logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

افراد خاص

بهترین شرکت مهاجرت افراد خاص یا ویزای تلنت 【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

ویزای افراد خاص، هنرمندان و ورزشکاران در آمریکا ویزای EB1 است که ایالات متحده آن را برای جذب افراد مشهور در نظر گرفته است. ما در این مقاله بررسی می‌کنیم که این نوع ویزا برای افراد ممتاز چیست؟ شانس موفقیت دریافت آن چقدر است و چقدر طول می‌کشد تا ویزای EB1 ایالات متحده را دریافت کنیم؟ اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت افراد خاص را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

مهاجرت افراد خاصی

این ویزا برای متقاضیان تمکن مالی دائم و ویزاهای ایالات متحده آمریکا یا EB-1A است. گرفتن این ویزا دارای امتیازات و شرایط درجه یک می‌باشد. متقاضیان این گونه مهاجرت نیازی به کارفرما یا شرکت آمریکایی ندارند و می‌توانند بدون نامه رسمی استخدام برای دریافت این ویزا اقدام کنند.

علاوه بر این، متقاضیان این ویزا باید با 10 مورد از موارد زیر آشنا شوند. به نوعی شما 3 مورد یا بیشتر از این موارد را باید داشته باشید کافی است. (اگر بیش از سه مورد از موارد فوق را داشته باشند، شانس بیشتری دارید)

شرایط مهاجرت افراد خاص

متقاضیان باید شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا را بررسی کنند که عبارتند از:

 • ارائه مدرکی مبنی بر جوایز محلی یا بین المللی
 • ارائه مدرکی مبنی بر وابستگی بین متقاضی ویزای آمریکا و نهادهای مربوطه
 • ذکر این نکته ضروری است که ارائه مدارک و مستندات مقالات و مطالب منتشر شده در مورد متقاضی در نشریات، شبکه‌های حرفه ای یا سایر رسانه‌های جمعی، که به صورت مکرر باشد نه موردی.
 • ارائه گواهی داوری یا تصمیم گیری در مورد متقاضی ویزای آمریکا، تصمیم گیری در مورد فعالیت دیگران در حوزه مورد درخواست، به این معنا که متقاضی شرایط محاکمه و داوری را احراز کرده باشد.
 • ارائه مدارک دال بر ارائه خدمات دانشگاهی، علمی، هنری، ورزشی، فرهنگی، تجاری یا مالی در زمینه مورد نیاز.
 • ارائه مدرکی دال بر تألیف مقالات علمی که در نشریات و رسانه‌های معتبر حرفه ای منتشر شده است.
 • ارائه مدارک مربوط به کارهای مکتوب یا اکتسابی انجام شده توسط متقاضی ویزای آمریکا در نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و همایش‌ها.
 • ارائه مدرک تصدی گری مدریتی بارز یا نقش کلیدی برای یک سازمان برجسته.

برای مثال، یک ورزشکار حرفه ای با قرارداد مدرکی ارائه دهد که او حقوق بالایی دریافت می‌کند و در این رشته درآمد بالایی نیز دارد.

اگر سرمایه گافی دارید یکی از بهترین کشور های جهان برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

شرایط لازم برای دریافت ویزای EB1 آمریکا

مهاجرت افراد خاص

دسته دوم متقاضیان و داوطلبان مهاجرت به آمریکا و دریافت ویزای EB1 برای دریافت گرین کارت، EB-1B یا EB-OR می‌باشد. برای دریافت این ویزا دو نوع مدرک برای دریافت این ویزا مورد نیاز می‌باشند یکی از دانشگاه‌های آمریکا و دیگری برای ورود به ایالات متحده آمریکا درخواست ویزا بکنند.

فرد باید نشان دهد که دارای 3 سال سابقه کار دانشگاهی معادل در رشته مورد نظر می‌باشد. ضمناً فراموش نکنید که برای برخورداری از امتیاز اخذ ویزای آمریکا، تمامی مدارکی که باید ارائه دهید باید بتواند ثابت کند که استعداد فوق العاده ای نسبت به همکلاسی های خود دارید. متقاضیان ویزای EB-OR باید شواهدی ارائه دهند که نشان دهد حداقل دو مورد از پنج معیار زیر را توانسته اند که کسب کنند.

 • گواهی معتبر شامل جایزه دستاورد برجسته برای متقاضیان ویزا ایالات متحده آمریکا.
 • ارائه مدرکی دال بر عضویت در سازمان‌هایی که به دستاوردهای مهم و برجسته نیاز دارند.
 • شواهدی که نشان دهد متقاضی ویزای آمریکا مقالاتی در مورد دستاوردهای علمی خود در زمینه مورد نظر نوشته و در مجلات حرفه ای منتشر کرده است.
 • ارائه شواهد دال بر پیشرفت تحصیلی و علمی در رشته مورد نظر.
 • شواهدی مبنی بر تألیف کتب یا مقالات علمی در زمینه خود (در یک مجله تحقیقاتی ردیف 1 با تیراژ جهانی).

شرایط اخذ ویزای افراد خاص (دسته سوم)

دسته سوم کاندیداهایی هستند که می‌خواهند برای یک شرکت یا سازمان آمریکایی کار کنند. در واقع این ویزاها زیرمجموعه ای از ویزای کار محسوب می‌شوند که شرایط و عناصری بسیار شبیه به شرکت‌های آمریکایی برای استخدام و به کارگیری یک فرد خارجی را دارند.

در خارج از ایالات متحده آمریکا، متقاضی باید اسنادی از رابطه بین فرد و شرکت ارائه دهد. وابستگی به معنای مشارکت افراد حقیقی در فعالیت‌ها به عنوان زیر گروه و عضو یا به عنوان مشارکت کننده یا مشابه است.

ویزا اساتید بازنشسته و محققان مشهور

به یاد داشته باشید که اساتید برجسته و دانشمندان بین المللی که به دلیل دستاوردهای علمی برجسته و ویژه خود در زمینه‌های خاص شناخته شده و دارای اعتبار هستند، می‌توانند با ویزای ویژه وارد ایالات متحده آمریکا شوند.

علاوه بر این، اساتید یا دانشگاهیان ممتاز باید حداقل 3 سال سابقه تحقیق و تدریس در زمینه‌های خاص دانشگاهی و علمی را داشته باشند. دانش پژوهان و پژوهشگرانی که به مدت یک ترم وارد ایالات متحده آمریکا شده اند، در یک یا چند دانشگاه یا سایر مؤسسات آموزش عالی به تدریس، تحقیق و سمت‌های فرهنگی مشغول بوده و به مدت 3 سال به طور تمام وقت در شرکت‌های خصوصی کار کرده باشند.

تجربه علمی و عملی در بخش سیستم آموزشی یا تحقیقاتی برای کسانی که این مدرک پیشرفته را دارند در نظر گرفته می‌شود. افراد و متقاضیان خارجی ممکن است واجد شرایط دریافت این ویزای کار ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته شوند اگر سابقه تدریس در کلاس یا تحقیقات ممتاز را داشته باشند.

نکاتی برای اخذ ویزا اساتید و محققین

لطفاً این را توجه گنید که بدون گزارش و گواهینامه بین المللی امکان کار وجود ندارد و نیازی به پیشنهاد شغلی نیست. افراد باید توانایی در حرفه خود را نشان دهند و شغل قابل توجهی داشته باشند. علاوه بر موارد فوق، اعتبارات اختصاصی در رشته‌های برجسته دانشگاهی و علمی مورد نیاز است.

همچنین متقاضیان باید پیشنهاد شغلی و اشتغال خود را نشان دهند. کارفرما همچنین باید آگهی را ضمیمه کند که شرایط استخدام و کار را به ویژه در حرفه تدریس یا تحقیقات علمی مشخص می‌کند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای استادان ممتاز

شواهد نشان می‌دهد یک استاد یا محقق در علم شناخته شده است، اگر شرایط ویژه ای را داشته باشد از جمله:

 • مدارکی از جوایز مهم یا جوایزی برای دستاوردهای برجسته.
 • مدرکی دال بر عضویت در انجمن‌های بین‌المللی و خودگردان که به مدرک موفقیت برجسته نیاز دارد.
 • ارائه شواهدی مبنی بر اینکه آثار دیگران در کتب خارجی و رشته‌های دانشگاهی در مجلات بین المللی و حرفه ای منتشر شده است.
 • ثبت سوابق و اسناد بر اساس شواهد شرکت و اقدام به عنوان عضو کمیته یا فرد.
 • ارائه مدرک و داوری برای قضاتی که در علم یا رشته مرتبط فعالیت می‌کنند و به دیگران ارائه می‌کنند.
 • مشارکت در کارهای علمی و پژوهشی در زمینه‌های مختلف.
 • نویسنده یک اثر علمی یا یک مقاله بین المللی (در یک مجله علمی معتبر) در زمینه مورد نظر.

وضعیت درآمد افراد خاص در آمریکا

اکنون که وضعیت مهاجرت افراد خاص را می‌دانیم، خوب است کمی از سطح درآمد این افراد در ایالات متحده آمریکا مطلع شویم.

از اساتید دانشگاه‌های آمریکا شروع کنیم. طبق آخرین آمار، متوسط درآمد سالانه اساتید کالج‌های آمریکایی حدود 146922 دلار است. همانطور که در جدول زیر مشاهده می‌کنید، این افراد حداقل حدود 77555 دلار در ایالات متحده آمریکا درآمد دارند که بالاترین ترین سطح به 216289 دلار است.

با این حال، سطوح درآمد از استادی به استاد دیگر متفاوت است و اساتید اقتصاد در ایالات متحده بالاترین پایه حقوق را دریافت می‌کنند، آنها در حدود 124900 دلار در سال درآمد دارند، همانطور که در جدول زیر نشان داده شده است.

از سوی دیگر، محققان در ایالات متحده آمریکا نیز از سطح درآمد خوبی برخوردار هستند. میانگین درآمد سالانه آنها حدود 83854 دلار است. حداقل درآمد سالانه نیز تقریباً 48948 دلار و حداکثر درآمد سالانه تقریباً به 139933 دلار آمریکا می‌رسد.

هزینه‌های زندگی در آمریکا

اگرچه ایالات متحده آمریکا کشوری با اقتصاد بسیار قوی، بازار کار و دانشگاه‌های درجه یک است، اما هزینه‌های زندگی در ایالات متحده بسیار بالا است.

در واقع، هزینه زندگی در شهرهای بزرگ آمریکا بین 1800 تا 2300 دلار در ماه متغیر است. جدول زیر قیمت برخی از کالاها در ایالات متحده و تجزیه و تحلیل دقیق‌تر را فهرست می‌کند:

کالاقیمت محصول
برای یک وعده غذایی در یک رستوران ارزان15 دلار
برای هر وعده غذایی در مک دونالد8 دلار
دلار برای هر بطری آب معدنی1.54 دلار
دلار برای هر بطری شیر0.84 دلار
قالب 500 گرمی نان2.70 دلار
1 کیلوگرم فیله مرغ8.87 دلار
بلیط ترانزیت2.50 دلار
اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه1340.1 دلار
اجاره ماهانه یک آپارتمان سه خوابه2155.3 دلار

این هزینه‌ها به عنوان راهنمایی برای متقاضیان است تا قبل از هر اقدامی در مورد ویزای افراد خاص اطلاعات لازم را کسب کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیت خود و کسب اطلاعات لازم می‌توانید با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی برتر ویزا در تماس باشید.

مهاجرت به آمریکا برای افراد خاص

مهاجرت به آمریکا برای افراد خاص

افراد زیادی هستند که به دنبال راه‌هایی برای مهاجرت به آمریکا برای کار و زندگی در این کشور هستند. مهاجرت به آمریکا بدون سرمایه گذاری یکی از روش‌های پرکاربرد برای برخی افراد است و این نوع مهاجرت به 4 نوع تقسیم می‌شود. افراد می‌توانند با ویزای EB1-A، EB1-B و EB2 گرین کارت آمریکا را دریافت کنند و به این کشور مهاجرت کنند.

این رویکرد برای کسانی مناسب است که می‌خواهند تحصیلات خود را توسعه و گسترش دهند و با موفقیت مدرک عالی بین المللی را به دست آورند. در این مقاله با جزئیات بیشتری توضیح می‌دهیم که چه کسانی می‌توانند این ویزاها را دریافت کنند، چه شرایطی برای دریافت آن‌ها وجود دارد و مهم‌ترین نکاتی که متقاضیان باید بدانند چیست.

انواع ویزای ایالات متحده آمریکا

برخی افراد می‌توانند با نوعی ویزا به آمریکا مهاجرت کنند. این افراد می‌توانند ویزای EB1-A، EB1-B، EB2 و O1 را دریافت کنند که هر کدام دارای فعالیت‌های خاصی هستند. از سال 2010، این ویزاها در ایالات متحده آمریکا به دو مرحله تقسیم شده است.

به این ترتیب ابتدا باید مطالب خود را به طور کامل و صحیح به سفارت تحویل دهید و سپس افسر ویزا در صورت نداشتن شرایط لازم یکی از این چهار نوع ویزا را با توجه به صلاحیت شما در اختیارتان قرار می‌دهد.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت افراد خاص ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت افراد خاص

در این قسمت شما را با بهترین دفاتر مهاجرت برای افراد خاص آشنا می‌کنیم. موسسات مهاجرتی بسیار زیادی در این کشور وجود دارد که با آشنایی با آنها می‌توانید مسیر مهاجرت خود را بهتر مشخص کنید.

2. مؤسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

مؤسسه مهاجرتی سروش سعادت از بدو تاسیس مهاجران بسیاری را به کشورهای بسیاری از طریق توانایی‌های ویژه فرستاده است. این مؤسسه مهاجرتی برای دریافت ویزای افراد خاص بسیار توانا است. این مؤسسه در انواع دیگر ویزا مانند ویزای ازدواج، کار، تحصیل و ثبت شرکت نیز فعالیت می‌کند.

مؤسسه مهاجرت سروش سعادت می‌تواند برای مهاجرت شما اگر استعداد یا شرایط ویژه ای دارد بهترین موسسه ممکن باشد. توصیه می‌کنیم برای درخواست ویزای افراد خاص در اروپا و آمریکا برای خود و فرزندانتان به این موسسه مهاجرتی مراجعه کنید.

آدرس مؤسسه: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

شماره تلفن:  91003232-021

3. مؤسسه مهاجرتی بین المللی راد

موسسه مهاجرتی بین المللی راد

مؤسسه مهاجرتی بین المللی راد یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرت در کانادا و آمریکا برای صدور ویزا افراد خاص می‌باشد. با خدمات مؤسسه مهاجرتی بین المللی راد می‌توانید ویزای خود را در سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه ممکن دریافت کنید.

یکی از مزایای موسسه مهاجرتی بین المللی راد مشاوره رایگان با متخصصان کار آشنا است. این آژانس محبوب‌ترین آژانس مهاجرتی برای مهاجرت می‌باشد در داخل کشور می‌باشد.

شماره تلفن: 02144124815

4. مؤسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

"</p

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ یکی از بهترین دفاتر مهاجرت برای دریافت ویزای افراد خاص در آمریکا است و همچنان با سال‌ها تجریه تبدیل به یکی از موفق‌ترین دفاتر مهاجرت افراد خاص تبدیل شده است.

این موسسه مهاجرتی نیازهای مهاجرتی را از بدو ورود مشخص می‌کند و سعی می‌کند در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را با کیفیتی بالا ارائه کند.

مزایای موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ:

از مهم‌ترین مزایای موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ می‌توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

 • سال‌ها تجربه مهاجرت برای افراد خاص.
 • انجام تمامی مراحل قانونی مهاجرت تا دریافت اقامت دائم در کشور مورد نظر.
 • انجام کلیه مراحل رسمی سفارت

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

5. مؤسسه مهاجرت اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی دیگر از آژانس‌های مهاجرتی مهم برای اخذ ویزا افراد خاص می‌باشد. این آژانس با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین کمک را به شما در دستیابی به اهداف مهاجرتی شما بدهد.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود ارائه می‌دهد. کارشناسان مهاجرت تمام راه‌های ممکن برای گرفتن ویزای افراد نخبه و ویژه را می‌دانند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیت بالا را به ساکنین تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌کند.

مزایای موسسه مهاجرتی اصطهباناتی:

از مهم‌ترین مزایای موسسه مهاجرتی اصطهباناتی می‌توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم.

 • مهاجرت به بهترین کشورهای جهان از طریق ویزای الیت.
 • همراهی مهاجرین در تمامی مراحل اخذ ویزا و سفر.
 • در صورت عدم تایید ویزا، هزینه‌های مشتری بازپرداخت می‌شود.

شماره تلفن:  02191017272

6. مؤسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

مؤسسه مهاجرتی صبا ویزا از راه‌های مختلف اخذ ویزا از طریق مهاجرت آگاه است. این اداره مهاجرت مشاوره آگاهانه و پشتیبانی مداوم برای دریافت ویزا افراد خاص را در بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا و کانادا ارائه می‌دهد.

موسسه مهاجرتی صبا ویزا دارای وکلای متخصص و مجربی است که تحقیقات و دانش گسترده آنها می‌تواند برای شما در فرآیند مهاجرت بسیار ارزشمند باشد.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

شماره تلفن:  ۰۲۱۵۸۴۱۶

7. مؤسسه مهاجرتی آریانا پارس

موسسه مهاجرتی آریانا پارس

موسسه مهاجرتی آریانا پارس به شما کمک می‌کند تا با استعداد خاص خود به راحتی به اروپا و آمریکا مهاجرت کنید. این اداره مهاجرت می‌تواند در تمامی مراحل مهاجرت به شما کمک کند تا مهاجرت آسان داشته و اقامت کشور مورد نظر خود را نیز دریافت کنید.

این آژانس مهاجرتی متخصص مهاجرت به آمریکا با ویزای الیت است و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای الیت، توصیه می‌کنیم به این موسسه مهاجرت مراجعه کنید.

آدرس: اتوبان ستاری بلوار لاله شرقی بلوار شاهین جنوبی نرسیده به همت پلاک ۵۵ واحد ۳

شماره تلفن: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

8. مؤسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر از یک تیم بسیار قوی تشکیل شده است که بهترین خدمات ممکن را به متقاضیان درخواست ویزای افراد خاص ارائه می‌دهد.

این اداره مهاجرت توسط تیمی متشکل از وکلا و مشاوران مجرب و با استعداد تشکیل شده است که می‌توانند به شما در اخذ ویزا کمک کننده باشد.

مزایای موسسه مهاجرتی حامی مهاجر:

 • سال‌ها تجربه در امر مهاجرت و اخذ ویزای افراد خاص
 • قیمت‌های بسیار مناسب و مطبوع نسبت به سایر دفاتر مهاجرتی
 • انجام 0 تا 100 دریافت اقامت و شهروندی در کشور مورد نظر

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

شماره تلفن: 02149078

9. مؤسسه مهاجرتی ویزا گرد

موسسه مهاجرتی ویزاگرد

موسسه مهاجرتی ویزا گرد دارای سال‌ها تجربه در زمینه اخذ ویزا افراد خاص می‌باشد. برای درخواست ویزای سوئد، آمریکا و کانادا یا سایر کشورهای جهان از طریق توانایی خاص با این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

این اداره مهاجرت تمامی شرایط مهاجرت را در نظر گرفته و بهترین راه حل را در اختیار شما قرار می‌دهد. لطفاً برای اخذ اقامت کشوری که می‌خواهید دریافت کنید، با کارشناسان این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

علاوه بر این، آژانس به طور کامل از قوانین پیچیده و فرآیندهای مهاجرتی افراد خاص در اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا آشنا است. ما بهترین اقامت ممکن را برای فرزند شما در این موسسه فراهم خواهیم کرد.

آدرس موسسه: شیراز, خیابان جهاد و سازندگی, نبش خیابان سروناز, ویزاگرد

شماره تلفن: ۰۷۱۳۲۲۷۰۰۰۸

10. مؤسسه مهاجرت ایساتیس

موسسه مهاجرت ایساتیس

موسسه مهاجرت ایساتیس یکی از بهترین موسساتی است که می‌تواند راهنمای خوبی برای اخذ ویزای مهاجرتی افراد خاص در اتحادیه اروپا و کانادا باشد.

در سال‌های اخیر این اداره مهاجرت به یک مرجع عالی برای بسیاری از افرادی تبدیل شده است که مایل هستند برای دریافت ویزای خود از طریق شرایط ویژه خود مهاجرت کنند.

این اداره مهاجرت به لطف وکلای حرفه ای و مجرب، گام‌های بلندی در زمینه صدور ویزای مهاجرتی برای افراد خاص برداشته است.

آدرس موسسه: خیابان جردن، بلوار صبا، پلاک 2

شماره تلفن: 02191006998

11. مؤسسه مهاجرتی اودیسه

موسسه مهاجرتی اودیسه

مؤسسه مهاجرتی اودیسه یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی در زمینه مهاجرت به خارج از کشور از طریق فعالیت‌های علمی و فرهنگی می‌باشد. این دفتر مهاجرتی از بدو تاسیسی با درک تمامی جوانب مهاجرت از طریق ویزای افراد خاص به مرجع عالی برای کسانی تبدیل شد که قصد داشتند با توانایی‌های ویژه خود به آمریکا و یا اتحادیه اروپا مهاجرت کنند.

این آژانس مهاجرتی در سال‌های اخیر موفقیت‌های بسیار زیادی در زمینه مهاجرت کسب کرده و به یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی در این زمینه نیز تبدیل شده است..

اگر قصد مهاجرت با ویزای الیت به آمریکا و کانادا دارید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید تا آنها شما را در جریان آخرین و بهترین شرایط دریافت ویزای افراد خاص قرار دهند.

آدرس موسسه: شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش خیابان درختی، کوچه عماد خراسانی، پلاک ۲، طبقه ۴، شرکت ادیسه

شماره تلفن: ۰۲۱۸۷۱۶۳۰۰۰

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ ویزا و مهاجرت افراد خاص می‌توانید با کارشناسان ویزای برتر در تماس باشید.

در آخر

در این مقاله مهاجرتی دریافت ویزای افراد خاص را به شما تا حد امکان توضیح دادیم. ما همچنین 10 شرکت برتر مهاجرت افراد خاص را به شما معرفی کردیم. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت افراد خاص توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

برای برخی، مهم‌ترین امتیاز ویزا به تعداد مقالات منتشر شده، توصیه نامه‌ها و کار شخصی مربوط می‌شود. به این ترتیب برای انواع ویزا تعداد مدارک ثابتی برای ارائه وجود ندارد.

اگر قصد دارید ویزای خود را با ارسال یک توصیه نامه تقویت کنید، باید این توصیه نامه از فردی با رتبه علمی بسیار بالا، هم سطح یا بالاتر از شما باشد. اما باید گفت در مورد مشاغل نه تنها عنوان شغلی بلکه شرح شغل نیز مهم است و باید نشان دهد که شما قادر هستید در سیاست گذاری و تصمیم گیری‌های سازمان مربوطه نقش فعالی داشته باشید.

سوالات متداول برای مهاجرت افراد خاص

چگونه رزومه خود را برای ویزای خصوصی آمریکا بهبود دهیم؟

مدارک مهم‌ترین بخش ویزا هستند. بنابراین، شما باید اسناد و مدارک قوی و قابل اعتماد ارائه دهید.

چه زمانی برای اقدام ویزای الیت آمریکا مناسب است؟

محدودیت زمانی خاصی برای درخواست این نوع ویزا وجود ندارد. بهترین زمان درخواست با توجه به اموال شخصی، سابقه کار، سطح تحصیلات و سایر شرایط تعیین می‌شود.

ساده‌ترین راه برای مهاجرت افراد خاص چیست؟

ساده‌ترین نوع برای مهاجرت افراد خاص به ترتیب ویزای O1، EB2، EB1-B و سپس EB1-A می‌باشد. با این حال، از آنجایی که ویزای O1 موقت است، ویزای EB2 توصیه می‌شود.

ویزای EB-1 آمریکا نیاز به اسپانسر دارد؟

ویزای EB-1A نیاز ندارد اما ویزای EB-1B نیاز به اسپانسر دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی