logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

هلند

بهترین شرکت مهاجرت به هلند【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

هلند یکی از کشورهای پیشرفته اروپاست که متقاضیان زیادی از سراسر جهان خواستار زندگی در این کشور هستند، در مقاله بهترین شرکت مهاجرت به هلند قصد داریم شما را بیشتر با این کشور آشنا کنیم.

هلند یک کشور پیشرفته در غرب اروپاست که در همسایگی کشورهایی مثل آلمان و بلژیک قرار گرفته است. موقعیت استراتژیک این کشور باعث شده تا پیشرفت بسیار زیادی در سال‌های اخیر داشته باشد.

جالب است بدانید که هلند یکی از قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان را دارد و شما با اخذ شهروندی این کشور از مزایا این پاسپورت قدرتمند بهره‌مند می‌شوید.

اگر قصد کار در اروپا را دارید یکی از بهترین گزینه‌های شما کشور هلند است چرا که این کشور نرخ بیکاری بسیار پایین و بازار کار متنوعی دارد.

تنها مانع بزرگ زندگی در این کشور زیبا، زبان هلندی است که بسیار سخت است، شما حتی در پروسه یادگیری این زبان ممکن است با کمبود مؤسسه زبان مواجه شوید.

اما نگران این مورد نباشید چرا که مردم این کشور به زبان‌های آلمانی، فرانسوی و انگلیسی هم صحبت می‌کنند و شما با یادگیری این زبان‌ها می‌توانید زندگی خود را در این کشور آغاز کنید.

در مقاله بهترین شرکت مهاجرت به هلند قصد داریم تا به‌صورت کامل به موضوع مهاجرت به این کشور بپردازیم و در آخر بهترین شرکت‌های مهاجرتی که در زمینه مهاجرت به هلند فعالیت می‌کنند را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه مقاله همراه ما باشید.

فهرست مطالب

آشنایی با کشور هلند

آشنایی با کشور هلند

هلند کشوری است که جزء پادشاهی هلند یا Netherlands شناخته می‌شود؛ این کشور در شمال غرب اروپا قرار دارد و با کشورهایی مثل آلمان و به بلژیک همسایه است.

هلند به‌خاطر مناظر طبیعی زیبای خود که شامل رودخانه‌ها، مزارع لاله، آسیاب‌ها و مسیرهای دوچرخه‌سواری است شناخته می‌شود. این کشور یک نظام سیاستی پارلمانی با حکومتی سلطنتی دارد و شاه فعلی آن ویلم الکساندر است.

هلند تاریخ غنی و پرباری دارد و در قرن هفدهم نقش مهمی را ایفا کرده که اغلب به‌عنوان دوران طلایی هلند شناخته می‌شود؛ در این دوره این کشور در زمینه‌های مختلفی از جمله تجارت، هنر، نظامی و علم رهبری می‌کرد.

امروزه هلند به‌خاطر سطح زندگی بالا، تعهد بالا به حقوق بشر و سیاست‌های پیش‌رونده در زمینه‌های محیط‌زیست و حقوق افراد LGBTQ+ شناخته می‌شود.

هلند در شمال غرب اروپا قرار دارد و یکی از پرجمعیت‌ترین کشورها در جهان می‌باشد؛ این کشور از سمت شرق با کشور آلمان و از سمت جنوب با بلژیک هم مرز است.

از سمت شمال و غرب این کشور به دریای شمال محدود می‌شود؛ هلند به 12 استان تقسیم شده است، هر کدام دارای جذابیت‌ها و زیبایی‌های خاص خود هستند.

مکان جغرافیایی این کشور بر تاریخ، فرهنگ و اقتصاد آن تأثیر زیادی داشته؛ چشم‌انداز زیبای آن که شامل شبکه پیچیده‌ای از آبراه‌ها برای حمل‌ونقل و دفاع شکل‌گرفته تشکیل شده است.

موقعیت جغرافیایی هلند نیز باعث شده است که در طول تاریخ، مرکزی برای تجارت و بازرگانی باشد که به رونق و ثروت فرهنگی این کشور کمک کرده است.

آمستردام، پایتخت هلند یکی از شهرهای پر زرق‌وبرق و پرفراز و نشیب‌های فرهنگی در جهان است؛ آمستردام به‌خاطر میراث هنری، سامانه آبراهی پیچیده و خانه‌های زیبا با نماهای بالکن‌دار خود شناخته می‌شود.

آمستردام شهری است که به‌سادگی گذشته و آینده را ترکیب می‌کند؛ این شهر میزبان چندین موزه معروف از جمله موزه ونگوگ، خانه آن فرانک و موزه ریکس است که اثرهای رمبراندت و ورمیر را در خود نگهداری می‌کند.

همچنین آمستردام به‌خاطر سیاست‌های آزادمندانه و لیبرال خود شناخته می‌شود، این شهر اولین شهری بود که ازدواج همجنس‌گرا را قانونی کرده و نسبت به مصرف مواد مخدر سیاست مفیدی را ارائه کرده است.

این شهر در شب پر انرژی و پر جنب‌وجوش است، با فراوانی بارها، کلوپ‌ها و رستوران‌ها در شب می‌توانید اوقات خوشی را تجربه کنید.

صحنه فرهنگی آمستردام نیز با برگزاری فستیوال‌ها، کنسرت‌ها و رویدادهای مختلف در طول سال بسیار پرشور است. ترکیب منحصربه‌فرد این شهر از تاریخ، فرهنگ و مدرنیته، آن را به یک مقصد محبوب برای مهاجران و مسافران تبدیل کرده است.

زبان رسمی در این کشور هلندی است که اکثریت جمعیت به این زبان صحبت می‌کنند؛ زبان هلندی یک‌زبان غربی آلمانی است که همچنین در بلژیک، سورینام، آروبا و سایر مستعمرات هلندی نیز به کار می‌رود.

علاوه بر زبان هلندی تعداد بسیار زیادی از مردم به انگلیسی صحبت می‌کنند؛ در واقع هلند یکی از کشورهایی است که مردم آن سطح بالایی از مهارت انگلیسی را دارد و حدود 90 درصد جمعیت قادر به صحبت به زبان انگلیسی هستند، همچنین زبان‌های دیگری مثل آلمانی، فرانسوی و ترکی در هلند صحبت می‌شوند.

در سال 2023 تخمین زده شده که جمعیت هلند حدود 17،621،478 نفر باشد؛ این آمار بر اساس آخرین داده‌های سازمان ملل متحد اعلام شده است.

جمعیت هلند تقریباً 0.22 درصد از جمعیت جهان کل را تشکیل می‌دهد؛ با چگالی جمعیت 522 نفر در هر کیلومترمربع این کشور جزو کشورهای پر جمعیت در اروپا می‌باشد.

اکثریت جمعیت این کشور شهرنشین هستند، حدود 91.6 درصد از جمعیت هلند در شهرها زندگی می‌کنند، همچنین میانگین سنی جمعیت هلند حدود 42.0 سال است.

هلند کشوری کوچک ولی با جمعیت زیاد در غرب اروپا است؛ این کشور به‌خاطر زمین‌های صاف و مناظر طبیعی فراوان، آبراه‌ها، مزارع لاله، آسیاب‌ها و مسیرهای دوچرخه‌سواری شناخته می‌شود.

مساحت هلند حدود 41,543 کیلومترمربع است که شامل دریاچه‌ها و رودخانه‌ها می‌شود؛ با وجود اندازه کوچک این کشور هلند بیش از 17 میلیون نفر جمعیت دارد که این کشور را یکی از کشورهای پرجمعیت دنیا ساخته است.

هلند اقتصادی بسیار پیشرفته دارد و یکی از ده کشور صادرکننده برتر جهان است؛ این کشور به‌خاطر روابط صنعتی پایدار، بیکاری و تورم کم موردتوجه مهاجران قرار گرفته و همچنین نقش مهمی به‌عنوان یک هاب حمل‌ونقل در اروپا دارد.

اقتصاد هلند باز و بازار محور است و بخش‌هایی از جمله فرآورده‌های غذایی، صنایع شیمیایی، پالایش نفت و ماشین‌آلات برقی، نقش مهمی را در اقتصاد این کشور ایفا می‌کنند.

همچنین هلند دومین کشور بزرگ صادرکننده کالا در جهان پس از آلمان است؛ اقتصاد این کشور به‌شدت وابسته به تجارت خارجی است و صادرات و واردات قسمت قابل‌توجهی از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می‌دهد.

هلند بزرگ‌ترین صادرکننده گل و گیاهان و محصولات غذایی در جهان است.

همچنین اقتصاد هلند به‌خاطر تمرکز قوی بر روی فناوری و نوآوری در مدار پیشرفت قرار گرفته که آن را به یک رقیب قدرتمند در بخش‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، علوم زندگی و بهداشت تبدیل کرده است.

واحد پول رسمی هلند یورو (€) است که در سال 2002 جایگزین گیلدر هلندی شد؛ این واحد پولی توسط اکثر کشورها در حوزه اتحادیه اروپا مورداستفاده قرار می‌گیرد و از مهم‌ترین ارزهای جهان است

این واحد پولی در سکه‌های 1، 2، 5، 10، 20 و 50 سنت و 1 و 2 یورو عرضه می‌شود؛ اسکناس‌ها هم به مقدارهای 5، 10، 20، 50، 100، 200 و 500 یورو وجود دارند.

ارزش یورو در مقابل دلار آمریکا و ریال ایران، مانند هر ارز دیگری نوسان و بالا و پایین دارد. از میانه‌سال 2023، یک یورو حدوداً معادل 1.18 دلار آمریکا است.

بااین‌حال یورو نسبت به ریال ایران بسیار ارزشمندتر است، یک یورو تقریباً معادل 50000 تومان است؛ اگرچه ممکن است به دلیل وضعیت اقتصادی و تحریم‌های ایران این نرخ تغییر کند پس همیشه نرخ به‌روز ارز را در نظر بگیرید.

در ادامه قصد داریم تا شما را با چند حقیقت جالب از کشور هلند آشنا کنیم تا قبل از مهاجرت یا سفر به این کشور اطلاعات جامعی را درباره آن داشته باشید.

 • قد بلندترین مردم جهان: هلندی‌ها رکورد قد بلندترین مردم جهان را دارند؛ میانگین قد مردان هلندی 183 سانتی‌متر و زنان میانگین 171 سانتی‌متر است.
 • بزرگ‌ترین صادرکننده گل: هلند بزرگ‌ترین صادرکننده گل‌های جهان است و 80٪ از انواع گل‌ها را تولید و صادر می‌کند.
 • شهر پل‌ها: آمستردام پایتخت هلند بیش از 1200 پل دارد که شهر را به 165 کانال متصل می‌کند.
 • سرزمین‌های زیر آب: یک‌سوم هلند زیر سطح آب است و این باعث شده است که به آن نام “سرزمین‌های زیر آب” داده شود.
 • برابری جنسیتی: هلند اولین کشوری بود که در سال 2001 ازدواج همجنس‌گرا را قانونی کرد.
 • مصرف شیرینی‌جات: هلندی‌ها بیشترین مصرف آب‌نبات را در جهان با حدود دو کیلوگرم در هر نفر در سال دارند.
 • سرزمین آسیاب‌ها: بیش از 1000 آسیاب در هلند وجود دارد که نماد تکنولوژی بادی درگذشته این کشور را نشان می‌دهد.
 • زایمان در خانه: هلند یکی از بالاترین نرخ زایمان در خانه را در جهان را دارد و حدود 30٪ از زنان هلندی کودکان خود را در خانه به دنیا می‌آورند.
 • هویج‌های نارنجی: وجود هویج‌های امروزی به‌خاطر مردم هلند هستند؛ کشاورزان هلندی در قرن هفدهم هویج‌ها را از طریق چریک انتخابی نارنجی کردند تا به خانواده سلطنتی هلند احترام بگذارند.
 • مملکت دوچرخه‌سوار: هلند محل بیش از 22 میلیون دوچرخه است که بیشتر از جمعیت کشور است.

هزینه زندگی در هلند

آیا شما هم می‌خواهید به هلند مهاجرت یا سفر کنید؟ برای شما بسیار ضروری است که درباره هزینه‌های زندگی در هلند بیشتر بدانید.

در مقاله بهترین شرکت مهاجرت به هلند به شما آمار دقیقی از هزینه‌هایی که در این کشور باید پرداخت کنید می‌دهیم و همچنین این هزینه‌ها را با کشورهای ایران و آمریکا مقایسه می‌کنیم.

در هلند هزینه‌های ماهیانه یک خانواده چهارنفره بدون اجاره حدود 3,192.79 یورو معادل 3,554.69 دلار است؛ این هزینه‌ها شامل خرید مواد غذایی، حمل‌ونقل، قبوض و تفریحات می‌باشد.

خرید مواد غذایی برای یک خانواده چهارنفره می‌تواند تا حدود 400 یورو (445 دلار) در ماه هزینه داشته باشد؛ همچنین هزینه‌های قبوض مثل برق، گرمایش، سرمایش، آب و شارژ ساختمان برای یک آپارتمان با مساحت 250 مترمربع حدود 210.67 یورو (234.45 دلار) در ماه است.

برای یک فرد مجرد هزینه‌های زندگی ماهیانه در هلند بدون احتساب اجاره حدود 897.04 یورو معادل 998.48 دلار است؛ این هزینه‌ها شامل خرید مواد غذایی که حدود 30 یورو (33 دلار) در هفته است و هزینه‌های قبوض که معمولاً حدود 84.27 یورو (93.78 دلار) در ماه است می‌شود.

نسبت به ایالات متحده آمریکا هزینه‌های زندگی در هلند حدود 9.8 درصد بیشتر است؛ این هزینه‌های بالا به‌خاطر قیمت بالاتر مواد غذایی و حمل‌ونقل در آمریکا است.

به‌عنوان‌مثال یک وعده‌غذایی در یک رستوران ارزان‌قیمت در هلند حدود 15 یورو (16.69 دلار) هزینه دارد، درحالی‌که همین مورد در ایالات متحده حدود 14 دلار برای شما هزینه در بر دارد.

هزینه‌های زندگی در هلند به طور قابل‌ملاحظه‌ای بالاتر از ایران است. قیمت‌های محصولات در ایران 58.5 درصد کمتر از هلند است.

به‌عنوان‌مثال یک وعده‌غذایی در یک رستوران معمولی در ایران حدود 3.06 یورو (3.40 دلار) هزینه دارد که به طور قابل‌توجهی ارزان‌تر از هلند است.

قیمت‌های اجاره در هلند حدود 10.6 درصد کمتر از آمریکا است؛ مثلاً یک آپارتمان یک‌خوابه در مرکز شهر حدود 1,193.93 یورو معادل 1,328.66 دلار در ماه در هلند هزینه دارد، این در حالی است که مورد مشابه در ایالات متحده حدود 1,500 دلار در ماه برای شما هزینه دارد.

اما در مقایسه با ایران قیمت‌های اجاره به‌طورکلی کمتر از هلند می‌باشد؛ یک آپارتمان یک‌خوابه در مرکز شهر تهران حدود 334.76 یورو (372.54 دلار) در ماه هزینه دارد که 72 درصد کمتر از کشور هلند است.

البته باید توجه داشته باشید این مقایسه در مجموع کار اشتباهی است چرا که درآمد شما در کشور هلند به یورو که ارز رسمی این کشور است محاسبه می‌شود؛ اما در ایران درآمدها به ریال می‌باشد.

در ادامه جدولی از هزینه اقلام مختلف در کشور هلند را برای شما آماده کرده‌ایم تا با اطلاعات موجود در این جدول بتوانید هزینه تقریبی زندگی در هلند را برای خود محاسبه کنید.

هزینه زندگی در هلند

همچنین اگر قصد دارید که هزینه اقلام و خدمات بیشتری را مشاهده کنید می‌توانید از طریق این لینک به وب‌سایت منبع مراجعه کرده و هزینه‌های بروز شده را مشاهده کنید.

درباره هلند بیشتر بدانید

هلند یک سلطنت پارلمانی دارد؛ این به این معناست که درحالی‌که این کشور یک پادشاه دارد، قدرت پادشاه توسط قانون اساسی محدود شده است.

این کشور تحت فرمانروایی پادشاه ویلم – الکساندر است که از سال 2013 به حکومت رسیده است؛ اما مدیریت روزمره کشور توسط دولت انجام می‌شود که تحت رهبری نخست‌وزیر می‌باشد.

سیستم سیاسی هلند به دلیل چندحزبی بودن آن مشخص می‌شود که اغلب برای تشکیل دولت‌های ائتلافی نیاز به حزب‌های متعددی دارد.

پارلمان هلند از دو مجلس تشکیل شده است، مجلس نمایندگان و سنا. اعضای هر دو مجلس از طریق نمایندگی نسبی انتخاب می‌شوند که تنوع نظرات سیاسی را تضمین می‌کند.

هلند مقصد گردشگری محبوبی است و هر ساله میلیون‌ها بازدیدکننده را به خود جذب می‌کند؛ این کشور به‌خاطر شهرهای تاریخی، مناطق روستایی دل‌نشین و آسیاب‌های معروفش شناخته می‌شود.

آمستردام پایتخت هلند، با کانال‌های آبی زیبا، ساختمان‌های تاریخی و موزه‌های برجسته‌ای مانند موزه رایکس و موزه ونگوگ مقصدی بسیار مهم است.

طبق گزارش سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، هلند در رتبه‌بندی ورود گردشگر بین‌المللی در جایگاه 21 جهان قرار دارد. بخش گردشگری به‌شدت به اقتصاد هلند کمک می‌کند و اشتغال‌زایی و درآمدزایی مهمی را برای مردم فراهم کرده است.

هلند دارای اقتصاد پایدار و متنوعی است که به‌شدت وابسته به تجارت خارجی می‌باشد؛ طبق آمار سازمان جهانی تجارت (WTO)، هلند هشتمین صادرکننده کالا در جهان است.

این کشور به‌عنوان “دروازه اروپا” به‌خاطر موقعیت استراتژیک و زیرساخت عالی‌اش از جمله بندر روتردام، بزرگ‌ترین بندر اروپا شناخته می‌شود.

صادرات اصلی این کشور شامل ماشین‌آلات و تجهیزات، محصولات شیمیایی، سوخت‌های معدنی و محصولات غذایی است؛ اما در قسمت واردات، هلند در رتبه‌بندی جهانی در رده نهم قرار دارد. این کشور تجهیزات حمل‌ونقل، محصولات شیمیایی، برخی مواد غذایی و پوشاک را وارد می‌کند.

هلند  طبق آمار بانک جهانی به‌عنوان 17 مین اقتصاد جهان از نظر تولید ناخالص داخلی (GDP) شناخته می‌شود؛ این کشور آزادی اقتصادی زیادی داشته و تأکید زیادی بر تجارت آزاد دارد.

بخش‌های کلیدی اقتصاد هلند شامل صنعت تولید، به‌ویژه ماشین‌آلات و تجهیزات، فراوری مواد غذایی، صنایع شیمیایی و خدمات است. هلند همچنین محل چندین شرکت چندملیتی از جمله شرکت‌های رویال داچ شل، یونیلور و فیلیپس است.

هلند کیفیت زندگی شغلی بالایی را ارائه می‌دهد و طبق نظرسنجی اکسپت اینسایدر (Expat Insider)، این کشور در رتبه 13 بهترین کشورها برای کار قرار دارد.

هلند در زمینه آینده شغلی، امنیت شغلی و تعادل زندگی و کار برنامه‌های بسیار خوبی دارد. فرهنگ کاری هلند بر پایه ساختار سازمانی، با تأکید بر کار تیمی و تصمیم‌گیری توافقی است.

سیستم بهداشت هلند بسیار مورداعتماد است و در جدیدترین رده‌بندی جهانی نوآوری بهداشت به جایگاه سوم رسیده است؛ سیستم بهداشتی هلند به‌خاطر بیمه بهداشت خصوصی و عمومی، با انتخاب گسترده‌ای از ارائه‌دهندگان و دارو شناخته می‌شود.

هلند در تمام ابعاد نوآوری بهداشتی، از جمله کیفیت، علم و فناوری و پایداری مالی عملکرد بسیار خوبی دارد؛ سیستم بهداشت این کشور برای عملکرد بسیار خوب خود در زنده‌ماندن بیماران از بیماری‌های قلبی و عروقی شناخته شده می‌باشد.

هلند، کشوری که به‌خاطر آسیاب‌های بادی، گل‌های لاله و کانال‌های آبی معروف است، این کشور میزبان چندین شهر بسیار زیبا و معروف در جهان است.

آمستردام، پایتخت هلند به‌خاطر میراث هنری، کانال‌های آبی زیبا و خانه‌های رنگی شناخته می‌شود.

روتردام، با معماری مدرن و بندر پرهیاهو، نمادی از روح نوآوری در این کشور است.

هیگ، محل دولت هلند و دفتر پادشاهی شهر دیگری است که شناخته شده می‌باشد.

اوترخت، با معماری قرون‌وسطایی و دانشگاه‌های معروفش شهری است که زیبایی کهن را با مدرنیته تلفیق می‌کند.

آیندهوون، مرکز فناوری و طراحی، محل شرکت‌های بزرگی مثل فیلیپس هلند و آکادمی طراحی آیندهوون می‌باشد.

شهرهای اصلی دیگر شامل تیلبورگ به‌خاطر صنعت نساجی‌؛ آلمره یکی از جدیدترین شهرهای کشور؛ گرونینگن شهری پرانرژی با جمعیت دانشجویی زیاد؛ بریدا معروف در صنایع غذا و نوشیدنی و نایمخن قدیمی‌ترین شهر هلند است.

هلندی‌ها به‌خاطر اخلاق کاری قوی‌ و قانونمند شناخته می‌شوند؛ اکثر جمعیت در بخش‌های خدماتی مشغول به کار هستند که شامل بهداشت، آموزش و خدمات تجاری است.

همچنین هلند بخش تولید بسیار قوی دارد که تمرکز اصلی آن بر فراوری مواد غذایی، صنایع شیمیایی، نفت‌کشی و ماشین‌آلات الکتریکی است.

بازار کار هلند تنوع بسیار بالایی دارد؛ بخش بهداشت از بزرگ‌ترین بخش‌های کاری است که تقاضای بالایی برای پرستاران و کارکنان بهداشت دارد.

فناوری اطلاعات هم در هلند درحال‌رشد است و نیاز به نیرو در بخش‌های توسعه دهنده نرم‌افزار، تحلیل‌گر داده و متخصص امنیت سایبری دارد.

بخش مهندسی به‌ویژه در مهندسی عمران و مشاوره فنی هم یکی دیگر از حوزه‌های کلیدی اشتغال در هلند است.

جامعه ایرانی‌ها در هلند یکی از جمعیت‌های جدید و بزرگ از جمعیت‌های پناهندگان در اروپا است. طبق آخرین داده‌ها 52,099 ایرانی در هلند هستند که بیشتر در مناطق شهری مانند آمستردام، روتردام و هیگ زندگی می‌کنند.

ایرانی‌ها در هلند به‌عنوان یکی از گروه‌های تحصیل‌کرده‌ و فرهنگی شناخته می‌شوند که با جامعه این کشور یکپارچه شده‌اند؛ ایرانی‌ها در بخش‌های مختلف مشغول به کار هستند و در دانشگاه‌های زیادی حضور دارند. برخی از فارغ‌التحصیل شده‌های برجسته ایرانی در هلند شامل استادان تورج عطابکی، افشین الیان، حاله قراشی و مجید حسن‌زاده می‌شوند.

مزایا و معایب زندگی در هلند

مزایا زندگی در هلند

 1. تحصیلات پزشکی در سطح بالا: هلند دارای سیستم آموزش باکیفیت در زمینه پزشکی است که این اطمینان را به شما می‌دهد که همه افراد به دانشی بالایی در زمینه سلامت و پزشکی برسند.
 2. مردم مهمان‌نواز: هلندی‌ها به دلیل طبیعت زیبا و مهمان‌نوازی‌شان شناخته می‌شوند که باعث می‌شود افراد جدید به‌راحتی احساس حضور در خانه را کنند.
 3. سیستم حمل‌ونقل پیشرفته: هلند دارای سیستم حمل‌ونقل کارآمد و مدرن است که باعث می‌شود تردد و سفر در سراسر کشور راحت باشد.
 4. زبان انگلیسی: انگلیسی در هلند به طور گسترده صحبت می‌شود که این مورد باعث ارتباط بسیار راحت برای مهاجرانی که هلندی بلد نیستند می‌شود.
 5. امنیت شغلی: بازار کار قوی هلند فرصت‌های گسترده‌ای را در کنار امنیت شغلی بالا ارائه می‌دهد.
 6. آب‌وهوای مناسب: هلند دارای آب‌وهوای معتدل دریایی است که تابستان‌ها ملایم و زمستان‌ها خنک است و این باعث می‌شود زندگی در طول سال راحت و لذت‌بخش باشد.
 7. سطح بالای امنیت: هلند به‌عنوان یکی از امن‌ترین کشورها در جهان شناخته می‌شود که نرخ جرم کم و سطح امنیت شخصی بالایی دارد.
 8. غذاهای خوشمزه: آشپزی در هلند متنوع و لذت‌بخش است و انواع غذاها برای تجربه طعم‌های خوشمزه و جدید وجود دارد.
 9. کیفیت زندگی بالا: هلند به‌صورت مداوم در رتبه‌های برتر جهان در زمینه کیفیت زندگی بالا، اقتصاد قوی، خدمات بهداشتی عالی و استانداردهای آموزشی بالا قرار دارد.
 10. تعادل عالی کار و زندگی: هلندی‌ها ارزش بالایی برای تعادل کار و زندگی قائل هستند و اطمینان می‌دهند که شما زمان کافی برای لذت‌بردن از زندگی خود در خارج از محل کار دارید.

معایب زندگی در هلند

 1. نرخ مالیات‌ بالا: هلند نرخ مالیات بالایی دارد که می‌تواند برای برخی افراد اذیت‌کننده باشد.
 2. نژادپرستی: با وجود مزایای زیاد این کشور از مشکل نژادپرستی معاف نیست و شما می‌توانید این تجربه تلخ را در هلند داشته باشید.
 3. بحران مسکن: هلند در حال حاضر با بحران مسکن روبرو است و تقاضا بالا و عرضه کم باعث افزایش قیمت‌ها شده است.
 4. زبان هلندی: هرچند انگلیسی به طور گسترده‌ای در هلند صحبت می‌شود، اما عدم آشنایی با زبان هلندی در برخی مواقع بسیار مشکل‌ساز خواهد شد.
 5. هزینه زندگی بالا: هزینه زندگی در هلند به‌ویژه در شهرهای بزرگ مانند آمستردام و روتردام نسبتاً بالاست.
 6. قوانین سخت‌گیرانه: هلندی‌ها به‌خاطر قوانین و مقررات سخت‌گیرانه‌شان شناخته شده‌اند که این مورد ممکن است برای افرادی که از ایران به هلند مهاجرت می‌کنند چالش‌برانگیز باشد.
 7. تراکم جمعیتی بالا: هلند یکی از پرجمعیت‌ترین کشورها در جهان است که ممکن است باعث شلوغی شهرها و کمبود فضای در تفریحگاه‌ها بشود.

مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند

هلند به‌خاطر مناظر طبیعی چشم‌نواز، استاندارد زندگی بالا و اقتصاد پرقدرت شناخته شده است و به یک مقصد محبوب برای مهاجران در سراسر جهان تبدیل شده.

نگرش دوستانه مردم هلند نسبت به خارجی‌ها به همراه تأکید قوی دولت هلند بر حقوق بشر و برابری این کشور را به گزینه‌ای جذاب برای افرادی که به دنبال یک‌خانه جدید هستند تبدیل کرده است.

هدف مقاله بهترین شرکت مهاجرت به هلند ارائه راهنمای جامعی برای مهاجرت به این کشور است که در آن مهاجرت به هلند را در مسیرهای مختلف و همچنین دیگر موارد مهم را بررسی می‌کنیم.

هلند چندین مسیر برای مهاجرت ارائه می‌کند، هر یک از این روش‌ها بر اساس شرایط هر نفر متفاوت است؛ روش‌های مهاجرت به هلند شامل مهاجرت برای کار، تحصیل، سرمایه‌گذاری، ازدواج و پناهندگی است.

این کشور دارای یک سیستم مبتنی بر امتیاز مثل کشور کانادا و … برای مهاجران با مهارت‌های بالا است که افرادی را که مهارت‌ها و تحصیلاتشان مربوط به شغل‌های با تقاضای بالا می‌شود را ترجیح می‌دهد.

برای افرادی که به تحصیلات در اروپا علاقه‌مندند، هلند با برخی از بهترین دانشگاه‌های جهان و مجموعه‌ای گسترده از برنامه‌های تحصیلی به زبان انگلیسی بهترین گزینه برای مهاجرت است. پس از فارغ‌التحصیلی در دانشگاه‌های این کشور دانشجویان می‌توانند برای اقامت دائم در کشور اقدام کنند.

کارآفرینان می‌توانند از طریق طرح ویزای استارتاپ برای اقامت در این کشور اقدام کنند که این طرح یک مجوز اقامت یک‌ساله را برای کسانی که به دنبال بنیان‌گذاری کسب‌وکارهای نوآورانه هستند فراهم می‌کند.

همچنین ازدواج با یک فرد هلندی هم می‌تواند منجر به اقامت دائم و حتی شهروندی شما در این کشور شود به شرطی که بتوانید قوانین سخت‌گیرانه دولت هلند را رعایت کنید.

روش‌های مهاجرت به هلند

 • مهاجرت به هلند از طریق کار: هلند نیاز به نیروی ماهر در صنایع مختلف از جمله فناوری اطلاعات، مهندسی و مراقبت‌های بهداشتی دارد.
 • مهاجرت به هلند از طریق تحصیل: با مجموعه‌ای گسترده از برنامه‌های تحصیلی به زبان انگلیسی، هلندی و آلمانی، هلند مقصد عالی برای دانشجویان بین‌المللی است.
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه‌گذاری: طرح ویزای استارت‌آپ، کارآفرینان نوآور را تشویق به بنیان‌گذاری کسب‌وکارهایشان در هلند کرده است.
 • مهاجرت به هلند از طریق ازدواج: شما می‌توانید با یک تبعه کشور هلند ازدواج کنید تا پس از مدتی شامل قوانین اخذ اقامت دائم و شهروندی این کشور شوید.

قوانین اخذ تابعیت هلند

کارگران خارجی که به طور قانونی و پیوسته به مدت پنج سال در هلند اقامت داشته‌اند، می‌توانند درخواست تابعیت این کشور را برای اداره مهاجرت ارسال کنند.

دانشجویانی که تحصیلات خود را در هلند به پایان رسانده‌اند و حداقل پنج سال در کشور اقامت داشته و کار کرده‌اند، به‌شرط پرداخت مالیات خود می‌توانند برای تابعیت هلند درخواست دهند.

هلند برنامه‌ای مستقیم برای تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری ندارد، اما کارآفرینانی که یک کسب‌وکار در هلند راه‌اندازی کنند در نهایت می‌توانند برای تابعیت این کشور درخواست خود را ارائه دهند.

شهروندان خارجی ازدواج کرده با شهروندان هلندی می‌توانند پس از سه سال از ازدواج و اقامت در هلند، به‌شرط رعایت قوانین برای تابعیت درخواست دهند.

کودکانی که در هلند به دنیا می‌آیند و یکی از والدین آن تابعیت هلندی دارد به طور خودکار تابعیت هلندی دریافت می‌کند. اما کودکانی که در هلند به دنیا می‌آیند و والدین خارجی دارند شامل قوانین اخذ تابعیت این کشور نمی‌شوند.

برای اخذ تابعیت هلند به‌صورت کلی باید شرایطی را فراهم کنید که اصلی‌ترین آن حداقل 5 سال اقامت دائم است؛ همچنین از دیگر شرایط مهم برای اخذ تابعیت هلند یادگیری کامل زبان هلندی و ادغام بافرهنگ و مردم این کشور است.

برای اثبات موارد گفته شده، در زمان ارسال درخواست تابعیت از شما امتحانی گرفته می‌شود تا سطح زبان و آشنایی شما با کشور هلند در آن سنجیده شود.

به یاد داشته باشید، مسیر مهاجرت و تابعیت در هلند ممکن است پیچیده باشد و نیازمند مشاوره‌های دقیق است؛ همیشه بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاورین بهترین شرکت مهاجرت به هلند گفت‌وگویی داشته باشید.

سایت اداره مهاجرت هلند

اگر قصد آشنایی بیشتر با قوانین و شرایط مهاجرت به هلند را دارید و می‌خواهید اطلاعات به‌روز را مستقیماً از دولت این کشور دریافت کنید، می‌توانید از طریق لینک زیر به وب‌سایت اداره مهاجرت هلند مراجعه کنید.

ind.nl

جایگاه پاسپورت هلند

جایگاه پاسپورت هلند

گذرنامه هلند در رتبه‌بندی بهترین گذرنامه‌ها در دنیا در رده 2 قرار دارد؛ این رتبه بالا نشان‌دهنده قدرت بالا و پذیرفته‌شدگی گذرنامه هلندی در جهان است که به صاحبان آن اجازه می‌دهد تا به‌راحتی و آزادانه در دنیا سفر کنند.

امتیاز سفر برای گذرنامه هلند 175 است. این امتیاز یک معیار برای آزادی سفر در دنیا است که صاحبان گذرنامه هلندی از آن بهره‌مندند هستند.

این امتیاز نشان‌دهنده تعداد کشورهایی است که شهروندان هلند می‌توانند بدون نیاز به ویزا یا با ویزا مسافرتی به آن سفر کنند.

صاحبان پاسپورت هلندی می‌توانند به 123 کشور بدون نیاز به ویزا سفر کنند. این امتیاز سفر بین‌المللی را برای شهروندان هلند بدون مشکل و راحت‌تر می‌کند.

علاوه بر کشورهای بدون ویزا، صاحبان گذرنامه هلندی می‌توانند به 44 کشور با دریافت ویزا مسافرتی یا فرودگاهی سفر کنند؛ این بدان معناست که می‌توانند به این کشورها سفر کنند و سپس در فرودگاه ویزا خود را دریافت کنند.

با وجود رتبه بالا پاسپورت هلند، کشوری وجود دارد که گذرنامه آن آزادی سفر بیشتری نسبت به کشور را فراهم می‌کند. در حال حاضر تنها یک کشور یعنی امارات متحده عربی نسبت به هلند پاسپورت معتبرتری دارد.

از طرف دیگر تعداد زیادی از کشورها رتبه پایین‌تری نسبت به هلند دارند؛ رتبه بالای پاسپورت هلندی و آزادی سفر زیادی که ارائه می‌دهد، پاسپورت این کشور را در جایگاه بالاتری نسبت به کشورهایی مثل دانمارک، بلژیک، پرتغال و نروژ قرار داده است.

هزینه مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند هزینه‌های خاصی را در برمی‌گیرد، یعنی شما علاوه بر هزینه‌های زندگی که قبل‌تر برای شما توضیح دادیم هزینه‌های دیگری را هم باید پرداخت کنید.

طبق اطلاعات سرویس مهاجرت و تابعیت (IND)، هزینه‌های مهاجرت شما به نوع درخواستی که ارسال می‌کنید وابسته است؛ این هزینه‌ها می‌توانند شامل هزینه‌های مربوط به درخواست‌ ویزا، گواهی اقامت و … باشد.

به‌عنوان‌مثال، هزینه‌های مربوط به ویزای اقامت کوتاه‌مدت، ویزای ترانزیت و ویزای بازگشت متفاوت است؛ به همین ترتیب، هزینه‌های انواع اقامت بلندمدت مثل اقامت کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری دیگر انواع مهاجرت نیز متفاوت است.

هزینهٔ دریافت ویزای هلند حدود 1000 یورو است؛ این هزینه شامل تعیین وقت سفارت هلند، تکمیل فرم ویزا، بیمه سفر، رزرو بلیط رفت‌وبرگشت، مدرک رزرو هتل و ارائهٔ برنامهٔ سفر است.

بااین‌حال، اگر فقط درخواست تعیین وقت سفارت را داشته باشید، هزینهٔ این کار حدود 1 میلیون و 500 هزار تومان است.

لطفاً دقت کنید که این هزینه‌ها ممکن است بسته به نوع ویزای درخواستی شما (توریستی، کار، تحصیل یا سرمایه‌گذاری) و سایر عوامل مثل ملیت درخواست‌کننده، کشوری که درخواست ارسال می‌شود و مدت اقامت متغیر باشد.

همیشه بهتر است هزینه‌های به‌روز مهاجرت را از مشاورین بهترین شرکت مهاجرت به هلند که در انتهای مقاله به شما معرفی کردیم دریافت کنید.

مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به هلند از طریق کار

اگر قصد مهاجرت به هلند از طریق کار را دارید بدانید که تنها نیستید! به دلیل اقتصاد پررونق، استانداردهای زندگی بالا و فرهنگ پویا در هلند، این کشور مقصدی محبوب برای افراد حرفه‌ای در سراسر جهان است.

دولت هلند افراد ماهر را تشویق به مهاجرت به کشور خود می‌کند و انواع ویزاها و اجازه‌نامه‌های کاری را برای این دسته از افراد ارائه می‌دهد؛ فرایند اخذ ویزا ممکن است سخت به نظر بیاید؛ اما با انتخاب مسیر مناسب و مشاوره با افراد متخصص می‌توانید به‌راحتی به هلند مهاجرت کنید.

قدم اول برای این کار به‌دست‌آوردن یک پیشنهاد کاری از کارفرمای هلندی است؛ پس از دریافت پیشنهاد و انجام مصاحبه، کارفرما به نمایندگی از شما درخواست یک ویزا کار (GVVA) که ترکیبی از ویزا اقامت و کار است را می‌دهد.

هلند شرایط کاری عالی را ارائه می‌دهد؛ قوانین هلند از حقوق کارگران و کارمندان محافظت می‌کند و اطمینان پیدا می‌کند که حقوق این افراد زیر پا گذاشته نشود و محیط کار ایمن و ساعات کار معقول برای این دسته از افراد فراهم باشد.

هفته کاری در هلند به طور معمول از دوشنبه تا جمعه است؛ ساعت کاری در هلند حداکثر 9 ساعت در روز و 45 ساعت در هفته می‌باشد.

درصورتی‌که بیشتر از ساعات مشخص شده کار کنید اضافه‌کاری پرداخت می‌شود،  همچنین شما حداقل 20 روز مرخصی با حقوق در سال دارید.

ویزای مهاجرت افراد ماهر

ویزای مهاجرت افراد ماهر برای کارشناسان با مهارت‌ها و دانش تخصصی بالا طراحی شده است؛ دولت هلند از این افراد دعوت می‌کند تا به اقتصاد هلند کمک کنند و در کنار آن از مزایا زندگی در این کشور بهره‌مند شوند.

برای مهاجرت از این روش شما باید یک پیشنهاد کار از یک کارفرما مورد تأیید در هلند داشته باشید و درآمد شما به مقدار تعیین شده توسط سفارت باشد.

بلو کارت اتحادیه اروپا

بلو کارت اتحادیه اروپا برای افراد خارجی با تحصیلات بالا می‌باشد که در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا پیشنهاد یا قرارداد شغلی دارند؛ این ویزا به شما اجازه می‌دهد تا در هلند و سایر کشورهای اتحادیه اروپا به کار و زندگی مشغول شوید.

از مزایا مهاجرت با این روش این است که مدت‌زمان اخذ اقامت دائم شما در این روش کاهش پیدا می‌کند و شما زودتر به هدف خود می‌رسید؛ اما دقت کنید که در این روش هم باید حقوق شما بیشتر از مقدار معینی باشد.

ویزای انتقالی درون شرکتی (ICT)

ویزای ICT برای مدیران، کارشناسان و یا کارآموزانی است که از یک شرکت در خارج از اتحادیه اروپا به هلند منتقل می‌شوند؛ ویزای ICT به شما اجازه می‌دهد تا مدت‌زمان سه سال در هلند مشغول به کار و زندگی شوید.

ویزای خوداشتغالی

ویزای خوداشتغالی برای کسانی است که می‌خواهند کسب‌وکاری را در هلند راه‌اندازی کنند؛ برای اینکه واجد شرایط اخذ اقامت از این روش شوید باید کسب‌وکاری راه‌اندازی کنید که به اقتصاد این کشور کمک کند.

هر یک از ویزاهای معرفی شده ملزومات خاصی دارند؛ بنابراین مهم است که قبل از هر اقدامی به‌خوبی درباره آنها تحقیق کنید.

روند درخواست ویزا کاری هلند

وقتی پیشنهاد کار از یک شرکت هلندی دارید کارفرما باید به نمایندگی از شما درخواست یک GVVA یا پرمیت بدهد؛ درخواست کارفرما به سرویس مهاجرت و تابعیت (IND) ارسال می‌شود و ممکن است برای پردازش تا 90 روز طول بکشد.

مدارک موردنیاز برای مهاجرت کاری به هلند

برای درخواست ویزای کار در هلند نیاز به این مدارک دارید:

 • پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار
 • پیشنهاد کار یا قرارداد کار از یک کارفرما هلندی
 • مدرک از وجود منابع مالی کافی
 • بیمه سلامت
 • فرم درخواست MVV که تکمیل و امضا شده است (در صورت لزوم)
 • و…

لیست شغل‌های موردنیاز در هلند

هلند یکی از کشورهای اروپایی است که تقاضای بالایی برای شغل‌های تخصصی دارد؛ به همین دلیل این کشور به مقصدی جذاب برای کارجویان بین‌المللی تبدیل شده است.

بازار کار در هلند تنوع بالایی دارد و بیش از 300،000 شغل جدید هر سال ایجاد می‌شود؛ برخی از شغل‌های رایج در هلند شامل کارگران خط تولید، تکنسین‌های صنعتی، کارگران خدماتی و فروشندگان هستند.

بخش بهداشت و پزشکی تقاضای بسیار بالایی دارد به‌ویژه برای شغل‌های مثل پرستار یا پزشک عمومی آگهی شغلی بسیار زیاد است؛ همچنین بخش‌های دیگر مثل آموزش و مهندسی هم تقاضا بالایی دارند.

هلند علاوه بر محیط کاری مناسب، مکانی خوب برای زندگی است و ازاین‌رو ممکن است پس از مدتی کار در این کشور به فکر اخذ شهروندی هلند بیفتید.

شما پس از 5 سال اقامت و کار در هلند، درصورتی‌که مالیات خود را پرداخت کرده و مرتکب جرمی نشده باشید می‌توانید اقامت دائم و چند سال پس از آن تابعیت خود را دریافت کنید.

مالیات‌بردرآمد شخصی در هلند

در هلند هم سود سرمایه‌گذاری و هم درآمد عادی شما شامل مالیات می‌شود؛ سیستم مالیاتی این کشور پیش‌رونده است و نرخ‌های بالاتر برای دسته‌های درآمدی بالاتر پرداخت می‌شود.

نرخ مالیات در هلند برای درآمد 37150 یورو تا 73031 یورو در هلند از 36 درصد شروع شده و تا 49 درصد به‌صورت پیش‌رونده افزایش پیدا می‌کند.

میانگین درآمد در هلند

میانگین درآمد در هلند بستگی به حرفه و سطح تجربه شما دارد؛ اما باید به این نکته اشاره کنیم که بخش بهداشت و درمان در هلند حقوق بالایی دارد.

به‌عنوان‌مثال، برخی از بیمارستان‌ها برای شغل پرستاری حقوقی حدود 4000 تا 8000 یورو پرداخت می‌کنند؛ شغل‌های مهندسی هم حقوق بالایی دارند و بعضی از آن‌ها به حداکثر 95 هزار یورو در سال می‌رسند.

نرخ بیکاری در هلند

نرخ بیکاری در هلند نسبتاً پایین است؛ تا ماه ژوئن سال 2023 نرخ بیکاری فصلی 3.5 درصد بوده که با ماه قبل تغییری نداشته است.

تعداد بیکاران 353 هزار نفر بوده است و این در حالی است که استخدام به 9.728 میلیون نفر افزایش‌یافته.

نرخ بیکاری در هلند از سال 2003 تا 2023 متوسط ​​5.00 درصد بوده است و در فوریه 2014 با 7.90 درصد بیشترین مقدار و در فوریه 2020 با 2.90 درصد کمترین مقدار را ثبت کرده است.

این نرخ بیکاری کم به همراه تقاضای بالا برای مهارت‌های خاص هلند را به یک مقصد جذاب برای جستجوی کاری بین‌المللی تبدیل کرده است.

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

هلند یک سیستم آموزشی باکیفیت بالا و محیطی دوستانه برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهد؛ بیش از 2000 دوره به زبان انگلیسی در دانشگاه‌های هلند تدریس می‌شود که این موضوع این کشور را به مقصدی ایده‌آل برای دانشجویان انگلیسی‌زبان تبدیل می‌کند. 

هلند به‌خاطر معماری منحصربه‌فرد، فرهنگ متنوع و استاندارد زندگی بالا شناخته می‌شود؛ در واقع هلند به‌عنوان یکی از خوشبخت‌ترین کشورهای جهان شناخته می‌شود.

دانشجویان بین‌المللی از همه جای دنیا در هلند پذیرش می‌شوند و در حال حاضر بیش از 160 نژاد مختلف در جمعیت دانشجویی این کشور در حال تحصیل هستند.

همچنین، این کشور یکی از امن‌ترین کشورها در جهان می‌باشد که محیط امنی را برای زندگی و تحصیل برای دانشجویان فراهم کرده است.

برای تحصیل در هلند باید برای یک ویزای دانشجویی که مشهور به MVV (Machtiging tot Voorlopig Verblijf) است درخواست دهید؛ این ویزا معمولاً به مدت یک سال صادر می‌شود و می‌توانید آن را در شرایط خاصی تمدید کنید.

برای درخواست ویزای دانشجویی باید چندین مدرک ارائه دهید که این مدارک شامل گذرنامه، تمکن مالی، گواهی بهداشت و اثبات‌پذیرش در یک مؤسسه آموزشی هلندی است.

پس از ورود به هلند باید برای ویزا درخواست خود را ارسال کنید؛ همچنین باید شماره خدمات شهروندی (BSN) و شماره‌حساب مالی هم دریافت کنید.

برای اینکه واجد شرایط تحصیل در هلند باشید باید شرایط خاصی را برآورده کنید، ابتدا باید در یک دانشگاه هلندی معتبر پذیرش شوید؛ همچنین برای اقامت باید اثبات کنید که تمکن مالی کافی برای زندگی در این کشور را دارید.

اگر دانشجوی خارج از اتحادیه اروپا هستید باید برای ویزا MVV درخواست دهید؛ اما دانشجویان اتحادیه اروپا می‌توانند بدون ویزا در هلند زندگی و تحصیل کنند.

به‌صورت کلی برای پذیرش و تحصیل در هلند باید گذرنامه معتبر، تمکن مالی کافی، گواهی سلامت و نامه پذیرش در دانشگاه داشته باشید.

همچنین باید هزینه ویزا را پرداخت و فرم درخواست ویزا را تکمیل کنید. در برخی موارد ممکن است از شما مدرک زمان آیلتس یا تافل هم برای پذیرش درخواست کنند.

به یاد داشته باشید که فرایند درخواست ویزای دانشجویی ممکن است تا سه ماه زمان ببرد، بنابراین مهم است که از قبل مدارک را آماده کرده و سپس درخواست خود را ارسال کنید.

شما می‌توانید در مقطع کارشناسی در هلند تحصیل کنید، دانشگاه‌های این کشور به‌خاطر آموزش باکیفیت و روش‌های آموزشی نوآورانه در بین دانشجویان بین‌المللی شناخته‌شده‌ هستند.

برنامه‌های کارشناسی طراحی شده‌اند تا دانشجویان را با پایه‌های قوی در رشته تحصیلی انتخابی‌شان آماده کنند تا پس از فارغ‌التحصیلی وارد بازار کار شوند؛ مدت‌زمان دوره کارشناسی در هلند معمولاً از سه تا چهار سال متغیر است.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در هلند بستگی به دانشگاه و شهری که در آن هستید دارد؛ به‌صورت میانگین شهریه برای دانشجویان غیر از اتحادیه اروپا از ۶,۰۰۰ تا ۱۵,۰۰۰ یورو در سال متغیر است.

بااین‌حال، بورسیه‌ها و برنامه‌های متنوعی برای دانشجویان بین‌المللی وجود دارد که می‌تواند هزینه تحصیل را به طرز قابل‌توجهی کاهش دهد.

باکیفیت آموزش بالا و مجموعه گسترده‌ای از برنامه‌های آموزشی به زبان انگلیسی، هلند مقصد محبوبی برای تحصیل در مقطع کارشناسی است.

برنامه‌های کارشناسی ارشد در هلند به هدف ارتقا دانش و مهارت‌های دانشجویان در رشته تحصیلی انتخابی‌شان طراحی شده‌اند. مدت‌زمان دوره کارشناسی ارشد در هلند معمولاً از یک تا دو سال است.

شهریه برای برنامه‌های کارشناسی ارشد در هلند برای دانشجویان غیر از اتحادیه اروپا به‌طورکلی بالاتر از برنامه‌های کارشناسی است.

به طور میانگین شهریه برای این دوره‌ها از ۸,۰۰۰ تا ۲۰,۰۰۰ یورو در سال متغیر است؛ بااین‌حال مثل تحصیلات در مقطع کارشناسی، بورسیه و برنامه‌های مختلفی برای دانشجویان بین‌المللی در سطح کارشناسی وجود دارد.

هلند مقصد خوبی برای تحصیل در مقطع دکترا است، دانشگاه‌های این کشور به دلیل تمرکز قوی بر روی پژوهش و همکاری با صنایع شناخته‌شده هستند.

دوره دکترا در هلند به طور معمول مبتنی بر پژوهش است و تقریباً چهار سال طول می‌کشد. در این مدت دانشجویان دکترا می‌بایست پژوهش دقیقی انجام داده و پایان‌نامه خود را ارائه کنند.

هزینه تحصیل در دوره دکترا در کشور هلند به‌طورکلی کمتر از برنامه‌های کارشناسی یا کارشناسی ارشد است. این به این دلیل است که دانشجویان دکترا به‌عنوان دستیار تحقیقاتی یا مدرس در دانشگاه مشغول به کار می‌شوند که هزینه‌های تحصیل آن‌ها را پوشش می‌دهد و حقوق کمی به آنها تعلق می‌گیرد. بااین‌حال هزینه دقیق بسته به دانشگاه و رشته تحصیلی متغیر می‌باشد.

هزینه تحصیل و زندگی به‌عنوان یک دانشجو در هلند

قبل‌تر درباره هزینه زندگی و هزینه مهاجرت به هلند برای شما توضیحاتی ارائه دادیم؛ در این بخش می‌خواهیم به هزینه زندگی به‌عنوان یک دانشجو در هلند بپردازیم.

هزینه زندگی برای دانشجویان در هلند بسته به شهر و سبک زندگی دانشجو متغیر است؛ به طور میانگین دانشجوها می‌توانند انتظار داشته باشند که میان ۸۰۰ تا ۱,۲۰۰ یورو در ماه برای هزینه‌های زندگی خود هزینه کنند.

این هزینه‌ها شامل مسکن، غذا، حمل‌ونقل، کتاب‌ها و هزینه‌های شخصی می‌شود. همچنین برای محاسبه دقیق هزینه زندگی می‌توانید به بخش مربوطه در همین مقاله مراجعه کنید.

مسکن یکی از هزینه‌های اصلی برای دانشجویان در هلند است. دانشجوها برای یک اتاق در یک آپارتمان مشترک یا مسکن دانشجویی باید حدود ۳۰۰ تا ۶۰۰ یورو در ماه پرداخت کنند. برخی از دانشگاه‌ها  خوابگاه دانشجویی ارائه می‌دهند که می‌تواند گزینه مناسب با قیمت کمتر باشد.

حق کار به‌عنوان دانشجو در هلند

دانشجویان بین‌المللی در هلند در طول تحصیل خود حق کار دارند؛ اما تعداد ساعات کاری آن‌ها محدود است؛ دانشجویان ساکن در اتحادیه اروپا بدون هیچ محدودیتی می‌توانند به کار مشغول شوند.

اما دانشجویان از خارج از اتحادیه اروپا می‌توانند حداکثر ۱۶ ساعت در هفته در طول ترم یا تمام‌وقت در ماه‌های تابستان (ژوئن، ژوئیه و اوت) کار کنند. لازم به ذکر است که دانشجویانی که می‌خواهند در طول تحصیل خود کار کنند باید مجوز کار داشته باشند.

بهترین دانشگاه‌های هلند

هلند میزبان تعداد زیادی از دانشگاه‌های معتبر در جهان است، بر اساس رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان در رسانه 2023 Times Higher Education پنج دانشگاه برتر هلند عبارت‌اند از:

 1. دانشگاه و پژوهش واگنینگن (رتبه جهانی دانشگاه: 59)
 2. دانشگاه آمستردام (رتبه جهانی دانشگاه: 60)
 3. دانشگاه اوترخت (رتبه جهانی دانشگاه: 66)
 4. دانشگاه تکنولوژی دلفت (رتبه جهانی دانشگاه: 70)
 5. دانشگاه گرونینگن (رتبه جهانی دانشگاه: 75)

این دانشگاه‌ها برنامه‌های گسترده‌ای را در رشته‌های مختلف ارائه می‌دهند و به دلیل آموزش باکیفیت، پژوهش‌های نوآورانه و جامعه دانشجویی متنوع شناخته شده هستند.

پس اگر علاقه‌مند به تحصیل و کار در یک کشور پیشرفته اروپایی هستید می‌توانید در برترین دانشگاه‌های جهان که در هلند هستند مشغول به تحصیل شوید.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه‌گذاری

آیا به فکر سرمایه‌گذاری در اروپا هستید؟ هلند با اقتصاد قوی، سطح زندگی بالا و موقعیت جغرافیایی استراتژیک، یک مقصد جذاب برای سرمایه‌گذاران در جهان است؛ یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به هلند، مهاجرت از طریق از طریق سرمایه‌گذاری است.

هلند برنامه منحصربه‌فردی به نام ویزای سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد که برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی است که می‌توانند به اقتصاد هلند کمک کنند.

این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا با سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی در اقتصاد هلند، اجازه اقامت در این کشور را اخذ کنید. این سرمایه‌گذاری می‌تواند در بخش‌های مختلفی از جمله املاک و مستغلات، ثبت شرکت یا راه‌اندازی استارتاپ انجام شود.

دولت هلند حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری را 1.25 میلیون یورو تعیین کرده است؛ این سرمایه‌گذاری باید به طور قابل‌توجهی به اقتصاد هلند کمک کند و سهمی در افزایش نوآوری و ایجاد شغل داشته باشد.

برای ویزای سرمایه‌گذاری باید شرایط مختلفی را برآورده کنید، ابتدا باید حداقل 1.25 میلیون یورو در اقتصاد هلند سرمایه‌گذاری کنید؛ این سرمایه‌گذاری می‌تواند به‌صورت مشارکت در یک شرکت هلندی، صندوق سرمایه‌گذاری یا صندوق بذر (سید فاند) انجام شود.

در مرحله بعد سرمایه‌گذاری شما باید حداقل ارزش معینی به اقتصاد هلند اضافه کند؛ این ارزش به‌وسیله سیستم امتیازدهی ارزیابی می‌شود، جایی که امتیازها بر اساس تأثیر سرمایه‌گذاری، ایجاد شغل و معرفی دانش یا مهارت‌های جدید اختصاص داده می‌شود.

همچنین شما باید آزمون منافع عمومی (Public Interest Test) را پاس کنید این به معناست که شما یا مدیران شرکت شما در چهار سال گذشته هیچ جریمه‌ای نداشته باشید و در آخر، باید منابع مالی کافی برای حمایت از خودتان در هلند داشته باشید.

سرمایه‌گذاری در هلند از طریق خرید ملک

یکی از محبوب‌ترین مسیرها برای سرمایه‌گذاری در هلند، خرید املاک و مستغلات است. بازار ملک هلند به‌خاطر پایداری و رشد روزافزون موردتوجه قرار گرفته که این امر آن را به گزینه‌ای جذاب برای سرمایه‌گذاران تبدیل کرده است.

هنگام خرید ملک در هلند شما مجموعه‌ای از گزینه‌ها را از آپارتمان‌های شهری در آمستردام تا ویلاهای سرزمینی در استان لیمبورگ در اختیار دارید.

بااین‌حال، باید به یاد داشته باشید که تنها خرید ملک باعث اخذ ویزا سرمایه‌گذاری یا اقامت دائم در هلند نمی‌شود؛ خرید ملک باید بخشی از یک سرمایه‌گذاری بزرگ‌تر باشد که به اقتصاد هلند کمک می‌کند.

سرمایه‌گذاری در هلند از طریق ثبت شرکت

یکی دیگر از راه‌های سرمایه‌گذاری در هلند ثبت یک شرکت است. هلند محیط کسب‌وکار پر رونقی دارد که تأکید ویژه‌ای بر نوآوری و کارآفرینی دارد.

هنگام ثبت شرکت می‌توانید چند نوع شرکت ثبت کنید که شامل شرکت با مسئولیت محدود خصوصی (BV) یا شرکت با مسئولیت محدود عمومی (NV) می‌شود. انتخاب نوع شرکت بستگی به برنامه کسب‌وکار و اهداف سرمایه‌گذاری شما دارد.

ثبت شرکت در هلند نه‌تنها به شما اجازه راه‌اندازی یک کسب‌وکار می‌دهد؛ بلکه به شما فرصتی برای کمک به اقتصاد هلند می‌دهد.

در نتیجه با ثبت شرکت و راه‌اندازی یک کسب‌وکار در هلند می‌توانید ویزا سرمایه‌گذاری هلند را اخذ کرده و سپس برای اقامت دائم و شهروندی این کشور اقدام کنید.

کمترین مقدار سرمایه‌گذاری در هلند چقدر است؟

حداقل مقدار سرمایه‌گذاری برای ویزای سرمایه‌گذاری در هلند 1.25 میلیون یورو است. این سرمایه‌گذاری باید به‌صورت مشارکت در یک شرکت هلندی، صندوق سرمایه‌گذاری یا صندوق بذر انجام شود.

با وجود این‌که این مقدار ممکن است رقم زیادی به نظر برسد باید توجه کنید که ویزای سرمایه‌گذاری فواید بسیار زیادی را به همراه دارد.

از جمله این فواید می‌توان به حق اقامت و کار در هلند، دسترسی به سیستم آموزش و بهداشت و امکانات مربوط به شهروندی این کشور اشاره کرد.

در نتیجه هلند فرصت‌های زیادی را برای افرادی که به دنبال مهاجرت هستند ارائه می‌دهد؛ شما با خرید یک ملک، شروع یک کسب‌وکار یا سرمایه‌گذاری در صندوق سرمایه‌گذاری می‌توانید مسیر مهاجرت خود به اروپا را آغاز کنید.

به یاد داشته باشید که مسیر مهاجرت یک سفر طولانی است پس همیشه قبل از هر تصمیمی با بهترین شرکت مهاجرت به هلند مشاوره داشته باشید.

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج مسیر رایجی است که بسیاری از افراد آن را انتخاب می‌کنند؛ دولت هلند به شهروندان خارجی که با شخص هلندی ازدواج کرده‌اند اجازه می‌دهد تا در این کشور اقامت داشته باشند. اما این فرایند به‌سادگی ازدواج نیست! بلکه شامل مجموعه‌ای از مراحل است که باید به‌دقت پیگیری کنید.

در قدم اول باید برای اخذ یک ویزای بلندمدت یا MVV درخواست خود را ارائه دهید؛ این ویزا به شما اجازه می‌دهد که بیش از 90 روز در هلند اقامت داشته باشید.

برای درخواست ویزا MVV باید شرایط خاصی داشته باشید که این شرایط شامل داشتن همسر هلندی که درآمد کافی و پایداری دارد می‌شود.

با دریافت ویزا موقت می‌توانید به هلند سفر کنید، پس از ورود به این کشور باید در شهرداری محلی (Gemeente) که در آن زندگی می‌کنید ثبت‌نام کنید.

پس از ثبت‌نام می‌توانید برای درخواست اجازه اقامت اقدام کنید، این اجازه اقامت مدرکی است که نشان می‌دهد اقامت شما در هلند قانونی می‌باشد.

به یاد داشته باشید که دولت هلند در مورد تقلب در ازدواج بسیار جدی است پس ازدواج شما باید معتبر و واقعی باشد و صرفاً برای اخذ اقامت هلند انجام نشده باشد.

سازمان مهاجرت و شهروندی (IND) مدارک و سوابق شما را بررسی می‌کند تا از واقعی و بلندمدت بودن رابطه شما اطمینان حاصل کند.

هلند کشوری است که به آزادی، برابری و عشق اهمیت می‌دهد؛ این کشور اولین کشوری بود که ازدواج هم‌جنس‌گرایانه را قانونی کرد و این نشان‌دهنده موقعیت پیشرو آن در قوانین ازدواج است.

در هلند ازدواج‌های مدنی و مذهبی هر دو تأیید می‌شوند، بااین‌حال باید ازدواج مدنی را قبل از مراسم مذهبی انجام دهید.

حداقل سن ازدواج برای مرد و زن ۱۸ سال است؛ اگر قصد ازدواج در هلند را دارید ابتدا باید اطلاعیه‌ای از زمان ازدواج خود را به شهرداری اطلاع‌رسانی کنید.

باید دقت کنید که اگر قبلاً در کشور دیگری ازدواج کرده‌اید ازدواج شما در این کشور معتبر شناخته می‌شود؛ بنابراین اگر از قبل با همسر هلندی خود ازدواج کرده‌اید نیازی به ازدواج مجدد در هلند ندارید.

دقت کنید که قبل از ازدواج هر دو طرف باید مجرد باشند، اگر قبلاً ازدواجی داشتید و در حال حاضر همسر شما فوت کرده یا طلاق گرفته‌اید باید مدرکی دال بر فوت همسر یا طلاق به دولت هلند ارائه بدهید.

مدارک لازم برای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

هنگام درخواست ویزا ازدواج شما باید چندین مدرک را ارائه دهید. این مدارک شامل موارد زیر می‌شود:

 • گذرنامه معتبر با 6 ماه اعتبار
 • مدارک هویتی معتبر
 • گواهی ازدواج
 • مدرک تابعیت هلندی همسر شما 
 • مدرک درآمد همسر شما
 • مدرک قبولی در آزمون ادغام شهروندی

تمامی مدارک باید اعتبارسنجی شده و به زبان هلندی، انگلیسی، فرانسوی یا آلمانی ترجمه شوند. ترجمه باید توسط یک دارالترجمه معتبر انجام شود.

10 شرکت برتر مهاجرت به هلند

پس از آشنایی با کشور هلند و راه‌های مهاجرت به این کشور بهتر است با بهترین شرکت مهاجرت به هلند آشنا شوید، در اینجا 10 شرکت برتر مهاجرت به هلند را برای شما آماده کرده‌ایم.

دقت کنید که قبل از مشاوره یا عقد قرارداد با هر یک از مؤسسات معرفی شده بهتر است درباره آن مجموعه تحقیق کرده و از مجوزهای آن اطمینان حاصل کنید.

1.موسسه مهاجرتی لاویژن

لاویژن

موسسه مهاجرتی لاویژن دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره‌ی 102898، از جمله معتبرترین و بهترین موسسات مهاجرتی در زمینه‌های مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و … به آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی است.

این موسسه، نمایندگی رسمی بیش از 40 دانشگاه و مرکز علمی را در اختیار دارد و در مدت فعالیت بیش از 10 ساله‌ی خود، تلاش کرده با مشاوره‌ی صادقانه و صحیح، رضایت متقاضیان خود را جلب کند.

لاویژن علاوه بر تهران، دارای دفاتر مستقیم در کشورهای اسپانیا، آلمان و کانادا است.

شما می‌توانید اطلاعات تماس موسسه لاویژن را در کادر زیر مشاهده نمایید:

 

 

2.گوتوتی‌آر

گوتوتی‌آر

دومین شرکت از بین بهترین شرکت برای مهاجرت به هلند، مؤسسه گوهران تیام آرتا با نام تجاری Go2tr است که شما را در مسیر مهاجرت به هلند همراهی می‌کند.

این مؤسسه با بهره‌گیری از چندین مشاور متخصص در زمینه مهاجر، پرونده شما را در مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج و … به‌صورت حرفه‌ای پیش می‌برد.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-43000021

آدرس تهران: جردن، قبل از چهارراه جهان کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

آدرس تبریز: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، جنب پارکینگ فجر، ساختمان کارن، طبقه ۵

آدرس شیراز: شیراز، قصرالدشت، کوچه ۶۲ الف، ساختمان مدیکس، طبقه اول، واحد دوم – گوتوتی آر

آدرس مشهد: مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین ۲۳/۱ (تقاطع فلسطین و سناباد)، انتهای سناباد، روبه روی مرکز بهداشت، جنب عابربانک سپه، پلاک ۹۳۰، طبقهٔ سوم، واحد سه

3.قصران گشت

قصران گشت

آژانس مسافرتی قصران گشت که یکی از مؤسسات قدیمی مسافرتی و مهاجرتی در ایران است در طول سال‌های فعالیت خود بهترین خدمات را به مشتریانش داده است.

این مجموعه با ارائه خدمات در زمینه ویزا شنگن، ویزا کانادا، پیکاپ ویزا، برگزاری تورهای مسافرتی و … تابه‌حال توانسته به هزاران نفر خدمات‌دهی کند.

شماره تماس: 021-88697080

آدرس: تهران، شهرک غرب، تقاطع بلوار پاک‌نژاد و دریا جنب بانک سینا ساختمان کسری

4.اصطهباناتی

اصطهباناتی

مؤسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی یکی از قدیمی‌ترین مؤسسات مهاجرتی در شهر شیراز است که در حال حاضر در شهرهای تهران، اصفهان، رشت و مشهد شعبه دارد.

اگر قصد مهاجرت قانونی و مطمئن به کانادا یا هر کشور اروپایی را دارید، یکی از گزینه‌های باتجربه پیشروی شما مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی می‌باشد.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس دفتر تهران: 021-91002412

آدرس دفتر تهران: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

شماره تماس دفتر شیراز: 071-91009797  –  071-36292420  –  071-36292310

آدرس دفتر شیراز: خیابان عفیف‌آباد، نبش کوچه 6، پلاک 5، طبقه اول و دوم

شماره تماس دفتر اصفهان: 031-91009797  –  031-36703506

آدرس دفتر اصفهان: مرداویج، انتهای بلوار شیخ کلینی، نرسیده به مرکز تعاونی پرواز، جنب املاک برمک، پلاک 15

شماره تماس دفتر مشهد: 051-91009797

آدرس دفتر مشهد: احمدآباد، ابتدای خیابان رضا، ساختمان هتل سیبرگ، طبقه 3، واحد 306

شماره تماس دفتر رشت: 013-32133082

آدرس دفتر رشت: چهارراه صابرین، نبش خیابان گلسار، برج پاسارگاد طبقه 6 واحد 161

5.سروش فردا

سروش فردا

مؤسسه حقوقی بین‌المللی سروش فردا با نام تجاری یورو لایف یک شرکت فعال در زمینه انواع مهاجرت به کشور‌های دنیا می‌باشد که زیر نظر وکلای درجه یک فعالیت می‌کنند.

سروش فردا دارای نمایندگی رسمی در اروپا، نمایندگی رسمی برخی دانشگاه‌های اروپایی و نمایندگی فروش مجتمع‌های مسکونی در اروپا می‌باشد که باتکیه‌بر تجربیات خود مهاجرتی آسان را برای شما رقم می‌زند.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-57680

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

6.ویزا 724

ویزا 724

ویزا 724 یکی از مراکز معتبر برای اخذ ویزا کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا، دبی و … می‌باشد که در زمینه‌های مختلف مثل رفع ریجکتی و وقت سفارت هم فعالیت می‌کند.

این مؤسسه دارای تمامی مجوزهای لازم برای اخذ اقامت کانادا از جمله مجوز رسمی وزارت کار، مجوز رسمی مؤسسه حقوقی بین‌المللی لیبرا و … می‌باشد.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-22609221  –  021-22624260  –  021-22609232  –  021-22609330

آدرس: خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، جنب پمپ‌بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان مؤسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین‌المللی ایران)

7.مای آرمان

مای آرمان

شرکت آرمان پرشین خاورمیانه با نام تجاری مای آرمان از سال 1385 در زمینه اپلای دانشجویان به خارج از کشور فعالیت کرده و پرونده‌های موفق زیادی در این زمینه دارد.

مای آرمان دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات می‌باشد و نماینده رسمی بیش از 200 دانشگاه معتبر در دنیا است. شما می‌توانید برای اپلای در دانشگاه‌های هلند از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده کنید.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91004190

آدرس: خیابان کلاه‌دوز (دولت)، تقاطع بلوار کاوه، پلاک ۱، برج پاناروما، طبقه ۷، واحد ۷۱۸

8.رجبی

مؤسسه مهاجرتی رجبی

شرکت حقوقی و مهاجرتی رجبی با شماره ثبت 562051، مورد هفتم از بین بهترین شرکت برای مهاجرت به هلند است که با کمک وکلای بین‌المللی تابه‌حال توانسته چندین پرونده موفق را پشت سر بگذارد.

این مؤسسه مهاجرتی و کاریابی که زیر نظر مهندس رجبی فعالیت می‌کند سابقه بسیار طولانی در زمینه مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی را دارد.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس دفتر مرکزی تهران: 91002525  –  021-26423392  –  021-26409168

آدرس دفتر مرکزی تهران: تهران، بلوار میرداماد، بعد از پمپ‌بنزین، پلاک 183

شماره تماس دفتر غرب تهران: 91002525  –  021-44027393  –  021-44008427

آدرس دفتر غرب تهران: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، ساختمان راز

شماره تماس شیراز: 91002525  –  071-36342117  –  071-32352058

آدرس شیراز: شیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، بین کوچه 25 و 27، ساختمان اوتانا طبقه پنجم

9.عالیان ویزا

عالیان ویزا

گروه بین‌المللی عالیان که بیش از 10 سال سابقه در زمینه مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری دارد، در عرصه حقوق داخلی و بین‌الملل فعال می‌باشد.

عالیان ویزا در حال حاضر نماینده بیش از 200 مؤسسه آموزشی معتبر در دنیا می‌باشد و از مشاورین و وکلای متخصص در کشورهای اروپایی و دیگر نقاط دنیا بهره می‌برد.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91304747  –  021-88570160  –  021-86071092

آدرس: تهران، قائم‌مقام فراهانی، خیابان 26، پلاک 6

10.کوه نور

مؤسسه دانش‌گستر کوه نور

مؤسسه مهاجرتی کوه نور یکی از معتبرترین شرکت‌های مهاجرتی در زمینه اعزام دانشجو به آمریکا، کانادا، اروپا، شرق آسیا، اقیانوسیه و … می‌باشد.

این مؤسسه از سال 1386 فعالیت خود را آغاز کرده و در این سال‌ها موفق به اعزام تعداد زیادی دانشجو به دانشگاه‌های معتبر دنیا شده است.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس دفتر مرکزی تهران: 021-44272450

آدرس دفتر مرکزی تهران: تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، بوستان ۷ غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه ۸، واحد ۲۳

11.سفیران سروش سعادت

سفیران سروش سعادت

مؤسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت با شماره ثبت 37155 در سال 1392 تأسیس شده و از آن سال‌ها با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای مهاجرین زیادی را راهنمایی کرده است.

سفیران سروش سعادت دارای مجوزهای رسمی از جمله مجوز رسمی اعزام دانشجو، مجوز رسمی کار و کاریابی و… می‌باشد و می‌تواند شما را در مسیر مهاجرت به هلند راهنمایی کند.

اگر قصد مشاوره و تماس با این مجموعه را دارید از راه‌های ارتباطی که در اینجا برای شما قرار داده‌ایم استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91003232

آدرس: خیابان ميرداماد ميدان مادر – خیابان سنجابي پلاك بیست‌طبقه سه واحد نه

جمع‌بندی

در حال حاضر شما کاملاً آماده برای مهاجرت به هلند هستید، در مقاله بهترین شرکت برای مهاجرت به هلند شما با این کشور، روش‌های مهاجرت، مزایا و معایب و بهترین شرکت‌ها آشنا شدید.

باید قبل از هر اقدامی برای مهاجرت با یکی از شرکت‌های برتر در این زمینه مشاوره داشته باشید؛ اما دقت کنید که قبل از مشاوره درباره مجوزهای آن مجموعه اطمینان حاصل کنید.

هلند یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت به قلب اروپا است، این کشور با آب‌وهوای معتدل، اقتصاد روبه‌رشد و بازار کار پویا یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

حالا نوبت شماست که بگویید بین دو کشور همسایه یعنی هلند و آلمان کدام‌یک را برای زندگی و کار انتخاب می‌کنید و معیار این انتخاب شما چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی