logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

تولد

بهترین شرکت مهاجرت از طریق تولد فرزند【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

بعد از تولد فرزند در چه کشورهایی می توان اقامت دریافت کرد؟ کشورهای دریافت اقامت از طریق تابعیت خونی کدامند؟ کدام کشورها از طریق تابعیت خاک اقامت می دهند؟ چگونه پس از تولد فرزند اجازه اقامت دریافت کنیم؟ مهاجرت از طریق فرزند چگونه است؟ اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق تولد فرزند را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

در قسمت اول این مقاله نگاهی دقیق به مسائل فوق و هر آنچه که در رابطه با مهاجرت از طریق تولد فرزند است خواهیم داشت. در قسمت دوم این مقاله نیز 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق تولد فرزند را به شما معرفی خواهیم کرد.

بدین منظور اگر قصد دارید که اطلاعات کاملی را در مورد مهاجرت از طریق فرزند و شرکت های برتر در این مورد پیدا کنید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

فهرست مطالب

بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق تولد

در سال های اخیر مشکل مهاجرت از طریق تولد فرزند توجه زیادی را به خود جلب کرده است. برای بسیاری از افراد، این نوع مهاجرت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. اگر می خواهید فرزند شما تابعیت کشور دیگری را داشته باشد، باید به کشور دیگری سفر کنید. در خیلی از کشور ها این امکان برای والدین کودک وجود دارد که مجوز اقامت در کشور محل تولد فرزند خود را نیز دریافت کنند.

از این نظر، اقامت ها به دو دسته تقسیم می شوند: یکی بر اساس اصل خون، و دیگری بر اساس اصل خاک. در ادامه به معرفی تابعیت خاکی و تابعیت خونی می پردازیم و سپس در مورد نحوه مهاجرت از طریق تولد فرزند به کشورهای مختلف صحبت می کنیم.

کشور های تابعیت خونی

مهاجرت از طریق تولد فرزند

این اصل در اکثر کشورهای جهان رعایت می شود. اگر کشوری به اصل خون پایبند باشد، فرزندانی که در آن کشور متولد می شوند تابعیت والدین خود را به ارث می برند نه کشور محل تولد!

برخی از کشورها حتی اگر یکی از والدین تابعیت محلی داشته باشد، تابعیت یکسانی را به کودک اعطا می کنند، اما برخی دیگر سخت‌گیرانه‌تر عمل می‌کنند و تنها در صورتی به کودک شهروندی می دهند که هر دو والدین تابعیت محلی دریافت کرده باشند.

همه کشورهای اروپایی از قانون خون یا ترکیبی از قانون خاک و خون استفاده می‌کنند.

در این کشورها، مهاجرت از طریق تولد به طور کلی پیشنهاد نمی‌شود، زیرا تابعیت از طریق تولد تضمین نشده است.

کشور های تابعیت خاکی

اقامت در کشوری دیگر با تولد فرزند تصمیم مهمی است که آینده فرزند شما را تغییر خواهد داد.

اگر قصد دارید فرزندتان در بدو تولد تابعیت کشور دیگری را به دست آورد، باید فرزندی را در کشوری به دنیا بیاورید که در بدو تولد مجوز اقامت صادر می‌کند. طبق این قانون، در کشوری که تابعیت خاکی دارد، هرکسی که در مرز و در داخل خاک کشور مورد نظر بر طبق این اصل متولد شود، تابعیت آن کشور را کسب کرده و عملاً تابعیت آن کشور را می‌تواند بدست آورد.

کانادا و ایالات متحده آمریکا معدود کشورهای توسعه یافته‌ای هستند که اصل خاک را قبول دارند. کشورهای دیگری مانند مکزیک، آرژانتین، شیلی، برزیل و … نیز از اصل خاک پیروی می کنند.

کشورهای اروپایی در گذشته و تا سال 2004 از اصل خاک استفاده می‌کردند، اما با افزایش مهاجرت برای فرزند‌دار شدن، این قانون لغو شد. این اصل را در مجموع 30 کشور در سراسر جهان دنبال می‌کنند. لازم به ذکر است که برخی از کشورهای دیگر نیز از این اصل پیروی می‌کنند، اما شرایط خاص آنها گاهی پیچیده است و مهاجرت از طریق تولد توصیه نمی‌شود.

اقامت ترکیه از طریق تولد فرزند

ترکیه مانند بسیاری از کشورها به اصل خون اعتقاد دارد. همچنین در صورتی تابعیت ترکیه را می توانید کسب کنید که مادر یا پدر شما تابعیت ترکیه را داشته باشد.

با این حال، تحت شرایط خاصی، فرد می‌تواند شهروند ترکیه شود. در اینجا به برخی از این شرایط اشاره می‌کنیم:

 • بتوانید ترکی را روان و راحت صحبت کنید.
 • باید حداقل 5 سال در ترکیه اقامت داشته باشید تا بتوانید برای تابعیت ترکیه درخواست خود را ارائه کنید.
 • اعمال شما تهدیدی برای کشور ترکیه نباشد.
 • دولت ترکیه باید اطمینان حاصل کند که یک فرد توانایی پرداخت هزینه‌هایش را دارد.

مهاجرت از طریق تولد فرزند به ترکیه، بسیار گزینه مناسبی برای ایرانیان می باشد زیرا ترکیه بسیار به ایران نزدیک است و فرهنگ مردم آن کشور به ما بسیار نزدیک است.

اقامت دبی از طریق تولد فرزند

امارات نیز به اصل خون پایبند است، تولد فرزند در این کشور لزوماً شما را شهروند نمی کند، مهاجرت پس از تولد فرزند توصیه نمی‌شود. دولت امارات به کودکانی که والدین آنها حداقل شهروند اماراتی دارند، شهروندی این کشور را می‌دهد.

اگر پدر شهروند امارات باشد، فرزند می تواند به راحتی تابعیت امارات متحده عربی را دریافت کند، اما تنها در صورتی که مادر شهروند امارات باشد، کودک می‌تواند تحت شرایط خاصی تابعیت و اجازه اقامت در این کشور را اخذ کند.

اقامت هلند از طریق تولد فرزند

از آنجایی که هلند نیز از اصل و نسب پیروی می‌کند، مهاجرت به این کشور در حین داشتن فرزند برای اخذ تابعیت بی‌فایده است. تولد فرزند در هلند فقط روند اخذ اقامت برای وی و والدینش را تسهیل می‌کند.

اگر یک مرد هلندی و یک زن غیر هلندی صاحب فرزند شوند، در صورتی که پدر قیم باشد، به کودک تابعیت هلندی داده می‌شود.

اقامت سوئد از طریق تولد فرزند

داشتن فرزند و مهاجرت به سوئد فرآیندی پیچیده و خسته‌کننده است و این کشور به قوانین خون احترام می‌گذارد. اگر فردی پس از آوریل 2015 متولد شده باشد و یکی از والدین او شهروند سوئد باشد، شهروند این کشور می شود و محل تولد تأثیری بر شهروندی وی ندارد.

اقامت آلمان از طریق تولد فرزند

اقامت آلمان از طریق تولد فرزند

مهاجرت از طریق فرزند به آلمان می‌تواند گزینه خوبی باشد چرا که این کشور فرصت‌های زیادی برای زنان باردار، والدین و حتی برای خود کودک در نظر گرفته است. حتی اگر بیمه داشته باشید، اکثر هزینه های زایمان در آلمان توسط دولت پوشش داده می شود.

آلمان از هر دو قانون خاک و خون با هم تبعیت می کند تا در موارد خاص و شرایط استثنایی، متولد شدن در خاک آلمان بتواند اقامت و شهروندی را به همراه داشته باشد.

برای اینکه کودک بتواند تابعیت آلمان را کسب کند، باید یکی از شرایط زیر را داشته باشد:

 • یکی از والدین یا هر دو باید دارای اقامت دائم آلمان باشند.
 • یک یا هر دو والدین حداقل 8 سال باید در آلمان اقامت داشته باشند (دوره پناهندگی نیز جزء همون هشت سال محاسبه می شود.)

البته فرزندانی که قبل از 23 سالگی به دنیا می‌‌آیند باید دارای شرایط خاصی باشند تا تابعیت آنها لغو نشود. یک فرد باید حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشد.

 • حداقل 6 سال در یک مدرسه آلمانی تحصیل کرده باشد.
 • از مدرسه آلمانی فارغ التحصیل شده باشد.
 • در یکی از دوره های برگزار شده توسط خود آلمان شرکت کرده باشد.
 • حداقل 8 سال تا 21 سالگی را در آلمان اقامت داشته باشد.

آلمان بهترین کشور برای مهاجرت می باشد ما این کشور را به شما قویا پیشنهاد می‌کنیم. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این مورد مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به آلمان را مطالعه کنید.

اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند

ایالات متحده آمریکا یکی از کشورهایی است که به اصل خاک عمل می کند، با شرایط ایده آل این کشور برای تولد فرزندان، یکی از بهترین کشورهای جهان برای اقامت است.

ملیت والدینی که تابعیت این کشور را کسب می کنند، صرف نظر از اینکه کودک در ایالات متحده متولد شده باشد یا نه از تمام حقوق یک شهروند آمریکایی برخوردار خواهند شد. علاوه بر این، تا زمانی که او 21 ساله شود، والدینش می‌توانند مجوز اقامت آمریکا را دریافت کنند.

بنابراین اگر بعد از فرزند دار شدن به مهاجرت فکر می‌کنید، منصفانه است که بگوییم ایالات متحده آمریکا انتخاب هوشمندانه‌ای است.

هزینه تولد فرزند در آمریکا

هزینه زایمان در ایالات متحده آمریکا بسته به ایالتی که قصد زایمان دارید متفاوت است. به طور معمول، برای رفع این مشکل می توانید بین 35000 تا 55000 دلار هزینه کنید. البته در صورت داشتن بیمه هزینه های شما نصف می‌شود.

 • محل سکونت والدین پس از تولد فرزند
 • بهترین کشورها برای فرزند دار شدن

اقامت استرالیا از طریق تولد فرزند

استرالیا همچنین قوانین خونی دارد و فرزند متولد شده در این کشور تنها در صورتی می تواند تابعیت استرالیا را دریافت کند که یکی از والدین یا هر دو شهروند استرالیا باشند.

اگر کودکی پس از تولد به استرالیا مهاجرت کند، اگر یکی از والدین کودک یا هر دو اقامت دائمی داشته باشند، فرزند آنها پس از تولد تابعیت استرالیایی را می‌توانند دریافت کنند.

اخذ تابعیت استرالیا برای فرزندی که از والدین غیراسترالیایی و بدون اقامت دائم متولد می‌شود، بسیار دشوار و زمان بر است. کودکان تنها در صورتی می توانند تابعیت استرالیا را دریافت کنند که حداقل 10 سال در این کشور اقامت داشته باشند.

اقامت کانادا از طریق تولد فرزند

برای کسانی که می خواهند فرزندان خود را شهروند خارجی کنند، کانادا ممکن است بهترین کشور باشد.

قوانین خاک کانادا این کشور را به زادگاه بسیاری از کودکان مهاجر تبدیل کرده است. هر فردی که در کانادا متولد شود، صرف نظر از ملیت و تابعیت والدین خود، در بدو تولد تابعیت کانادا را دریافت می‌کند و شهروند کانادا محسوب می‌شود.

علیرغم وجود فرزند، والدین اجازه اقامت و شهروندی کانادا را دریافت نمی‌کنند. البته می توانند منتظر بمانند تا فرزند 18 ساله شود تا حامی مالی آنها شود و اجازه اقامت بگیرند.

هزینه زایمان در کانادا

بسته به استان، نوع بیمه ای که برای تولد کودک انتخاب می‌شود و نحوه زایمان، هزینه فرزند دار شدن در کانادا از حدود 5000 تا 25000 دلار متغیر است.

جدول زیر هزینه تقریبی داشتن فرزند در کانادا را نشان می دهد.

نوعهزینه با بیمههزینه بدون بیمه
سزارین0-100010000-12000
زایمان طبیعی0-10005000-8000
زایمان در منزل با ماما900-25002500
معاینه قبل از تولد0120
سونوگرافی0-350350-550

 

مزایای فرزند دار شدن در کانادا

شرایط زایمان در کانادا بسیار مساعد است که شامل امتیازات و مزایای بسیاری می‌باشد. از جمله آنها عبارتند از:

 • فرصت حمایت از کودک برای والدین بالای 18 سال
 • پس از تولد فرزند، پاسپورت کانادایی را بدون قید و شرط دریافت کنید
 • بیمه بخشی از هزینه های فرزند دار شدن را پوشش می دهد
 • حق تحصیل رایگان نوزادان
 • این احتمال وجود دارد که یکی از والدین تا زمانی که کودک دانشجو شود در کانادا بماند.

بنابراین، مهاجرت به کانادا با کودکان ممکن است یکی از بهترین گزینه‌ها باشد.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق تولد فرزند ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق تولد فرزند

در این قسمت شما را با بهترین دفاتر مهاجرت از طریق تولد فرزند آشنا می کنیم. خدمات مهاجرتی مختلفی در کشور وجود دارد و شما می توانید با آشنایی با مراجع مختلف تصمیم بهتری در مورد مسیر مهاجرت خود از طریق تولد فرزند بگیرید.

1. مؤسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

مؤسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت دارای سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق تولد فرزند به کشور های بسیاری می باشد. این آژانس مهاجرتی به انواع دیگر ویزاها مانند مهاجرت از طریق ازدواج، کار، ثبت کسب و کار نیز مشرف است.

مؤسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت می تواند از طریق تولد، اقامت فرزند شما را در سریع ترین زمان ممکن اخذ کند. توصیه می کنیم برای دریافت ویزای فرزند خود در کشور های اروپایی و آمریکایی به آکادمی مهاجرت ویزا گارد مراجعه کنید.

آدرس مؤسسه: تهران، خیابان ميرداماد، ميدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

شماره تلفن: 02191003232

2. مؤسسه مهاجرتی آتلانتیک 724

موسسه مهاجرتی آتلانتیک 724

مؤسسه مهاجرتی آتلانتیک 724 یکی از معتبرترین و قانونی ترین دفاتر مهاجرت برای صدور ویزا از طریق تولد فرزند در کانادا و استرالیا است. با خدمات مؤسسه مهاجرتی آتلانتیک 724 می توانید ویزای فرزند خود را در سریع ترین زمان ممکن و با خیال راحت دریافت کنید.

یکی از مزایای مؤسسه مهاجرتی آتلانتیک 724، مشاوره رایگان با متخصص از طریق تولد فرزند در کشور کانادا است. این آژانس محبوب ترین آژانس مهاجرتی از طریق تولد فرزند برای مهاجرت به این کشور می باشد.

آدرس مؤسسه:  دفتر تهران: ملاصدرا، شیراز جنوبی، گرمسار شرقی، پلاک 26، طبقه 5

شماره تلفن: 2191076585

3. مؤسسه مهاجرت ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

مؤسسه مهاجرتی گروه ثبتا با تلاش مستمر یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی برای صدور ویزا از طریق تولد فرزند می‌باشد.

آژانس مهاجرتی گروه ثبتا با شناسایی نیازهای متقاضیان در زمینه مهاجرت از طریق تولد فرزندان تلاش می‌کند تا خدمات مناسب و با کیفیت را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه دهد.

ویژگی های آکادمی مهاجرتی ثبتا گروپ:

 • سالها تجربه مهاجرت از طریق تولد فرزند.
 • انجام تمام مراحل قانونی برای مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا.
 • انجام تمام مراحل رسمی سفارت

آدرس مؤسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

3. مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی دیگر از آژانس های مهم مهاجرتی برای دریافت ویزا از طریق تولد فرزند است. این آژانس با کمک متخصصان مجرب می تواند بهترین دستیار شما در دستیابی به اهداف مهاجرتی شما در کشور استرالیا باشد.

مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان ارائه می‌دهد. متخصصان مهاجرت تمام راه‌های ممکن برای گرفتن پاسپورت فرزند شما را می‌دانند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی:

 • مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا از طریق تولد فرزند مانند استرالیا
 • همراهی مهاجران در تمامی مراحل اخذ ویزا و سفر
 • مسترد هزینه های وکالت به مشتری در صورت عدم تایید ویزا

شماره تلفن: 2191076585

4. مؤسسه پارس مهاجرت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

مؤسسه پارس مهاجرت با روش های مختلف اخذ ویزا از طریق مهاجرت آشنا می‌باشد. این اداره مهاجرت مشاوره آگاهانه و پشتیبانی مداوم در زمینه دریافت ویزا از طریق تولد فرزند در بسیاری از کشورهای جهان مانند برزیل و کشور‌های آمریکای جنوبی را ارائه می‌دهد.

مؤسسه پارس مهاجرت دارای کارشناسان و وکلای مجربی است که تحقیقات و دانش گسترده آنها می‌تواند به شما در روند مهاجرت ارزشمند باشد.

آدرس مؤسسه: تهران، خیابان ميرداماد، ميدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

شماره تلفن: 91003232-021

5. مؤسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر

موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر

مؤسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر با هزاران پرونده موفق، می تواند به شما در مهاجرت بی‌عیب و نقص از طریق تولد فرزند در اروپا و ایالات متحده آمریکا نتیجه بخش باشد. این اداره مهاجرت می تواند در تمامی مراحل مهاجرت به شما کمک کند تا از طریق تولد فرزند به آمریکا مهاجرت کنید.

این اداره مهاجرت متخصص در مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای تولد فرزند است و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت به این کشور را دارند. توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای همسر به این اداره مهاجرت مراجعه کنید.

آدرس: فرشته – خ بیدار – تقاطع مریم غربی و بلوار نلسون ماندلا – پلاک ۳۳ – مجتمع نماد الهیه – طبقه ۴ – واحد ۴۰۸

شماره تلفن: 02122041283

6. مؤسسه مهاجرتی گوتوتی‌آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

مؤسسه مهاجرتی گوتوتی‌آر یک تیم بسیار قوی برای ارائه بهترین خدمات ممکن به متقاضیان ویزای تولد فرزند در کشور فرانسه است.

این مؤسسه مهاجرتی توسط تیمی از وکلا و مشاوران مجرب و با استعداد اداره می‌شود که می توانند به شما در دریافت ویزای خود از طریق تولد فرزند بسیار کمک کننده باشد.

مزایای آکادمی مهاجرت مؤسسه مهاجرتی گوتوتی‌آر:

 • تجربه چندین ساله مهاجرت و اخذ ویزا از طریق تولد فرزند
 • قیمت های بسیار معقولانه نسبت به سایر دفاتر مهاجرتی
 • انجام مراحل 0 تا 100 برای دریافت از طریق تولد فرزند

آدرس مؤسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تلفن: 02143000021

7. مؤسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی

آکادمی مهاجرتی رجبی دارای سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزا از طریق تولد فرزند از طریق راه‌های قانونی می باشد. برای درخواست ویزای سوئد و کانادا از طریق تولد فرزند یا سایر کشورهای جهان با این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

این اداره مهاجرت تمامی شرایط مهاجرت را در نظر می‌گیرد و بهترین راه حل را به شما ارائه می دهد. برای اخذ اقامت کشوری که می‌خواهید از طریق تولد فرزند بدست آورید با این موسسه مهاجرتی در تماس باشید.

اگر به فکر گرفتن اقامت کشور سوئد و کانادا از طریق تولد فرزند هستید با کارشناسان این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

علاوه بر این، این آژانس به طور کامل از قوانین و فرآیندهای پیچیده مهاجرت از طریق تولد فرزند در اتحادیه اروپا و قاره آمریکا که به صورت روزانه تغییر می‌کند آشنا می باشد. بهترین راه برای دریافت اقامت از طریق تولد فرزند این مؤسسه را به شما پیشنهاد می کنیم.

آدرس: تهران، بلوار میرداماد ، پلاک 183

شماره تلفن: 02126409491

8. مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا یکی از بهترین آژانس‌هایی است که می تواند راهنمای خوبی برای شما برای دریافت ویزای مهاجرت از طریق تولد فرزند در کانادا باشد. برای حل مشکلات مهاجرت خود از طریق تولد فرزند با این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

در سال های اخیر، این اداره مهاجرت به یک مرجع عالی برای بسیاری از افرادی تبدیل شده است که قصد دارند در زمینه مهاجرت و شهروندی از طریق تولد فرزند به کانادا مهاجرت کنند.

این آژانس مهاجرتی با داشتن وکلای حرفه ای و مجرب در زمینه صدور ویزای مهاجرتی از طریق تولد فرزند پیشرفت های زیادی را داشته است.

آدرس مؤسسه: خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین – پلاک 2880

شماره تلفن: 02143000071

9. مؤسسه مهاجرتی اودیسه

موسسه مهاجرتی اودیسه

مؤسسه مهاجرتی اودیسه یکی دیگر از بهترین مؤسسات مهاجرتی می‌باشد که در زمینه مهاجرت از طریق تولد فرزند در خارج از کشور فعالیت می‌کند. این مؤسسه مهاجرتی به تمامی قوانین مهاجرت از طریق تولد فرزند آشنا است و می‌تواند به شما برای مهاجرت راحت و امن راهنما باشد.

این مؤسسه مهاجرتی توانسته است که در سالهای اخیر موفقیت‌های بسیار مهمی را در مورد مهاجرت از طریق فرزند کسب کند و به یکی از بهترین مؤسسات کشور برای مهاجرت از طریق تولد فرزند تبدیل شود.

اگر قصد مهاجرت به کشور های برزیل، اروگوئه، کانادا، پاراگوئه، آمریکا و کانادا را دارید با کارشناسان این مؤسسه مهاجرتی در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین قوانین مهاجرتی در این کشور ها قرار دهند.

آدرس مؤسسه: آدرس: شهرک غرب- بلوار دادمان- نبش خیابان درختی- کوچه عماد خراسانی- پلاک ۲ – طبقه ۴ – شرکت ادیسه

شماره تلفن: ۰۲۱۸۷۱۶۳۰۰۰

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزا و مهاجرت از طریق تولد فرزند می‌توانید با کارشناسان ما در بهترین آژانس های مهاجرتی کشور به نام ویزای برتر تماس بگیرید.

در پایان

در این مقاله مهاجرت از طریق تولد فرزند توضیح داده شده است و سعی شده است تا حد امکان تمامی اطلاعات مرتبط در این مقاله آورده شود. ما همچنین 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق تولد را به شما معرفی کردیم. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق تولد فرزند توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

برتر ویزا مفتخر است که تعهد و مسئولیت پذیری را از اصول مهم خود می داند و تضمین می کند که تا رسیدن نتیجه مطلوب در تمام مراحل مهاجرت در کنار شما باشد.

در نهایت، تولد فرزند در خارج از کشور تصمیم بسیار حساس و مهمی است که آینده کودک به آن بستگی دارد، اما در صورت مناسب بودن شرایط، پیشنهاد می شود برای مهاجرت کانادا یا آمریکا را انتخاب کنید. کشوری را انتخاب کنید که فرزند شما از بدو تولد بتواند اقامت آنجا را دریافت کند.

سوالات متداول

آیا سفر در دوران بارداری مجاز است؟

در ماه های آخر بارداری، ممکن است از ورود شما منع شود. توصیه می شود حداقل 4 ماه قبل از تولد در کشور مربوطه باشید.

هزینه مادر شدن در کانادا چقدر است؟

قیمت باردار شدن در کانادا بین 5000 تا 25000 دلار است.

آیا والدین در هنگام تولد فرزند اجازه اقامت و تابعیت دریافت می کنند؟

خیر، والدین نمی توانند بعد از تولد فرزند اقامت دریافت کنند. پس از تولد کودک، همه آنها باید برگردند به کشور خود. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق تولد فرزند به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

کدام کشور ها قوانین خاک دارند؟

کشور های بسیاری هستند که از قوانین خاک تبعیت می کنند که از آنها می توانیم به کشور های آمریکا، کانادا، برزیل، آرژانتین، شیلی، کوبا، السالوادور، مکزیک، پرو، پاراگوئه، اروگوئه، ونزوئلا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی