logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

سوئیس

بهترین شرکت مهاجرت به سوئیس【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

موضوع بحث ما در این مقاله مهاجرت به سوئیس است. سوئیس یکی از زیباترین کشورهای جهان است و در غرب اروپا واقع شده. این کشور همجوار با آلمان، اتریش، لیختن‌اشتاین، ایتالیا و فرانسه است. واحد پول ملی آن فرانک سوئیس است و اقتصاد قوی این کشور آن را یکی از برترین اقتصادهای جهان تبدیل کرده است. اگر قصد مهاجرت به سوئیس را دارید حتماً مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئیس را که برای شما تدوین کرده‌ایم تا انتها مطالعه فرمایید.

همچنین سوئیس به‌عنوان یک کشور بی‌طرف سیاسی و دوست‌دار صلح در محافل بین‌المللی شناخته شده است. شرایط اقتصادی پایدار و رو به رشد، امنیت اجتماعی و شغلی، جاذبه‌های گردشگری و سایر عوامل این کشور را به یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی برای افراد سراسر جهان تبدیل کرده‌اند.

در این مقاله به راه‌های مهاجرت به سوئیس می‌پردازیم و همه جنبه‌های مختلف آن را بررسی می‌کنیم. در قسمت دوم مقاله نیز 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئیس را به شما معرفی خواهیم کرد که از طریق آنها می‌توانید مهاجرت بدون دغدغه ای را داشته باشید.

فهرست مطالب

آشنایی با سوئیس

آشنایی با سوئیس
آشنایی با سوئیس

سوئیس، که در محافل بین المللی به طور رسمی به عنوان “Confédération suisse” شناخته می‌شود، یکی از کشورهای منطقه شنگن است. این کشور دارای جمعیت حدود 7.5 میلیون نفر و مساحت 41290 کیلومتر مربع است و از بیست و شش ایالت به نام کانتون تشکیل شده است.

کوه‌های آلپ این سرزمین را به طرز زیبایی پوشانده‌اند. پایتخت سوئیس شهر برن می‌باشد و دو شهر مهم آن ژنو و زوریخ به عنوان دو قطب اقتصادی شناخته می‌شوند. پرچم با صلیب سفید روی زمینه قرمز، اعتقاد اکثریت سوئیسی‌ها به مسیحیت را نمایان می‌کند.

سوئیس مهم‌ترین کشور جهان

سوئیس به لحاظ سیاسی به طور آرام و بی‌طرف مشهور است و در هیچ جنگی شرکت ننموده است. این کشور نزدیک به 200 سازمان بین‌المللی از جمله مقر اروپایی سازمان ملل متحد، فیفا، سازمان تجارت جهانی و صلیب سرخ را در خود جای داده است. سوئیس عضو انجمن تجارت آزاد اروپا و کشورهای حوزه شنگن می‌باشد و از این طریق با این کشورها تجارت انجام می‌دهد. مهمترین فعالیت‌های اقتصادی این کشور شامل بخش بانکی و شرکت‌های بیمه می‌شود.

اقتصاد سوئیس

سوئیس دارای اقتصاد پایدار، فناوری پیشرفته و ثروت فراوان است. بر اساس آمارهای جهانی، سوئیس به عنوان ثروتمندترین کشور جهان از نظر درآمد سرانه شناخته می‌شود. سوئیس همچنین دارای بیستمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی و سی و هشتمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر برابری قدرت خرید است. همچنین این کشور رتبه هفدهم صادرکننده بزرگ جهان را نیز در اختیار دارد.

آب و هوای سوئیس

آب و هوای سوئیس به طور کلی معتدل است، اما در نقاط مختلف این کشور تفاوت‌های زیادی دیده می‌شود. این تفاوت از سرمای شدید و برف زیاد در منطقه آلپ تا آب و هوای نسبتاً ملایم نیمه مدیترانه‌ای در جنوب سوئیس متغیر است.

در فصل تابستان، هوا در سوئیس گاهی اوقات گرم و مرطوب است و گاهی نیز باران می‌بارد. در طول ماه‌های زمستان، شرایط آب و هوایی به مدت چند هفته پایدار بوده و اکثراً هوا در این فصل ابری با رطوبت کم است.

جنبه‌های زندگی سوئیسی

سوئیس به لحاظ راحتی و تجمل در رتبه‌های بالایی قرار دارد به اندازه‌ای که این کشور در بسیاری از شاخص‌های زندگی نسبت به سایر کشورها عملکرد برجسته‌ای دارد. از نظر رفاه و سلامت روان، اشتغال، درآمد و ثروت، وضعیت سلامت، روابط اجتماعی، کیفیت محیط زیست، آموزش و مهارت، تعادل کار و زندگی، مسکن و امنیت سوئیس به بیشتر از میانگین جهانی عمل می‌کند.

متوسط درآمد سالانه مردم سوئیس 37466 دلار است که بر اساس گزارش سازمان همکاری اقتصادی و توسعه، بیشتر از میانگین درآمد سالانه 33604 دلار است. البته تفاوت‌های طبقاتی چشمگیری بین ثروتمندترین و فقیرترین افراد این کشور وجود دارد. در زیر به برخی از ویژگی‌های این کشور که آن را به مقصدی محبوب برای مهاجران تبدیل کرده است می‌پردازیم.

سیستم آموزشی سوئیس

کیفیت آموزش در سوئیس در بالاترین سطح خود قرار دارد. هزینه تحصیل در این کشور نسبتاً مقرون به صرفه و متوسط است و بسیاری از افراد مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مختلف اینجا هستند. سیستم آموزشی سوئیس بر اساس پیمان بولونیا است. این بدان معناست که شهروندان این کشور 9 سال تحصیل رایگان دارند که البته برای همه اجباری است.

کار در سوئیس

از نظر اشتغال، 80 درصد افراد 15 تا 64 ساله در سوئیس کار می‌کنند و حقوق آنها بالاتر از میانگین نرخ اشتغال 68 درصدی است که توسط OECD منتشر شده است. حدود 84 درصد مردان و 75 درصد زنان در این کشور شاغل هستند و حقوق و مزایا دریافت می‌کنند. تنها 0.4 درصد از سوئیس‌ها ساعات بسیار طولانی دارند که یکی از پایین‌ترین میزان ساعات طولانی کار در بین کشورهای جهان در آمار OECD است.

هزینه زندگی در سوئیس

متوسط هزینه زندگی در سوئیس در حال حاضر بسیار بالاست. متوسط اجاره یک آپارتمان یک خوابه تقریباً 2000 فرانک یا حدود 2150 دلار در ماه است. با افزودن هزینه زندگی فعلی خود که 1500 فرانک (1600 دلار) در ماه است، مشخص می‌شود که چرا می‌گوییم زندگی در سوئیس گران است. اما خوشبختانه، حقوق شما در این کشور به راحتی این هزینه‌ها را تأمین می‌کند.

میزان درآمد در سوئیس

میانگین درآمد در سوئیس با 6500 فرانک (7000 دلار آمریکا) در ماه به عنوان یکی از بالاترین دستمزها در اروپا قرار دارد و در بخش‌های خصوصی مانند داروسازی به 9500 فرانک (10300 دلار آمریکا) در ماه افزایش می‌یابد. هزینه زندگی در سوئیس حداقل 1500 فرانک (1600 دلار) برای هر نفر در ماه بدون احتساب اجاره است.

هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در شهرهای زوریخ و ژنو تقریباً 2000 فرانک یا حدود 2150 دلار در ماه است. تحصیل در سوئیس به صورت رایگان انجام شده و حتی شهریه دانشگاه‌های پولی نیز به طور متوسط کمتر از 2000 فرانک در سال است، که معادل 2150 دلار می‌شود.

هزینه زندگی دانشجویی در سوئیس

متوسط هزینه کم زندگی برای دانشجویان سوئیسی نشان دهنده استاندارد بالای زندگی در این کشور است. هزینه زندگی و تحصیل در سوئیس برای یک دانشجوی بین‌المللی معمولاً با توجه به انتخاب شخصی وی حداقل 1600 تا 2000 فرانک در ماه است.

مزایا و معایب مهاجرت به سوئیس

مزایا و معایب مهاجرت به سوئیس
مزایا و معایب مهاجرت به سوئیس

کشور زیبای سوئیس با فرصت‌های شغلی بالا و استاندارد عالی زندگی، مهاجران زیادی را به خود جذب می‌کند. البته مانند هر مقصد دیگری، زندگی یک مهاجر موفق به سوئیس با فراز و نشیب‌هایی همراه است. در ادامه مزایا و معایب مهاجرت به سوئیس را بیان می‌کنیم.

مزایای مهاجرت به سوئیس:

 • استانداردهای بالای مسکن
 • فرهنگ فعال در فضای باز
 • مراکز آموزشی عالی
 • نرخ بیکاری کم
 • تسلط به زبان انگلیسی به طور گسترده در سوئیس
 • ارائه خدمات بهداشتی مقرون به صرفه و فراوان
 • راه اندازی کسب و کار برای خارجی‌ها
 • باز کردن آسان حساب بانکی

معایب مهاجرت به سوئیس:

 • هزینه بالای زندگی
 • قوانین سختگیرانه مسکن
 • محدودیت اشتغال مهاجران

روش‌های مهاجرت به سوئیس

دولت سوئیس چندین برنامه مهاجرتی برای متقاضیان مهاجرت در نظر گرفته است که هر کدام شرایط و قوانین خاص خود را دارند. ترجمه مدارک مهاجرتی شما به زبان‌های فرانسوی، آلمانی یا انگلیسی الزامی است. بر این اساس راه‌های مهاجرت به سوئیس در سال 2023 به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:

 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق تولد فرزند
 • مهاجرت از طریق ازدواج و نامزدی

مهاجرت تحصیلی به سوئیس

با دریافت ویزای تحصیلی سوئیس (دسته D)، افراد متقاضی می‌توانند به این کشور مهاجرت کنند. برای درخواست ویزای دانشجویی لازم است قبل از گرفتن وقت از سفارت یا کنسولگری سوئیس، نامه پذیرش یا درخواست از دانشگاه مورد نظر خود را در این کشور دریافت نمایند.

همچنین، بورسیه‌های تحصیلی در سوئیس در دسترس قرار دارند. دانشجوها مجازند تا 15 ساعت در هفته در طول دوره تحصیلی در سوئیس کار کنند. در صورت تمایل به اقامت در این کشور پس از فارغ‌التحصیلی،امکان تمدید مجوز اقامت به مدت شش ماه وجود دارد تا افراد بتوانند در این مدت شغل مرتبط با تخصص خود را پیدا کنند. مدارک لازم برای شروع تحصیل در سوئیس عبارتند از:

 • پاسپورت و شناسنامه
 • مدارک تحصیلی و ریز نمرات دوره‌های قبلی
 • مدرک زبان
 • مدارک صلاحیت اقتصادی و تمکن مالی

هزینه تحصیل در سوئیس

اشخاصی که تصمیم به اقامت در سوئیس از طریق تحصیل دارند، باید توانایی مالی برای پرداخت شهریه و هزینه‌های دانشگاه را داشته باشند. مبلغ هزینه مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل، با توجه به سطح دانشگاه و نوع داوطلب، در محدوده 400 تا 43000 یورو متغیر است.

در مورد هزینه‌های سرمایه‌گذاری از طریق مهاجرت به سوئیس، مبلغ متغیر است و بسته به مسیر انتخابی از 20000 فرانک تا 1 میلیون فرانک متغیر خواهد بود. بنابراین، همانطور که پیش‌تر اشاره شد هزینه مهاجرت به سوئیس به صورت مستقیم با مسیر انتخابی ارتباط مستقیم دارد. در ادامه این هزینه‌ها متقاضیان باید با هزینه‌های ویزا، منابع مالی و هزینه‌های زندگی در سوئیس نیز آشنا باشند.

مهاجرت به سوئیس از طریق کار

یک شخص می‌تواند با داشتن شغل و سابقه کار، به عنوان مهاجر از یک کشور خارج از اتحادیه اروپا به سوئیس مهاجرت کند. برای انجام کار در سوئیس، حتما نیاز به دریافت مجوز کار دارید.

کارفرما موظف است تا اثبات کند که استخدام فرد متقاضی به نفع اقتصاد سوئیس یا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. ارزیابی شرایط استخدامی و اطلاعات قانونی خاص متقاضی، به ویژه در زمینه بیمه نیروی کار در سوئیس، برای کارفرما الزامی است.

مهاجرت به سوئیس از طریق ازدواج

اگر با فردی با تابعیت سوئیس ازدواج کرده اید، می‌توانید برای مهاجرت به سوئیس اقدام کنید. در این صورت برای اخذ تابعیت سوئیس باید سه سال با یک شهروند سوئیسی ازدواج کرده باشید و مدارک کافی برای اثبات رسمی بودن ازدواج خود را نیز داشته باشید. مدارکی که باید ارسال کنید عبارتند از:

 • مدارک هویتی
 • سند ازدواج
 • اثبات تمکن مالی و پرینت حساب‌های مالی
 • سند یا مجوز اقامت

اگر فردی کاملاً به قوانین سوئیس پایبند باشد و تهدیدی برای امنیت ملی این کشور نباشد، می‌تواند بدون شرکت در آزمون زبان برای شهروندی سوئیس اقدام کند. حداقل سن ازدواج برای مهاجرت به سوئیس 18 سال است و هر دو طرف باید مجرد باشند. مراسم ازدواج نیز باید با حضور افسر مهاجرت در اداره مهاجرت برگزار شود.

مهاجرت به سوئیس از طریق پیوستن به خانواده

شما می‌توانید از این روش مهاجرت برای پیوستن به خانواده‌تان در سوئیس بهره‌مند شوید. در فرایند مهاجرت به سوئیس از طریق الحاق خانواده، گزینه‌های درخواست ویزای کوتاه یا بلند مدت در دسترس است. شما باید ظرف چهارده روز پس از ورود به سوئیس، درخواست مجوز اقامت را ارائه دهید. مهاجرت به سوئیس از طریق ویزای الحاق به خانواده نیز شرایط خاص خود را دارد.

شهروندان سوئیس برای همسر خود باید ویزا پیوستن به خانواده درخواست کنند. درخواست‌دهنده باید دارای شغل و درآمد کافی برای حمایت از همسر و فرزندان زیر 18 سال خود باشد.

مهاجرت به سوئیس از طریق تولد فرزند

مهاجرت به سوئیس بر اساس اصل پیوند خونی از طریق تولد امکان‌پذیر است. اما به طور متفاوت از ایالات متحده آمریکا، در سوئیس به فرزندان متولد شده در مرزهای این کشور تابعیتی اختصاص نمی‌یابد. لازم به ذکر است که والدین نمی‌توانند با تولد فرزند خود به سوئیس مهاجرت کرده و برای آن‌ها پاسپورت این کشور را بگیرند.

این به این معناست که فرآیند اخذ تابعیت در سوئیس بر پایه اصل و نسب است و فقط به تولد در این کشور محدود نمی‌شود. کودکان زیر 22 سال که والدین آن‌ها شهروند سوئیس هستند، پس از 5 سال اقامت در سوئیس می‌توانند درخواست شهروندی سوئیس را داشته باشند.

مهاجرت به سوئیس از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به این کشور مزایای فراوانی از جمله سفر بدون ویزا در سراسر اروپا، ارائه مکان مناسب برای بازنشستگان و خانواده‌های ثروتمند، فرصت‌های سرمایه‌گذاری یا خرید ملک در سوئیس و اقامت در یکی از کانتون‌های این کشور را دارد.

افرادی که از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا به سوئیس مهاجرت می‌کنند، می‌توانند به دو روش زیر مجوز اقامت سوئیس را دریافت کنند:

 • ثبت شرکت سوئیسی (برای شرکت‌های بزرگ با شخصیت حقوقی)
 • پرداخت مالیات بر ارزش افزوده (برای افراد بازنشسته)

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت

برای سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و شرکت‌ها، تأسیس شرکت در این کشور برای اقامت دائم در سوئیس انتخاب ایده‌آلی است در حالی که مالیات بر ارزش افزوده برای افراد ثروتمند یا بازنشستگان مناسب است. افراد خارجی که در سوئیس زندگی می‌کنند و تمایل به مهاجرت و اخذ مجوز اقامت به سوئیس دارند باید تجارتی راه بیندازند که به توسعه اقتصادی سوئیس، ایجاد شغل و ایجاد فرصت‌های اقتصادی برای شهروندان محلی کمک کند.

متداول‌ترین روش‌ها برای ثبت شرکت در سوئیس شامل مسئولیت محدود و سهام خصوصی می‌شود. با توجه به مالیات کم، کانتون زوگ بهترین انتخاب برای مهاجرت به سوئیس و ثبت شرکت است.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئیس ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت

در این بخش معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت را به شما ارائه می‌کنیم. دفاتر مهاجرتی بسیاری در داخل کشور وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد که برای ورود به سوئیس از طریق آنها اقدام کنید. ادامه این مقاله را بخوانید تا با بهترین دفاتر مهاجرت در سوئیس بیشتر آشنا شوید.

1. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی کشور برای مهاجرت می‌باشد. از طریق این اداره مهاجرت می‌توانید ویزای تحصیلی سوئیس را دریافت کنید. این شرکت مهاجرتی می‌تواند بهترین خدمات را برای تسهیل مهاجرت از طریق پذیرش در دانشگاه‌های سوئیس برای متقاضیان فراهم کند.

این شرکت مهاجرتی در زمینه مهاجرت، ایتالیا و ترکیه تخصص دارد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که مایل به مهاجرت به این کشورها هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی سوئیس، توصیه می‌کنیم با کارشناسان مهاجرت این موسسه تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تلفن: 02143000021

2. موسسه مهاجرتی عالیان

موسسه مهاجرتی عالیان

موسسه مهاجرتی عالیان یکی از اولین موسساتی بوده است که اقدام به ارائه خدمات مهاجرت تحصیلی سوئیس به متقاضیان کرده است. متقاضیان بسیاری از طریق این آژانس مهاجرتی می‌توانند از طریق ویزای تحصیلی به این کشور زیبا مهاجرت می‌کنند.

این موسسه مهاجرت بهترین فرصت برای شما و خانواده تان است تا به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن به سوئیس مهاجرت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی سوئیس، توصیه می‌کنیم با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید تا برای خود و خانواده خود بتوانید از طریق تحصیل در سوئیس اقامت این کشور را دریافت کنید.

آدرس مؤسس: تهران- قائم مقام فراهانی- خیابان 26- پلاک 6

تلفن: 2191304747

3. موسسه مهاجرتی سروش فردا

"</p

موسسه مهاجرتی سروش فردا خود را به عنوان یکی از بهترین مراجع مهاجرتی در کشور تثبیت کرده است و تجربه چندین ساله در امر مهاجرت کاری به سوئیس دارد.

این موسسه متعهد است که وضعیت مهاجران را در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی کند و به مهاجرانی که مایل به مهاجرت به این کشور از طریق کار هستند خدمات با کیفیت ارائه دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی سروش فردا:

 • سال‌ها تجربه در امر ویزای کار سوئیس.
 • دریافت جاب آفر از کارفرما در کمترین زمان ممکن.
 • انجام کلیه تشریفات رسمی سفارتخانه.

آدرس موسسه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

تلفن: 02157680

4. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

"</p

موسسه مهاجرتی پارت ویزا از زمان تاسیس خود تاکنون خدمات ممتازی را به متقاضیان مهاجرت ارائه کرده است.

این موسسه مهاجرتی یکی از برترین موسسات تحصیلی و مهاجرتی در کشورهای درجه یک جهان است و در حال حاضر با بیش از 200 دانشگاه برتر جهان همکاری می کند.

با استفاده از اطلاعات تماس ارائه شده در اینجا می توانید با کارشناس موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

5. موسسه مهاجرتی اپلای تو

موسسه مهاجرت اپلای تو

موسسه مهاجرتی اپلای تو یکی از بهترین مراجع مهاجرتی است که می‌تواند به شما برای کار در سوئیس کمک فراوانی بکند. در صورت تمایل به مهاجرت از طریق کار با این موسسه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

این موسسه مهاجرت در سال‌های اخیر موفقیت‌های بسیار زیادی به خصوص در زمینه مهاجرت به دست آورده است. موسسه مهاجرتی اپلای تو یکی از موفق‌ترین دفاتر مهاجرتی در زمینه مهاجرت از طریق کار در سوئیس می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با این موسسه مهاجرت تماس بگیرید تا اطلاعات کامل و به روز در مورد نحوه اخذ ویزای کاری سوئیس را دریافت کنید.

تلفن: 9099075305

اگر می‌خواهید در مورد 10 شرکت برتر مهاجرتی سوئیس بیشتر بدانید و یا اگر می‌خواهید برای ویزای سوئیس درخواست دهید، لطفاً با کارشناسان برتر ویزا تماس بگیرید.

6. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی برای کسانی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را دارند بسیار مناسب است. این موسسه مهاجرت بهترین شرکت برای دریافت این نوع مجوز اقامت است.

آنها همه راه‌های مختلف برای گرفتن ویزای سوئیس از طریق سرمایه گذاری را می‌دانند و پرونده‌های موفق زیادی در این زمینه دارند. این شرکت مهاجرتی با راهنمایی و پشتیبانی مداوم به شما در اخذ ویزای سوئیس می‌تواند بهترین راهنما باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت از طریق ویزای کار با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

تلفن: 02191002412

7. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

به افرادی که قصد مهاجرت را دارند توصیه می‌شود با موسسه مهاجرتی حامی مهاجر که یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرت در کشور می‌باشد در ارتباط باشند.

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه را برای اخذ اقامت موقت و دائم از جمله انواع ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری در سوئیس را ارائه می‌کند.

یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرتی حامی مهاجر، حمایت از مهاجران در هر مرحله از اخذ ویزا و مجوز اقامت در سوئیس است. این شرکت همچنین دارای وکیلان با تجربه در بسیاری از شهرهای سوئیس می‌باشد.

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

تلفن: 02148406

8. موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت

"</p

موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت یکی از بهترین دفاتر مهاجرت با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق ثبت شرکت می‌باشد.

این موسسه مهاجرت تمامی الزامات و آخرین قوانین مربوط به ثبت شرکت در سوئیس را می‌داند و می‌تواند بهترین راه حل ممکن را برای مهاجرت به شما ارائه دهد. این موسسه مهاجرت را برای سرمایه گذاری در شهرهای سوئیس مانند بن، ژنو و یا زوریخ پیشنهاد می‌کنیم.

این دفتر همچنین مسائل پیچیده حقوقی مربوط به زندگی در سوئیس را درک می‌کند و می‌تواند به شما در حل بسیاری از مسائل حقوقی از طریق وکیلان مهاجرت به شما کمک کند.

آدرس نمایندگی: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

تلفن: 02191003232

9. موسسه مهاجرتی رجبی

"</p

موسسه مهاجرتی رجبی دارای یک تیم قوی از متخصصان ماهر است و بهترین خدمات مهاجرتی را به متقاضیان ویزای سوئیس از طریق خرید ملک ارائه می‌کند.

این موسسه مهاجرتی بهترین تیم وکلا و مشاوران را در اختیار شما قرار می‌دهد تا مهاجرت شما به این کشور زیبا به سهولت انجام شود.

موسسه مهاجرتی رجبی به شما کمک می‌کند تا اقامت دائم سوئیس را پس از سرمایه گذاری در این کشور به دست آورید و توصیه‌های ارزشمندی در مورد نحوه اخذ شهروندی سوئیس نیز به شما ارائه می‌دهند.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری به سوئیس با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

مزایای موسسه مهاجرتی رجبی:

 • سال‌ها تجربه در امر ویزای سرمایه گذاری سوئیس.
 • قیمت‌های این موسسه به طور قابل توجهی کمتر از سایر موسسات مهاجرتی است.
 • آشنایی کامل با قوانین تابعیت و اقامت سوئیس.

آدرس موسسه: تهران، بلوار میرداماد، بعد از پمپ بنزین، پلاک 183

تلفن: 02126423392

10. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ یکی از بزرگ‌ترین دفاتر مهاجرت در کشور است. این موسسه مهاجرتی با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین مشاور شما در دستیابی به اهداف مهاجرتی شما باشد.

اگر قصد سرمایه گذاری در شهرهای زوریخ، ژنو، برن یا بازل را دارید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید. این موسسه وکلای واجد شرایط در سراسر سوئیس دارد.

تمامی راه‌های اخذ ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری یا ازدواج در سوئیس را از موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ بیابید. این موسسه مهاجرتی خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به تمامی ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه خواهد داد.

مزایای موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

 • مهاجرت سریع و آسان.
 • دریافت انواع ویزا و پاسپورت سوئیس.
 • در صورت تایید نشدن ویزا کلیه هزینه‌ها به مشتری را مسترد خواهند کرد.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

در پایان

سوال بسیاری از مهاجران امروزه این است که کدام کشور بهترین مکان برای کار، تحصیل و سرمایه گذاری است. برای پاسخ به این سوال، سوئیس یکی از محبوب‌ترین و مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

اولین قدم برای مهاجرت به کشور سوئیس چیست؟

اولین قدم برای مهاجرت، شناخت راه‌های مهاجرت به این کشور و انتخاب بهترین گزینه برای انجام تشریفات لازم است. سپس فرد با توجه به روش انتخابی شرایط و مدارک لازم را باید تهیه کند.

بهترین راه برای مهاجرت به کشور سوئیس چیست؟

بدیهی است که شرایط شخصی افراد در انتخاب بهترین راه برای مهاجرت تاثیر زیادی دارد. اما به طور کلی مهاجرت کاری به سوئیس، تحصیل در دانشگاه‌های سوئیس و سرمایه گذاری در سوئیس از بهترین راه‌های مهاجرت هستند. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به تفصیل به بررسی این امر پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

ارزان‌ترین راه برای مهاجرت به کشور سوئیس چیست؟

از طریق کار در این کشور مانند دریافت پیشنهاد شغلی یا جاب آفر از سوی کارفرما یکی از ارزان‌ترین راه‌های مهاجرت به سوئیس می‌باشد. دریافت ویزای تحصیلی نیز دومین راه ارزان برای دریافت ویزای کار سوئیس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی