اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

ترکیه

بهترین شرکت مهاجرت به ترکیه【سال 1402】✅+ لیست ۱۰ تایی

مهاجرت در سال‌های اخیر به علت سیاست‌های مهاجرتی ترکیه و سهولت اخذ تابعیت از طریق خرید ملک در ترکیه و یا سرمایه گذاری در این کشور بسیاری از ایرانیان ترکیه را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب کرده اند. ترکیه یکی از کشورهای توریستی با تنوع فرهنگی، فرصت‌های آموزشی و اجتماعی قابل مقایسه با کشورهای پیشرفته اروپایی است. اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به ترکیه را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

هزینه زندگی در ترکیه در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بسیار پایین است و کیفیت زندگی در این کشور در حد بهترین کشورهای جهان می‌باشد. در این مقاله ما در بخش اول به بررسی روش‌های مهاجرت به ترکیه می‌پردازیم و سپس 10 شرکت برتر مهاجرت به ترکیه را به شما معرفی خواهیم کرد.

فهرست مطالب

شرایط مهاجرت به ترکیه

شرایط مهاجرت به ترکیه
شرایط مهاجرت به ترکیه

روش‌ها و شرایط مختلفی برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد. شما می‌توانید بهترین شیوه مهاجرت به ترکیه را با توجه به شرایط و ویژگی‌های شخصی خود انتخاب کنید. ما در ادامه مهم‌ترین شیوه‌های مهاجرت به ترکیه را برای شما شرح خواهیم داد.

نام روش مهاجرتتوضیح
تحصیلیپس از 4 سال تحصیل و 1 سال کار می‌توانید مجوز اقامت دائم ترکیه را دریافت کنید.
کاریپیشنهاد شغلی نیاز دارید و پس از 5 سال کار اقامت دائم ترکیه را دریافت می‌کنید.
سرمایه گذاریبا خرید سپرده و اوراق قرضه دولتی می‌توانید پس از 8 سال اقامت ترکیه را بگیرید.
ازدواجپس از 3 سال ازدواج با یک شهروند ترکیه می‌توانید اقامت دائم ترکیه را اخذ کنید.
خرید ملکملکی به ارزش 400000 دلار خریداری کنید، در عرض 3 تا 6 سال تابعیت بگیرید.

درباره ترکیه

ترکیه کشوری در اوراسیا است که با کشورهای سوریه، عراق، آذربایجان، ارمنستان، ایران، گرجستان، بلغارستان و یونان مرز مشترک دارد. ترکیه با مساحت تقریبی 769630 کیلومتر مربع در رده بندی بزرگ‌ترین کشورهای جهان در رتبه 37 قرار دارد. جمعیت ترکیه در سال 2021 تقریباً 85 میلیون نفر بوده است. زبان رسمی این کشور ترکی استانبولی و واحد پول آن لیر است. اقتصاد ترکیه مبتنی بر کشاورزی، ساخت و ساز، حمل و نقل، گردشگری و غیره می‌باشد.

روش‌های مهاجرت به ترکیه

راه‌های مختلفی برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد که هر کدام شرایط و مزایای خاص خود را دارند. دانستن این مسیرهای مهاجرت می‌تواند برای کسانی که می‌خواهند تابعیت ترکیه را دریافت کنند یا می‌خواهند از ارزش پاسپورت ترکیه بهره مند شوند مفید می‌باشد. این روش‌ها عبارتند از:

 • مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل
 • مهاجرت به ترکیه از طریق کار
 • مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج
 • مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق تولد فرزند

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل

تحصیل یکی از راه‌های مهاجرت به ترکیه می‌باشد. اخذ ویزای تحصیلی ترکیه یکی از کم خطرترین انواع مهاجرت ترکیه است. تحصیل در این کشور از سن 6 تا 14 سالگی اجباری است. اگر یک کودک خارجی در مدرسه دولتی ترکیه ثبت نام کند، موسسه استانی آموزش ملی مسئول ارزیابی عملکرد تحصیلی دانش آموز خواهد بود. این بدان معناست که موسسه در مورد سطح مقطع تحصیلی کودک تصمیم گیری می‌کند.

تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه

سیستم آموزشی ترکیه بر اساس فرآیند آموزش معاهده بولونیا است. بنابراین گواهینامه‌های تحصیلی این کشور در اکثر کشورهای اروپایی به رسمیت شناخته شده است. علاوه بر این، ترکیه یکی از موفق‌ترین کشورهای شرکت کننده در برنامه تبادل بورسیه اراسموس، برنامه انتقال دانشجوی مولانا و برنامه تبادل دانشجو فارابی است و فرصت‌های تحصیلی مقرون به صرفه را برای دانشجویان داخلی و بین المللی ارائه می‌دهد.

مهاجرت به ترکیه از طریق کار

یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به ترکیه، داشتن کار در این کشور می‌باشد. برای کار در این کشور به یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای ترکی نیاز دارید. خارجی‌ها باید از طریق کنسولگری ترکیه در کشور محل اقامت خود برای مجوز کار در ترکیه اقدام کنند.

بنابراین، متقاضیان موظفند به نزدیک‌ترین دفتر نمایندگی ترکیه به محل اقامت خود مراجعه کرده و مدارک لازم را مانند گذرنامه، فرم درخواست ویزا و نامه پیشنهاد شغلی ارائه دهند. کارفرمایان در ترکیه باید ظرف ده روز کاری پس از درخواست، مدارک لازم را به وزارت کار و تامین اجتماعی ترکیه (MoLSS) ارائه کنند.

برخی از این مدارک عبارتند از: فرم‌های استخدام، صورت سود و زیان کارفرما، نامه‌های درخواست مجوز کار. در نهایت، درخواست مجوز کار توسط وزارت کار و تامین اجتماعی ترکیه تایید یا رد می‌شود.

اگر مجوز کار توسط وزارت کار و تامین اجتماعی ترکیه تایید شود، فرد خارجی باید هزینه ویزای ورودی کنسولگری، هزینه مجوز کار و هزینه اقامت ترکیه را بپردازد. از آنجایی که کارت مجوز کار ترکیه جایگزین مجوز اقامت در ترکیه می‌شود، ویزای کار دقیق صادر شده توسط کنسولگری ترکیه تنها برای ورود و حداکثر اقامت 90 روزه قابل استفاده است. بنابراین، متقاضی باید بلافاصله پس از ورود به ترکیه (قبل از شروع کار) در موسسه پلیس محلی ثبت نام کند تا بتواند مجوز اقامت مورد نیاز را دریافت کند.

مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج

چالش‌های مهاجرت از طریق ازدواج همیشه جذاب است. بسیاری از افراد خواهان اطلاعات در این زمینه هستند. امکان مهاجرت به ترکیه و اخذ تابعیت از طریق ازدواج نیز وجود دارد. اما باید بدانید که ازدواج با یک شهروند ترکیه به طور خودکار به شما تابعیت ترکیه را نمی‌دهد. با این حال، اتباع خارجی که حداقل سه سال با یک شهروند ترکیه ازدواج کرده اند و ازدواج آنها ادامه دارد، می‌توانند برای تابعیت ترکیه اقدام کنند. داوطلبانی که با شهروندان ترکیه ازدواج کرده اند باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • همسران باید در یک خانه زندگی کنند.
 • زن و شوهر باید از رفتارهایی که وحدت ازدواج را ناسازگار می‌کند خودداری کنند.
 • زوجین امنیت ملی و نظم عمومی ترکیه را تهدید نکنند.
 • اگر زوج ترک پس از ثبت درخواست فوت کند، متقاضی نیازی به انجام بند اول ندارد.

برای اخذ تابعیت ترکیه از طریق ازدواج باید شرایط فوق رعایت شود. با این حال، حتی اگر متقاضی تمام معیارها را داشته باشد، وزارت کشور ترکیه همچنان دارای اختیارات گسترده ای برای تصمیم گیری در مورد اعطای شهروندی است و کمیته مربوطه همیشه سعی می‌کند واقعی بودن ازدواج را تعیین کند.

اخذ اقامت ترکیه از طریق تولد فرزند

طبق ماده 66 قانون اساسی ترکیه، با رعایت اصل پیوند خونی، والدینی که در هر کشوری فرزندی به دنیا بیاورند، فرزند آنها رسماً شهروند ترکیه محسوب می‌شود. اگر شما والدین غیر ترک هستید و قصد دارید فرزند خود را در کشور ترکیه بدنیا بیاورید به یاد داشته باشید که وی تابعیت ترکیه را دریافت نخواهد کرد.

در صورتی که والدین ترک هستند موظفند اطلاعات فرزند خود را ظرف مدت 30 روز به موسسه مهاجرت گزارش دهند تا وضعیت اقامت او مشخص شود.

اما برای دریافت تابعیت ترکیه پس از رسیدن به سن قانونی (18 سال) برای فرزند خود این شرایط را باید سپری کنید.

شرایط اخذ اقامت برای متولدین ترکیه به شرح زیر است:

 • قبل از درخواست شهروندی باید 5 سال در ترکیه زندگی کرده باشد.
 • مشخص کنید که قصد زندگی در ترکیه را دارید.
 • متقاضی تهدیدی برای سلامت و امنیت ملی ترکیه نباشد.
 • به اخلاق و قانون احترام می‌گذارد.
 • زبان ترکی وی خوب است.
 • اثبات درآمد کافی برای زندگی در ترکیه را دارد.

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

راه‌های مختلفی برای سرمایه گذاری در ترکیه وجود دارد که هر کدام به نوعی منجر به اخذ تابعیت و اقامت در این کشور می‌شود. قانون FDI ترکیه بر اساس اصل رفتار برابر است. این بدان معناست که به سرمایه گذاران بین المللی مجوز می‌دهد تا از حقوق و تعهداتی مشابه سرمایه گذاران داخلی برخوردار شوند. بنابراین شرایط تاسیس شرکت و واگذاری سهام مانند سرمایه گذاران داخلی است. راه‌های سرمایه گذاری در ترکیه به شرح زیر است:

سرمایه گذاری کارآفرینی و ثبت شرکت

ثبت شرکت در ترکیه یکی از راه‌های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می‌باشد. پنج نوع شرکت وجود دارد که سرمایه گذاران خارجی و شهروندان ترکیه می‌توانند در این کشور تاسیس کنند. این پنج شرکت عبارتند از: شرکت سهامی (JSC)، شرکت با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت تعاونی، شرکت جمعی و شرکت Commandite.

هزینه‌های مورد نیاز برای ثبت شرکت بسته به نوع شرکت متفاوت است. مثلاً برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید 100000 لیر سرمایه گذاری کنید. سرمایه گذاری با ثبت شرکت در ترکیه ابتدا مجوز اقامت موقت را دریافت می‌کنید و پس از هشت سال اقامت موقت با موفقیت مجوز اقامت دائم را دریافت می‌کنید.

سرمایه گذاری در ترکیه با سپرده‌های بانکی

از این طریق سرمایه گذاران می‌توانند تابعیت ترکیه را دریافت کنند. برای این کار باید حداقل پانصد هزار (500.000) دلار آمریکا یا معادل آن ارز خارجی یا لیر ترکیه را در بانک ترکیه واریز کنید و تا سه سال نمی‌توانید این مبلغ را برداشت کند.

با خرید اوراق قرضه سرمایه گذاری کنید

با خرید اوراق قرضه نیز می‌توانید تابعیت ترکیه را دریافت کنید. برای این کار، سرمایه گذار باید نیم میلیون (500000) دلار آمریکا یا معادل ارز خارجی یا اوراق قرضه دولتی لیر ترکیه خریداری کند که تا سه سال قابل فروش نیست.

سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

در این روش سرمایه گذاری خرید سهام، سرمایه گذار باید سهامی را حداقل با نیم میلیون (500.000) دلار یا معادل آن به ارز خارجی یا لیر ترکیه خریداری کند و ظرف سه سال نباید سهام را بفروشد یا واگذار نماید.

سرمایه گذاری با خرید ملک در ترکیه

سرمایه گذاری با خرید ملک در ترکیه یکی از راه‌های آسان برای اخذ تابعیت ترکیه می‌باشد. در این روش سرمایه گذار باید حداقل 250000 دلار برای خرید ملک در ترکیه اختصاص دهد و ملک خریداری شده را حداقل به مدت سه سال نگه دارد، یعنی آن را نفروشد.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مزایای مهاجرت به ترکیه

با مهاجرت به ترکیه و اقامت در ترکیه می‌توانید از مزایای بسیاری برخوردار شوید. از مهم‌ترین مزایای مهاجرت به ترکیه این موارد است:

 • امکان زندگی در کشوری توریستی با آب و هوای خوب.
 • هزینه‌ها در ترکیه نسبت به سایر کشورهای مشابه کمتر است.
 • ترکیه تابعیت دوگانه را به رسمیت می‌شناسد، بنابراین می‌توانید تابعیت قبلی خود را در حین اخذ تابعیت در این کشور حفظ کنید.
 • از یک سیستم آموزشی مناسب در ترکیه بهره مند می‌شوید.
 • از خدمات پیشرفته پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی ترکیه بهره می‌برید.
 • امکان اخذ پاسپورت ترکیه را خواهید داشت.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به ترکیه ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به ترکیه

در این قسمت 10 شرکت برتر مهاجرتی ترکیه را معرفی می‌کنیم. چندین دفتر مهاجرت در کشور وجود دارد که می‌توانید برای ورود به ترکیه از آنها درخواست دهید. برای آشنایی با بهترین دفاتر مهاجرت به ادامه مطلب مراجعه کنید.

1. ریسا گروپ

شرکت مهاجرتی ریسا گروپ یک موسسه‌ی فعال در زمینه‌ی مهاجرت به آمریکا، کانادا، دومنیکا و کشورهای مختلف اروپایی می‌باشد که علاوه بر تهران، دارای دفاتر فعال و ثبت شده در کالیفرنیا امریکا و گوتنبرگ سوئد هم هست.

istockphoto-1396933001-612x612-1

این شرکت به دلیل کیفیت بالای خدمات و مشاوره‌ها به عنوان شرکت برگزیده‌ی مرداد 1402 توسط کارشناسان برتر ویزا انتخاب شده است.

2. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ یکی از بهترین دفاتر برای مهاجرت است. از طریق این موسسه مهاجرت می‌توانید ویزای کار، تحصیلی و یا سرمایه گذاری ترکیه را دریافت کنید.

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ بهترین خدمات را برای تسهیل مهاجرت به متقاضیان ارائه می‌دهد.

این شرکت مهاجرتی در زمینه مهاجرت، یونان و قبرس تخصص دارد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که به دنبال مهاجرت به این کشورها هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویزای ترکیه، توصیه می‌کنیم با متخصصان این آژانس تماس بگیرید.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

3. موسسه مهاجرتی مهر آفرین

موسسه مهاجرتی مهر آفرین

موسسه مهاجرتی مهر آفرین یکی از اولین موسساتی است که به امر مهاجرت پرداخته است. از طریق این آژانس مهاجرتی متقاضیان می‌توانند با ویزای تحصیلی به این کشور زیبا مهاجرت می‌کنند.

از طریق این موسسه مهاجرتی می‌توانید به راحتی از بهترین دانشگاه‌های ترکیه پذیرش دریافت کنید. این موسسه مهاجرت بهترین فرصت برای شما و خانواده تان می‌باشد تا هر چه سریع‌تر و آسان‌تر به این کشور زیبا مهاجرت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی در ترکیه، با متخصصان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا۲، طبقه سوم واحد ۳۰۴

تلفن: ۹۰۰۰۳۰۳۱

4. موسسه مهاجرت گو تو تی آر

گوتوتی‌آر

موسسه مهاجرت گو تو تی آر با سال‌ها تجربه در امر مهاجرت به عنوان یکی از بهترین و مهم‌ترین دفاتر مهاجرتی کشور شناخته می‌شود.

این موسسه مهاجرتی متعهد است در مورد مهاجرت تحصیلی به آندسته از افرادی که قصد تحصیل در ترکیه را دارند خدمات با کیفیت ارائه دهد.

مزایای موسسه مهاجرت گو تو تی آر:

 • سال‌ها تجربه در زمینه ویزای تحصیلی ترکیه.
 • فرصت‌های تحصیلی فراوان و در دسترس.
 • دسترسی به بهترین دانشگاه‌های ترکیه.
 • انجام کلیه وظایف رسمی سفارت. ترکیه

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

5. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی است که می‌تواند به شما در اخذ اقامت ترکیه از طریق کاری کمک کند. این موسسه مهاجرت می‌تواند در کمترین زمان ممکن اقدام به دریافت جاب آفر از بهترین کارفرمایان در ترکیه بکند.

این موسسه مهاجرت در سال‌های اخیر به ویژه در زمینه مهاجرت بسیار موفق بوده است. موسسه مهاجرتی آوات یکی از موفق‌ترین آژانس‌های مهاجرت کاری به ترکیه است.

برای کسب اطلاعات کامل و به روز در زمینه اخذ ویزای کار ترکیه با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس برقرار کنید.

آدرس موسسه: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

تلفن: 02191003232

اگر می‌خواهید در مورد 10 شرکت برتر مهاجرت بیشتر بدانید یا برای ویزای ترکیه اقدام کنید، با کارشناسان برتر ویزا تماس بگیرید.

6. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا برای کسانی که به دنبال مهاجرت کاری و سرمایه گذاری به ترکیه هستند ایده آل است. این موسسه مهاجرت بهترین شرکت برای اخذ انواع مجوز اقامت در ترکیه است.

آنها راه‌های مختلف اخذ ویزای سرمایه گذاری و کاری به ترکیه را می‌دانند و در این زمینه موفقیت‌های زیادی کسب کرده اند. این شرکت مهاجرتی می‌تواند بهترین موسسه برای دریافت جاب آفر از کارفرمایان ترکی برای شما باشد و همواره شما را در گرفتن ویزای ترکیه یاری و پشتیبانی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت با ویزای کار به ترکیه با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

7. موسسه مهاجرتی ادب

موسسه مهاجرتی ادب

کسانی که مایل به مهاجرت از طریق ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری هستند با موسسه مهاجرتی ادب که یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین موسسات مهاجرتی در این کشور است، تماس بگیرید.

از طریق خدمات مهاجرت، شما سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه را برای دریافت مجوزهای اقامت موقت و دائم ترکیه، از جمله ویزاهای مختلف کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری دارید.

یکی از نقاط قوت درخواست از طریق این موسسه مهاجرت این است که آنها از مهاجران در تمام مراحل درخواست ویزا و مجوز اقامت ترکیه پشتیبانی می‌کنند. این شرکت همچنین دارای وکلای مجرب در چندین شهر ترکیه است که می‌تواند برای دریافت ویزای سرمایه گذاری شما بسیار مفید باشد.

آدرس موسسه: میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، کوچة هشتم، پلاک دو، واحد یک

تلفن: 02171400111

8. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

  موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از بهترین موسسات مهاجرتی با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ترکیه می‌باشد.

این موسسه مهاجرت تمامی الزامات و آخرین قوانین مربوط به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ترکیه را می‌داند و می‌تواند بهترین پیشنهادات کاری کارفرمایان ترکی را در اختیار شما قرار دهد.

توصیه می‌کنیم برای کار در پاریس، لیون، نیس یا تولوز به این موسسه مهاجرت اقدام کنید.

این دفتر همچنین مسائل پیچیده حقوقی مربوط به زندگی در ترکیه را درک می‌کند و می‌تواند شما را در بسیاری از مسائل حقوقی از طریق وکیلان مهاجرتی خود راهنمایی کند.

آدرس موسسه: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

تلفن: 02191002412

9. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

"</p

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی می باشد و در حال حاضر شعبه های متعددی در شهرهای بزرگ ایران دارد.

این موسسهريال مهاجرت به اروپا و ایالات متحده آمریکا را برای شما آسان می کند.

می‌توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا ارائه می‌دهیم، با متخصصین این مجموعه‌ها تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

10. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر دارای یک تیم حرفه ای قوی برای ارائه خدمات مهاجرتی با کیفیت به متقاضیان ویزای خرید ملک ترکیه است.

با موسسه مهاجرتی حامی مهاجر تماس بگیرید تا بهترین تیم وکلا و مشاوران را در اختیار شما قرار دهد تا مهاجرت شما به این کشور زیبا در کمترین زمان ممکن از طریق خرید خانه انجام شود.

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر موارد موفق بسیاری دارد و بسیاری از متقاضیان سرمایه گذاری از طریق وکیلان مهاجرت این موسسه توانسته اند که اقامت دائم ترکیه را دریافت کنند.

اگر می‌خواهید در مورد مهاجرت سرمایه گذاری ترکیه بیشتر بدانید می‌توانید با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی حامی مهاجر:

 • تجربه چندین ساله در مورد ویزای سرمایه گذاری ترکیه.
 • قیمت‌های بسیار کمتر در مقایسه با سایر دفاتر مهاجرت.
 • آشنایی با قوانین ترکیه در مورد دریافت تابعیت و اقامت از طریق خرید خانه.

آدرس موسسه: آدرس: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند

تلفن: 02148406

11. موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های مهاجرتی کشور است. این آژانس مهاجرتی با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین مشاور شما در دستیابی به اهداف مهاجرتیتان باشد.

اگر قصد تحصیل در شهرهایی مانند استانبول، آنکارا، ازمیر یا آنتالیا را دارید، با متخصصان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید. این موسسه حقوقی دارای وکلای واجد شرایط در بسیاری از شهرهای ترکیه است.

تمامی امکانات برای دریافت ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری یا ازدواج در ترکیه را در آکادمی موسسه مهاجرتی سروش فردا دریافت کنید. این آژانس مهاجرتی به تمامی ساکنان تهران و شهرستان‌ها خدمات مهاجرتی با کیفیتی ارائه می‌کند.

مزایای موسسه مهاجرتی سروش فردا:

 • دسترسی آسان و سریع به بهترین دانشگاه‌ها و کارفرمایان در ترکیه.
 • دریافت انواع ویزای ترکیه درکوتاه ترین زمان ممکن.
 • بازپرداخت هزینه‌ها در صورت عدم تایید ویزا.

آدرس موسسه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

تلفن: 02157680

در پایان

امروزه برای بسیاری از مهاجران این سوال مطرح می‌شود که کدام کشور بهترین مکان برای کار، تحصیل و سرمایه گذاری است. برای پاسخ به این سوال، ترکیه را به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین کشورهای جهان معرفی می‌کنیم. لازم به ذکر است که نزدیکی این کشور هم از لحاظ فرهنگی و اجتماعی به ایران می‌تواند علت دیگری برای پیشنهاد این کشور برای مهاجرت باشد. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

رایج‌ترین روش‌های مهاجرت به کشور ترکیه چیست؟

مهاجرت از طریق تحصیلی، شغلی، سرمایه گذاری و ازدواج.

ارزان‌ترین راه برای مهاجرت به کشور ترکیه چیست؟

مهاجرت کاری و تحصیلی یکی از ارزان‌ترین راه‌های مهاجرت می‌باشد.

سریع‌ترین راه برای اخذ اقامت کشور ترکیه چیست؟

250000 دلار املاک و مستغلات بخرید. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به تفصیل به بررسی این امر پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا