اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

فرانسه

بهترین شرکت مهاجرت به فرانسه【سال 1402】✅+ لیست ۱۰ تایی

وقتی صحبت از اروپای غربی می‌شود، فرانسه بهترین کشور برای مهاجرت است. در واقع فرانسه یکی از قدرت‌های صنعتی و سیاسی جهان و همچنین یکی از اولین ابرقدرت‌های جهانی به شمار می‌رود. برای اخذ اقامت کوتاه مدت یا بلند مدت  فرانسه از طریق تحصیل، کار و سرمایه گذاری این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. اگر قصد مهاجرت به فرانسه را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به فرانسه را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

ما در بخش اول مسیرهایی که به اقامت دائم و تابعیت فرانسه منتهی می‌شود را بررسی می‌کنیم و سپس به بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت خواهیم پرداخت.

شرایط مهاجرت به فرانسه

شرایط مهاجرت به فرانسه
شرایط مهاجرت به فرانسه

مهاجرانی که در فرانسه زندگی می‌کنند متوجه شده اند که مهاجرت به این کشور کیفیت زندگی آنها را بسیار بهبود بخشیده است. فرانسه تعادل خوبی بین کار و زندگی دارد. وقتی صحبت از زندگی در فرانسه به میان می‌آید، می‌دانید که فرانسه دارای مدارس و دانشگاه‌های با کیفیت بالا است.

فرهنگ اجتماعی در فرانسه بالا و هزینه‌های زندگی در این کشور پایین است. از جنبه تجاری، بسیاری از برندهای بزرگ دنیا در فرانسه تاسیس شده یا شعبه‌هایی از آنها در این کشور وجود دارد.

اگر قصد مهاجرت تحصیلی به فرانسه را دارید، بهتر است بدانید که تحصیل در فرانسه رایگان است. همچنین بورسیه تحصیلی فرانسه برای دانشجویان بین المللی در دسترس است.

اگر برای کار می‌خواهید به فرانسه مهاجرت می‌کنید، بد نیست بدانید که شرط اصلی اخذ ویزای کار فرانسه، داشتن پیشنهاد شغلی در این کشور است. میانگین حقوق در فرانسه 4130 یورو است.

زنان فرانسوی به طور متوسط هفت سال بیشتر از مردان عمر می‌کنند. در سال 2020، میانگین امید به زندگی در هنگام تولد برای زنان فرانسوی 85.3 سال در مقایسه با 79.2 برای مردان بود. در نتیجه فرانسه یکی از کشورهایی است که بیشترین امید به زندگی را در جهان دارد.

فرانسه با سواحل خیره کننده در جنوب، اسکی در کوه‌های آلپ، و قلعه‌های افسانه ای در شمال، برای هر فردی چیزی برای ارائه دارد. فرانسه چهارمین کشوری است که از نظر میراث جهانی یونسکو در فهرست کشورهای برتر تاریخی قرار گرفته است.

به لطف سیستم پزشکی و درمانی فرانسه، می‌توانید از حدود 70 درصد از هزینه‌های درمانی خود جلوگیری کنید و اگر بیماری‌های مزمن مانند سرطان، ایدز یا بیماری‌های روانی جدی دارید، دولت 100 درصد هزینه‌های درمانی شما را پوشش می‌دهد.

روش‌های مهاجرت به فرانسه

راه‌های زیادی برای مهاجرت به فرانسه وجود دارد که هر کدام شرایط و مزایای خاص خود را دارند. دانستن راه‌های مختلف مهاجرت به فرانسه می‌تواند برای کسانی که به دنبال شهروندی فرانسه هستند مفید باشد. مطمئن شوید که روش مهاجرتی مناسب را بر اساس شرایط خود انتخاب می‌کنید.

روش‌های اصلی مهاجرت به فرانسه:

 • مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل
 • مهاجرت به فرانسه از طریق کاری
 • مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج
 • مهاجرت به فرانسه از طریق تولید فرزند

مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری

فرانسه اقامت دائم را از طریق ویزای سرمایه گذاری اعطا می‌کند. سرمایه گذاری با خرید ملک در فرانسه یک راه ساده و آسان برای دریافت اقامت این کشور است.

به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری در ملک یکی از راه‌های مهاجرت به فرانسه است. بازار املاک و مستغلات فرانسه از ثبات نسبی برخوردار است.

برای خرید ملک در فرانسه باید حداقل 18 سال سن داشته باشید. برای اخذ اقامت فرانسه از طریق املاک و مستغلات، ملک باید با حداقل 70000 یورو در فرانسه خریداری شود. شما همچنین باید ثابت کنید که می‌توانید بیش از 1300 یورو در ماه به عنوان یک خارجی تمکن مالی داشته باشید.

یکی دیگر از راه‌های سرمایه گذاری در فرانسه، ثبت شرکت است. سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در فرانسه بسته به نوع شرکت ممکن است متفاوت باشد. هزینه ثبت شرکت سهامی عام تقریباً 37000 یورو می‌باشد. برای ثبت شرکت سهامی خاص 23000 یورو نیاز دارید.

پس از احراز تمامی شرایط لازم برای ثبت شرکت، دولت فرانسه به سرمایه گذار مجوز اقامت موقت یک ساله اعطا می‌کند. این اقامت ممکن است تا زمانی که تجارت و شرکت فرد در فرانسه ادامه داشته باشد تمدید شود. پس از 5 سال، افراد می‌توانند برای اقامت 10 ساله در فرانسه یا حتی اقامت دائم درخواست دهند.

ویزای سرمایه گذاری فرانسه برای شهروندان خارج از اتحادیه اروپا صادر می‌شود. این ویزا به عنوان سرمایه گذار تجاری شناخته می‌شود. یکی از راه‌های اخذ اقامت و در نتیجه تابعیت در فرانسه سرمایه گذاری در پروژه‌های اقتصادی است.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

تحصیل در فرانسه بسیار کم هزینه و یا حتی رایگان است. همچنین تحصیل در فرانسه بدون مدرک زبان امکان پذیر می‌باشد. با گذراندن دوره‌های زبان فرانسه می‌توانید اقامت فرانسه را دریافت کنید. شما می‌توانید با اخذ اقامت فرانسه وارد کشورهای حوزه شینگن شوید.

علاوه بر نکاتی که در بالا ذکر شد، دانستن آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است. دولت فرانسه انواع بورسیه، مسکن و سبدهای معیشتی را به دانشجویان خارجی ارائه می‌کند.

اگر مقیم اتحادیه اروپا هستید، برای تحصیل در فرانسه نیازی به ویزای کار ندارید، اما اگر در ایران زندگی می‌کنید به ویزای کار نیاز خواهید داشت.

سه نوع ویزای تحصیلی فرانسه وجود دارد:

 • ویزای کوتاه مدت: مدت تحصیل کمتر از 3 ماه است
 • ویزای موقت بلند مدت: مدت تحصیل 3 تا 6 ماه می‌باشد. برای اخذ ویزای تحصیلی و مهاجرت به فرانسه از طریق دوره فشرده زبان می‌توانید با ویزای کار موقت بلند مدت وارد این کشور شوید.
 • ویزای بلند مدت: برای دوره تحصیلی بیش از 6 ماه صادر می‌شود. این نوع ویزای تحصیلی یک مجوز اقامت در فرانسه محسوب می‌شود و برای دوره‌های 3 ساله لیسانس، 2 ساله کارشناسی ارشد و 4 ساله دکتری معتبر است.

فرانسه یکی از معدود کشورهایی است که همراه دانشحو می‌تواند همزمان برای دریافت ویزا اقدام کند و در صورت تایید آن می‌تواند همزمان با وی مهاجرت نماید. ویزای همراه فرانسه شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال است. برای دریافت ویزای همراه فرانسه نیاز به تمکن مالی و گردش بانکی دارید.

مهاجرت به فرانسه از طریق کار

<yoastmark class=

مهاجرت از طریق کار به فرانسه یکی دیگر از راه حل‌های مناسب برای مهاجرت به این کشور می‌باشد. اگر مدارک حرفه ای و پیشنهاد کار رسمی و پذیرش داشته باشید، کارت آبی دریافت خواهید کرد. در این صورت خانواده شما می‌توانند شما را در کشور فرانسه همراهی کنند.

اگر 33 ماه در فرانسه کار کرده اید، می‌توانید برای اقامت دائم فرانسه اقدام کنید. اما اگر زبان فرانسه شما خوب است، پس از 21 ماه می‌توانید اقدام کنید.

امروزه بزرگ‌ترین مشکل بازار کار فرانسه کمبود شغل نیست. در عوض، کمبود مهارت در بین نیروی کار می‌باشد. 20000 شغل خالی برای مشاغلی مانند اپراتور ماشین، قصاب، نجار و مهندس کامپیوتر می‌تواند خبر خوبی برای نیروی کاری ماهر در خارج از کشور باشد. با این حال، بیکاری در فرانسه بهتر از ده سال پیش شده است. اگر بتوانید شغلی در فرانسه پیدا کنید، مزایای اجتماعی خوبی را نیز دریافت خواهید کرد.

انواع ویزای کار فرانسه به شرح زیر است:

 • اگر اقامت شما در فرانسه کمتر از 90 روز باشد، ویزای کوتاه مدت برای مدت قرارداد کاری اعلام شده به شما اعطا می‌شود. شما باید قبل از تاریخ انقضای مندرج در ویزای خود فرانسه را ترک کنید.
 • اگر بیش از 90 روز در فرانسه کار کنید، ویزای بلند مدتی برای شما صادر می‌شود که عبارت “travailleur temporaire” (کارگر موقت) را نیز دارد.
 • اگر بیش از 12 ماه در فرانسه کار کنید، یک ویزای بلند مدت با اعتبار سه سال دریافت خواهید کرد که عبارت “Salarié détaché ICT” (کارمند فناوری اطلاعات و ارتباطات) را خواهد داشت. این مدت اعتبار از تاریخ ورود شما به فرانسه شروع می‌شود. ظرف دو ماه پس از ورود خود به فرانسه، باید برای یک مجوز اقامت چند ساله در ایستگاه پلیس محلی فرانسه درخواست خود را ارائه دهید.

مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج

مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج نیز امکان پذیر است. شما می‌توانید با ازدواج با یک شهروند یا مقیم فرانسه مجوز اقامت در فرانسه را دریافت کنید. برای مهاجرت از طریق ازدواج به فرانسه، ازدواج شما باید رسمی باشد. حداقل یکی از طرفین نیز باید از نظر مالی برای شروع زندگی و ارائه مدارکی که توانایی مالی خود را اثبات کنند، آماده باشند.

بهتر است بدانید به بهانه مهاجرت به فرانسه نمی‌توانید با یک ازدواج صوری اقدام کنید. یکسری شرایط وجود دارد که باید در این مسیر رعایت شوند.

در فرانسه ویزای نامزدی وجود ندارد. اگر همسر یک شهروند فرانسوی هستید، باید برای همسر خود درخواست ویزای فرانسه بدهید. سپس باید وضعیت تاهل خود و تابعیت فرانسوی همسرتان را ثابت کنید. پس از ورود به فرانسه، اگر بتوانید ثابت کنید که ازدواجتان جعلی نبوده، ویزای بلند مدت برای شما صادر می‌شود.

برای اخذ اقامت دائم فرانسه، فرد باید ثابت کند که چهار سال با شهروند فرانسوی زندگی کرده است. شرط لازم برای اخذ اقامت دائم فرانسه این است که با یک شهروند فرانسوی ازدواج کنید (در صورت ازدواج در خارج از کشور باید در دفتر ثبت احوال فرانسه ثبت شده باشند) و ثابت کنید که هنوز با هم هستید.

مهاجرت به فرانسه از طریق تولد

شرایط خاصی برای مهاجرت به فرانسه از طریق تولد وجود دارد. برای دریافت مجوز اقامت فرانسه از طریق تولد، حداقل یکی از والدین باید تابعیت فرانسه را داشته باشد. در صورتی که والدین کودک فرانسوی نباشند برای اخذ تابعیت فرانسه باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و از 11 سالگی به مدت 5 سال در فرانسه زندگی کرده باشید. معمولاً این پروسه 12 ماه طول می‌کشد.

اگر شخصی در سن 16 سالگی برای اقامت در فرانسه درخواست دهد، تابعیت او مربوط به کشوری است که والدین او فرانسوی بوده و کودک قبل از 1 ژانویه 1994 در فرانسه متولد شده باشد، شهروند فرانسه می‌شود.

اگر ملیت والدین از یک کشور فرانسوی زبان باشد، کودک ممکن است تحت شرایط خاصی تابعیت فرانسه را کسب کند.

فرزندان گردشگران یا سایر بازدیدکنندگان کوتاه مدت که در فرانسه متولد می‌شوند، تابعیت فرانسه را به دست نمی‌آورند. شرط اخذ اقامت فرانسه از طریق تولد این است که حداقل یکی از والدین اقامت دائم فرانسه را داشته باشد. از آنجایی که مهاجرت در دهه 1980 به یک موضوع سیاسی تبدیل شد، دولت فرانسه قوانینی را تصویب کرد که امکان اخذ تابعیت را محدود می‌کند.

برای اشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به فرانسه ادامه مقاله را مطالعه کنید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به فرانسه

در این قسمت شما را با 10 شرکت برتر مهاجرتی فرانسه آشنا می‌کنیم. در کشور چندین دفتر مهاجرت وجود دارد که از طریق آنها می‌توانید برای ورود به فرانسه اقدام کنید. ادامه این مقاله را بخوانید تا در مورد بهترین دفاتر مهاجرت به فرانسه بیشتر بدانید.

1. ریسا گروپ

شرکت مهاجرتی ریسا گروپ یک موسسه‌ی فعال در زمینه‌ی مهاجرت به آمریکا، کانادا، دومنیکا و کشورهای مختلف اروپایی می‌باشد که علاوه بر تهران، دارای دفاتر فعال و ثبت شده در کالیفرنیا امریکا و گوتنبرگ سوئد هم هست.

istockphoto-1396933001-612x612-1

این شرکت به دلیل کیفیت بالای خدمات و مشاوره‌ها به عنوان شرکت برگزیده‌ی مرداد 1402 توسط کارشناسان برتر ویزا انتخاب شده است.

2. موسسه مهاجرتی بین المللی دادگران حق و عدالت

موسسه مهاجرتی بین المللی دادگران حق و عدالت

موسسه مهاجرتی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بهترین دفاتر برای مهاجرت به فرانسه است. از طریق این موسسه مهاجرت می‌توانید ویزای کاری فرانسه را دریافت کنید.

این شرکت مهاجرتی برای سرمایه گذاری در فرانسه بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه می‌دهد تا مهاجرت آنها به فرانسه تسهیل شود.

این شرکت مهاجرتی در زمینه مهاجرت به فرانسه، ایتالیا و آلمان تخصص دارد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد سرمایه گذاری در این کشورها را دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری فرانسه، توصیه می‌کنیم با متخصصان این موسسه تماس بگیرید.

آدرس موسسه: خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین – پلاک 2880

شماره تلفن: 02143000071

3. موسسه مهاجرت صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرت صبا ویزا یکی از اولین موسساتی بوده است که خدمات مهاجرتی تحصیلی را به متقاضیان ارائه کرده است. از طریق این آژانس مهاجرت بسیاری از متقاضیان می‌توانند از طریق ویزای تحصیلی به این کشور زیبا مهاجرت کنند.

این موسسه مهاجرت بهترین فرصت برای شما و خانواده تان برای مهاجرت به این کشور زیبا در سریع‌ترین زمان و آسان‌ترین شکل ممکن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری فرانسه به شما توصیه می‌کنیم با کارشناسان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

4. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت به فرانسه به عنوان یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی پیشرو در کشور شناخته می‌شود.

این موسسه مهاجرتی متعهد است که وضعیت مهاجران را در اسرع وقت بررسی کرده و به مهاجرانی که قصد مهاجرت کاری به این کشور را دارند خدمات با کیفیت ارائه دهد.

ویژگی‌های موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ:

 • تجربه چندین ساله در زمینه ویزای کاری فرانسه.
 • اخذ جاب آفر از کارفرمایان فرانسوی.
 • دریافت پذیرش از بهترین دانشگاه‌های فرانسه.
 • انجام کلیه وظایف رسمی سفارت.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

5. موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات یکی از بهترین دفاتر مهاجرت است که به شما کمک می‌کند تا در فرانسه از طریق کار اقامت دریافت کنید. اگر قصد مهاجرت کاری به فرانسه را دارید با این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

این موسسه مهاجرت در سال‌های اخیر به موفقیت‌های زیادی بخصوص در زمینه مهاجرت به فرانسه دست یافته است. موسسه مهاجرتی آوات یکی از موفق‌ترین دفاتر مهاجرت در زمینه مهاجرت کاری به فرانسه است.

برای اطلاعات بیشتر با موسسه مهاجرت تماس بگیرید تا اطلاعات کامل و به روز در زمینه اخذ ویزای کاری فرانسه را دریافت کنید.

آدرس موسسه: تهران، پونک جنوبی، بلوار میرزابابایی

تلفن: 02143000445

اگر می‌خواهید در مورد 10 شرکت برتر مهاجرتی فرانسه بیشتر بدانید یا برای ویزای فرانسه اقدام کنید، لطفاً با کارشناسان برتر ویزا تماس بگیرید.

6. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی برای کسانی که می‌خواهند از طریق کاری و سرمایه گذاری به فرانسه مهاجرت کنند ایده آل است. این موسسه مهاجرت بهترین شرکت برای اخذ این انواع مجوز اقامت در فرانسه است.

آنها تمام راه‌های مختلف اخذ ویزای فرانسه از طریق سرمایه گذاری را می‌دانند و موفقیت‌های فراوانی را نیز در این زمینه کسب کرده اند. این شرکت مهاجرتی می‌تواند بهترین راهنمای شما باشد و کمک و پشتیبانی مستمر در اخذ ویزای فرانسه را به شما ارائه خواهند داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به فرانسه با ویزای کاری با متخصصین این موسسه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

آدرس موسسه: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

تلفن: 02191002412

7. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از بهترین گزینه های مهاجرتی برای مهاجرت می باشد.

این گروه مهاجرت بیش از 200 وکیل رسمی در سراسر جهان دارد و بسیاری را در سفر مهاجرتی به اروپا، آمریکا و کانادا همراهی می کند.

شما می توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا ارائه کرده ایم، با موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

8. موسسه مهاجرت اپلای تو

موسسه مهاجرت اپلای تو

به کسانی که مایل به مهاجرت به فرانسه از طریق دریافت ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری هستند با موسسه مهاجرت اپلای تو که یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین آژانس‌های مهاجرت در کشور است تماس بگیرند.

از طریق موسسه مهاجرت اپلای تو سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه را برای اخذ اقامت موقت و دائم در فرانسه، از طریق انواع ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری خواهید داشت.

یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرت اپلای تو این است که از مهاجران در تمام مراحل درخواست ویزا و مجوز اقامت در فرانسه حمایت می‌کند. این شرکت همچنین دارای وکلای مجرب در چندین شهر فرانسه است.

تلفن: 9099075305

9. موسسه مهاجرتی پارسیس

موسسه مهاجرتی پارسیس

این موسسه مهاجرتی تمامی الزامات و آخرین قوانین مربوط به مهاجرت کاری فرانسه را می‌داند و می‌تواند بهترین پیشنهادات کاری از کارفرمایان فرانسوی را به شما ارائه کند.

برای کار در شهرهای پاریس، لیون، نیس و یا تولوز توصیه می‌کنیم به این موسسه مهاجرتی رجوع کنید.

این دفتر همچنین مسائل پیچیده حقوقی مربوط به زندگی در فرانسه را به خوبی می‌داند و می‌تواند از طریق وکیلان مهاجرتی خود شما را در بسیاری از مسائل حقوقی راهنمایی کند.

آدرس موسسه: میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، روبروی خیابان نهم، پلاک 52، ساختمان گاندی، طبقه چهارم، واحد 66

تلفن: 02128425332

10. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر دارای یک تیم قوی از متخصصان است تا با کیفیت ترین خدمات مهاجرتی را برای متقاضیانی که از طریق خرید ملک و مستغلات درخواست ویزای فرانسه را می‌دهند، ارائه کند. این موسسه بهترین تیم وکلا و مشاوران را برای تسهیل مهاجرت  در اختیارتان قرار خواهد داد.

این موسسه مهاجرتی پرونده‌های موفق بسیاری دارد و از طریق موسسه مهاجرتی گو تو تی آر متقاضیان بسیاری پس از سرمایه گذاری، اقامت دائم فرانسه را دریافت کرده اند.

اگر می‌خواهید در مورد مهاجرت سرمایه گذاری به فرانسه بیشتر بدانید می‌توانید با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی گو تو تی آر:

 • سال‌ها تجربه در امر ویزای سرمایه گذاری فرانسه.
 • قیمت بسیار کمتر در مقایسه با سایر موسسات مهاجرتی
 • آشنایی خوب با قوانین تابعیت و اقامت فرانسه.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

11. موسسه مهاجرتی مهر آفرین

موسسه مهاجرتی مهر آفرین

موسسه مهاجرتی مهر آفرین یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های مهاجرتی در کشور است. این موسسه مهاجرت با کمک متخصصان مجرب خود می‌تواند بهترین مشاور شما برای رسیدن به اهداف مهاجرتیتان باشد.

اگر قصد تحصیل در شهرهایی مانند تولوز، پاریس، نیس، موناکو یا بوردو را دارید با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس حاصل فرمایید. این شرکت دارای وکلای واجد شرایط در بسیاری از دانشگاه‌های فرانسه می‌باشد.

از کلیه راه‌های اخذ ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری یا ازدواج در فرانسه در آکادمی مهاجرت گروه ثبتا مطلع شوید. این موسسه مهاجرت به تمامی ساکنان تهران و شهرستان‌ها خدمات مهاجرتی با کیفیت ارائه می‌کند.

مزایای موسسه مهاجرتی مهر آفرین:

 • اخذ پذیرش آسان و سریع از بهترین دانشگاه‌های فرانسه.
 • دریافت ویزا تحصیلی فرانسه در کمترین زمان ممکن.
 • مسترد هزینه‌ها در صورت عدم تایید ویزا.

آدرس موسسه: شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا۲، طبقه سوم واحد ۳۰۴

تلفن: ۹۰۰۰۳۰۳۱

در پایان

سوالی که امروزه در ذهن بسیاری از مهاجران وجود دارد این است که کدام کشور بهترین مکان برای کار، تحصیل و سرمایه گذاری است. برای پاسخ به این سوال، فرانسه را به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین کشورهای جهان معرفی می‌کنیم. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به فرانسه توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

چرا مهاجرت به فرانسه بسیار محبوب است؟

شرایط مساعد برای تحصیل آزاد در فرانسه، وجود بهترین دانشگاه‌های فرانسه و کوتاه‌ترین زمان ممکن برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه، این کشور را به مقصدی محبوب برای متقاضیان تبدیل کرده است.

بهترین راه برای مهاجرت به فرانسه چیست؟

آموزش. زیرا تحصیل در فرانسه رایگان است. تحصیل در فرانسه بدون مدرک زبان امکان پذیر است. با گذراندن دوره زبان می‌توانید مجوز اقامت فرانسه را دریافت کنید.

ارزان‌ترین راه مهاجرت به فرانسه چیست؟

مهاجرت از طریق ویزای کاری (پیشنهاد شغلی) ارزان‌تر از سایر روش‌های مهاجرت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا