logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

توریستی

بهترین شرکت ویزای توریستی 【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

سفر به خارج از کشور به این راحتی نیست، شما نمی‌توانید هر زمانی تنها با بلیط هواپیما خود وارد کشور دیگری شوید، زیرا بسیاری از کشورها مقرراتی برای ورود مسافران خارجی دارند و این در هنگام سفر شما بسیار مهم است. ویزای توریستی توسط کشور مقصد صادر می‌شود، به این معنی که حضور و ورود شما را تایید می‌کنند. اگر قصد مسافرت به خارج از کشور را دارید، حتما مقاله بهترین شرکت ویزای توریستی را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

در واقع ویزا یک سند رسمی است که به دارنده آن اجازه ورود به یک کشور خارجی را می‌دهد. ویزاها معمولاً مهر می‌شوند یا روی پاسپورت دارنده الصاق می‌گردند. ویزا انواع مختلفی دارد و دارندگان هر ویزا در کشور میزبان حقوق متفاوتی را خواهند داشت.

برای سفر یا مهاجرت به کشوری دیگر باید به سفارت آن کشور مراجعه کرده و درخواست مجوز سفر را به همراه مدارک مورد نیاز ارائه دهید.

ما در این مقاله در قسمت اول به بررسی شرایط دریافت ویزای توریستی می‌پردازیم و در قسمت دوم 10 شرکت برتر ویزای توریستی را به شما معرفی خواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات کامل در مورد ویزای توریستی و 10 شرکت برتر ویزای توریستی این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

فهرست مطالب

تفاوت بین ویزا و پاسپورت چیست؟

پاسپورت یکی از اسناد بین المللی است که توسط دولت برای شناسایی مسافران در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد. در واقع پاسپورت مدرکی است که تایید می‌کند شما شهروند یک کشور خاص هستید. با این حال، ویزا مجوزی است که در یک صفحه از پاسپورت شما قرار می‌گیرد و ثابت می‌کند که می‌توانید وارد کشور مقصد شوید، در آن بمانید یا از آن خارج شوید.

چگونه ویزا بگیریم؟

چگونه ویزا بگیریم؟
چگونه ویزا بگیریم؟

برای دریافت ویزا، با پاسپورت خود به سفارت یا کنسولگری کشوری که می‌خواهید به آن سفر کنید بروید. اطمینان حاصل کنید که پاسپورت شما حداقل 6 ماه اعتبار دارد، زیرا سفارت تنها از پاسپورت شما برای شناسایی و بررسی هویت شما استفاده می‌کند (مثال: گواهی تولد و کارت ملی معتبر نیستند). از آنجایی که پروسه ویزا زمان بر است، آن را به لحظه آخر رها نکنید و سعی کنید هر چه زودتر ویزای سفر خود را دریافت کنید.

برخی از کشورها برای افرادی که شرایط پزشکی خاصی مانند ایدز دارند، ویزا را رد می‌کنند. شرایط خاص به کشور و گروه ویزا بستگی دارد. نمونه‌های قابل توجهی از کشورهایی که نیاز به آزمایش ATV برای مسافرت به روسیه و ازبکستان وجود دارد.

انواع ویزا

معمولاً انواع مختلفی از ویزا وجود دارد و هر کشوری با توجه به شرایط خود ویزاهای متفاوتی را صادر می‌کند. با این حال، برای اکثر دسته‌های ویزا، آنها به موارد زیر تقسیم می‌شوند:

ویزای توریستی

این یک نوع ویزا است که برای مقاصد مسافرتی و گردشگری به متقاضیان اعطا می‌شود.

ویزای تحصیلی

افرادی که قصد تحصیل در کشورهای دیگر را دارند باید این ویزا را دریافت کنند تا در طول تحصیل در کشوری که می‌خواهند بمانند، بتوانند اقامت قانونی را داشته باشند.

ویزای بازدید از بستگان

بسیاری از کشورها نوعی ویزا به نام ویزای بازدید از بستگان دارند که تقریباً مشابه ویزای توریستی است. با این حال، آنها نیز تفاوت‌هایی دارند. دریافت این ویزا معمولاً ساده‌ترین نوع دریافت ویزا می‌باشد.

ویزای کار

این نوع ویزا برای افرادی صادر می‌شود که برای کار به کشور دیگری سفر می‌کنند.

ویزای تجاری

این نوع ویزا برای بازرگانان و مسافران صادر می‌شود.

ویزای درمان

این نوع ویزا برای درمان در کشور دیگری صادر می‌شود و نیاز به مدارک پزشکی موجه دارد.

ویزا بر اساس دفعات مجاز ورود و خروج

انواع ویزا بر اساس دفعات ورود و خروج به این شکل می‌باشد.

ویزای یکبار ورود

با این ویزا تنها یک بار مجاز به ورود به کشور مقصد هستید و پس از یک بار ورود و خروج از کشور مقصد این ویزا باطل می‌شود.

ویزای دوبار ورود

این نوع ویزا فقط به شما اجازه می‌دهد تا دو بار وارد کشوری شوید که می‌خواهید به آن سفر کنید. دفعه بعد باید دوباره برای دریافت ویزا اقدام کنید.

ویزای چند بار ورود

ویزائی که در مدت اعتبار چندین بار قابل استفاده است و می‌توان چندین بار از آن استفاده کرد.

ویزای ترانزیت فرودگاهی

این ویزا در واقع یک ویزای تغییر پرواز است و برای زمانی که قصد دارید مسیر پرواز خود را تغییر دهید ارائه می‌شود. در برخی کشورها حتی برای ترانزیت نیاز به ویزا دارید. دارندگان ویزا حق خروج از فرودگاه را ندارند و فقط می‌توانند با ویزای خود از هواپیما پیاده شوند و برای سوار شدن به هواپیمای دیگر به سالن ترانزیت بروند.

نوع دیگری از ویزای ترانزیت برای مسافرانی صادر می‌شود که پس از فرود در فرودگاه، باید با پرواز به فرودگاه دیگری در همان شهر یا کشور پرواز کنند. این نوع ویزا معمولاً اجازه اقامت چندگانه را می‌دهد و در طبقه بندی شینگن به ویزای B معروف است.

ویزا بسته به زمان صدور

انواع ویزا بسته به زمان صدور شامل این موارد می‌شود.

ویزای قبل از سفر

برای دریافت این نوع ویزا فرد باید قبل از سفر از طریق روش‌های موجود ویزا را دریافت کند.

ویزای در بدو ورود

این نوع ویزا با ورود به خاک کشور مقصد و با ارائه مدارک و هزینه‌ها صادر می‌شود.

شرایط دریافت ویزا

شرایط دریافت ویزا
شرایط دریافت ویزا

برخی از ویزاها پس از ورود به کشور مقصد صادر می‌شوند، در حالی که برخی دیگر قبل از سفر از طریق سفارت یا کنسولگری کشور مقصد صادر می‌گردند. در برخی موارد، مسافران خارجی ممکن است به دفاتر اخذ ویزا مراجعه کنند. آژانس‌ها توسط مقامات خارجی، سفارتخانه‌ها یا کنسولگری‌ها مجاز به درخواست ویزا برای سفر از طرف مسافران هستند.

اینکه آیا ویزا اعطا می‌شود یا نه به طور کلی به ملیت متقاضی، مدت اقامت و فعالیت‌هایی که متقاضی ممکن است بخواهد در کشور مقصد انجام دهد بستگی دارد. این ممکن است دسته‌های مختلفی از ویزاها را با شرایط مختلف تعریف کند.

مرجع صادرکننده ویزا شعبه ای از وزارت خارجه یا کنسولگری کشور مقصد است و مدارک لازم می‌تواند ثابت کند که متقاضی می‌تواند در کشور میزبان امرار معاش کند یا خیر (از نظر اقامت یا رژیم غذایی).

تمدید ویزا

اگر در حال سفر هستید و اعتبار ویزای شما رو به اتمام است، می‌توانید در هر کشوری که هستید برای تمدید ویزا اقدام کنید. در برخی کشورها این موضوع ساده ای است که نیاز به مراحل سختی ندارد. برخی از کشورها رویه‌های سختگیرانه ای برای تمدید ویزا دارند و ممکن است لازم باشد مرزبانان و پلیس آن کشور را متقاعد کنید.

اگر بیش از مدت زمان مشخص شده در کشوری بمانید، حتی ممکن است مجبور به پرداخت جریمه شوید و برای مدت معینی اجازه سفر مجدد به آن کشور را نخواهید داشت.

مدارک مورد نیاز برای دریافت هر نوع ویزا

مهم نیست که چه نوع ویزا دارید، معمولاً به اسنادی نیاز دارید که همیشه ثابت هستند و فقط در برخی موارد تغییر می‌کنند. از جمله مهم‌ترین مدارکی که برای دریافت تمامی ویزاها باید از قبل تهیه کنید، می‌توانیم به موارد زیر اشاره می‌کنیم:

 • پاسپورت با اعتبار 3 تا 6 ماه پس از پایان سفر
 • فرم‌های ویزای آنلاین و دستی را پر کنید
 • مدارکی که ثابت کند شما قصد بازگشت به کشور محل اقامت خود را دارید، یا اینکه مقیم، دانشجو یا کارمند در کشور محل اقامت خود هستید. البته اگر بازنشسته هستید باید مدارک بازنشستگی خود را ارائه دهید.
 • اسنادی که تناسب مالی را تأیید می‌کنند، مانند حساب بانکی، اسناد مالکیت یا گواهی سهام
 • عکس دیجیتال یا چاپ شده بدون هیچ گونه روتوش
 • تهیه بلیط‌های رزرو شده یا خریداری شده برای رفت و برگشت
 • دعوتنامه از شخص یا شرکتی در کشور مقصد یا رزرو هتل برای مدت اقامت و در برخی موارد رزرو هتل خاص
 • بیمه سفر

برخی از سفارت‌ها برای دریافت ویزا از شما می‌خواهند که مدارک فارسی را به انگلیسی ترجمه کنید و البته گاهی باید به زبان رسمی کشور مربوطه باشد.

ویزای گردشگری یا توریستی

ویزای توریستی یک مجوز مشروط از یک کشور خاص است که به خارجی‌ها اجازه ورود، اقامت و بازدید از کشور میزبان را می‌دهد. به طور معمول، ویزای توریستی ممکن است شامل مدت زمان اقامت فرد، مناطق، تاریخ‌هایی که می‌توانند وارد شوند و تعداد بازدیدهای مجاز در کشور باشد.

این نوع ویزا کاربردها و انواع مختلفی دارد و افراد بر اساس شرایط و دلایلی مانند گردشگری، دیدار با اقوام، شرکت در کنگره یا کنفرانس، مسافرت پزشکی یا کاری برای دریافت ویزای توریستی اقدام کنند. ویزاهای توریستی ویزاهای کوتاه مدت (موقت) هستند که به صورت ویزای یک بار ورود یا دو بار ورود صادر می‌شوند.

ویزای توریستی اساساً اسناد مسافرتی یا هویتی هستند که توسط دولت‌ها یا نهادهای معاهده بین‌المللی برای تسهیل حرکت افراد یا گروه‌های کوچک گردشگران از مرزهای بین‌المللی مطابق با توافق نامه‌های بین المللی صادر می‌شوند. ویزای توریستی دارای مهر، لیبل یا مهر الکترونیکی هستند. رایج‌ترین سند مسافرتی گذرنامه ای است که ویزا در آن به صورت مهر ثبت شود.

این ویزا به شما امکان سفر به کشور مشخص شده را می‌دهد و به شما اجازه ورود یا زندگی در کشورهای دیگر را نمی‌دهد. حتی اگر ویزا دارید، مقامات مهاجرت در مرز ممکن است از ورود شما جلوگیری کنند. هر مسافر باید برای ویزای توریستی جداگانه اقدام کند و ویزای توریستی هرگز به صورت خانوادگی صادر نمی‌شود. درخواست ویزای توریستی برای جوانان (زیر 18 سال) باید توسط والدین یا قیم قانونی انجام گردد.

ویزای توریستی کوتاه مدت یک مجوز ورود و اقامت موقت در کشور مورد نظر شما است.

این دوره نباید بیش از 90 روز باشد.

این ویزای کوتاه مدت برای بازدید از منطقه شینگن اروپا به عنوان ویزای شینگن (توریستی) نیز شناخته می‌شود. ویزای شینگن برای تمامی کشورهای اروپایی که به پیمان شینگن پیوسته اند در دسترس است. با ویزای شینگن، گردشگران می‌توانند به تمامی 26 کشوری که عضو معاهده شینگن هستند سفر کنند.

انواع ویزای توریستی شینگن

 • نوع A (ترانزیت) – یک ویزای ترانزیت است که نیاز به اقامت چندگانه دارد و مسافر فقط تا پرواز بعدی می‌تواند در فرودگاه بماند.
 • نوع B (ترانزیت) – فقط از طریق زمینی به مدت 5 روز حق خروج از فرودگاه را دارند.
 • نوع C (توریستی/کوتاه مدت) – حق اقامت 90 روزه دارند و شما می‌توانید به صورت سه ماهه برای ویزای توریستی اقدام کنید.
 • نوع D (بلند مدت) – این ویزا برای افراد تاجر، کارآفرینان و دانشجویان مناسب است و برای یک سال اعتبار دارد.
 • نوع DC (ویزای مشترک) – شامل اقامت بلند مدت و تمدید اقامت، امکانات و شرایط ویزای توریستی می‌شود.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت  اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت به اسپانیا، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

نکات مهم در مورد ویزای توریستی

علاوه بر این، مقامات مرزی در کشور مقصد ممکن است سوالاتی در مورد سفر شما به کشور مقصد بپرسند، مانند:

 • هدف شما از سفر به کشور مقصد چیست؟
 • چه مدت قصد اقامت در کشور مقصد را دارید؟
 • دوست دارید کجا در کشور مقصد توقف کنید؟ و غیره.

توجه داشته باشید در صورت مجوز ورود، تصمیم نهایی توسط پلیس مرزی کشور مقصد اتخاذ خواهد شد. اگر مقامات مرزی در کشور مقصد تصمیم بگیرند که خطری برای کشوری که می‌روید وجود ندارد، پس از بررسی مدارک به شما اجازه ورود به آن کشور را می‌دهند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که هنگام ورود به کشور مقصد، مأموران مرزی پاسپورت شما را مهر کنند. اگر مهر نشده باشد، ممکن است جریمه یا تعلیق شوید.

شرایط و مدارک اخذ ویزای توریستی

داشتن پاسپورت و شناسنامه معتبر، نداشتن بیماری (به ویژه بیماری واگیر)، داشتن یا نداشتن سابقه مشکلات مهاجرتی، داشتن تمکن مالی کافی برای سفر و بازگشت به کشور، متقاعد کردن مقامات سفارت برای پاک کردن تاریخ بازگشت و دریافت دعوتنامه قبل از مهلت مقرر برخی از شرایط عمومی برای اخذ ویزای توریستی است. هر کشور ممکن است شرایط خاصی برای دریافت ویزای توریستی در نظر گرفته باشد، از جمله شرایط شما در زمان درخواست.

لیست مدارک برای اخذ ویزای توریستی

برخی از مدارک برای درخواست ویزای توریستی مورد نیاز است، مانند:

 • پاسپورت معتبر (معمولاً 6 ماه اعتبار)
 • چند عکس پرسنلی (مربوط به 6 ماه گذشته)
 • تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی
 • پرداخت هزینه ویزا
 • ارائه مدرکی مبنی بر کفایت مالی
 • ارائه مدارک در مورد سفر و اقامت
 • تاریخچه سفر (به ویژه شینگن)
 • مدارک سابقه کار (در صورت نیاز)
 • مدارک تحصیلی (در صورت نیاز)
 • اجازه خروج از ایران (از پدر، همسر، والدین با ارائه کارت معافیت یا پایان خدمت)
 • در صورت نیاز، گواهی سلامت مورد نیاز است (به عنوان مثال گواهی واکسیناسیون کرونا و غیره)
 • و…
 • برخی از کشورها به گواهی سلامت، ترجمه اسناد، انگیزه نامه، اسناد ملکی و غیره نیاز دارند و ممکن است مدارک اضافی نیز درخواست شود.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر ویزای توریستی ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر ویزای توریستی

در این قسمت بهترین سازمان‌های مهاجرتی کشور را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید اطلاعات کاملی در مورد ویزای توریستی از آنها به دست آورید.

1. آرامش سفر ماندگار

آژانس گردشگری آرامش سفر ماندگار، دارای مجوز بند ب از سازمان گردشگری با بیش از 12 سال سابقه‌ی درخشان

ارائه دهنده‌ی انواع تورهای داخلی و خارجی، دریافت انواع ویزای توریستی و …

istockphoto-1396933001-612x612-1

این شرکت به دلیل کیفیت بالای خدمات و مشاوره‌ها به عنوان شرکت برگزیده‌ی آذر 1402 توسط کارشناسان برتر ویزا انتخاب شده است.

 

2. مؤسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

مؤسسه مهاجرتی گو تو تی آر دارای سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت، سرمایه‌گذاری در خارج از کشور و اخذ ویزای توریستی می‌باشد. این مؤسسه مهاجرتی به غیر از ویزای توریستی در گرفتن انواع ویزا مانند ویزای کارآفرینی، تجاری و ثبت شرکت نیز فعالیت دارد.

این آژانس مهاجرت می‌تواند در کمترین زمان ممکن ویزای توریستی مورد نظرتان را برای شما دریافت کند. توصیه می‌کنیم برای دریافت پاسپورت دوم کشور مورد نظر خود به موسسه مهاجرتی گوتوتی‌آر مراجعه کنید.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تلفن: 02143000021

3. مؤسسه مهاجرتی ادب ویزا

موسسه مهاجرتی ادب

مؤسسه مهاجرتی ادب ویزا یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرتی برای اخذ ویزای توریستی می‌باشد. از طریق این آژانس مهاجرتی می‌توانید در اسرع وقت ویزای توریستی خود را با اطمینان خاطر دریافت کنید.

یکی از نقاط قوت این موسسه مهاجرتی مشاوره رایگان تخصصی در زمینه انواع ویزاهای توریستی می‌باشد. این آژانس محبوب‌ترین آژانس مهاجرتی کشور در زمینه ویزای توریستی است.

آدرس مؤسسه: میرداماد، ميدان مادر، خيابان سنجابي، كوچه ي هشتم،پلاك دو، واحد يك

شماره تلفن: 02171400111

4. مؤسسه مهاجرتی ویزا لند

موسسه مهاجرتی ویزالند

مؤسسه مهاجرتی ویزا لند یکی از بهترین دفاتر مهاجرت برای دریافت ویزای توریستی به دلیل تلاش مستمر تیم این موسسه مهاجرتی می‌باشد.

این مؤسسه با شناسایی نیازهای داوطلبان در مدت زمان کوتاه سعی در ارائه خدمات مناسب و با کیفیت بالا در زمینه انواع ویزای توریستی دارد.

ویژگی‌های مؤسسه مهاجرتی ویزا لند:

 • سال‌ها تجربه در امر توریسم.
 • امکان فراهم کردن سفر قانونی به بهترین کشورهای جهان.
 • انجام کلیه تشریفات سفارت.

آدرس مؤسسه: کرج، مهرویلا، درختی، بین عطار و حافظ، پلاک 240

شماره تلفن: 02633143000

5. مؤسسه مهاجرتی قصران گشت

مؤسسه مهاجرتی قصران گشت یکی دیگر از دفاتر مهم مهاجرتی برای اخذ ویزای توریستی می‌باشد. این مؤسسه با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین راهنمای شما برای رسیدن به اهداف مهاجرتی شما باشد.

این مؤسسه بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان ارائه می‌دهد. کارشناسان این مؤسسه مهاجرتی همه راه‌های ممکن برای دریافت پاسپورت دوم را می‌دانند. این مؤسسه مهاجرتی خدمات مهاجرتی با کیفیت بالا را به ساکنین تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌کند.

ویژگی‌های مؤسسه مهاجرتی ایرانیان:

 • گرفتن ویزای توریستی بهترین کشورهای جهان
 • همراهی کردن مهاجران در تمامی مراحل اخذ ویزا و سفر
 • در صورت عدم اعطای ویزا هزینه‌های قانونی به مشتری بازپرداخت می‌گردد.

آدرس مؤسسه: تهران – سعادت آباد – بلوار پاکنژاد – ضلع شمال شرقی چهار راه سرو – نبش کوچه جوی پا – پلاک38- طبقه اول-واحد4

شماره تلفن: ۰۲۱۲۲۱۱۸۰۸۵

6. مؤسسه مهاجرتی ویزا موندیال

موسسه مهاجرتی ویزا موندیال

مؤسسه مهاجرتی ویزا موندیال با برنامه ریزی دقیق انواع راه‌های دریافت ویزای توریستی را می‌داند. خدمات این مؤسسه مهاجرتی در بسیاری از کشورهای جهان در ارائه مشاوره آگاهانه و پشتیبانی مستمر در زمینه ویزای توریستی ممکن است.

مؤسسه مهاجرتی ویزا موندیال دارای کارشناسان و وکلای مجربی است که می‌توانند از طریق تحقیق، دانش و کسب دارایی به شما در دستیابی به نرخ موفقیت بالای مهاجرتتان کمک کنند.

شماره تلفن: 02128111555

7. مؤسسه مهاجرتی ویزا گرد

موسسه مهاجرتی ویزا گرد

مؤسسه مهاجرتی ویزا گرد با بیش از 6000 پرونده موفق، میانجی موفقی در اخذ ویزای توریستی شما در قاره اروپا و آمریکا خواهد بود. این موسسه مهاجرت می‌تواند شما را در تمامی مراحل مهاجرت برای اخذ ویزای توریستی آمریکا و شنگن راهنمایی کند.

این اداره مهاجرت در زمینه مهاجرت ویزای تجاری کانادا تخصص دارد و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت به کانادا را دارند. توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای توریستی با این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس: شیراز , خیابان جهاد و سازندگی , نبش خیابان سروناز , ویزاگرد

شماره تلفن: ۰۷۱۳۲۲۷۰۰۰۸

8. مؤسسه مهاجرت صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا

مؤسسه مهاجرت صبا ویزا دارای تیم بسیار قوی برای ارائه بهترین خدمات به متقاضیان ویزای توریستی می‌باشد. این سازمان توسط تیمی از وکلا و مشاوران مجرب و با استعداد مدیریت می‌شود که می‌توانند شما را در اخذ ویزای توریستی راهنمایی کنند.

مزایای مؤسسه مهاجرت گروه صبا ویزا:

 • سال‌ها تجربه موفق در ویزای توریستی
 • هزینه بسیار کم نسبت به دیگر سازمان‌های مهاجرتی
 • انجام 0 تا 100 مراحل دریافت ویزای توریستی

آدرس مؤسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

شماره تلفن: ۰۲۱۵۸۴۱۶

9. مؤسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

مؤسسه مهاجرتی ثبتا گروپ سال‌ها تجربه ویزای توریستی از طریق ویزای تجاری را دارد. برای درخواست ویزای توریستی شنگن یا دیگر کشورهای جهان با این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

این اداره مهاجرت با در نظر گرفتن تمامی شرایط، راه حل مناسبی را برای اخذ اقامت کشوری که می‌خواهید به آن مهاجرت کنید، به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دریافت ویزای توریستی را دارید با متخصصین این اداره مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

علاوه بر این، این مؤسسه قوانین و فرآیندهای پیچیده ای که هر روز تغییر می‌کنند را کاملاً می‌دانند و بهترین راه را برای دریافت ویزای توریستی شما ارائه خواهند کرد.

آدرس مؤسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

10. مؤسسه مهاجرتی پارت ویزا

"</p

مؤسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از مؤسسات حرفه ای فعال در زمینه مهاجرت به اروپا، کانادا و آمریکا می باشد.

این مؤسسه طیف گسترده ای از وکلا و مشاوران مهاجرت را در اختیار دارد. وکلای این شرکت برای تسهیل پرونده شما و مدیریت تجارت در کشور مقصد مستقر هستند.

می توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا در اختیار شما قرار داده ایم، با کارشناسان گروه موسسه مهاجرتی پارت ویزا در تماس باشید.

آدرس مؤسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

11. موسسه مهاجرتی ایران کانادا

موسسه مهاجرتی ایران کانادا

مؤسسه مهاجرتی ایران کانادا یکی دیگر از بهترین موسساتی است که در زمینه دریافت ویزای توریستی می‌تواند به شما راهنمایی‌های ارزشمندی را بکند. شما می‌توانید برای حل مشکلات ویزای توریستی خود با این مؤسسه مهاجرتی تماس برقرار کنید.

این مؤسسه مهاجرت در سال‌های اخیر به مرجعی عالی برای مهاجرت بسیاری از افراد و اخذ تابعیت در سراسر جهان تبدیل شده است.

این مؤسسه مهاجرت با داشتن وکلای متخصص و مجرب در طول سالیان فعالیت خود موفقیت‌های بسیار زیادی در زمینه صدور ویزای مهاجرتی کسب کرده است.

آدرس مؤسسه: عباس آباد (خیابان بهشتی)، خیابان سرافراز، نبش کوچه نسیم شمال (یکم)، برج موج، طبقه همکف واحد 3 و 4، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان شادآور، پلاک 15، طبقه 3، واحد 3

شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۵۰۹۶۱۵

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای توریستی به شما پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان ما در مؤسسه مهاجرتی برتر ویزا در تماس باشید تا آنها شما را در این مورد راهنمایی کنند.

سوالات متداول

آیا امکان رد ویزای توریستی وجود دارد؟

بله، در صورت ناکافی بودن یا نامشخص بودن مدارک شما امکان رد شدن وجود دارد.

آیا برای دریافت ویزای توریستی به دعوت نامه نیاز دارم؟

خیر، اما گرفتن دعوتنامه شانس شما را برای گرفتن ویزای توریستی افزایش می‌دهد. ما در مقاله 10 شرکت برتر ویزای توریستی به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

آیا با ویزای توریستی امکان تحصیل یا کار در کشورهای مربوطه وجود دارد؟

خیر، شما فقط حق دارید آنچه در درخواست ویزای توریستی شما نوشته شده است را انجام دهید. اگر با ویزای توریستی کار یا تحصیل کنید جریمه و اخراج خواهید شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی