اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

فنلاند

بهترین شرکت مهاجرت به فنلاند【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

فنلاند علاوه بر طبیعت زیبای جنگلی از شرایط اقتصادی خوب و رفاه اجتماعی بالایی برخوردار است. از این رو بسیاری از مردم این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می کنند. اگر قصد مهاجرت به فنلاند را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به فنلاند را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

اقتصاد فنلاند به شدت به صادرات وابسته است. این کشور از شاخص فساد اقتصادی پایینی برخوردار است و یکی از کشورهای ایده آل در این زمینه محسوب می شود. نرخ بیکاری در فنلاند زیر 7 درصد است. بنابراین می توان این کشور را یک گزینه مهاجرتی مناسب بر اساس مولفه های مناسب کار و زندگی دانست.

در این مقاله ما در قسمت اول رایج ترین راه های مهاجرت به فنلاند و نحوه اخذ اقامت، تابعیت و پاسپورت در این کشور را بیان می کنیم و در قسمت دوم به بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت به فنلاند خواهیم پرداخت. ما همچنین اطلاعات مفید دیگری در مورد مهاجرت به فنلاند جمع آوری کرده ایم. همچنین می توانید با رزرو آنلاین مشاوره مهاجرتی با کارشناسان ما در تماس باشید.

فهرست مطالب

روش های مهاجرت به فنلاند

روش های مهاجرت به فنلاند
روش های مهاجرت به فنلاند

برخی از روش های مهاجرت به فنلاند منجر به مجوز اقامت دائم می شوند، در حالی که برخی دیگر منجر به دریافت به مجوز اقامت موقت می شوند. با این حال، برخی از محبوب ترین راه های مهاجرت به فنلاند عبارتند از:

 • مهاجرت تحصیلی به فنلاند
 • مهاجرت کاری به فنلاند
 • مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج
 • مهاجرت به فنلاند از طریق تولد فرزند

مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل

افراد برای کار برای تحصیل در فنلاند باید مجوز اقامت دریافت کنند. بنابراین، قبل از مهاجرت به فنلاند و اخذ مجوز اقامت کاری از موسسه مهاجرت فنلاند، باید اقدامات احتیاطی را انجام دهید.

مراحل مهاجرت به فنلاند برای اخذ اقامت تحصیلی به این صورت است:

 • اخذ پذیرش از دانشگاه.
 • برای مجوز اقامت برای تحصیل از طریق fi یا ارسال آن به سفارت فنلاند اقدام کنید.
 • اثبات هویت از سفارت فنلاند.
 • نتیجه پذیرش یا رد را به موسسه مهاجرت ارسال کنید.

در صورت نتیجه منفی، متقاضی می تواند نسبت به رای اعتراض کند.

تحصیل در دانشگاه‌های فنلاند

فنلاند یک کشور ایده آل برای دانشجویان بین المللی است. هر ساله 30000 دانشجوی بین المللی فنلاند را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. همچنین چیزی در حدود 40 دانشگاه در سراسر فنلاند وجود دارد که برنامه های تحصیلی خود را به زبان انگلیسی ارائه می کنند.

علاوه بر این، دانشگاه های فنلاند بیش از 600 رشته تحصیلی را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برای ادامه تحصیل ارائه می دهند. برای مهاجرت تحصیلی به فنلاند، ابتدا باید در یک دانشگاه فنلاند پذیرفته شوید. البته برای اینکه این اتفاق بیفتد. شما شرایط و مدارک لازم برای این زمینه را باید داشته باشید.

هر دانشگاه مدارک و الزامات خاصی برای مقاطع و رشته های مختلف خود دارد و بهتر است از وب سایت رسمی دانشگاه مورد نظر با آنها آشنا شوید. با این حال، برخی از اسناد رایج مورد نیاز به شرح زیر است.

 • ارائه مدارک؛ ترجمه دیپلم بین المللی (IB)، دیپلم اروپایی (EB)، گواهینامه های IB یا سوابق تحصیلی
 • کارنامه دبیرستان
 • مدرک زبان انگلیسی، آیلتس یا تافل
 • مدارک مورد نیاز برای اثبات هویت شخصی

زبان های رایج در فنلاند سوئدی و فنلاندی است. برای ادامه تحصیل یا ورود به برخی از دانشگاه های فنلاند، فرد باید امتحانات ورودی سوئدی و فنلاندی را بگذراند. شاید یادگیری فنلاندی یا سوئدی کمی دشوار باشد. اما برخی از دانشگاه های این کشور در این راه به شما کمک می کنند.

اخذ اقامت فنلاند از طریق تحصیل

در هر صورت فرد برای مهاجرت تحصیلی به فنلاند باید پس از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه مجوز اقامت دریافت کند. مجوز اقامت آکادمیک معمولاً دو سال اعتبار دارد. مهاجرت به فنلاند فقط برای مقاصد آموزشی به شما مجوز اقامت در این کشور نمی دهد.

پس از دوره تحصیل، دولت فنلاند به فارغ التحصیلان اجازه اقامت 6 تا 12 ماهه ارائه می دهد. شما باید در این مدت کار مورد نظر خود را پیدا کنید. پس از آنکه شغل مورد نظر خود را پیدا کردید در نهایت، پس از 4 سال کار در فنلاند، و رعایت برخی شرایط اجتماعی و پرداخت مالیات، می توانید مجوز اقامت فنلاند را دریافت کنید.

مهاجرت کاری به فنلاند

برای مهاجرت کاری و استخدام در فنلاند، افراد باید قبل از ورود به این کشور مجوز اقامت کاری دریافت کنند. برای این کار باید درخواست خود را به صورت آنلاین یا کتبی به موسسه مهاجرت فنلاند یا سفارت این کشور ارسال کنید.

مراحل اخذ ویزای کار در فنلاند

 • کار پیدا کنید و با یک کارفرمای فنلاندی قرارداد ببندید
 • از طریق fi مجوز کار را به سفارت فنلاند ارسال کنید
 • دریافت اثبات هویت از سفارت فنلاند
 • پردازش اطلاعات در دو مرحله انجام می شود، مرحله اول توسط آژانس توسعه و اشتغال فنلاند و مرحله دوم توسط اداره مهاجرت فنلاند.

تبصره: در صورت نتیجه منفی، متقاضی می تواند نسبت به رای اعتراض کند.

 

برای مهاجرت کاری به فنلاند، در بیشتر موارد نیاز به مجوز از دولت این کشور است. برخی از استثنائات وجود دارد، مانند دریافت دعوتنامه رسمی از یک موسسه یا فرد معتبر برای متقاضیان خارجی یا اینکه می خواهند تحت یک قرارداد رسمی سه ماهه در این کشور کار کنند.

برای مهاجرت به فنلاند باید در این کشور خود اشتغالی داشته باشید یا با یک کارفرمای فنلاندی قرارداد داشته باشید.

برای افرادی که تحصیلات خود را در خارج از فنلاند به پایان رسانده اند دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمایان فنلاند آسان نیست، اما شانس بیشتری برای یافتن کار در فنلاند و دریافت برخی از پیشنهادات شغلی بسیار مورد نیاز در فنلاند دارند.

شما می توانید پس از اخذ موافقت نامه همکاری و اخذ اقامت کاری ویزای کار فنلاند را دریافت کنید. ویزای کار فنلاند معمولا برای یک سال صادر می شود. با این حال، می توان آن را به صورت سالانه تمدید کرد.

مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج

در فنلاند دو نوع ازدواج مدنی یا مذهبی وجود دارد. اگر با یک شهروند فلاندی ازدواج کنید، شما می توانید مجوز اقامت دائم فنلاند را دریافت کنید. طبق قانون، برای اعطای اقامت از این طریق باید یکی از سه شرط زیر را داشته باشید:

 • شما دو سال با یک شهروند فنلاندی ازدواج کرده باشید
 • به مدت دو سال با یک شهروند فنلاندی رابطه زناشویی داشته باشید.
 • شما به خاطر رابطه ای که با یک شهروند فنلاندی دارید صاحب فرزند شده اید.

فنلاند ازدواج همجنس گرایان را به همین روش پذیرفته و به رسمیت می شناسد. اما برای مهاجرت از طریق ازدواج به فنلاند شرایط خاصی وجود دارد که باید رعایت شود. اصطلاحاتی مانند:

 • همسر شما باید شهروند فنلاند باشد.
 • شما متاهل هستید یا قصد دارید با یک شهروند فنلاندی ازدواج کنید.
 • شما در خارج از فنلاند ازدواج کرده اید. ازدواج شما باید در خدمات ثبت احوال و داده های دیجیتال فنلاند ثبت شود.
 • مدرک ازدواج یا شراکت ثبت شده در خارج از فنلاند (زندگی مشترک به مدت دو سال). باید توسط کشور ثبت و تایید شود.
 • برای دریافت مجوز اقامت فنلاند از طریق ازدواج، شما یا شریک زندگیتان باید از امنیت معیشتی، یعنی درآمد کافی برخوردار باشید.
 • باید دولت فنلاند را متقاعد کنید که ازدواج شما در شرایط واقعی و نه جعلی صورت گرفته است. پس باید مدارک و اسنادی را برای این کار تهیه کنید. آدرس یا عکسی در دوران نامزدی ارائه کنید. مستندات خوب ضمناً فرد باید به زبان فنلاندی مسلط باشد.

هنگامی که با یک شهروند فنلاندی ازدواج می کنید، ابتدا فقط کارت اقامت موقت دریافت می کنید. با این حال، پس از 3 سال زندگی با همسر فنلاندی خود، اگر جرمی مرتکب نشده اید، می توانید برای اقامت دائم درخواست دهید.

مهاجرت سرمایه گذاری به فنلاند

مهاجرت سرمایه گذاری به فنلاند
مهاجرت سرمایه گذاری به فنلاند

فنلاند محیط مهاجرتی خوبی برای سرمایه گذاری دارد. همچنین امکان اخذ اقامت دائم از این طریق وجود دارد. البته، بودجه شما بر روند تأثیر خواهد گذاشت. اگر منابع مالی کافی دارید یا می توانید کسب و کاری راه اندازی کنید، می توانید ویزای تجاری و سرمایه گذاری برای مهاجرت به فنلاند دریافت کنید.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت کارآفرینی به فنلاند

راه اندازی یک کسب و کار سودآور در فنلاند یکی از راه های مهاجرت به این کشور است. این منجر به اقامت دائم در این کشور می شود. اقتصاد فنلاند عالی است. اکثر مشاغل در این کشور دستمزد خوبی دارند.

با این حال، برای تبدیل شدن به یک کارآفرین در فنلاند، شرایط خاصی وجود دارد. که مهمترین آنها عبارتند از:

 • کسب و کار شما باید به اندازه کافی سودآور باشد.
 • برای کسب و کاری که در ذهن دارید ضروری است؛ به طور رسمی توسط دولت فنلاند ثبت شده باشد.
 • باید پاسپورت معتبر داشته باشید.
 • کار شما نباید تهدیدی برای سلامت عمومی، نظم اجتماعی و امنیت فنلاند باشد.

اگر تمام شرایط را دارید و مجوز اقامت موقت دریافت می کنید، می توانید: پس از 4 سال زندگی در فنلاند به عنوان کارآفرین، برای اقامت دائم درخواست دهید و سپس برای شهروندی فنلاند اقدام کنید.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در فنلاند

برای ثبت استارت آپ در فنلاند با تمکن مالی، باید مجوز اقامت کارآفرین تازه کار را دریافت کنید. برای مجوز اقامت مورد نیاز است که یک برنامه عمل واضح وجود داشته باشد. فرآیند درخواست مجوز اقامت اولیه برای ثبت شرکت شامل دو مرحله است:

 • دریافت تاییدیه برای صلاحیت طرح کسب و کار از Business Finland.
 • تأیید هویت متقاضی از یک نمایندگی دیپلماتیک فنلاند یا دفتر مهاجرتی.

طرح کسب و کار با تایید صلاحیت بهتر است. بسیاری از ویژگی های دیگر ضروری است. مثلا:

 • یک طرح تجاری که در آن قصد دارید شرکت خود را ثبت کنید. این باید برای فنلاند سودآور باشد.
 • طرح کسب و کار به طور ایده آل با مدرک و رشته تحصیلی متقاضی مطابقت داشته باشد.
 • در صورت امکان شرایط ایجاد شغل در فنلاند را فراهم کنید.

ثبت شرکت به خودی خود اقامت دائم یا تابعیت فنلاند را ارائه نمی دهد. مگر اینکه فرد برای شرکت خودش کار کند. در این صورت می تواند ابتدا مجوز کار و پس از 3 سال مجوز اقامت دائم فنلاند را دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در فنلاند

 • از تجارت آزاد و قوانین گمرکی در سراسر اروپا استفاده خواهید کرد.
 • امکان مالکیت کامل شرکت بدون شریک فنلاندی را خواهید داشت.
 • امکان اخذ اقامت دائم یا تابعیت کشور.
 • از این طریق می توانید پاسپورت فنلاندی را دریافت کنید.

دریافت تابعیت فنلاند از طریق تولد

در فنلاند قوانین اعطای تابعیت از طریق تولد بر اساس سیستم خونی است. این بدان معناست که اگر فرزندی در فنلاند متولد شود، کودک تابعیت آن کشور را به دست می آورد، مشروط بر اینکه پدر یا مادر او تابعیت فنلاند را داشته باشند.

اگر فرزند از پدری فنلاندی و مادری غیر فنلاندی متولد شود فرزند تابعیت فنلاند را دریافت می کند. علاوه بر این، یک کودک به طور خودکار شهروند فنلاند می شود، تنها در صورتی که مادر کودک شهروند فنلاند باشد.

اگر کودک 15 ساله باشد، در چهار سال گذشته در فنلاند زندگی کرده باشد و به زبان فنلاندی یا سوئدی روان صحبت کند، تابعیت آن کشور به او اعطا می شود. علاوه بر این، اگر کودک هفت ساله باشد و دو سال متوالی از شش سال گذشته در فنلاند زندگی کرده باشد، می تواند تابعیت این کشور را دریافت کند.

علاوه بر تابعیت فنلاند، افراد در فنلاند می توانند تابعیت کشور دیگری را نیز کسب کنند. به عبارت دیگر فنلاند یکی از کشورهایی است که تابعیت مضاعف را می پذیرد. به عبارت دیگر، به برکت این قانون، مردم از دو مزیت دولتی بهره مند می شوند: تحصیل، مجوز کار و حمل و نقل.

اگر والدین کودک به طور رسمی ازدواج نکرده باشند، یک کودک شهروند فنلاند محسوب می شود به شرطی که پدر و مادرش قبل از 18 سالگی به طور رسمی ازدواج کنند.

10 شرکت برتر مهاجرت به فنلاند

در این بخش 10 تا از بهترین شرکت های مهاجرتی فنلاند را به شما معرفی خواهیم کرد. دفاتر مهاجرت زیادی وجود دارد که از طریق آنها می توانید برای ورود به فنلاند اقدام کنید. برای آشنایی بیشتر با بهترین دفاتر مهاجرت به ادامه مطلب مراجعه کنید.

1. موسسه مهاجرتی ویکو

موسسه کاریابی و مهاجرتی ویکو از جمله موسسات معتبر و دارای مجوز اعزام نیروی کار به شماره‌ی 60192 می‌باشد که همواره تلاش کرده بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و با صداقت تمام و ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان، متقاضیان را به سوی بهترین مقاصد مهاجرتی راهنمایی و هدایت کند.

 

 

2. موسسه مهاجرتی الست گروپ

موسسه مهاجرتی الست گروپ

موسسه مهاجرتی الست گروپ یکی از بهترین دفاتر مهاجرت است. از طریق این موسسه مهاجرت می توانید ویزای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری در فنلاند را دریافت کنید.

موسسه مهاجرتی الست گروپ بهترین خدمات را برای تسهیل مهاجرت به متقاضیان ارائه می دهد.

این شرکت مهاجرتی متخصص در زمینه مهاجرت ، سوئد و نروژ است و یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی است که به دنبال مهاجرت به این کشورها هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویزای فنلاند، توصیه می کنیم با متخصصان این موسسه تماس بگیرید.

آدرس موسسه: تهران، خیابان جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک ۵۶، ساختمان اداری ناهید، طبقه همکف، واحد ۵۸

تلفن: 02191311110

3. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا یکی از اولین موسساتی بود که به مسائل مهاجرت پرداخته است. این آژانس مهاجرتی به متقاضیان این امکان را می دهد که از طریق ویزای تحصیلی و کاری به این کشور زیبا مهاجرت کنند.

با خدمات مهاجرتی این موسسه مهاجرتی به راحتی می توانید برای بهترین دانشگاه های فنلاند اقدام کنید. این موسسه مهاجرت بهترین فرصت برای شما و خانواده تان است تا هر چه سریعتر و راحت تر به این کشور زیبا مهاجرت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی فنلاند با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

4. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

"</p

با سالها تجربه در امر مهاجرت موسسه مهاجرتی اصطهباناتی به عنوان یکی از بهترین دفاتر مهاجرت در کشور شناخته می شود.

این موسسه در تلاش است تا خدمات مهاجرتی آموزشی با کیفیتی را برای کسانی که مایل به تحصیل در فنلاند هستند ارائه دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی اصطهباناتی:

 • سالها تجربه در زمینه ویزای تحصیلی فنلاند.
 • فرصت های آموزشی متعدد در دسترس.
 • اخذ پذیرش در بهترین دانشگاه های فنلاند.
 • انجام کلیه وظایف رسمی سفارت

آدرس موسسه: راه صابرین، نبش خیابان گلسار، برج پاسارگاد طبقه 6 واحد 161

تلفن: 03136703506

5. موسسه مهاجرتی ویزا 724

موسسه مهاجرتی 724 ویزا

موسسه مهاجرتی ویزا 724 یکی از بهترین موسسات مهاجرتی است که می تواند به شما در اخذ اقامت فنلاند از طریق کاری کمک کند. این آژانس مهاجرت می تواند در کمترین زمان از بهترین کارفرمایان فنلاند پیشنهاد کاری دریافت کند.

این سازمان مهاجرتی در سال های اخیر به موفقیت های زیادی بخصوص در زمینه مهاجرت دست یافته است و پرونده های موفق بیشماری را نیز دارد. موسسه مهاجرتی ویزا 724 یکی از موفق ترین آژانس های مهاجرت کاری به کشور های اسکاندیناوی است.

برای دریافت اطلاعات کامل و به روز در زمینه اخذ ویزای کار فنلاند با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، ابتدای کوچه الهیه.

تلفن: 02122609221

اگر می خواهید درباره 10 شرکت مهاجرتی برتر فنلاند بیشتر بدانید یا برای ویزای فنلاند اقدام کنید، با کارشناسان برتر ویزا در تماس باشید.

6. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر برای کسانی که به دنبال مهاجرت کاری و سرمایه گذاری به فنلاند هستند ایده آل است. این موسسه مهاجرت بهترین شرکت برای دریافت هر نوع مجوز اقامت در فنلاند است.

آنها راه های مختلفی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری و کار در فنلاند می دانند و در این زمینه پیشرفت زیادی داشته اند. این شرکت مهاجرتی می تواند بهترین آژانس برای کمک و حمایت از شما برای دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمایان فنلاند و گرفتن ویزای فنلاند باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت از طریق ویزای کاری با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس دفتر: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

7. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

کسانی که قصد مهاجرت از طریق ویزای کاری و سرمایه گذاری را دارند می توانند با موسسه مهاجرتی هرمس اپلای که یکی از معتبرترین و قانونی ترین موسسات مهاجرتی فنلاند است تماس بگیرند.

آنها خدمات مهاجرتی سریع و مطمئن را برای اخذ اقامت موقت و دائم فنلاند شامل انواع ویزاهای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری را به متقاضیان ارائه می کنند.

یکی از مزایای درخواست از طریق این موسسه مهاجرت این است که آنها به مهاجران در تمام مراحل درخواست ویزا و اقامت فنلاند کمک می کنند. این شرکت همچنین دارای وکلای مجرب در شهرهای مختلف فنلاند می باشد که در اخذ ویزای سرمایه گذاری بسیار موثر می باشد.

آدرس موسسه: تهران- ولنجک- خیابان چهاردهم- ساختمان وفا- طبقه ششم

تلفن: ۰۹۳۶۸۵۰۳۷۶۲

8. موسسه مهاجرتی اپلای من

موسسه مهاجرتی اپلای من

موسسه مهاجرتی اپلای من یکی از بهترین موسسات مهاجرتی با سالها تجربه در زمینه مهاجرت سرمایه گذاری به فنلاند می باشد.

این موسسه مهاجرتی تمامی الزامات و قوانین جاری در رابطه با مهاجرت سرمایه گذاری در فنلاند را به خوبی می داند و می تواند بهترین پیشنهادات کاری را از سوی کارفرمایان فنلاندی در اختیار شما قرار دهد.

توصیه می کنیم برای کار در انواع شهر های فنلاند به این موسسه مهاجرت مراجعه کنید.

این دفتر همچنین مسائل حقوقی پیچیده مرتبط با زندگی در فنلاند را می تواند برای شما حل کند. مسائل حقوقی خود را در مورد مهاجرت با وکلای این موسسه مهاجرت در میان بگذارید.

آدرس موسسه: تهران، جردن، خیابان خرسند، پلاک 48، واحد 2

تلفن: 02191004757

9. موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی دارای تیمی قوی از متخصصین است که خدمات مهاجرتی با کیفیتی را برای خرید خانه در فنلاند به متقاضیان ویزا ارائه می دهند.

با موسسه مهاجرتی رجبی تماس بگیرید تا بهترین تیم وکلا و مشاوران را برای سرمایه گذاری و مهاجرت به این کشور زیبا در اختیار شما قرار دهد.

موسسه مهاجرتی رجبی پرونده های موفق بسیاری را داشته و بسیاری از متقاضیان سرمایه گذاری از طریق وکیل مهاجرت این آژانس مجوز اقامت در فنلاند را دریافت کرده اند.

اگر می خواهید در مورد مهاجرت سرمایه گذاری به فنلاند بیشتر بدانید می توانید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی رجبی:

 • تجربه چندین ساله در زمینه ویزای سرمایه گذاری فنلاند.
 • نرخ بسیار پایین تر از سایر دفاتر مهاجرت.
 • تسلط کامل مهاجرت برای متقاضیان سرمایه گذاری.

آدرس موسسه: صادقیه تهران. تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، ساختمان راز

تلفن: 021٩١٠٠٢٥٢٥

10. موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا یکی از بزرگترین موسسات مهاجرت برای مهاجرت است. این موسسه مهاجرت با کمک متخصصان مجرب می تواند بهترین مشاور شما در دستیابی به اهداف مهاجرتی شما باشد.

اگر قصد تحصیل در شهرهای فنلاند را دارید، با کارشناسان این دفتر مهاجرت تماس بگیرید. این موسسه حقوقی دارای وکلای واجد شرایط در شهرهای مختلف فنلاند می باشد.

شما می توانید برای دریافت ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری یا ازدواج در فنلاند با کارشناسان موسسه مهاجرتی سروش فردا در تماس باشید. این سرویس مهاجرتی خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به تمامی ساکنان تهران و شهرستان ها ارائه می دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی سروش فردا:

 • دسترسی سریع و آسان به بهترین دانشگاه ها و کارفرمایان فنلاند.
 • اخذ هرگونه ویزای فنلاند در کوتاهترین زمان ممکن.
 • در صورت عدم تایید ویزا، وجه را بازپرداخت شما را بازپرداخت می کنند.

آدرس موسسه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸.

تلفن موسسه: 02157680

11. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از بهترین گزینه های مهاجرتی برای مهاجرت می باشد.

این گروه مهاجرت بیش از 200 وکیل رسمی در سراسر جهان دارد و بسیاری را در سفر مهاجرتی به اروپا، آمریکا و کانادا همراهی می کند.

شما می توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا ارائه کرده ایم، با موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

در پایان

امروزه بسیاری از مهاجران از خود می پرسند که کدام کشور برای کار، تحصیل و سرمایه گذاری بهتر است. برای پاسخ به این سوال فنلاند را به عنوان یکی از با کیفیت ترین کشورهای جهان معرفی می کنیم. لازم به ذکر است که فنلاند توانسته در سالهای اخیر به عنوان بهترین کشور جهان برای زندگی شناخته شود.

امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشید جواب سوالات خود را دریافت کرده باشید.

سوالات متداول

آیا فنلاند کشور خوبی برای مهاجرت است؟

در سال 2017، فنلاند در رده بندی بهترین کشورها برای زندگی توسط ایالات متحده آمریکا، از بین 80 کشور در رتبه سیزدهم قرار گرفت. زیرا علاوه بر محیط زیبای این کشور; برابری درآمد، سیستم بهداشت عمومی توسعه یافته، ثبات سیاسی، نظم و قانون خوب، شرایط آموزشی خوب و غیره این کشور را به کشوری عالی برای مهاجرت تبدیل کرده است.

ساده ترین راه برای مهاجرت چیست؟

هرکسی می تواند به فنلاند مهاجرت کند. ساده ترین راه برای مهاجرت برای مقاصد تحصیلی است و سخت ترین راه یافتن کار و اخذ مجوز کار است. اگرچه این میزان با توجه به رشته و شغل فرد متفاوت است. مثال؛ یک پرستار یا پزشک شانس بیشتری برای یافتن شغل در فنلاند نسبت به یک نماینده فروش دارد.

ارزان ترین و گران ترین راه های مهاجرت چیست؟

مهاجرت کاری و تحصیلی ارزان ترین راه های مهاجرت و سرمایه گذاری گران ترین راه مهاجرت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی