اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

امارات

بهترین شرکت مهاجرت به امارات【سال 1402】✅+ لیست ۱۰ تایی

امارات در سال‌های اخیر به دلیل شرایط اقتصادی و رفاهی به یکی از مقاصد مورد علاقه ایرانیان برای مهاجرت تبدیل شده است. این کشور به لطف پیشرفت فوق العاده ای که در سال‌های اخیر داشته است توانسته است مورد توجه اکثر مردم سراسر جهان باشد. اگر قصد مهاجرت به امارات را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به امارات را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

در حال حاضر افراد زیادی تمایل به دریافت اقامت امارات و مهاجرت به این کشور را دارند، مخصوصاً برای ثبت شرکت در دبی.

عدم نیاز به مدرک زبان، 100% مالکیت شرکت، عدم نیاز به ضامن اماراتی برای فعالیت، مالیات بر درآمد صفر و تنها 5% مالیات بر ارزش افزوده موجب شده است که خیل عظیمی از مهاجران به این کشور سرازیر شوند.

با وجود آزادی سیاسی و مذهبی و وضعیت امنیتی عالی شواهد نشان می‌دهد که این کشور موفق به ایجاد فضای کاری مطلوب برای مهاجران شده است.

ما در قسمت اول این مقاله سعی داریم شما را با روش‌های مختلف مهاجرت به امارات از جمله تحصیل در امارات، کار در امارات، سرمایه گذاری در امارات و مهاجرت از طریق ازدواج و بچه دار شدن در این کشور آشنا کنیم و سپس به بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت به امارات بپردازیم.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در این مورد ما پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی برتر ویزا تماس بگیرید.

مهاجرت به امارات

امارات متحده عربی یکی از قدرت‌های جهانی در زمینه صنعت و پروژه‌های بزرگ محسوب می‌شود. در مجموع فرصت‌های تجاری و صنعتی در این کشور بسیار زیاد است، بنابراین افراد جویای کار در این کشور می‌توانند در زمینه‌های مختلف مشغول به کار شوند.

در نظر داشته باشید که مهاجرت به امارات به خصوص در دنیای کار در دبی معمولاً منجر به اخذ تابعیت در این کشور نمی‌شود و در هنگام کار در این کشور باید موارد زیادی را در نظر بگیرید.

تعداد مهاجرانی که از طریق سرمایه گذاری وارد امارات شده اند در چند سال گذشته بیش از هر زمان دیگری افزایش داشته است. این نشان می‌دهد که سرمایه گذاری یکی از برنامه‌های اصلی دولت امارات است.

آمار مهاجرت به امارات 22 درصد افزایش یافته که با سرمایه گذاری در امارات همخوانی دارد. در این روش مهاجرت به امارات می‌توانید همسر و فرزندان خود را همزمان به امارات بیاورید.

تنها عیب سرمایه گذاری و مهاجرت به امارات این است که بیش از 49 درصد از سهام شرکت‌های داخلی به خارجی‌ها تعلق نمی‌گیرد.

روش‌های مهاجرت به امارات

روش‌های مهاجرت به امارات
روش‌های مهاجرت به امارات

برای مهاجرت به امارات راه‌های مختلفی وجود دارد، راه اول در زمینه کسب و کار است، ویزای کار برای کسانی صادر می‌شود که می‌توانند وارد بخش صنعتی شوند یا پروژه بزرگی را داشته باشند، این ویزا را می‌توان در دو زمینه تخصصی کاری و کارآموزی دریافت کرد. شما با توجه به سطح مهارت خود رتبه بندی خواهید شد.

ویزای کار در امارات متحده عربی معمولاً برای یک دوره یک ساله صادر می‌شود، اما تمدید آن شرایط خوبی دارد.

دومی ویزای تحصیلی امارات است که برای جوانان صادر می‌شود و بهترین امکانات تحصیلی در امارات وجود دارد و سطوح مختلف تحصیلی و شرایط کاری را برای رشته‌های مختلف فراهم است. در نهایت می‌توان این ویزا را به ویزای کار تبدیل کرد و به راحتی در این کشور زندگی کرد.

افرادی که قصد دریافت ویزای سرمایه گذاری در امارات را دارند باید یکی از روش‌های ثبت شرکت یعنی خرید ملک و یا خرید اوراق قرضه را دنبال کنند. در این رویکرد، آنچه اهمیت دارد اندازه کسب و کار مالی شما و همچنین سود شما برای یک سال است.

از طریق این روش مهاجرت به امارات می‌توانید همسر و فرزندان خود را همزمان به امارات بیاورید. این گزینه به شما این امکان را می‌دهد که در مسیر سرمایه گذاری مهاجرت به امارات در مسیر درستی قرار بگیرید.

اگر از شرایط پزشکی خاصی رنج می‌برید که درمان آن در کشور شما در دسترس نیست، می‌توانید از ویزای درمانی امارات استفاده کنید. این ویزا معمولاً برای مدت زمان مشخصی صادر می‌شود و فرد برای مهاجرت به امارات نیاز به ارائه مدارک مهم برای اخذ ویزای پزشکی دارد.

ویزای ازدواج و مهاجرت از طریق تولد از دیگر گزینه‌های در دسترس شما هستند که می‌توانید آنها را بر اساس معیارهای مورد نیاز ارزیابی کنید.

ساده‌ترین روش برای مهاجرت به امارات

روشی نیز وجود دارد که در ابتدا به شما امکان اقامت دائم در امارات را نمی‌دهد و آن تحصیل است، اما می‌توانی روش ساده‌تری نسبت به بقیه دانست. این روش معمولاً دارای دسته بندی‌های خاصی است و باید با پذیرش از دانشگاه‌های کشور انجام شود.

در نظر داشته باشید که مهاجرت کاری به امارات در لیست راه‌های آسان نیست، افراد بسیار کمی امکان ورود به خاک امارات متحده عربی را دارند.

که به طور کلی مهاجرت به امارات با انجام این کار، نیاز به ارزیابی دقیق دارد.

در سال‌های اخیر مراجع مهاجرتی امارات روش‌های جدیدی را اتخاذ کرده اند و شرایط مهاجرت به امارات بهتر شده است.

مهاجرت تحصیلی به امارات

سیستم آموزشی در امارات به طور کلی در حال بهبود است و آموزش به اولویت اصلی این کشور تبدیل شده است. به طور کلی مهاجرت به امارات از طریق تحصیل یکی از سریع‌ترین روش هاست. امارات دانشگاه‌های معتبر زیادی دارد و دانشجویانی که در دبی تحصیل می‌کنند به راحتی به دانشگاه‌های آمریکا، انگلستان و کانادا دسترسی خواهند داشت.

در نظر داشته باشید که برای تحصیل در دبی متقاضی زیادی وجود دارد و باید در یادگیری زبان عربی سماجت بیشتری به خرج دهید. لازم به ذکر است که زبان تجارت در امارات به زبان انگلیسی است. تحصیل در در دوره لیسانس 4 ساله است، در حالی که تحصیلات کارشناسی ارشد در این کشور 2 ساله می‌باشد و باید یک دوره 5 ساله را برای Ph.D خود سپری کنید.

ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که امارات متحده عربی یکی از کشورهایی است که ورود به رشته دکترا را کمی آسان‌تر از قبل می‌داند و معتقد است که افراد باید بتوانند از ابزارهای قوی علمی موجود برای دریافت مدرک دکترا استفاده کنند.

برای گرفتن بورسیه تحصیلی در امارات باید شرایط مختلفی را ارزیابی کنید و سعی کنید از نظر مالی مدارک خوبی را برای اثبات داشته باشید. شایان ذکر است که ویزای کار امارات یک ویزای موقت می‌باشد.

مهاجرت توریستی امارات

مهاجرت توریستی امارات
مهاجرت توریستی امارات

اگر قصد مهاجرت توریستی به امارات را دارید مستلزم ارائه مدارکی است که ثابت کند فرد تمایل به بازگشت به کشور خود را دارد. توجه داشته باشید که مهاجرت‌های توریستی به امارات 3 ماهه است و باید به کشور خود بازگردید.

مهاجرت کاری به امارات

امارات متحده عربی یکی از قطب‌های بزرگ صنعتی و مجری پروژه‌های بزرگ در جهان محسوب می‌شود. در مجموع فرصت‌های تجاری و صنعتی در این کشور بسیار زیاد است، بنابراین افراد جویای کار در این کشور می‌توانند در زمینه‌های مختلف مشغول به کار شوند.

به خاطر داشته باشید که مهاجرت کاری به امارات معمولاً به شما شهروندی این کشور را نمی‌دهد و چندین مورد وجود دارد که باید هنگام کار در این کشور در نظر بگیرید.

میزان حقوق، نوع شغل، ساعات کار، شرایط کار و … به انتخاب کارفرمایان در امارات انجام می‌شود. لازم به ذکر است که سرمایه گذاری در امارات با توجه به سطح کار و تحصیلات متفاوت می‌باشد. اقتصاد کشور امارات رو به رشد است و مشخص است که توسعه و پیشرفت کشور با ایده‌های جدید اقتصادی ارزیابی می‌شود. اگر ویزای کار در امارات دارید، می‌توانید یک سال در این کشور زندگی کنید.

متقاضیان کار برای مهاجرت به امارات ویزای کار پاسپورت با اعتبار 3 ماه از بدو ورود به این کشور را باید داشته باشند و در صورت شاغل بودن باید تمامی جوانب ویزای کار به دقت در نظر گرفته شود.

شایان ذکر است که مهاجران در دبی می‌توانند به صورت پاره وقت نیز کار کنند. زمان کار در این کشور 9 ساعت در روز است و هر کارمند می‌تواند 30 روز در سال مرخصی بگیرد که 22 روز آن با حقوق است. اما کسانی که مرخصی استعلاجی می‌گیرند حقوقی دریافت نمی‌کنند.

مهاجرت به امارات از طریق تولد

ثبت تولد در امارات روال خاص خود را دارد، فرم درخواست باید از طریق کنسولگری ظرف یک سال از تاریخ تولد پر شود و والدین باید فرم مخصوص را به صورت درستی پر کنند. فرم باید توسط وزارت امور خارجه و همچنین وزارت بهداشت تشکیل شود و به تایید وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت برسد.

توجه داشته باشید که نسخه‌های ترجمه شده فرم باید به درستی ارزیابی شده و گواهی تولد به زبان انگلیسی ارائه شود.

فرم درخواست نیاز به اثر انگشت دارد و پاسپورت والدین هر دو باید ارائه داده شود. لطفاً توجه داشته باشید که اگر هر دو والدین نام خود را در گذرنامه وارد کنند، تاییدیه (cjf) لازم نیست، در غیر این صورت رضایت نامه مربوطه لازم است.

توجه داشته باشید که اگر نام خانوادگی فرزند در شناسنامه اشتباه درج شده باشد باید در گذرنامه جدید درج شود و مدارک نیز صادر شود.

لازم به ذکر است که هر یک از والدین این امکان را دارند که نام خانوادگی خود را در گذرنامه کودک وارد کنند و در صورتی که پدر کودک در خارج از امارات اقامت داشته باشد، اصل امضا در درخواست الزامی است.

لازم به ذکر است که در گذرنامه جدید فرزند باید آدرس محل سکونت فعلی درج شود و شرایط اجاره خانه برای بیش از یک سال باشد.

مهاجرت از طریق ازدواج به امارات

توجه داشته باشید که در مورد مهاجرت به امارات از طریق ازدواج، برخی از اصول باید به شدت رعایت شود. بدیهی است که فرد باید شهروند امارات باشد و روند ازدواج باید مذهبی باشد. در عروسی اسلامی که عروسی در دادگاه برگزار می‌شود، داماد نیز باید مسلمان باشد.

در دوران عقد باید پدر عروس یا در صورت زنده نبودن وی یکی از اقوام مرد او رضایت دهد. اگر فردی طلاق گرفته یا همسر سابق وی فوت کرده باشد، باید مدارکی برای تایید صحت مورد نظر ارائه شود. در این کشور ازدواج فرقه ای نیز وجود دارد، یعنی در برخی از فرقه‌ها فقط ازدواج با هم فرقه ای دیده می‌شود.

توجه داشته باشید که در صورت موافقت مقامات ذیصلاح، مراسم در کلیساها و مکان‌های دیگر نیز قابل برگزاری است. همچنین برای اثبات رسمی بودن ازدواج باید رونوشت امضا شده از سند ازدواج خود را به مراکز و محاکم رسمی کشور تحویل دهید و این سند باید به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه امارات برسد.

توجه داشته باشید که ویزای اقامت برای مهاجرانی که از طریق ازدواج وارد کشور می‌شوند بین 1 تا 3 سال اعتبار دارد و معمولاً پس از آن مدت اقامت باید تمدید شود.

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری

شاید بپرسید چرا ویزای سرمایه گذاری امارات را پیشنهاد می‌کنیم؟ یکی از دلایلی که اهمیت ویزای سرمایه گذاری امارات متحده عربی را نشان می‌دهد، هزینه پایین انرژی این کشور است. یعنی سرمایه شما در امارات هدر نمی‌رود و در مسیر صحیح اقتصادی قرار می‌گیرد که منجر به سود بالاتر شما خواهد شد.

دبی یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر امارات و پایتخت مرکز تجاری این کشور است. این شهر بهترین انتخاب برای سرمایه گذارانی است که قصد سرمایه گذاری در امارات را دارند می‌باشد. هزینه ثبت شرکت در دبی و سایر نقاط امارات با توجه به معیارها و عوامل مختلف متفاوت است.

ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی 1 تا 4 هفته طول می‌کشد. بهترین نوع شرکت برای ثبت ایرانیان در دبی، شرکت‌های با مسئولیت محدود، شرکت‌های سهامی مدنی و شرکت‌های انحصاری غیر سهامی می‌باشد.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به امارات ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت

در این بخش، 10 شرکت برتر مهاجرتی امارات را به شما معرفی خواهیم کرد. دفاتر مهاجرت بسیار زیادی در این کشور وجود دارد که می‌توانید از طریق آنها بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب کنید. ادامه این مقاله را بخوانید تا با بهترین دفاتر مهاجرت در امارات آشنا شوید.

1. موسسه مهاجرتی ویتراپو

موسسه مهاجرتی ویتراپو

موسسه مهاجرتی ویتراپو یکی از دفاتر مهاجرتی برتر کشور برای مهاجرت می‌باشد. شما از طریق این دفتر مهاجرتی این امکان را خواهید داشت که از طریق دریافت ویزای کاری به امارات بروید. این شرکت مهاجرتی می‌تواند بهترین خدمات را برای تسهیل مهاجرت شما به امارات برای مقاصد کاری ارائه دهد.

این شرکت مهاجرتی متخصص در زمینه مهاجرت، قطر و عمان می‌باشد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که به دنبال مهاجرت هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری امارات، به شما توصیه می‌کنیم با متخصصان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: تهران، نیاوران، قبل از چها رراه کامرانیه، مرکز تجاری نارون.

شماره تلفن: 02122810082

2. موسسه مهاجرتی اریکه عدل

موسسه مهاجرتی اریکه عدل

موسسه مهاجرتی اریکه عدل یکی از اولین موسساتی بوده که از طریق خرید ملک برای مهاجرت فعالیت می‌کرده است. متقاضیان زیادی از طریق این موسسه با ویزای سرمایه گذاری به این کشور زیبای مهاجرت کرده اند.

این موسسه مهاجرت بهترین فرصت برای شما و خانواده تان برای مهاجرت آسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک برای خود و خانواده تان، توصیه می‌کنیم با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس نمایندگی: صدر شرق، خروجی کاوه جنوب، کوچه منزوی، پلاک ۲

تلفن: ۰۲۱۵۴۴۳۹۶۱۹

3. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرتی صبا با سال‌ها تجربه یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی در کشور تبدیل شده است که می‌تواند به شما در مهاجرت موفق به امارات و یا عمان کمک کند.

این موسسه متعهد است تا در کمترین زمان ممکن وضعیت مهاجران را تایید کرده و به مهاجرانی که قصد مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل را دارند خدمات با کیفیت ارائه دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی صبا

  • سال‌ها تجربه در امر مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی.
  • اپلای از دانشگاه‌های امارات در سریع‌ترین زمان ممکن.
  • انجام کلیه تشریفات رسمی سفارت و دانشگاه

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

4. موسسه مهاجرتی ویزا گرد

موسسه مهاجرتی ویزاگرد

موسسه مهاجرتی ویزا گرد یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی است که می‌تواند به شما در اقامت تحصیلی امارات کمک کند. اگر برای تحصیل می‌خواهید به امارات مهاجرت می‌کنید، لطفاً با این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

این موسسه مهاجرتی در سال‌های اخیر به موفقیت‌های زیادی بخصوص در زمینه مهاجرت تحصیلی دست یافته و به یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های مهاجرتی در این زمینه بدل شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با این موسسه مهاجرت تماس بگیرید تا اطلاعات کامل و جاری در مورد نحوه اخذ ویزای تحصیلی امارات را کسب کنید.

آدرس موسسه: شیراز , خیابان جهاد و سازندگی , نبش خیابان سروناز , ویزاگرد

تلفن: ۰۷۱۳۲۲۷۰۰۰۸

اگر می‌خواهید درباره 10 شرکت برتر مهاجرتی امارات بیشتر بدانید و ویزای امارات را دریافت کنید، با کارشناسان ما در برتر ویزا تماس بگیرید.

5. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

به کسانی که قصد مهاجرت را دارند توصیه می‌شود با موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ که یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرتی کشور است تماس بگیرند.

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه را برای اخذ اقامت موقت و دائم امارات از جمله انواع ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری به شما ارائه می‌کند.

یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ پشتیبانی از مهاجران در تمامی مراحل اخذ ویزا و اقامت در امارات می‌باشد. این شرکت همچنین دارای سابقه وکالت در شهرهای مختلف امارات می‌باشد.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

6. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

"</p

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از شرکت های دارای سابقه طولانی در زمینه مشاوره مهاجرتی می باشد که در سال های اخیر پرونده های موفق زیادی داشته است.

این موسسه دارای مجوزهای متعدد برای فعالیت های مهاجرتی در اروپا، کانادا و دبی است.

با استفاده از اطلاعات تماسی که ما در اینجا ارائه می دهیم، می توانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

7. موسسه مهاجرتی بین المللی دادگران حق و عدالت

<yoastmark class=

موسسه مهاجرتی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بهترین موسسات مهاجرتی با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت تحصیلی به امارات می‌باشد.

این موسسه مهاجرت با تمامی الزامات و آخرین قوانین تحصیل در امارات آشنا بوده و بهترین راه حل را برای مهاجرت ارائه خواهد داد. اگر می‌خواهید در شهرهای امارات مانند دبی یا ابوظبی سرمایه گذاری کنید، این اداره مهاجرت را انتخاب کنید.

علاوه بر این، این شرکت با برخی از مسائل حقوقی پیچیده مرتبط با زندگی در امارات آشنا است و می‌تواند از طریق وکلای مهاجرت خود در مورد بسیاری از مسائل حقوقی به شما کمک کند.

آدرس نمایندگی: خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین – پلاک 2880

تلفن: 02143000071

8. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر دارای تیمی بسیار قوی از متخصصین مجرب جهت ارائه بهترین خدمات مهاجرتی به متقاضیان ویزای کار امارات می‌باشد.

اسن موسسه بهترین تیم وکلا و مشاوران را در اختیار شما قرار خواهد داد تا راحت‌ترین مسیر  مهاجرت به این کشور زیبا را داشته باشید.

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر به شما در اخذ اقامت دائم امارات پس از اقامت کاری کمک خواهد کرد و مشاوره‌های ارزشمندی در زمینه اخذ تابعیت امارات نیز به شما ارائه خواهد کرد.

اگر می‌خواهید در مورد نحوه مهاجرت از طریق کار به امارات بیشتر بدانید با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی گو تو تی آر:

  • سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق کار به امارات.
  • قیمت‌های بسیار مناسب نسبت به سایر دفاتر مهاجرتی.
  • آشنایی خوب با قوانین شهروندی و اقامت امارات.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

9. موسسه کاریابی بین المللی رسا

موسسه کاریابی بین المللی رسا

موسسه کاریابی بین المللی رسا یکی از بزرگ‌ترین موسسه‌های مهاجرتی کشور است. این آژانس با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین راهنما برای رسیدن به اهداف مهاجرتی شما باشد.

اگر در شارجه، دبی، ابوظبی یا فجیره قصد سرمایه گذاری دارید، با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید. این موسسه مهاجرتی در سراسر امارات وکلای حاذقی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

موسسه کاریابی بین المللی رسا تمامی راه‌های دریافت ویزا برای تحصیل، کار، سرمایه گذاری یا ازدواج در امارات را به خوبی می‌داند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به تمامی ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه خواهد کرد.

مزایای موسسه کاریابی بین المللی رسا

  • مهاجرت سریع و آسان به امارات.
  • انجام کلیه تشریفات ویزا و مهاجرت.
  • در صورت تایید نشدن ویزا تمام هزینه‌ها را به مشتری مسترد خواهند کرد.

آدرس موسسه: تهران، خیابان گاندی جنوبی، میدان ونک، خیابان 16، پلاک 9، طبقه 6، واحد 12

تلفن: 02175451

10. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

اگر قصد مهاجرت از طریق ازدواج یا تولد فرزند را دارید موسسه مهاجرتی حامی مهاجر را به شما معرفی خواهیم کرد. این موسسه مهاجرتی بهترین موسسه برای دریافت این نوع مجوز اقامت است.

آنها تمام راه‌های مختلف برای گرفتن ویزای امارات را از طریق ازدواج و تولد فرزند را می‌دانند و پرونده‌های موفق بی شماری را نیز در این زمینه داشته اند. این شرکت مهاجرتی با مشاوره و پشتیبانی مداوم می‌تواند به شما در دریافت ویزای امارات به خوبی کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت با کارشناس این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

تلفن: 02191319191

در پایان

امروزه برای بسیاری از مهاجران این سوال پیش می‌آید که بهترین کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری کدام است. برای پاسخ به این سوال، امارات یکی از مهاجرپذیرترین و بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت است. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

بهترین راه برای مهاجرت چیست؟

مهاجرت کاری به دلیل حقوق بالایی که در امارات پرداخت می‌شود بهترین راه برای مهاجرت به این کشور است. اما اگر قصد دارید به طور دائم در این کشور زندگی کنید، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به امارات مناسب‌تر است.

حداقل قیمت خرید ملک در امارات متحده عربی چقدر است؟

شما می‌توانید با حداقل 1 میلیون درهم، ملک مورد نظر خود را در امارات متحده عربی خریداری کنید.

ساده‌ترین راه برای مهاجرت چیست؟

یکی از ساده‌ترین روش‌های مهاجرت، مهاجرت از طریق تحصیل می‌باشد. دانشگاه‌های بسیار با کیفیتی در این کشور وجود دارند که شما می‌توانید از طریق آنها تحصیل بسیار با کیفیتی را داشته باشید و اقامت این کشور را نیز دریافت کنید. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا