logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

سنت کیتس

بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس 【سال 1403】✅+ لیست ۷ تایی

سنت کیتس و نویس کشور ناشناخته‌ای که در دریای کارائیب قرار دارد در سال‌های اخیر به یکی از گزینه‌های مناسب برای ایرانیان تبدیل شده است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس و نویس و روش‌های مهاجرت به آن آشنا کنیم.

شاید از قبل نام کشور دومینیکا را شنیده باشید، این کشور که در نزدیکی سنت کیتس قرار دارد یکی از کشورهای پرطرف‌دار برای ایرانیان است.

اما سنت کیتس و نویس مزایای بیشتری را با شرایط ایده‌آل در اختیار شما قرار داده تا بتواند از همتای خود پیشی بگیرد. یکی از مزایا این کشور نسبت به دومینیکا، پاسپورت قدرتمند آن است که رتبه بهتری نسبت به دومینیکا دارد.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید در کشور سنت کیتس و نویس شما هیچ‌گونه مالیات بر درآمدی پرداخت نکرده و درآمد کامل خالصی دارید.

اما یکی از معایب این کشور جزیره‌ای بودن آن است که باعث شده اکثر اجناس در سنت کیتس به‌صورت وارداتی باشد و قیمت آنها بالا برود. مخصوصاً در مورد مواد غذایی که برخی از اقلام قیمت بسیار بالایی دارد.

اما سنت کیتس و نویس موقعیت استراتژیکی در شرق دریای کارائیب دارد؛ این کشور بین قاره شمالی و جنوبی آمریکا قرار گرفته و فاصله نزدیکی به کشورهای این دو قاره دارد.

ازاین‌رو کسانی که برای تجارت وارد این کشور می‌شوند شرایط مطلوبی دارند؛ شما تنها چند کیلومتر با کشورهایی مثل آمریکا، برزیل، کوبا، پاناما و … دارید.

اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید هیچ مشکلی در ارتباط با مردم یا شروع یک کسب‌وکار ندارید چرا که تمام مردم این کشور به دلیل گذشته و تاریخ آن به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند.

در ادامه مقاله بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس و نویس قصد داریم تا شما را با بهترین روش مهاجرت به این کشور، مزایا و معایب آن و … آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

آشنایی با سنت کیتس و نویس

آشنایی با سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس یک کشور جزیره‌ای می‌باید که به‌عنوان جواهری در آغوش دریای کارائیب شرقی شناخته می‌شود. این کشور در سال 1984 تأسیس شد.

این کشور که از دو جزیره تشکیل شده ساحل‌های خیره‌کننده را با کوهستان‌ها و آتشفشان‌های خاموش پوشیده از جنگل‌های سرسبز به تصویر می‌کشد. این کشور به طور رسمی به‌عنوان فدراسیون سنت کیتس و نویس شناخته می‌شود و به‌افتخار کشف‌کننده‌اش، کریستف کلمبوس نام‌گذاری شده است.

سنت کیتس در سال 1983 از بریتانیا جدا شد و استقلال پیدا کرد؛ اما هنوز جزء کشورهای سلطنتی است. این کشور با دموکراسی پارلمانی اداره می‌شود و دنزیل داگلاس به‌عنوان نخست‌وزیر دولت رهبری می‌کند.

درحالی‌که گردشگری یکی از ستون‌های اصلی اقتصاد سنت کیتس است؛ اما برنامه تابعیت اقتصادی این کشور با موفقیت توانسته صدها سرمایه‌گذار خارجی را جذب خود کند.

سنت کیتس و نویس در کارائیب قرار گرفته و جزء جزایر کم‌آنتیل می‌باشد، این جزیره فاصله کمی با پورتوریکو و دومینیکا دارد و از طرف دیگر فاصله بیشتری با باربادوس و تیرانیدا و توباگو دارد.

هر دو جزیره بهشتی برای مسافران هستند که ترکیبی از طبیعت زیبا، تاریخ غنی و فرهنگ پرجنب‌وجوش را ارائه می‌دهد. موقعیت استراتژیک سنت کیتس باعث شده که در قرون مختلف مستعمره کشورهای مختلفی باشند و قدرت‌های اروپایی درگذشته به دنبال کنترل آن بودند؛ اما امروزه سنت کیتس و نویس به‌عنوان یک نماد آرامش و طبیعت زیبای استوایی شناخته می‌شود.

شهر باستر پایتخت سنت کیتس و نویس است، این شهر در سواحل جنوب غربی سنت کیتس واقع شده و نه‌تنها مرکز سیاسی بلکه یک ترکیبی از تاریخ، فرهنگ و اقتصاد کشور است.

نام این شهر که به معنای زمین پست در زبان فرانسوی است نشان‌دهنده گذشته‌ آن است؛ وقتی در حال پیاده‌روی در خیابان‌های این شهر هستید، معماری کلونیال، بازارهای پرهیاهو و مجسمه‌هایی که داستان‌های تاریخی را روایت می‌کنند به چشم می‌خورد.

شاید خوشحال شوید اگر بدانید که انگلیسی‌زبان رسمی سنت کیتس و نویس است! این زبان در بخش‌های دولتی، آموزش و ارتباطات روزانه استفاده می‌شود.

درحالی‌که انگلیسی زبان عامیانه این کشور است؛ اما افراد محلی هستند که به زبان‌های آفریقایی، فرانسوی و دیگر زبان‌های اروپایی صحبت می‌کنند و به تنوع خاصی به فرهنگ این کشور می‌دهند.

در سال 2023 جمعیت سنت کیتس و نویس بر اساس آخرین داده‌های سازمان ملل متحد 47770 نفر است؛ این تعداد نسبت به جمعیت جهان حدود 0.00059٪ را تشکیل می‌دهد.

با اینکه این جزیره کوچک است؛ اما الگوی فرهنگی غنی و تنوع جمعیتی زیادی دارد؛ در هر کیلومترمربع از این جزیره حدود 184 نفر زندگی می‌کنند که در شهرها و روستاهای آن پراکنده شده‌اند. تقریباً 37.8٪ از جمعیت سنت کیتس در مناطق شهری زندگی می‌کنند که نشان می‌دهد شهرنشینی در این جزیره در حال پیشرفت است.

سنت کیتس و نویس مناظر طبیعی خیره‌کننده‌ای دارد که با دیدن آن متحیر خواهید شد؛ اما اندازه این جزیره بسیار کوچک است که باعث شده به‌عنوان کوچک‌ترین کشور در قاره آمریکا شناخته شود.

در مقیاس جهانی سنت کیتس به‌عنوان هشتمین کشور کوچک جهان بعد از کشورهایی مثل موناکو، جزایر مارشال و واتیکان شناخته می‌شود.

سنت کیتس و نویس تنها 261 کیلومترمربع مساحت دارد؛ یعنی این کشور 22 برابر کوچک‌تر از استان البرز در ایران است! اما این اندازه کوچک به شما اجازه می‌دهد تا در یک روز بتوانید از بیشتر زیبایی‌های این کشور دیدن کنید.

در طول تاریخ اقتصاد سنت کیتس و نویس بر پایه صنعت نیشکر بوده است. بااین‌حال تا سال 2005 آخرین مزرعه نیشکر جمع شد که نشانه‌ای از تغییر قابل‌توجه در تمرکز اقتصادی کشور بود.

امروزه گردشگری به‌عنوان منبع اصلی درآمد جزیره شناخته می‌شود؛ این تحول در مزارعی که در حال حاضر به هتل‌های لوکس و بنادر پر از کشتی‌های کروز تبدیل شدند مشهود است.

صندوق بین‌المللی پول، سنت کیتس و نویس را به‌عنوان اقتصاد با درآمد بالا تشخیص داده که گردشگری و خدمات مالی به طور قابل‌توجهی به رشد ناخالص داخلی آن کمک می‌کنند.

واحد پول رسمی سنت کیتس و نویس دلار کارائیب شرقی است که با نماد XCD شناخته می‌شود. این واحد پول تنها مختص این جزایر نیست؛ بلکه در هشت کشور دیگر کارائیب شرقی نیز استفاده می‌شود و اتحادیه ارزی کارائیب شرقی را تشکیل می‌دهد. دلار کارائیب شرقی از سال 1965 در گردش است و نمایانگر همکاری اقتصادی و تاریخ مشترک این کشورها می‌باشد.

دلار کارائیب شرقی ارزش خوبی نسبت به دلار آمریکا دارد و در حال حاضر هر 1 دلار آمریکا حدود 2.70 دلار کارائیب شرقی می‌باشد.

اما ازآنجاکه ارزش ریال ایران به دلیل اتفاقات اقتصادی و سیاسی کاهش پیدا کرده در حال حاضر هر 1 دلار کارائیب شرقی حدود 18500 تومان ارزش دارد!

چند حقیقت جالب درباره این کشور

 •         کوچک‌ترین کشور در قاره آمریکا: از نظر مساحت و جمعیت، سنت کیتس در قاره آمریکا کوچک‌ترین کشور و در دنیا در رتبه هشتم قرار دارد.
 •         شنا از سنت کیتس به نویس: هر سال رویدادی به نام شنا دریایی وجود دارد که شرکت‌کنندگان مسیر 2.5 مایلی بین جزایر را شنا می‌کنند.
 •         از نیشکر به گردشگری: چندین سال نیشکر به‌عنوان صنعت اصلی سنت کیتس شناخته می‌شد که در حال حاضر با تبدیل مزارع قدیمی به هتل‌های لوکس صنعت گردشگری به‌عنوان منبع درآمد اصلی کشور شناخته می‌شود.
 •         موقعیت جغرافیایی در میان دو اقیانوس: این جزایر در موقعیتی منحصربه‌فرد بین اقیانوس اطلس و دریای کارائیب قرار دارند.
 •         کیتیتی‌ها و نویسی‌ها: مردمان محلی نام‌های مختص به جزایر مربوطه را دارند که نشانگر تاریخ غنی‌ آنها می‌باشد.
 •         ارتباط کریستف کلمبوس: نام‌های جزایر به دلیل اینکه توسط کریستف کلمبوس کشف شدند ارتباطی با آن دارند؛ سنت کیتس اصالتاً با نام لیاموئیگا به معنای زمین حاصلخیز شناخته می‌شد.
 •         زندگی محلی جزیره‌ای: فراتر از مکان‌های گردشگری جاهایی در جزایر وجود دارد که مردم محلی به روش‌های سنتی زنگی کرده و اهمیت حمایت از جامعه محلی را نشان می‌دهد.
 •         جزیره آتشفشانی: هر دو جزیره روی کوه‌های آتشفشانی بنا شدند که آخرین فوران آن مربوط به 1800 سال پیش می‌باشد.
 •         شهروندی به‌وسیله سرمایه‌گذاری: این کشور مفهوم گردشگری اقتصادی را معرفی کرده که افراد می‌توانند به‌وسیله سرمایه‌گذاری‌های خاص شهروندی دریافت کنند.

هزینه زندگی در سنت کیتس و نویس

وقتی تصمیم به نقل‌مکان به یک کشور جدید یا حتی برنامه‌ریزی برای گردشگری در آن می‌گیرید باید از قبل هزینه‌های خود را محاسبه کنید. در ادامه مقاله بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس و نویس قصد داریم شما را با هزینه‌های زندگی در این کشور زیبا آشنا کنیم.

هزینه‌های زندگی در سنت کیتس و نویس برای یک خانواده 4 نفره بدون احتساب اجاره

 •         خوردوخوراک: یک خانواده حدود 1000 دلار ماهیانه برای خرید خوردوخوراک هزینه می‌کند.
 •         حمل‌ونقل: حمل‌ونقل عمومی و بنزین تا 300 دلار هزینه دارد.
 •         قبوض: هزینه قبوض برای یک آپارتمان استاندارد تقریباً 92.51 دلار است.
 •         سرگرمی: غذا در رستوران و سایر فعالیت‌های تفریحی حدود 300 دلار در ماه هزینه دارد.

هزینه‌های زندگی در سنت کیتس و نویس برای یک شخص مجرد بدون محاسبه اجاره‌خانه

 •         خوردوخوراک: یک شخص می‌تواند حدود 250 دلار برای خرید خوراکی هزینه کند.
 •         حمل‌ونقل: هزینه‌های حمل‌ونقل عمومی حدود 75 دلار است.
 •         قبوض: هزینه قبوض برای یک آپارتمان کوچک می‌تواند حدود 50 دلار باشد.
 •         سرگرمی: چند وعده غذا در رستوران، تماشای فیلم و سایر فعالیت‌های تفریحی ممکن است حدود 150 دلار هزینه داشته باشد.

زندگی در سنت کیتس و نویس اگر اجاره را در نظر نگیریم تقریباً 30.4٪ ارزان‌تر از ایالات متحده آمریکا است. این به این معناست که اگر شما درآمد به دلار داشته باشید در این کشور راحت‌تر زندگی می‌کنید.

کالاها و خدمات در سنت کیتس و نویس به طور قابل‌توجهی گران‌تر از ایران هستند. به‌عنوان‌مثال قیمت‌ یک وعده غذا در رستوران در ایران 72.8٪ کمتر و قیمت خوراکی 62.6٪ ارزان‌تر است.

هزینه اجاره‌خانه در ایالات متحده بالاتر از سنت کیتس است؛ به‌عنوان‌مثال یک آپارتمان یک‌خوابه در مرکز شهر سنت کیتس و نویس حدود 770.18 دلار هزینه دارد درحالی‌که در ایالات متحده بسیار بیشتر است.

اجاره‌خانه در ایران ارزان‌تر است؛ یک آپارتمان یک‌خوابه در مرکز شهر حدود 357.33 دلار هزینه دارد که 53.6٪ کمتر از سنت کیتس و نویس است.

در ادامه جدولی از هزینه برخی اقلام و خدمات در سنت کیتس و نویس را برای شما آماده کرده‌ایم تا قبل از مهاجرت و سفر به این کشور بتوانید برخی از هزینه‌های خود را محاسبه کنید.

هزینه زندگی در سنت کیتس و نویس

همچنین اگر به دنبال مشاهده قیمت اقلام و خدمات بیشتری در سنت کیتس و نویس هستید می‌توانید از طریق این سایت لیست بروز و کامل هزینه‌ها در این کشور را مشاهده کنید.

درباره سنت کیتس و نویس بیشتر بدانید

سنت کیتس و نویس با سواحل خیره‌کننده و تاریخ غنی در سال 2021 از حدود 20,200 گردشگر میزبانی کرد. این کشور با 0.42 گردشگر به‌ازای هر نفر از ساکنان رتبه 57 جهانی و 18 کارائیب را در گردشگری به دست آورده است. بخش گردشگری سنت کیتس تنها در سال 2021 حدود 96.00 میلیون دلار درآمد ایجاد کرد که 10.0 درصد از GDP این کشور را تشکیل می‌دهد.

سنت کیتس و نویس در طول تاریخ در تجارت انعطاف‌پذیر بوده است. این کشور در صادرات و واردات به رتبه 202 در جهان دست یافته است.

اقتصاد سنت کیتس و نویس بسیار متنوع است و به دلیل مشارکت‌های مهم بخش‌هایی مثل گردشگری، کشاورزی و تولید تنوع پیدا کرده است.

در طول تاریخ این کشور به طور قابل‌توجهی به تولید نیشکر وابسته بوده. اما با بسته‌شدن صنعت نیشکر تمرکز به سمت گردشگری و خدمات مالی تغییر پیدا کرد.

فرصت‌های اشتغال در سنت کیتس و نویس در حال افزایش هستند؛ کشور در نرخ اشتغال رشد کرده و در بخش‌هایی مانند گردشگری، خدمات مالی و تولید فرصت‌های شغلی بسیاری ارائه می‌کنند.

سنت کیتس و نویس در تضمین سلامت و رفاه ساکنان خود پیشتاز بوده است. زیرساخت‌های بهداشتی، سیاست‌ها و خدمات کشور برای ارائه مراقبت‌های بهداشتی باکیفیت به همه معطوف شده‌اند.

سنت کیتس و نویس اگرچه کشور کوچک به نظر می‌رسد؛ اما در صحنه جهانی تأثیر خود را گذاشته است. این کشور در صنایع گردشگری، اقتصاد و سلامت استانداردهای خود را بهبود بخشیده است.

10 شهر بزرگ در جزایر

 •         باستر: پایتخت کشور و مرکزی فرهنگی و تاریخی.
 •         چارلزتاون: پایتخت نویس که به‌خاطر معماری کلونیالی شناخته شده است.
 •         شهر سندی پوینت: شهری ساحلی با مناظر زیبا.
 •         کایون: بهشت عاشقان طبیعت.
 •         شهر دیپ بی: معروف به سواحل شنی سیاه.
 •         شهر نیکولا تاون: در شمال جزیره واقع شده.
 •         شهر اولد رود: قدیمی‌ترین شهر با تاریخ غنی.
 •         سدلرز: یک روستای آرام با مناظر سرسبز.
 •         شهر جینجر لند: شهری در نویس شناخته‌شده به‌خاطر زمین‌های حاصلخیز.
 •         مانکی هیل: یک شهر منحصربه‌فرد با مناظر پانوراما.

در سنت کیتس و نویس اکثر جمعیت در بخش خدمات مشغول به کار هستند که شامل گردشگری، بانکداری و خدمات عمومی می‌شود.

گردشگری یک محرک اقتصادی مهم است و جزایر به‌خاطر سواحل، جشنواره‌ها و مناطق تاریخی بازدیدکنندگان را جذب می‌کنند.

فعالیت در بخش کشاورزی که یک‌زمان بخش اصلی در کشور بوده کاهش داشته؛ اما هنوز نقش مهمی را ایفا می‌کند و محصولاتی مانند شکر، میوه و سبزیجات تولید می‌شود.

محبوب‌ترین شغل‌ها

 •         گردشگری و مهمان‌داری: این بخش فرصت‌های بی‌شماری از مدیریت هتل تا تور لیدر ارائه می‌دهد.
 •         بانکداری و مالیات: جزایر بخش مالی روبه‌رشدی دارند و کسب‌وکارهای بین‌المللی را جذب کرده‌اند.
 •         کشاورزی: کشاورزی به‌خصوص در تولید شکر همچنان منبع اشتغال برای بسیاری از افراد است.
 •         خدمات عمومی: شغل‌ها در دپارتمان‌ها و سازمان‌های دولتی.
 •         خرده‌فروشی و تجارت: به دلیل ورود تعداد زیادی گردشگر بازارهای محلی و فروشگاه‌ها بخش قابل‌توجهی از اشتغال‌زایی را انجام می‌دهد.

سنت کیتس و نویس با برنامه جذاب تابعیت توسط سرمایه‌گذاری ایرانیان علاقه‌مند به زندگی در این کشور را جذب کرده است. در حالی تعداد دقیقی در دسترس نیست؛ اما تخمین زده می‌شود که تعداد کمی از ایرانیان در این جزیره سرمایه‌گذاری کرده و در حال زندگی در آنجا باشند.

ایرانیان در سنت کیتس و نویس در حوزه کسب‌وکار و تجارت مشغول به فعالیت هستند. بسیاری از ایرانیان کسب‌وکارهایی را تأسیس کرده‌اند و برخی از آن‌ها در بخش گردشگری کار می‌کنند؛ بخش دیگری از آنها در املاک و مستغلات و واردات و صادرات فعالیت می‌کنند و در رشد اقتصادی این جزیره تأثیرگذار بودند.

مزایا و معایب زندگی در سنت کیتس و نویس

مزایا زندگی در سنت کیتس و نویس

 1.     برنامه تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری: یکی از ویژگی‌های جذاب سنت کیتس و نویس برنامه تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری است. با سرمایه‌گذاری در این کشور می‌توانید تابعیت آن را اخذ کرده و از مزایایی آن بهره‌مند شوید.
 2.     مزایای مالیاتی: زندگی در سنت کیتس و نویس مزایای مالیاتی قابل‌توجهی دارد. در این کشور مالیات درآمد شخصی وجود ندارد و این مزیت بزرگی برای سرمایه‌گذاران است.
 3.     چشم‌اندازهای طبیعی زیبا: هر دو جزیره سواحل شگفت‌انگیز، جنگل‌های سبز و تنوع زیستی متنوعی دارند و برای علاقه‌مندان به طبیعت و افرادی که به دنبال آرامش هستند بسیار مناسب است.
 4.     سفر بدون ویزا: اگر پاسپورت سنت کیتس و نویس را اخذ کنید می‌توانید به 145 کشور از جمله منطقه شنگن و انگلستان بدون ویزا یا ویزای ورود سفر کنید.
 5.     محیط سیاسی پایدار: این کشور محیط سیاسی پایداری دارد که امنیت را برای ساکنان تضمین می‌کند.
 6.     زبان رسمی انگلیسی: انگلیسی زبان رسمی سنت کیتس است که ارتباط و یکپارچه‌سازی را برای مهاجران آسان کرده است.
 7.     مردم مهمان‌نواز: مردم این کشور به‌خاطر خونگرم بودن و مهمان‌نوازی‌شان شناخته‌شده‌اند؛ آنها محیطی دلپذیر را برای افراد تازه‌وارد ایجاد می‌کنند.
 8.     اقتصاد درحال‌رشد: سنت کیتس اقتصاد در حال رشدی دارد که توسط گردشگری، املاک و برنامه تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری رشد پیدا کرده است.
 9.     کیفیت زندگی بالا: ساکنان از استاندارد زندگی بالا با امکانات و زیرساخت‌های مدرن لذت می‌برند.
 10. جشنواره‌های فرهنگی: سنت کیتس و نویس میراث‌فرهنگی غنی دارند که شامل جشن‌ها و رویدادهای بی‌شماری می‌شود که نشان‌دهنده تاریخ و سنت‌های مردم این کشور است.

معایب زندگی در سنت کیتس و نویس

 1.     هزینهٔ زندگی: هزینهٔ زندگی به‌ویژه برای مهاجرانی که به زندگی لوکس‌ و خاص عادت دارند کمی زیاد است. به دلیل اینکه سنت کیتس جزیره است کالاهای وارداتی در آنجا گران هستند.
 2.     فرصت‌های شغلی محدود: درحالی‌که اقتصاد این کشور درحال‌رشد است فرصت‌های شغلی در زمینه‌های تخصصی محدود می‌باشد.
 3.     زندگی جزیره‌ای: زندگی جزیره‌ای با زندگی در دیگر مناطق تفاوت دارد و شما گرفتار یک مکان آهسته و آرام می‌شوید که این مورد برای افرادی که به شلوغی و هیاهوی زندگی شهری عادت دارند یک عیب محسوب می‌شود.
 4.     تسهیلات پزشکی محدود: درحالی‌که مراقبت‌های پزشکی معمولی در دسترس است؛ اما برای درمان‌های تخصصی نیاز به سفر به کشورهای دیگر دارید.
 5.     خطر توفان: جزایر در ناحیه‌ای واقع شدند که توفان‌های زیادی دارد که به این معناست شما در معرض توفان‌های استوایی قرار دارید.
 6.     کمبود مؤسسات آموزشی: گزینه‌های محدودی برای آموزش عالی وجود دارد و خانواده‌ها باید برای تحصیل در دانشگاه، فرزندانشان را به خارج از کشور بفرستند.
 7.     وابستگی به واردات: به‌عنوان یک جزیره کوچک، سنت کیتس و نویس به واردات وابسته است که می‌تواند منجر به قیمت‌های بالاتر برای کالاها شود.
 8.     چالش‌های حمل‌ونقل: هر چند شبکه خوبی از جاده‌ها وجود دارد؛ اما حمل‌ونقل عمومی جای بهبود دارد.

مهاجرت به سنت کیتس و نویس

مهاجرت به سنت کیتس و نویس

اگر تابه‌حال مشتاق زندگی آرام در میان آب‌های آبی و سواحل آفتابی بوده‌اید فرصت زندگی در سنت کیتس و نویس را از دست ندهید. برای مهاجرت به سنت کیتس و نویس روش‌های آسانی وجود دارد که در ادامه مقاله بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس برای شما بازگو خواهیم کرد.

این کشور که به‌صورت رسمی با نام فدراسیون سنت کریستوفر و نویس شناخته می‌شود، در سال ۱۹۸۳ از انگلستان جدا شد و اعلام استقلال کرد.

سنت کیتس و نویس شامل دو جزیره سنت کیتس که جزیره اصلی و نویس که جزیره دوم می‌باشد است، باستر که در جزیره سنت کیتس قرار دارد به‌عنوان پایتخت شناخته می‌شود؛ زبان رسمی مردم این کشور انگلیسی و جمعیت آن تقریباً ۵۶۰۰۰ نفر است.

سنت کیتس و نویس عضوی از سازمان ملل متحد، کامنولث بریتانیا، جامعه کارائیب، سازمان دولت‌های آمریکایی و بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی دیگر است.

دلار شرق کارائیب ارز رسمی می‌باید که پایداری اقتصادی را تضمین کرده و روابط تجاری با کشورهای همسایه را تقویت می‌کند.

روش‌های مهاجرت به سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس، یک کشور جزیره‌ای دوقلوی زیبا در کارائیب، روش‌های مختلفی از مهاجرت برای کسانی که به دنبال تماس با آن هستند، ارائه می‌دهد. در اینجا برخی از روش‌های محبوب آمده است:

1. مهاجرت از طریق کار

2. مهاجرت از طریق تحصیل

3. مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری: این روش از سال ۱۹۸۴ در دسترس بوده و یکی از معتبرترین روش‌ها در جهان است. با سرمایه‌گذاری در اقتصاد کشور، می‌توانید تابعیت کامل و یک پاسپورت دریافت کنید.

سرمایه‌گذاری در املاک: می‌توانید در ملک‌های تأییدشده توسط دولت سرمایه‌گذاری کنید، از جمله زمین با سند رسمی یا سهام در هتل‌ها. حداقل سرمایه‌گذاری از ۲۰۰٬۰۰۰ دلار شروع می‌شود و ملک حداقل ۷ سال نگهداری می‌شود.

مشارکت در صندوق رشد پایدار (SGF): این شامل مشارکت مالی در SGF، یک حساب سپرده دولتی است. مقدار مشارکت بسته به تعداد وابستگان متفاوت است.

4. مهاجرت از طریق ازدواج

قوانین تابعیت سنت کیتس و نویس

در حال حاضر قوانین دقیقی برای اخذ اقامت دائم یا شهروندی سنت کیتس و نویس از طریق کار یا تحصیل اعلام نشده و ما در این بخش نمی‌توانیم درمورد این موضوع بحث کنیم؛ اما در ادامه قوانین اخذ تابعیت از روش سرمایه‌گذاری و ازدواج را برای شما توضیح می‌دهیم.

سنت کیتس و نویس برنامه تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری خود را در سال ۱۹۸۴ معرفی کرد. از آن زمان این روش به‌عنوان یکی از موفق‌ترین و قابل اعتماد ترین برنامه‌ها در سطح جهان شناخته شده است.

در این روش با خرید ملک با مقدار ارزش مشخصی می‌توانید تابعیت سنت کیتس و نویس را اخذ کنید، برای این کار تنها باید بین 5 الی 7 سال ملک موردنظر به نام شما باشد.

پس از گذشت این مدت می‌توانید با مراجعه به اداره مهاجرت این کشور درخواست پاسپورت خود را ارسال نمایید.

در صورت ازدواج با فرد تبعه سنت کیتس و نویس می‌توانید پس از 3 الی 5 سال زندگی در این کشور شامل قوانین اخذ تابعیت شوید و پاسپورت خود را دریافت کنید.

جایگاه پاسپورت سنت کیتس و نویس

جایگاه پاسپورت سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس پاسپورت ارزشمندی دارد که به دلیل رتبه‌بندی بالا و دسترسی به تعداد زیادی کشور بدون نیاز به ویزا موردتوجه افراد زیادی قرار گرفته است.

پاسپورت سنت کیتس و نویس در حال حاضر در رتبه 21 جهان قرار دارد که آن را یکی از قدرتمندترین پاسپورت‌ها در منطقه کارائیب تبدیل کرده است.

با پاسپورت سنت کیتس و نویس می‌توانید به 145 کشور وارد شده که 100 کشور بدون نیاز به ویزا و 45 کشور با ویزای مسافرتی می‌باشد.

همان‌طور که گفتیم افرادی که پاسپورت سنت کیتس و نویس را در دست دارند می‌توانند به کشورهای زیادی بدون نیاز به ویزا سفر کنند. این کشورها شامل سنگاپور، انگلستان، اوکراین و کل اتحادیه اروپا است که فرصت‌های سفر سریع به سراسر جهان را ارائه می‌دهد.

علاوه بر کشورهای بدون نیاز به ویزا، 45 کشور وجود دارند که شهروندان سنت کیتس و نویس می‌توانند با ویزا مسافرتی به آنها سفر کنند برخی از این کشورها شامل هند، ایران، ماداگاسکار و … می‌شوند.

با اینکه پاسپورت سنت کیتس و نویس قدرتمند است؛ اما کشورهایی مثل پرو، اوکراین، برزیل، مالزی، رومانی و … رتبه بالاتری نسبت به آن دارند و آزادی سفر بیشتری به شهروندان خود می‌دهند.

اما از سمت دیگر بسیاری از کشورها مثل کاستاریکا، دومینیکا، صربستان، گرجستان، ایران و … پاسپورت ضعیف‌تری نسبت به این کشور دارند که سفر برای شهروندانشان بسیار محدود است.

مهاجرت به سنت کیتس و نویس از طریق کار

مهاجرت به سنت کیتس و نویس از طریق کار

آیا تابه‌حال به زندگی و کار در یک جزیره زیبا در کارائیب فکر کرده‌اید؟ کار در جزایر سنت کیتس و نویس تجربه متفاوتی خواهد بود چرا که محیط و فرهنگ کاری  این کشور بسیار متفاوت است.

در ادامه مقاله بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس قصد داریم تا درباره کار در سنت کیتس و نویس و اینکه چرا برای کار به این کشور مهاجرت کنید صحبت کنیم.

چرا باید به این کشور مهاجرت کنیم؟

 • پاسپورت قدرتمند: پاسپورت سنت کیتس و نویس یکی از دلایل جذب مهاجران به این کشور است؛ با دردست‌داشتن پاسپورت این کشور می‌توانید به کشورهای زیادی از جمله تمام کشورهای حوزه شنگن بدون نیاز به ویزا سفر کنید که به شما فرصت بازدید از بهترین کشورهای دنیا را می‌دهد.
 • فرصت‌های اقتصادی: این کشور فرصت‌های اقتصادی بسیار زیادی را ارائه می‌دهد، به‌عنوان‌مثال، صنعت شکر که یکی از صنایع بزرگ است در سنت کیتس و نویس رونق بسیار خوبی دارد.
 • کیفیت زندگی: زندگی در جزایر سنت کیتس و نویس بسیار رؤیایی است، شما از امکانات و خوراکی‌های درجه یک در کنار آب‌وهوای استوایی بهره‌مند می‌شوید.

چطور اقامت خود را از طریق کار دریافت کنیم؟

دریافت پیشنهاد شغلی: قبل از اقدام برای درخواست ویزای کار به یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در سنت کیتس و نویس نیاز دارید.

جایگاه شغلی که به شما پیشنهاد می‌شود باید حداقل به مدت شش ماه در این کشور آگهی شده باشد و درصورتی‌که هیچ‌یک از شهروندان برای این جایگاه مناسب نبودند شما می‌توانی برای این کار درخواست خود را ارسال کنید.

درخواست ویزای کار: پس از دریافت پیشنهاد شغلی می‌توانید برای ویزای کار درخواست خود را ارسال کنید. برای درخواست ویزا کار سنت کیتس و نویس باید یک سری مدارک ضروری را به سفارت این کشور تحویل دهید.

برای اینکه بتوانید در این کشور مشغول به کار شوید باید گواهی عدم سو پیشینه و سلامت پزشکی خود را دریافت کرده و همراه با مدارک به سفارت تحویل دهید.

زندگی به مدت 5 سال: پس از اخذ ویزای کار می‌توانید در سنت کیتس و نویس مشغول به زندگی و کار شوید. اگر به مدت پنج سال در کشور بمانید و شرایط موردنظر دولت را برآورده کنید می‌توانید برای اقامت دائم درخواست دهید.

پس از چند سال اقامت دائم در این کشور و ادغام در جامعه سنت کیتس می‌توانید شرایط را برای اخذ تابعیت این کشور سنجیده و سپس اقدام کنید.

مدارک موردنیاز برای مهاجرت کاری

 • نامه دعوت به کار از کارفرمای محلی
 • پاسپورت معتبر با حداقل شش ماه اعتبار
 • مدارک هویتی معتبر
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی عدم سو پیشینه
 • چند قطعه عکس پاسپورتی
 • مدرک تحصیلی مربوط به شغل
 • سابقه کاری مرتبط
 • فرم درخواست تکمیل شده

ممکن است بسته به کشور و یا درخواست شما مدارک دیگری هم از شما درخواست شود پس قبل از هر اقدامی حتماً با سفارت یا کنسولگری این کشور تماس بگیرید.

فهرست شغل‌های موردنیاز

اقتصاد روبه‌رشد و پروژه‌های توسعه سنت کیتس و نویس فرصت‌های شغلی متعددی را به وجود آورده. برخی از حرفه‌های پرتقاضا عبارت‌اند از:

 1. پزشکی: پزشکان، پرستاران و مراقبان بهداشتی تقاضا مناسبی دارند.
 2. مهندسی: با پروژه‌های در حال اجرا در جزیره، مهندسان به‌خصوص مهندسان معماری و عمران درخواست زیادی دارند.
 3. کشاورزی: باتوجه‌به پیشینه موفق سنت کیتس در کشت و صادرات نیشکر، تقاضا برای کشاورزان مناسب است.
 4. گردشگری: به‌عنوان یک مقصد گردشگری پرطرف‌دار همیشه تقاضا برای متخصصان این بخش وجود دارد.

مالیات‌بردرآمد در سنت کیتس و نویس

یکی از مزایای زندگی در سنت کیتس و نویس عدم وجود مالیات‌بردرآمد است. بله درست متوجه شدید! شهروندان سنت کیتس نیازی به پرداخت هیچ نوع مالیات بر درآمدی ندارند. این قانون مالیاتی سنت کیتس را به مقصد جذابی برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران تبدیل کرده که به دنبال افزایش درآمدهای خود هستند.

میانگین درآمد در سنت کیتس و نویس

در زمینه درآمد، سنت کیتس و نویس در کارائیب جزو کشورهای با میانگین درآمد بالا است؛ این کشور با میانگین درآمد سالیانه ۱۹٬۷۳۰ دلار در میان کشورهای با درآمد بالا قرار دارد.

اقتصاد پایدار این کشور که توسط گردشگری، املاک، بانکداری و کشاورزی در گردش است، در حال حاضر جزو اقتصادهای برتر در کارائیب می‌باشد.

یکی  از دلایل اصلی این دستمزد بالا در سنت کیتس و نویس نبود مالیات‌بردرآمد است که خالص درآمد هر نفر را افزایش داده است.

نرخ بیکاری در سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس در سال‌های گذشته پیشرفت‌های قابل‌توجهی در اقتصاد داشته است. شاهکار این پیشرفت نرخ بیکاری ۴.۵٪ این کشور است.

اگرچه این آمار بسیار عالی است؛ اما دولت سنت کیتس همچنان به دنبال ایجاد فرصت‌های شغلی بیشتر برای ساکنان می‌باشد. ساخت زیرساخت‌های مناسب در بخش‌هایی مثل گردشگری، کشاورزی و املاک در این امر نقش اساسی داشته است.

علاوه بر موارد گفته شده سیستم آموزشی کشور با تمرکز بر توسعه مهارت اطمینان حاصل می‌کند که جوانان به‌خوبی برای برآورده‌کردن نیازهای بازار کار آماده باشند.

مهاجرت به سنت کیتس و نویس از طریق تحصیل

مهاجرت به سنت کیتس و نویس از طریق تحصیل

مهاجرت به سنت کیتس و نویس از طریق تحصیل نه‌تنها فرصت شگفت‌انگیزی برای تحصیل در یکی از زیبا‌ترین مکان‌های دنیاست بلکه مسیری هموار برای ادامه تحصیل در کشورهای بزرگ را برای شما می‌سازد.

چرا برای تحصیل به این کشور مهاجرت کنیم؟

 •         دانشگاه‌های معتبر: این کشور موسسه‌های آموزشی معتبری مثل دانشگاه راس، دانشگاه UEA و دانشگاه ویندزور دارد. این دانشگاه‌ها طیف گسترده‌ای از رشته‌های مختلف را برای علاقه‌مندان ارائه می‌دهند.
 •         استانداردهای تحصیلی بالا: سیستم آموزشی در سنت کیتس و نویس بی‌نظیر است. این کشور آموزش باکیفیت را در همه سطوح در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری ارائه می‌دهد.
 •         رشته‌های متنوع: رشته‌های متنوعی از هنر، فناوری، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، علوم‌انسانی، مطالعات تجاری تا مطالعات اقتصادی برای تحصیل وجود دارند.

ابتدا باید از دانشگاه دلخواهتان پذیرش بگیرید. بعد از اینکه پذیرش گرفتید باید برای درخواست ویزای دانشجویی اقدام کنید. دقت کنید که برای تحصیل در سنت کیتس نمره آیلتس ۶ نیاز است. همچنین برای دوره‌های کارشناسی ارشد نمره ۶.۵ و برای دوره‌های دکتری نمره ۷ موردنیاز است.

نکته‌ جالب‌توجه این است که تحصیل در سنت کیتس و نویس مسیر را برای مهاجرت شما هموار کند. شما می‌توانید پس از تحصیل در این کشور مشغول به کار شوید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

سنت کیتس و نویس در کارائیب واقع شده و به‌عنوان پلی بین قاره آمریکای شمالی و جنوبی عمل می‌کند. این کشور از دو جزیرهٔ تشکیل شده که توسط یک کانال کم‌عمق ۳ کیلومتری به نام ناروز از یکدیگر جدا می‌شوند.

زبان رسمی کشور انگلیسی است که برای دانشجویان بین‌المللی مزیت بسیار بزرگی است چرا که می‌توانند به‌راحتی دروس دانشگاه را متوجه شده و به‌راحتی زندگی و تحصیل کنند.

اگرچه این کشور دانشگاهی بین برترین‌های جهان ندارد؛ اما مدارس پزشکی این کشور معروف است. این مؤسسات دانشجویان بین‌المللی را به‌آسانی و با شهریه مقرون‌به‌صرفه پذیرش می‌کنند.

این کشور به‌طورکلی بر روی رشته‌های پزشکی تمرکز کرده و می‌توانید در این رشته از کارشناسی تا دکتری مشغول تحصیل شوید.

برای پذیرش در دانشگاه‌های سنت کیتس دانشجویان باید معیارهای خاصی را برآورده کنند. به‌عنوان‌مثال آنها باید حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و آیلتس با حداقل نمره ۶٫۵ داشته باشند.

تحصیل در سنت کیتس و نویس مزیت‌های زیادی دارد؛ شما نه‌تنها به زبان انگلیسی تحصیل می‌کنید؛ بلکه فرصت درخواست انواع بورسیه‌های تحصیلی را هم دارید.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای تحصیلی

 •         فرم درخواست تکمیل شده
 •         پاسپورت معتبر با حداقل شش ماه اعتبار
 •         کپی و اصل آخرین مدرک تحصیلی
 •         تمکن مالی
 •         گواهی عدم سو پیشینه
 •         مدرک محل اقامت
 •         نامه پذیرش از یکی از دانشگاه‌های سنت کیتس و نویس
 •         بیمه سلامتی دانشجویی
 •         گواهی سلامت پزشکی

سنت کیتس و نویس به دلیل جاذبه‌های طبیعی و اقتصاد روبه‌رشدی که دارد دانشجویان زیادی را برای تحصیل در مقطع کارشناسی به خود جذب کرده است. دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی این کشور در رشته‌های علوم طبیعی، علوم‌انسانی، پزشکی، مهندسی و … دروسی را ارائه می‌دهند.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در سنت کیتس و نویس نسبت به مؤسسه و رشته تحصیلی متفاوت است. اما به‌صورت کلی برای دانشجویان بین‌المللی شهریه دانشگاه حدود ۱۲٬۰۰۰ تا ۱۵٬۰۰۰ دلار است.

برای کسانی که به دنبال ادامه تحصیل هستند، سنت کیتس و نویس دروسی را برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می‌دهند. اکثر مؤسسات این کشور دروس را به زبان انگلیسی ارائه می‌دهند و آیلتس با نمره 6.5 از مدارک موردنیاز برای تحصیل در این مقطع می‌باشد.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در سنت کیتس و نویس تقریباً کمی بیشتر از تحصیل در کارشناسی می‌باشد؛ اما در حال حاضر رقم دقیقی از این هزینه در دسترس نمی‌باشد.

هزینه تحصیل و زندگی به‌عنوان دانشجو

زندگی به‌عنوان دانشجو در سنت کیتس و نویس تجربه‌ای منحصربه‌فرد است. هزینه زندگی در این کشور به نسبت بالا می‌باشد و ممکن است زندگی برای دانشجویانی که سبک زندگی لوکسی دارند کمی پرهزینه باشد.

شما می‌توانید هزینه‌های خود را با هزینه‌های یک فرد مجرد در سنت کیتس مقایسه کنید و به آنها هزینه‌های تحصیل خود را اضافه کرده و مبلغ تقریبی را به دست آورید.

اجاره‌خانه یکی از هزینه‌های مهم برای دانشجویان است؛ درحالی‌که اقامتگاه‌های دانشجویی و خوابگاه‌ها با قیمت ارزان وجود دارند بسیاری از افراد به دنبال اجاره مسکن‌های خصوصی هستند.

مسلم است که خوابگاه‌های دانشجویی ارزان‌ترین گزینه و پس از آن خانه‌های دانشجویی و خانه‌های خصوصی به ترتیب قرار می‌گیرند.

حق کار به‌عنوان دانشجو در سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس به دانشجویان امکان کار به‌صورت پاره‌وقت برای پوشش هزینه‌های زندگی و تحصیل خود را می‌دهد. این کار نه‌تنها در تأمین هزینه‌های زندگی به شما کمک می‌کند؛ بلکه در به‌دست‌آوردن تجربه عملی هم برای شما مفید خواهد بود.

دانشجویان بین‌المللی می‌توانند به‌صورت پاره‌وقت در بازه زمانی ۱۰ الی ۲۰ ساعت در هفته کار کنند و در هر ساعت کار حدود ۸ تا ۱۰ دلار درآمد داشته باشند.

دانشگاه‌های برتر در سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس اگرچه کشور کوچکی است؛ اما دانشگاه‌های با کیفیتی دارد. در ادامه مقاله بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس و نویس بهترین دانشگاه‌های این کشور را به شما معرفی می‌کنیم.

 •         دانشگاه پزشکی ویندزور – این مؤسسه در باستر واقع شده و انواع رشته‌های پزشکی را ارائه می‌دهد.
 •         International University for Graduate Studies – این دانشگاه هم در باستر واقع شده و تحصیل در تمام مقاطع تحصیلی در آنجا امکان‌پذیر است.
 •         دانشگاه بین‌المللی علوم پزشکی سلامت (IUHS) – این دانشگاه به‌خاطر فناوری‌های یادگیری پیشرفته معروف است و رویکرد مناسبی در آموزش مقاطع پزشکی دارد.
 •         دانشگاه جامع کارائیب – دانشگاه جامع کارائیب هم در باستر واقع شده و تجربیات بی‌نظیری را به دانشجویان خود منتقل می‌کند.

با اینکه این دانشگاه‌ها برترین مؤسسات آن منطقه هستند؛ اما بهتر است دانشگاهی را انتخاب کنید که با اهداف شما همخوانی داشته و رشته تحصیلی که به آن علاقه‌مند هستید را ارائه می‌دهد.

مهاجرت به سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه‌گذاری

سنت کیتس و نویس که در شمال شرقی کارائیب واقع شده تقریباً ۲۰۰۰ کیلومتر با ایالات متحده فاصله دارد که آن را به مکان مناسبی برای تجارت تبدیل کرده است. در این کشور شما با سرمایه‌گذاری به‌راحتی شانس اخذ شهروندی دارید.

برنامه شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری سنت کیتس و نویس که در سال ۱۹۸۴ تصویب شده یکی از موفق‌ترین و معتبرترین روش‌های سرمایه‌گذاری در جهان است.

این برنامه تحت قانون شهروندی سال ۱۹۸۴ اجرا می‌شود و به افراد اجازه می‌دهد با سرمایه‌گذاری در اقتصاد کشور، شهروندی و پاسپورت سنت کیتس و نویس را کسب کنند.

چرا سرمایه‌گذاری در این کشور گزینه مناسبی است؟

 •         این برنامه از سال ۱۹۸۴ در دستور کار قرار دارد که آن را به یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین برنامه‌های جهان تبدیل کرده است.
 •         با شرکت در اقتصاد این کشور می‌توانید پاسپورت و شهروندی را اخذ کنید.
 •         این کشور هیچ مالیاتی را بر درآمد، سود سرمایه، سود سهام، هدایا، ثروت یا وراثت را اعمال نمی‌کند.

فرایند اخذ شهروندی در سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه‌گذاری بسیار ساده است:

 •         فرم‌های درخواست را پر کنید.
 •         درخواست‌ها را همراه با اسناد پشتیبانی ارسال کنید.
 •         دولت درخواست‌ها را مرور کرده و بررسی‌های قانونی را انجام می‌دهد (زمان تقریبی ۲ ماه).
 •         پس از تأیید، سرمایه‌گذاری موردنیاز را در املاک یا صندوق سرمایه‌گذاری انجام دهید.
 •         شهروندی خود را دریافت کنید.
 •         درخواست پاسپورت خود را ارسال کنید.

شرایط کسب اقامت از طریق سرمایه‌گذاری

قبل از اینکه برای سرمایه‌گذاری در این کشور اقدام کنید شرایط و الزاماتی وجود دارد که باید برای ورود به سنت کیتس از طریق سرمایه‌گذاری آنها را برآورده کنید.

 •         شما باید حداقل ۱۸ سال داشته باشید.
 •         سوابق کیفری نباید داشته باشید.
 •         باید در وضعیت سلامتی خوبی باشید.

شما برای سرمایه‌گذاری در سنت کیتس و نویس گزینه‌های مختلفی پیشروی خود دارید که در ادامه برخی از این گزینه‌ها را برای شما شرح می‌دهیم.

صندوق رشد پایدار (SGF): در یک صندوق رشد پایدار یا حساب دولتی سرمایه‌گذاری انجام دهید.

 1.     برای یک فرد تنها: ۱۵۰٫۰۰۰ دلار
 2.     برای یک نفر همراه با 3 اعضای خانواده: ۱۹۵٫۰۰۰ دلار
 3.     به‌ازای هر نفر اضافه: ۲۵٫۰۰۰ دلار

سرمایه‌گذاری در املاک: در این روش باید در املاک تأیید شده توسط دولت سرمایه‌گذاری کنید. این املاک شامل زمین، سهام هتل یا املاک تجاری و مسکونی می‌باشد.

 1.     حداقل سرمایه‌گذاری: ۲۰۰٫۰۰۰ دلار (با این مبلغ باید از املاک به مدت ۷ سال نگهداری شود)
 2.     سرمایه‌گذاری بیشتر: ۴۰۰٫۰۰۰ دلار (با این مبلغ باید از املاک به مدت ۵ سال نگهداری شود)

به‌غیراز هزینه املاک شما باید هزینه‌های اضافی به دولت سنت کیتس و نویس هم پرداخت کنید.

 •         هزینه درخواست‌دهنده: ۳۵٫۰۰۰ دلار
 •         هزینه همسر: ۲۲٫۰۰۰ دلار
 •         هزینه هر فرزند: ۱۰٫۰۰۰ دلار

مزایای شهروندی که با سرمایه‌گذاری در سنت کیتس و نویس به دست می‌آورید به شرح زیر است:

 •         پس از یک سال می‌توانید نام خود را در پاسپورت تغییر دهید.
 •         نیازی به ترک شهروندی فعلی خود یا اطلاع‌دادن به کشور محل اقامت خود درباره شهروندی جدید ندارید.
 •         نیازی به الزامات اقامت، مدرک تحصیلی، مصاحبه یا تجربه مدیریتی ندارید.

مناطق کلیدی برای سرمایه‌گذاری در املاک

باستر: پایتخت سنت کیتس قلب اقتصاد کشور است. این شهر تاریخ غنی دارد و ترکیبی از نمادهای فرهنگی و امکانات مدرن را ارائه می‌دهد. در این شهر کمبودی برای تفریح، تحصیل و تجارت حس نخواهی کرد.

سندی پوینت: این شهر به‌خاطر پارک ملی قلعه بریم‌استون که در میراث‌فرهنگی یونسکو ثبت شده معروف است. سندی پوینت مناظری زیبایی از دریای کارائیب را به نمایش می‌گذارد.

چارلزتاون: چارلزتاون شهر اصلی جزیره نویس می‌باشد که آرامش بیشتری نسبت به باستر داشته؛ اما چیزی از جذابیت‌های این شهر کم ندارد. خیابان‌های باریک این شهر با بارها، رستوران‌ها و فروشگاه‌ها ساخته شده که تا پاسی از شب می‌توانید در آن قدم زده و از شب خود لذت ببرید.

مهاجرت به سنت کیتس و نویس از طریق ازدواج

مهاجرت به سنت کیتس و نویس از طریق ازدواج

آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید که زندگی مشترکتان را در جزایر زیبای سنت کیتس و نویس آغاز کنید؟ ازدواج با یک شهروند سنت کیتس و نویس شما را به این رؤیا می‌رساند. در ادامه مقاله بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس قوانین و شرایط لازم برای اخذ پاسپورت این کشور از طریق ازدواج را برای شما توضیح خواهیم داد.

ازدواج با یک شهروند سنت کیتس و نویس می‌تواند راهی برای اقامت دائم شما در این کشور باشد. شما برای دریافت این اقامت دائم باید مراحلی را قدم‌به‌قدم بگذرانید.

 1.     ثبت ازدواج: ابتدا و قبل از هر چیزی باید ازدواج خود را در کشور ثبت کنید. این یک مرحله بسیار مهم است چرا که به‌صورت قانونی ازدواج شما را تأیید می‌کند.
 2.     درخواست اقامت: پس از ازدواج می‌توانید برای اقامت درخواست دهید. برای این کار باید مدارک مختلفی مثل شهادت ازدواج، تمکن مالی و گواهی عدم سو پیشینه ارائه دهید.
 3.     انتظار: پس از ارسال تمام مدارک موردنیاز باید برای تأیید مدارک کمی منتظر بمانید. مدت‌زمان انتظار شما بسته به عوامل مختلفی متغیر است و زمان دقیقی برای آن وجود ندارد.
 4.     اقامت دائم: پس از مدتی انتظار و پس از تأیید درخواست، اقامت دائم به شما اعطا می‌شود. پس از این مرحله می‌توانید در سنت کیتس و نویس زندگی کنید و از مزایا شهروندان آن بهره‌مند شوید.

اطمینان پیدا کنید که تمام اسناد شما کامل است و که از روش‌های قانونی برای اخذ اقامت پیروی کرده‌اید. بهتر است قبل از ارسال مدارک برای آشنایی با قوانین با متخصصین بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس مشاوره داشته باشید.

درحالی‌که این جزایر یک مقصد مناسب برای زندگی هستند به‌خاطر داشته باشید که هر مکان دارای سنت‌ و فرهنگ متفاوت خود است. پس قبل از شروع زندگی در این کشور با رسم و رسومات مردمانش آشنا شوید.

زندگی در کشور جدید هزینه‌های متفاوتی دارد پس بهتر است قبل از مهاجرت درباره هزینه‌های زندگی در سنت کیتس و نویس که در همین مقاله برای شما قرار داده‌ایم مطالعه داشته باشید.

قوانین ازدواج در سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس قوانین ازدواج خاص خود را دارد که دانستن آن برای زوج‌ها به‌ویژه کسانی که قصد مهاجرت از طریق ازدواج را دارند ضروری است. در ادامه برخی از قوانین را برای شما توضیح خواهیم داد.

 •         سن قانونی: در سنت کیتس و نویس سن قانونی برای ازدواج 18 سال است. افرادی که حداقل 16 سال دارند با اجازه والدین مجاز به ازدواج هستند.
 •         نیاز به اقامت: قبل از ازدواج در سنت کیتس یکی از طرفین باید حداقل 14 روز در کشور اقامت داشته باشد.
 •         شاهدان: برای اینکه یک ازدواج در این کشور به رسمیت شناخته شود، حضور دو شاهد در زمان ازدواج ضروری است. این شاهدان می‌توانند دوستان، خانواده یا حتی آشنایان باشند، اما باید در طول مراسم حضور داشته باشند.
 •         گواهی ازدواج: پس از مراسم ازدواج، زوجین یک گواهی ازدواج دریافت می‌کند. این سند برای کسانی که قصد مهاجرت از طریق ازدواج را دارند ضروری است. 

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به سنت کیتس از طریق ازدواج

 • پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ ورود به سنت کیتس و نویس
 • مدارک هویتی معتبر شامل شناسنامه و کارت ملی و …
 • گواهی ازدواج معتبر
 • گواهی تمکن مالی
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی عدم سو پیشینه

همیشه با یک وکیل مهاجرت یا کارشناس متخصص هنگام مهاجرت به کشورهای دیگر مشورت کنید. برای این کار می‌توانید با متخصصین بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس مشاوره داشته باشید.

معرفی بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس و نویس

حالا که با این کشور، هزینه‌های زندگی، مزایا و معایب و روش‌های مهاجرت به آن آشنا شدید وقت آن رسیده تا با بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس و نویس آشنا بشوید.

در ادامه لیستی از بهترین شرکت‌ها را برای شما آماده کرده‌ایم؛ اما قبل از هر گونه مشاوره یا عقد قرارداد بهتر است خود شما از مجوزهای شرکت اطمینان حاصل کنید.

1.گوتوتی‌آر

گوتوتی‌آر

شرکت گوهران تیام آرتا با نام تجاری گوتوتی‌آر بیش از 14 سال است که در زمینه مهاجرت علاقه‌مندان به اروپا، آفریقا، آمریکا، کانادا، اقیانوسیه و … فعالیت می‌کند.

این مجموعه با بهره‌گیری از 200 متخصص مهاجرت در زمینه مهاجرت می‌تواند پاسخگو تمام نیازها و سؤالات شما درباره کشور مقصدتان باشد.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-43000021

آدرس تهران: جردن، قبل از چهارراه جهان کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

آدرس تبریز: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، جنب پارکینگ فجر، ساختمان کارن، طبقه ۵

آدرس شیراز: شیراز، قصرالدشت، کوچه ۶۲ الف، ساختمان مدیکس، طبقه اول، واحد دوم – گوتوتی آر

آدرس مشهد: مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین ۲۳/۱ (تقاطع فلسطین و سناباد)، انتهای سناباد، روبه روی مرکز بهداشت، جنب عابربانک سپه، پلاک ۹۳۰، طبقهٔ سوم، واحد سه

2.قاره پیما

قاره پیما

قاره‌پیما انتخاب بعدی شما در بین مؤسساتی است که در زمینه اخذ اقامت سنت کیتس و نویس فعالیت می‌کنند. این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه ویزا، در بخش‌های خرید بلیط هواپیما، برگزاری تور و… هم فعالیت می‌کند.

برند قاره‌پیما متعلق به مؤسسه خدمات مسافر هوایی و گردشگری سفر نیلی کرج با شماره ثبت 31654 می‌باشد که دارای مجوز‌های رسمی برای فعالیت است.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91028292  –  09121931613

آدرس: بلوار ارم – پلاک 214 طبقه دوم واحد 5

3.تراست گلوبال

تراست گلوبال

تراست گلوبال با چندین سال سابقه به دنبال رفع مشکلات متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور می‌باشد و در این راستا فعالیت‌های زیادی را در سال‌های گذشته انجام داده است.

این مؤسسه مهاجرتی با بهره‌گیری از وکلا و مشاورین مجرب به دنبال رفع مشکلات و آسان‌سازی مسیر مهاجرت به کشورهایی نظیر سنت کیتس و نویس می‌باشد.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-41406460  –  09121093407

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، برج کیان، طبقه ۱۵، واحد ۱۰

4.سفیران سروش سعادت

سفیران سروش سعادت

سفیران سروش سعادت یک مؤسسه بین‌المللی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری است که از سال 1392 فعالیت خود را زیر نظر کادر مجرب آغاز کرده.

این مؤسسه دارای مجوزهای مربوط برای انجام امور مهاجرتی مثل مجوز رسمی اعزام دانشجو، مجوز رسمی کاریابی در آلمان و … می‌باشد.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91003232

آدرس: تهران، خیابان ميرداماد ميدان مادر – خیابان سنجابي پلاك بیست‌طبقه سه واحد نه

5.ثبتا

ثبتا

اگر به دنبال موسسه‌ای با تخصص در زمینه امور ثبتی و مهاجرت هستید، مؤسسه امور ثبتی و اداره بین‌الملل ثبتا بهترین گزینه برای شماست. این مؤسسه با تجربه‌ای قدیمی در این حوزه فعالیت می‌کند و گسترهٔ خدمات آن شامل موارد متنوعی است.

مؤسسه امور ثبتی و اداره بین‌الملل ثبتا خدمات ثبت رسمی بین‌المللی را ارائه می‌دهد و همچنین به شما در خدمات مهاجرتی، ویزا و ریجکتی کمک می‌کند.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91031568

آدرس: تهران – جردن، نرسیده به پارک‌وی، روبروی صداوسیما جمهوری اسلامی ایران

6.حامی مهاجر

حامی مهاجر

شرکت حامی مهاجر در زمینه تور، هتل، بلیط هواپیما، مهاجرت و اقامت، ثبت شرکت و … به مشتریان خود در داخل و خارج از ایران خدمات ویژه‌ای ارائه می‌کند.

می‌توانید از مشاوره و خدمات حامی مهاجر برای مهاجرت به سنت کیتس و نویس بهره ببرید؛ زیرا این شرکت چندین سال در زمینه مهاجرت به آمریکا فعالیت داشته است.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91319191  –  021-49078

آدرس: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

7.آتیه آفرینان ایرانیان

آتیه آفرینان ایرانیان

مجموعه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 16 سال سابقه، 7 مجوز از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و مجوز رسمی از وزارت کار، تعاون و رفاه دارای دفاتر بسیار زیادی در داخل و خارج از ایران می‌باشد.

البته این شرکت در زمینه مهاجرت کاری و دیگر روش‌ها هم فعالیت می‌کند؛ اما موردهای موفق زیادی در زمینه مهاجرت تحصیلی در وب‌سایت این مجموعه دیده می‌شود.

برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی که برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 2172207

آدرس تهران 1: تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به خیابان حصاری، پلاک 138، طبقه 5، واحد 27

آدرس تهران 2: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، روبروی پمپ‌بنزین، پلاک 105، واحد 3، طبقه 1

آدرس شیراز: شیراز، خیابان ستارخان، خیابان ولیعصر، بین کوچه 16 و 18، پلاک 44

جمع‌بندی

در حال حاضر شما با جزایر زیبای سنت کیتس و نویس آشنا شدید، جایی که بسیاری از افراد آن را به‌عنوان خانه دوم خود انتخاب می‌کنند. به دلیل قوانین پیچیده مهاجرت به این کشور بهتر است قبل از هر اقدامی با متخصصین بهترین شرکت مهاجرت به سنت کیتس و نویس مشاوره داشته باشید.

سنت کیتس و نویس دو جزیره بسیار زیبا بافرهنگ و سنت‌های متفاوت هستند که می‌توانند تجربه زندگی متفاوتی را برای شما رقم بزنند.

بسیاری از سرمایه‌گذاران ایرانی در سال‌های گذشته به دلیل قوانین مالیاتی و اقتصاد روبه‌رشد این کشور جذب آن شده و در حال حاضر در آنجا زندگی می‌کنند.

شما هم به‌راحتی می‌توانید با روش‌هایی که برای شما شرح دادیم به این کشور زیبا مهاجرت کنید، در حال حاضر سرمایه‌گذاری در سنت کیتس گزینه بسیار مناسبی است.

حالا شما به ما بگویید که از بین کشورهای سنت کیتس و نویس، دومینیکا و سریلانکا که هر سه کشور جزیره‌ای می‌باشند کدام‌یک را برای زندگی انتخاب می‌کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی