logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

روسیه

بهترین شرکت مهاجرت به روسیه【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

روسیه یکی از مقاصد ایده‌آل برای مهاجران است، چرا که دارای دانشگاه‌هایی است که تحصیلات با هزینه مناسب در آنها امکان پذیر است، از این رو زندگی روزمره در این کشور برای افراد بسیار اقتصادی است. همچنین امکان ثبت شرکت با سرمایه پایین و اخذ ویزا با روند آسان، روسیه را به یکی از محبوب‌ترین کشورها برای مهاجرت تبدیل کرده است. در ادامه بیشتر به مزایای مهاجرت به روسیه پرداخته و 10 شرکت برتر مهاجرت به روسیه را بررسی می‌کنیم. بنابراین، اگر قصد مهاجرت به روسیه را دارید، مقاله ما را تا انتها مطالعه کنید.

به دلیل کم ریسک بودن اخذ ویزای روسیه، این کشور به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت تحصیلی شناخته می‌شود. تحصیل در روسیه، متفاوت از سایر کشورهایی مانند ترکیه یا اوکراین، هزینه‌های بسیار مقرون به صرفه‌ای دارد. همچنین، هزینه‌های مرتبط با مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری نیز نسبت به سایر کشورهای اروپایی به شدت کمتر بوده و فرآیند اخذ ویزا بسیار سریع و آسان است. روسیه با داشتن این مزایا، جایگاه منحصر به فردی در میان سایر کشورها در زمینه مهاجرت از طریق تحصیل به دست آورده است و در ادامه به برخی از این مزایا پرداخته می‌شود.

ما در این مقاله در بخش اول به بررسی شرایط مهاجرت به روسیه با انواع مختلف ویزا می‌پردازیم و سپس 10 شرکت برتر مهاجرت به روسیه را به شما معرفی می‌کنیم.

مزایای مهاجرت به روسیه

روسیه

روسیه یک کشوریست که از گذشته‌های دور، روابط دوستانه‌ای با ایران داشته است. فرآیند اخذ اقامت و ویزا در این کشور نسبت به اکثر کشورها پیچیدگی کمتری دارد. هزینه مناسب و کیفیت زندگی خوب در روسیه، این کشور را به یک مقصد محبوب برای افرادی که به دنبال مهاجرت هستند، تبدیل کرده است.

تنها در سال 2020، حدود 11.5 میلیون نفر به عنوان مهاجر در روسیه زندگی می‌کردند، و از این تعداد حدود 353,000 نفر دانشجوی ایرانی بوده‌اند.

روش‌های مختلف مهاجرت به روسیه

با توجه به سختی اخذ ویزای روسیه و توانایی پرداخت هزینه‌های مهاجرت، راه‌های زیادی برای مهاجرت به روسیه وجود دارد که در ادامه به تفصیل به آنها می‌پردازیم.

 • مهاجرت تحصیلی به روسیه
 • مهاجرت کاری به روسیه
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به روسیه
 • مهاجرت از طریق ازدواج به روسیه
 • مهاجرت از طریق تولد فرزند به روسیه
 • مهاجرت از طریق همراه به روسیه
 • مهاجرت از طریق پناهندگی به روسیه

مهاجرت به روسیه از طریق تحصیل

مهاجرت به روسیه به منظور تحصیل یکی از راه‌های آسان و پر از مزیت برای افراد مهاجر است. تحصیل در این کشور به دلیل مزایایی مانند عدم نیاز به گواهی زبان (با شرط گذراندن دوره‌های خاص)، عدم محدودیت سنی و آزمون‌های ورودی آسان، برای متقاضیان بسیار جذاب است.

در سال‌های اخیر، دوره‌های زبان انگلیسی برای افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی در روسیه را دارند، دایر شده‌اند. همچنین، روسیه فرصت‌های زیادی برای دریافت بورسیه تحصیلی ارائه کرده است، که این امر می‌تواند برای افرادی که به دنبال تحصیل با هزینه کم هستند، اهمیت داشته باشد.

مزایای تحصیل در روسیه

 • عدم نیاز به مدرک زبان (مشروط به شرکت در دوره‌های پادفک)
 • عدم محدودیت سنی
 • عدم آزمون‌های سخت
 • فرآیند پذیرش سریع
 • دریافت آسان ویزا
 • دریافت آسان ویزای دیدار با خانواده
 • داشتن دانشگاه‌های سطح جهانی
 • مدارک معتبر جهانی

دکتری در روسیه

تحصیل در دانشگاه‌های برتر روسیه می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افرادی باشد که به دنبال تحصیل با کیفیت با هزینه مناسب هستند.

همچنین، لازم به ذکر است که روسیه انواع گسترده‌ای از رشته‌های تحصیلی و سطوح آموزشی را فراهم کرده و به طور کلی محدودیت سنی برای ورود به دانشگاه‌های روسیه وجود ندارد. بنابراین، اخذ مدرک دکتری برای افراد مسن و با تحصیلات بالا، یک فرصت عالی می‌باشد.

در آخر، باید توجه داشت که آزمون ورود به دانشگاه‌های روسیه به طور کلی آسان است و موانع زیادی برای پذیرش شما وجود ندارد. همچنین، اکثر دانشگاه‌های روسیه توسط وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران به طور رسمی تایید شده‌اند که این امر یکی از مهم‌ترین مزایای تحصیل در این کشور می‌باشد.

مهاجرت کاری به روسیه

مهاجرت به روسیه

دریافت ویزای کار برای تجربه زندگی در روسیه یکی از انتخاب‌های اساسی است. برخورداری از این ویزا، هرچند که در مقایسه با سایر ویزاهای مهاجرت به روسیه کمی چالش‌برانگیزتر است، نیاز به رعایت سن خاصی برای کار در این کشور ندارد. در واقع، متوسط سن افرادی که به عنوان کارگر مهاجر پذیرفته می‌شوند، معمولاً بین 35 تا 40 سال است. با این وجود، اگر سن شما بیشتر از این است نگران نباشید. دریافت ویزای کار مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد، اما با این حال برخی از کارفرمایان در ابتدا ممکن است سخت گیری کنند.

باید بدانید که یکی از بهترین راهکارها برای موفقیت در حوزه کاری در روسیه، یادگیری زبان روسی است. احتمالاً برخی از شما فکر می‌کنید که به دلیل حرفه خاص خود نیازی به آموختن این زبان ندارید، اما برای داشتن کیفیت زندگی و کار بهتر در روسیه، آشنایی با زبان روسی ضروری است.

بسته به شرایط کاری افراد، ویزای کار روسیه را می‌توان به دو نوع تقسیم کرد:

ویزای یکبار ورود: این ویزا 90 روز اعتبار دارد و ویزای اولیه کار در روسیه است.

ویزای چند بار ورود: این ویزا بلند مدت تر از ویزای یکبار ورود است و فرد می‌تواند برای مدت طولانی‌تری (کمتر از یک سال) در روسیه کار کند.

از سال 2010 نوع جدیدی از ویزای کار روسیه معرفی شد که به افراد با تجربه ارائه می‌شود و دارای مزایای بسیاری از جمله ویزای اقامت بیش از سه سال می‌باشد.

مهاجرت به روسیه از طریق کارآفرینی

در صورت اخذ ویزای کاری عمومی، اعتبار ویزا و شرایط آن در روسیه به شرایط فردی بستگی دارد. این شرایط عبارتند از:

 • تجربه و نوع کار فرد
 • ملیت فرد
 • شرایط ویزای انفرادی
 • هزینه و کیفیت ویزاهای فردی

کار برای افغان‌ها در روسیه

حالا شاید بخواهید بدانید چگونه می‌توانید ویزای کار روسیه را دریافت کنید. روند اخذ این ویزا برای افغان‌ها تقریبا همانند ایرانی‌ها است. به یاد داشته باشید، اگر از ایران قصد دریافت ویزای کار روسیه را دارید، یک پاسپورت دیجیتال ایرانی ضروری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید با کارشناسان ما در موسسه برتر ویزا در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین قوانین مهاجرت در این رابطه قرار دهند.

مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری

حال، اگر شما به دنبال یک روش دیگر برای مهاجرت به روسیه هستید، اقامت از طریق سرمایه‌گذاری می‌تواند گزینه بسیار جذابی باشد. دو روش اصلی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد: خرید ملک و ثبت شرکت. هر دو می‌توانند در نتیجه باعث اخذ اقامت این کشور شوند.

سرمایه گذاری با خرید ملک در روسیه

در صورتی که تصمیم به خرید ملک دارید، برای درخواست اقامت دائم روسیه، نیاز است که ملکی به ارزش حداقل 400000 دلار خریداری کنید. پس از این مرحله، می‌توانید برای اخذ پاسپورت روسی اقدام کنید.

سرمایه گذاری با ثبت شرکت در روسیه

برای سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در روسیه، دو رویکرد کلی برای انتخاب اقامت دائم یا موقت در این کشور وجود دارد.

برای اقامت موقت 3 ساله، هیچ محدودیتی در حداقل هزینه ثبت شرکت وجود ندارد، به هر مقداری که تمایل دارید، شرکت خود را ثبت کرده و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

برای اقامت دائم از طریق ثبت شرکت، فرآیند متفاوت است. از سال 2020، دولت روسیه برنامه سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت را آغاز کرده است. در این مدل اقامت، حداقل سرمایه‌گذاری 10-50 میلیون روبل (معادل 130 هزار دلار) مورد نیاز است. با سرمایه‌گذاری در این مقدار و استخدام 10 نفر روسی، امکان دریافت اقامت دائم فراهم می‌شود.

ویزای سرمایه گذاری بسته به شرایط سرمایه گذاری به مدت 1، 2 یا 5 سال صادر می‌شود. زمینه‌های در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاری در روسیه عبارتند از:

 • سرمایه گذاری در قطعات خودرو و ماشین
 • سرمایه گذاری در مواد شیمیایی
 • سرمایه گذاری در مواد بیوتکنولوژی دارویی و تحقیقات پزشکی
 • سرمایه گذاری در فناوری و نوآوری
 • سرمایه گذاری در صنعت حمل و نقل
 • سرمایه گذاری در خدمات مهمان نوازی و تفریحی
 • سرمایه گذاری در کشاورزی و صنایع غذایی
 • سرمایه گذاری در صنعت نفت و گاز
 • سرمایه گذاری در سنگ آهن و مواد

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

روش دیگر برای دریافت اقامت در روسیه، ازدواج با یک شهروند روسی است. اگر تصمیم به ازدواج با یک زن یا مرد روسی گرفته باشید، امکان دریافت پاسپورت روسی برای شما وجود دارد.

این موضوع نیازمند شرایط خاصی است و برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان بهترین شرکت مهاجرت به روسیه تماس بگیرید تا شما را در این زمینه هدایت نمایند.

شرایط اخذ پاسپورت روسی از طریق ازدواج

برای به دست آوردن حق اقامت از طریق ازدواج با یک فرد روسی، باید شرایطی وجود داشته باشد که صحت و واقعیت رابطه را تأیید کند. این اصطلاحات در زیر آورده شده است.

 • هنگام درخواست پاسپورت، هر دو همسر باید در روسیه اقامت داشته باشند.
 • هنگام درخواست پاسپورت، زوجین باید 3 سال ازدواج کرده باشند.
 • فردی که برای گذرنامه اقدام می‌کند باید مقیم روسیه باشد، یعنی در تاریخ خروج از روسیه بیش از 3 ماه در سال (حداقل 9 ماه و 1 روز اقامت در روسیه) نباشد.
 • صحت ازدواج باید ثابت شود.

مهاجرت به روسیه از طریق تولد

شرایط اخذ تابعیت از طریق تولد در روسیه توسط قوانین این کشور تنظیم نمی‌شود، بسته به شرایط والدین شرایط خاصی وجود دارد. تابعیت روسیه می‌تواند به کودکانی اعطا شود که دارای شرایط زیر باشند:

 • والدین کودک باید شهروند روسیه باشند (بدون توجه به محل تولد کودک).
 • یکی از والدین شهروند روسیه است و کودک در روسیه متولد شده باشد.
 • یکی از والدین شهروند روسیه است و فرزند خارج از روسیه متولد شده و تابعیت هیچ کشور دیگری را کسب نکرده است.
 • کودک از والدینی که شهروند روسیه نیستند در روسیه متولد شده است و کودک تابعیت کشور دیگری را کسب نکرده است.

مهاجرت به روسیه از طریق همراه

برای اخذ ویزای همراه روسیه مشکل خاصی وجود ندارد، دارندگان ویزای ورود و اقامت روسیه (دائم یا موقت) می‌توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به همراه داشته باشند. در برخی موارد خاص ممکن است پدر، مادر، پدربزرگ یا مادربزرگ این ویزای همراه را دریافت کنند.

مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی

پیش از هر چیز، باید آگاه باشید که استفاده از راه پناهندگی یکی از خطرناک‌ترین و دشوارترین راه‌های خروج از کشور است. برتر ویزا به هیچ وجه توصیه نمی‌کند از این روش مهاجرتی استفاده کنید. درخواست پناهندگی در روسیه، همانند سایر کشورها، یک فرآیند جدی و پرخطر محسوب می‌شود و شما باید شرایط پناهندگی را داشته باشید.

خطرات مرتبط با مسیر پناهندگی، مشکلاتی که در زمان ورود به کشور مقصد پیش خواهد آمد و ارزیابی وضعیت پناهندگی، تنها بخشی از چالش‌هایی است که در این مسیر با آن مواجه خواهید شد.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به روسیه ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت

در این قسمت به معرفی 10 شرکت برتر مهاجرتی روسیه می‌پردازیم. دفاتر مهاجرت زیادی در کشور وجود دارد که شما می‌توانید از طریق آنها بهترین مسیر مهاجرت خود به روسیه را انتخاب کنید.

1. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی به شما کمک می‌کند تا به راحتی به اوراسیا مهاجرت کنید. این شرکت مهاجرتی می‌تواند در تمامی مراحل مهاجرت شما را برای مهاجرتی آسان راهنمایی کند.

این شرکت مهاجرتی در مورد مهاجرت، بلاروس و اوکراین بسیار خبره است و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت را دارند.

توصیه می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با انواع ویزای روسیه با کارشناسان این موسسه مهاجرتی در تماس باشید.

تلفن: 02191017272

2. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی Go2tr یکی از اولین سازمان‌هایی بوده است که به امر مهاجرت پرداخته است. این شرکت مهاجرتی مهاجران بسیار زیادی را با ویزای کاری به روسیه فرستاده است. این شرکت انواع ویزای روسیه را برای متقاضیان انجام می‌دهد.

اگر شرایط لازم برای مهاجرت را دارید، لطفاً با آژانس مهاجرت Go2tr تماس بگیرید. این موسسه مهاجرتی بهترین تسهیلات مهاجرتی را برای شما و فرزندانتان فراهم خواهد کرد. توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد ویزای روسیه برای خود و فرزندانتان با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

3. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

"</p

موسسه مهاجرتی صبا ویزا یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی با سال‌ها تجربه می‌باشد و به یکی از موفق‌ترین دفاتر مهاجرتی در اروپا تبدیل شده است.

این موسسه مهاجرتی از همان ابتدا نیازهای مهاجران را درک کرده و تلاش کرده است تا خدمات با کیفیتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مهاجرانی که قصد مهاجرت را داشته اند فراهم کند.

مزایای اصلی موسسه مهاجرتی صبا ویزا عبارتند از:

 • سال‌ها تجربه در امور مهاجرت.
 • انجام مراحل قانونی مهاجرت از ابتدا تا شهروندی کامل.
 • انجام تمام مراحل سفارت.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

4. موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا یکی از پیشروترین دفاتر مهاجرت می‌باشد. اگر قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار را دارید، کافیست با کارشناسان این شرکت مهاجرتی در تماس باشید.

این شرکت مهاجرتی در سال‌های اخیر به موفقیت‌های زیادی در زمینه مهاجرت دست یافته و به یکی از بزرگ‌ترین دفاتر مهاجرت داخل کشور برای مهاجرت تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت را دارید، برای اطلاع از آخرین و جامع‌ترین شرایط ویزای سرمایه گذاری روسیه با کارشناسان موسسه مهاجرتی سروش فردا تماس حاصل فرمایید.

آدرس موسسه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸.

تلفن: 02157680

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 10 شرکت برتر مهاجرت و اخذ ویزای روسیه با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی برتر ویزا تماس بگیرید.

5. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه حقوقی موسسه مهاجرتی پارت ویزا متخصص در زمینه مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت تجاری و سایر مشاغل می باشد. این یکی از موسسات متخصص در خدمات مهاجرت است.

این شرکت در سال 2012 با شماره ثبت 37155 شروع به کار کرد و در طول سال ها با استخدام مشاوران متخصص مهاجرت به یکی از برترین آژانس های مهاجرتی تبدیل شده است.

می توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا قرار داده ایم با کارشناسان موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

6. موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات

برای کسانی که قصد مهاجرت را دارند، موسسه مهاجرتی آوات یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین آژانس‌های مهاجرتی برای مهاجرت به این کشور اوراسیایی است. این شرکت مهاجرتی سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای اخذ اقامت موقت و دائم روسیه را می‌داند.

یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرتی آوات پشتیبانی از مهاجران در تمامی مراحل اخذ ویزا و اقامت در روسیه می‌باشد. این آژانس همچنین دارای وکلای مجرب در چندین شهر روسیه از جمله کازان، سنت پترزبورگ و مسکو است.

تلفن: 02143000445

7. موسسه مهاجرتی اپلای تو

موسسه مهاجرت اپلای تو موسسه مهاجرتی اپلای تو

موسسه مهاجرتی اپلای تو دارای سال‌ها تجربه در زمینه تجارت در روسیه می‌باشد. برای درخواست ویزای روسیه با افتتاح شرکت در روسیه با متخصصین این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

این شرکت مهاجرتی تمامی الزامات مهاجرتی را به خوبی می‌داند و بهترین راه حل‌های ممکن را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید در شهرهای روسیه مانند مسکو، کازان یا یکاترینبورگ زندگی کنید، لطفاً با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

علاوه بر این، این سازمان به خوبی از رویه‌های حقوقی و مهاجرتی پیچیده ای که در برخی از چالش‌های مهاجرتی به روسیه دخیل است آگاه است و می‌تواند مشاوره‌های بسیار خوبی را در این زمینه به شما ارائه دهد.

آدرس موسسه: خیابان شریعتی، پایین پل صدرا، نزدیک پمپ بنزین، ابتدای خیابان الاخیا.

تلفن: 9099075305

8. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ دارای تیم بسیار قوی با کارشناسان بسیار حاذق برای ارائه بهترین خدمات به متقاضیان ویزای روسیه می‌باشد.

مهاجرت از طریق آکادمی مهاجرتی ثبتا گروپ با بهترین تیم وکلای مجرب و ماهر و مشاوران حرفه ای می‌تواند یکی از بهترین و آسان‌ترین راه‌ها برای مهاجرت به این کشور زیبا باشد.

این آژانس مهاجرت می‌تواند با راهنمایی‌های ارزنده به جهت خرید سهام یا سرمایه گذاری در صنایع مهم روسیه شما را برای دریافت مجوز اقامت در روسیه راهنمایی کند..

برای آشنایی بیشتر با مهاجرت از طریق خرید سهام یا سرمایه گذاری با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای آکادمی مهاجرت ثبتا گروپ:

 • سال‌ها تجربه در امر مهاجرت.
 • قیمت‌های مناسب نسبت به سایر آژانس‌های مهاجرتی در کشور.
 • درک خوب از قوانین شهروندی و اقامت روسیه.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

9. موسسه مهاجرتی مهر آفرین

موسسه مهاجرتی مهر آفرین

موسسه مهاجرتی مهر آفرین یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌های مهاجرتی کاری و تحصیلی در روسیه است. این آژانس با کمک متخصصان مجرب می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف مهاجرتی، راهنمای بسیار خوبی باشد.

موسسه مهاجرتی مهر آفرین بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان ویزای روسیه ارائه می‌دهد. اگر قصد اقامت در مسکو، کازان یا سنت پترزبورگ را دارید، حتماً با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید. وکلای این شرکت مهاجرتی در سراسر روسیه می‌توانند به شما خدمات رسانی کنند.

همچنین، موسسه مهاجرتی مهر آفرین تمام راه‌های ممکن برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری روسیه را می‌داند. این آژانس، خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به تمام ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌کند.

مزایای موسسه مهاجرتی مهر آفرین:

 • به راحتی به روسیه مهاجرت کنید.
 • آشنایی کامل با کلیه مراحل اخذ ویزا و مهاجرت.
 • در صورت عدم تایید ویزا، هزینه به مشتری بازپرداخت می‌شود.

آدرس موسسه: شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا۲، طبقه سوم واحد ۳۰۴

تلفن موسسه: ۹۰۰۰۳۰۳۱

موسسه مهاجرتی افق بال فرشتگان ایران

موسسه مهاجرتی افق بال فرشتگان ایران

موسسه مهاجرتی افق بال فرشتگان ایران به خوبی از راه‌های مختلف اخذ ویزا از طریق مهاجرت مطلع می‌باشد. این شرکت مهاجرتی با مشاوره و پشتیبانی پیاپی می‌تواند به شما در دریافت ویزای تحصیلی روسیه کمک شایانی بکند.

اگر قصد تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه‌های روسیه را دارید با کارشناسان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید، و از آنها آخرین اخبار مهاجرتی در مورد مهاجرت را دریافت کنید.

موسسه مهاجرتی افق بال فرشتگان ایران دارای وکلای نخبه دانشگاهی در چندین شهر روسیه از جمله مسکو، کراسنویارسک و سنت پترزبورگ می‌باشد.

آدرس موسسه: تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، روبروی مرکز خرید الهیه، خیابان مروارید، برج شماره 8، طبقه 2، واحد 203 اداری

تلفن: 02175035000

در پایان

سوالی که امروزه در ذهن بسیاری از مهاجران وجود دارد این است: بهترین کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری کدام کشور است؟ برای پاسخ به این سوال و درک شرایط، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز می‌توان روسیه را یکی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت معرفی کرد. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

آیا امکان اخذ اقامت دائم روسیه وجود دارد؟

بله، پس از 1 تا 5 سال، بسته به نوع مهاجرت و شرایط، می‌توانید اجازه اقامت دائم روسیه را دریافت کنید.

در حال حاضر ساده‌ترین راه برای مهاجرت چیست؟

در حال حاضر سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای مهاجرت مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری است. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

آیا برای مهاجرت شرط سنی وجود دارد؟

روسیه یکی از معدود کشورهایی است که مانع شرط سنی برای ورود افراد به کشور در صورت داشتن پیشنهاد شغلی یا تحصیلی را ایجاد نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *