواکی و اخذ اقامت اروپا از طریق کار می‌پردازیم.

مهاجرت کاری به اسلواکی

<yoastmark class=

مهاجرت از طریق کار در اسلواکی یکی از بهترین راه‌ها برای ورود به این کشور است و اخذ اقامت اروپا را برای شما آسانتر می‌کند. متقاضیان می‌توانند از مسیرهای مختلفی برای مهاجرت به اسلواکی از طریق کار بهره‌مند شوند.

در ابتدا باید دانست که شهروندان اتحادیه اروپا برای کار در اسلواکی نیاز به ویزا ندارند. افرادی که قصد دارند در اسلواکی فعالیت حرفه‌ای داشته باشند، باید مجوز اقامت موقت از مقامات این کشور را دریافت کنند. این ویزا برای کارگران فصلی تا یک سال معتبر بوده و امکان تمدید آن تا دو سال وجود دارد.

صدور ویزای کار در اسلواکی به پیشنهاد شغلی وابسته است. بنابراین برای ورود به اسلواکی، لازم است یک پیشنهاد شغلی معتبر یا ویزای جستجوی کار داشته باشید.

ویزای موقت یا مجوز اقامت موقت اسلواکی برای شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا که قصد اقامت بیش از 90 روز در اسلواکی را دارند صادر می‌شود.

کارفرمای اسلواکیایی موظف است در مدت 7 روز یک فرد را در وزارت کار و امور اجتماعی این کشور ثبت نماید. همچنین، بیمه اجتماعی فرد باید ظرف 8 روز در دفتر رسمی بیمه ثبت شود. تمام این مراحل باید توسط کارمند امضا و تایید شوند.

توجه داشته باشید که ویزای کار تنها برای یک شغل، یک کارفرمای مشخص یا حتی یک محل کار صادر می‌شود و امکان انتقال آن وجود ندارد. بنابراین، در صورت نیاز به تغییر کارفرما، باید درخواست جدیدی ارائه داده شود. معمولاً سازمان‌های دولتی 30 روز زمان دارند تا به درخواست‌های شغلی پاسخ دهند.

یکی از شرایط اخذ ویزای کار، اثبات تحصیلات آکادمیک مرتبط است.

مدارک مورد نیاز ویزای کار اسلواکی

دولت اسلواکی موظف است در صورتی که متقاضی 30 روز قبل از انقضای ویزا به مقامات ذیصلاح مراجعه کند، ویزای کار وی را تمدید کند. علاوه بر این، او باید دوباره برای کار با همان کارفرما درخواست دهد. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار به شرح زیر است:

 • گذرنامه
 • دو قطعه عکس در ابعاد گذرنامه
 • ثبت درخواست کار در اسلواکی
 • دلیل درخواست (استخدام، درخواست کار یا پیشنهاد کار)
 • عدم سوء پیشینه کیفری
 • تست سلامت فردی
 • تایید تمکن مالی
 • مدرک بیمه سلامت
 • کارت اقامت

اگر قصد اخذ اقامت دائمی در اسلواکی را دارید، اولین گامی که باید بردارید این است که به دنبال یک شغل مناسب در این کشور بگردید. به عبارت دیگر، شما باید در اسلواکی مشغول به کار شوید و تجربه کار حداقل بین سه تا پنج سال را کسب کنید. خوشبختانه، نرخ بیکاری در چند سال اخیر در اسلواکی کاهش یافته است، بنابراین فرصت‌های شغلی بیشتری در دسترس است.

اگر دارای یک ویزای معتبر هستید، می‌توانید در اسلواکی به جستجوی کار بپردازید و درخواست ویزای کار را ارائه دهید. برای این منظور، حتماً به یک مجوز اقامت قانونی نیاز خواهید داشت. اما نگران نباشید، شما حتی می‌توانید به صورت آنلاین شغل مناسبی در این کشور پیدا کنید. بنابراین، رزومه و اطلاعات شخصی خود را به سایت‌های مربوط به استخدام و مهاجرت در اسلواکی ارسال کنید.

مهاجرت تحصیلی به اسلواکی

همچنین امکان اقامت در اسلواکی از طریق تحصیل و کسب اقامت اروپا وجود دارد. تحصیل در دانشگاه‌های عمومی، دولتی و خصوصی این کشور ممکن است. افراد خارجی که به حداقل شرایط مورد نیاز دسترسی ندارند، می‌توانند با حضور در دوره‌های آموزشی این کمبود را پوشش دهند.

در صورت تمایل به تحصیل در اسلواکی، باید به یاد داشته باشید که ترجمه معتبر از مدارک تحصیلی گذشته خود را ارائه دهید. شرایط ورود به دانشگاه‌های اسلواکی برای دانشجویان خارجی همانند دانشجویان بومی اسلواکی است. با این حال، هر منطقه شرایط خاص خود را دارد. بنابراین، اگر قصد دارید بیش از 90 روز در اسلواکی مشغول تحصیل باشید نیاز به مجوز اقامت موقت این کشور دارید. ما در ادامه به تمام سطوح تحصیلی در اسلواکی خواهیم پرداخت.

تحصیل کارشناسی در اسلواکی

دوره کارشناسی در اسلواکی ممکن است مدت زمانی از 3 تا 4 سال طول بکشد. برای ورود به مرحله لیسانس، شما باید پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان، در آزمونی به نام “ماتوریتا” شرکت کنید.

همچنین در حوزه تحقیقات، فرآیندهای متعددی از جمله جلسات، ارائه‌ها، کارگاه‌ها، فعالیت‌های آزمایشگاهی و غیره وجود دارد. این آموزش‌ها به صورت پاره وقت یا تمام وقت ارائه می‌شوند. هزینه تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی از کشورهای اتحادیه اروپا در دانشگاه‌های دولتی اسلواکی به صورت رایگان است، اما برای دانشجویان بین‌المللی از دیگر کشورها این هزینه معمولاً در محدوده 2000 تا 5000 یورو متغیر است.

تحصیل کارشناسی ارشد در اسلواکی

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اسلواکی معمولاً 1 تا 3 سال طول می‌کشد. شرط اساسی برای دسترسی به دوره کارشناسی ارشد، گذراندن دوره سه ساله است. شهریه این برنامه‌ها برای دانشجویان بین المللی از 2000 تا 8000 یورو متغیر است.

تحصیل دکتری در اسلواکی

تحصیل در مقطع دکتری در اسلواکی یک فرصت بی‌نظیر برای تخصص در یک حوزه خاص است. دوره دکتری معمولاً 3 تا 4 سال طول می‌کشد. برای تحصیل در این مقطع، شما نیاز به یک استاد راهنما یا مشاور تحقیقاتی خواهید داشت که می‌توانید از دانشگاه یا موسسه آموزش عالی در این کشور دریافت کنید. تحقیقات در سطح دکتری بیشتر مبتنی بر تحقیق است و شما نیاز به معیارهای دیگری مانند نوشتن مقالات ISI خواهید داشت.

بورسیه تحصیلی اسلواکی

برای دانشجویان دکتری، اساتید دانشگاه و محققان، بورسیه‌های تحصیلی در اسلواکی وجود دارد. دولت جمهوری اسلواکی شرایط خاصی برای بورسیه تحصیلی دانشجویان از جمله شهریه، هزینه زندگی، هزینه و درآمد تعیین کرده است. برای دریافت بورسیه تحصیلی در اسلواکی، شما می‌بایست با مقامات دانشگاه تماس بگیرید.

اگر می‌خواهید بورسیه تحصیلی در اسلواکی بگیرید، ابتدا چند ترم در اسلواکی تحصیل کنید و سپس با ارائه نمرات و سوابق خود برای اخذ بورسیه تحصیلی به دانشگاه اقدام کنید.

مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری

<yoastmark class=

مهاجرت به اسلواکی برای سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت اروپا از راه‌های متنوعی انجام می‌پذیرد. اسلواکی با هزینه کم و فرآیند سرمایه‌گذاری آسان به عنوان یک مقصد مناسب برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود.

در صورت تمایل به سرمایه‌گذاری در اسلواکی، ثبت شرکت در این کشور یکی از روش‌های محبوب و معتبر است. این روش به عنوان یکی از بهترین مسیرهای ورود به بازار اتحادیه اروپا شناخته می‌شود. هر فردی با سرمایه محدود و ریسک کم می‌تواند با ثبت شرکت در اسلواکی در این کشور سرمایه‌گذاری کند.

سرمایه‌گذارانی که به دنبال سرمایه‌گذاری در اسلواکی هستند، باید مقدار 25000 یورو را در حساب بانکی شخصی خود در یکی از بانک‌های اسلواکی داشته و توانایی پرداخت مالیات بر درآمد سالانه بین 8000 تا 10000 یورو را اثبات نمایند.

تدوین بیزینس پلن یکی از مراحل ثبت شرکت در اسلواکی است. ثبت شرکت در اسلواکی پس از 3 الی 5 سال به اقامت دائم منجر می‌شود.

پس از دریافت مجوز اقامت دائم، متقاضی می‌تواند خانواده خود را زیر حمایت خود گرفته و به اسلواکی مهاجرت کند.

زمان لازم برای ثبت شرکت در این کشور تقریباً سه هفته است و طی فرآیند نهایی طرح تجاری، این ثبت‌نام از نظر اقامت دائم به نفع شما باشد.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت به اسلواکی از طریق ازدواج

امکان مهاجرت به اسلواکی از طریق ازدواج نیز وجود دارد. اگر یک شخص خارجی تصمیم به ازدواج با یک شهروند اسلواکی گرفته باشد، می‌تواند مجوز اقامت یا شهروندی این کشور را دریافت نماید.

این نوع اقامت در کنسولگری یا سفارت اسلواکی صادر می‌شود. ازدواج باید به مدت 5 سال معتبر باشد و پس از گذشت 5 سال از زندگی مشترک با یک شهروند اسلواکی، تابعیت این کشور به افراد اعطا می‌شود.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای ازدواج در اسلواکی به شرح زیر است:

 • شناسنامه هر دو طرف
 • ارائه مدارک شناسایی مانند گذرنامه و کارت شناسایی
 • سند ازدواج اسلواکی
 • گواهی اقامت دائم برای شهروندان
 • ترجمه ای از سفارت کشور مبدا که تایید می‌کند خارجی‌ها ممنوعیت ازدواج ندارند.
 • اثبات وضعیت مالی برای شهروندان اسلواکی

مهاجرت به اسلواکی از طریق تولد فرزند

مهاجرت به اسلواکی با شناسنامه فرزند امکان پذیر است. این دسته ممکن است در شرایط زیر اعطا شود.

 • تولد یک کودک
 • فرزند خواندگی

با تولد کودک در اسلواکی به طور خودکار در یکی از موارد زیر تابعیت اعطا می‌شود:

 • اگر یکی از والدین تابعیت جمهوری اسلواکی را داشته باشد.
 • اگر کودک در استان یا منطقه ای از اسلواکی متولد شده باشد و والدین او بدون تابعیت باشند.
 • اگر کودکی در یک شهرستان یا مناطق اسلواکی متولد شود، اما والدین او خارجی باشند، کودک نمی‌تواند تابعیت به دست آورد (به هر دلیل).
 • در صورتی که مشخص نیست که آیا این کودک در اسلواکی متولد شده است یا خیر. یعنی پدر و مادرش ناشناس هستند

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به اسلواکی ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت

در این قسمت 10 شرکت برتر مهاجرتی اسلواکی را معرفی می‌کنیم. دفاتر مهاجرتی زیادی در کشور وجود دارد که می‌توانید از طریق آنها بهترین راه را برای مهاجرت را برای خود از میان آنها انتخاب کنید.

1. موسسه مهاجرتی سام

موسسه مهاجرتی سام

موسسه مهاجرتی سام به شما کمک می‌کند تا به راحتی به قلب اروپا مهاجرت کنید. این شرکت مهاجرتی برای سهولت مهاجرت، شما را در مراحل مختلف مهاجرت راهنمایی خواهد کرد.

این شرکت مهاجرتی در زمینه مهاجرت به اسلواکی، جمهوری چک و لهستان بسیار حرفه ای است و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت به این کشور را دارند.

توصیه می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با انواع ویزای اسلواکی با متخصصان این آژانس مهاجرتی در تماس باشید.

آدرس موسسه: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، خیابان سعدی، کوچه همتی پلاک 44

تلفن موسسه: 02188566599

2. موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا یکی از اولین شرکت‌هایی بود که به مسائل مهاجرت به اسلواکی پرداخت. این شرکت مهاجران زیادی را با ویزای ثبت شرکت به اسلواکی فرستاده است. البته این شرکت در دیگر انواع ویزای اسلواکی بسیار خبره می‌باشد.

اگر واجد شرایط مهاجرت از طریق ثبت شرکت به اسلواکی هستید، با کارشناسان موسسه مهاجرتی سروش فردا تماس بگیرید.

این آژانس مهاجرتی بهترین امکانات مهاجرتی را برای شما و خانوادتان فراهم خواهد کرد. به شما توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای ثبت شرکت اسلواکی برای خود و فرزندانتان با متخصصان این شرکت در تماس باشید.

آدرس موسسه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

تلفن: 02157680

3. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

"</p

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر با سال‌ها تجربه یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی است که می‌تواند برای مهاجرت موفق به اسلواکی و قلب اروپا شما را راهنمایی کند.

این موسسه مهاجرتی از همان ابتدا نیازهای مهاجرین را بررسی می‌کند و تلاش می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مهاجرانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند خدمات باکیفیت ارائه دهد.

مهم‌ترین مزایای موسسه مهاجرتی گو تو تی آر عبارتند از:

 • سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت به اسلواکی.
 • انجام فرآیند مهاجرت قانونی تا شهروندی کامل اسلواکی.
 • انجام کلیه تشریفات سفارت اسلواکی.

آدرس موسسه: تهران، جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

4. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از قدیمی ترین سازمان های مسافرتی و گردشگری است.

این شرکت علاوه بر خدمات مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل، خدمات مشاوره ویزا را نیز ارائه می دهد که به راحتی می توانید برای هر کشوری در دنیا از آن استفاده کنید.

با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا اضافه کرده ایم می توانید با کارشناسان گروه موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

5. موسسه مهاجرتی عالیان

موسسه مهاجرتی عالیان

موسسه مهاجرتی عالیان یکی از دفاتر مهاجرت پیشرو برای اخذ اقامت اسلواکی است. اگر قصد مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری، تحصیل و کاری را دارید با متخصصین این شرکت مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

این شرکت مهاجرتی در سال‌های اخیر دستاوردهای بزرگی در زمینه مهاجرت داشته و به یکی از بزرگ‌ترین دفاتر مهاجرت اسلواکی تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت به اسلواکی را دارید برای اطلاع از به روزترین و جامع‌ترین شرایط ویزای سرمایه گذاری اسلواکی با کارشناسان موسسه مهاجرتی عالیان تماس حاصل فرمایید.

آدرس نمایندگی: تهران- خیابان قائم مقام فراهانی- خیابان 26- پلاک 6

.تلفن: 2191304747

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 10 شرکت برتر مهاجرتی به اسلواکی و دریافت ویزای اسلواکی با کارشناسان ما در آژانس مهاجرتی برتر ویزا تماس بگیرید.

6. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

برای کسانی که قصد مهاجرت به اسلواکی را دارند، موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین آژانس‌های مهاجرتی داخل کشور برای مهاجرت به این کشور اروپایی می‌باشد. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای اخذ اقامت موقت و دائم اسلواکی است. این موسسه پرونده‌های موفق بسیاری را نیز در این رابطه داشته است.

یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ پشتیبانی از مهاجرین در تمامی مراحل اخذ ویزا و اقامت اسلواکی می‌باشد. این آژانس همچنین دارای وکلای مجرب در چندین شهر اسلواکی از جمله براتیسلاوا، کوشیتسه و پرشف است.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

7. موسسه مهاجرتی اپلای من

موسسه مهاجرتی اپلای من

موسسه مهاجرتی اپلای من با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت تحصیلی به اسلواکی یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در داخل کشور می‌باشد. برای درخواست ویزای تحصیلی اسلواکی با متخصصین این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

این شرکت مهاجرتی به خوبی از تمامی الزامات مهاجرت تحصیلی به این کشور آگاه است و بهترین راه حل‌های ممکن را به شما ارائه خواهند داد. اگر می‌خواهید در شهرهای اسلواکی مانند براتیسلاوا، کوشیتسه یا پرشف تحصیل کنید با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

علاوه بر این، این سازمان به خوبی از فرآیندهای پیچیده مهاجرت و قانونی تحصیلی درگیر در برخی از چالش‌های مهاجرت به اسلواکی آگاه است و می‌تواند مشاوره‌های عالی در این زمینه به شما ارائه دهد.

آدرس نمایندگی: تهران- جردن (ولیعصر)- خیابان خرسند- پلاک 48- واحد 2

تلفن: 02191004757

8. موسسه مهاجرتی جهانبان

موسسه مهاجرتی جهانبان

موسسه مهاجرتی جهانبان دارای یک تیم بسیار قوی از متخصصان بسیار ماهر برای ارائه بهترین خدمات به متقاضیان ویزای اسلواکی است.

مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی جهانبان با بهترین تیم وکلای مجرب و مشاوران حرفه ای می‌تواند یکی از بهترین و آسان‌ترین راه‌ها برای مهاجرت به این کشور زیبا باشد.

این آژانس مهاجرت می‌تواند شما را در اخذ اقامت اسلواکی راهنمایی کند و نکات ارزشمندی را در زمینه خرید سهام یا سرمایه گذاری در صنایع مهم این کشور به شما ارائه دهد.

برای آشنایی بیشتر با نحوه مهاجرت به اسلواکی با متخصصین این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی جهانبان:

 • سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت به اسلواکی.
 • قیمت‌های مناسب نسبت به سایر آژانس‌های مهاجرتی کشور.
 • درک خوب از قوانین تابعیت و اقامت اسلواکی.

آدرس موسسه: تهران، سعادت آباد، 18 متری مطهری، نبش 16 متری اول، پلاک 94، واحد 3، طبقه 3

تلفن: 02174865

9. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر یکی از بزرگ‌ترین موسسات مهاجرت به اسلواکی است. این آژانس با کمک متخصصان مجرب به خوبی می‌تواند شما را برای رسیدن به اهداف مهاجرتی راهنمایی کند.

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان ویزای اسلواکی ارائه می‌دهد. اگر قصد اقامت در براتیسلاوا، کوشیتسه یا پرشف را دارید، لطفاً با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید. وکلای این شرکت مهاجرتی در سراسر اسلواکی به شما خدمات ارائه خواهند کرد.

همچنین موسسه مهاجرتی حامی مهاجر تمامی راه‌های ممکن برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری در اسلواکی را می‌داند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به تمامی ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی حامی مهاجر:

 • مهاجرت آسان به اسلواکی.
 • درک کامل از تمامی مراحل ویزا و مهاجرت.
 • در صورت عدم تایید ویزا، هزینه را به مشتری مسترد خواهند کرد.

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

تلفن: 02191319191

10. موسسه مهاجرتی اقلیما

موسسه مهاجرتی اقلیما

موسسه مهاجرتی اقلیما به خوبی از راه‌های مختلف اخذ ویزا اسلواکی مطلع است. این شرکت مهاجرتی با مشاوره و پشتیبانی مداوم می‌تواند به شما در دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی کمک کند.

اگر قصد تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه‌های اسلواکی را دارید با کارشناسان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید و از آخرین اخبار مهاجرت به اسلواکی مطلع شوید.

موسسه مهاجرتی اقلیما دارای وکلای نخبه دانشگاهی در چندین شهر اسلواکی از جمله براتیسلاوا، کوشیتسه و پرف است.

آدرس موسسه: تهران، بلوار میرداماد، بین شمس تبریزی و نفت شمالی، پلاک ۲۰۳، واحد ۲

تلفن: ۰۲۱۹۱۰۰۶۵۵۰

در پایان

سوالی که امروزه در ذهن بسیاری از مهاجران وجود دارد این است: کدام کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری بهترین است؟ برای پاسخ به این سوال و درک شرایط، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز، اسلواکی را می‌توان به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت رتبه بندی کرد. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسلواکی توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول 10 شرکت برتر مهاجرت به اسلواکی

بهترین و ساده‌ترین راه برای اخذ اقامت اسلواکی چیست؟

بهترین راه برای مهاجرت به اسلواکی بر اساس شرایط فردی تعیین می‌شود. اما به طور کلی کار و تحصیل در اسلواکی و سرمایه گذاری در این کشور را می‌توان یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به اسلواکی دانست. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسلواکی به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

ارزان‌ترین راه برای اخذ اقامت اسلواکی چیست؟

اقامت کاری را می‌توان ارزان‌ترین راه مهاجرت به اسلواکی دانست. دوم نیز تحصیل ارزان‌ترین راه برای اخذ اقامت اسلواکی است.

آیا برای اخذ اقامت اسلواکی به وکیل نیاز دارم؟

برای اخذ اقامت اسلواکی باید قوانین مهاجرت را بدانید. اگر در این زمینه تجربه ندارید، پیدا کردن مسیر درست ممکن است دشوار باشد و به یک وکیل با تجربه نیاز خواهید داشت.

متوسط هزینه زندگی در اسلواکی چقدر است؟

هزینه زندگی در اسلواکی بین 500 تا 700 یورو در ماه می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی