اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

آرژانتین

بهترین شرکت مهاجرت به آرژانتین【سال 1402】✅+ لیست ۱۰ تایی

در سال‌های اخیر، تعداد جوانانی که برای تحصیل به آرژانتین مهاجرت کرده‌اند، 19 درصد افزایش یافته است. این نشان می‌دهد که آرژانتین در این زمینه یکی از کشورهای پیشرو در جهان است. این کشور با خاک حاصلخیزی که دارد، کشاورزی به یکی از اصلی‌ترین بخش‌های اقتصادی آرژانتین تبدیل شده است. دولت آرژانتین همچنین به دنبال راه‌هایی برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی برای توسعه بیشتر این بخش است. اگر به فکر مهاجرت به آرژانتین هستید، حتما مقاله‌ای که درباره 10 شرکت برتر مهاجرت به آرژانتین نوشته‌ایم را مطالعه کنید. این مقاله می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

ایرانیانی که به آرژانتین مهاجرت می‌کنند معمولاً در گروه سنی 18 تا 40 سال هستند و بیشتر با خانواده‌های خود مهاجرت می‌کنند. سیستم آموزشی آرژانتین نیز بسیار مورد توجه است. تحصیل در این کشور نسبتاً ارزان است و امکانات اجتماعی خوب، استادان متخصص و سیستم آزمایشگاهی مناسب، تحصیل در آرژانتین را تجربه‌ای جذاب می‌کند. به همین دلیل، آرژانتین به یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت تبدیل شده است.

اگر در یکی از دانشگاه‌های آرژانتین پذیرفته شده باشید و مدارک تحصیلی شما ارسال شده باشد، حدود دو ماه طول می‌کشد تا ویزای تحصیلی این کشور را دریافت کنید. برای تحصیل در دانشگاه، نمره زبان شما باید B1 باشد و معدل شما باید تا حد امکان خوب باشد تا انتقال شما با ویزای دانشگاهی امکان پذیر باشد. همچنین خوب است بدانید که وزارت علوم ایران دانشگاه‌های آرژانتین را قبول دارد.

ویزای توریستی آرژانتین برای مدت 3 ماه صادر می‌شود، این نوع ویزا معمولاً برای سفر به این کشور است و گزینه خوبی برای افرادی است که قصد کار در این کشور را دارند.

در ادامه با ما همراه باشید تا با شرایط کلی مهاجرت به آرژانتین آشنا شوید. ما در بخش دوم مقاله نیز به بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت به آرژانتین خواهیم پرداخت.

مهاجرت به آرژانتین از طریق سرمایه گذاری

آرژانتین یکی از کشورهای بزرگ جنوب آمریکا است و زبان رسمی مردم این کشور اسپانیایی است. این کشور در چند سال اخیر پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه اقتصاد داشته است. همچنین، آرژانتین در تلاش برای بهبود سیستم آموزشی خود بوده و در این زمینه نیز موفقیت‌های بسیاری کسب کرده است.

در چند سال اخیر، تعداد جوانانی که برای تحصیل به آرژانتین مهاجرت می‌کنند، بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته است. این نشان می‌دهد که آرژانتین در این زمینه بسیار موفق بوده است. آرژانتین با داشتن خاکی حاصلخیز، کشاورزی را به یکی از اصلی‌ترین بخش‌های اقتصادی خود تبدیل کرده است.

به این ترتیب دولت آرژانتین به دنبال راه‌هایی برای افزایش و پیشگامی ورود سرمایه گذاران خارجی برای رشد و ترویج محصولات دامی و کشاورزی است.

آرژانتین در زمینه ثبت شرکت نیز بسیار موفق بوده است. آرژانتین در مقایسه با سال‌های گذشته 79 درصد رشد مهاجرت داشته است.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت کاری به آرژانتین

مهاجرت به آرژانتین

ورود به بازار کار آرژانتین در ابتدا ممکن است کمی چالش‌برانگیز باشد، اما آینده در این کشور روشن است. مشاغل در آرژانتین به سه دسته مهارت‌های بالا، متوسط و پایین تقسیم می‌شوند و هر چه رزومه شما به دسته اول نزدیک‌تر باشد، احتمال دریافت ویزای کار شما در این کشور نیز بیشتر می‌شود. اگر مهارت بالایی دارید، کار در آرژانتین می‌تواند برای شما بسیار خوب باشد.

برای دریافت ویزای کار در آرژانتین، ابتدا باید یک قرارداد کار با یک کارفرمای معروف امضا کنید که در آن محل کار و حقوق دریافتی شما مشخص است.

در مرحله بعد باید در نظر بگیرید که آیا شرکت هزینه‌های زندگی و اقامت شما را برآورده می‌کند یا اینکه آیا تمکن مالی خوبی برای زندگی در آرژانتین دارید و یا خیر.

ویزای کار در آرژانتین برای یک سال صادر می‌شود و این ویزا تا 5 سال قابل تمدید است. اگر مشخص شود که به اقتصاد آرژانتین آسیب می‌زنید یا دانش حرفه‌ای کمی در مورد شغل خود دارید، کارفرما می‌تواند بر اساس قوانین قرارداد کار عذر شما را بخواهید. آرژانتین یک کشور بزرگ تجاری است و فرصت‌های بسیاری برای کسب و کار وجود دارد.

مهاجرت تحصیلی آرژانتین

اگر قصد داری به آرژانتین برای تحصیل بروی، باید بدانی که سال تحصیلی اینجا از ماه مارس آغاز می‌شود. پس اگر قصد داری در یکی از مؤسسات آموزشی این کشور تحصیل کنید، باید به موقع کپی مدارکت را ارسال کنید. ویزای تحصیلی آرژانتین دو سال اعتبار دارد و اگر بتوانید وارد یکی از دانشگاه‌های دولتی شوید، احتمالاً بورسیه دریافت خواهید کرد.

یک نکته مهم دیگر که باید به آن توجه کنید، این است که مدرک زبان در دانشگاه‌های آرژانتین بسیار مهم است. اسپانیایی زبان رسمی این کشور است و بسیاری از دوره‌های تحصیلی به این زبان تدریس می‌شوند. اما برخی دوره‌ها نیز به زبان انگلیسی هستند. پس اگر قصد داری در یکی از این دوره‌ها ثبت نام کنی، باید سعی کنید مدرک زبان انگلیسی دریافت کنید.

برای تحصیل به زبان انگلیسی باید مدرک زبان با نمره آیلتس 6 یا بالاتر داشته باشید. برای دسترسی به برنامه‌های آموزشی اسپانیایی، ابتدا باید به مدت یک سال در یکی از دانشگاه‌های این کشور تحصیل کنید.

داشتن نمره زبان اسپانیایی B1 و معدل بالا ورود شما به دانشگاه‌های آرژانتینی را تسهیل می‌کند. وزارت علوم ایران بسیاری از دانشگاه‌های آرژانتین را به عنوان دانشگاه‌های معتبر قبول دارد.

دو سال باید در آرژانتین برای کسب مدرک کارشناسی ارشد، که با دفاع پایان‌نامه به اتمام می‌رسد، سپری کنید. این نکته قابل توجه است که مدارک تحصیلی این کشور به شدت ارزشمند و مورد قبول جهانی هستند.

برای آغاز مسیر تحصیل در رشته دکتری در آرژانتین، که با داشتن سابقه تحصیلی برجسته و ارسال رزومه به دانشگاه مورد نظر خود شروع می‌شود، از این موضوع آگاه باشید که این کشور توانسته است یک فضای مناسب و مقرون به صرفه برای دانشجویانی که قصد تحصیل در دوره دکتری را دارند، ایجاد کند.

ویزای توریستی آرژانتین

مهاجرت گردشگران آرژانتینی 3 ماهه می‌باشد و این ویزا برای سفر به این کشور بسیار مناسب می‌باشد و برای کسانی که قصد دارند برای تجارت و کار وارد این کشور شوند ویزای خوبی می‌باشد.

برای مهاجرت به آرژانتین از طریق این ویزای مهاجرتی در مورد شغل خود اطلاعات لازم را کسب کنید و با کارفرمایان مختلف در تماس باشید. برای دریافت ویزای کار آرژانتین باید پاسپورتی با اعتبار سه ماهه ارائه کنید.

شما همچنین باید نشان دهید که توانایی مالی برای نشان دادن توانایی پرداخت هزینه‌های خود را در این کشور دارید. همچنین باید بلیط رفت و برگشت و بیمه مسافرتی نیز دریافت کنید.

مهاجرت به آرژانتین از طریق همراه

برای مهاجرت به آرژانتین از طریق همراه، فردی که تمکن مالی را می‌پذیرد باید اقامت دائم آرژانتین را داشته باشد. این اقامت موقت است و شما باید پس از تاریخ مشخصی به کشور خود بازگردید. کسانی که تحت تأثیر قرار می‌گیرند می‌توانند والدین و همسر قانونی باشند.

این روش ساده است، اما باید مدارک مالی خوبی ارائه دهید که می‌توانید از پس هزینه‌های زندگی خود و همراهتان در این کشور برآیید. زندگی در آرژانتین از طریق اجاره یک آپارتمان می‌تواند به شما کمک کند تا در این کشور نیز اقامت داشته باشید.

مهاجرت به آرژانتین از طریق تولد

تابعیت آرژانتین بر اساس اصل و نسب است. بنابراین، اگر والدین کودک، شهروند آرژانتین باشند چه در این کشور متولد شده باشند و چه در کشور دیگری، تابعیت آرژانتین را کسب خواهند کرد.

لغو تابعیت در آرژانتین می‌تواند به صورت داوطلبانه یا غیر داوطلبانه اتفاق بیفتد. در حالت داوطلبانه، شخص می‌تواند به دفتر پلیس مراجعه کند و درخواست خود را ثبت کند. در حالت غیر داوطلبانه، اگر یک شهروند آرژانتینی بدون رضایت دولت آرژانتین ملیت دیگری را انتخاب کند و در کشور دیگری کار کند، جرمی انجام دهد یا به اقتصاد کشور آسیب بزند، این رویه اجرا می‌شود.

مهاجرت به آرژانتین از طریق ازدواج

ما مدارک مورد نیاز برای ازدواج در آرژانتین را به اسناد مالی و اسنادی که صحت ازدواج را اثبات می‌کند تقسیم کرده ایم.

آنچه در اسناد مالی اهمیت دارد میزان بودجه ای است که فرد دریافت می‌کند. به یاد داشته باشید که فردی که با او ازدواج می‌کنید باید تمکن مالی لازم را داشته باشد. این بودجه می‌تواند به صورت نقدی یا ملکی و زمینی باشد.

در دسته دوم باید ثابت کنید که ازدواجتان در مسیر درست قرار دارد، با همسرتان زندگی خواهید کرد و این روش را برای ورود به آرژانتین انتخاب نکرده اید.

بدانید که برای مهاجرت از این طریق دولت آرژانتین اسنادی از شما می‌خواهد که گواه مشارکت شما در زندگی مشترک را بدهد.

اگر همه چیز در این رابطه درست باشد، آرژانتینی‌ها به شما دعوت نامه ای برای ورود به آرژانتین می‌دهند و کمتر از یک ماه فرصت دارید تا ازدواج خود را در اداره مهاجرت ثبت کنید.

پس از تکمیل این بخش، ویزای ازدواج خود را دریافت خواهید کرد. بعد از اینکه سه سال با همسرتان در آرژانتین زندگی کردید، می‌توانید برای اقامت دائم درخواست دهید. در این صورت میزان بودجه، شغل و درآمد شما بسیار مهم است و شما و همسرتان باید آدرس یکسانی داشته باشید.

اخذ پاسپورت آرژانتین

از آنجایی که مدت اعتبار پاسپورت‌های آرژانتینی طولانی مدت است، برای اخذ پاسپورت آرژانتینی داشتن 10 سال اقامت در این کشور و دانستن زبان آرژانتینی و اطلاع از قوانین زندگی در این کشور ضروری است. برای گرفتن پاسپورت خود در این کشور باید از وضعیت مالی خوبی برخوردار باشید.

اخذ اقامت آرژانتین

آرژانتین

برای کسانی که از نظر تحصیلی و مالی وضعیت خوبی دارند، اقامت دائم آرژانتین، به مدت سه سال است. به یاد داشته باشید که اقامت دائم آرژانتین با پاسپورت این کشور یکسان نیست. کار در آرژانتین می‌تواند راهی برای دریافت مجوز اقامت دائم در این کشور باشد.

برای اخذ ویزای آرژانتین باید مدارک لازم را تهیه کنید. توجه داشته باشید که صدور ویزای کار در آرژانتین کمی با تاخیر است. دولت آرژانتین ویزای سرمایه گذاری را در اولویت خود قرار داده است.

شهرهای مهاجرپذیر در آرژانتین

کوردوبا، یکی از شهرهای برجسته آرژانتین است. نام این شهر از یک قصه فولکلور اسپانیایی گرفته شده و یک مکان عالی برای زندگی است. در این شهر می‌توانید به راحتی خانه ای با قیمت مناسب اجاره کنید و یافتن کار نیز در این شهر بسیار آسان است.

پورتو، یک شهر ساحلی در آرژانتین است که تنها تعداد کمی از ایرانیان در آن زندگی می‌کنند. این شهر با جمعیت کمی که دارد، اما فرصت‌های فراوانی برای گردشگری را به همراه دارد و در ماه‌های گرم سال، افرادی از سراسر دنیا را به خود جذب می‌کند.

شرایط ویژه برای مهاجرت به آرژانتین

از راه‌های دیگر مهاجرت به آرژانتین ورود به عرصه کارآفرینی است. در این کشور، کارآفرینی از نظر سودآوری و ایده‌های جدید به شما پیشنهاد می‌شود.

به یاد داشته باشید، اگر بودجه کافی در این زمینه ندارید، می‌توانید از وام دولتی استفاده کنید. گردش کار شامل ارائه ایده تجاری به دولت آرژانتین، بررسی نوع کسب و کار و رشته تحصیلی، و ارزیابی میزان بودجه مورد نیاز است. باید بتوانید بودجه مناسبی را برای کار اقتصادی خود تهیه کنید.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به آرژانتین ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به آرژانتین

در این بخش 10 شرکت برتر مهاجرتی آرژانتین را معرفی می‌کنیم. دفاتر مهاجرتی زیادی در این کشور وجود دارد که با آشنایی با آنها می‌توانید مسیر مهاجرت خود به آرژانتین را مشخص کنید.

1. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

"موسسه

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از آژانس‌های مهاجرتی بزرگ است که به بررسی ویزا دانشجویی و کاری آرژانتین می‌پردازد. این آژانس با کمک متخصصان مجرب می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف مهاجرتی کمک کند.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان ارائه می‌دهد. اگر قصد اقامت در شهرهای بوئنوس آیرس، کوردوبا یا پورتو را دارید با کارشناسان این اداره مهاجرت تماس حاصل فرمایید. وکلای مهاجرت این موسسه مهاجرتی در بسیاری از شهرهای آرژانتین فعالیت می‌کنند.

کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تمامی راه‌های ممکن برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری در آرژانتین را می‌دانند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.

مزایای ویزای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت:

  • مهاجرت به بهترین مناطق آرژانتین با آسان‌ترین روش ممکن.
  • همراهی مهاجران در تمامی مراحل درخواست ویزا و سفر.
  • در صورت عدم تایید ویزا، هزینه مشتری مسترد می‌شود.

آدرس موسسه: خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

شماره تلفن: 91003232-021

2. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

برای کسانی که قصد مهاجرت به آرژانتین را دارند، موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرت در کشور است. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای دریافت ویزای اقامت موقت و دائم آرژانتین است.

یکی از مزایای موسسه مهاجرتی اصطهباناتی مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب آن است. این آژانس همچنین دارای وکلای متخصص در بسیاری از شهرهای آرژانتین می‌باشد.

شماره تلفن: 02191017272

3. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر دارای سال‌ها تجربه در زمینه انواع ویزای آرژانتین می‌باشد. برای درخواست ویزای آرژانتین با امتیازات ویژه با کارشناسان این اداره مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

این اداره مهاجرت تمامی شرایط مهاجرت را بررسی می‌کند و بهترین راه حل را به شما ارائه می‌دهد. برای اخذ اقامت در شهرهای آرژانتین مانند روساریو، کوردوبا و یا مندوزا با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

علاوه بر این، این سازمان از رویه‌های پیچیده قانونی و مهاجرتی برای انواع خاصی از مهاجران آرژانتینی کاملاً آگاه است. همچنین می‌توانید برای تحصیل فرزندتان خود در آرژانتین با کارشناسان این موسسه مهاجرت در تماس باشید.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تلفن: 02143000021

4. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ دارای تیم بسیار قوی است که می‌تواند بهترین خدمات را برای متقاضیان ویزا ارائه دهد.

تیم مجرب و با استعداد متشکل از وکلا و مشاوران حرفه ای موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ می‌توانند با خرید سهام، املاک و یا سرمایه گذاری در مهم‌ترین صنایع آرژانتین به شما در اخذ اقامت این کشور کمک کنند.

با کارشناسان این اداره مهاجرت تماس بگیرید و از هزینه‌های مهاجرت به آرژانتین مطلع شوید.

مزایای موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

  • سال‌ها تجربه در رسیدگی به پرونده‌های مهاجرتی آرژانتین.
  • قیمت‌های مقرون به صرفه نسبت به سایر دفاتر مهاجرت.
  • تکمیل کلیه مراحل اخذ اقامت و تابعیت آرژانتین.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

5. موسسه مهاجرتی برتر مهاجرت

موسسه مهاجرتی برتر مهاجر

موسسه مهاجرتی برتر مهاجرت آشنایی کاملی با انواع روش‌های مختلف اخذ ویزا از طریق مهاجرت را دارد. این اداره مهاجرت می‌تواند مشاوره و پشتیبانی بسیار مناسبی را برای اخذ ویزای ازدواج یا فرزندخواندگی در آرژانتین به شما ارائه کند.

موسسه مهاجرتی برتر مهاجرت دارای متخصصان و وکلای مجرب در بسیاری از شهرهای آرژانتین از جمله بوئنوس آیرس، کوردوبا و روساریو است.

آدرس موسسه: تهران – خیابان میرداماد – خیابان وزیری پور – پلاک 9 واحد 4

شماره موسسه: 02126405970

6. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

"موسسه

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از بهترین موسسات مهاجرتی برای کسانی است که قصد تحصیل در آرژانتین را دارند.

این موسسه مهاج در سال‌های اخیر به دلیل یافتن شرایط خاص برای اخذ ویزای کار و تحصیلی آرژانتین به مرجعی عالی برای بسیاری از افرادی تبدیل شده است که قصد مهاجرت به آرژانتین را دارند.

آنها نمایندگی‌های ویزای مهاجرتی حرفه ای و با تجربه دارند و این آژانس مهاجرتی به همه کسانی که می‌خواهند به آرژانتین مهاجرت کنند توصیه می‌شود.

آدرس موسسه: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

شماره تلفن: 91003232-021

7. موسسه مهاجرت ثبتا

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرت ثبتا یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در زمینه مهاجرت به آرژانتین از طریق فعالیت تجاری می‌باشد. اگر قصد مهاجرت به آرژانتین را دارید با متخصصین این اداره مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

این اداره مهاجرت در سال‌های اخیر موفقیت‌های زیادی در زمینه مهاجرت به دست آورده و به یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی در زمینه مهاجرت به آرژانتین تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت به آرژانتین را دارید با متخصصین این اداره مهاجرت تماس حاصل فرمایید تا شما را از آخرین و بهترین شرایط اخذ ویزای آرژانتین مطلع سازند.

آدرس موسسه: تهران – جردن، نرسیده به پارک وی، روبروی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران

شماره تلفن: 02191031568

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اخذ ویزای آرژانتین و مهاجرت می‌توانید با بهترین متخصصان برتر ویزا تماس بگیرید و آنها شما را از آخرین قوانین مهاجرتی در این زمینه مطلع می‌سازند.

8. مـوسسه سپند آفرین یسنا

مـوسسه سپند آفرین یسنا

مـوسسه سپند آفرین یسنا به شما کمک می‌کند تا به راحتی به آمریکای جنوبی مهاجرت کنید. این اداره مهاجرت می‌تواند در تمام مراحل به شما کمک کند تا مهاجرتی مطمئن و آسان داشته باشید.

این اداره مهاجرت در زمینه مهاجرت به آرژانتین و برزیل تخصص دارد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که به دنبال مهاجرت به آمریکای جنوبی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویزای آرژانتین توصیه می‌کنیم به این اداره مهاجرت مراجعه کنید.

آدرس موسسه: تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، خیابان دانشور شرقی، برج دانشور، طبقه هفتم، واحد A

شماره تلفن: 02188620260

9. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر یکی از بهترین دفاتر مهاجرت می‌باشد که با سال‌ها تجربه به یکی از موفق‌ترین دفاتر مهاجرت خصوصی برای مهاجرت به آمریکای جنوبی تبدیل شده است.

آکادمی مهاجرت کوه نور از همان ابتدا نیازهای مهاجران را شناسایی کرده و در تلاش است تا خدمات را با بالاترین کیفیت در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه دهد.

مزایای کلیدی موسسه مهاجرتی حامی مهاجر:

  • سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت به آرژانتین.
  • انجام تشریفات قانونی مهاجرت از لحظه شروع.
  • تمامی سفارتخانه‌های رسمی در سریع‌ترین زمان ممکن فعالیت می‌کنند.

آدرس نمایندگی: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی.

شماره تلفن: 02191319191

10. موسسه مهاجرتی ویزا گلوبال

موسسه مهاجرتی ویزا گلوبال

موسسه مهاجرتی ویزا گلوبال از اولین موسسه هایی بوده است که برای مهاجرت به آرژانتین در ایران فعالیت کرده است. این موسسه مهاجرتی بسیاری از مهاجران را با ویزای تحصیلی به آرژانتین فرستاده است. این آژانس مهاجرتی به خوبی از انواع ویزای آرژانتین مطلع است.

اگر شرایط لازم برای مهاجرت را دارید، موسسه مهاجرتی ویزا گلوبال را به شما پیشنهاد می‌کنیم. مناسب‌ترین آژانس مهاجرتی برای شما و فرزندانتان این موسسه است. توصیه می‌کنیم برای دریافت ویزای آرژانتین برای خود و فرزندانتان با متخصصان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: نیاوران – خیابان جماران -مجتمع تجاری جم سنتر-طبقه ۱۴- واحد۱۴۱۲

شماره تلفن: ۰۹۱۲۰۶۱۴۴۷۶

در پایان

امروزه این سوال ذهن بسیاری از مهاجرانی که قصد مهاجرت را دارند به خود مشغول کرده است که بهترین کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری چیست؟ برای پاسخ به این سوال و تحقیق در مورد شرایط کلی، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز می‌توانیم ما به شما آرژانتین را به عنوان یکی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت معرفی کنیم. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به آرژانتین توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی در آرژانتین چقدر است؟

3 سال برای مدرک لیسانس در آرژانتین باید تحصیل کنید.

مدت زمان اخذ اقامت دائم آرژانتین از طریق سرمایه گذاری در آرژانتین چقدر است؟

پس از 5 سال خرید ملک در آرژانتین، می‌توانید برای اقامت دائم آرژانتین اقدام کنید.

ساده‌ترین راه برای مهاجرت به آرژانتین چیست؟

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ساده‌ترین راه برای مهاجرت به آرژانتین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا