logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

فرانسه

بهترین شرکت مهاجرت به فرانسه【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

وقتی صحبت از اروپای غربی می‌شود، فرانسه بهترین کشور برای مهاجرت است. در واقع فرانسه یکی از قدرت‌های صنعتی و سیاسی جهان و همچنین یکی از اولین ابرقدرت‌های جهانی به شمار می‌رود. برای اخذ اقامت کوتاه مدت یا بلند مدت  فرانسه از طریق تحصیل، کار و سرمایه گذاری این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. اگر قصد مهاجرت به فرانسه را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به فرانسه را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

ما در بخش اول مسیرهایی که به اقامت دائم و تابعیت فرانسه منتهی می‌شود را بررسی می‌کنیم و سپس به بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت خواهیم پرداخت.

شرایط مهاجرت به فرانسه

شرایط مهاجرت به فرانسه
شرایط مهاجرت به فرانسه

افراد مهاجری که در فرانسه ساکن هستند متوجه شده‌اند که مهاجرت به این کشور به طور چشمگیری کیفیت زندگی آنها را ارتقا داده است. فرانسه از تعادل خوبی بین کار و زندگی برخوردار است و از مدارس و دانشگاه‌های با کیفیت بالا بهره می‌برد. از لحاظ فرهنگی، این کشور محیط اجتماعی پویا و هزینه‌های زندگی نسبتاً کمتری دارد. بسیاری از شرکت‌های معتبر جهان در فرانسه فعالیت می‌کنند.

اگر قصد تحصیل در فرانسه را دارید، لازم به ذکر است که تحصیل در این کشور به صورت رایگان امکان‌پذیر است و بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی در دسترس قرار دارد. همچنین، برای کسانی که به دنبال مهاجرت به دلیل کار هستند، اخذ ویزای کار به شرط داشتن پیشنهاد شغلی ممکن است و میانگین حقوق در این کشور مناسب است.

زنان فرانسوی به طور متوسط هفت سال بیشتر از مردان عمر می‌کنند و در سال 2020 میانگین امید به زندگی برای زنان فرانسوی بسیار بالاتر از مردان بوده است. فرانسه با مناظر طبیعی متنوع و جاذبه‌های گردشگری فراوان، از سواحل زیبای جنوب گرفته تا امکانات اسکی در کوهستان‌های آلپ برای تمام افراد چیزهای زیادی برای ارائه دارد. این کشور یکی از کشورهایی است که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد.

با توجه به سیستم بهداشت و درمان فرانسه، می‌توانید بیش از 70 درصد از هزینه‌های درمانی خود را کاهش دهید و در صورت بروز بیماری‌های مزمن دولت تا 100 درصد هزینه‌های درمانی شما را پوشش می‌دهد.

روش‌های مهاجرت به فرانسه

راه‌های زیادی برای مهاجرت به فرانسه وجود دارد که هر کدام شرایط و مزایای خاص خود را دارند. دانستن راه‌های مختلف مهاجرت به فرانسه می‌تواند برای کسانی که به دنبال شهروندی فرانسه هستند مفید باشد. مطمئن شوید که روش مهاجرتی مناسب را بر اساس شرایط خود انتخاب می‌کنید.

روش‌های اصلی مهاجرت به فرانسه:

 • مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل
 • مهاجرت به فرانسه از طریق کاری
 • مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج
 • مهاجرت به فرانسه از طریق تولید فرزند

مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری

فرانسه امکان دریافت اقامت دائم را از طریق ویزای سرمایه گذاری را فراهم می‌کند. این مسیر به وسیله خرید ملک در فرانسه، به عنوان یک اقدام ساده و آسان برای افرادی که به دنبال اقامت در این کشور هستند قابل انجام است.

این نکته را به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری در ملک یکی از روش‌های مهاجرت به فرانسه می‌باشد و بازار املاک و مستغلات در این کشور از پایداری نسبی برخوردار است.

برای خرید ملک در فرانسه، حداقل باید 18 سال سن داشته و ملکی به ارزش حداقل 70000 یورو در فرانسه خریداری شود. همچنین شما باید اثبات کنید که می‌توانید مبلغ بیشتر از 1300 یورو در ماه را به عنوان توان مالی خود به عنوان یک شهروند خارجی تامین کنید.

راه دیگری برای سرمایه‌گذاری در فرانسه ثبت شرکت است. مقدار سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت بسته به نوع شرکت متغیر است و هزینه ثبت شرکت سهامی عام حدوداً 37000 یورو می‌باید. برای ثبت شرکت سهامی خاص نیاز به 23000 یورو دارید.

پس از احراز تمامی شرایط مورد نیاز برای ثبت شرکت، دولت فرانسه به سرمایه‌گذار مجوز اقامت موقت یک ساله را اعطا می‌کند. این اقامت تا زمانی که تجارت و شرکت فرد در فرانسه ادامه داشته باشد تمدید می‌شود. پس از 5 سال افراد می‌توانند برای اقامت 10 ساله در فرانسه یا حتی اقامت دائم درخواست دهند.

ویزای سرمایه گذاری فرانسه برای شهروندان خارج از اتحادیه اروپا صادر شده و به عنوان ویزای سرمایه‌گذار تجاری شناخته می‌شود. این مسیر یکی از راه‌های کسب اقامت و در نتیجه تابعیت در فرانسه از طریق سرمایه‌گذاری در پروژه‌های اقتصادی است.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

تحصیل در فرانسه به هزینه کم یا حتی رایگان امکان‌پذیر است. همچنین امکان تحصیل در این کشور بدون نیاز به مدرک زبان وجود دارد. با گذراندن دوره‌های زبان فرانسه امکان دریافت اقامت در فرانسه برای شما فراهم می‌شود. این اقامت به شما اجازه ورود به کشورهای حوزه شنگن را می‌دهد.

علاوه بر این نکات آگاهی برخی از این موارد از اهمیت بیشتری برخوردار است. دولت فرانسه انواع بورسیه، امکانات مسکن و سبدهای معیشتی را برای دانشجویان خارجی فراهم می‌کند.

در صورتی که شما مقیم یکی از کشورهای اتحادیه اروپا هستید برای تحصیل در فرانسه به ویزا نیازی ندارید؛ اما اگر ساکن ایران هستید برای تحصیل در فرانسه نیاز به ویزای تحصیلی خواهید داشت.

سه نوع ویزای تحصیلی فرانسه وجود دارد:

 • ویزای کوتاه مدت: مدت تحصیل کمتر از 3 ماه است
 • ویزای موقت بلند مدت: مدت تحصیل 3 تا 6 ماه می‌باشد. برای اخذ ویزای تحصیلی و مهاجرت به فرانسه از طریق دوره فشرده زبان می‌توانید با ویزای کار موقت بلند مدت وارد این کشور شوید.
 • ویزای بلند مدت: برای دوره تحصیلی بیش از 6 ماه صادر می‌شود. این نوع ویزای تحصیلی یک مجوز اقامت در فرانسه محسوب می‌شود و برای دوره‌های 3 ساله لیسانس، 2 ساله کارشناسی ارشد و 4 ساله دکتری معتبر است.

فرانسه یکی از معدود کشورهایی است که همراه دانشحو می‌تواند همزمان برای دریافت ویزا اقدام کند و در صورت تایید آن می‌تواند همزمان با وی مهاجرت نماید. ویزای همراه فرانسه شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال است. برای دریافت ویزای همراه فرانسه نیاز به تمکن مالی و گردش بانکی دارید.

مهاجرت به فرانسه از طریق کار

<yoastmark class=

مهاجرت از طریق شغل به فرانسه یکی از راه‌های مناسب برای ورود به این کشور است. در صورت داشتن مدارک حرفه‌ای و یک پیشنهاد کار رسمی و قابل قبول شما می‌توانید کارت آبی دریافت کرده و خانواده‌تان نیز می‌توانند شما را همراهی کنند.

اگر به مدت 33 ماه در فرانسه کار کنید، می‌توانید برای اقامت دائم اقدام کرده اما باید زبان فرانسه را به خوبی بلد باشید تا این مدت به 21 ماه کاهش یابد.

در حال حاضر، مشکل اصلی در بازار کار فرانسه کمبود شغل نیست، بلکه کمبود مهارت در بین نیروی کار پرتقاضا است. وجود 20000 شغل خالی در زمینه‌هایی مانند اپراتور ماشین، قصاب، نجار و مهندس کامپیوتر می‌تواند فرصت خوبی برای نیروی کار ماهر خارج از کشور باشد. هرچند که آمار بیکاری در فرانسه بهبود یافته و اگر توانایی پیدا کردن شغل در این کشور را داشته باشید می‌توانید از مزایای اجتماعی نیز بهره‌مند شوید.

انواع ویزای کار فرانسه به شرح زیر است:

 • اگر اقامت شما در فرانسه کمتر از 90 روز باشد، ویزای کوتاه مدت برای مدت قرارداد کاری اعلام شده به شما اعطا می‌شود. شما باید قبل از تاریخ انقضای مندرج در ویزای خود فرانسه را ترک کنید.
 • اگر بیش از 90 روز در فرانسه کار کنید، ویزای بلند مدتی برای شما صادر می‌شود که عبارت “travailleur temporaire” (کارگر موقت) را نیز دارد.
 • اگر بیش از 12 ماه در فرانسه کار کنید، یک ویزای بلند مدت با اعتبار سه سال دریافت خواهید کرد که عبارت “Salarié détaché ICT” (کارمند فناوری اطلاعات و ارتباطات) را خواهد داشت. این مدت اعتبار از تاریخ ورود شما به فرانسه شروع می‌شود. ظرف دو ماه پس از ورود خود به فرانسه، باید برای یک مجوز اقامت چند ساله در ایستگاه پلیس محلی فرانسه درخواست خود را ارائه دهید.

مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج

مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج روشی قابل دسترس برای متقاضیان می‌باشد. از طریق ازدواج با یک شهروند یا مقیم فرانسه می‌توانید مجوز اقامت در این کشور را دریافت کنید. در این مسیر ازدواج باید به شکل رسمی انجام شود و حداقل یکی از طرفین باید دارای منابع مالی برای شروع زندگی و توانایی اثبات این منابع با مدارک مرتبط باشد.

لازم به ذکر است که مهاجرت به فرانسه تحت بهانه ازدواج صوری ممکن نبوده و برخی شرایط باید در این راستا قوانین رعایت گردد.

در فرانسه ویزای نامزدی وجود ندارد. اگر همسر شهروند فرانسوی باشید باید برای همسر خود درخواست ویزای این کشور را انجام داده و سپس تاهل و تابعیت فرانسوی همسرتان را ثابت کنید. پس از ورود به فرانسه با اثبات اینکه ازدواج واقعی بوده می‌توانید ویزای بلند مدت را دریافت کنید.

برای اخذ اقامت دائم در فرانسه شخص باید نشان دهد که چهار سال با یک شهروند فرانسوی زندگی کرده است. شرط اساسی در این راستا، ازدواج با یک شهروند فرانسوی می‌باشد (که در صورت ازدواج خارج از کشور، باید در دفتر ثبت احوال فرانسه ثبت شده باشد) و ادامه باید وجود رابطه را به مقامات دولتی ثابت کند.

مهاجرت به فرانسه از طریق تولد

شرایط خاصی برای مهاجرت به فرانسه از طریق تولد وجود دارد. برای دریافت مجوز اقامت فرانسه از طریق تولد حداقل یکی از والدین باید تابعیت فرانسه داشته باشد. در صورتی که والدین کودک فرانسوی نباشند شما برای کسب تابعیت فرانسه باید حداقل 18 سال سن داشته و از 11 سالگی به مدت 5 سال در فرانسه زندگی کرده باشید. این فرآیند معمولاً 12 ماه به طول می‌انجامد.

اگر شخصی در سن 16 سالگی درخواست اقامت در فرانسه دهد و تابعیت والدین او مربوط به یک کشور فرانسوی باشد و کودک قبل از 1 ژانویه 1994 در فرانسه متولد شده باشد او به عنوان شهروند فرانسه شناخته می‌شود.

در صورتی که ملیت والدین از یک کشور فرانسوی زبان باشد امکان کسب تابعیت فرانسه تحت شرایط خاصی وجود دارد.

فرزندان گردشگران یا بازدیدکنندگان کوتاه مدتی که در فرانسه متولد می‌شوند تابعیت فرانسه را به دست نمی‌آورند. شرط اخذ اقامت فرانسه از طریق تولد این است که حداقل یکی از والدین اقامت دائم فرانسه را داشته باشد. به عنوان پاسخ به موضوعات سیاسی در دهه 1980، دولت فرانسه قوانینی را تصویب کرد که امکان اخذ تابعیت را محدود نمود.

برای اشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به فرانسه ادامه مقاله را مطالعه کنید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به فرانسه

در این قسمت شما را با 10 شرکت برتر مهاجرتی فرانسه آشنا می‌کنیم. در کشور چندین دفتر مهاجرت وجود دارد که از طریق آنها می‌توانید برای ورود به فرانسه اقدام کنید. ادامه این مقاله را بخوانید تا در مورد بهترین دفاتر مهاجرت به فرانسه بیشتر بدانید.

1 . موسسه مهاجرتی قصران گروپ

قطعاً کسانی که می‌خواهند به کشور فرانسه بروند به تنهایی نمی‌توانند تمام امور شامل تهیه مدارک، ثبت درخواست و در نهایت دریافت ویزا را انجام دهند. این پروسه نیاز به تخصص دارد و با توجه به اینکه شما با روال کار آشنا نیستید ممکن است زمان را از دست بدهید و یا اشتباهی مرتکب شده و در نتیجه شانس مهاجرت به کشور فرانسه را از دست خواهید داد. پس نیاز است به سراغ مؤسسات مهاجرتی بروید.

اما قطعاً شما به دنبال بهترین شرکت مهاجرت به فرانسه هستید. برای شما این مسأله بسیار مهم است که با آسودگی خاطر، بدون دغدغه و نگرانی بتوانید پروسه ثبت درخواست و دریافت ویزا را سپری کنید. در این صورت هر هزینه‌ای که می‌پردازید واقعا ارزش خواهد داشت.

برای دریافت ویزای تحصیلی، خرید ملک، ویزای توریستی و برای اقامت با تمکن مالی شما می‌توانید به سراغ مجموعه قصران گروپ بروید. این مؤسسه به عنوان بهترین شرکت مهاجرت به فرانسه شناخته شده است.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با کارشناسان زبده و متخصص این مجموعه صحبت کنید و هدف خود از مهاجرت به کشور فرانسه را مشخص نمایید. سپس کارشناسان مجرب در این مجموعه به شما کمک می‌کنند تا مدارک مورد نیاز را جمع‌آوری کرده و از این پس کار را به قصران گروپ بسپارید. این تیم با سابقه درخشانی که دارد، بهترین حامی شما خواهد بود.

 

2. موسسه مهاجرتی ایساتیس استار

لوگو ایساتیس استار

ایساتیس استار یکی از زیر مجموعه‌های هلدینگ بزرگ سرمایه گذاری نعیمی پور است که در شهرهای تهران، مشهد و همچنین کشورهای امارات و دومینیکا دارای دفتر مستقیم می‌باشد و در زمینه مشاوره تخصصی مهاجرت به خصوص به علاقمندان جهت سرمایه گذاری در کشورهای پیشرفته فعالیت می‌کند.

هلدینگ نعیمی پور از جمله قدیمی‌ترین، معتبرترین و بزرگترین هلدینگ‌های سرمایه گذاری در کشور است که با سابقه‌ی سال‌ها فعالیت بین المللی، موفقیت پرونده‌ی شما را تا میزان بالایی تضمین می‌کند.

برای ارتباط با شرکت ایساتیس استار و هلدینگ نعیمی پور، با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

 

 

2. موسسه مهاجرتی ویکو

موسسه کاریابی و مهاجرتی ویکو از جمله موسسات معتبر و دارای مجوز اعزام نیروی کار به شماره‌ی 60192 می‌باشد که همواره تلاش کرده بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و با صداقت تمام و ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان، متقاضیان را به سوی بهترین مقاصد مهاجرتی راهنمایی و هدایت کند.

 

 

3. موسسه مهاجرت صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرت صبا ویزا یکی از اولین موسساتی بوده است که خدمات مهاجرتی تحصیلی را به متقاضیان ارائه کرده است. از طریق این آژانس مهاجرت بسیاری از متقاضیان می‌توانند از طریق ویزای تحصیلی به این کشور زیبا مهاجرت کنند.

این موسسه مهاجرت بهترین فرصت برای شما و خانواده تان برای مهاجرت به این کشور زیبا در سریع‌ترین زمان و آسان‌ترین شکل ممکن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری فرانسه به شما توصیه می‌کنیم با کارشناسان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

4. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت به فرانسه به عنوان یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی پیشرو در کشور شناخته می‌شود.

این موسسه مهاجرتی متعهد است که وضعیت مهاجران را در اسرع وقت بررسی کرده و به مهاجرانی که قصد مهاجرت کاری به این کشور را دارند خدمات با کیفیت ارائه دهد.

ویژگی‌های موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ:

 • تجربه چندین ساله در زمینه ویزای کاری فرانسه.
 • اخذ جاب آفر از کارفرمایان فرانسوی.
 • دریافت پذیرش از بهترین دانشگاه‌های فرانسه.
 • انجام کلیه وظایف رسمی سفارت.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

5. موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات یکی از بهترین دفاتر مهاجرت است که به شما کمک می‌کند تا در فرانسه از طریق کار اقامت دریافت کنید. اگر قصد مهاجرت کاری به فرانسه را دارید با این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

این موسسه مهاجرت در سال‌های اخیر به موفقیت‌های زیادی بخصوص در زمینه مهاجرت به فرانسه دست یافته است. موسسه مهاجرتی آوات یکی از موفق‌ترین دفاتر مهاجرت در زمینه مهاجرت کاری به فرانسه است.

برای اطلاعات بیشتر با موسسه مهاجرت تماس بگیرید تا اطلاعات کامل و به روز در زمینه اخذ ویزای کاری فرانسه را دریافت کنید.

آدرس موسسه: تهران، پونک جنوبی، بلوار میرزابابایی

تلفن: 02143000445

اگر می‌خواهید در مورد 10 شرکت برتر مهاجرتی فرانسه بیشتر بدانید یا برای ویزای فرانسه اقدام کنید، لطفاً با کارشناسان برتر ویزا تماس بگیرید.

6. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی برای کسانی که می‌خواهند از طریق کاری و سرمایه گذاری به فرانسه مهاجرت کنند ایده آل است. این موسسه مهاجرت بهترین شرکت برای اخذ این انواع مجوز اقامت در فرانسه است.

آنها تمام راه‌های مختلف اخذ ویزای فرانسه از طریق سرمایه گذاری را می‌دانند و موفقیت‌های فراوانی را نیز در این زمینه کسب کرده اند. این شرکت مهاجرتی می‌تواند بهترین راهنمای شما باشد و کمک و پشتیبانی مستمر در اخذ ویزای فرانسه را به شما ارائه خواهند داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به فرانسه با ویزای کاری با متخصصین این موسسه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

آدرس موسسه: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

تلفن: 02191002412

7. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از بهترین گزینه های مهاجرتی برای مهاجرت می باشد.

این گروه مهاجرت بیش از 200 وکیل رسمی در سراسر جهان دارد و بسیاری را در سفر مهاجرتی به اروپا، آمریکا و کانادا همراهی می کند.

شما می توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا ارائه کرده ایم، با موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

8. موسسه مهاجرت اپلای تو

موسسه مهاجرت اپلای تو

به کسانی که مایل به مهاجرت به فرانسه از طریق دریافت ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری هستند با موسسه مهاجرت اپلای تو که یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین آژانس‌های مهاجرت در کشور است تماس بگیرند.

از طریق موسسه مهاجرت اپلای تو سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه را برای اخذ اقامت موقت و دائم در فرانسه، از طریق انواع ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری خواهید داشت.

یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرت اپلای تو این است که از مهاجران در تمام مراحل درخواست ویزا و مجوز اقامت در فرانسه حمایت می‌کند. این شرکت همچنین دارای وکلای مجرب در چندین شهر فرانسه است.

تلفن: 9099075305

9. موسسه مهاجرتی پارسیس

موسسه مهاجرتی پارسیس

این موسسه مهاجرتی تمامی الزامات و آخرین قوانین مربوط به مهاجرت کاری فرانسه را می‌داند و می‌تواند بهترین پیشنهادات کاری از کارفرمایان فرانسوی را به شما ارائه کند.

برای کار در شهرهای پاریس، لیون، نیس و یا تولوز توصیه می‌کنیم به این موسسه مهاجرتی رجوع کنید.

این دفتر همچنین مسائل پیچیده حقوقی مربوط به زندگی در فرانسه را به خوبی می‌داند و می‌تواند از طریق وکیلان مهاجرتی خود شما را در بسیاری از مسائل حقوقی راهنمایی کند.

آدرس موسسه: میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، روبروی خیابان نهم، پلاک 52، ساختمان گاندی، طبقه چهارم، واحد 66

تلفن: 02128425332

10. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر دارای یک تیم قوی از متخصصان است تا با کیفیت ترین خدمات مهاجرتی را برای متقاضیانی که از طریق خرید ملک و مستغلات درخواست ویزای فرانسه را می‌دهند، ارائه کند. این موسسه بهترین تیم وکلا و مشاوران را برای تسهیل مهاجرت  در اختیارتان قرار خواهد داد.

این موسسه مهاجرتی پرونده‌های موفق بسیاری دارد و از طریق موسسه مهاجرتی گو تو تی آر متقاضیان بسیاری پس از سرمایه گذاری، اقامت دائم فرانسه را دریافت کرده اند.

اگر می‌خواهید در مورد مهاجرت سرمایه گذاری به فرانسه بیشتر بدانید می‌توانید با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی گو تو تی آر:

 • سال‌ها تجربه در امر ویزای سرمایه گذاری فرانسه.
 • قیمت بسیار کمتر در مقایسه با سایر موسسات مهاجرتی
 • آشنایی خوب با قوانین تابعیت و اقامت فرانسه.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

در پایان

سوالی که امروزه در ذهن بسیاری از مهاجران وجود دارد این است که کدام کشور بهترین مکان برای کار، تحصیل و سرمایه گذاری است. برای پاسخ به این سوال، فرانسه را به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین کشورهای جهان معرفی می‌کنیم. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به فرانسه توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

چرا مهاجرت به فرانسه بسیار محبوب است؟

شرایط مساعد برای تحصیل آزاد در فرانسه، وجود بهترین دانشگاه‌های فرانسه و کوتاه‌ترین زمان ممکن برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه، این کشور را به مقصدی محبوب برای متقاضیان تبدیل کرده است.

بهترین راه برای مهاجرت به فرانسه چیست؟

آموزش. زیرا تحصیل در فرانسه رایگان است. تحصیل در فرانسه بدون مدرک زبان امکان پذیر است. با گذراندن دوره زبان می‌توانید مجوز اقامت فرانسه را دریافت کنید.

ارزان‌ترین راه مهاجرت به فرانسه چیست؟

مهاجرت از طریق ویزای کاری (پیشنهاد شغلی) ارزان‌تر از سایر روش‌های مهاجرت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی