اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

خرید ملکسرمایه گذاری

بهترین شرکت مهاجرت از طریق خرید ملک【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

بهترین شرکت مهاجرت از طریق خرید ملک کدام است؟ بدون شک دانستن بهترین مؤسسه مهاجرت یکی از مهم‌ترین عوامل برای شروع اخذ ویزا و اقامت در کشورهای مختلف است. در این مقاله سعی کرده‌ایم مجموعه‌ای از برترین مؤسسات مهاجرتی را که شما از طریق آنها می‌توانید به خارج از کشور مهاجرت کنید به شما معرفی کنیم. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق خرید ملک را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

امیدواریم پس از مطالعه این مقاله بتوانید بهترین دفتر مهاجرتی را برای خود انتخاب کنید تا بتوانید از طریق خرید ملک مهاجرت خود را آغاز کنید. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم نکاتی را که پیش از انتخاب شرکت مهاجرت باید به آنها توجه کنید به شما یادآوری کنیم.

ویژگی‌های ضروری این مؤسسات را در قسمت اول مقاله بررسی می‌کنیم، سپس به سراغ 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق خرید ملک می‌رویم.

توصیه می‌کنیم برای شناخت بهتر مؤسسات برتر مهاجرت تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

بهترین مؤسسه مهاجرتی از طریق خرید ملک

انتخاب بهترین شرکت مهاجرت به این معنا نیست که چشم و گوش خود را ببندید و یکی را بر دیگری باتوجه‌به تجربه و دانش خود و یا دیگران انتخاب کنید. بااین‌حال، اگر می‌خواهید از سردرگمی در این زمینه جلوگیری کنید و با اطمینان آژانس مهاجرتی موردنظر خود را انتخاب کنید، توصیه می‌کنیم این نکات را رعایت کنید.

هدف مهاجرت خود را مشخص کنید

بهترین مؤسسه مهاجرتی از طریق خرید ملک
بهترین مؤسسه مهاجرتی از طریق خرید ملک

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های افرادی که به دنبال بهترین شرکت مهاجرت هستند، بدون شک مقوله نوع مهاجرت است. شاید این افراد به دلایل مختلفی مانند تحصیل، اشتغال یا سرمایه‌گذاری و غیره قصد مهاجرت داشته باشند، اما یکی از بهترین روش‌های مهاجرت از طریق خرید ملک است. ازاین‌رو شما باید به دنبال بهترین مؤسسه مهاجرت از طریق خرید ملک باشید.

هنگامی که شما اهداف خود را تعیین کردید، به‌عنوان‌مثال اگر قصد دارید مهاجرت از طریق خرید ملک را انتخاب کنید، باید روی اهدافی که تعیین کرده‌اید تمرکز کنید و گام‌های بعدی را برای تعیین بهترین گزینه بردارید.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق خرید ملک، کشور اسپانیا می باشد؛ ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق خرید ملک، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

شخصاً آژانس‌ها بررسی کنید

به‌عنوان یکی از متقاضیان ویزای مهاجرتی باید اطلاعات کافی از شرکت مهاجرتی موردنظر خود داشته باشید. اما توصیه می‌کنیم به‌صورت حضوری به دفاتر این نمایندگی‌ها مراجعه کرده و اطلاعاتی که در این زمینه دریافت کرده‌اید را از نزدیک مقایسه کنید.

در واقع از این طریق می‌توانید سریع‌تر به نتایج دلخواه برسید. این امر به هر دلیلی روند پذیرش و مهاجرت شما را تسریع می‌کند. مؤسسه موردنظر صرف‌نظر از تجهیزات و امکانات خوبی که داشته باشد ممکن است که در سطح فعالیت ضعیف و ناکافی باشد. دردسترس‌بودن وکلای مهاجرت معیار بسیار خوبی برای انتخاب شرکت مهاجرتی موردنظر شما محسوب می‌شود.

عدم پرداخت مبالغ غیرعادی

در مواردی نیز مشاهده شده است که مراکز و آژانس‌های مهاجرتی از متقاضیان مبالغ هنگفتی را اخذ می‌کنند و به زورگیری و کلاهبرداری نیز اقدام می‌کنند. اساساً تحویل هر نوع مدارک و یا هزینه‌های ویژه، منوط به وظایف و دستورالعمل‌هایی است که از طرق قانونی به این مراکز ابلاغ می‌شود.

سعی کنید پس از شناسایی و تأیید آژانس مربوطه این کار را انجام دهید. اگرچه اکثر آژانس‌های معتبری که در بین بهترین آژانس‌های مهاجرت قرار می‌گیرند، اعتبار و مهارت‌های موردنیاز در این زمینه را دارند، اما پس از کسب اطمینان کامل بهتر است که اقدامات لازم را آغاز کنید.

به محض اینکه متوجه شدید مرجع ذیصلاح صلاحیت لازم را ندارد و در این زمینه مشکل دارید، سریعاً مراتب را به پلیس و مراجع قضایی اطلاع دهید تا اقدامات لازم برای این منظور انجام شود. ما در این مقاله قصد داریم که خطرات ممکن برای شما را به صفر برسانیم.

برای پیدا کردن بهترین شرکت مهاجرت عجله نکنید

وقتی نوبت به انتخاب بهترین شرکت مهاجرت می‌رسد، اولین گزینه لزوماً بهترین انتخاب نیست. بهتر است در این مورد عجله نکنید. به شما توصیه می‌کنیم صبور باشید. باعجله نمی‌توانید انتخاب درستی داشته باشید.

علاوه بر جستجو در وب، دریافت اطلاعات از افراد باتجربه، همیشه باید به‌خاطر داشته باشید که فرآیند مهاجرت به صبر و آرامش نیاز دارد و لازم نیست که شما شتابزده عمل کنید. بنابراین همه چیز در مورد اهداف شما در این زمینه است، پس در این زمینه عاقلانه و صبورانه عمل کنید.

پشتیبانی و پیگیری از سازمان‌های مربوطه

یکی از مواردی که به متقاضیان مهاجرت اطمینان بیشتری در انتخاب بهترین کارگزاری مهاجرت را می‌دهد، پشتیبانی و پیگیری کارگزار مربوطه است. این بدان معناست که شرکت مهاجرت مسئولیت تمامی مراحل اخذ ویزا به دلایل مختلف، مصاحبه و آمادگی برای پذیرش شما به عنوان متقاضی مهاجرت را بر عهده دارد و شما باید اختیار این امور را به آژانس انتخابی خود بسپارید.

آژانس‌هایی با پشتیبانی و پیگیری مستمر و هدفمند همیشه متقاضیان بیشتری نسبت به سایر دفاتر مهاجرت دارند. این در حالی است که به لطف فضای مجازی، اکثر این آژانس‌ها دارای وب سایت‌های اختصاصی در زمینه مهاجرت هستند و فعالیت‌های چشمگیری در این زمینه انجام می‌دهند.

در زیر شما را با ویژگی‌های ضروری بهترین دفاتر مهاجرت آشنا می‌کنیم. البته علاوه بر ویژگی‌هایی که شرکت مهاجرت باید داشته باشد، می‌توانید با مراجعه به نکاتی که در بالا ذکر شد، در این زمینه نیز انتخاب عاقلانه‌ای داشته باشید.

ویژگی‌های 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق خرید ملک

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین آژانس‌های مهاجرتی در کشور، فعالیت هایی است که آنها را از سایر آژانس‌های موجود متمایز می‌کند:

سابقه درخشان در زمینه مهاجرت

یکی از مواردی که در انتخاب آژانس مهاجرت به شما اطمینان می‌دهد، بررسی سوابق و تجربیات آژانس در زمینه مهاجرت است.

رزومه شرکت مورد نظر شما گاهی به صورت کتبی از طریق سایت موسسه در اختیار شما قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که شرح فعالیت این مؤسسات و سوابق آنها با احتساب تاریخ تاسیس در نظر گرفته شده است. مؤسسات با قدمت بیشتر اغلب جلوتر از بقیه می‌باشند.

از وکلای حرفه ای بهره مند هستند

یکی دیگر از مزیت‌ها و ویژگی‌های هر یک از بهترین دفاتر مهاجرتی استفاده از تیم وکلا یا متخصص در زمینه مهاجرت است. وکلای مهاجرت، وکلایی هستند که دارای مجوز فعالیت می باشند و می‌توانند به افرادی که می‌خواهند مهاجرت کنند، برای اخذ ویزا و انجام مراحل قانونی در زمینه مهاجرت کمک شایانی کنند.

بهترین دفاتر مهاجرت با مدیریت فعال و پویا

مدیران بهترین دفاتر مهاجرت معمولاً وکلای کارکشته ای هستند که می‌توانند خدمات استثنایی را به علاقه مندان به این رشته ارائه دهند. مهارت‌های دیگری که مدیریت و تیم‌های مرتبط باید از آنها بهره مند شوند شامل تسلط به زبان‌های خارجی به ویژه انگلیسی است.

داشتن مجوزهای مورد نیاز

این احتمالاً اولین چیزی است که هنگام ورود به یک شرکت مهاجرت به دنبال آن می‌گردید. در واقع هر یک از آژانس‌های مهاجرتی با اعتبار یک سال می‌باشند. بنابراین داشتن مجوز موقت به معنای تنظیم فعالیت‌های موسسه مربوطه به صورت رسمی و قانونی است.

داشتن تیم مشاوره حرفه ای

در اکثر آژانس‌ها و بهترین دفاتر مهاجرت، همیشه می‌توانید مشاوره تخصصی، حتی به صورت رایگان دریافت کنید. از آنجایی که مراحلی مانند مراحل مهاجرت و مدارک فرآیندهای نسبتاً پیچیده و تخصصی هستند، باید توسط وکلای مجرب انجام شوند. مشاوره گرفتن از افراد متخصص و همچنین آشنایی با هر یک از مراحل ذکر شده در بالا می‌تواند تا حد زیادی اعتماد به نفس و اطمینان شما را نسبت به کارها افزایش دهد.

دسترسی آسان

فعال‌ترین دفاتر مهاجرت در شهرهای بزرگ و کلان شهرها قرار دارند. بنابراین در هر یک از این شهرها فعال‌ترین و با تجربه ترین دفاتر مهاجرتی را خواهید یافت که می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. علاوه بر وب سایت‌هایی که این نمایندگی‌ها در خدمت شما قرار دارند، می‌توانید به راحتی به این مراکز دسترسی داشته باشید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

با این حال، هر متقاضی مهاجرت از طریق خرید ملک می‌تواند به صورت جداگانه برای تکمیل مدارک اقدام کند و مراحل مختلفی را طی کند و خود به صورت فردی اقدام نماید. با این حال توصیه می‌کنیم برای بهره مندی از این خدمات بهترین شرکت مهاجرت از طریق خرید ملک را انتخاب کنید.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق خرید ملک ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق خرید ملک

در این قسمت به معرفی مهم‌ترین و بهترین دفاتر مهاجرتی ایران می‌پردازیم. این مجموعه متشکل از 10 موسسه شناخته شده در این زمینه است. اما ذکر این نکته ضروری است که علاوه بر این گروه، آژانس‌ها و سازمان‌های مهاجرتی دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند به هر نحوی در این گروه قرار گیرند.

با این حال، انتخاب و قرار دادن بهترین دفاتر مهاجرت بر اساس سوابق و فعالیت‌های خاص این آژانس‌ها است، ما تنها می‌توانیم تعدادی از دفاتر مهاجرت فعال را معرفی کنیم.

1 . موسسه مهاجرتی قصران گروپ

با توجه به اینکه شرایط اقتصادی در اغلب کشور‌های اروپایی بزرگ ثبات بیشتری نسبت به ایران دارد بنابراین سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در این کشور‌ها یک فرصت طلایی برای کسانی است که سرمایه کلانی دارند و نمی‌دانند این سرمایه را وارد چه مسیری کنند تا سود بسیار زیادی داشته باشند.

اما شما نباید بی‌گدار به آب بزنید. کدام یک از کشور‌ها می‌تواند آینده درخشانی را در زمینه خرید ملک برای شما به همراه داشته باشد؟ شما در کدام یک از استان‌ها و مناطق کشور انتخابی باید ملکی خریداری کنید که از آینده سرمایه خود اطمینان داشته باشید؟ آیا ملکی که به شما فروخته می‌شود کاملاً قانونی است؟

بنابراین برای اینکه بتوانید به یک انتخاب درست برسید و در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید باید ابتدا بهترین شرکت برای مهاجرت از طریق خرید ملک را انتخاب نمایید. ما به شما مجموعه قصران گروپ را معرفی می‌کنیم. این مجموعه نه تنها در زمینه مهاجرت به روش‌های مختلف فعالیت دارد بلکه اگر شما به فکر خرید ملک در کشور‌های دیگر به خصوص در فرانسه هستید می‌توانید بر روی کمک قصران گروپ حساب کنید.

کارشناسان حرفه‌ای و همچنین کارشناسان حقوقی زبده در این مجموعه حضور دارند که به شما کمک می‌کنند بهترین کشور و بهترین منطقه را براساس هدف خود از خرید ملک انتخاب کنید. از طرف دیگر کلیه امور قانونی جهت خرید ملک و بررسی اسناد و مدارک قانونی بودن آن توسط مؤسسه قصران گروپ انجام خواهد شد. در واقع شما یک مجموعه حرفه‌ای را در کنار خود دارید.

2. موسسه بین المللی هرمس اپلای

موسسه مهاجرتی هرمس

موسسه هرمس اپلای دارای سابقه طولانی در اخذ ویزای موقت و دائم برای متقاضیان از طریق خرید ملک است. این آژانس افتخارات بسیاری را در کارنامه خود دارد. تیم‌های مدیریتی، فنی و حقوقی این آژانس معتبر به خود می‌بالند که یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی کشور بوده و بازخورد مناسب و مثبتی از متقاضیان دریافت کرده اند.

یکی از عناصر کلیدی فعالیت‌های شرکت موسسه بین المللی هرمس اپلای تعهد و سخت کوشی و همچنین ارتقای دانش مهاجرت آنها برای مهاجرت از طریق خرید ملک بوده است. خدمات ارائه شده توسط موسسه هرمس اپلای شامل انواع خدمات مربوط به اقامت دائم، ویزای توریستی، ویزای مهارتی، ویزای کار، بورسیه، اعزام پزشک و ویزای سرمایه‌گذاری است. برای اطلاعات بیشتر و تماس با آژانس‌ مربوطه لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید:

آدرس: تهران – ولیعصر، باغ فردوس، خیابان عارف نسب، خیابان لادن(دبیر سیاقی)، پلاک 8

شماره تماس: 02122654650

3. دفتر مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

یکی از بهترین موسسه‌های مهاجرتی در زمینه مهاجرت از طریق خرید ملک، موسسه مهاجرتی گو تو تی آر است. این شرکت مهاجرتی با داشتن دو دفتر در ایران و ترکیه با موفقیت پاسخگوی نیاز اکثر مشتریان در زمینه اقامت از طریق خرید ملک در سایر کشورهای جهان است.

در هر زمان می‌توانید از مشاوره‌های معتبر کارشناسان حرفه ای این آژانس بهره مند شوید. شما می‌توانید هر سوال یا نگرانی را در زمینه مهاجرت از طریق خرید ملک به کشورهای مختلف اعم از ترکیه، یونان و قبرس دارید با کارشناسان این آژانس معتبر در میان بگذارید.

آدرس دفتر مرکزی: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 021 43000 021

4. موسسه مهاجرتی بالدانو

موسسه مهاجرتی بالدانو

یکی دیگر از آژانس‌های مهاجرتی که یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی در ایران است، موسسه مهاجرتی بالدانو است. این آژانس به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین دفاتر مهاجرت در ایران شناخته می‌شود. خدمات این آژانس کاملاً به روز و بر اساس آخرین اطلاعات مهاجرت است.

ارائه خدمات در زمینه ویزای کار، سرمایه‌گذاری تنها بخشی از فعالیت‌های آژانس است. پشتیبانی این موسسه مهاجرتی 24 ساعته است و تیمی متعهد از وکلای برجسته و با تجربه در این زمینه که در هر مرحله از شما پشتیبانی می‌کنند، پاسخگوی نیازهای شما خواهند بود.

این آژانس توانسته است به یکی از بی نظیرترین و برجسته‌ترین آژانس‌های ایران در زمینه مهاجرت و مشاوره حقوقی تبدیل شود. یکی از برتری‌های این آژانس ارتباط آنلاین مستقیم با متخصصین مهاجرت و بهره مندی از خدمات تخصصی مختلف در زمینه درخواست و ویزای مهاجرت از طریق خرید ملک است.

برای بهره مندی از خدمات این سازمان می‌توانید با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید و یا در صورت نیاز از طریق مشاوره رایگان در سایت موسسه مهاجرتی بالدانو سوالات خود را مطرح نمایید.

آدرس: خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی، نبش خرمشهر، پلاک 109، طبقه اول، واحد 1

تهران – تلفن: 43859-021

5. شرکت مهاجرت ادیسه

موسسه مهاجرتی اودیسه

یکی دیگر از بهترین دفاتر مهاجرتی کشور، موسسه مهاجرتی ادیسه است. این آژانس توانسته است به عنوان یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی در طبقه بندی آژانس‌های مهاجرتی خرید ملک شناخته شود.

در حالی که این شرکت در زمینه اعزام دانشجو و اخذ ویزای کار فعالیت می‌کند، پرونده بسیار خوبی برای مهاجرت از طریق خرید ملک را نیز دارد. این آژانس دارای تیم حرفه ای از مشاوران و کارشناسان در زمینه امور حقوقی مهاجرتی است. کارشناسان این دفتر مهاجرتی به زبان‌های مختلف مسلط بوده و همچنین در بازیابی مدارک، مهارت بسیار بالایی را نیز دارند. سایر روش‌های مهاجرت مانند استخدام و ثبت شرکت در خارج از کشور، راه اندازی کسب و کار و سرمایه‌گذاری در املاک نیز این موسسه سابقه قابل قبولی دارد.

اگر همچنان مردد هستید و نمی‌توانید در این زمینه تصمیم بگیرید، باید آکادمی مهاجرت ادیسه را امتحان کنید. موسسه مهاجرتی ادیسه دارای دفتر مرکزی در تهران است.

آدرس شعبه شهرک غرب- بلوار دادمان- نبش خیابان درختی- کوچه عماد خراسانی- پلاک ۲ – طبقه ۴ – شرکت ادیسه

تلفن: ۰۲۱۸۷۱۶۳۰۰۰

6. موسسه مهاجرتی آریانا پارس

موسسه مهاجرتی آریانا پارس

موسسه مهاجرتی آریانا پارس یکی از بهترین شرکت‌های مهاجرتی کشور است که در سال‌های اخیر توانسته به عنوان یکی از کارآمدترین و حرفه ای ترین مؤسسات در حوزه مهاجرت از طریق خرید ملک فعالیت کند. این آژانس در بین سایر آژانس‌های مهاجرتی و قانونی به عنوان حرفه‌ای ترین آژانس مهاجرتی برای خرید ملک و اخذ ویزای کاری شناخته شده است.

وجود شعبه‌های متعدد این آژانس در کشورهای دیگر باعث شده است که به بسیاری از متقاضیان برای مهاجرت کمک‌های شایانی بکند. خدمات ارائه شده توسط این موسسه کاملاً مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط این حوزه است.

برای بهره مندی از خدمات این سازمان می‌توانید به سایت این شرکت مراجعه و یا از طریق آدرس زیر به این سازمان مراجعه نمایید.

آدرس: اتوبان ستاری، بلوار لاله شرقی، بلوار شاهین جنوبی، نرسیده به همت، پلاک ۵۵، واحد ۳

تلفن: 02191098002

7. شرکت مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا به عنوان یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی ایران در زمینه مهاجرت از طریق خرید ملک و اخذ ویزا سرمایه‌گذاری شناخته شده است.

موسسه کاریابی مهاجری صبا ویزا با تیمی حرفه ای در این زمینه راه اندازی شده تا تمامی مراحل اخذ ویزا را از طریق خرید ملک انجام دهد.

برای شروع کار پروسه مهاجرتی خود می‌توانید به سایت موسسه مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید.

آدرس دفتر مرکزی: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

8. موسسه مهاجرتی شادا

"</p

موسسه مهاجرتی شادا در حال حاضر یکی از فعال‌ترین مؤسسات مهاجرتی در کشور است که در زمینه مهاجرت از طریق خرید ملک فعالیت می‌کند.

این موسسه مهاجرتی یک موسسه حقوقی مهاجرتی است که با کمک وکلای متخصص و مجرب، اعتماد مشتریان خود را جلب کرده است. این آژانس مهاجرتی وکیلان بسیاری در کشورهای دیگر دارد. برای شروع کار مهاجرت خود از طریق خرید ملک و سرمایه‌گذاری می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

آدرس: شریعتی، بالاتر از باغ سفارت انگلیس، ساختمان سفیران، طبقه ششم، واحد B6

شماره تماس: 02191009946

9. موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی و حقوقی سروش فردا یکی از موسساتی است که در سال‌های اخیر با دانش حرفه ای و مدرن مهاجرتی به عنوان یکی از بهترین مؤسسات مهاجرتی کشور شناخته شده است.

ارائه مشاوره و ارائه خدمات در زمینه اخذ ویزا و اقامت از طریق خرید ملک در کشورهایی مانند گرجستان، یونان، قبرس و ترکیه از طریق این موسسه انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید و یا با شماره زیر تماس برقرار نمایید.

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

تلفن: 02157680

10. شرکت مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی مهاجر

موسسه مهاجرتی و حقوقی حامی مهاجر با ارائه خدمات گسترده در زمینه اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در کشورهای معتبر اروپایی و همچنین اخذ ویزا از طریق خرید ملک به عنوان یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی کشور شناخته می‌شود.

شما از طریق این موسسه مهاجرتی می‌توانید در کشورهای اروپایی سرمایه‌گذاری کنید و اقامت این کشورها را نیز دریافت نمایید. همچنین وقت سفارت و سایر خدمات مهاجرتی را نیز می‌توانید به تیم حرفه ای حامی مهاجر بسپارید.

آدرس: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

تلفن: 02191319191

11. آژانس مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

یکی دیگر از معتبرترین مؤسسات مهاجرتی ایران، موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ است. این موسسه مهاجرتی از سال 2015 در زمینه مهاجرت فعالیت دارد. این آژانس که به عنوان یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی در کشور شناخته می‌شود، فعالیت‌های مختلفی را برای اخذ ویزا و اقامت در بسیاری از کشورها از طریق خرید ملک و سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد.

در سال‌های اخیر این آژانس مهاجرتی فعالیت‌های چشمگیر و موفقی در زمینه مهاجرت از طریق خرید ملک داشته است. توصیه می‌کنیم متقاضیانی که قصد دارند در امریکا و اروپا اقامت از طریق خرید ملک و سرمایه‌گذاری داشته باشند و پاسپورت دوم دریافت کنند به موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ مراجعه نمایند.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

در پایان

امروزه بسیاری از مهاجران به این فکر می‌کنند که به کدام کشور می توانند از طریق خرید ملک مهاجرت کنند و اقامت آن کشور را دریافت نمایند. برای پاسخ به این سوال ما این مقاله را برای شما تهیه کردیم. لازم به ذکر است که در سال‌های اخیر کشور های بسیاری مانند ترکیه، پرتغال و اسپانیا اقدام یه صدور ویزا از طریق خرید ملک برای متقاضیان کرده اند. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق خرید ملک توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

برای اطلاع از آخرین اخبار و پاسخ به سوالات خود در مورد 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق خرید ملک با کارشناسان برتر ویزا تماس بگیرید.

علاوه بر این، متقاضیان مهاجرت می‌توانند از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام برتر ویزا اخبار مهاجرتی را دنبال کنند.

سوالات متداول

بهترین شرکت مهاجرت از طریق خرید ملک کدام است؟

از بهترین موسسه‌های مهاجرتی از طریق خرید ملک می‌توانیم به موسسه‌های مهاجرتی گوتوتی‌آر و موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ اشاره داشته باشیم. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق خرید ملک به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

اخذ اقامت از طریق خرید ملک در کدام کشورها امکان پذیر است؟

بسیاری از کشورها، ویزا، اقامت دائم و حتی شهروندی را به خریداران خانه ارائه می‌دهند. مهم‌ترین آنها اسپانیا، پرتغال، یونان، فرانسه، ترکیه، قبرس و مالت هستند.

کدام کشورها از طریق خرید ملک ویزا و اجازه اقامت صادر نمی‌کنند؟

تعداد زیادی وجود دارد، اما آلمان، استرالیا و کانادا مهم‌ترین آنها هستند. شما حتی نمی‌توانید هنگام خرید ملک در این کشورها ویزا بگیرید. این فقط به این معنی است که شما در حال سرمایه‌گذاری هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی