logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

مالتا

بهترین شرکت مهاجرت به مالتا【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

مهاجرت به مالتا یک مقصد ایده آل برای کسانی است که مایل به مهاجرت به خارج از کشور و زندگی یا تحصیل در یک کشور اروپایی هستند. مالتا از سال 2000 به اتحادیه اروپا پیوسته و یکی از اعضای معاهده منطقه شنگن است. اگر قصد مهاجرت به مالتا را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به مالتا را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

در حالی که نرخ پذیرش مهاجر مالتا در سال 2016 در بین تمام کشورهای جهان رتبه 21 بود، نرخ پذیرش مهاجران این کشور در سال 2017 به رتبه 19 و در سال 2018 به رتبه 8 رسید. زندگی در مالتا برای افرادی که از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستند عالی است.

این جهش مثبت از رتبه 41 در جهان برای خارجی‌های انگلیسی زبان در سال 2016 تا رتبه 22 در سال 2018 بسیار ارزشمند است. توجه داشته باشید که بیش از 30 درصد ایرانیان در سال 2018 نسبت به سال‌های گذشته به مالتا سفر کرده اند. زبان رایج این کشور مالتی و انگلیسی و پایتخت آن والتا است.

در این مقاله ما در قسمت اول به راه‌های مهاجرت به مالتا مانند تحصیل در مالتا، کار در مالتا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در مالتا و مهاجرت از طریق ازدواج و تولد به مالتا می‌پردازیم و در قسمت دوم 10 شرکت برتر مهاجرت به مالتا را معرفی خواهیم کرد.

برای آشنایی با مهاجرت به مالتا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

مهاجرت تحصیلی به مالتا

از راه‌های اصلی مهاجرت اخذ ویزای تحصیلی است. در این کشور شرایط لازم برای مدرک لیسانس 3 ساله، مدرک کارشناسی ارشد 2 ساله و مدرک دکتری 3 ساله ارائه می‌شود. به یاد داشته باشید، مالت دارای رشته پزشکی و دندانپزشکی عالی است و بهترین شرایط تحصیلی را دارد.

کسانی که مهاجرت را از طریق تحصیل انتخاب می‌کنند باید دوره‌های زبان انگلیسی را در دانشگاه‌های این کشور بگذرانند.

برای ورود به هر دانشگاهی باید نمره آیلتس بالای 5.5 (بعضی از دانشگاه‌ها نمرات بالای 6) و مدرک دیپلم داشته باشید. پذیرش در برخی از دانشگاه‌های دولتی مالتا نیازمند شرکت در آزمون عمومی و تخصصی است.

به یاد داشته باشید که اقامت از طریق تحصیل معمولاً موقت است، در حالی که اگر اقامت دائم می‌خواهید باید سرمایه گذاری یا اشتغال را انتخاب کنید.

به طور متوسط، شهریه برای دانشجویان بین المللی از 4000 تا 6000 یورو در سال متغیر می‌باشد.

مهاجرت کاری به مالتا

مهاجرت کاری به مالتا
مهاجرت کاری به مالتا

برای مهاجرت کاری به مالتا به دعوت نامه از طرف کارفرمای خود نیاز دارید. آگهی کاری شما باید به مدت سه ماه در مالت و سه ماه در اروپا در جریان باشد. اگر فرد ایده آل پیدا نشد، کارفرما برای شما دعوت نامه ای ارسال می‌کند که می‌تواند شرایط مهاجرت با ویزای کار را برای شما به جریان بیاندازد.

در این صورت به عنوان متقاضی کار در مالتا باید فرم مربوطه را پر کنید. این فرم‌ها باید به نماینده سفارت مالت داده شود. در مرحله بعد در صورت توافق باید در سال اول 5000 یورو مالیات به سازمان مالیاتی کشور پرداخت کنید. فراموش نکنید که بعد از سه سال هزار یورو از این مبلغ واریز می‌شود. شما اجازه خواهید داشت ظرف یک ماه پس از پرداخت مالیات وارد کشور شوید و یک سال اقامت داشته باشید.

افراد باید محل سکونت خود را 12 روز پس از ورود به مالتا نشان دهند.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق کاری عبارتند از: فرد باید پاسپورت معتبر داشته باشد. دو قطعه عکس پرسنلی، شناسنامه و کارت ملی و فتوکپی آنها، رزومه، انگیزه نامه مهاجرت، کپی حداقل مدارک لیسانس، مدرک زبان حاکی از نمره حداقل 6 آیلتس، مدارک استخدامی با امضای قراردادهای کارفرما، گواهی مجوز استخدام، مدارک بیمه متقاضی، اثبات توانایی اقتصادی و غیره. ثبت شرکت در مالتا یکی از روش‌های سرمایه گذاری است اما الزامات مدیریتی بالاتری دارد.

یکی دیگر از راه‌های مهاجرت، کارآفرینی در این کشور است. اقامت در مالتا برای کسانی که می‌توانند ایده‌های جدیدی داشته باشند بسیار سودمند است.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

اگر قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به مالتا را دارید، به یاد داشته باشید که حداقل بودجه 150000 یورویی نیاز دارید. بودجه باید به مدت 5 سال در مالتا سرمایه گذاری شود. پس از 5 سال، کل مبلغ به متقاضی عودت داده می‌شود. اگر 150000 یورو ندارید راه دیگری دارید. 100000 یورو به دولت این کشور پرداخت کنید و وجوه بلاعوض می‌شوند و به شما بازگردانده نمی‌شوند. این روش مهاجرت را برای شما آسان می‌کند اما باید از پول خود بگذرید.

راه دیگر مهاجرت سرمایه گذاری، خرید خانه در مالتا و اخذ اقامت است. هر ساله، دولت این کشور با خرید ملکی بر اساس آخرین قیمت‌های منتشر شده، به متقاضیان امکان اقامت در این کشور را می‌دهد.

پس از 5 سال خرید ملک در مالتا، می‌توانید برای اقامت دائم مالتا اقدام کنید.

کسانی که مایل به مهاجرت از طریق ثبت شرکت هستند باید به چند نکته دقت نمایند.

سه نوع شرکت در مالتا وجود دارد: شرکت‌های با مسئولیت محدود، مشارکت محدود و سرمایه گذاری مشترک. راه اندازی یک شرکت با مسئولیت محدود مستلزم سپرده گذاری 20٪ از هزینه اولیه و دو سهامدار در این فرآیند است.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند مالتایی را می‌توان راه دیگری برای مهاجرت دانست. لطفاً توجه داشته باشید که در 10 سال گذشته شرایط اقامت ازدواج با یک شهروند مالتی آسان بود، اما در آخرین اخباری که به ما رسیده است، قوانین سخت‌تر شده است و شما باید 5 سال متاهل باشید و وضعیت زندگی شما واقعی به نظر برسد.

در این مدت به دقت شرایط ازدواج شما مورد بررسی قرار می‌گیرد تا واجد شرایط اقامت در کشور باشید. به یاد داشته باشید که رابطه شما در این پنج سال باید واقعی بوده باشد. الزامات زبان برای مهاجرت از طریق ازدواج به مالتا کمتر رایج است. یکی از دلایل این است که اکثر مردم این کشور انگلیسی صحبت می‌کنند و ایرانی‌ها نیز تا حدودی انگلیسی می‌دانند.

اگر فرزند دارید، اقامت دائم برای شما آسان‌تر و سریع‌تر است. یکی از مشکلات مهاجرت از طریق ازدواج این است که فردی که با همسر سابق خود ازدواج کرده یا در شرف طلاق است نمی‌تواند به صورت ازدواج به مالتا مهاجرت کند. هر دو طرف باید در زمان ازدواج مجرد باشند.

مهاجر به مالتا از طریق تولد

می‌دانیم که وقتی کسی در کشوری دیگر متولد می‌شود، دو سیستم خاک و خونی برای دریافت تابعیت وی وجود دارد. از سال 1964 تا 2001، مالتا سیستم شهروندی خود را خاکی اعلام کرد، به این معنی که کودکانی که در مالتا متولد می‌شدند، تابعیت مالتا را دریافت می‌کردند.

از سال 2001 تا به امروز مالتا به سیستم خونی قوانین خود را تغییر داده است، به این معنی که اگر فرزندی در این کشور به دنیا بیاید، در صورتی که والدین آنها شهروند مالتی باشند، تابعیت مالتا را دریافت خواهد کرد، در غیر این صورت این اتفاق نمی‌افتد.

البته اگر ملیت والدین کودک نامشخص باشد، اما محل تولد مالتا باشد، تابعیت این کشور با یک سری شرایط بسیار سخت برای او تعیین می‌شود. این شرایط برای همه یکسان نیست و مدام در حال تغییر است. مالتا نیز شرایط جدیدی را برای مهاجرت از طریق تولد به کشورش در نظر گرفته است که به نفع اتباع خارجی می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی برتر ویزا تماس بگیرید.

مهاجرت از طریق ویزای توریستی

ویزای شینگن C برای مهاجران توریستی به مالتا مورد نیاز است. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی این کشور به شرح زیر است:

 • اصل پاسپورت با اعتبار سه ماه.
 • تکمیل فرم درخواست ویزا.
 • اصل کارت‌های هویتی.
 • دو عکس با زمینه سفید.
 • اثبات توانایی مالی.
 • بازنشستگان باید گواهی بازنشستگی داشته باشند.
 • صاحبان مشاغل باید دارای پروانه کسب یا کارت بازرگانی باشند.
 • افراد باید بیمه مسافرتی ارائه دهند.

برای اولین مسافرت به مالتا، ویزای توریستی بین 15 تا 20 روز اعتبار دارد و اگر فرد قبلاً ویزای شینگن داشته باشد، ویزا 90 روز اعتبار دارد. بهتر است درخواست خود را حداقل یک ماه قبل ارسال کنید.

اخذ مجوز اقامت مالتا

اخذ مجوز اقامت مالتا
اخذ مجوز اقامت مالتا

مالتا در ایران سفارت ندارد، برای دریافت ویزای این کشور باید به سفارت اتریش در ایران مراجعه کنید. مهم‌ترین قسمت اخذ ویزای مالتا تعیین هدف سفر است. در واقع اولین چیزی که باید برای نوع ویزا تعیین کنید. سپس باید مدارک لازم را آماده کنید. در این بخش، مدارک عمومی مورد نیاز برای مهاجرت را فهرست کرده ایم:

 • اصل پاسپورت با اعتبار 3 ماه یا بیشتر از تاریخ درخواست ویزا.
 • تکمیل فرم‌های درخواست ویزا از سایت سفارت.
 • شناسنامه و فتوکپی و ترجمه آنها به زبانهای رسمی.
 • دو عکس 6*4 رنگی با پس زمینه سفید.
 • صورت‌های مالی 6 ماه گذشته.
 • در سند استخدامی باید تاریخ استخدام، سمت و میزان حقوق قید شود.
 • جواز کسب، گواهی ثبت شرکت یا کارت بازرگانی
 • گواهی بازنشستگی
 • گواهی اشتغال به تحصیل
 • گواهی بازنشستگی
 • بیمه سفر
 • اسناد ملکی
 • رزرو بلیط پرواز

برای دریافت ویزای این کشور باید از سفارت وقت بگیرید. در روز مصاحبه یک سری سوالات از شما پرسیده می‌شود که باید بتوانید به آنها پاسخ دقیق بدهید. توجه داشته باشید که زمان دریافت ویزای این کشور بسته به نوع ویزای شما می‌تواند از ۷ روز کاری تا ۷ ماه متغیر باشد.

ساده‌ترین راه مهاجرت

مالتا شرایط بسیار خوبی را برای تجار بزرگ در زمینه مهاجرت فراهم می‌کند. با توجه به اینکه هزینه زندگی در مالتا نسبت به سایر کشورهای اروپایی کمتر است، این امر باعث کاهش هدر رفت پول می‌شود. در نظر داشته باشید که فضای اجرایی در این کشور خوب است و رشد سرمایه بسیار خوب خواهد بود. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها، البته ساده‌ترین روش‌ها می‌باشد.

افرادی که شرایط اقتصادی متوسطی دارند اما مایل به ادامه تحصیل هستند می‌توانند از طریق تحصیل به مالتا مهاجرت کنند. سیستم آموزشی مالت به گونه ای است که مدارک تحصیلی آن در کشورهای دارای اعتبار بین المللی پذیرفته می‌شود. توجه داشته باشید که به طور کلی شرایط متفاوتی برای مهاجرت بسته به هدف شما وجود دارد.

از آنجایی که افراد دارای سطح علمی بالا در زمینه تحصیلی امکان دریافت بورسیه تحصیلی در کشور را خواهند داشت، هزینه تحصیل این افراد نیز کاهش می‌یابد. در هر صورت به یاد داشته باشید که زمانی که مهاجرت را انتخاب می‌کنید، وضعیت اقامت دائم شما تایید می‌شود و باید 4192 یورو مالیات به دولت این کشور پرداخت کنید که باید به دقت پرداخت شود.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد 10 شرکت برتر مهاجرت ادامه مقاله را مطالعه بفرمایید.

آمار مهاجرت مالتا

تعداد مهاجرانی که در سال 2018 به مالتا آمده اند نسبت به سال‌های گذشته بیشتر بوده است. شرایط خوب زندگی این کشور، مالتا را برای مهاجران در اولویت قرار داده است. یک بررسی کلی مشخص کرده است که اکثر مردم ایران به دلیل آب و هوای مطبوع، این کشور را برای مهاجرت ترجیح می‌دهند.

حدود 70 درصد از مهاجرانی که مالتا را انتخاب می‌کنند برای اقامت دائم وارد این کشور می‌شوند، رقمی که نشان می‌دهد رضایت مهاجران از مالتا بسیار بالاست. در سال 2016، این کشور در بین خارجی‌های انگلیسی زبان در رتبه 41 قرار گرفت و در سال 2018 به رتبه 22 رسید.

این جهش مثبت قابل توجه است. توجه داشته باشید که بیش از 30 درصد ایرانیان در سال 2018 نسبت به سال‌های گذشته به مالتا سفر کرده اند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد 10 شرکت برتر مهاجرت به مالتا ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

لیست و معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت

در این بخش 10 شرکت برتر مهاجرت را به شما معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید برای ورود به مالتا از طریق دفاتر مهاجرتی مختلف اقدام کنید. برای آشنایی در مورد بهترین دفاتر مهاجرت ادامه مقاله را بخوانید.

1. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر یکی از بهترین دفاتر مهاجرت است. از طریق این موسسه مهاجرت می‌توانید از طریق ویزای سرمایه گذاری به آسانی به مالتا مهاجرت کنید.

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر بهترین خدمات را برای تسهیل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به مراجعان ارائه می‌کند.

این شرکت مهاجرتی در زمینه مهاجرت، قبرس و ترکیه فعالیت می‌کند و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که مایل به مهاجرت به این کشورها از طریق سرمایه گذاری هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری مالتا، توصیه می‌کنیم با کارشناسان این آژانس در ارتباط باشید.

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی.

تلفن: 02148406

2. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از اولین موسساتی است که مسئله مهاجرت در کشور پرداخته است. این موسسه مهاجرت به متقاضیان این امکان را می‌دهد که از طریق ویزای سرمایه گذاری به این کشور زیبا مهاجرت کنند.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی درخواست سرمایه گذاری در مالتا را از طریق وکلای خود در این کشور انجام می‌دهد. این موسسه مهاجرت بهترین فرصت برای شما و خانواده تان می‌باشد تا هر چه سریع‌تر و آسان‌تر به این کشور زیبا مهاجرت کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری مالتا، لطفاً با کارشناس این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

تلفن: 02191002412

3. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

با سابقه چندین ساله موسسه مهاجرتی گو تو تی آر در زمینه مهاجرت به عنوان یکی از بهترین مراجع مهاجرتی به این کشور شناخته می‌شود.

این موسسه مهاجرتی متعهد به ارائه خدمات مهاجرتی از طریق کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری به مالتا است.

مزایای موسسه مهاجرتی گو تو تی آر:

 • تجربه چندین ساله در زمینه ویزای کار مالتا.
 • ارائه فرصت‌های بی نظیر خرید ملک در مالتا.
 • اماکن اخذ پذیرش در دانشگاه‌های مالتا.
 • انجام کلیه وظایف رسمی سفارت مالتا

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

4. موسسه مهاجرتی آریانا پارس

موسسه مهاجرتی آریانا پارس

موسسه مهاجرتی آریانا پارس یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی در داخل کشور است که به شما کمک می‌کند تا از طریق کاری مجوز اقامت در مالتا را دریافت کنید. این موسسه مهاجرت دسترسی سریع به مشاغل خالی از بهترین کارفرمایان مالتا را ارائه می‌دهد.

این موسسه مهاجرت در سال‌های اخیر به خصوص در زمینه مهاجرت بسیار موفق بوده و پرونده‌های موفق زیادی را داشته است. موسسه مهاجرتی آریانا پارس یکی از موفق‌ترین موسسات مهاجرتی در امر مهاجرت به کشورهای ترکیه، قبرس و مالتا است.

برای دریافت اطلاعات کامل و به روز در زمینه اخذ ویزای کار مالتا با کارشناس این موسسه مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

آدرس موسسه: اتوبان ستاری بلوار لاله شرقی بلوار شاهین جنوبی نرسیده به همت پلاک ۵۵ واحد ۳

تلفن: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

اگر می‌خواهید درباره 10 شرکت برتر مهاجرت اطلاعات بیشتری کسب کنید، یا اگر می‌خواهید برای ویزای مالتا درخواست دهید، لطفاً با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی برتر ویزا تماس بگیرید.

5. موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات برای کسانی که به دنبال مهاجرت کاری به مالتا هستند بسیار ایده آل است. این آژانس مهاجرتی بهترین شرکت برای اخذ اقامت در مالتا است.

آنها روش‌های مختلف سرمایه گذاری و کار در مالتا را می‌شناسند و در این زمینه گام‌های بلندی را نیز برداشته اند. این شرکت مهاجرتی بهترین آژانس برای حمایت از شما و کمک به شما برای دریافت پیشنهادهای کاری از سوی کارفرمایان مالتا و دریافت ویزای کار مالتا است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مهاجرت از طریق ویزای کاری با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس دفتر: تهران، پونک جنوبی، بلوار میرزابابایی

تلفن: 02143000445

6. موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت

افرادی که قصد مهاجرت با ویزای کاری را دارند می‌توانند با موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت که یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرت می‌باشد تماس حاصل نمایند.

آنها خدمات مهاجرتی سریع و قابل اعتمادی را برای کمک به شما برای دریافت مجوزهای اقامت دائم و موقت در مالتا، از جمله انواع ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری ارائه می‌دهند.

یکی از مزایای درخواست از این موسسه مهاجرت این است که به مهاجران کمک می‌کند تا تمام مراحل درخواست ویزا و اقامت در مالتا را انجام دهند. این شرکت همچنین دارای وکلای مجربی در چندین شهر مالتا است که در اخذ ویزای کاری بسیار کارآمد هستند.

آدرس موسسه: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

تلفن: 02191003232

7. موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی یکی از بهترین دفاتر مهاجرت با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت تحصیلی به مالتا می‌باشد.

این موسسه مهاجرت با تمامی الزامات و قوانین جاری مهاجرت از طریق تحصیلی به مالتا آشنایی دارد و می‌تواند بهترین موقعیت‌های کاری کارفرمایان مالتایی را در اختیار شما قرار دهد.

توصیه می‌کنیم برای کار در شهرهای مختلف مالتا مانند والتا، ویکتوریا و سان پال ایلبهار به این موسسه مهاجرت مراجعه کنید.

این دفتر همچنین می‌تواند در مورد مسائل پیچیده حقوقی مربوط به اقامت در مالتا به شما کمک کند. سوالات حقوقی خود در مورد مهاجرت را با یک وکیل مهاجرت در این موسسه در میان بگذارید.

آدرس موسسه: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، ساختمان راز

تلفن: ٠٢١٩١٠٠٢٥٢٥

8. موسسه مهاجرت ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ دارای یک تیم قوی از متخصصان مهاجرتی برای ارائه خدمات با کیفیت به متقاضیان ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری مالتا است.

با موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ تماس بگیرید تا بهترین تیم وکلا و مشاوران مهاجرت و سرمایه گذاری را در این کشور زیبا به شما ارائه دهند.

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ پرونده‌های موفق بسیاری را رسیدگی کرده و دانشجویان بسیاری در چند سال اخیر توانسته اند که از طریق این موسسه مهاجرت مهاجرت کنند.

اگر می‌خواهید در مورد مهاجرت تحصیلی مالتا بیشتر بدانید با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

ویژگی‌های موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ:

 • سال‌ها تجربه در زمینه ویزای سرمایه گذاری مالتا.
 • هزینه‌های بسیار کمتر از سایر دفاتر مهاجرت.
 • متقاضی سرمایه گذاری باید دانش خوبی از مهاجرت داشته باشد.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

9. موسسه مهاجرتی پرگار

موسسه مهاجرتی پرگار

موسسه مهاجرتی پرگار یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین موسسات مهاجرتی است که به امر مهاجرتی مالتا می‌پردازد. این موسسه مهاجرت با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین مشاور شما در دستیابی به اهداف مهاجرتی شما در مالتا باشد.

این موسسه حقوقی دارای وکلای واجد شرایط در چندین شهر مالتا از جمله والتا، ویکتوریا و سان پال ایلبهار می‌باشد.

برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و یا ازدواج در مالتا می‌توانید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

مزایای موسسه مهاجرتی پرگار:

 • دسترسی سریع و آسان به بهترین دانشگاه‌ها و کارفرمایان در مالتا.
 • دریافت ویزای مالتا در کمترین زمان ممکن.
 • در صورت عدم تایید ویزای شما، پول شما را مسترد خواهند کرد.

آدرس موسسه: تهران؛ میدان ونک؛ خیابان گاندی جنوبی؛ خیابان شانزدهم؛ پلاک ۹؛ طبقه ششم؛ واحد ۱۲

تلفن: 02188662180

10. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یک تیم ارشد با سال ها تجربه در زمینه مهاجرت را دارد که می تواند به شما در امر مهاجرت کمک کند.

هر متخصص در شرکت آنها تجربه مهاجرت به اروپا، آمریکا، کانادا و سایر کشورهای جهان را دارد و همیشه آماده ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه مهاجرت به شما می باشند.

با استفاده از اطلاعات تماسی که ما در اینجا ارائه می دهیم، می توانید با کارشناس گروه موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

در پایان

امروزه بسیاری از مهاجران به این فکر می‌کنند که کدام کشور برای کار، تحصیل و سرمایه گذاری بهتر است. برای پاسخ به این سوال، مالتا را به عنوان یکی از با کیفیت ترین کشورهای جهان رتبه بندی می‌کنیم. لازم به ذکر است که در سال‌های اخیر مالتا به عنوان یکی از بهترین کشور جهان برای زندگی شناخته شده است. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشید جواب سوالات خود را دریافت کرده باشید.

سوالات متداول

مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی در مالتا چقدر است؟

3 سال برای مدرک لیسانس در مالتا باید تحصیل کنید.

مدت زمان اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری در مالتا چقدر است؟

پس از 5 سال خرید ملک در مالتا، می‌توانید برای اقامت دائم مالتا اقدام کنید.

ساده‌ترین راه برای مهاجرت چیست؟

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ساده‌ترین راه برای مهاجرت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی