اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

امارات

بهترین شرکت مهاجرت به امارات【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

امارات در دوره‌های اخیر به دلیل وضعیت اقتصادی مطلوب و سطح رفاه خوب به یکی از مقصدهای محبوب مهاجران ایرانی تبدیل شده است. با پیشرفت چشمگیر این کشور در سال‌های اخیر توجه گسترده‌ای از سوی جمعیت جهان به آنها جلب شده است. اگر به دنبال مهاجرت به امارات هستید بهتر است مقاله‌ای که ما برای شما تدوین کرده‌ایم و در آن به 10 شرکت برتر مهاجرت به امارات پرداخته‌ایم را مطالعه کنید.

در حال حاضر، بسیاری از افراد تمایل به درخواست اقامت در امارات و مهاجرت به این کشور به ویژه برای ثبت شرکت در دبی را دارند.

دلایلی همچون عدم نیاز به مدرک زبان، 100% مالکیت شرکت، عدم نیاز به ضامن اماراتی برای فعالیت، مالیات بر درآمد صفر و تنها 5% مالیات بر ارزش افزوده بستر جذب بسیاری از مهاجران به این کشور را فراهم کرده است.

وجود آزادی سیاسی و مذهبی، همراه با وضعیت امنیتی بسیار مطلوب، نشان‌دهنده موفقیت امارات در ایجاد محیط کاری جذاب برای مهاجران می‌باشد.

در بخش اول این مقاله تلاش شده است تا شما را با روش‌های مختلف مهاجرت به امارات، از جمله تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری و ازدواج و تولد فرزند در این کشور آشنا کنیم. پس از آن به بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت به امارات خواهیم پرداخت.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در این مورد ما پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی برتر ویزا تماس بگیرید.

مهاجرت به امارات

امارات متحده عربی به عنوان یکی از کشورهای قوی جهان در زمینه صنعت و پروژه‌های بزرگ شناخته می‌شود. در این کشور، فرصت‌های فراوانی در حوزه تجارت و صنعت فراهم شده و به همین دلیل افرادی که به دنبال فرصت‌های شغلی هستند، می‌توانند در حوزه‌های مختلف مشغول به کار شوند.

نکته‌ی حائز اهمیت این است که مهاجرت به امارات، به ویژه در دنیای کار در دبی، عمدتاً به اخذ تابعیت این کشور منجر نمی‌شود و هنگام کار در این کشور، باید موارد زیادی را در نظر گرفت.

تعداد مهاجرانی که از طریق سرمایه‌گذاری به امارات وارد شده‌اند، در چند سال اخیر بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته است. این نشانگر اهمیت سرمایه‌گذاری به عنوان یکی از برنامه‌های اصلی دولت امارات است.

آمار مهاجرت به امارات 22 درصد افزایش یافته است که با سرمایه‌گذاری در این کشور هماهنگ است. این روش مهاجرت به امارات به شما این امکان را می‌دهد که همسر و فرزندان خود را همزمان به امارات بیاورید.

تنها نقطه ضعف سرمایه‌گذاری و مهاجرت به امارات این است که بیش از 49 درصد از سهام شرکت‌های داخلی به افراد خارجی تعلق نمی‌گیرد.

روش‌های مهاجرت به امارات

روش‌های مهاجرت به امارات
روش‌های مهاجرت به امارات

برای مهاجرت به امارات، راه‌های مختلفی وجود دارد. یکی از راه‌ها مرتبط با حوزه کسب و کار است و شما می‌توانید ویزای کار را اگر به بخش صنعتی و یا پروژه‌های بزرگ وارد شوید دریافت کنید. این ویزا به صورت کاری یا کارآموزی در دسترس است و توانمندی‌های شما بر اساس سطح مهارت، رتبه‌بندی می‌شود.

ویزای کار عمدتاً به مدت یک سال صادر می‌شود، اما امکان تمدید آن نیز وجود دارد.

راه دیگر، ویزای تحصیلی امارات است که برای جوانان ارائه می‌شود. این ویزا بهترین امکانات تحصیلی را در امارات فراهم کرده و شرایط کاری و تحصیلی مختلف برای رشته‌های گوناگون فراهم می‌کند. در نهایت، این ویزا را می‌توان به ویزای کار تبدیل کرد تا به راحتی در این کشور زندگی کنید.

افرادی که قصد دریافت ویزای سرمایه‌گذاری در امارات را دارند، می‌توانند یکی از راه‌ها مانند ثبت شرکت، خرید ملک یا خرید اوراق قرضه را دنبال کنند. در این رویکرد، اندازه کسب و کار مالی و سود شما برای یک سال اهمیت دارد.

این راه مهاجرت به امارات به شما این امکان را می‌دهد که همسر و فرزندان خود را همزمان به امارات بیاورید و در مسیر سرمایه‌گذاری، مهاجرت به امارات را با روشی صحیحی طی کنید.

در صورت وجود شرایط پزشکی خاص که درمان آن در کشور محل اقامت شما ممکن نیست، می‌توانید از ویزای درمانی امارات استفاده کنید. این ویزا معمولاً برای مدت زمان مشخصی صادر می‌شود و افراد برای مهاجرت به امارات نیاز به ارائه مدارک مهم جهت درخواست ویزای پزشکی دارند.

ویزای ازدواج و مهاجرت از طریق تولد نیز از گزینه‌های در دسترس شما هستند که می‌توانید آنها را بر اساس معیارهای مورد نیاز ارزیابی کنید.

ساده‌ترین روش برای مهاجرت به امارات

یک روش دیگر نیز وجود دارد که در ابتدا امکان اقامت دائم در امارات را به شما نمی‌دهد و آن تحصیل است، اما می‌توانید این روش را به عنوان یک روش ساده‌تر نسبت به سایر مسیرها در نظر بگیرید. این روش معمولاً دارای دسته‌بندی‌های خاصی است و باید با پذیرش در دانشگاه‌های کشور اجرا شود.

توجه داشته باشید که مهاجرت کاری به امارات در لیست راه‌های آسان نیست و تعداد کمی از افراد امکان ورود به خاک امارات متحده عربی را دارند.

در مجموع مهاجرت به امارات با انجام این کار، نیاز به ارزیابی دقیق دارد. در سال‌های اخیر، مراجع مهاجرتی امارات روش‌های جدیدی را اتخاذ کرده‌اند و شرایط مهاجرت به امارات بهبود یافته است.

مهاجرت تحصیلی به امارات

سیستم آموزشی در امارات به طور کلی در حال پیشرفت است و تأکید بر آموزش به عنوان اولین اولویت این کشور قرار گرفته است. به طور کلی، یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای مهاجرت به امارات از طریق تحصیل است. امارات دارای دانشگاه‌های معتبر زیادی است، و دانشجویانی که در دبی تحصیل می‌کنند به راحتی می‌توانند به دانشگاه‌های آمریکا، انگلستان، و کانادا دسترسی پیدا کنند.

توجه داشته باشید که برای تحصیل در دبی تقاضای زیادی وجود دارد و باید در یادگیری زبان عربی تلاش بیشتری کنید. زبان تجارت در امارات به انگلیسی است. مدت زمان تحصیل در دوره لیسانس 4 ساله است، در حالی که تحصیلات کارشناسی ارشد در این کشور 2 ساله است و برای Ph.D خود باید یک دوره 5 ساله را پیگیری کنید.

ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که امارات متحده عربی یکی از کشورهایی است که ورود به دوره دکترا را کمی آسان‌تر از قبل ساخته و به عنوان ضرورت تلقی می‌کند که افراد بتوانند از ابزارهای قوی علمی موجود برای دریافت مدرک دکترا بهره‌مند شوند.

برای گرفتن بورسیه تحصیلی در امارات، باید شرایط مختلفی را ارزیابی کرده و تلاش کنید تا از نظر مالی مدارک موثقی را ارائه دهید. شایان ذکر است که ویزای کار امارات یک ویزای موقت می‌باشد.

مهاجرت توریستی امارات

مهاجرت توریستی امارات
مهاجرت توریستی امارات

اگر قصد مهاجرت توریستی به امارات را دارید مستلزم ارائه مدارکی است که ثابت کند فرد تمایل به بازگشت به کشور خود را دارد. توجه داشته باشید که مهاجرت‌های توریستی به امارات 3 ماهه است و باید به کشور خود بازگردید.

مهاجرت کاری به امارات

فرصت‌های تجاری و صنعتی در این کشور فراوان بوده و به همین دلیل افراد جستجوگر شغل می‌توانند در حوزه‌های گوناگون به کار بپردازند.

لطفاً به یاد داشته باشید که مهاجرت کاری به امارات عمدتاً حق شهروندی این کشور را فراهم نمی‌کند و باید چندین موضوع را در زمان کار در این کشور در نظر بگیرید.

تصمیم‌گیری در مورد میزان حقوق، نوع شغل، ساعات کار، و شرایط اشتغال به عهده‌ی کارفرمایان در امارات است. با توجه به سطح مهارت و تحصیلات، سرمایه‌گذاری در امارات متفاوت است. اقتصاد این کشور در حال رشد است و توسعه آن با ایده‌های نوآورانه اقتصادی ارزیابی می‌شود. در صورت دریافت ویزای کار در امارات، می‌توانید یک سال را در این کشور سپری کنید.

آنهایی که به دنبال کار در امارات هستند، برای مهاجرت نیاز به ویزای کار با اعتبار 3 ماه از لحظه ورود به این کشور دارند و در صورت استخدام، باید تمام جوانب ویزای کار را به دقت رعایت کنند.

مهم است که بدانید مهاجران در دبی می‌توانند به صورت پاره وقت نیز فعالیت کنند. ساعات کار در این کشور 9 ساعت در روز است و هر کارمند می‌تواند 30 روز در سال مرخصی بگیرد که 22 روز از آن با حقوق است. اما افرادی که مرخصی استعلاجی می‌گیرند، حقوقی دریافت نمی‌کنند.

مهاجرت به امارات از طریق تولد

به رسمیت شناختن تولد در امارات دارای رویه‌های خاصی است. برای این منظور، فرم درخواست باید ظرف یک سال از تاریخ تولد توسط والدین از طریق کنسولگری تکمیل گردد. این فرم باید توسط وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت تهیه شده و با تصویب هر دو این وزارت به پایان برسد.

بسیار مهم است که نسخه‌های ترجمه شده فرم با دقت ارزیابی شده و گواهی تولد به زبان انگلیسی ارائه شود.

این فرم نیازمند اثر انگشت است و پاسپورت هر دوی والدین باید ارائه گردد. در صورتی که هر دو والدین نام خود را در گذرنامه وارد کنند، تاییدیه (CJF) لازم نیست؛ در غیر این صورت، رضایت نامه مربوطه ضروری است.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که اگر نام خانوادگی فرزند در شناسنامه با خطا درج شده باشد، باید در گذرنامه جدید اصلاح گردد و مدارک مرتبط نیز صادر گردد.

بهتر است بدانید که هر یک از والدین حق دارند نام خانوادگی خود را در گذرنامه کودک وارد نمایند و در صورت اقامت پدر در خارج از امارات، اصل امضا در درخواست الزامی است.

همچنین باید بدانید که در گذرنامه جدید فرزند، آدرس محل سکونت فعلی باید درج شده و شرایط اجاره مسکن باید برای بیش از یک سال باشد.

مهاجرت از طریق ازدواج به امارات

در مورد مهاجرت به امارات از طریق ازدواج، باید به دقت اصول مربوط رعایت گردد. فرد متقاضی باید شهروند امارات باشد و روند ازدواج باید به انطباق با اصول مذهبی اجتناب‌ناپذیر باشد. در مراسم عروسی اسلامی که در دادگاه برگزار می‌شود، طرف دیگر ازدواج نیز باید از دین مسلمانی پیروی کند.

در دوره عقد، نیاز است که پدر عروس یا در صورت عدم حضور وی، یکی از اقوام مرد رضایت خود را اعلام کند. اگر فرد به دلیل طلاق یا فوت همسر پیشین وضعیت خاصی دارد، باید مدارک مرتبط جهت تایید این وضعیت ارائه گردد. همچنین، در امارات ازدواج فرقه ای نیز امکان‌پذیر است به این معنا که در برخی از گروه‌ها ازدواج تنها با افراد هم‌فرقه ممکن است.

توجه داشته باشید که با موافقت مقامات مربوطه، امکان برگزاری مراسم در کلیساها و مکان‌های دیگر نیز وجود دارد. همچنین، برای اثبات رسمیت ازدواج، لازم است نسخه امضا شده از سند ازدواج به مراکز و دیوان عدالت ارسال شده و این سند باید با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه امارات معتبر گردد.

توجه داشته باشید که ویزای اقامت برای مهاجرانی که از طریق ازدواج به امارات وارد می‌شوند، اعتبار 1 تا 3 سال دارد و معمولاً بعد از انقضای آن، نیاز به تمدید اقامت خواهد بود.

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری

شاید این سوال به ذهن شما خطور کند که چرا به شدت توصیه می‌شود که ویزای سرمایه‌گذاری امارات متحده عربی را در نظر بگیرید؟ یکی از عواملی که اهمیت ویزای سرمایه‌گذاری امارات متحده عربی را افزایش می‌دهد، هزینه پایین انرژی در این کشور است. به این ترتیب، سرمایه‌گذاری شما در امارات به بهینه‌ترین مسیر اقتصادی جلو رفته و منجر به کسب سود بیشتر خواهد شد.

دبی به عنوان یکی از مهم‌ترین مقاصد مهاجرتی در امارات و پایتخت مرکز تجاری این کشور شناخته می‌شود. این شهر انتخابی بسیار مناسب برای سرمایه‌گذارانی است که قصد سرمایه‌گذاری در امارات را دارند. هزینه ثبت شرکت در دبی و سایر نقاط امارات، با توجه به معیارها و عوامل مختلف متفاوت است.

فرآیند ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی معمولاً 1 تا 4 هفته زمان می‌برد. بهترین نوع شرکت برای ثبت ایرانیان در دبی شامل شرکت‌های با مسئولیت محدود، شرکت‌های سهامی مدنی و شرکت‌های انحصاری غیر سهامی است.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به امارات ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت

در این بخش، 10 شرکت برتر مهاجرتی امارات را به شما معرفی خواهیم کرد. دفاتر مهاجرت بسیار زیادی در این کشور وجود دارد که می‌توانید از طریق آنها بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب کنید. ادامه این مقاله را بخوانید تا با بهترین دفاتر مهاجرت در امارات آشنا شوید.

1. موسسه مهاجرتی ویتراپو

موسسه مهاجرتی ویتراپو

موسسه مهاجرتی ویتراپو یکی از دفاتر مهاجرتی برتر کشور برای مهاجرت می‌باشد. شما از طریق این دفتر مهاجرتی این امکان را خواهید داشت که از طریق دریافت ویزای کاری به امارات بروید. این شرکت مهاجرتی می‌تواند بهترین خدمات را برای تسهیل مهاجرت شما به امارات برای مقاصد کاری ارائه دهد.

این شرکت مهاجرتی متخصص در زمینه مهاجرت، قطر و عمان می‌باشد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که به دنبال مهاجرت هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری امارات، به شما توصیه می‌کنیم با متخصصان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: تهران، نیاوران، قبل از چها رراه کامرانیه، مرکز تجاری نارون.

شماره تلفن: 02122810082

2. موسسه مهاجرتی اریکه عدل

موسسه مهاجرتی اریکه عدل

موسسه مهاجرتی اریکه عدل یکی از اولین موسساتی بوده که از طریق خرید ملک برای مهاجرت فعالیت می‌کرده است. متقاضیان زیادی از طریق این موسسه با ویزای سرمایه گذاری به این کشور زیبای مهاجرت کرده اند.

این موسسه مهاجرت بهترین فرصت برای شما و خانواده تان برای مهاجرت آسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک برای خود و خانواده تان، توصیه می‌کنیم با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس نمایندگی: صدر شرق، خروجی کاوه جنوب، کوچه منزوی، پلاک ۲

تلفن: ۰۲۱۵۴۴۳۹۶۱۹

3. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرتی صبا با سال‌ها تجربه یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی در کشور تبدیل شده است که می‌تواند به شما در مهاجرت موفق به امارات و یا عمان کمک کند.

این موسسه متعهد است تا در کمترین زمان ممکن وضعیت مهاجران را تایید کرده و به مهاجرانی که قصد مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل را دارند خدمات با کیفیت ارائه دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی صبا

  • سال‌ها تجربه در امر مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی.
  • اپلای از دانشگاه‌های امارات در سریع‌ترین زمان ممکن.
  • انجام کلیه تشریفات رسمی سفارت و دانشگاه

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

4. موسسه مهاجرتی ویزا گرد

موسسه مهاجرتی ویزاگرد

موسسه مهاجرتی ویزا گرد یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی است که می‌تواند به شما در اقامت تحصیلی امارات کمک کند. اگر برای تحصیل می‌خواهید به امارات مهاجرت می‌کنید، لطفاً با این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

این موسسه مهاجرتی در سال‌های اخیر به موفقیت‌های زیادی بخصوص در زمینه مهاجرت تحصیلی دست یافته و به یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های مهاجرتی در این زمینه بدل شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با این موسسه مهاجرت تماس بگیرید تا اطلاعات کامل و جاری در مورد نحوه اخذ ویزای تحصیلی امارات را کسب کنید.

آدرس موسسه: شیراز , خیابان جهاد و سازندگی , نبش خیابان سروناز , ویزاگرد

تلفن: ۰۷۱۳۲۲۷۰۰۰۸

اگر می‌خواهید درباره 10 شرکت برتر مهاجرتی امارات بیشتر بدانید و ویزای امارات را دریافت کنید، با کارشناسان ما در برتر ویزا تماس بگیرید.

5. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

به کسانی که قصد مهاجرت را دارند توصیه می‌شود با موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ که یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرتی کشور است تماس بگیرند.

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه را برای اخذ اقامت موقت و دائم امارات از جمله انواع ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری به شما ارائه می‌کند.

یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ پشتیبانی از مهاجران در تمامی مراحل اخذ ویزا و اقامت در امارات می‌باشد. این شرکت همچنین دارای سابقه وکالت در شهرهای مختلف امارات می‌باشد.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

6. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

"</p

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از شرکت های دارای سابقه طولانی در زمینه مشاوره مهاجرتی می باشد که در سال های اخیر پرونده های موفق زیادی داشته است.

این موسسه دارای مجوزهای متعدد برای فعالیت های مهاجرتی در اروپا، کانادا و دبی است.

با استفاده از اطلاعات تماسی که ما در اینجا ارائه می دهیم، می توانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

7. موسسه مهاجرتی بین المللی دادگران حق و عدالت

<yoastmark class=

موسسه مهاجرتی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بهترین موسسات مهاجرتی با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت تحصیلی به امارات می‌باشد.

این موسسه مهاجرت با تمامی الزامات و آخرین قوانین تحصیل در امارات آشنا بوده و بهترین راه حل را برای مهاجرت ارائه خواهد داد. اگر می‌خواهید در شهرهای امارات مانند دبی یا ابوظبی سرمایه گذاری کنید، این اداره مهاجرت را انتخاب کنید.

علاوه بر این، این شرکت با برخی از مسائل حقوقی پیچیده مرتبط با زندگی در امارات آشنا است و می‌تواند از طریق وکلای مهاجرت خود در مورد بسیاری از مسائل حقوقی به شما کمک کند.

آدرس نمایندگی: خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین – پلاک 2880

تلفن: 02143000071

8. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر دارای تیمی بسیار قوی از متخصصین مجرب جهت ارائه بهترین خدمات مهاجرتی به متقاضیان ویزای کار امارات می‌باشد.

اسن موسسه بهترین تیم وکلا و مشاوران را در اختیار شما قرار خواهد داد تا راحت‌ترین مسیر  مهاجرت به این کشور زیبا را داشته باشید.

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر به شما در اخذ اقامت دائم امارات پس از اقامت کاری کمک خواهد کرد و مشاوره‌های ارزشمندی در زمینه اخذ تابعیت امارات نیز به شما ارائه خواهد کرد.

اگر می‌خواهید در مورد نحوه مهاجرت از طریق کار به امارات بیشتر بدانید با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی گو تو تی آر:

  • سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق کار به امارات.
  • قیمت‌های بسیار مناسب نسبت به سایر دفاتر مهاجرتی.
  • آشنایی خوب با قوانین شهروندی و اقامت امارات.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

9. موسسه کاریابی بین المللی رسا

موسسه کاریابی بین المللی رسا

موسسه کاریابی بین المللی رسا یکی از بزرگ‌ترین موسسه‌های مهاجرتی کشور است. این آژانس با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین راهنما برای رسیدن به اهداف مهاجرتی شما باشد.

اگر در شارجه، دبی، ابوظبی یا فجیره قصد سرمایه گذاری دارید، با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید. این موسسه مهاجرتی در سراسر امارات وکلای حاذقی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

موسسه کاریابی بین المللی رسا تمامی راه‌های دریافت ویزا برای تحصیل، کار، سرمایه گذاری یا ازدواج در امارات را به خوبی می‌داند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به تمامی ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه خواهد کرد.

مزایای موسسه کاریابی بین المللی رسا

  • مهاجرت سریع و آسان به امارات.
  • انجام کلیه تشریفات ویزا و مهاجرت.
  • در صورت تایید نشدن ویزا تمام هزینه‌ها را به مشتری مسترد خواهند کرد.

آدرس موسسه: تهران، خیابان گاندی جنوبی، میدان ونک، خیابان 16، پلاک 9، طبقه 6، واحد 12

تلفن: 02175451

10. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

اگر قصد مهاجرت از طریق ازدواج یا تولد فرزند را دارید موسسه مهاجرتی حامی مهاجر را به شما معرفی خواهیم کرد. این موسسه مهاجرتی بهترین موسسه برای دریافت این نوع مجوز اقامت است.

آنها تمام راه‌های مختلف برای گرفتن ویزای امارات را از طریق ازدواج و تولد فرزند را می‌دانند و پرونده‌های موفق بی شماری را نیز در این زمینه داشته اند. این شرکت مهاجرتی با مشاوره و پشتیبانی مداوم می‌تواند به شما در دریافت ویزای امارات به خوبی کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت با کارشناس این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

تلفن: 02191319191

در پایان

امروزه برای بسیاری از مهاجران این سوال پیش می‌آید که بهترین کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری کدام است. برای پاسخ به این سوال، امارات یکی از مهاجرپذیرترین و بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت است. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

بهترین راه برای مهاجرت چیست؟

مهاجرت کاری به دلیل حقوق بالایی که در امارات پرداخت می‌شود بهترین راه برای مهاجرت به این کشور است. اما اگر قصد دارید به طور دائم در این کشور زندگی کنید، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به امارات مناسب‌تر است.

حداقل قیمت خرید ملک در امارات متحده عربی چقدر است؟

شما می‌توانید با حداقل 1 میلیون درهم، ملک مورد نظر خود را در امارات متحده عربی خریداری کنید.

ساده‌ترین راه برای مهاجرت چیست؟

یکی از ساده‌ترین روش‌های مهاجرت، مهاجرت از طریق تحصیل می‌باشد. دانشگاه‌های بسیار با کیفیتی در این کشور وجود دارند که شما می‌توانید از طریق آنها تحصیل بسیار با کیفیتی را داشته باشید و اقامت این کشور را نیز دریافت کنید. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی