اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

دانمارک

بهترین شرکت مهاجرت به دانمارک【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

اگر قصد مهاجرت به یک کشور شاد با مردم شوخ‌طبع را دارید حتماً این کشور را در نظر داشته باشید، در این مقاله قصد داریم 10 شرکت برتر مهاجرت به دانمارک را به شما معرفی کنیم.

دانمارک یکی از مقاصد بسیار محبوب برای دانشجویان است و سالیانه متقاضیان زیادی از کشورهای مختلف به این کشور مهاجرت تحصیلی می‌کنند.

همچنین دانمارک با داشتن پایین‌ترین نخ بیکاری در اروپا و جهان یکی از مقاصد بسیار محبوب برای متخصصان می‌باشد. دانمارک یکی از مقاصد محبوب برای شغل‌های مثل فناوری اطلاعات، حوزه‌های مالی و پزشکی می‌باشد.

جالب است بدانید که حقوق زنان در این کشور برابر با حقوق مردان است و شما این مورد را می‌توانید در جامعه و محل کار حس کنید.

این کشور برای کسانی که به دنبال طبیعت بکر و دست‌نخورده هستند مکان مناسبی است چرا که این کشور دارای طبیعتی بسیار زیبایی است و مردمانی دارد که بیشتر از هر جا حامی طبیعت هستند.

اگر می‌خواهید اطلاعات منحصربه‌فردی درباره کشور دانمارک دریافت کنید حتماً در ادامه مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به دانمارک همراه ما باشید.

در این مقاله قرار است اطلاعات مفیدی درباره کشور دانمارک، هزینه‌های زندگی و مهاجرت، روش‌های مهاجرت و اعتبار پاسپورت این کشور به شما ارائه کنیم.

آشنایی با کشور دانمارک

آشنایی با کشور دانمارک

دانمارک، یک کشور شاد و پرزرق‌وبرق است؛ این کشور به‌عنوان دانواگ نیز شناخته می‌شود که به معنای سرزمین دانمارکی‌ها می‌باشد. در دانمارک، رعایت قوانین بسیار مهم است و به یک فرهنگ تبدیل شده که توجه بسیاری به آن می‌شود.

در این کشور، بانوان حقوق برابری با آقایان دارند و در بعضی موارد حتی از حقوق بیشتری نسبت به آقایان برخوردار هستند. این نشان از تعهد دانمارک به برابری جنسیتی و توجه به حقوق زنان می‌باشد.

دانمارک تقریباً در شمال اروپا قرار دارد و با آلمان در جنوب و با سوئد و نروژ در شمال همسایه است. همچنین، این کشور دسترسی آسان به دریای بالتیک و دریای شمال را از طریق مناطق شرقی و غربی خود دارد.

دانمارک بخشی از اسکاندیناوی را شامل می‌شود که جلگه‌های سرسبز و طبیعت بکری آن مشهور است. رودخانه‌های پرآب اما کوتاهی نیز در این کشور دیده می‌شود که زیبایی طبیعت را دوچندان می‌کند.

پایتخت دانمارک، شهر کپنهاگ است؛ کپنهاگ یک شهر جذاب و با آب‌وهوای معتدل است که با معماری زیبا و فضای سبز خاص خود، بازدیدکنندگان را شگفت‌زده می‌کند. این شهر با موزه‌های متعدد، رستوران‌های برجسته و مغازه‌های مدرن، فرصت‌های بی‌نظیری را برای تجربه فرهنگ دانمارکی فراهم می‌کند.

زبان رسمی در دانمارک، دانمارکی می‌باشد؛ اما برخی از مردم به زبان‌های آلمانی، فاروئی و گرینلندی نیز صحبت می‌کنند. این تنوع زبانی نشان از تنوع فرهنگی و اجتماعی در دانمارک است.

جمعیت دانمارک در سال 2023 حدود 5 میلیون و 852 هزار نفر است. این تعداد جمعیت نسبت به مساحت کشور متوسط است و نشان می‌دهد این کشور با کمبود جمعیت مواجه می‌باشد.

دانمارک با مساحتی حدود 42 هزار و 951 کیلومترمربع، یک کشور کوچک به‌حساب می‌آید و تقریباً به‌اندازه استان آذربایجان شرقی در ایران می‌باشد. با این اندازه کوچک، دانمارک توانسته است زیرساخت‌های اقتصادی قوی را ایجاد کند.

بیش از 80 درصد درآمد این کشور بر اساس صادرات محصولات تولید شده در کارخانه‌های دانمارک است. صادرات در سال‌های اخیر بسیار رشد کرده و به 70 درصد از کل تجارت خارجی کشور رسیده است.

بخش کشتی‌سازی و حمل‌ونقل دریایی از مهم‌ترین صنایع دانمارک است و در زمینه‌های نساجی، الکترونیک، صنایع غذایی و فناوری نیز رشد چشمگیری داشته است.

آلمان، یکی از شرکای تجاری بزرگ دانمارک است و ارتباطات اقتصادی بین این دو کشور بسیار قوی است. با اینکه دانمارک منابع طبیعی غنی ندارد، اما هر روز حدود 350 بشکه نفت تولید و مقدار زیادی از آن را صادر می‌کند. همچنین این کشور در زمینه محصولات لبنی و صادرات گوشت نیز دارای رتبه خوبی می‌باشد.

واحد پولی کشور دانمارک، کرون دانمارک است و مردم این کشور، بر خلاف بسیاری از کشورهای اروپایی، از یورو استفاده نمی‌کنند.

ارزش کرون دانمارک در مقایسه با دلار آمریکا ضعیف است و در حال حاضر هر دلار آمریکا برابر با 7 کرون دانمارک می‌باشد؛ در مقایسه با ریال ایران، کرون دانمارک ارزش خوبی دارد و در حال حاضر هر کرون دانمارک با نرخ 7400 تومان مبادله می‌شود.

دانمارک اهمیت بسیار زیادی به برابری حقوق زن و مرد می‌دهد و این را در محل کار و دانشگاه‌ها می‌توان به طور واضح دید. همچنین رعایت قوانین راهنمایی‌ورانندگی در این کشور بسیار مهم است.

به‌هیچ‌وجه نمی‌توانید بدون اجازه صاحب سگ به آن‌ها دست‌زده و یا غذایی به آن‌ها بدهید. سگ در این کشور از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

مردم دانمارک به‌عنوان شوخ‌طبع‌ترین مردم اروپا شناخته می‌شوند، مذهب در این کشور آزاد است و هر کسی می‌تواند به میل خودش دین خود را انتخاب کند.

یکی دیگر از فرهنگ‌های مردم دانمارک، سرعت و دقت در رسیدن به جلسات و قرارها می‌باشد. اگر به سر قرار دیر رسیدید، مجبور به عذرخواهی خواهید بود.

شاخص امید به زندگی در کشور دانمارک حدود 82 سال است که نشان از سطح بالای زندگی و خدمات بهداشتی و درمانی در این کشور دارد. در جنگ جهانی دوم، دانمارک توسط آلمان نازی اشغال شد، اما پس از پایان جنگ با سرعت بالایی رشد و توسعه پیدا کرد.

دانمارک یک کشور بافرهنگ غنی، اقتصاد قوی و شاخص‌های زندگی بالا است که با جاذبه‌های طبیعی و تاریخی فراوان، این کشور یک مقصد محبوب برای گردشگران است.

هزینه‌های زندگی در دانمارک

آیا به فکر سفر به دانمارک هستید؟ آیا می‌خواهید در این کشور زندگی کنید؟ در این بخش، با هزینه‌های زندگی در دانمارک آشنا خواهید شد تا بتوانید برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای سفر یا زندگی در این کشور داشته باشید.

هزینه‌های زندگی در دانمارک به‌طورکلی بالا است و زندگی در این کشور کمی گران است. برای مثال هزینه‌های زندگی ماهانه برای یک خانواده 4 نفره بدون درنظرگرفتن اجاره مسکن، حدود 27 هزار و 224 کرون دانمارک (معادل 3911 دلار آمریکا) است. اما برای یک فرد مجرد، هزینه‌های زندگی بدون درنظرگرفتن اجاره مسکن حدود 7 هزار و 636 کرون دانمارک (معادل 1097 دلار آمریکا) در ماه است.

اگر قصد مقایسه هزینه‌های زندگی در دانمارک و آمریکا را داشته باشیم، باید بگوییم که میانگین هزینه‌های زندگی در دانمارک بدون درنظرگرفتن اجاره مسکن، حدود 6 درصد بیشتر از هزینه‌های زندگی در آمریکا است.

همچنین در مقایسه با ایران، دانمارک کشور گرانی حساب می‌شود، زیرا میانگین هزینه‌های زندگی بدون اجاره در دانمارک حدود 133 درصد گران‌تر از ایران است.

اما وقتی به هزینه اجاره مسکن می‌پردازیم، شرایط تغییر می‌کند. در دانمارک، هزینه اجاره مسکن حدود 35 درصد ارزان‌تر از آمریکا است، اما در مقایسه با ایران، هزینه اجاره مسکن در دانمارک حدود 135 درصد گران‌تر است.

از اینجا مشخص می‌شود که اگر برای تحصیل و زندگی به دانمارک مهاجرت می‌کنید، باید هزینه‌های سنگینی را بپردازید. اما نباید فراموش کنید که دانمارک یکی از کشورهای پیشرفته و پیشرو در زمینه کیفیت زندگی می‌باشد و با ارائه خدمات عالی، برابری جنسیتی و تحصیلات عالی، می‌تواند یک مقصد جذاب برای زندگی و تحصیل باشد.

در این تصویر برای شم بعضی از هزینه‌های زندگی در دانمارک را آماده کرده‌ایم تا قبل از مهاجرت به این کشور بتوانید برخی از هزینه‌های خود را محاسبه کنید.

هزینه‌های زندگی در دانمارک

همچنین می‌توانید از طریق این لینک لیست کامل قیمت اقلام ضروری و خدمات در دانمارک را مشاهده کنید. بهتر است قبل از مهاجرت هزینه‌های زندگی در این کشور را محاسبه کنید.

آشنایی بیشتر با کشور دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای جذاب و درجه یک در شمال اروپا است که حکومت این کشور به‌صورت پادشاهی است؛ نوعی از حکومت که در آن پادشاه حرف اول را می‌زند و سپس نخست‌وزیر و هیئت وزیران جایگاه تأثیرگذاری دارند. جالب است که در دانمارک، پادشاه هم می‌تواند مرد باشد و هم زن!

امنیت در دانمارک به‌صورت نرمال دیده می‌شود و به‌طورکلی امنیت مالی و اقتصادی در این کشور بالا است. در سال 2021، دانمارک در رتبه 47 پرطرف‌دارترین کشورهای جهان قرار گرفت.

در سال 2021 دانمارک در جهان رتبه 34 را در تولید ناخالص داخلی (GDP) ، رتبه 37 را در صادرات، رتبه 35 را در واردات و رتبه 27 را در شاخص پیچیدگی اقتصادی (ECI) داشت.

دانمارک به‌عنوان یکی از کشورهای بسیار جذاب برای جوانان جویای کار شناخته می‌شود که امتیاز 5.71 از 10 را در نقاط جذاب برای جوانان کسب کرده است. این رتبه‌بندی بر اساس فرصت‌های شغلی، میانگین درآمد و هزینه‌های زندگی انجام شده است.

دانمارک با میانگین 81.2 سال در شاخص امید به زندگی، در رتبه 11 جهانی در سیستم بهداشت در جهان قرار دارد. سرمایه‌گذاری در زمینه بهداشت و درمان در این کشور به‌صورت عمیق انجام شده و تولید محصولات دارویی یکی از بخش‌های روبه‌رشد در دانمارک است.

دانمارک دارای 10 شهر مهم است که این شهرها عبارت‌اند از:

 1. کپنهاگ (پایتخت دانمارک)
 2. آرهوس
 3. آلبورگ
 4. ادنسه
 5. اسبیرگ
 6. ریبه
 7. هلسینگور
 8. راسکیله
 9. سامسو
 10. الیراد

دانمارک یک کشور مستعد رشد است و نیاز به متخصصین زیادی در حوزه‌های مختلف دارد. مردم دانمارک بیشتر در شغل‌هایی نظیر پزشکی، خدمات و مهمان‌داری، حمل‌ونقل و لجستیک، ساخت‌وساز، مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، علوم زندگی، کسب‌وکار و امور مالی فعالیت می‌کنند.

در حال حاضر، دانمارک نیاز به نیروی متخصص در زمینه‌های مدیر بازرگانی، مدیر تولید و خدمات تخصصی، علوم طبیعی و مهندسی، مراقبت‌های بهداشتی، کارآموزشی، اقتصاد، مدیریت و فروش، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق، علوم اجتماعی و فرهنگ، تکنسین‌ها در علوم، مهندسی و حمل‌ونقل هوایی، و تکنسین‌ها و دستیاران در بهداشت و درمان دارد.

تعداد زیادی ایرانی در حال حاضر در دانمارک مشغول به کار و زندگی هستند و طبق آمارهای اخیر، تعداد ایرانیان در دانمارک حدود 33 هزار نفر است.

بیشتر ایرانیان در زمینه‌های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و رشته‌های مهندسی و مدیریتی مشغول به کار هستند؛ همچنین ایرانیان در این کشور کسب‌وکارهای خود را در زمینه‌های بانکی و مالی راه‌اندازی کرده‌اند و در این زمینه رشد قابل‌توجهی داشته‌اند.

آب‌وهوای دانمارک بسیار معتدل است، این کشور بهار و تابستان گرم و خشک و پاییزی مرطوب دارد، همچنین زمستان‌های سرد و اقیانوسی را در این کشور تجربه می‌کنید.

با رتبه‌بندی رفاه لگاتوم، دانمارک به‌عنوان مرفه‌ترین کشور دنیا شناخته شده است و همچنین جزو سه کشور شاد دنیا است. نرخ مالیات در کشور دانمارک بالاتر از کشورهای دیگر است اما مردم بهره‌وری بسیار بالایی از خدمات ارائه شده دارند.

مزایا و معایب زندگی در دانمارک

مزایا زندگی در دانمارک

 1. سیستم بهداشت و درمان پیشرفته: دانمارک دارای یک سیستم بهداشت عمومی فوق‌العاده پیشرفته است.
 2. سیستم آموزشی عالی: سیستم آموزشی دانمارک به‌عنوان یکی از بهترین و کارآمدترین سیستم‌های آموزشی جهان شناخته می‌شود.
 3. کیفیت زندگی بالا: دانمارک به‌عنوان یکی از کشورهایی باکیفیت زندگی بالا شناخته می‌شود. سطح زندگی بالا، فرصت‌های شغلی و زندگی شهری مدرن از عواملی هستند که زندگی در دانمارک را جذاب می‌کنند.
 4. تعادل کار و زندگی: در دانمارک، تعادل بین کار و زندگی به‌عنوان یک ارزش مهم تلقی می‌شود. ساعت کاری مناسب، تعطیلی‌های منظم و فرصت‌های تفریحی فراوان به شما اجازه می‌دهند تا زندگی خود را بهتر سازماندهی کنید.
 5. امنیت بالا: دانمارک به‌عنوان یکی از کشورهای امن و پایدار شناخته می‌شود که نرخ جرم و جنایت پایین محیطی امن برای زندگی فراهم کرده است.
 6. فرهنگ کارگروهی: فرهنگ دانمارکی بر پایه همکاری و تعامل شکل‌گرفته و این روحیه باعث می‌شود که افراد با یکدیگر همکاری کنند که در نتیجه اجتماعی پویا و صمیمی شکل می‌گیرد.
 7. محیط‌زیست پاک: دانمارک اهمیت زیادی به حفاظت از محیط‌زیست می‌دهد؛ شهرها و مناطق سبز زیادی در این کشور وجود دارد و مردم به‌شدت مشتاق به حفظ و بهبود محیط‌زیستشان هستند.
 8. حمایت از کارآفرینی و نوآوری: سیاست‌ها و بسترهایی که در دانمارک برای راه‌اندازی و رشد کسب‌وکارهای نوپا ایجاد شده فرصت‌های بی‌شماری را برای علاقه‌مندان به تجارت فراهم کرده.
 9. زندگی فعال و سالم: دانمارکی‌ها به سبک زندگی فعال و سالم علاقه دارند؛ فرهنگ ورزش و فعالیت‌های بدنی در این کشور رواج دارد و محیطی سالم و پاک امکان فعالیت‌های خارج از خانه را به شما می‌دهد.

معایب زندگی در دانمارک

 1. هزینه‌های زندگی بالا: هزینه‌های زندگی در دانمارک به‌طورکلی بالاتر از بسیاری از کشورهای دیگر است؛ اجاره مسکن، هزینه خوردوخوراک و سایر خدمات ممکن است کمی بالاتر از حد متوسط باشد.
 2. آب‌وهوای سرد: آب‌وهوای دانمارک به طور معمول سرد و بارانی است و برای افرادی که با این آب‌وهوا مشکل دارند کمی سخت می‌باشد.
 3. مالیات بالا: دانمارک جزو کشورهایی است که در آن سطح مالیات بالا است. این موضوع ممکنه بر بخشی از درآمد شما تأثیرگذار باشد.
 4. روزهای کوتاه و تاریک: در طول فصل زمستان روزهای دانمارک کوتاه است و هوا سریعاً تاریک می‌شود؛ این موضوع برای کسانی که تازه‌وارد دانمارک شدند باعث به‌هم‌ریختن برنامه و در بعضی‌اوقات تغییر روحیه افراد می‌شود.
 5. زبان: زبان رسمی این کشور دانمارکی است و برای زندگی و کار در این کشور آشنایی با زبان بسیار ضروری می‌باشد.

مهاجرت به دانمارک

مهاجرت به دانمارک

حالا که می‌دانید دانمارک چگونه کشوری است بهتر می‌توانید درباره زندگی در این کشور تصمیم‌گیری کنید؛ اما عجله نکنید چرا که قبل از معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به دانمارک، می‌خواهیم درباره مهاجرت به این کشور بیشتر توضیح دهیم.

دانمارک با شرایط ایده‌آل در زمینه تحصیل، کار و زندگی، به یکی از مقصدهای برتر برای مهاجران تبدیل شده است. در این مقاله با مزایا و فرصت‌هایی که مهاجرت به دانمارک برای شما دارد آشنا می‌شویم.

در دانمارک، نرخ رشد جمعیت پایین است و بنابراین این کشور به نیروی کار متخصص نیاز دارد. ازاین‌رو مهاجرت به دانمارک یک فرصت مناسب برای شما می‌باشد.

مهاجرت کاری و تحصیلی از برترین و پرطرف‌دارترین روش‌های مهاجرت به دانمارک می‌باشد؛ چرا؟ به دلیل وجود فرصت‌های مطالعاتی و دانشگاه‌های برتر، دانمارک توانسته است جذابیت خاصی برای برترین اساتید و دانشجوها به وجود آورد.

علوم پزشکی و داروسازی در دانمارک بسیار محبوب است و با وجود تحقیقات پیشرفته، فرصت‌های شغلی بسیاری در این حوزه در دسترس قرار دارد. اگر دارای تخصص در زمینه‌های پزشکی و داروسازی هستید، مهاجرت به دانمارک فرصتی عالی برای شما می‌باشد.

دانمارک یکی از کشورهای محبوب برای سرمایه‌گذاری در اروپا است؛ با انتخاب این کشور برای ثبت شرکت از مزایای قانونی و مالی این کشور بهره‌مند می‌شوید. با راه‌اندازی تجارت در دانمارک امکان دسترسی به بازارهای بین‌المللی را با رونق تجاری دانمارک تجربه خواهید کرد.

با مهاجرت به دانمارک، شما به‌راحتی می‌توانید ویزای شنگن دریافت کنید؛ این ویزا ارزشمند به شما امکان سفر به کشورهای دیگر اتحادیه اروپا را می‌دهد و در همان زمان امتیازهای مهمی در فرایند اخذ اقامت دائم دانمارک به شما اضافه می‌کند.

جالب است بدانید که حدود 1 میلیون نفر از جمعیت دانمارک را مهاجران تشکیل می‌دهند که حدود 23 درصد آن‌ها ایرانیان هستند. به‌علاوه، جامعه متنوع و خون‌گرمی که در دانمارک وجود دارد به شما احساس خانه را خواهد داد.

دانمارک با شرایط ایده‌آل در زمینه تحصیل، کار و زندگی، به یکی از مقصدهای برتر برای مهاجران تبدیل شده است. مهاجرت به دانمارک، فرصت‌های مناسبی در زمینه تحصیلات، شغل و سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد.

روش‌های مهاجرت به دانمارک

در مجموع روش‌های زیادی برای مهاجرت به دانمارک وجود دارد؛ اما در اینجا 5 روش قانونی مهاجرت به دانمارک برای شما و خانواده‌تان را برایتان توضیح خواهیم داد.

روش‌های قانونی برای مهاجرت به دانمارک به شرح زیر می‌باشد:

 • مهاجرت به دانمارک از طریق کار
 • مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل
 • مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج
 • مهاجرت به دانمارک از طریق تولد فرزند

قوانین اخذ اقامت و تابعیت دانمارک

ابتدا، شما باید یکی از روش‌های قانونی مهاجرت به دانمارک را که معرفی کردیم انتخاب کنید. برای اخذ اقامت دائم، شما باید حداقل 4 تا 5 سال در این کشور کار و زندگی کنید. همچنین، برای اخذ تابعیت دانمارک و دریافت پاسپورت این کشور، شما باید حداقل 9 سال در دانمارک زندگی کنید.

یک نکته مهم در مورد تابعیت دانمارک این است که این کشور از قانون دو تابعیتی پیروی نمی‌کند، بنابراین شما باید تابعیت قبلی خود را ترک کنید. بااین‌حال، در شرایط خاصی، می‌توانید تابعیت قبلی خود را حفظ کنید. تابعیت دانمارک دو نوع است، تابعیت اصلی و تابعیت فرعی.

اگر از روش کاری به دانمارک مهاجرت کرده‌اید، باید کار دائمی زیر نظر کارفرمای خود را داشته باشید که توسط سازمان مهاجرت و پناهندگی دانمارک (SIRI) تأیید شده است. با این روش، شما می‌توانید خانواده خود را همراهتان به این کشور ببرید.

اگر در 4 سال اخیر حداقل 3 سال و 6 ماه را در دانمارک سپری کرده باشید، شما واجد شرایط اخذ اقامت دائم خواهید بود. پس از 9 سال، می‌توانید تابعیت دانمارک را دریافت کنید. البته این زمان برای کسانی که از روش ازدواج به دانمارک مهاجرت کرده‌اند کمتر خواهد بود.

در روش‌های دیگر هم قوانین مشابهی وجود دارد. شما باید مدت‌زمان مشخصی را در دانمارک سپری کنید و همچنین مالیات خود را پرداخت کنید.

برای اخذ اقامت دائم در دانمارک، باید بالای 18 سال سن داشته باشید، اقامت موقت معتبری داشته باشید، گواهی عدم سو پیشینه را ارائه کنید و بدهی به دولت نداشته باشید.

برای اخذ شهروندی دانمارک، علاوه بر شرایطی که برای اقامت دائم ذکر شد، باید به زبان دانمارکی تسلط کامل داشته باشید و با قوانین و فرهنگ مردم این کشور آشنا باشید.

سایت اداره مهاجرت دانمارک

برای اینکه بتوانید با آخرین قوانین کشور دانمارک آشنا شوید می‌توانید این قوانین را از وب‌سایت رسمی سفارت دانمارک مشاهده کنید.

برای ورود به وب‌سایت از لینک زیر استفاده کنید:

Nyidanmark.dk

جایگاه پاسپورت دانمارک

جایگاه پاسپورت دانمارک

اگر شما هم در نظر دارید این کشور را به‌عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب کنید، باید بدانید که دانمارک یکی از معتبرترین پاسپورت‌های دنیا را به خود اختصاص داده است. در رتبه‌بندی جهانی پاسپورت‌ها، پاسپورت دانمارک در رده سوم قرار دارد و هم سطح کشورهایی مثل بلژیک، پرتغال، نروژ، انگلستان و… است.

یکی از مزایای بزرگ اخذ پاسپورت دانمارک، قابلیت سفر به کل کشورهای اتحادیه اروپا است. با این پاسپورت، شما می‌توانید به 130 کشور بدون نیاز به ویزا و به 42 کشور با ویزا مسافرتی سفر کنید. بدون شک، این یکی از امتیازات بزرگی است که شهروندان دانمارک از آن بهره‌مند هستند.

پاسپورت دانمارک شما را قادر می‌سازد به کشورهایی مانند ارمنستان، فرانسه، فنلاند، ژاپن، کره جنوبی، آفریقای جنوبی و کل قاره آمریکای جنوبی بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

این امتیازات بسیار ارزشمند هستند و نشان از برتری پاسپورت دانمارک در مقایسه با کشورهایی مانند چک، یونان، کانادا، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، سنگاپور، لیختن‌اشتاین، ایسلند و… است.

با اخذ پاسپورت دانمارک، شما به یک‌دنیای جدید از امکانات و مزایا دست خواهید یافت. فرایند مهاجرت به دانمارک و اخذ این پاسپورت می‌تواند یک فرصت طلایی برای شما باشد.

هزینه مهاجرت به دانمارک

باتوجه‌به اطلاعاتی که در مورد مهاجرت به دانمارک دارید، باید بدانید که این فرایند همراه با هزینه‌های ثابتی می‌باشد. هزینه‌ها بسته به نوع مهاجرتی که انتخاب می‌کنید، متفاوت خواهد بود.

برای مثال، برای دریافت ویزای کاری دانمارک، باید حدود 590 یورو را پرداخت کنید، اگر از روش تحصیلی به این کشور مهاجرت می‌کنید، هزینه ویزا 255 یورو خواهد بود.

همچنین برای هر عضو از خانواده که همراه شما به دانمارک می‌آید، باید حدود 215 یورو بابت ویزا پرداخت کنید. درصورتی‌که مهاجرت سرمایه‌گذاری را انتخاب کنید، تقریباً 250 یورو هزینه ویزا را پرداخت خواهید کرد.

هزینه‌های دیگری مانند بیمه مسافرتی و هزینه وکیل مهاجرت هم باید در نظر گرفته شوند که متناسب با زمانی که برای مهاجرت خود در نظر دارید، متغیر خواهد بود.

هزینه‌های دیگر نیز بسته به نوع مهاجرتی که انتخاب می‌کنید، متفاوت خواهد بود. برای مثال، درصورتی‌که مهاجرت تحصیلی را در نظر دارید، باید حدود 1000 یورو برای تمکن مالی پرداخت کنید و همچنین هزینه خرید کتب درسی حدود 50 تا 70 یورو است.

در کل، هزینه‌های مهاجرت به دانمارک قابل‌توجه است و این ممکن است باعث ناامیدی برخی از مهاجران شود. بااین‌حال، باید در نظر داشته باشید که این هزینه‌ها جزئی از هزینه‌های یک فرایند مهاجرت بین‌المللی هستند و با تحقق رؤیاهایتان در دانمارک، امکانات و فرصت‌های جدیدی را به شما خواهند داد.

مهاجرت به دانمارک از طریق کار

مهاجرت به دانمارک از طریق کار

مهاجرت کاری به این کشور یکی از بهترین روش‌ها برای شروع زندگی جدیدتان است. دانمارک باکیفیت زندگی بالا و فرصت‌های شغلی عالی، به طور مداوم در رتبه‌بندی‌های جهانی از جوانب مختلفی نظیر کیفیت زندگی و فرصت‌های شغلی، جایگاه برتری را به دست آورده است.

همچنین، دانمارک دارای کمترین میزان فساد اقتصادی است که به معنای پایداری و امنیت اقتصادی در این کشور است.

قوانین کاری در دانمارک نیز بسیار مشابه با دیگر کشورهای اروپایی هستند، به همین دلیل فرایند شغلی و ایجاد فرصت‌های شغلی برای مهاجران نیز به‌راحتی قابل‌فهم است.

امروزه، دانمارک با کمبود نیروی کار متخصص روبرو است و این نیاز به نیروی کار متخصص در آینده نیز پیش‌بینی می‌شود. به همین دلیل، دانمارک ابتدا به سراغ کشورهای اتحادیه اروپا برای تأمین نیروی کار می‌رود و در صورت کمبود نیرو، به نیروهای کار از سراسر جهان نیز روی می‌آورد.

برای کار در دانمارک، شما باید ابتدا مجوز کار را از اداره کار دانمارک دریافت کنید. اگر از روش پیشنهاد شغلی استفاده کنید، می‌توانید اعضای خانواده خود را به همراهتان به دانمارک ببرید. البته، درگذشته، دریافت اقامت دانمارک بر اساس سیستم امتیازبندی بود، اما در حال حاضر روش‌های دیگری جایگزین شده‌اند.

یافتن شغل در دانمارک بستگی به تخصص و توانمندی شما دارد؛ ویزای کار در دانمارک در دو نوع صادر می‌شود: در نوع اول، شما باید یک پیشنهاد کار رسمی از کارفرمای دانمارکی داشته باشید، درحالی‌که در نوع دوم، نیاز به پیشنهاد کاری ندارید.

باید به یاد داشته باشید که اخذ ویزای کاری دانمارک خارج از اتحادیه اروپا کمی سخت است و برای موفقیت در این روند، معمولاً متقاضیان کار و زندگی در دانمارک ابتدا در این کشور تحصیل می‌کنند و سپس وارد بازار کار می‌شوند.

در حوزه‌هایی مانند سیستم‌های مالی، مدیریت فناوری اطلاعات و آی‌تی، امکانات خوبی برای کاریابی و درآمد خوب در دانمارک وجود دارد. همچنین، به دلیل پیشرفت‌های بزرگ در حوزه پزشکی، دانمارک به متخصصان در این حوزه نیازمندی شدید دارد.

در این روش، شما به مدت معینی با یک مدرک تحصیلی معتبر و سابقه کاری در حوزه موردنظر، به دانمارک مهاجرت می‌کنید و در این مدت‌زمان، می‌توانید زبان دانمارکی را یاد بگیرید تا بتوانید اجازه کار برای خودتان دریافت کنید.

با مهاجرت کاری به دانمارک، در ابتدا به شما اقامت موقتی به مدت 1 تا 2 سال تعلق می‌گیرد که قابلیت تمدید تا 3 سال دیگر را دارد. پس از 5 سال اقامت، شما می‌توانید اقامت دائم برای خود و خانواده‌تان دریافت کنید.

در نهایت، مهاجرت به دانمارک به‌عنوان یک فرصت عالی برای شروع زندگی جدیدتان در یک کشور پیشرفته و باکیفیت زندگی بالا محسوب می‌شود. از طریق روش‌های مهاجرت کاری، شما می‌توانید به تخصص و توانمندی‌های خودروی بیاورید و به‌عنوان یک عضو مفید و مؤثر در جامعه دانمارک شناخته شوید.

نرخ بیکاری در دانمارک

نرخ بیکاری در دانمارک

با پیشرفت اقتصادی چشمگیر این کشور در سال‌های اخیر، سیاست‌های مهاجرتی دربارهٔ کاریابی متخصصان به دانمارک تغییر کرده است.

نرخ بیکاری در دانمارک بسیار عالی است. آمارهای اخیر نشان می‌دهند که این نرخ حدود 2.4 درصد است. به این معنی است که تنها 2 نفر از هر 100 نفر در دانمارک به دنبال کار هستند! این نرخ، یکی از کمترین نرخ‌های بیکاری در اروپا است.

وقتی نگاهی به آمار بیکاری در دانمارک در سال‌های اخیر بیندازیم، متوجه می‌شویم که همواره این نرخ بین 2 تا 2.5 درصد بوده است.

این نشان می‌دهد که در چند سال گذشته، سیاست‌های دولت دانمارک باعث ایجاد اشتغال‌زایی قوی در این کشور شده است. نکته جالب این ات که حتی آمارهای اقتصادی نشان می‌دهند که نرخ بیکاری در بین جوانان (با سن 16 تا 24 سال) حدوداً 1.3 درصد است. این نشان می‌دهد که برای جوانان فرصت‌های شغلی فراوانی در دانمارک وجود دارد.

دانمارک با این نرخ بیکاری پایین و فرصت‌های شغلی فراوان، یک مقصد جذاب برای کسانی است که به دنبال فرصت‌های شغلی و زندگی بهتری هستند. این کشور با سیاست‌های کاریابی متخصصان و تمرکز بر توسعه اقتصادی، به یکی از بهترین محل‌ها برای شروع زندگی و کسب شغل می‌باشد.

سایت کاریابی دانمارک

برای اینکه بتوانید بازار کار مربوط به رشته تحصیلی خود را در دانمارک بررسی کنید چند وب‌سایت کاریابی در دانمارک را برای شما آماده کرده‌ایم که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم.

Workindenmark

Working in Denmark

Jobindex

Glassdoor

مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل

مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل

آیا می‌دانستید که تحصیل در دانمارک به دلیل داشتن بهترین دانشگاه‌های جهان و امکانات پژوهشی باکیفیت، همواره جذابیت بالایی برای دانشجویان داشته است؟

علاوه بر این، نرخ بیکاری در دانمارک، به‌ویژه برای جوانان و فارغ‌التحصیلان، بسیار پایین است که باعث تحت‌تأثیر قرارگرفتن دانشجویان بسیاری برای تحصیل در این کشور شده است.

در دانمارک شما می‌توانید در رشته‌های تحصیلی مختلفی درس بخوانید، اما رشته‌های پزشکی محبوبیت زیادی دارند. برای اینکه بتوانید در این کشور به تحصیل مشغول شوید، باید ویزای تحصیلی دانمارک را دریافت کنید.

تحصیل در دانمارک برای سنین 7 تا 16 سال اجباری است و البته می‌توانید به‌صورت رایگان در دانمارک تحصیل کنید؛ اما این امر واجد شرایط خاصی است که به‌آسانی قابل‌دستیابی نیست.

دولت و مؤسسات آموزشی دانمارک در اکثر مواقع بورسیه‌های تحصیلی را به دانشجویان ارائه می‌دهند تا هزینه‌های تحصیل خود را پوشش دهند.

همچنین، تحصیل در دانمارک به زبان دانمارکی است، اما در برخی دانشگاه‌های بین‌المللی این کشور می‌توانید به زبان آلمانی، سوئدی، نروژی و انگلیسی تحصیل کنید.

اگر می‌خواهید به زبان انگلیسی تحصیل کنید، باید مدرک زبان آیلتس با نمره 5.5 الی 6 را داشته باشید. درصورتی‌که مدرک زبان ندارید، می‌توانید به مدت 6 ماه در کلاس‌های زبان شرکت کنید.

ازآنجاکه تحصیل در دانمارک به‌تنهایی منجر به اخذ اقامت و دریافت تابعیت این کشور نمی‌شود، باید حتماً پس از تحصیل وارد بازار کار این کشور شوید و از طریق راه‌های اقامت کاری به اقامت دائم دانمارک دست پیدا کنید. برای این منظور، به شما 6 ماه زمان داده می‌شود تا به جستجوی کار بپردازید.

دوره کارشناسی در دانمارک حدود 3 سال برای رشته‌های غیرفنی و حدود 4 سال برای رشته‌های فنی به طول می‌انجامد. همچنین، تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد حدود 2 سال و دکترا 3 سال به طول می‌انجامد.

جالب است بدانید که همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی می‌توانند همراه با شما اقامت در این کشور را دریافت کنند، البته شرط تأمین هزینه زندگی خود و خانواده برای این موضوع لازم است.

دانمارک با داشتن بهترین دانشگاه‌ها، امکانات پژوهشی بی‌نظیر و نرخ بیکاری پایین، یک مقصد بسیار جذاب برای تحصیلات عالی است. به یاد داشته باشید که تحصیل در دانمارک ممکن است چالش‌هایی داشته باشد، اما با تصمیم، تلاش و اراده قوی، می‌توانید به دستاوردهای بزرگی دست یابید.

هزینه تحصیل در دانمارک

برای زندگی دانشجویی در دانمارک شما باید هزینه‌های مختلفی را بپردازید که شامل هزینه‌های زندگی در دانمارک، هزینه تحصیل و خوابگاه دانشجویی می‌باشد.

قبل‌تر درباره هزینه‌های زندگی در دانمارک برای شما صحبت کرده‌ایم، در ادامه می‌خواهیم درباره هزینه‌های تحصیل در این کشور و اجاره‌خانه یا خوابگاه برای شما بگوییم.

هزینه تحصیل برای دانشجویان ناحیه اسکاندیناوی شمال اروپا که شامل کشورهای نروژ، فنلاند، سوئد و ایسلند می‌شود رایگان است.

اگر قصد تحصیل در کشور دانمارک را دارید باید سالیانه مبلغی حدود 6 هزار تا 16 هزار یورو را برای تحصیل بپردازید. این هزینه‌های بستگی به رشته تحصیلی و دانشگاه موردنظر دارد.

مثلاً شما برای تحصیل در رشته اقتصاد باید بین 6 هزار تا 9 هزار یورو برای مقطع کارشناسی به دانشگاه بپردازید. همچنین اگر قصد تحصیل در رشته بیوتکنولوژی را دارید هزینه تحصیل شما بین 12 هزار تا 20 هزار یورو است.

دانشگاه‌های دانمارک خوابگاه برای دانشجویان ندارند؛ اما به آنها کمک می‌کنند تا محل مناسبی را برای زندگی انتخاب کنند. در مجموع هزینه خوابگاه دانشجویی در دانمارک حدود 250 تا 350 یورو در ماه است.

آیا حین تحصیل در دانمارک اجازه کار داریم؟

بله شما حین تحصیل در دانشگاه‌های دانمارک حدود 20 ساعت در هفته اجازه کار دارید، حتی در زمان تعطیلی دانشجویان در ماه‌های ژوئن تا اوت می‌توانید ساعات بیشتری را مشغول به کار شوید.

حتی همراهان فرد دانشجو هم می‌توانند بدون اخذ ویزا کار به‌صورت تمام‌وقت مشغول به کار شوند. اگر که دانشجو بیشتر از 20 ساعت در هفته به کار مشغول شود شامل جریمه‌هایی از سمت دولت این کشور می‌شود.

در طول مدت تحصیل شما نباید افت تحصیلی داشته باشید، درصورتی‌که این اتفاق افتاد، دانشگاه موظف به گزارش شما است و حتی امکان دارد ویزا شما لغو شود.

برترین دانشگاه‌های دانمارک

 1. دانشگاه کپنهاگ – University of Copenhagen – رتبه 1 در دانمارک – رتبه 42 در دنیا
 2. دانشگاه آرهوس – Aarhus University – رتبه 2 در دانمارک – رتبه 102 در دنیا
 3. دانشگاه فنی دانمارک – Technical University of Denmark – رتبه 3 در دانمارک – رتبه 165 در دنیا
 4. دانشگاه جنوب دانمارک – University of Southern Denmark – رتبه 4 در دانمارک – رتبه 261 در دنیا
 5. دانشگاه آلبورگ – Aalborg University – رتبه 5 در دانمارک – رتبه 267 در دنیا
 6. مدرسه بازرگانی کپنهاگ – Copenhagen Business School – رتبه 6 در دانمارک – رتبه 688 در دنیا
 7. دانشگاه روسکیلد – Roskilde University – رتبه 7 در دانمارک – رتبه 1442 در دنیا

همچنین می‌توانید برای مشاهده اطلاعات کامل این دانشگاه‌ها شامل رتبه، آدرس و وب‌سایت از طریق این لینک اقدام کنید.

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه‌گذاری

با خرید ملک، خرید اوراق بهادار یا ثبت شرکت، شما می‌توانید به این کشور مهاجرت کنید. دانمارک در سال‌های اخیر رشد اقتصادی قابل‌توجهی داشته و مقصد مناسبی برای سرمایه‌گذاران است. این کشور در رتبه سوم از مجموع ۱۸۹ کشور جهان در زمینه شروع کسب‌وکار قرار دارد.

به هر روشی که بخواهید مهاجرت کنید، شما می‌بایستی قوانین مربوطه را رعایت کنید. بهترین حوزه‌ها برای سرمایه‌گذاری در دانمارک در بخش‌های تکنولوژی، انرژی پاک، پزشکی، صنایع دریایی و صنایع غذایی می‌باشد. نرخ مالیات در کشور دانمارک متوسط است و تابه‌حال حدود ۲۲ درصد اعلام شده است.

وجود نیروی متخصص به زبان انگلیسی، قوانین پیشرفته و زیرساخت‌های مناسب، موقعیت جغرافیایی استراتژیک و وجود شرکت‌های بزرگ در دانمارک باعث به‌وجودآمدن شرایط مناسبی برای سرمایه‌گذاری می‌شود. علاوه بر این، دانمارک دارای پایین‌ترین نرخ فساد اداری است.

دقت کنید که ثبت شرکت در دانمارک به‌تنهایی باعث اخذ اقامت در این کشور نمی‌شود و شما باید یک بیزینس پلن قوی به دولت دانمارک ارائه کنید. بیزینس پلن شما باید طرح یا ایده جدیدی را ارائه دهد که تأثیر مثبتی بر شهروندان و اقتصاد این کشور دارد.

در مجموع، برای ثبت شرکت در دانمارک، چهار روش وجود دارد: شرکت سهامی عام، گروه منافع اقتصادی اروپا، شرکت مسئولیت محدود و مشارکت شخصیت‌های حقوقی. 

به‌خاطر داشته باشید که ثبت شرکت در این کشور برای ایرانیان کمی دشوار است؛ لذا بهتر است که شما برای ثبت شرکت در دانمارک از کمک یکی از ۱۰ شرکت برتر مهاجرت به دانمارک استفاده کنید.

مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج

مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند دانمارکی یا فردی که در این کشور مقیم است، یکی از آسان‌ترین و پرکاربردترین راه‌ها برای اخذ تابعیت و اقامت در دانمارک است. با این روش، شما می‌توانید تمام فرایند مهاجرت را به‌صورت قانونی و به طور نسبتاً سریع طی کنید.

مهاجرت از طریق ازدواج به دلیل سو استفاده‌هایی که در این روش شده است، به‌صورت طبیعی قوانین سخت‌گیرانه‌ای را در دانمارک به وجود آورده است.

این موضوع نشان‌دهنده جدیت و آگاهی دولت دانمارک در جلوگیری از سوءاستفاده‌ها و تضمین ازدواج‌های قانونی است؛ بنابراین، اگر واقعاً به ازدواج قانونی با فرد دانمارکی علاقه‌مند هستید، مهاجرت از طریق ازدواج یک گزینه مناسب برای شما است.

در این روش، شما باید به دولت دانمارک ثابت کنید که ازدواج شما از روی علاقه و تفاهم صورت‌گرفته است و صرفاً به دنبال اخذ ویزای ورود به این کشور نیستید.

این امر می‌تواند از طریق تهیه مدارک و شواهد مناسب، مانند عکس‌ها و گزارش‌های مشترک از سفرها و تفریحات، انجام شود. همچنین، شما باید در زمان ازدواج هر دو نفر مجرد باشید و در صورت فوت همسر یا وقوع طلاق، باید مدارکی را برای اثبات این ادعاها به دولت ارائه کنید.

برای اطمینان از تأمین مالی و هزینه‌های همسر خود، فرد دانمارکی نیز باید مدارکی را به دولت این کشور ارائه دهد. این اقدام باهدف جلوگیری از بروز مسائل مالی برای شخص خارجی است و نشان از نگرانی دولت در ایجاد شرایط مناسب برای زندگی آرام و مستحکم در دانمارک است.

شرایط سنی نیز برای ازدواج در دانمارک کمی متفاوت است. شخصی باید حداقل 24 سال سن داشته باشد تا بتواند برای ازدواج با یک فرد خارجی تصمیم‌گیری کند.

در طول زمان زندگی در دانمارک، شما باید به زبان دانمارکی و فرهنگ و قوانین این کشور آشنا شوید و به‌گونه‌ای در جامعه ادغام شوید. این امر نشان‌دهنده توانایی شما در سازگاری با محیط جدید و تعامل مؤثر با جامعه محلی است.

اگر واقعی بودن ازدواج شما ثابت شود، شما می‌توانید تنها پس از گذشت دو سال، تابعیت دانمارک را اخذ کنید و از مزایا و فرصت‌های زندگی در این کشور بهره‌برداری کنید.

با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، شما می‌توانید به‌راحتی اقامت و تابعیت دانمارک را دریافت کرده و از فرصت‌های تحصیل، کار و زندگی بهتر در این کشور بهره‌برداری کنید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به دانمارک

حالا نوبت معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به دانمارک رسیده، در حال حاضر که آشنایی کامل به کشور دانمارک و روش‌های مهاجرتی آن را دارید بهتر است با کمک مشاورین متخصص به این کشور مهاجرت کنید.

دقت داشته باشید قبل از انتخاب، مشاوره و عقد قرارداد با هر یک از 10 شرکت برتر مهاجرت به دانمارک حتماً درباره مؤسسه موردنظر تحقیق و از صحت اطلاعات آنها مطمئن شوید.

1. موسسه مهاجرتی مان

موسسه‌ی مان یک موسسه‌ی مهاجرتی و کاریابی بین المللی است که با نام موسسه‌ی مهاجرتی مشاوران آرمان نفیس (به اختصار «مان») توسط جمعی از فارق التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف ثبت شده و فعالیت خود را آغاز کرده است و دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره 36209 می‌باشد.

اصولی که «مان» بر آن‌ها بنا شده، در درجه‌ی اول صداقت با مشتری، رفتار حرفه‌ای، استفاده از همکاران و وکلای متخصص و با تجربه، سرعت همراه با دقت در انجام پرونده‌ها و پشتیبانی متقاضیان حتی پس از ورود به کشور مقصد است.

 

 

 

2.موسسه مهاجرتی ویکو

موسسه کاریابی و مهاجرتی ویکو از جمله موسسات معتبر و دارای مجوز اعزام نیروی کار به شماره‌ی 60192 می‌باشد که همواره تلاش کرده بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و با صداقت تمام و ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان، متقاضیان را به سوی بهترین مقاصد مهاجرتی راهنمایی و هدایت کند.

 

 

3.گوتوتی‌آر

گوتوتی‌آر

مؤسسه مهاجرتی گوتوتی‌آر با نام حقوقی گوهران تیام آرتا یکی از موسسه‌های مهاجرتی موفق در این چند ساله می‌باشد. تیم گوتوتی‌آر تلاش می‌کند تا شما مهاجرت آسانی را تجربه کنید.

اگر قصد همکاری با این مجموعه را دارید خوب است بدانید که Go2tr متشکل از 200 نفر متخصص در زمینه مهاجرت به‌تمامی کشورهای پرطرف‌دار دنیا می‌باشد.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-43000021

آدرس تهران: جردن، قبل از چهارراه جهان کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

آدرس تبریز: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، جنب پارکینگ فجر، ساختمان کارن، طبقه ۵

آدرس شیراز: شیراز، قصرالدشت، کوچه ۶۲ الف، ساختمان مدیکس، طبقه اول، واحد دوم – گوتوتی آر

آدرس مشهد: مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین ۲۳/۱ (تقاطع فلسطین و سناباد)، انتهای سناباد، روبه روی مرکز بهداشت، جنب عابربانک سپه، پلاک ۹۳۰، طبقهٔ سوم، واحد سه

4.اصطهباناتی

اصطهباناتی

مؤسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین‌المللی تابه‌حال بیش از 20 هزار پرونده موفق را پشت سر گذاشته است.

مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از گزینه‌های مناسب برای کسانی می‌باشد که می‌خواهند با وکلای متخصص و خبره برای پرونده مهاجرتی خود مشاوره داشته باشند.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس تهران: 021-91002412

آدرس تهران: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

شماره تماس شیراز: 071-91009797  –  071-36292420  –  071-36292310

آدرس شیراز: خیابان عفیف‌آباد، نبش کوچه 6، پلاک 5، طبقه اول و دوم

شماره تماس اصفهان: 031-91009797  –  031-36703506

آدرس اصفهان: مرداویج، انتهای بلوار شیخ کلینی، نرسیده به مرکز تعاونی پرواز، جنب املاک برمک، پلاک 15

شماره تماس مشهد: 051-91009797

آدرس مشهد: احمدآباد، ابتدای خیابان رضا، ساختمان هتل سیبرگ، طبقه 3، واحد 306

شماره تماس رشت: 013-32133082

آدرس رشت: چهارراه صابرین، نبش خیابان گلسار، برج پاسارگاد طبقه 6 واحد 161

5.ویزا 724

ویزا 724

ویزا 724 چهارمین مؤسسه از بین 10 شرکت برتر مهاجرت به دانمارک است که در زمینه مهاجرت به اروپا، آمریکا، اقیانوسیه و … چندین سال فعالیت می‌کند.

این مؤسسه علاوه بر مشاوره مهاجرتی در زمینه کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری در زمینه رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و برگزاری تور فعالیت می‌کند.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-22609330  –  021-22609232  –  021-22624260  –  021-2609221

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، جنب پمپ‌بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان مؤسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین‌المللی ایران)

6.ویزا موندیال

یوزا موندیال

ویزا موندیال یکی از مراکز معتبر برای مشاوره مهاجرتی به دانمارک می‌باشد که برخلاف تصور، مشاوره‌هایی در زمینه ویزا تحصیلی اروپا و کشور دانمارک هم دارد.

اگر می‌خواهید به کشور دانمارک از طریق تحصیل مهاجرت کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از خدمات این مؤسسه باتجربه استفاده کنید.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-28111555

7.رجبی

مؤسسه مهاجرتی رجبی

مؤسسه مهاجرتی رجبی با شماره ثبت 22803 در زمینه مشاوره شغلی و کاریابی، مشاوره تحصیلی و اپلای در بهترین دانشگاه‌های دنیا و مشاوره سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند.

این مؤسسه قدیمی زیر نظر آقای رجبی فعالیت می‌کند و در سال‌های اخیر توانسته اطلاعات مهاجرتی و حقوقی بروزی را به مهاجران ایرانی ارائه کند.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس تهران مرکز: 91002525  –  021-26423392  –  021-26409168

آدرس تهران مرکز: تهران، بلوار میرداماد، بعد از پمپ‌بنزین، پلاک 183

شماره تماس تهران غرب: 91002525  –  021-44027393  –  021-44008427

آدرس تهران غرب: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، ساختمان راز

شماره تماس شیراز: 91002525  –  071-36342117  –  071-32352058

آدرس شیراز: شیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، بین کوچه 25 و 27، ساختمان اوتانا طبقه پنجم

8.عالیان ویزا

عالیان ویزا

گروه بین‌المللی عالیان که بیش از 10 سال سابقه در زمینه مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری دارد، در عرصه حقوق داخلی و بین‌الملل فعال می‌باشد.

عالیان ویزا در حال حاضر نماینده بیش از 200 مؤسسه آموزشی معتبر در دنیا می‌باشد و از مشاورین و وکلای متخصص در کشورهای اروپایی و دیگر نقاط دنیا بهره می‌برد.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91304747  –  021-88570160  –  021-86071092

آدرس: تهران، قائم‌مقام فراهانی، خیابان 26، پلاک 6

9.سروش فردا

سروش فردا

مؤسسه حقوقی بین‌المللی سروش فردا با نام تجاری یورو لایف یک شرکت فعال در زمینه انواع مهاجرت به کشور‌های دنیا می‌باشد که زیر نظر وکلای درجه یک فعالیت می‌کنند.

سروش فردا دارای نمایندگی رسمی در اروپا، نمایندگی رسمی برخی دانشگاه‌های اروپایی و نمایندگی فروش مجتمع‌های مسکونی در اروپا می‌باشد که باتکیه‌بر تجربیات خود مهاجرتی آسان را برای شما رقم می‌زند.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-57680

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

10.قاره‌پیما

قاره‌پیما

مجموعه قاره‌پیما که از سال 1394 شروع به فعالیت کرده در زمینه رزرو هتل، بلیط هواپیما، برگزاری تور و اخذ ویزا فعالیت می‌کند و تجربه بسیار خوبی دارد.

این مجموعه که متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری سفر نیلی کرج می‌باشد دارای شماره ثبت 31654 و مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشور است.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91028292  –  09121931613

آدرس: بلوار ارم – پلاک 214 طبقه دوم واحد 5

11.حامی مهاجر

حامی مهاجر

حامی مهاجر یکی از مؤسسات مدرن و قدیمی در زمینه مهاجرت به اروپا، آمریکا، کانادا، استرالیا و کشور دانمارک می‌باشد که می‌توانید از خدماتشان استفاده کنید.

حامی مهاجر علاوه بر فعالیت در زمینه اخذ اقامت از روش‌های سرمایه‌گذاری، تحصیلی، کاری و ازدواج در زمینه تهیه بلیط هواپیما و تورهای مسافرتی نیز فعالیت می‌کند.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91319191  –  021-49078

آدرس: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

جمع‌بندی

حالا که با 10 شرکت برتر مهاجرت به دانمارک، روش‌های مهاجرت به این کشور، هزینه‌های زندگی و مزایا و معایب آشنا شدید می‌توانید برای آینده خود در این کشور تصمیم بگیرید.

دانمارک یکی از کشورهای عالی برای تحصیل دانشجویان است چرا که می‌توانید باتوجه‌به شرایط عالی کار در این کشور پس از تحصیل مشغول به کار شوید.

دقت داشته باشید که قبل از هرگونه عقد قرارداد با شرکت‌های معرفی شده، حتماً درباره مجوزهای آن شرکت تحقیق کرده و سپس قرارداد خود را با آنها رسمی کنید.

حالا باتوجه‌به اطلاعاتی که دارید بین کشور آلمان و دانمارک کدام‌یک را برای کار و زندگی انتخاب می‌کنید؟

‫2 دیدگاه ها

 1. با سلام
  بنده از طریق هسمرم که پرستار هست ویزای xg1برا دانمارک گرفتیم بعد دو ماه انجا زندگی کردیم و نتاسفانه به علت مشکلات برگشتیم و بنهد تنهایی بعد از 9 ماه مجدد برگشتم دانمارک اما وزارت خارجه دانمارک بنده رو اخراج و دو سال از ورود به شینگن ممنوع کردن که از ان تاریخ نزدیک به یک سال میگذره حال بنظر شما راهی برای احیای ویزا وجود داره اصلا مجددا میتونه همسرم برای xg1 اقدام کنه ممنونم

 2. با سلام
  بنده از طریق هسمرم که پرستار هست ویزای xg1برا دانمارک گرفتیم بعد دو ماه انجا زندگی کردیم و نتاسفانه به علت مشکلات برگشتیم و بنهد تنهایی بعد از 9 ماه مجدد برگشتم دانمارک اما وزارت خارجه دانمارک بنده رو اخراج و دو سال از ورود به شینگن ممنوع کردن که از ان تاریخ نزدیک به یک سال میگذره حال بنظر شما راهی برای احیای ویزا وجود داره اصلا مجددا میتونه همسرم برای xg1 اقدام کنه ممنونم
  09353875400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی