logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

اوکراین

بهترین شرکت مهاجرت به اوکراین 【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

اوکراین در شرق اروپا قرار گرفته و آب و هوای معتدلی دارد. این کشور با روسیه، بلاروس، لهستان، اسلواکی، مجارستان، رومانی و مولداوی مرز مشترک دارد. اگر قصد مهاجرت به اوکراین را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اوکراین را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

اوکراین، کشوری با 43.7 میلیون نفر جمعیت است که بیشتر آنها، یعنی حدود 69 درصد، در مناطق شهری زندگی می‌کنند. این کشور به دلیل تراکم بالای صنایع در شرق و جنوب شرق، از تراکم جمعیت بیشتری برخوردار است. اوکراین شامل 24 استان و یک منطقه خودمختار است و پایتخت آن کیف است. زبان رسمی این کشور اوکراینی است، اما روسی نیز به طور گسترده‌ای در این کشور صحبت می‌شود.

اودسا، خارکف و کیف بهترین شهرهای اوکراین برای مهاجران هستند.

اوکراین بعد از روسیه بزرگ‌ترین کشور اروپاست. این کشور از نظر وسعت و تنوع ذخایر منحصر به فرد است و یکی از کشورهای معدنی جهان به شمار می‌رود. این کشور همچنین دارای یک چهارم خاک سیاه جهان است که بهترین خاک برای کشاورزی است.

اوکراین، با توجه به موقعیت جغرافیایی خود در مرز اروپا و آسیا و همچنین عضویت در منطقه شینگن، به یکی از مقاصد محبوب برای مهاجرت تبدیل شده است. تقاضا برای اقامت دائم در اوکراین و تعداد متقاضیان مهاجرت به این کشور روز به روز در حال افزایش است.

فهرست مطالب

مهاجرت به اوکراین

اوکراین یکی از بهترین کشور های دنیا برای مهاجرت است. از نظر صدور اقامت دائم، دولت اوکراین هر ساله برخی از سهمیه‌های پذیرش مهاجر را ارزیابی می‌کند و در عین حال برخی از مهاجران را تحت شرایط مختلف خارج از سهمیه می‌پذیرد.

واجدان شرایط پذیرش از طریق فرآیند سهمیه:

 • مهاجرت پژوهشگران و دانشمندان در جهت منافع اوکراین.
 • کارشناسان و نیروی کار ماهر مورد نیاز اقتصاد اوکراین.
 • کسانی که یک شرکت راه اندازی کنند یا حداقل 100000 یورو سرمایه گذاری انجام دهند.
 • خواهران، برادران، پدربزرگ‌ها و نوه‌های شهروندان اوکراین.
 • افرادی که در گذشته تابعیت اوکراینی داشتند.
 • والدین، همسران یا فرزندان صغیر مهاجران.
 • شخصی که از تاریخ اعطای پناهندگی به مدت سه سال به همراه خانواده خود در اوکراین اقامت دائم داشته.

کسانی که می‌توانند خارج از سهمیه بمانند:

 • 1 – همسر یک شهروند اوکراین، حداقل دو سال از تاریخ ازدواج گذشته باشد.
 • 2 – حضانت فرد اوکراینی و یا فردی که حضانت یک اوکراینی را به دست گرفته است.
 • 3 – افراد متولد شده در اوکراین.
 • افرادی که مهاجرت آنها به نفع منافع اوکراین باشد.
 • اگر یک اوکراینی مقیم خارج از کشور با همسر و فرزندان خود در اوکراین زندگی کند.

اخذ اقامت اوکراین

اخذ اقامت اوکراین
اخذ اقامت اوکراین

راه‌های متداول اخذ اقامت اوکراین عبارتند از:

 • اقامت اوکراین از طریق کار
 • اقامت اوکراین از طریق تحصیلی
 • اقامت اوکراین از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت کاری به اوکراین

اگر قصد دارید اقامت کاری در اوکراین را دریافت کنید، باید دارای کارفرما یا پیشنهاد شغلی در اوکراین باشید. اگر کارفرما برای مدت 3ماه در اوکراین آگهی کرده باشد و نتواند فرد مورد نظر خود را در بین متقاضیان محلی پیدا کند، می‌تواند درخواست نیروی کار خارجی دهد و نیروی کاری خارجی استخدام کند.

در اوکراین، ساعات کار برای کارمندان بین سنین 16 تا 18 سال 36 ساعت و برای کارمندان بالای 12 سال 38 ساعت تعریف شده است. همچنین کارکنان حق دارند 120 ساعت اضافه کاری در سال داشته باشند.

ضمناً متقاضی پس از اخذ حق اقامت اوکراین می‌تواند برای اخذ ویزای همراه اقدام نموده و با ارائه مدارک مراحل اخذ ویزای همراه خود را آغاز کند.

مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل

تحصیل در اوکراین به دلیل شرایط نسبتاً مطلوب و برنامه‌های پزشکی ارائه شده یکی از رایج‌ترین انواع اقامت است.

امکان تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در هر سه مقطع در دانشگاه‌های اوکراین وجود دارد.

در مقاطع کارشناسی، دوره‌های مختلفی در رشته‌های مختلف ارائه می‌شود. دوره‌های 4 ساله کارشناسی معمولاً به زبان‌های روسی و انگلیسی تدریس می‌شوند. دانشجویان باید تحصیلات، خود را با دوره‌های پایه شروع کنند که شامل دوره‌های زبان می‌شود.

دانش آموزان در این سطح می‌توانند 10 ساعت در هفته با حقوق متوسط 8 تا 10 یورو کار کنند.

دوره‌های کارشناسی ارشد معمولاً دو ساله هستند و معمولاً به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند، بنابراین اگر برنامه مورد نظر شما به زبان انگلیسی باشد، به مدرک زبان نیاز دارید. علاوه بر این، دانشجویان در حین تحصیل می‌توانند تا 20 ساعت در هفته کار کنند و میانگین حقوق آنها مشابه حقوق دانشجویان کارشناسی خواهد بود.

هزینه تحصیل در دانشگاه‌های اوکراین کم است، اما دانشگاه‌های آنها بهترین نیستند.

برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در اوکراین، متقاضیان باید یک استاد راهنما داشته باشند. دوره‌های ارائه شده در این مرحله معمولاً به زبان انگلیسی هستند. دانشجویان این دوره مجاز به کار 20 ساعت در هفته هستند.

دانشجویانی که رزومه عالی دارند نیز ممکن است بورسیه تحصیلی دریافت کنند.

پس از اخذ ویزای موقت، متقاضی می‌تواند با پرکردن فرم‌های مربوطه و ارائه مدارکی از قبیل منبع درآمد، مدارک عضویت، گذرنامه، گواهی ازدواج و … برای ویزای همراه اقدام کند. شایان ذکر است ویزای صادر شده برای افراد، موقت است و متقاضی باید پس از اتمام تحصیل نوع ویزا را به ویزای کاری یا سرمایه گذاری تغییر دهد یا به کشور خود بازگردد.

مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری

افراد می‌توانند با افتتاح حساب در اوکراین، واریز سرمایه سهام حداقل 100000 یورو و ثبت شرکت برای ورود دائم به اوکراین را درخواست دهند.

به طور کلی برای درخواست ویزا و اقامت در اوکراین، متقاضیان باید مدارک و شرایط زیر را داشته باشند:

 • گذرنامه قانونی معتبر برای حداقل 6 ماه.
 • اصل و ترجمه انگلیسی مدارک اثبات گذشته
 • ارائه سند یا مدرک اقامتی مانند قرارداد اجاره خانه، قبض آب و برق (بدون نیاز به ترجمه)، با ترجمه انگلیسی و مهر دادگاه.
 • کارت شناسایی، کارت پایان خدمت و کپی آنها
 • 3 عکس 3.5 * 4.5
 • اثبات عدم مصرف مواد مخدر، عدم وجود بیماری‌های عفونی، عدم اعتیاد به الکل.
 • همچنین برای ثبت شرکت تجاری متقاضی باید طرح کسب و کار را به مراجع ذیربط ارائه و سودآوری طرح تجاری را تضمین کند.

پس از اخذ ویزای سرمایه گذاری اوکراین، متقاضی می‌تواند به همراه همسر و فرزندان زیر 18 سال خود به اوکراین سفر کند. باید در نظر داشته باشید که ویزای تجاری در درجه اول اقامت دائم نیست، بلکه متقاضیان باید برای مدتی در اوکراین فعالیت کنند.

همچنین پس از یک دوره زمانی مشخص (3 تا 10 سال، بسته به شرایط فردی)، فرد می‌تواند تابعیت و پاسپورت اوکراینی را دریافت کند.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

سرمایه گذاری با خرید ملک در اوکراین

خرید ملک در اوکراین به دلیل کاهش شدید قیمت‌ها در بازار املاک، اکنون یک گزینه بسیار جذاب برای خارجی‌ها است. اکثر سرمایه گذاران خارجی املاک و مستغلات را در شهرهای بزرگ اوکراین مانند کیف، لویو، اودسا و خارکف خریداری می‌کنند.

خرید ملک در اوکراین به تنهایی منجر به اقامت دائم در این کشور نمی‌شود. اما شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری حداقل 100000 دلار در چرخه اقتصادی اوکراین (با خرید سهام شرکت) اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. خرید املاک و مستغلات به ارزش 100000 دلار یا بیشتر مجوز اقامت دائم در اوکراین را نمی‌دهد، فقط اجازه اقامت موقت را به شما خواهد داد.

سرمایه گذاری با خرید سهام در اوکراین

سرمایه گذاری با خرید سهام در اوکراین
سرمایه گذاری با خرید سهام در اوکراین

خرید سهام در شرکت‌هایی که توسط خارجی‌ها در اوکراین تأسیس شده اند یکی از روش‌های مهاجرت به کشور اوکراین می‌باشد.

در واقع این روش همان روش ثبت شرکت است. برای دریافت مجوز اقامت دائم در اوکراین، سرمایه گذاری باید برابر یا بیش از 100000 دلار باشد.

راه‌های دیگر اخذ اقامت اوکراین

 • اقامت اوکراین از طریق ازدواج
 • اقامت اوکراین از طریق پناهندگی

مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج

اگر قصد دارید از طریق ازدواج اقامت در اوکراین را دریافت کنید، باید ابتدا ثابت کنید که قصد ازدواج با یک شهروند اوکراینی دارید و صرفاً به دنبال اخذ تابعیت و اقامت در این کشور نیستید. مدارکی مبنی بر وجود رابطه بین شما و همسرتان نیز باید وجود داشته باشد. همچنین، یک شهروند اوکراینی بایدثابت کند که او و همسرش می‌توانند در اوکراین هزینه‌های خود را بپردازند.

افرادی که با شهروندان اوکراینی ازدواج کرده اند، شهروندان اوکراینی محسوب می‌شوند و از مزایای شهروندی مانند مزایای تحصیل، خدمات مالی، مجوز کار، بازنشستگی، بیمه و درمان رایگان بهره مند خواهند شد.

مهاجرت به اوکراین از طریق پناهندگی

اخذ اقامت از طریق پناهندگی یکی از سخت‌ترین و ناخوشایندترین راه‌های ورود به کشور اوکراین می‌باشد. مطالب ذکر شده در این قسمت از مقاله صرفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت می‌باشد و هیچ گونه اقدامی از سوی موسسه برتر ویزا صورت نمی‌گیرد. برای مهاجرت فعالیت‌ها و خدمات در این زمینه به هیچ عنوان نیز توصیه نمی‌شود.

در بدو ورود به خاک اوکراین، پاسپورت متقاضی توسط یکی از مقامات دولتی گرفته می‌شود که طی تحقیقات برای وی کارت اقامت صادر خواهد شد. 6 ماه اقامت موقت خواهند داشت.

به طور کلی مراحل اخذ حق اقامت بدین صورت است که متقاضی پس از احراز هویت و ارائه دلایل و مدارک کافی درخواستی، مرحله نگارش و مصاحبه را طی می‌کند و سپس تست سلامت روان را انجام می‌دهد و شروع می‌کند به خواندن زبان به صورت تدریجی.

در صورت تایید تمامی مراحل، گواهی پناهندگی به مدت 5 سال برای متقاضی صادر می‌شود.

انواع ویزای موقت اوکراین

به طور کلی، سه نوع ویزای موقت برای متقاضیان از اوکراین صادر می‌شود.

 1. ویزای نوع B یا ویزای ترانزیت: این نوع ویزا فقط برای متقاضیان اقامت تا 5 سال برای ترانزیت از طریق اوکراین صادر می‌شود.
 2. ویزای نوع C یا کوتاه مدت: با اخذ این نوع ویزا فرد می‌تواند 90 روز از 180 روز در اوکراین اقامت داشته باشد.
 3. ویزای نوع D یا بلند مدت: این نوع ویزا برای کسانی صادر می‌شود که می‌خواهند بیش از 90 روز به طور موقت در اوکراین بمانند.

هزینه زندگی در اوکراین

میانگین هزینه‌های زندگی برای هر نفر در ماه بین 400 تا 600 دلار است. قیمت مسکن و خوابگاه در اوکراین بر اساس شهر و نوع اقامت متفاوت است و به طور متوسط بین 150 تا 700 دلار برای هر نفر می‌باشد.

نمی‌توان ارقام دقیقی را برای شهریه‌ها ارائه کرد زیرا دانشگاه‌ها هر ساله بسته به رتبه، شهر، امکانات ارائه شده، رشته‌های مختلف و زبان آموزشی، شهریه‌های متفاوتی را تعیین می‌کنند.

هزینه مهاجرت به اوکراین

در مورد هزینه مهاجرت به اوکراین باید گفت که این موضوع بستگی به روش مهاجرت شما دارد. برای مثال، تحصیل، گذراندن دوره‌های زبان و سپس اخذ ویزای کار اوکراین حدود 2500 تا 5000 دلار هزینه دارد. همچنین می‌توانید با ثبت نام و سرمایه گذاری 10000 تا 100000 دلاری در یک شرکت در اوکراین اقدام به مهاجرت کنید. برای هر نوع مهاجرت به اوکراین، ابتدا باید مبلغی بین 4000 تا 5000 دلار برای ویزا در این کشور تامین مالی کنید.

هزینه درخواست ویزای اوکراین 65 دلار آمریکا است.

بهترین شهرهای اوکراین

برخی از بهترین شهرها برای مهاجران برای زندگی و کار عبارتند از:

کیف یکی از مهم‌ترین شهرهای اوکراین و پایتخت این کشور است. این شهر یکی از بهترین مناطق برای مهاجران ایرانی محسوب می‌شود. البته لازم به ذکر است که هزینه زندگی در این شهر نسبت به سایر شهرهای اوکراین بسیار بیشتر است.

خارکف، دومین شهر پرجمعیت اوکراین و شهری مهاجرپذیر، در شرق این کشور و نزدیک مرز روسیه است. به دلیل نزدیکی به روسیه، زبان اکثر مردم این شهر روسی است. این شهر یکی از بهترین شهرهای اوکراین و دومین شهر بزرگ اوکراین است.

اودسا یکی دیگر از گزینه‌های خوب برای مهاجران اوکراینی است و چهارمین شهر بزرگ اوکراین است. اودسا بزرگ‌ترین شهر در سواحل دریای سیاه است، اما وقتی نوبت به تجارت می‌رسد، پیدا کردن شغل رویایی خود در این شهر می‌تواند دشوار باشد.

باکوتا از دیگر شهرهای اوکراینی است که مهاجرپذیر است اما این شهر نسبت به سه شهر اول مهاجر کمتری دارد.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به اوکراین ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به اوکراین

در این بخش بهترین دفاتر مهاجرت اوکراین را معرفی می‌کنیم. دفاتر مهاجرتی زیادی در کشور وجود دارد که با آشنایی با آنها می‌توانید مسیر مهاجرت به اوکراین خود را تعیین کنید.

1. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی دیگر از آژانس‌های برتر مهاجرتی است که ویزای تحصیلی و کاری را در اوکراین انجام می‌دهد. این آژانس با کمک متخصصان مجرب خود می‌تواند شما را در رسیدن به اهداف مهاجرتی یاری دهد.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان ارائه می‌دهد. اگر قصد دارید که در شهرهای اودسا، کیف و یا خارکف اقامت داشته باشید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی در تماس باشید. وکیلان مهاجرتی این موسسه در بسیاری از شهرهای این موسسه مهاجرتی فعالیت می‌کنند.

متخصصان موسسه مهاجرتی اصطهباناتی تمام راه‌های ممکن برای دریافت ویزای تحصیلی و کاری و سرمایه گذاری در اوکراین را می‌دانند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیت بالا به ساکنین تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌کند.

مزایای موسسه مهاجرتی اصطهباناتی:

 • مهاجرت به بهترین مناطق اوکراین.
 • در تمامی مراحل اخذ ویزا و سفر با مهاجرین همراه هستند.
 • در صورت عدم تایید ویزا، هزینه‌های مشتری مسترد خواهد شد.

شماره تلفن: 02191017272

2. موسسه مهاجرت صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرت صبا ویزا یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرتی در داخل کشور است که می‌تواند برای کسانی که قصد دارند به اوکراین مهاجرت کنند مناسب است. با موسسه مهاجرت صبا ویزا می‌توانید با سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش ویزای اقامت موقت و دائم اوکراین را دریافت کنید.

یکی از مزایای موسسه مهاجرت صبا ویزا مشاوره رایگان با کارشناسان معتبر آن می‌باشد. این آژانس دارای وکیلان مهاجرتی بسیار مجربی در کشور اوکراین است.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

3. موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی دارای سال‌ها تجربه در زمینه رسیدگی به ویزا در کشور اوکراین است. برای درخواست ویزای اوکراین از طریق ظرفیت‌های ویژه با این موسسه مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

این موسسه مهاجرت تمامی شرایط مهاجرت را در نظر گرفته و بهترین راه حل را به شما ارائه خواهد کرد. برای دریافت مجوز اقامت در شهرهای اوکراین مانند خرسون، دنیپرو، دونتسک با کارشناسان این آژانس مهاجرت تماس بگیرید.

علاوه بر این، این سازمان از رویه‌های پیچیده قانونی و مهاجرتی برای برخی انواع مهاجرت اوکراین کاملاً آگاه است. برای تحصیل فرزندانتان در اوکراین نیز می‌توانید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی در تماس باشید.

آدرس موسسه: صادقیه تهران. تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، ساختمان راز

تلفن: 021٩١٠٠٢٥٢٥

4. موسسه مهاجرتی آریانا سیر دالاهو

موسسه مهاجرت دالاهو

موسسه مهاجرتی آریانا سیر دالاهو متشکل از یک تیم بسیار قوی برای ارائه بهترین خدمات به متقاضیان ویزا می‌باشد.

این موسسه مهاجرتی دارای تیمی متشکل از وکلا و مشاوران مجرب و با استعداد است که می‌توانند به شما در اخذ اقامت اوکراین از طریق خرید سهام، ملک و یا سرمایه گذاری در صنایع این کشور کمک کنند.

برای مهاجرت و بررسی هزینه‌های مهاجرت خود به این شرکت مهاجرتی مراجعه کنید.

مزایای موسسه مهاجرتی آریانا سیر دالاهو:

 • چندین سال تجربه در رسیدگی به امور مهاجرتی اوکراین.
 • قیمت‌های بسیار مناسب نسبت به سایر دفاتر مهاجرتی
 • انجام تمام مراحل اخذ اقامت و تابعیت اوکراین

آدرس موسسه: تهران، یوسف‌آباد، خیابان فتحی شقاقی، نرسیده به ولیعصر، پلاک 8، ساختمان هما، واحد 5

شماره تلفن: 02188480275

5. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ راه‌های مختلفی برای اخذ ویزا از طریق مهاجرت به اوکراین می‌داند. این اداره مهاجرت مشاوره آگاهانه و پشتیبانی مداوم برای دریافت ویزا از طریق ازدواج، تولد فرزند و یا فرزند خواندگی را در اوکراین می‌تواند به شما بدهد.

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ دارای کارشناسان و وکلای مجربی در بسیاری از شهرهای اوکراین شامل اودسا، خارکف و کیف می‌باشد که تحقیقات و دانش گسترده آنها در فرآیند مهاجرت می‌تواند برای شما ارزشمند باشد.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

6. موسسه مهاجرتی آریانا پارس

"</p

موسسه مهاجرتی آریانا پارس یکی از بهترین موسساتی است که می‌تواند برای کسانی که قصد تحصیل در اوکراین را دارند بسیار مفید باشد.

این موسسه مهاجرتی در سال‌های اخیر به دلیل شرایط ویژه ای که برای اخذ ویزای تحصیل اوکراین پیدا کرده است به یک مرجع عالی برای بسیاری از افرادی تبدیل شده است که قصد مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل را دارند.

این موسسه مهاجرت با داشتن وکلای حرفه ای و با تجربه در زمینه صدور ویزای مهاجرتی برای افراد خاص توصیه می‌شود.

آدرس موسسه: اتوبان ستاری بلوار لاله شرقی بلوار شاهین جنوبی نرسیده به همت پلاک ۵۵ واحد ۳

تلفن: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

7. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در زمینه مهاجرت از طریق فعالیت‌های علمی و فرهنگی و کاری به اوکراین می‌باشد. این موسسه مهاجرت از بدو تاسیس تمامی جنبه‌های مهاجرت از طریق ویزای کار به اوکراین را دنبال کرده است. اگر قصد مهاجرت کاری به اوکراین را دارید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی در تماس باشید.

این موسسه مهاجرت در سال‌های اخیر موفقیت‌های زیادی در زمینه مهاجرت به دست آورده و به یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی در این زمینه تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت به اوکراین را دارید، با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید تا آنها شما را در جریان آخرین و بهترین شرایط دریافت ویزای اوکراین قرار دهند.

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی.

تلفن: 02148406

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ ویزا و مهاجرت به اوکراین می‌توانید با بهترین کارشناسان موسسه مهاجرتی برتر ویزا در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین قوانین مهاجرتی در این مورد قرار دهند.

8. موسسه مهاجرت ویزا لند

موسسه مهاجرتی ویزالند

موسسه مهاجرت ویزا لند به شما کمک می‌کند تا به راحتی به اروپا مهاجرت کنید. این موسسه مهاجرت می‌تواند به شما در مهاجرت آسان و اخذ اقامت کشور مورد نظرتان در تمامی مراحل یاری رسان باشد.

این موسسه مهاجرت در زمینه مهاجرت ویزای اوکراین تخصص دارد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت به این کشور را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویزای اوکراین توصیه می‌کنیم به این اداره مهاجرت مراجعه کنید.

آدرس موسسه: کرج، مهرویلا، درختی، بین عطار و حافظ، پلاک 240

شماره تلفن: 02633143000

9. موسسه مهاجرتی میرداماد

موسسه مهاجرتی میرداماد

موسسه مهاجرتی میرداماد یکی از بهترین دفاتر مهاجرت به اوکراین است و با سال‌ها تجربه به یکی از موفق‌ترین دفاتر مهاجرت خصوصی ویزا برای مهاجرت به اوکراین تبدیل شده است.

این موسسه نیازهای مهاجران را از ابتدا شناسایی می‌کند و تلاش می‌کند تا خدمات با بالاترین کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه کند.

مزایای موسسه مهاجرت میرداماد:

از جمله مزایای اصلی موسسه مهاجرتی میرداماد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت.
 • انجام تمامی مراحل قانونی مهاجرت از زمان اخذ اقامت دائم.
 • انجام کلیه مراحل رسمی سفارت در کوتاه‌ترین زمان ممکن.

آدرس موسسه: تهران، میدان آرژانتین، خیابان 11 بخارست، پلاک 11، واحد 9

شماره تلفن: 02188724227

10. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر از بدو تأسیس تاکنون مهاجران بسیار زیادی را به اوکراین اعزام کرده است. این موسسه مهاجرت به طور کامل قادر به اخذ ویزا برای افراد خاص است. این آژانس در انواع ویزاها مانند ویزای ازدواج، کار، تحصیل و ثبت شرکت در اوکراین فعالیت می‌کند.

اگر مستعد هستید یا شرایط خاصی دارید، موسسه مهاجرتی گو تو تی آر می‌تواند بهترین موسسه مهاجرتی برای مهاجرت شما به اوکراین باشد. توصیه می‌کنیم برای دریافت ویزای اقامت ویژه اوکراین برای خود و فرزندانتان با کارشناسان این موسسه مهاجرتی در تماس باشید.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

در آخر

به طور کلی، اوکراین یکی از اولین گزینه‌های پیشنهادی برای مهاجرت به اروپا نیست، اما به دلیل مزایای فراوانی از جمله هزینه زندگی و ارائه شرایط تقریباً ساده‌تر در زمینه تحصیل در مقایسه با بسیاری از کشورها و دسترسی به اروپا، شاید در اولویت باشد. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اوکراین توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

دانشگاه‌های شناخته شده با شهریه‌های معقول در رشته‌های خاص، نسبتاً هزینه‌های پایین در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی موجب شده است تا مهاجران بسیاری این کشور را برای مهاجرت انتخاب کنند.

سوالات متداول

آیا مهاجرت به اوکراین گزینه خوبی است؟

بله، اوکراین یک مکان عالی برای مهاجرت و زندگی است. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اوکراین به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

ساده‌ترین راه برای مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری چیست؟

ثبت شرکت و خرید سهام ساده‌ترین و بهترین راه برای سرمایه گذاری در اوکراین است.

شرایط اخذ پاسپورت اوکراین چیست؟

پس از 5 سال اقامت دائم و اقامت در اوکراین، شما می‌توانید پاسپورت این کشور را دریافت کنید.

آیا می‌توان با خرید ملک به اوکراین مهاجرت کرد؟

خیر، این روش فقط می‌تواند اجازه اقامت موقت صادر کند.

آیا امکان مهاجرت داوطلبانه به اوکراین برای مبارزه در این کشور وجود دارد؟

بله، وزارت دفاع اوکراین به داوطلبان خارجی که برای جنگ در این کشور اقدام می‌کنند اجازه اقامت موقت می‌دهد که می‌تواند به اقامت دائم در کشور تبدیل شود، اما این روش بسیار خطرناک است و به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی