اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

نروژ

بهترین شرکت مهاجرت به نروژ【سال 1402】✅+ لیست ۱۰ تایی

نروژ، یک گوشه زیبا و پرجاذبه در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار دارد که بر روی نقشه قاره اروپا به چشم می‌خورد. با یک مساحت گسترده تقریباً 386000 کیلومتر مربع، این کشور خیره‌کننده به شما فرصت می‌دهد تا بسیاری از مناظر طبیعی رویایی را کاوش کنید. اسلو، پایتخت نروژ، یک شهر پررونق و پویا است که پر از فرهنگ و تاریخ است.

زبان رایج این سرزمین شگفت انگیز نروژی و سامی است و کرون به عنوان واحد پولی آن شناخته می‌شود. اگر در نظر دارید به نروژ مهاجرت کنید، پیشنهاد می‌کنم مقاله ما درباره 10 شرکت مهاجرت برتر به نروژ را که با دقت برای شما آماده شده است، به دقت مطالعه کنید.

نروژ، کشوری است که به عنوان یکی از ثروتمندترین و پیشرفته‌ترین کشورهای اروپا شناخته می‌شود. این کشور به سرعت به یک مقصد محبوب برای میلیون‌ها افرادی تبدیل شده است که به دنبال یک زندگی بهتر هستند. با نرخ بیکاری پایین، ارائه آموزش با کیفیت بالا، سطح بالای رفاه و امنیت و شرایط اقتصادی مطلوب، نروژ یک گزینه بسیار جذاب برای مهاجرت است.

نروژ با داشتن یک سرانه تولید ناخالص داخلی بسیار بالا، قدرت اقتصادی چشمگیری را به نمایش می‌گذارد. این کشور با داشتن ذخایر عظیم نفت و گاز، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این انرژی‌های حیاتی در جهان است و بلافاصله پس از کشورهای خاورمیانه قرار دارد.

زندگی در نروژ می‌تواند بسیار خوشایند باشد. سطح بالای رضایتمندی از زندگی و امید به زندگی در این کشور برتر، همراه با حمایت اجتماعی با کیفیت، به افرادی که به دنبال مهاجرت هستند، این امکان را می‌دهد تا به راحتی به نروژ مهاجرت کنند.

ما در این مقاله به بررسی بسیاری از سوالات شما می‌پردازیم از جمله راه‌های مهاجرت به نروژ چیست؟ شرایط مهاجرت به نروژ چیست؟ آیا امکان اخذ تابعیت نروژ وجود دارد؟

ما در قسمت اول این مقاله انواع روش‌های مهاجرت به نروژ را بررسی می‌کنیم و سپس 10 شرکت برتر مهاجرت به نروژ را به شما معرفی خواهیم کرد. برای آشنایی با مهاجرت به نروژ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

مهاجرت به نروژ

شاید اولین سوالی که در هنگام درخواست مهاجرت به نروژ به ذهن خطور می‌کند نحوه مهاجرت به نروژ باشد. مانند اکثر کشورهای اروپایی، از 6 طریق امکان دریافت ویزای مهاجرت نروژ وجود دارد.

مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل

ویزای تحصیلی نروژ یکی از راه‌های معتبر برای مهاجرت به این کشور است. برای این کار، دانشجویان مقاطع مختلف باید درخواست خود را به دانشگاه‌های نروژ ارائه دهند. در صورت تایید، می‌توانید درخواست خود را برای ویزای تحصیلی در سفارت نروژ ارائه دهید. تحصیل در نروژ به زبان‌های نروژی و انگلیسی انجام می‌شود. بنابراین، برای آغاز، نیاز به مدرک زبان نروژی دارید.

با این حال، دانش آموزان می‌توانند قبل از ورود به دانشگاه، دروس نروژی را در آن کشور بگذرانند. علاوه بر مدرک زبان نروژی، نمرات آیلتس یا تافل برای کارشناسی ارشد و دکترا الزامی است.

هنگام بحث در مورد انتخاب رشته تحصیلی در نروژ، دانشجویان با رشته‌های تحصیلی مختلفی روبرو می‌شوند. این یکی از مزایای بزرگ برای ادامه تحصیل در نروژ می‌باشد.

مهاجرت به نروژ از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به نروژ از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت به نروژ از طریق سرمایه گذاری

نروژ ممکن است یکی از گران‌ترین کشورهای دنیا باشد، اما سرمایه‌گذاری در این کشور بسیار سودآور و امن است. با ثبات اقتصادی و سیاسی قوی، می‌توانید مطمئن باشید که سرمایه‌گذاری شما باعث ایجاد بازده مناسب خواهد شد.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای مهاجرت به نروژ از طریق سرمایه‌گذاری 100000 یورو است. با واریز این مبلغ، سرمایه‌گذار خارجی می‌تواند پس از 3 سال مجوز اقامت دائم در این کشور را دریافت کند. در صورتی که برای 7 سال در نروژ زندگی کنید، این امکان را خواهید داشت که برای شهروندی نروژ و دریافت پاسپورت این کشور اقدام کنید.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت کاری به نروژ

افراد زیادی برای یافتن کار به این کشور مهاجرت می‌کنند. برای مهاجرت کاری به نروژ، متقاضیان باید یک پیشنهاد شغلی مناسب از یک کارفرمای نروژی دریافت کنند.

به عنوان یک کارجو، همیشه باید به این نکته توجه کنید که حقوقی که برای شغل مورد نظرتان در نروژ پیشنهاد می‌شود، باید حداقل برابر با میانگین حقوق در این کشور باشد.

برای مثال، اگر مدرک تحصیلی شما کارشناسی است، باید انتظار حقوق حدود 100000 کرون را داشته باشید. در صورتی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستید، میانگین حقوق شما می‌تواند تا 200000 کرون برسد. به یاد داشته باشید که استخدام در نروژ بر اساس سیستم مهارت کاری می‌باشد.

شرط اول سیستم این است که شما یک پیشنهاد شغلی دریافت کرده باشید.

شغل پیشنهادی و زمینه کاری نامزد باید پاسخگوی نیازهای بازار کار نروژ باشد. همچنین داشتن مدرک دانشگاهی یکی از شرایط اجباری برای اخذ ویزای کار نروژ می‌باشد.

در صورتی که توانستید از طریق سیستم مهارت کاری ویزای کار نروژ را دریافت کنید، به شما ابتدا اجازه‌ی اقامت سه ساله داده خواهد شد. پس از آن، می‌توانید برای اقامت دائم در این کشور اقدام کنید. یادتان باشد که اعضای خانواده شما نیز می‌توانند ویزای همراه دریافت کنند.

مهاجرت به نروژ از طریق ازدواج

به عنوان یک راه دیگر، مهاجرت به نروژ از طریق ازدواج با شهروند نروژی یا مقیم دائم این کشور امکان‌پذیر است. برای اینکه به این منظور اقامت در نروژ را بگیرید، باید ابتدا با ویزای توریستی یا اقامت 6 ماهه وارد نروژ شوید. در این مدت، باید اقدام به ثبت ازدواج کنید. پس از ثبت قانونی ازدواج در نروژ، شما می‌توانید برای دریافت اجازه اقامت در این کشور اقدام کنید.

لازم به ذکر است که برای مهاجرت به نروژ و اخذ اقامت نروژ، ازدواج با زن نروژی و مرد نروژی تفاوتی ندارد.

در صورتی که همسران 3-4 سال با هم زندگی کنند و مدارک مربوطه به شرکت مهاجرت نروژ ارائه شده باشد، متقاضی می‌تواند اقامت دائم این کشور را دریافت کند.

به یاد داشته باشید که اثبات ازدواج صوری مجازات‌های سنگینی را برای هر دو طرف در پی خواهد داشت. این مجازات شامل اخراج از خاک نروژ خواهد بود.

مهاجر به نروژ از طریق تولد

شما باید بدانید که تابعیت در هر کشوری بر اساس دو اصل خاص اعطا می‌شود؛ اصل خون و اصل خاک. کشورهایی مانند نروژ که اصل خاک را می‌پذیرند، تابعیت را به افرادی اعطا می‌کنند که در قلمرو آن کشور به دنیا آمده‌اند، بدون اینکه ملیت والدین کودک را در نظر بگیرند.

با این حال، کشورهایی مانند نروژ تابعیت خونی را اعطا می‌کنند. به عبارت دیگر، اگر والدین کودک تابعیت نروژ را داشته باشند، فرزند آنها به طور خودکار تابعیت نروژ را دریافت می‌کند.

مهاجرت به نروژ از طریق پناهندگی

پناهندگی خطرناک‌ترین راه برای مهاجرت به نروژ است. ما در موسسه برتر ویزا به هیچ عنوان این روش مهاجرت را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم و تنها برای آگاهی شما این بخش را فراهم کرده ایم. مهاجرت به نروژ از طریق پناهندگی فقط برای افرادی مناسب است که در کشور خود امنیت ندارند یا در کشور خود در شرایط جنگی می‌باشند. سایر افرادی که شرایط فوق را نداشته باشند توسط اداره مهاجرت نروژ رد می‌شوند.

بسیاری از پناهجویان که به نروژ می‌آیند، متأسفانه از مسیرهای خطرناک و پر از مشکلات وارد این کشور می‌شوند و مجبورند در کمپ‌های پناهندگان بمانند تا مشکلاتشان حل شود. شرایط نامناسب در این کمپ‌ها، نبود امکانات بهداشتی مناسب و این واقعیت که آن‌ها مجبورند با پناهندگان دیگر از فرهنگ‌های مختلف زندگی کنند، مشکلات زیادی را برای این افراد ایجاد می‌کند.

در طول پروسه پناهندگی، با پناهجویان مصاحبه می‌شود. مدت زمان این مصاحبه‌ها می‌تواند از 3 تا 5 ساعت متغیر باشد. پناهجویان اگر نتوانند شرایط لازم برای دریافت پناهندگی را پیدا کنند، به کشور مبدأ خود باز می‌گردند.

مزایای مهاجرت به نروژ

<yoastmark class=

نروژی‌ها شهروندان شاد در یک کشور مرفه با شرایط اجتماعی و اقتصادی خوب هستند. میانگین امید به زندگی در نروژ بیش از 81 سال است.

یک نکته جذاب درباره نروژ این است که تعداد زندانیان در این کشور بسیار کم است. تنها 4000 زندانی در کل کشور وجود دارند. دلیل این امر این است که دولت نروژ رویکرد متفاوتی را در مورد زندانیان در پیش گرفته است. این رویکرد متفاوت می‌تواند دلیل کم بودن جرم و جنایت در نروژ باشد.

نروژ از کشورهایی است که سطح آلودگی هوا در آن بسیار پایین است. دلیل این هوای تمیز و پاک، وجود 32000 خودروی برقی در این کشور است. دولت نروژ با ارائه تسهیلات مانند معافیت‌های مالیاتی و پارکینگ رایگان به صاحبان این وسایل نقلیه، موجب رواج یک فرهنگ زیست محیطی در این کشور شده است.

نروژ یکی از گران‌ترین کشورهای جهان برای زندگی است. اما این هزینه‌های بالا با حقوق‌های بالاتر و خدمات عمومی رایگان مانند خدمات رایگان بهداشت عمومی، جبران می‌شود. مشاغل و فرصت‌های شغلی زیادی در نروژ وجود دارد. به ویژه در تولید نفت و گاز فرصت‌های خوبی برای مهاجرت وجود دارد.

دریافت تابعیت نروژ

اخذ تابعیت نروژ شرایط خاص خود را دارد. پس از 7 سال زندگی مستمر و قانونی در نروژ، شما می‌توانید برای اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور اقدام کنید. اگر با یکی از مهاجران این کشور ازدواج کرده باشید، شما می‌توانید در مدت کوتاه‌تری، یعنی 3 سال، اجازه اقامت بگیرید.

از سال 2021 اعتبار پاسپورت نروژ در رتبه یازدهم قرار گرفته است و دارندگان پاسپورت این کشور می‌توانند بدون ویزا به 130 کشور جهان سفر کنند.

با این حال، سایر شرایط لازم برای دریافت پاسپورت نروژی به شرح زیر است:

  1. اخذ اقامت دائم

۲- حداقل ۲۵۰ ساعت آموزش زبان نروژی

  1. ارائه مدارک هویتی
  2. عدم سابقه کیفری
  3. ارائه اظهارنامه مالیاتی

هزینه زندگی در نروژ چقدر است؟

هزینه زندگی در کشور مقصد عامل مهمی است که قبل از مهاجرت باید در نظر گرفته شود. همانطور که قبلاً ذکر شد، نروژ از نظر هزینه خرید و اجاره خانه کشور گرانی است.

البته هزینه زندگی در هر کشوری به سبک زندگی شخصی هر فرد بستگی دارد. در این بخش هزینه برخی از اقلام و همچنین میانگین هزینه زندگی را ارائه می‌کنیم: (بیشتر مواردی که ارائه شده است به میزان 1 کیلوگرم می‌باشد)

عنوانهزینه به کرونعنوانهزینه به کرون
آب بطری26.26سیب‌زمینی21.27
شیر18.58پیاز24.20
برنج27.20کاهو20.80
آب میوه27.98آب بطری 1.5 لیتر21.06
تخم مرغ (12)38.48بنزین 1 لیتر16.22
پنیر محلی110.61اینترنت 60 مگابایت489.83
مرغ125.22مهد کودک خصوصی3169.73
گوشت گاو259.96مدرسه بین المللی58268.62
سیب29.18آپارتمان در مرکز شهر10553.55
موز24.22آپارتمان خارج از شهر8.184.90
پرتقال26.691 متر مربع آپارتمان مرکز شهر61.640.18
گوجه فرنگی33.691 متر مربع آپارتمان خارج از شهر42689.23

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به نروژ ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت

در این قسمت 10 شرکت برتر مهاجرتی نروژ را معرفی می‌کنیم. دفاتر مهاجرت زیادی در این کشور وجود دارد که می‌توانید در مورد مسیر مهاجرت تصمیم بگیرید.

1. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا به شما کمک می‌کند تا به راحتی به اروپا مهاجرت کنید. این شرکت مهاجرتی می‌تواند به شما در تمام مراحل مهاجرت یاری دهد.

این شرکت مهاجرت به امور مهاجرت، سوئد و فنلاند می‌پردازد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که مایل به مهاجرت به کشورهای اسکاندیناوی هستند.

توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف ویزاهای نروژ به این شرکت مهاجرتی مراجعه کنید.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

شماره تلفن: 02158416000

2. آژانس مهاجرت گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

یکی از اولین موسساتی که به مهاجرت پرداخته است، آژانس مهاجرت گو تو تی آر بوده است. این شرکت مهاجرتی مهاجران زیادی را با ویزای کاری به نروژ فرستاده است. این شرکت در انواع ویزای نروژ فعالیت می‌کند.

اگر شرایط مهاجرت را دارید با آژانس مهاجرت گو تو تی آر در تماس باشید. این موسسه مناسب‌ترین موسسه مهاجرتی برای شما و فرزندانتان می‌باشد. توصیه می‌کنیم برای دریافت ویزای نروژ برای خود و فرزندانتان با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تلفن: 02143000021

3. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

"</p

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی با سال‌ها تجربه است که به یکی از موفق‌ترین دفاتر مهاجرت در اروپا تبدیل شده است.

این موسسه مهاجرتی از همان ابتدا نیازهای مهاجران را درک کرده و تلاش می‌کند تا در کمترین زمان ممکن به خدمات با بالاترین کیفیت به مهاجران بپردازد.

مزایای اصلی موسسه مهاجرتی اصطهباناتی عبارتند از:

  • چندین سال سابقه مهاجرت.
  • انجام فرآیند مهاجرت قانونی از ابتدا تا شهروندی نروژ.
  • انجام تمام مراحل سفارت

شماره تلفن: 02191017272

4. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از شرکت های با سابقه طولانی در زمینه مشاوره مهاجرتی است که در سال های اخیر پرونده های موفق زیادی داشته است.

این موسسه دارای چندین مجوز برای مهاجرت در اروپا، کانادا و دبی است.

شما می توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا ارائه کرده ایم، با متخصصان موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

5. موسسه حقوقی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

شرکت مهاجرتی موسسه حقوقی سروش فردا یکی از دفاتر پیشرو مهاجرت تجاری در نروژ است. در صورت تمایل به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی به نروژ با کارشناسان این شرکت مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

این شرکت مهاجرت در چند سال اخیر موفقیت‌های زیادی در زمینه مهاجرت داشته و به یکی از بزرگ‌ترین دفاتر مهاجرت در نروژ تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت را دارید، لطفاً برای اطلاع از آخرین و جامع‌ترین شرایط ویزای سرمایه گذاری نروژ با متخصصان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه:  تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

شماره تلفن: 02157680

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای نروژ و مهاجرت، با کارشناسان برجسته ویزا تماس بگیرید تا از آخرین قوانین مهاجرت مطلع شوید.

6. موسسه مهاجرتی مهاجران

موسسه مهاجرتی مهاجران

برای کسانی که مایل به مهاجرت هستند، موسسه مهاجرتی مهاجران یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین آژانس‌های مهاجرتی برای مهاجرت به این کشور اسکاندیناویایی است. این شرکت مهاجرتی سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای دریافت ویزای اقامت موقت و دائم در نروژ می‌باشد.

یکی از مزایای موسسه مهاجرتی مهاجران حمایت از مهاجران در تمام مراحل اخذ ویزا تا اقامت نروژ است. این آژانس همچنین دارای وکلای متخصص در بسیاری از شهرهای نروژ می‌باشد.

آدرس موسسه: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، بهارستان ۲، پلاک ۱۲، طبقه ۲، واحد ۱

شماره تلفن: ۰۵۱۳۷۶۵۵۱۱۵

7. موسسه مهاجرتی ویزا 724

موسسه مهاجرتی 724 ویزا

موسسه مهاجرتی ویزا 724 سال‌ها تجربه در زمینه کسب و کار در نروژ دارد. برای درخواست ویزای نروژ از طریق راه اندازی کسب و کار در نروژ، لطفاً با متخصصان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

این شرکت مهاجرتی تمامی درخواست‌های مهاجران را بررسی می‌کند و بهترین راه حل را به آنها ارائه می‌دهد. اگر مایل به اقامت در شهرهای نروژ مانند اسلو، برگن یا فروندهیم هستید، لطفاً با متخصصان این شرکت مهاجرت تماس بگیرید.

علاوه بر این، این سازمان رویه‌های پیچیده قانونی و مهاجرتی مرتبط با برخی از اشکالات مهاجرت را به خوبی می‌شناسد و به شما می‌تواند در این زمینه راهنمایی‌های بسیار خوبی را بکند.

آدرس موسسه: خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، ابتدای کوچه الهیه

شماره تلفن: 02122609232

8. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ تیم بسیار قوی دارد که می‌تواند بهترین خدمات را به متقاضیان ویزا نروژ ارائه دهد.

مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ با بهترین تیم از وکلای مجرب و با استعداد و مشاوران حرفه ای می‌تواند یکی از بهترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به خارج از کشور باشد.

این موسسه مهاجرتی می‌تواند از طریق خرید سهام یا سرمایه گذاری در صنایع کلیدی نروژ به شما در اخذ مجوز اقامت نروژ کمک کند.

برای اطلاع از مهاجرت از طریق خرید سهام و یا سرمایه گذاری با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ:

  • سال‌ها تجربه در امور مهاجرتی نروژ.
  • قیمت‌های مناسب نسبت به سایر آژانس‌های مهاجرتی کشور.
  • آشنایی کامل با قوانین اخذ تابعیت و اقامت نروژ

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

9. موسسه مهاجرتی گروه بین المللی عالیان

موسسه مهاجرتی عالیان

موسسه مهاجرتی گروه بین المللی عالیان یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌های مهاجرت کاری و تحصیلی نروژ است. این آژانس با کمک متخصصان مجرب می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف مهاجرتی کمک کند.

موسسه مهاجرتی گروه بین المللی عالیان بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان ارائه می‌دهد. اگر قصد اقامت در اسلو، برگن یا فروندهیم را دارید، لطفاً با یک متخصص در این شرکت تماس بگیرید. وکلای این شرکت مهاجرت در سراسر نروژ فعالیت می‌کنند.

موسسه مهاجرتی گروه بین المللی عالیان تمامی راه‌های ممکن برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نروژ را می‌داند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.

مزایای آکادمی مهاجرت گروه لیزا:

مهاجرت آسان نروژ.

آشنایی کامل تمامی مراحل درخواست ویزا و مهاجرت

مسترد هزینه‌ها در صورت عدم تایید ویزا، به مشتری

آدرس موسسه: تهران- خیابان قائم مقام فراهانی- خیابان 26- پلاک 6

شماره تلفن: 0212191304747

1. موسسه مهاجرت جهانبان

موسسه مهاجرتی جهانبان

موسسه مهاجرت جهانبان به خوبی از راه‌های مختلف اخذ ویزا از طریق مهاجرت آگاه است. این شرکت مهاجرت می‌تواند با ارائه مشاوره و پشتیبانی منظم به شما در اخذ ویزای تحصیلی نروژ کمک کند.

اگر قصد تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه‌های نروژ را دارید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اخبار مهاجرتی در مورد مهاجرت قرار دهند.

موسسه مهاجرت جهانبان دارای وکلای تحصیلی زبده ای در تعدادی از شهرهای نروژ از جمله اسلو، برگن و فروندهیم می‌باشد.

آدرس موسسه: تهران، سعادت آباد، 18 متری مطهری، نبش 16 متری اول، پلاک 94، واحد 3، طبقه 3

شماره تلفن: 02174865

در پایان

امروزه این سوال در ذهن بسیاری از مهاجران وجود دارد: کدام کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری مناسب است؟ برای پاسخ به این سوال و درک شرایط، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز می‌توان نروژ را به عنوان یکی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت به شما معرفی کنیم. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

بزرگ‌ترین مزیت تحصیل در نروژ چیست؟

یکی از نقاط قوت نروژ تحصیل رایگان و سطح بالای تحصیلات دانشگاهی است.

برای اخذ ویزای تحصیلی نروژ چه مدارکی لازم است؟

ترجمه پاسپورت با حداقل یک سال اعتبار، شناسنامه عکس دار، فرم ویزا تکمیل شده، نامه پذیرش از دانشگاه، نامه رزرو خوابگاه، مدارک تحصیلی ترجمه شده.

آیا می‌توان در نروژ فوق لیسانس و دکترا گرفت؟

دانش‌آموزانی که سطح علمی خوب و آیلتس 6.5 و بالاتر دارند می‌توانند برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا درخواست خود را ارائه دهند.

آیا می‌توان با پیشنهاد شغلی به نروژ مهاجرت کرد؟

بله، در صورت دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای نروژی و دریافت حداقل دستمزد می‌توانید به نروژ مهاجرت کنید.

به طور کلی مهاجران از ایران از چند راه می‌توانند وارد نروژ شوند؟

ویزای اقامت موقت که هنگام ورود به نروژ صادر می‌شود به طور کلی به سه دسته تقسیم می‌شود: مجوز تحصیلی، مجوز پیوستن به خانواده، مجوز کار.

ویژگی‌ها و الزامات اساسی مجوز کارآفرینی نروژ چیست؟

این فرد باید بتواند طرح کسب و کار را برای بررسی ارائه کند و حداقل دارای مدرک دیپلم دبیرستان باشد. همچنین وجوه مورد نیاز برای تامین مالی طرح کسب و کار در قالب اسناد باید ارائه شود. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

حداقل سرمایه لازم برای تاسیس شرکت سهامی خاص و عام به ترتیب چقدر است؟

حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت 30000 کرون و برای ثبت شرکت سهامی عام 1 میلیون کرون است.

آیا دانشجویان می‌توانند در حین تحصیل در نروژ کار کنند؟

بله، دانشجویانی که در نروژ تحصیل می‌کنند می‌توانند تا 20 ساعت در هفته کار کنند. با این حال، محدودیت‌های خاصی ممکن است اعمال شود.

چند راه برای کار و مهاجرت نروژی‌ها وجود دارد؟

برای مهاجرت باید از کارفرمای خود پیشنهاد شغلی دریافت کرده باشید و سپس برای ویزا اقدام کنید. اگر در خارج از کشور نروژ تحصیل کرده اید، پس از فارغ التحصیلی راحت‌تر می‌توانید مجوز کار دریافت کنید.

آیا برای متقاضیان همراه برای ادامه تحصیل در نروژ ویزاهای همراه صادر می‌شود؟

بله، امکان درخواست ویزای همراه در حین تحصیل در نروژ وجود دارد.

آیا امکان همراهی اعضای خانواده در ویزای سرمایه گذاری وجود دارد؟

بله، سرمایه گذار می تواند در شرایط مناسب از اعضای خانواده حمایت مالی کند و از طریق ویزای همراه آنها را با خود در نروژ داشته باشد.

حداقل بودجه برای سرمایه گذاری در نروژ چقدر است؟

حداقل سرمایه مورد نیاز در نروژ صد هزار یورو می‌باشد.

سرمایه گذاران می‌توانند در کدام بخش‌های تجاری سرمایه گذاری کنند؟

فعالیت تجاری اصلی نروژ در بخش نفت و گاز است که آینده ای پایدار و امیدوارکننده دارد. سرمایه گذاران در محصولات دریایی، انرژی، کشتیرانی، نفت و گاز، و غیره می‌توانند سرمایه گذاری کنند.

آیا امکان تحصیل با مجوز اقامت ازدواج در نروژ وجود دارد؟

خیر – تا زمانی که اجازه اقامت شما با هم ترکیب شده باشند، نمی‌توانید بدون پرداخت شهریه در این کشور تحصیل کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا