logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

اسکاتلند

بهترین شرکت مهاجرت به اسکاتلند【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

اسکاتلند، در قلب اروپا، یکی از اعضای کوچک اما مهم تشکیل دهنده‌ی بریتانیا است. این کشور، همسایه‌ی ایرلند، ولز و انگلستان، درخشش خاص خود را دارد. اگرچه تعداد کمی از مردم از سایر نقاط دنیا مایل به مهاجرت به اسکاتلند هستند، اما شما باید در نظر داشته باشید که این کشور زیبا و متمایز توانایی‌ها و فرصت‌های بی‌شماری را پیش روی شما قرار می‌دهد. در این مطلب، به شما در مورد چگونگی مهاجرت به اسکاتلند و راه‌هایی که برای دریافت ویزای اسکاتلند در اختیارتان قرار داده‌ایم، از جمله کار، تحصیل، سرمایه‌گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی، راهنمایی می‌کنیم. قبل از اینکه تصمیم بگیرید به اسکاتلند مهاجرت کنید، پیشنهاد می‌کنیم که نگاهی به مقاله‌ی ما در مورد 10 شرکت برتر مهاجرت به اسکاتلند بیاندازید.

موسسه برتر ویزا با سابقه چندین ساله در امر مهاجرت و دارای تیمی از وکلای متبحر می‌توانند امنیت، آرامش و آسایش شما را برای مهاجرت فراهم کند.

شما می‌توانید برای اطلاعات دقیق رایگان در مورد مسیر مهاجرت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا ببینید کدام مسیر مهاجرت برای شما مناسب‌تر است. در زیر به بررسی روش‌های مهاجرت به اسکاتلند می‌پردازیم.

فهرست مطالب

مهاجرت کاری اسکاتلند

مهاجرت کاری به اسکاتلند به این معنی است که قبل از دریافت ویزای کار اسکاتلند، باید یک پیشنهاد کار از یک کارفرمای اسکاتلندی دریافت کرده باشید. قوانین مهاجرتی اسکاتلند، مشابه قوانین انگلستان است از این رو ویزای کار اسکاتلند (Tier 5) نامیده می‌شود.

اگر به دنبال فرصت‌های شغلی در اسکاتلند هستید، باید دارای مدارک تحصیلی معتبر در رشته مرتبط، تجربه‌های کاری مناسب، مهارت‌های زبانی قوی و سابقه کاری مفیدی داشته باشید. اسکاتلند، همانند انگلستان، ویزای کار خاصی را برای متقاضیان فراهم می‌کند که به آن‌ها امکان مهاجرت به این کشور زیبا را می‌دهد. در ادامه، این مسائل برای شما شرح داده خواهند شد.

ویزای استعدادهای برجسته اسکاتلند

ویزای استعدادهای برجسته اسکاتلند
ویزای استعدادهای برجسته اسکاتلند

این ویزا به پیشگامانی اعطا می‌شود که توسط مراجع ذیربط به عنوان متخصص مورد تایید قرار گرفته و برای کار در یک رشته هنری یا علمی خاص با امکان الحاق خانواده تایید شده اند.

ویزای کارآفرینی فارغ التحصیلان اسکاتلند

اگر متقاضی ایده تجاری خاصی داشته باشد و صلاحیت آنها تایید شده باشد، می‌تواند این ویزا را دریافت کند. این ویزا برای فارغ التحصیلان اسکاتلندی است.

ویزای عمومی (Tier 2) اسکاتلند

اگر شما پیشنهاد شغلی از کسی در بریتانیا دریافت کنید و مدارک، تمکن مالی و سابقه کاری شما تأیید شوند، می‌توانید ویزای عمومی (Tier 2) دریافت کنید و به اسکاتلند مهاجرت کنید.

ویزای انتقال درون شرکتی اسکاتلند

اگر شما کارمند یا دانشجوی تحصیلات تکمیلی هستید، یا در حال انتقال مهارت‌ها به دیگران هستید، می‌توانید ویزای انتقال درون شرکتی دریافت کنید و با استفاده از آن به اسکاتلند مهاجرت کنید.

ویزای مذهبی اسکاتلند

این ویزا تحت شرایط خاصی به متقاضیان مهاجرت به اسکاتلند ارائه می‌شود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت‌های فعال در این حوزه در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین قوانین در این مورد قرار دهند.

ویزای اسپرت اسپیرسون

اگر حامی مالی یا مربی ورزشی هستید، می‌توانید برای این ویزا را دریافت کنید.

ویزای کار موقت TIER5 برای امور خیریه

این تحت ضوابط و شرایط خاصی برای امور خیریه نیز ارائه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با کارشناسان ما در تماس باشید.

تحصیل در اسکاتلند

برای دانشجویان بین المللی تحصیل در اسکاتلند امکان پذیر است. اسکاتلند برای افرادی که پیشنهاد تحصیلی دریافت می‌کنند، ویزای Tier 4 صادر می‌کند. برای واجد شرایط بودن برای این ویزای اسکاتلند، باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • پیشنهاد شما برای پذیرش در دوره تحصیلی پذیرفته شده باشد.
 • متقاضیان باید به زبان انگلیسی (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن) مسلط باشند.
 • منابع مالی لازم برای اقامت در اسکاتلند را باید داشته باشید. مقدار مورد نیاز بسته به برنامه و رشته متقاضی متفاوت خواهد بود.
 • متقاضی نباید از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا باشد.

بطور کلی، متقاضیان باید حداقل 3 ماه پیش از شروع فعالیت کاری خود، درخواست ویزای کار اسکاتلند را بدهند. نتیجه درخواست ویزا در حدود 3 هفته پس از ارسال کلیه مدارک به متقاضی اطلاع داده می‌شود. هزینه درخواست ویزا برای هر فرد معادل 348 پوند است. برای دوره‌های کمتر از 6 ماه، دانش‌آموزان باید حداقل 1 هفته پیش از شروع دوره در اسکاتلند حاضری داشته باشند و برای دوره‌های بیشتر از 6 ماه، این زمان به 1 ماه پیش از شروع دوره تغییر می‌کند.

مدت زمان اقامت دانشجویان در این کشور به روند تحصیلی آنها مرتبط است. دانشجویان بین المللی مجاز به انجام کار در اسکاتلند هستند، اما تنها در مشاغلی که دولت مخصوص آن‌ها تعیین کرده است.

قوانین تحصیل در اسکاتلند با قوانین انگلستان تطابق دارد. دانشجویانی که به مدت 5 سال در اسکاتلند کار کرده‌اند، مجاز به درخواست اقامت دائم خواهند بود.

علاوه بر این، باید به یاد داشته باشید که هزینه تحصیل در اسکاتلند نسبت به تحصیل در آلمان به طور معمول نسبتاً بالاتر است.

مهاجرت به اسکاتلند از طریق سرمایه گذاری

یک روش دیگر برای مهاجرت به اسکاتلند، سرمایه‌گذاری است. حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری برای این منظور در اسکاتلند، دو میلیون پوند است. افرادی که این مقدار سرمایه را سرمایه‌گذاری می‌کنند، قادرند مجوز اقامت اسکاتلند را دریافت نمایند.

ویزای سرمایه‌گذاری اسکاتلند، مشهور به “ویزای Tier 1″، اجازه می‌دهد تا شما سرمایه خود را در اوراق بهادار دولتی، سهام یا حقوق مالکیت یک شرکت تجاری فعال در بریتانیا سرمایه‌گذاری نمایید. این فرصت استثنایی به شما این امکان را می‌دهد که در یکی از کشورهای پیشرفته جهان، یعنی اسکاتلند، اقامت گرفته و کسب و کار خود را گسترش دهید.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در اسکاتلند

پس از سپری پنج سال در اسکاتلند با این ویزا، شما مجاز به اقدام برای دریافت اقامت دائم در این کشور می‌شوید. همچنین، در صورت داشتن سرمایه‌گذاری بیشتر مانند 5 میلیون پوند یا حتی 100 میلیون پوند، امکان درخواست اقامت دائم قبل از انقضای مدت پنج ساله معمولی نیز وجود دارد. بنابراین، این یک فرصت مناسب برای افرادی است که تصمیم به سرمایه‌گذاری بزرگتر در اسکاتلند دارند.

ویزای سرمایه‌گذاری تنها راه برای زندگی، کار و سرمایه‌گذاری در انگلستان است، زیرا نیازی به اثبات سطح خاصی از زبان انگلیسی ندارد.

عوامل تعیین کننده سرمایه گذاری در اسکاتلند

عوامل تعیین کننده سرمایه گذاری در اسکاتلند
عوامل تعیین کننده سرمایه گذاری در اسکاتلند

برای این نوع ویزا، محدودیت‌هایی در زمینه سرمایه‌گذاری وجود دارد. برای نمونه، نمی‌توانید سرمایه‌تان را در شرکت‌های سهامی یا شرکت‌هایی که اصلی‌ترین فعالیت آن‌ها در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری املاک، مدیریت املاک یا توسعه املاک و مستغلات است، گذران کنید. پس قبل از سرمایه‌گذاری، حتما قوانین و محدودیت‌ها را بررسی کنید.

شرایط

 • متقاضیان باید حداقل 18 سال سن داشته باشند.
 • شما باید ثابت کنید که پول متعلق به شما یا همسرتان است.
 • برای دسترسی به پول خود یک حساب بانکی در انگلستان باید باز کنید.

بودجه شما باید اینگونه باشد:

 • در یک یا چند موسسه مالی واقع شده باشد.
 • هنگام درخواست ویزا ممکن است پول شما در بریتانیا یا خارج از کشور باشد.

ازدواج با یک شهروند اسکاتلندی

ازدواج با یک شهروند بریتانیایی نیز راهی برای مهاجرت به اسکاتلند و اخذ اقامت دائم است. قوانین ازدواج از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و انگلستان و اسکاتلند شرایطی برای ازدواج با اتباع خود دارند. مهم‌ترین شروط و قوانین ازدواج عبارتند از:

 • متقاضیان باید حداقل 18 سال سن داشته باشند.
 • متقاضی حداقل 3 سال قبل از تاریخ درخواست در اسکاتلند زندگی کرده باشد.
 • برای اثبات وضعیت اقامت خود گواهی اقامت دائم دریافت کند.
 • مدرک مهارت انگلیسی کسب کرده باشد.
 • گواهی قبولی در آزمون زندگی در انگلستان اخذ کند.
 • متقاضیان باید شخصیت خوبی را برای مهاجرت به اسکاتلند نشان دهد.

شما نباید:

 • شما نباید در سه سال قبل از درخواست خود بیش از 270 روز در خارج از بریتانیا زندگی کرده باشید.
 • شما نباید در 12 ماه گذشته بیش از 90 روز را در خارج از اسکاتلند گذرانده باشید.
 • قوانین مهاجرت به انگلستان را نباید نقض کنید (مثلاً زندگی غیرقانونی در انگلستان).

هزینه درخواست ویزا به صورت حضوری در سفارت 1330 پوند می‌باشد. برای ارائه مشخصات بیومتریک خود (اثر انگشت و عکس) باید 19.20 پوند اضافی بپردازید. اگر همسر متقاضی فوت کند، نمی‌توانید به عنوان شریک یک تبعه بریتانیایی برای شهروندی درخواست دهید.

مهاجرت از طریق تولد به اسکاتلند

تولد در اسکاتلند، یک رویکرد دیگر برای اخذ اقامت در این کشور محسوب می‌شود. در حقوق بین‌الملل، دو اصل اصلی وجود دارند: اصل خون و اصل خاک. در کشورهایی که اصل خاک را رعایت می‌کنند، تابعیت به کودکانی که در مرزهای آن‌ها به دنیا آمده‌اند، اعطا می‌شود. در عین حال، در کشورهایی که اصل خون را رعایت می‌کنند، تابعیت به کودکانی که از والدینی با همان تابعیت به دنیا آمده‌اند، اختصاص می‌یابد.

اگر در بریتانیا به دنیا آمده‌اید، ممکن است شما ویژگی‌های مورد نیاز برای درخواست شهروندی بریتانیا را داشته باشید. این وابسته به زمان تولد و شرایط خانوادگی شما است. در اینجا، قوانین مربوط به درخواست اقامت دائم انگلستان از طریق تولد توضیح داده شده است:

 • اگر بعد از 1 ژانویه 1983 در بریتانیا متولد شده باشید.
 • شما زیر 18 سال سن داشته باشید و یکی از والدین شما از بدو تولد شهروند بریتانیا یا مقیم دائم این کشور بوده باشد.
 • در انگلستان 10 سال یا بیشتر زندگی کرده باشید.

پناهندگی در اسکاتلند

آخرین و پرخطرترین روش برای ورود به اسکاتلند از طریق پناهندگی است. این راه دارای خطرهای فراوانی است، و مؤسسه برتر ویزا در این زمینه فعالیتی ندارد. توصیه می‌شود که برای مهاجرت به اسکاتلند به دنبال راه‌های دیگر جستجو کنید، زیرا این روش مهاجرتی بسیار خطرناک است.

پناهندگی یک گزینه برای افرادی که به دلیل شرایطی نظیر نظرات سیاسی مخالف حکومت، اعتقادات دینی متفاوت، عضویت در گروه‌های اجتماعی خاص، تمایلات جنسی متفاوت یا ترس از آزار و اذیت، در کشور خود تحت فشار قرار گرفته‌اند می‌باشد.

در صورت ورود به اسکاتلند به عنوان پناهنده، شما ملزم به ارائه مدارک مرتبط با وضعیت خود به دادگاه هستید. در صورت پذیرش، مسکنی برای شما فراهم می‌شود، و در صورت رد درخواست پناهندگی، شما باید این کشور را ترک کنید. در صورت دریافت اجازه اقامت به عنوان پناهنده در اسکاتلند، به عنوان یک شهروند درجه دو در جامعه شناخته خواهید شد.

مهاجرت به عنوان پناهنده به اسکاتلند با خطرات زیادی همراه است، چه از نظر زندگی و چه از نظر مالی. هر سال افراد زیادی از کشورهای جهان سوم به دلیل جنگ، فقر، بلایای طبیعی، مشکلات اقتصادی و دلایل دیگر برای شروع زندگی جدید وارد کشورهای اروپایی و کشورهای سطح بالاتر می‌شوند.

هزینه زندگی در اسکاتلند

برای کسی که قصد دارد در کشور دیگری زندگی کند، مهم‌ترین بخش مهاجرت زندگی، غذا، سرپناه و غیره است. قبل از هر اقدامی لازم است که در مورد هزینه‌های مهاجرت، شما اطلاعات کاملی را داشته باشید.

در این بخش به بررسی هزینه‌های زندگی در اسکاتلند می‌پردازیم. در لیست زیر مقادیر برخی از مواد مصرفی را در اختیار شما قرار داده ایم.

عنوانهزینهعنوانهزینه
بطری آب0.98 پوندپیاز 1 کیلوگرم0.96 پوند
1 لیتر شیر0.82 پوند1 سر کاهو0.66 پوند
نان 500 گرم0.91 پوندآب بطری 1.5 لیتر0.99 پوند
برنج سفید 1 کیلوگرم0.98 پوندبنزین 1 لیتر1.27 پوند
12 عدد تخم مرغ1.79 پوندآپارتمان 85 متر مربع145.49 پوند
پنیر6.92 پونداینترنت32.84 پوند
مرغ 1 کیلوگرم7.35 پوندآپارتمان مرکز شهر803.85 پوند
گوشت قرمز6.86 پوندآپارتمان خارج شهر633.91 پوند
سیب 1 کیلوگرم1.74 پوندآپارتمان (3 خوابه) مرکز شهر1513.62 پوند
موز 1 کیلوگرم1.07 پوندآپارتمان (3 خواب) خارج شهر1077.59 پوند
پرتقال 1 کیلوگرم1.68 پوندهر متر آپارتمان در شهر4050.85 پوند
گوجه فرنگی 1 کیلوگرم2.03 پوندهر متر آپارتمان در خارج شهر2765.66 پوند
سیب زمینی 1 کیلوگرم1.17 پوندمیانگین حقوق ماهانه1882.68 پوند

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به اسکاتلند ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به اسکاتلند

در این بخش 10 شرکت برتر مهاجرتی اسکاتلند را معرفی می‌کنیم. دفاتر مهاجرت زیادی در کشور وجود دارند که شما می‌توانید مسیر مهاجرت خود به اسکاتلند را از طریق آنها مشخص کنید.

1. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا به شما کمک می‌کند تا به راحتی به اسکاتلند مهاجرت کنید. این اداره مهاجرت می‌تواند در هر مرحله به شما برای مهاجرتی ایمن و آسان کمک کند.

این اداره مهاجرت به امور مهاجرت به اسکاتلند، ولز و ایرلند می‌پردازد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که مایل به مهاجرت به بریتانیا هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویزای اسکاتلند، توصیه می‌کنیم به این اداره مهاجرت مراجعه کنید.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

شماره تلفن: 02158416000

2. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از اولین کارگزارانی بوده است که به مهاجرت به اسکاتلند پرداخته است. این شرکت مهاجرتی، مهاجران زیادی را با ویزای کاری به اسکاتلند فرستاده است. این موسسه مهاجرت با انواع ویزای اسکاتلند آشنایی دارد.

اگر شرایط مهاجرت را دارید، ما موسسه مهاجرتی اصطهباناتی را توصیه می‌کنیم. این موسسه مناسب‌ترین موسسه مهاجرتی برای شما و فرزندانتان می‌باشد. توصیه می‌کنیم برای دریافت ویزای اسکاتلند برای خود و فرزندانتان با کارشناسان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

شماره تلفن: 02191017272

3. موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت یکی از برترین دفاتر مهاجرت با سال‌ها تجربه است که آن را به یکی از موفق‌ترین دفاتر مهاجرت به اروپا تبدیل کرده است.

آکادمی مهاجرت کوه نور از همان ابتدا نیازهای مهاجران را درک کرده و تلاش می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان خدمات با بالاترین کیفیت را ارائه دهد.

مزایای اصلی یک دفتر مهاجرت سازگار عبارتند از:

 • چندین سال تجربه در زمینه مهاجرت به اسکاتلند.
 • انجام مراحل قانونی مهاجرت از لحظه شروع تا دریافت شهروندی اسکاتلند.
 • انجام تمام مراحل سفارت.

آدرس موسسه: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه سوم، واحد 9.

شماره تلفن: 02191003232

4. موسسه مهاجرتی GO2TR

موسسه مهاجرتی GO2TR

موسسه مهاجرتی GO2TR یکی از بهترین موسسات برای مهاجرت تجاری به اسکاتلند است. در صورت تمایل به مهاجرت به اسکاتلند با کارشناسان این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

این اداره مهاجرت در سال‌های اخیر موفقیت‌های زیادی در زمینه مهاجرت داشته و به یکی از بهترین دفاتر مهاجرت به اسکاتلند تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت به اسکاتلند را دارید، برای اطلاع از آخرین و بهترین شرایط ویزای اسکاتلند با کارشناسان مهاجرت ما تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴.

شماره تلفن: 02143000021

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای اسکاتلند و مهاجرت، با بهترین کارشناسان برتر ویزا تماس بگیرید تا آنها شما را در جریان آخرین قوانین مهاجرت قرار دهند.

5. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

برای کسانی که مایل به مهاجرت به اسکاتلند هستند، موسسه مهاجرتی حامی مهاجر یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرت در کشور می‌باشد. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای اخذ ویزا برای اقامت موقت و دائم شما در اسکاتلند را می‌داند.

یکی از مزایای موسسه مهاجرتی حامی مهاجر مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب آن می‌باشد. این آژانس همچنین دارای وکلای حرفه ای در بسیاری از شهرهای اسکاتلند می‌باشد.

آدرس: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

شماره تلفن: 02191319191

6. موسسه حقوقی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه حقوقی سروش فردا دارای تجربه چندین ساله در زمینه ویزای اسکاتلند می‌باشد. برای درخواست ویزای اسکاتلند با امتیازات ویژه با کارشناسان این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

این اداره مهاجرت تمامی درخواست‌های مهاجرت را بررسی می‌کند و بهترین راه حل را به شما ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید اقامت در شهرهای اسکاتلند مانند ادینبورگ، گلاسکو و یا ابردین را داشته باشید با کارشناسان این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

علاوه بر این، این سازمان از رویه‌های پیچیده قانونی و مهاجرتی مرتبط با انواع خاصی از مهاجرت به اسکاتلند آگاه است. همچنین می‌توانید برای تحصیل فرزندتان خود در اسکاتلند به کارشناسان این آژانس مهاجرتی مراجعه کنید.

آدرس موسسه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

شماره تلفن: 02157680

7. موسسه مهاجرتی برتر مهاجر

موسسه مهاجرتی برتر مهاجر

موسسه مهاجرتی برتر مهاجر دارای تیم بسیار قوی است که می‌تواند بهترین خدمات را به متقاضیان ویزا ارائه دهد.

تیم وکلای مجرب و مستعد و مشاوران حرفه ای موسسه مهاجرتی برتر مهاجر می‌توانند با خرید سهام و یا سرمایه گذاری در مهم‌ترین صنایع اسکاتلند به شما در اخذ اقامت اسکاتلند کمک کنند.

با کارشناسان اداره مهاجرت تماس بگیرید و از هزینه‌های مهاجرت به اسکاتلند مطلع شوید.

مزایای موسسه مهاجرتی برتر مهاجر

 • چندین سال تجربه در رسیدگی به مسائل مهاجرت اسکاتلند.
 • قیمت‌های مناسب نسبت به سایر دفاتر مهاجرت در داخل کشور.
 • آشنایی با تمام مراحل لازم برای اخذ تابعیت و مجوز اقامت اسکاتلند.

آدرس موسسه: تهران – خیابان میرداماد – خیابان وزیری پور – پلاک 9 واحد 4

شماره تلفن: 02126405970

8. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ یکی از بزرگ‌ترین دفاتر مهاجرت در زمینه ویزای تحصیلی و کاری اسکاتلند می‌باشد. این آژانس با کمک متخصصان مجرب می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف مهاجرتی کمک رسانتان باشد.

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود ارائه می‌دهد. اگر قصد اقامت در شهرهای گلاسکو، ادینبورگ یا آبردین را دارید، با کارشناسان این اداره مهاجرت تماس بگیرید. وکلای مهاجرت این اداره مهاجرت در بسیاری از شهرهای اسکاتلند کار می‌کنند.

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ تمامی راه‌های ممکن برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری در اسکاتلند را می‌دانند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به ساکنین تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ:

 • مهاجرت به بهترین نقاط اسکاتلند با ساده‌ترین روش.
 • همراهی مهاجران در تمامی مراحل درخواست ویزا و سفر.
 • در صورت تایید نشدن ویزا هزینه‌ها به مشتری مسترد خواهد شد.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

9. موسسه مهاجرتی الست

موسسه مهاجرتی الست گروپ

موسسه مهاجرتی الست از روش‌های مختلف اخذ ویزا از طریق مهاجرت به اسکاتلند آگاهی کامل دارد. این اداره مهاجرت می‌تواند برای دریافت ویزای ازدواج یا فرزندخواندگی به شما در اسکاتلند مشاوره و پشتیبانی درستی بدهد.

این آژانس مهاجرتی دارای متخصصان و وکلای مجربی در بسیاری از شهرهای اسکاتلند از جمله گلاسکو، ابردین و ادینبورگ است.

شماره موسسه: 02191311110

10. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

"موسسه

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی برای کسانی است که قصد تحصیل در اسکاتلند را دارند.

این موسسه مهاجرتی در سالهای اخیر به دلیل یافتن شرایط خاص برای اخذ ویزای تحصیل در اسکاتلند به مرجعی عالی برای بسیاری از افرادی تبدیل شده است که قصد مهاجرت تحصیلی به اسکاتلند را دارند.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت کارشناسان حرفه ای و با تجربه را دارد. ما این موسسه مهاجرتی را به تمامی افرادی که قصد مهاجرت به اسکاتلند را دارند توصیه می‌کنیم.

آدرس موسسه: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

شماره تلفن: 91003232-021

در پایان

امروزه این سوال در ذهن بسیاری از مهاجرانی که می‌خواهند مهاجرت کنند بوجود می‌آید که کدام کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری مناسب‌تر است؟ برای پاسخ به این سوال و کشف شرایط کلی، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز ما می‌توانیم اسکاتلند را به عنوان یکی از بهترین کشورهای مهاجرتی دنیا معرفی بکنیم. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسکاتلند توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول مهاجرت اسکاتلند

آیا می‌توانم ویزای جستجوی کار در اسکاتلند دریافت کنم؟

خیر – برای دریافت ویزای کار در اسکاتلند، باید از یک کارفرمای اسکاتلندی پیشنهاد کاری داشته باشید. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسکاتلند به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

هزینه درخواست ویزای تحصیلی اسکاتلند چقدر است؟

هزینه درخواست ویزای تحصیلی اسکاتلند برای هر نفر 348 پوند است.

آیا برای اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری باید در اسکاتلند زندگی کنم؟

بله – برای اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری باید 5 سال در اسکاتلند زندگی و کار کرده باشید.

حقوق در اسکاتلند چقدر است؟

میانگین حقوق هفتگی در اسکاتلند بدون احتساب مالیات 563 پوند است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی