اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

وکیل

بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان [سال 1403] ✅ + لیست 10 تایی

قوانین مهاجرت به انگلستان اغلب یه صورت دقیق مشخص نشده و معیارهای آن متناوباً در حال تغییر است؛ بنابراین اخذ ویزای انگلستان دارای فرایندی پیچیده و زمان‌بر خواهد بود. فرقی ندارد که اولین بارتان باشد که قصد دریافت ویزای انگلستان داشته باشید یا نیازمند تمدید ویزای خود باشید، درهرصورت به‌صرفه‌ترین راه این است که از بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان مشورت بگیرید. با راهنمایی‌های یک وکیل مهاجرت می‌توانید هر مرحله از فرایند مهاجرتی خود را به‌درستی طی کرده و مسیر خود را بدون نگرانی و استرس پشت سر بگذارید. طبیعتاً یک فرد متقاضی نیازمند وکیلی است که خوش‌برخورد، پاسخگو و خوش‌قول باشد و همیشه از طریق تلفن یا ایمیل در دسترس باشد. خدماتی که یک نماینده مهاجرت به انگلستان باید ارائه دهد شامل مواردی همچون اخذ ویزای انگلستان، دریافت حق شهروندی، رسیدگی به مسائل خانوادگی، رسیدگی به امور استخدام، مهاجرت تحصیلی و غیره بوده، البته این خدمات تنها محدود به این موارد نمی‌شوند. یک حقوق‌دان مهاجرت باید اطلاعاتی به‌روز و مؤثر را به متقاضیان ارائه دهد و در این راه تجربه‌ای گسترده در خصوص پیچیده‌ترین و مهم‌ترین مسائل مهاجرت داشته باشد؛ زیرا در این صورت است که می‌تواند از چالش‌برانگیزترین موارد مهاجرتی نیز سربلند بیرون آید.

فهرست مطالب

مسئولیت بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان چیست؟

یک مدافع مهاجرتی به انگلستان به‌صورت ۷ روز هفته در دسترس بوده و انواع امور مهاجرتی بریتانیا همچون رسیدگی به مسائل پیچیده؛ مانند درخواست پناهندگی، بررسی‌های قضایی و غیره را انجام می‌دهد. فعالیت این فرد توسط اداره کل نظارت بر وکلا تنظیم می‌شود و طبق قرارداد، یک هزینه ثابت را از موکلین دریافت می‌کند. این امر بدان معناست که در طول روند کارهای مربوط به مهاجرت، وی هیچ‌گونه هزینه اضافی را به‌عنوان دستمزد خود از موکلین دریافت نمی‌کند.
فردی که مدعی عنوان بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان است، در وهله اول از نظر مشتریان پیشین خود، فردی قابل‌اعتماد بوده و مهارت بالایی در برطرف‌کردن نیازهای مهاجرتی موکلین خویش دارد. این فرد می‌داند که چه نوع ویزایی مناسب برای هر شخص بوده و باتوجه‌به شرایط افراد، بهترین نوع ویزا را به آنها معرفی می‌کند تا بتواند تأییدیه درخواست ویزای آنها را در کمترین زمان از کشور انگلستان دریافت کند.

مسئولیت بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان

حقایق باورنکردنی درباره نیازمندی به وکیل مهاجرت

شما اگر برای دریافت هر یک از انواع ویزای انگلستان اقدام کنید، درخواستتان با دستورالعمل‌های بسیار سخت‌گیرانه‌ای از طرف اداره مهاجرت بریتانیا روبرو خواهد شد. حال اگر قوانین موردنظر کشور انگلستان را رعایت نکنید، رسیدگی به امر مهاجرت شما سخت‌تر خواهد شد یا به تأخیر خواهد افتاد. این امر بدان معناست که یک اشتباه کوچک که حتی می‌تواند یک غلط املایی باشد یا نبود تنها یک مدرک در پرونده شما، می‌تواند منجر به رد درخواست ویزای انگلستان توسط وزارت این کشور شود که این امر به معنای هدررفتن زمان و پول شما خواهد بود؛ زیرا نتوانستید به‌تنهایی راه به جایی ببرید.
برای اصلاح این کار ممکن است مجدداً مجبور به ارسال درخواست ویزا شده یا درخواست تجدیدنظر کنید که این کار منجر به پرداخت هزینه بیشتری خواهد داشت. پس چه‌بهتر که برای جلوگیری از این مشکلات، همان اول، کارهای رسیدگی به امر مهاجرت را به‌درستی انجام داد. چرا باید ریسک کرد وقتی سپردن کار خود به بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان می‌تواند پیچیدگی‌های موجود در پرونده ما را از بین ببرد؟

مواردی که هر مهاجر هنگام صحبت با وکیل باید بداند

زمانی که برای امور مهاجرتی خود نیاز به راهنمایی‌های یک نماینده حقوقی دارید، باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • امکان قرار ملاقات، زمانی که موکل نیاز به ملاقات داشته باشد.
 • همیشه دردسترس‌بودن وکیل
 • پرداخت هزینه ثابت به‌عنوان حق‌الزحمه به وکیل
 • چگونگی پرداخت حق‌الزحمه (به‌صورت قسطی، چکی و غیره)
 • امکان برقراری تماس آنلاین به کمک شبکه‌های اجتماعی همچون اسکایپ و غیره

حقوق‌دان مهاجرت به انگلستان در چه مواردی به افراد مشاوره می‌دهد؟

ازآنجایی‌که انواع مختلفی از ویزاهای مهاجرتی وجود دارد، بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان باید از تمامی آنها سر درآورده و آگاه باشد؛ زیرا تنها در این صورت است که می‌تواند متقاضیان را به‌خوبی راهنمایی کرده و آنها را در مسیر درست مهاجرت قرار دهد.

موارد مشاوره حقوق‌دان مهاجرت به انگلستان
اگر شما نیز به دنبال راهی برای ورود به کشور انگلستان جهت زندگی، کار، تحصیل یا هر دلیل شخصی دیگر هستید، داشتن یک وکیل مهاجرتی می‌تواند برای شما بسیار کمک‌کننده باشد. با داشتن این فرد در کنار خود می‌توانید بهترین مسیر ورود به انگلستان را متناسب با شرایطتان بشناسید؛ زیرا این شخص مشاوره و راهنمایی‌هایی را در هر مرحله از فرایند درخواست ویزا به شما ارائه می‌دهد که بسیار مؤثر و کاربردی است. توصیه‌های ارائه شده توسط یک وکیل خوب می‌تواند در مورد طیف وسیعی از مسائل مهاجرت فردی و تجاری همچون موارد زیر باشد:

 • درخواست پناهندگی
 • اخذ ویزای موقت کار
 • کسب ویزای کارکنان ماهر
 • ویزای جابه‌جایی تجارت جهانی انگلستان
 • دریافت ویزای کارگری توسعه انگلستان
 • ویزای استعدادهای جهانی درخشان
 • ویزای نخبگان
 • ویزای کارآفرینی
 • ویزای افراد با پتانسیل بالا در انگلستان
 • ویزای دانشجویی
 • ویزای همراه
 • ویزای بستگان سالخورده تحت تکفل
 • ویزای توریستی
 • دریافت مجوز مرخصی نامحدود
 • اخذ اقامت و شهروندی انگلستان
 • درخواست ویزای اقامت طولانی‌مدت
 • رسیدگی به درخواست‌های رد شده مهاجران
 • درخواست تجدیدنظر
 • درخواست رسیدگی به پرونده‌های قضایی
 • تمدید ویزای خانوادگی
 • ویزای والدین
 • ویزای فرزند
 • ویزای انتقال درون شرکتی
 • ویزای مبتکر یا ویزای مخترع
 • ویزای سرمایه‌گذاری

۵ وظیفه اصلی یک نماینده مهاجرتی که کسی از آن خبر ندارد

وکیلی که خود را بهترین فرد در زمینه رسیدگی به امور مهاجرت به انگلستان می‌شناسد، باید در ساده‌ترین حالت، موارد زیر را در اختیار موکلین خود قرار دهد:

 1. برقراری یک گفتگوی اولیه به‌صورت تلفنی: در ابتدا شما باید یک تماس تلفنی از طرف وکیل موردنظر دریافت کنید تا بتوانید یک آشنایی اولیه با وی داشته باشید. در این صورت وکیل نیز یک دید کلی نسبت به پرونده شما پیدا خواهد کرد.
 2. رک و شفاف‌بودن بدون هیچ دروغی: وکلای خوب در زمینه مهاجرت باید همیشه در مورد آنچه در توانشان بوده و قادر به حصول آن هستند صحبت کنند. این افراد باید واقع‌بین باشند و در این راه صداقت داشته و درباره چیزهایی که ممکن است باعث ایجاد مانع در امر مهاجرت شما شود صحبت کنند و هیچ‌گاه از وعده‌های دروغین استفاده نکنند.
 3. تعیین‌کردن مزدی منصفانه: یک مدافع خوب باید همیشه اطلاعاتی دقیق و واضح را در مورد هزینه‌های دریافتی در اختیار موکلان خود قرار دهد. به این صورت که پیش از عقد قرارداد برآوردی واقعی از هزینه‌های دریافتی عنوان کرده و تا پایان پرونده هیچ‌گونه پرداخت مرحله‌ای آن هم بدون توجیه منطقی نداشته باشد.
 4. اولویت‌دادن به پرونده موکلین: فرقی ندارد که شما فردی پناه‌جو، تاجر، دانشجو، کارمند یا هر شخص دیگری باشید، درهرصورت نماینده شما باید با احترام و متانت با شما رفتار کند و بهترین مشاوره حقوقی را متناسب با شرایطتان ارائه دهد.
 5. ارائه توصیه‌های درست و کاربردی: بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان باید بتواند مشکلات مهاجرتی که ناشی از توصیه‌های نادرست وکلای قبلی بوده را حل کند و مشاوره‌هایی درست را به شما ارائه دهد تا روند کارتان به نتیجه درستی دست پیدا کند.

وظایف اصلی نماینده مهاجرتی

خدمات حیرت‌انگیز یک وکیل که به مهاجرت تجاری شما کمک می‌کند

زمانی که کسب‌وکار شما نیاز به استخدام کارمندی غیربومی داشته باشد که در خارج از کشور انگلستان اقامت دارد، با قوانین مهاجرتی پیچیده‌ای روبرو می‌شوید که باید از آنها پیروی کنید. شک نکنید بهترین راه برای این کار دریافت مشاوره تخصصی از فردی بوده که می‌تواند در زمان، هزینه و استرس شما صرفه‌جویی کند. علاوه بر این موارد، این شخص می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که بتوانید به نتیجه موردنیاز کسب‌وکارتان دست پیدا کنید. دریافت خدمات مهاجرتی تجاری می‌تواند مناسب افراد زیر باشد:

 • یک کارفرمای بریتانیایی که قصد استخدام فردی خارجی و غیربومی را دارد.
 • افرادی که قصد انجام یک تجارت خارجی در انگلستان را دارند.
 • سرمایه‌گذار یا کارآفرینی که به دنبال رشد کسب‌وکار و حضور خود در انگلستان است.
 • نماینده یک تجارت بین‌المللی که نیاز به انتقال کارمندان بین چندین کشور را دارد.

هر نیاز تجاری که داشته باشید، وکلای مهاجرت تجاری می‌توانند به شما در مورد فرایندهای مهاجرتی صحیح مشاوره بدهند. در این صورت شما می‌توانید به هدف خود، آن هم در سریع‌ترین زمان ممکن برسید. آن هم به گونه‌ای که به روشی مناسب با استراتژی تجارتتان دست پیدا کنید و از مشاوره حقوقی در خصوص تجارت خود بهره‌مند شوید.

اصلی‌ترین نقش‌های یک نماینده مهاجرت

وکیل‌های مهاجرت نقشی اساسی را در کمک به متقاضیان و اعضای خانواده آنها برعهده دارند. یک وکیل، مشاوره‌های سودمندی را به افراد در زمینه کسب مجوز جهت زندگی، دریافت اقامت، کار، سرمایه‌گذاری، راه‌اندازی کسب‌وکار، تحصیل یا بازدید از اعضای خانواده در انگلستان ارائه می‌دهد. بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان حتی پیچیده‌ترین موارد و الزامات را برای ایجاد یک درخواست موفق برای اخذ ویزا می‌داند و رسیدگی به خدمات مشتری، اولویت اصلی کار وی است.

نقش‌های یک نماینده مهاجرت

یک نماینده خوب همیشه در ابتدا به صحبت مراجعه‌کنندگان گوش می‌دهد و نیازهای آنها را متوجه می‌شود. سپس به توضیح طیف وسیعی از گزینه‌های موجود برای مهاجرت هر فرد می‌پردازد. معمولاً مشتریان در ابتدا یک مسیر مهاجرتی خاص را دنبال می‌کنند؛ اما زمانی که به توضیحات یک وکیل مهاجرتی گوش می‌دهند، متوجه می‌شوند که گزینه‌های آسان‌تر، سودمندتر و مقرون‌به‌صرفه‌تری هم برای امکان مهاجرت آنها در دسترس است. یک مدافع قابل‌اعتماد می‌تواند شرایط شما را درک کند و با ارائه مشاوره‌ها و توصیه‌های مهم به سؤالات و نگرانی‌های شما به‌درستی پاسخ دهد.
یک حقوق‌دان باتجربه در خصوص جزئیات دقیق قوانین مهاجرت و تمامی مسیرهای اخذ ویزا و دریافت اقامت افراد اطلاع دارد. این بدان معناست که در هنگام ارسال درخواست شما، وی تمامی جوانب را در نظر می‌گیرد و راهی که منجر به ایجاد بهترین شانس شما برای دریافت ویزا خواهد شد را ارائه می‌دهد. برای افرادی که نیازمند کسب مجوز اقامتی در انگلستان هستند، قطع به‌یقین مهاجرت به‌موقع، هم برای فرد متقاضی و هم برای کارفرما و اعضای خانواده آنها امری مهم است؛ بنابراین وجود یک مدافع حقوقی می‌تواند احتمال این تأخیرها را از بین ببرد. یک وکیل خوب می‌تواند حتی پیچیده‌ترین پرونده‌ها را نیز حل کرده و با به چالش کشیدن تصمیمات نادرست مشتریان این اطمینان را حاصل کند که تجدیدنظرها و بررسی‌های اداری به‌آرامی انجام شود تا منجر به رد ویزا یا لغو مجوز آنها نشود.

چرا به مدافع مهاجرتی به انگلستان نیاز دارید؟

برای مهاجرت نیاز به فردی با دانش تخصصی بوده که فرایند مهاجرت را به‌خوبی بداند و به تهیه پیش‌نویس درخواست اولیه، تهیه نامه پوششی (کاورلتر) و گردآوری مدارک لازم بپردازد. در برخی مواقع وکلای خوب می‌توانند وضعیتی را پیش‌بینی کنند که ممکن است باعث شود وزارت کشور، واجد شرایط بودنتان یا اطلاعات ارائه شده توسط شما را زیر سؤال ببرد. در این صورت باید توضیحات و اطلاعاتی همراه با درخواست اولیه ارائه شود تا از ایجاد این امر جلوگیری کرد. یک وکیل کاربلد می‌داند که چگونه این کار را به‌گونه‌ای انجام دهد که خطر تأخیر یا رد احتمالی درخواست شما کاهش پیدا کند. برای همین مشکلات احتمالی است که پیشنهاد می‌کنیم از همان ابتدا به دنبال بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان باشید. این کار اشتباه است که کارهای مربوط به درخواست ویزای خود را به شانس سپرده و منتظر بهترین اتفاقات باشید! زیرا اولاً شانس به‌تنهایی منجر به ایجاد استرس در شما خواهد شد، ثانیاً به طور بالقوه بسیار پرهزینه خواهد بود و ثالثاً منجر به تأخیر در تضمین مجوز لازم برای جابه‌جایی، شروع کار، بازدید یا شروع تحصیل خواهد شد.

چرا به مدافع مهاجرتی نیاز دارید؟

وکلای مهاجرت باید بالاترین سطح محرمانگی و صلاحدید خود را به شما ارائه دهند و تضمین کنند که مهاجرت شما و اعضای خانواده‌تان برای همیشه خصوصی باقی خواهد ماند؛ بنابراین اگر قصد مهاجرت به انگلستان را دارید، در واقع به داشتن یک مشاوره در خصوص امر مهاجرت، آن هم با یک وکیل متبحر نیاز دارید. این افراد همیشه بررسی‌های لازم را برای شرایط و الزامات اصلی ارائه می‌دهند و در مورد راه‌هایی که پیش رو خواهید داشت، به‌صورت محرمانه با شما صحبت خواهند کرد. تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا به یک وکیل مهاجرت نیاز دارید یا خیر و اینکه کدام یک از روش‌های درخواست ویزای مهاجرتی برای شما مناسب است، می‌تواند یک فرایند چالش‌برانگیز باشد. به همین منظور توصیه می‌شود هنگام تصمیم‌گیری نهایی به سوابق یک وکیل همچون بررسی‌های آنلاین، رسیدگی به پرونده‌های قبل و غیره نیز توجه کنید. ازآنجایی‌که افراد نظرات بی‌طرفانه‌ای را ارائه می‌دهند، بنابراین اینکه چه کسی بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهد، می‌تواند برای شما کمک‌کننده باشد.

چگونه بفهمیم به وکیل مهاجرت نیاز داریم یا خیر؟

در حالت کلی هیچ لزومی برای استخدام وکیل مهاجرت وجود ندارد؛ اما به طور حتم انجام این کار می‌تواند برای شما بسیار سودمند باشد. اگر پرونده شما ساده بوده و اطمینان دارید که واجد شرایط اخذ ویزای در نظر داشته هستید و مدارک و شواهد موردنیاز را دارید، در این صورت شاید بتوانید بدون کمک یک فرد، درخواست مهاجرت موفقی داشته باشید. حال اگر با یکی از موارد زیر روبرو هستید، بهتر است یک حقوق‌دان مهاجرتی را استخدام کنید:

 • مطمئن نیستید که واجد شرایط هستید یا خیر: یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌هایی که بسیاری از متقاضیان بیان می‌کنند این است که از واجد شرایط بودن خود اطمینان ندارند. به‌عنوان‌مثال، اگر مطمئن نیستید که شرایط اقامت دائم را دارید، حداقل حقوق موردنیاز برای ویزای کاری را دارید یا از شرایط تحصیلی کشور مقصد اطلاعی ندارید، در این صورت توصیه می‌شود که از راهنمایی‌های یک وکیل کمک بگیرید.
 • داشتن یک پرونده حقوقی پیچیده: زمانی که یکی از پیچیده‌ترین پرونده‌های مهاجرتی مانند اخراج، سابقه کیفری و غیره را داشته باشید به طور حتم برای برنده‌شدن در دادگاه نیاز به فردی حقوق‌دان خواهید داشت که بتواند از حق‌وحقوق شما در دادگاه دفاع کند.
 • دریافت رد درخواست مهاجرت: اگر قبلاً درخواست مهاجرت شما رد شده و نمی‌دانید که دلیل چیست و چه کاری باید انجام دهید، بهترین کار مشورت‌گرفتن از بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان است. معمولاً پس از رد درخواست، شما یک مدت‌زمان کوتاهی را برای اعتراض یا درخواست تجدیدنظر وقت دارید که اگر مجدداً رد شوید این کار ممکن است در بدترین حالت عواقب جبران‌ناپذیری را برای شما ایجاد کند. به همین دلیل صحبت با یک متخصص قانونی در امر مهاجرت می‌تواند بهترین شانس شما برای اخذ ویزای در نظر داشته باشد.

دریافت رد درخواست مهاجرت

 • نداشتن زمان لازم: اگر نیاز به تصمیم‌گیری سریع برای کارهایی مانند شروع کار در یک تاریخ خاص، ملحق شدن به یکی از اعضای خانواده در زمانی مشخص و غیره را دارید، به طبع نیاز به فردی دارید که بتواند در کمترین زمان ممکن مشکل شما مثل جمع‌آوری اسناد و کارهای کاغذبازی را انجام دهد و چه کسی بهتر از وکیل مهاجرتی می‌تواند این کار را انجام دهد؟
 • داشتن سابقه مهاجرت یا سابقه جنایی: در صورت داشتن هر یک از موارد عنوان شده همچون سابقه مهاجرت به کشوری دیگر یا داشتن سوابق جنایی، یک وکیل مهاجرت می‌تواند بهترین راه را باتوجه‌به شرایط و درخواست شما ارائه دهد.
 • نرخ بالای امتناع در مسیرهای مهاجرتی: برخی از مسیرهای مهاجرتی دارای نرخ امتناع بالاتری نسبت به سایر مسیرها هستند. به‌عنوان‌مثال درصد رد ویزای سرمایه‌گذاری در برخی از کشورها بیشتر از برخی دیگر است، به همین منظور استخدام یک وکیل مهاجرت به طور قابل‌توجهی می‌تواند شانس شما برای دریافت مناسب‌ترین ویزا از بهترین کشور را افزایش دهد.

6 مزیتی که همه باید درمورد کارگزار مهاجرتی بدانند

با بهره‌گیری از راهنمایی‌های یک وکیل مهاجرتی جهت رسیدگی به پرونده خود، در واقع می‌توانید از دانش، تخصص و تجربه آنها در زمینه پیچیده حقوقی بهره‌مند شوید. دلیل اصلی استخدام بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان این است که احتمال اعطای ویزایتان افزایش پیدا کرده یا بتوانید وضعیت مهاجرتی خود را به‌موقع پیگیری کنید. علاوه بر این موارد، استخدام وصی مهاجرتی دارای فواید بیشتری بوده که برخی از آنها شامل موارد زیر است:

 1. قبل از ارائه درخواست مهاجرت یا هر اقدامی دیگر که در نظر دارید، وکیل مهاجرت این اطمینان را حاصل می‌کند که تمامی گزینه‌های موجود را به همراه مزایا و معایب برای شما توضیح دهد تا به درک درستی از روش‌های مهاجرت دست پیدا کنید. ازآنجایی‌که بسیاری از متقاضیان از گزینه‌های مهاجرتی سریع‌تر، آسان‌تر، کم‌هزینه‌تر و سودمندتری که در دسترس بوده اطلاعی ندارند، به همین منظور به دنبال دریافت ویزایی بوده که فکر می‌کنند برای آنها بهترین گزینه است درحالی‌که این تصور کاملاً اشتباه است.
 2. یک وکیل مهاجرت می‌تواند این اطمینان را برای شما حاصل کند و تضمین کند که دارای شانس‌های بهتر برای اخذ ویزاهای مختلف هستید. در این صورت می‌توانید تصمیمی درست، مثبت و بدون تأخیر بگیرید. علاوه بر این، مدافع حقوقی شما باید با اطمینان تمام دلایل ممکنی که منجر به امتناع یا تأخیر درخواست شما می‌شود را به‌درستی برایتان شرح داده و به آنها رسیدگی کند. یادتان باشد، هر بار که وزارت کشور به دلیل نداشتن اطلاعات یا شواهد کافی برای تصمیم‌گیری نهایی تحقیق کند، زمان‌بندی شما نیز افزایش پیدا می‌کند؛ بنابراین وظیفه وکیل این است که از این امر جلوگیری کند و احتمالات را در نظر گرفته و مطمئن شود که برنامه اولیه به‌درستی ارائه شود تا مشکلات جدید رخ ندهد.
 3. وکیلتان باید از طرف شما و با اطمینان از ارائه اطلاعات صحیح، در پاسخ به هرگونه سؤالی که ممکن است توسط وزارت کشور مطرح شود رسیدگی کند.مزایای داشتن کارگزار مهاجرتی
 4. یک متخصص مهاجرت به شما کمک می‌کند تا به اهداف بلندمدت خود برسید. مثلاً اگر هدف بلندمدت شما اقامت دائم در انگلستان است، وکیل شما باید نقشه راهی را ارائه دهد که چگونگی رسیدن به این امر برای شما به‌آسانی قابل‌مشاهده باشد.
 5. بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان فشار روند مهاجرت را از روی شانه‌های شما بر می‌دارد تا خیالتان از بابت رسیدگی به امور حقوقی و قانونی راحت باشد. در این صورت شما می‌دانید که موضوع رسیدگی به امور مهاجرتتان در دست فردی کاردان بوده و این باعث می‌شود تا تمرکز بیشتری بر روی خانواده، کار، کسب‌وکارتان و سایر مسائل شخصی و مهم‌تر داشته باشید.
 6. وکلای مهاجرت به سایر متخصصان حقوقی دسترسی دارند و می‌توانند برنامه‌های پیچیده‌تر در مورد مالیات، قانون خانواده، حقوق بشر، قانون شرکت یا قانون استخدام را به‌درستی مدیریت کنند. این تخصص زمانی که نیازمند درخواست ویزا یا درخواست تجدیدنظر موفق هستید، می‌تواند برای شما سودمند باشد.

موارد اشاره شده تنها بخشی از مزایای استخدام وکیل مهاجرت به انگلستان است. ازآنجایی‌که وکلای خوب می‌دانند که متقاضیان به‌اندازه کافی برای مهاجرت به کشوری دیگر دارای مشکلاتی اعم از سامان‌دهی به شغل، محل اقامت، سفر، حساب‌های بانکی و غیره هستند، بخش عمده کارهای قانونی را خود به عهده می‌گیرند. به همین دلیل، بهترین کار محول کردن امور مهاجرتی به فردی کاربلد بوده که بتواند در فرایند مهاجرت به شما کمک کرده و مسائل مهاجرتی‌تان را مدیریت کند. این کار باعث می‌شود که شما تمرکز اصلی خود را بر روی زمان و انرژی‌ای بگذارید که قادر به حل آن هستید.

چگونه بدون نگرانی به درخواست رد شده ویزای خود رسیدگی کنیم؟

تفاوتی ندارد فردی باشید که می‌خواهید به‌تنهایی برای دریافت ویزا اقدام کنید، کسب‌وکاری داشته باشید و به دنبال توسعه آن در بریتانیا باشید یا عضوی از خانواده‌ای باشید که نیازمند پیوستن به اعضای خانواده خود در انگلستان است، درهرصورت دریافت کردن رد درخواست ویزا یا وجود مشکل در حساب شما از طرف وزارتخانه می‌تواند امری بسیار ناراحت‌کننده باشد. افراد بسیاری هستند که با شرایط این‌چنینی درگیر بوده و درخواست ویزایشان رد می‌شود؛ اما بهره‌مندی از مشاوره‌های یک وکیل مهاجرتی خوب می‌تواند این نگرانی و مشکلات شما را از بین ببرد.
به‌احتمال زیاد در امر مهاجرت امتناع‌ها از سمت وزارت کشور انگلستان به دلایل زیادی صادر خواهد شد. بااین‌حال در برخی موارد، گرفتن تصمیم‌های نامطلوب می‌تواند علاوه بر نادرست بودن، منجر به ایجاد اختلال در روند بازبینی اداری شود که این امر موجب تأخیر در انجام کار شما خواهد شد. در این صورت ارائه درخواست جدید یا درخواست تجدیدنظر به دادگاه می‌تواند تصمیمی عاقلانه باشد؛ اما این در صورتی است که دانش و سواد حقوقی داشته باشید و بتوانید به‌تنهایی از پس کارهای قانونی بر بیایید. درصورتی‌که نیاز به بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان داشته باشید توصیه می‌شود تمام اسناد، مکاتبات و ایمیل‌های مربوط به مهاجرت خود را تا به امروز جمع‌آوری کنید؛ سپس با یک مدافع مهاجرتی صحبت کنید که بتواند به‌سرعت وضعیت شما را ارزیابی کرده و یک اقدام اساسی را به شما توصیه کند.
در این صورت وکیل در نظر داشته باید پس از تجزیه‌وتحلیل وضعیت شما، گزینه‌های در دسترس را برایتان تشریح کند و به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید کدام انتخاب برایتان مناسب‌تر است. ازآنجایی‌که مهلتی برای درخواست تجدیدنظر یا بررسی اداری وجود دارد، به همین دلیل مبحث زمان در این مرحله بسیار مهم است.

عملیات لازم در هنگام ریجکت شدن درخواست ویزای انگلستان

سریع‌ترین راه جهت رسیدگی به تأخیر صدور درخواست ویزای انگلستان چیست؟

در برخی موارد، متقاضیان ویزا ممکن است با تأخیر بیش از حد در دریافت ویزا از طرف وزارت کشور انگلستان مواجه شوند. این امر می‌تواند به دو دلیل اتفاق افتد:  ۱- داشتن برنامه‌ای ضعیف یا بی‌برنامه بودن ۲- عملکرد ضعیف یا وجود اشتباهات از طرف وزارت کشور. مشخص است که در مواجه با این شرایط، مهاجران احساس ناتوانی می‌کنند و درعین‌حال می‌خواهند به روند انجام کارهای مهاجرت خود سرعت ببخشند که در این صورت چون قوانین انگلستان را درک نمی‌کنند یا به‌خوبی نمی‌توانند انگلیسی صحبت کنند، با مشکلات جدیدی روبرو خواهند شد. اینجا دقیقاً همان جایی است که وجود یک وکیل مهاجرت به انگلستان در کنارتان می‌تواند ارزشمند باشد.
حتی اگر از قبل درخواست خود را ارسال کرده‌اید؛ اما جوابی دریافت نکردید باز هم می‌توانید از راهنمایی‌های مدافع مهاجرتی برخوردار شوید. با این کار، وکیل موردنظر با وزارت کشور تماس می‌گیرد و علت تأخیر را جویا می‌شود. ازآنجایی‌که حقوق‌دان مهاجرتی از فرایند مهاجرت اطلاع دارد، از مراحلی که باید طی شود آگاه است؛ بنابراین می‌داند که چه سؤالاتی باید پرسیده شود تا زودتر به حل این مسئله کمک شود. سپس هر اقدامی که برای بازگردانی ارزیابی درخواست شما نیاز باشد توسط وکیلتان تکمیل خواهد شد و مراحل قانونی شما از حالت راکد به سمت پیشرفت سوق پیدا خواهد کرد. یک وکیل خوب باید به طور منظم از وضعیت درخواستتان مطمئن شود تا بتواند شما را زودتر به هدفتان برساند.

۵ دلیل اصلی برای استخدام وکیل مهاجرتی

کمبود اطلاعات و ناآگاهی می‌تواند مانعی برای بسیاری از افرادی باشد که به دنبال مهاجرت به انگلستان هستند. در مقابل داشتن وکالت قانونی قوی می‌تواند احتمال وقوع هرگونه مشکل را کاهش بدهد تا با رد درخواست یا مشکلات غیرمنتظره پس از ورود خود به بریتانیا مواجه نشوید. اگر بیش از ۳ ماه است که به دنبال مهاجرت به انگلستان هستید و هیچ‌گونه نتیجه مثبتی را شاهد نبودید، به طور حتم استخدام یک نماینده قانونی می‌تواند در زمان، استرس و حتی پول شما صرفه‌جویی کند؛ زیرا مجبور به ارسال مجدد درخواست خود نخواهید بود. پرداخت هزینه‌های هنگفت بایگانی و تحمل پروسه چندماهه برای دریافت ویزای انگلستان که ممکن است در آخرین مرحله رد شود، می‌تواند بسیار ناامیدکننده باشد.

دلایل اصلی برای استخدام وکیل مهاجرتی

۵ دلیل اصلی برای اینکه بدانید چرا در هنگام ارسال درخواست ویزای انگلستان باید از توصیه‌های وکیل مهاجرت استفاده کنید شامل موارد زیر است:

 1. افزایش بهره‌وری در روند مهاجرت: برای فرایند اخذ ویزا، ارائه مدارک صحیح و قانع‌کننده در زمان درست امری بسیار مهم است. مدارک موردنیاز می‌تواند بر اساس نوع ویزای شما متفاوت باشد و معمولاً هر یک پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. با کمک یک متخصص حقوقی که این فرایندها را به‌خوبی می‌داند و با دانش و تجربه‌ای که از کمک به صدها و هزاران مشتری کسب کرده، می‌توانید بسیاری از این نگرانی‌ها را از بین ببرید. این افراد با مشکلات متعددی که در امور مهاجرتی وجود دارد آشنایی داشته و می‌توانند از کارهایی که موجب رد یا تأخیر در روند درخواست شما می‎شود، اجتناب کنند. اگر پرونده شما پیچیده باشد و نیاز به جمع‌آوری اسناد و مدارک زیادی داشته باشید، حضور یک وکیل می‌تواند شما را در مسیر درست نگه دارد. به طور حتم هزینه استخدام یک قانون‌دان خوب مقرون‌به‌صرفه‌تر از پیگیری چالش‌های قانونی خواهد بود که از آنها سر درنمی‌آورید. طبق مشاهدات، استخدام یک وکیل مهاجرتی برای کمک و رسیدگی به امور درخواست شما، می‌تواند روند مهاجرتتان را به‌اندازه ۸ هفته سرعت ببخشد؛ زیرا یک وکیل مهاجرتی بهترین گزینه‌های موجود را می‌شناسد و می‌تواند به شما در تهیه یک برنامه قوی کمک کند.
 2. ارائه خدمات متناسب با نیازهای شما: مهم نیست که درخواست ویزای شما در چه مرحله‌ای قرار دارد، درهرصورت همیشه چند استراتژی کاربردی برای انتخاب بهترین‌ها برایتان وجود خواهد داشت. بهره‌مندی از یک متخصص حقوقی می‌تواند اعتمادبه‌نفس شما را در تصمیم‌گیری بالا برده و بسیاری از بار ذهنی منفی شما را از بین ببرد. با کمک انبوهی از تجربیات وکیل مهاجرت که بهترین گزینه‌ها را برای شما شرح می‌دهد و مفاهیم هر کدام را برایتان شفاف‌سازی می‌کند، می‌توانید تصمیم‌گیری درستی داشته باشید و رویه‌های لازم را برای دستیابی به نتیجه دلخواهتان پیدا کنید.
 3. کار یک وکیل مهاجرتی فراتر از وکالت است: یک نماینده مهاجرتی علاوه بر تنظیم درخواست ویزایتان، می‌تواند شما را در مراحل تأمین اسناد قانونی مانند مجوزهای کار یا ازدواج راهنمایی کند. به‌علاوه، وی می‌تواند در مورد قوانین خاصی که در مورد مهاجران اعمال می‌شود و چگونگی پیروی از آنها نیز به شما مشاوره بدهد. حال اگر این قوانین به‌درستی رعایت نشود، ممکن است منجر به اخراج شما از کشور مقصد شود که این امر می‌تواند بر روی مجوز ماندن شما و اقامتتان در انگلستان تأثیر منفی بگذارد. علاوه بر این موارد، یک وکیل مهاجرتی خوب می‌تواند شما را به‌گونه‌ای برای مصاحبه‌ها و کنسولگری خارج از کشور آماده کند که بتوانید بهترین وجه خود را نشان دهید. با این کار می‌توانید روند کارهای مهاجرتی‌تان را به‌سادگی پیش ببرید تا خطر رد درخواستتان در مراحل نهایی تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند.دلیل اصلی استخدام قانون‌دان مهاجرتی
 4. داشتن آرامش خاطر: با استخدام یک وکیل باتجربه و معتبر دیگر نیاز نیست که نگران مشکلاتی همچون سرعت بالا در تغییر قوانین مهاجرت به انگلستان باشید؛ زیرا داشتن یک وکیل مهاجرتی می‌تواند تمامی مشکلات شما را مرتفع سازد. با وجود یک وکیل می‌توانید مطمئن باشید که پرونده شما مطابق با به‌روزترین قوانین و مقررات مهاجرت انجام می‌شود و دیگر استرس و نگرانی‌ای در خصوص رد درخواست خود نخواهید داشت.
 5. به‌حداقل‌رساندن خطرهای رد درخواست ویزا: استخدام یک وکیل مهاجرتی، می‌تواند روند درخواست شما را ساده‌تر کند. ازآنجایی‌که وکلا تمامی کارهای مربوطه را از طرف شما انجام می‌دهند؛ بنابراین مدت‌زمان رسیدگی به کارهای قانونی پرونده شما کمتر می‌شود و کارهایتان با روال سریع‌تری انجام خواهد شد. یک وکیل مطمئن تمامی گزینه‌های موجود را برای شما تشریح می‌کند و گزینه‌ای که بیشترین شانس موفقیت را برای شما دارد معرفی می‌کند و موارد و مشاوره‌های لازم را در خصوص آن به شما ارائه می‌دهد. با این شیوه خطر رد درخواست ویزایتان به حداقل می‌رسد و در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی خواهد شد.

نحوه انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان

اگر فکر می‌کنید که فرایند درخواست ویزای انگلستان کاری راحت است باید بگوییم که خیر، این روند آن‌قدرها که فکر می‌کنید آسان نخواهد بود. مراحل زیادی وجود دارد که باید دنبال کنید به طوری که بروز یک اشتباه ساده می‌تواند باعث سردرگمی یا رد درخواست شما شود. به همین دلیل است که باید یک وکیل مهاجرتی استخدام کنید تا به شما کمک کند از بروز اشتباهات این‌چنینی که ممکن است پرهزینه هم باشد جلوگیری کنید و شانس شما را برای اخذ ویزا بالا ببرد. همان‌طور که اشاره شد این فرایند زمان‌بر و خطرناک بوده؛ بنابراین بهتر است به‌جای اینکه خودتان اقدام به انجام کارهای ویزا کنید، یک مدافع باتجربه را استخدام کنید.
اگر فردی حقوق‌دان نباشید به طور حتم با امور متداول مهاجرت آشنا نخواهید بود؛ اما یک وکیل از پیچیدگی روند این کار مطلع و آگاه بوده و می‌تواند آن را در مدت‌زمان کم حل کند. ازآنجایی‌که وکلا راهنمایی‌های لازم را در طول فرایند به شما ارائه می‌دهند، به همین دلیل تکمیل موفقیت‌آمیز امور مهاجرتی امری تضمین شده برای شما خواهد بود. حال مشکل اینجاست که این روزها به دلیل تقاضای زیاد مهاجرت، تعداد وکلای این حوزه نیز بسیار زیاد شده و این در حالی است که تمامی این افراد قابل‌اعتماد نیستند. برای اثربخشی درخواست خود باید از وکلایی که واجد شرایط هستند کمک بگیرید، در ادامه نحوه انتخاب معتبرترین و بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان تشریح خواهد شد.

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان

یک وکیل معتبر باید دارای ویژگی‌های عمومی زیر باشد:

 • تجربه و تخصص بالا: بسیاری از وکلا هستند که به‌تازگی ارائه خدمات مهاجرتی را آغاز کرده‌اند؛ بنابراین نمی‌توان از آنها انتظار مشاوره‌های تخصصی داشت. برای مهاجرت به انگلستان باید یک وکیل باتجربه را پیدا کنید که برای مدت طولانی در این حوزه فعالیت داشته باشد؛ زیرا این افراد در مورد پروسه یک پرونده مهاجرتی به‌خوبی آگاهی دارند. تجربه افراد به این دلیل مهم است که چون قبلاً پرونده‌هایی در این زمینه داشته‌اند؛ بنابراین اطلاعات و تجربیات بسیاری نیز در این زمینه دارند. حال با این تخصص بالا، به طور حتم می‌توانند در صورت بروز هر گونه مشکل، آنها را حل کرده و این اطمینان را حاصل کنند که دیگر با مشکلی در این راه مواجه نخواهید شد.
 • آگاهی از جمع‌آوری مستندات لازم: مدارک زیادی برای تأیید ویزا لازم است و درصورتی‌که یک فرم ازقلم‌افتاده باشد یا مشکلی در پر کردن فرم رخ دهد، ویزای شما ممکن است ریجکت یا رد شود. اگر نمی‌خواهید با این اتفاق روبرو شوید، باید وکیلی را انتخاب کنید که اطلاعات عمیقی در مورد مدارک موردنیاز برای مهاجرت به انگلستان داشته باشد. در این مسیر شما تنها باید به فردی اعتماد کنید که سال‌ها با امور مهاجرت سروکار داشته و از پیچ‌وخم این مسیر مطلع است، نه کسانی که در این زمینه تازه‌کار هستند.
 • دریافت هزینه مشخص: این مورد یکی از حیاتی‌ترین مواردی است که هنگام استخدام وکیل مهاجرت باید آن را در نظر داشته باشید. مطمئن شوید که وکیل موردنظرتان درون قرارداد تمامی جزئیات لازم را در مورد رسیدگی به پرونده شما ارائه داده و مبلغی که به‌عنوان حق‌الزحمه دریافت می‌کند را به طور ثابت لحاظ کرده باشد؛ زیرا در این صورت نمی‌تواند در مسیر رسیدگی به امور مهاجرتی‌تان، تقاضای هزینه پنهانی و اضافی کند.
 • داشتن شهرت در هنگام بررسی‌های آنلاین: زمان انتخاب یک وکیل مناسب، بررسی‌های آنلاین می‌تواند بسیار مؤثر باشد؛ زیرا به شما کمک می‌کند تا زمان استخدام وکیل تصمیم درستی بگیرید. شما باید مدافعی را استخدام کنید که توانسته باشد نظرات مثبتی را در مورد رسیدگی به پرونده‌های مهاجرتی دریافت کند و در بین رقبا، رتبه بالاتری کسب کرده باشد.

۵ ویژگی حیاتی که هر وکیل مهاجرتی باید داشته باشد

هنگام جستجوی آنلاین بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان یا پرس‌وجو از دوستان و نزدیکان، به طور حتم ویژگی‌های خاصی وجود دارد که باید به دنبال آن باشید. پنج ویژگی مهم یک مدافع مهاجرتی که تمامی وکلای برتر مهاجرتی از آن برخوردارند شامل موارد زیر است:

 1. داشتن اعتبار در بین مراجع قانونی و شرکت‌های حقوقی: هر وکیلی که برای رسیدگی به امور مهاجرتی خود انتخاب می‌کنید باید علاوه بر داشتن پروانه وکالت، نام آنها در سایت‌های اصلی حقوقی نیز ثبت شده باشد. معتبر بودن وکیل انتخابی در بین شرکت‌های حقوقی امری بسیار مهم بوده که این اعتبار بالا نشان دهنده این است که وی در جامعه حقوقی دارای سطح دانش عالی، مهارت بالا، تجربه و عملکرد قوی در کارهای قانونی بوده و فردی موفق است.
 2. حضور در رتبه‌های برتر در زمینه وکالت پرونده‌های مهاجرتی: اگر نام یک وکیل مهاجرت در بین برترین‌ها ذکر شده باشد، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فرد موردنظر در این زمینه دارای برتری نسبت به سایر رقبای خود است.۵ ویژگی حیاتی وکیل مهاجرتی
 3. داشتن تجربه و دانش: ازآنجایی‌که قانون مهاجرت همیشه در حال روبرو شدن با تغییرات سریع بوده، به طبع دارای پیچیدگی‌های بسیار خواهد بود. در این صورت بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان باید در زمینه قانونی مهاجرت تخصص بالایی داشته باشد. این شخص باید در این راه تسلط و تجربه متفاوتی را کسب کرده باشد تا بتواند متقاضیان را به هدفشان برساند. ازآنجایی‌که زمینه قانون مهاجرت بسیار وسیع بوده و شامل پناهندگی، مهاجرت کاری، مهاجرت خانوادگی، مهاجرت دانشجویان بین‌الملل، اخراج از کشور، درخواست تجدیدنظر و غیره بوده؛ بنابراین وکلای برتر مهاجرتی باید به طور تمام‌وقت بر روی نظم و انضباط قانون مهاجرت تمرکز کنند و تجربه و دانش تخصصی خود را در این زمینه توسعه دهند.
 4. همکاری با یک شرکت حقوقی معتبر: بهترین وکیل مهاجرتی، اغلب برای شرکت‌های حقوقی معتبری کار می‌کند یا خود دارای شرکت حقوقی معتبر است. زمان انتخاب یک وکیل مهاجرتی برای مشاوره باید درباره شرکت حقوقی که با آن همکاری دارند به‌خوبی تحقیق کنید. یکی از راه‌ها این است که به بررسی‌های گوگل نگاهی انداخته و مطالعات موردی و توصیفی موجود در وب‌سایت‌ها را بخوانید. برای یک شرکت حقوقی معتبر خیلی مهم است که اعتبار خود را نشان دهد و این امر به منزله افتخار در حوزه کاری آنها است زیرا می‌توانند با این کار اعتماد مشتریان را جلب کنند.
 5. حرفه‌ای و مؤدب بودن در عین داشتن رفتار دوستانه: یک وکیل مهاجرت در حین گذراندن دوره‌ای سخت از زندگی‌تان در کنارتان بوده و با شما همکاری خواهد کرد. به همین دلیل شما باید به طور ضمنی به آنها اعتماد داشته باشید و ارتباط خوبی با آنها برقرار کنید تا بتوانید به‌درستی در کنار یکدیگر کار کنید. ازآنجایی‌که برخی اوقات ممکن است چندین ماه درگیر پرونده مهاجرتی خود باشید؛ بنابراین باید پیش از استخدام وکیل در خصوص اخلاق و رفتار حرفه‌ای آنها اطلاعاتی را به دست آورید. بهترین وکلای مهاجرت افرادی بسیار حرفه‌ای بوده که با نهایت ادب و احترام با شما رفتار می‌کنند و درعین‌حال رفتاری دوستانه و صمیمی با شما خواهند داشت. یادتان باشد که پیش از استخدام یک حقوق‌دان حتماً با چندین وکیل ملاقات داشته باشید تا بتوانید با اخلاقیات و شیوه کاری هر یک از آنها آشنایی پیدا کنید. اولین برداشت‌ها همیشه مهم هستند؛ پس اگر احساس کردید در برخورد اول وکیل، فردی بی‌ادب بوده و به طور ناخودآگاه منجر به آزردگی و احساس ناراحتی در شما می‌شود، آن فرد را کنار گذاشته و به دنبال نفرات بعدی از لیست خود بروید.

۱۰ سؤال که پرسیدن آن باعث انتخاب بهترین وکیل مهاجرت خواهد شد

در کنار انجام کارهای مهاجرت، انتخاب وکیل مهاجرتی نیز می‌تواند کاری دشوار باشد. زمانی که باید برای رسیدگی به امور مهاجرتی خود تصمیم به دریافت کمک از یک متخصص حقوقی بگیرید، با انتخاب‌های گیج‌کننده‌ای روبرو خواهید شد؛ بنابراین چگونه می‌توانید در این زمان به‌درستی تصمیم بگیرید که چه کسی برای رسیدگی به پرونده شما فردی مناسب‌تر است؟

10 سؤال که باعث انتخاب بهترین وکیل مهاجرت می‌شود

در این بخش به پرسش ۱۰ سؤال می‌پردازیم که می‌تواند شانس شما را در موفق شدن درخواست ویزایتان افزایش دهد.

 1. آیا وکیل مهاجرت شما به‌صورت حرفه‌ای فعالیت دارد؟ برای پاسخ به این سؤال باید بررسی کنید که آیا وکیل موردنظرتان در یک شرکت حقوقی معتبر فعالیت دارد یا آیا خود دارای شرکت حقوقی معتبری هست یا خیر.
 2. آیا وکیل موردنظر، دارای مشاوره اولیه رایگان است؟ بسیاری از شرکت‌های معتبر دارای مشاوره اولیه رایگان آن هم پیش از شروع استخدام و همکاری هستند. این مشاوره به مشتریان این فرصت را می‌دهد تا مطمئن شوند که یک برنامه و مسیر کاری معتبری وجود دارد که می‌توان به آنها این فرصت را بدهد که با وکیل مربوطه بیشتر آشنا شوند.
 3. نظر دیگران در مورد این وکیل چیست؟ اینترنت دارای انبوهی از اطلاعات بوده که می‌توانند به شما برای انتخاب یک وکیل مهاجرتی کمک کنند. درست است که نمی‌شود تنها به بررسی‌های اینترنتی بسنده کرد؛ اما تجربه نشان داده که بهتر است مدت زمانی را برای بررسی‌های نظرات دیگران وقت بگذارید تا بتوانید از به‌روز بودن، دقیق بودن و بازتاب خدماتی که می‌خواهید از وکیلی خاص دریافت کنید مطمئن شوید.
 4. آیا حق‌الزحمه وکیل موردنظر در جایی منتشر شده است؟ هزینه پرداختی برای دستمزد یک وکیل مهاجرتی می‌تواند گران باشد. به همین منظور، این حق شما است که بدانید وکیل در نظر داشته چه‌کارهایی را برای شما انجام می‌دهد و برای استخدام قرار است چه مبلغی را از شما دریافت کند. هرچه وکلا در مورد قیمت‌گذاری خدمات خود شفاف‌تر و دقیق‌تر باشند، تصمیم‌گیری برای مشتریانی که مایل به دریافت مشاوره حقوقی برای ادامه روند درخواست مهاجرت خود هستند نیز آسان‌تر خواهد شد. اصولاً جلسات مشاوره اولیه که به‌صورت رایگان توسط برخی از وکلا ارائه می‌شود، می‌تواند کافی باشد تا بتوانید از قیمت دقیق دریافتی آنها جهت رسیدگی به امور خود مطلع شوید.
 5. آیا هزینه‌های دریافتی وکلا ثابت و توافق شده است؟ هزینه‌های ثابت به مشتریان این اطمینان خاطر را می‌دهد تا بدانند دقیقاً چه مبلغی را باید برای استخدام بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان بپردازند. در جلسه اولیه باید بپرسید که آیا کارمزد ثابت، شامل مالیات بر ارزش‌افزوده می‌شود؟ یا اینکه آیا هزینه‌های اضافی به نام پرداخت وجود دارد که باید علاوه بر کارمزد ثابت پرداخت شود یا خیر.
 6. آیا وکیل در نظر داشته در زمینه نوع ویزای درخواستی شما دارای تجربه است؟ واژه مهاجرت یک اصطلاح وسیع بوده که مواردی از قبیل مهاجرت تحصیلی، کاری، کسب‌وکار، ازدواج، خانوادگی، پناهندگی و غیره را در بر می‌گیرد. همان‌طور که ملاحظه کردید مهاجرت یک حوزه پیچیده حقوقی بوده؛ بنابراین باید مطمئن شوید که وکیل شما دارای تجربه رسیدگی به نوع درخواست شما بوده یا خیر. برای آگاهی از این امر می‌توانید با صراحت از آنها بپرسید که تابه‌حال با چندین مورد مشابه پرونده شما برخورد کرده‌اند و میزان موفقیت آنها چقدر بوده است. هرچه در هنگام مشاوره اولیه اطلاعات بیشتری کسب کنید، طبیعتاً در هنگام تصمیم‌گیری می‌توانید انتخابی دقیق‌تر و آگاهانه‌تر داشته باشید.سؤالاتی درمورد انتخاب بهترین مداقع مهاجرتی
 7. آیا رابطه نزدیکی با وکیل موردنظر دارید؟ حتی پس از گذشت جلسه اولیه، دیر نیست که به فکر پیداکردن وکیلی دیگر باشید و پرونده خود را به فردی دیگر بسپارید. پس اگر در برخورد اول احساس ناراحتی کردید، می‌توانید به‌سادگی نظر خود را تغییر دهید. شما باید زمان مشورت و راهنمایی گرفتن از وکیل احساس آرامش کنید و اطمینان داشته باشید که با یک فرد حرفه‌ای سروکار دارید؛ بنابراین هیچ‌وقت برای تغییر نظر و پیداکردن فردی جدید دیر نیست.
 8. آیا وکیل مهاجرت شما فردی معتبر و مطمئن است؟ وکلای پایه ۱ دادگستری که دارای پروانه وکالت بوده، در واقع افرادی هستند که توانستند آزمون‌ها و دوره‌های سخت کارآموزی وکالت را با موفقیت گذرانده و از انواع قوانین حقوقی مطلع هستند. حال برخی از این افراد حوزه کاری خود را بیشتر به سمت مهاجرت سوق داده و سعی در برطرف‌کردن مشکلات و ارائه مشاوره‌های مهاجرتی به متقاضیان مهاجر دارند.
 9. آیا وکیل موردنظرتان قادر به ارائه خدمات جزئی است؟ درگذشته تمامی وکلای مهاجرت ۰ تا ۱۰۰ یک پرونده مهاجرتی را به‌تنهایی انجام می‌دادند و به تمام مراحل درخواست رسیدگی می‌کردند. در حال حاضر برخی از وکلا خدمات جزئی را به مشتریان ارائه می‌دهند که این امر باعث می‌شود در صورت نیاز موکل، برخی از افراد خودشان کارهای مربوط به درخواست مهاجرتشان را تکمیل کنند و فقط قبل از ارسال مدارک از راهنمایی‌های یک وکیل برای بررسی هرگونه خطای احتمالی بهره‌مند شوند. برای افرادی که دارای بودجه محدودی هستند این شیوه می‌تواند بسیار جذاب و کاربردی باشد؛ زیرا می‌تواند هزینه‌های ممکن را به حداقل برساند. البته بسیاری از وکلا این شیوه را قبول ندارند؛ زیرا بر این باور هستند که خودشان باید تمامی مراحل را متناسب با مواردی که می‌دانند صحیح است طی کنند.
 10. آیا مدافع موردنظر قادر به رسیدگی شکایات است؟ امیدواریم که درخواست مهاجرت شما با موفقیت انجام شود و به سرانجام برسد؛ اما برخی اوقات ممکن است به یکباره همه چیز اشتباه پیش برود و در این مرحله است که وجود یک وکیلی که بتواند تمامی اقدامات لازم را برای محافظت از منافع شما انجام دهد و در صورت صلاحدید، خسارت‌های شما را جبران کند، ضروری است.

۸ نکته برای یافتن وکیل قابل‌اعتماد برای مهاجرت به انگلستان

رعایت این نکات به شما کمک می‌کند تا از بروز اشتباهات پرهزینه و وقت‌گیر جلوگیری کنید:

 1. تحقیق‌کردن: بررسی پایه وکالت و شماره پروانه وکالت وکیل موردنظر
 2. درخواست معرفی از دوستان و آشنایان: دوستان، همکاران و بررسی‌های آنلاین می‌تواند منابع خوبی برای بررسی توصیه‌ها باشد. به عنوان مثال، جستجوی سایت‌های مهاجرتی همچون برتر ویزا که می‌توانند بهترین اطلاعات و مشاوره‌های مهاجرتی را برای شما فراهم آورند، یکی از موثرترین شیوه‌های پیدا کردن برترین حقوق‌دان مهاجرتی است.
 3. صحبت‌کردن با چندین شرکت: لیستی از بهترین شرکت‌ها و وکلای حقوقی پیدا کرده و با چندین شرکت یا وکلای انتخاب شده صحبت کنید تا ببینید آیا نیازهای شما را برآورده می‌کنند یا خیر.۸ نکته برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان
 4. بررسی ساختار هزینه‌ها: توصیه می‌کنیم قبل از برخورداری از راهنمایی هر وکیلی در ابتدا بر روی هزینه ثابتی توافق کنید.
 5. از توجه به تبلیغات پوچ و تضمین‌های توخالی دوری کنید: از شرکت‌هایی که ضمانت یا قول‌هایی غیرمعقول در مورد سیر فعالیت خود ارائه می‌دهند اجتناب کنید. وکلای خوب دارای توصیه‌هایی واضح بوده و به طور صادقانه خدماتی را به شما ارائه می‌دهند.
 6. داشتن مشاوره: پس از انتخاب یک شرکت یا وکیل، یک مشاوره با آنها داشته باشید تا بتوانید اطلاعات پرونده خود را در اختیارشان قرار دهید. یک وکیل خوب باید در خصوص جزئیات پرونده شما سؤالاتی پرسیده و به ارزیابی آن بپردازد تا بتواند مشاوره‌‎ای مناسب را ارائه بدهد.
 7. سازماندهی اسناد خود: جمع‌آوری مدارک یکی از مهم‌ترین موارد پیش از اقدام به درخواست هر نوع ویزا است. ازآنجایی‌که ممکن است سال‌ها طول بکشد تا واجد شرایط مسیرهای اخذ ویزا شوید، توصیه می‌شود هر چه زودتر اسناد خود را مرتب کرده و آماده سازید.
 8. نداشتن استرس: درست است که ماهیت درخواست ویزا می‌تواند دلهره‌آور و استرس‌زا به نظر برسد؛ اما اگر به‌درستی آماده شوید و یک وکیل خوب را برای رسیدگی به امور خود پیدا کنید، دیگر نیازی به نگرانی نخواهید داشت؛ چون وکیل موردنظر می‌تواند مواردی که برای اخذ ویزای شما موردنیاز هست را برای شما فراهم کند.

معرفی ۱۰ وکیل برتر مهاجرت به انگلستان

وکیل‌های بسیار ماهری در داخل و خارج از کشور وجود دارند که به شما در انجام خدمات مهاجرتی کمک می‌کنند. برخی از جمله بهترین وکیل‌های مهاجرت به کشور انگلستان، نمایندگان زیر هستند:

1- سیما احسانی

وکیل سیما احسانی

سیما احسانی یکی از بهترین وکیل‌ها در زمینه مهاجرت به انگلستان بوده و فارغ‌التحصیل یکی از برترین دانشگاه‌های بریتانیا است. شرکت مهاجرتی ایشان ILS Global  نام دارد و دارای مجوز رسمی از طرف اداره مهاجرت انگلستان بوده و متقاضیان را در زمینه دریافت انواع ویزاهای دانشجویی، کارآفرینی و غیره راهنمایی می‌کنند.

شماره تماس: ۰۲۱۹۱۳۲۱۱۱۲

آدرس دفتر ایران: تهران، میرداماد، خیابان کازرون شمالی، خیابان نیکنام، پلاک ۹، ساختمان نیکنام، طبقه اول، واحد ۱

2- خانم اصلانی

خانم اصلانی دارای مؤسسه حقوقی معتبر  A&S IMMIGRATION در شهر لندن بوده و فارغ‌التحصیل کارشناسی‌ارشد حقوق هستند. وی دارنده پروانه رسمی وکالت در زمینه امور مهاجرت به کشور انگلستان بوده و سابقه درخشانی در حوزه رسیدگی به انواع پرونده‌های مهاجرتی دارند.

شماره تماس: ۴۴۲۰۸۶۱۶۰۲۷۸+

شماره همراه: ۴۴۷۷۸۷۹۱۷۵۰۶ و ۴۴۷۴۲۵۷۵۴۷۱۴

آدرس دفتر لندن: 1A Dallin Road, King Street, London, England

3- مهرآیین مخبری

وکیل مهرآیین مخبری

دکتر مهرآیین مخبری از جمله وکیل‌های مشهور در حوزه دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی در کشور انگلستان هستند. ایشان در قسمت پذیرش دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مشغول به فعالیت بوده و سابقه درخشانی در زمینه راهنمایی و مشاوره به مهاجران تحصیلی دارند.

شماره تماس: ۰۲۱۹۱۰۰۱۲۲۲+

آدرس دفتر ایران: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه، طبقه ۹، واحد ۲

4- سارا سهرابی

وکیل سارا سهرابی

وکیل سهرابی تخصص بالایی در امور رسیدگی به پرونده‌های پناه‌جویان داشته و در زمینه بررسی، جمع‌آوری اطلاعات و پرونده‌های قضایی سابقه درخشانی دارند. علاوه بر این، ایشان در رسیدگی به امور مهاجرت به انگلستان تبحر داشته و می‌توانند به‌خوبی شما را راهنمایی کنند.

آدرس ایمیل: s.sohrabi@newmanlaw.co.uk

5- آرش مسعودپور

وکیل آرش مسعودپور

بیشترین تمرکز وکیل مسعودپور مربوط به راهنمایی افراد در زمینه امور مهاجرت به انگلستان بوده و در کارنامه کاری خود پرونده‌های موفقی را به ثبت رساندند. وی فارغ‌التحصیل از رشته امور بازرگانی در سال ۲۰۱۲ از دانشگاه بیرمنگام است.

شماره تماس: ۴۴۲۰۳۸۱۱۲۹۶۰+

آدرس دفتر بیرمنگام: 1 Victoria Square, Birmingham B1 1BD, United Kingdom

6- سیروس منصوری

وکیل سیروس منصوری

وکیل منصوری مؤسس شرکت Mansouri & Son Solicitors بوده و بیش از ۳۰ سال است که در زمینه مهاجرت به انگلستان و قانون ازدواج تجربه دارند. بنا بر نظر افراد، خدمات ارائه شده توسط ایشان بسیار به‌روز و باکیفیت بوده و در کنار حوزه‌های اشاره شده، می‌توانند در امور دعاوی دادگستری، انحصاروراثت، پرونده‌های جنایی و غیره نیز به ارائه خدمات و مشاوره بپردازند.

شماره تماس: ۴۴۲۰۸۴۰۱۷۳۵۲

آدرس دفتر انگلستان: Katharine St, Croydon CR0 1QD, United Kingdom

7- دکتر جواد مقیمی

وکیل جواد مقیمی

آقای جواد مقیمی وکیل پایه ۱ دادگستری ایران بوده و رئیس مؤسسه حقوقی JMGB Legal International Groups است. ایشان در دو کشور ایران و انگلستان دارای شعب حقوقی بوده و نزدیک به ۳۰ سال سابقه وکالت دارند. وی پس از اخذ پروانه وکالت انگلستان، مؤسسه حقوقی خود را تأسیس کرده و خدمات مفیدی را به مهاجران ارائه داده‌اند.

شماره ثابت: ۰۲۱۸۸۸۸۸۹۹۹

شماره همراه: ۰۹۱۲۱۳۸۸۸۰۱

آدرس دفتر ایران: تهران، میدان ونک، ضلع شمال شرقی، جنب بانک سپه، پلاک ۸۳، طبقه اول شرقی

8- دکتر عبدالکریم انواری

وکیل عبدالکریم انواری

دکتر عبدالکریم انوری در دو زمینه مهاجرت به انگلستان و تجارت بین‌المللی دارای تجربه بسیار بالایی بوده و کارنامه‌ای درخشان در هر دو زمینه دارند. ایشان قادر به ارائه مشاوره‌هایی از قبیل مشاوره حقوقی، مشاوره در زمینه سرمایه‌گذاری‌های کوچک و بزرگ و مشاوره در زمینه مهاجرت است.

شماره تماس: ۰۷۷۶۶۷۱۲۶۵۲

آدرس دفتر لندن: Anvari & Associates London, UK London United Kingdom

9- آرمان خسروی

وکیل آرمان خسروی

وکیل خسروی یکی از بهترین وکلای مهاجرتی در انگلستان بوده و در مؤسسه حقوقی Oliver Fisher فعالیت دارند. مهم‌ترین هدف این مؤسسه ارائه مشاوره‌های حقوقی درجه یک به‌تمامی مشتریان است. برخی از این خدمات این مؤسسه شامل: قانون استخدام، قراردادهای تجاری، دعاوی تجاری و غیره است.

شماره‌تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۱۹۰۱۴۵

آدرس دفتر لندن: Royalty Studios, 105-109 Lancaster Road, London

10- هومن مهر

وکیل هومن مهر

وکیل هومن مهر یکی دیگر از بهترین وکلای مهاجرت به انگلستان بوده که مشاوره‌های مفیدی را در زمینه اخذ انواع ویزا به افراد ارائه می‌دهند. ایشان در شرکت حقوقی Westkin فعالیت داشته که واقع در شهر لندن بوده و سابقه‌ای ۱۸ساله دارد. این شرکت دارای وکلای فارسی‌زبان بوده که صحبت با آنها موجب می‌شود تا کارهای مهاجرتی خود را سریع‌تر انجام دهید.

شماره‌تلفن: ۲۰۷۱۱۸۴۵۴۶(۰)۴۴+

آدرس دفتر لندن: Westkin Associates, 3rd Floor, Maddox House, 1 Maddox Street, Mayfair, London

نتیجه‌گیری

پیداکردن بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان کار دشواری نخواهد بود، تنها باید به دنبال فردی باشید که از ویژگی‌های مناسب یک وکیل مهاجرت برخوردار بوده و هنگام صحبت و مشورت‌گرفتن با وی احساس راحتی و اطمینان داشته باشید. وکیلی که مشکل موکل خود را به دید مشکل خود می‎بیند به طور حتم می‌تواند بهترین خدمات را در رابطه‌با موضوع حقوقی به شما ارائه دهد و برای رسیدن شما به هدفتان هر کاری که لازم باشد را انجام دهد.
با توجه به موارد اشاره شده، در صورتی که بخواهید برای مهاجرت به کشور انگلستان اقدام کنید، مایل به استخدام وکیل مهاجرتی هستید یا خیر؟ لطفاً نظر خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن

راه های ارتباطی