logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

نروژ

بهترین شرکت مهاجرت به نروژ【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

نروژ، یک منطقه زیبا و جذاب در شبه‌جزیره اسکاندیناوی است که در اروپا واقع شده است. این کشور با مساحت تقریبی 386000 کیلومتر مربع، فرصتی فراهم می‌کند تا مناظر طبیعی زیبا و رویایی آن را کاوش کنید. پایتخت آن، اسلو، یک شهر پرانرژی و زنده‌ای است که از پر از فرهنگ و تاریخ غنی می‌باشد.

زبان‌های رایج در این کشور نروژی و سامی هستند و واحد پولی آن کرون نامیده می‌شود. اگر قصد مهاجرت به نروژ را دارید، توصیه می‌شود تا مقاله ما درباره 10 شرکت برتر مهاجرت به نروژ را با دقت مطالعه کنید.

نروژ به عنوان یکی از ثروتمندترین و پیشرفته‌ترین کشورهای اروپا شناخته می‌شود و به سرعت به یک مقصد پرطرفدار برای افرادی تبدیل شده است که به دنبال یک زندگی بهتر هستند. با نرخ بیکاری پایین، ارائه آموزش با کیفیت بالا، سطح بالای رفاه و امنیت، نروژ یک گزینه بسیار جذاب برای مهاجرت به حساب می‌آید.

نروژ با داشتن یک سرانه تولید ناخالص داخلی بالا، قدرت اقتصادی چشمگیری دارد. این کشور با داشتن ذخایر عظیم نفت و گاز، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این انرژی‌های حیاتی در جهان محسوب می‌شود.

زندگی در نروژ بسیار لذت‌بخش است. سطح بالای رضایت از زندگی و امید به زندگی، همراه با حمایت اجتماعی با کیفیت، به افرادی که به دنبال مهاجرت هستند این امکان را می‌دهد تا به راحتی به نروژ مهاجرت کنند.

ما در این مقاله به بررسی بسیاری از سوالات شما می‌پردازیم از جمله راه‌های مهاجرت به نروژ چیست؟ شرایط مهاجرت به نروژ چیست؟ آیا امکان اخذ تابعیت نروژ وجود دارد؟

ما در قسمت اول این مقاله انواع روش‌های مهاجرت به نروژ را بررسی می‌کنیم و سپس 10 شرکت برتر مهاجرت به نروژ را به شما معرفی خواهیم کرد. برای آشنایی با مهاجرت به نروژ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

مهاجرت به نروژ

شاید اولین سوالی که در هنگام درخواست مهاجرت به نروژ به ذهن خطور می‌کند نحوه مهاجرت به نروژ باشد. مانند اکثر کشورهای اروپایی، از 6 طریق امکان دریافت ویزای مهاجرت نروژ وجود دارد.

مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل

ویزای تحصیلی نروژ یک گزینه رسمی برای مهاجرت به این کشور محسوب می‌شود. به منظور اخذ این ویزا، دانشجویان در مراحل مختلفی باید درخواست خود را به دانشگاه‌های نروژ ارائه دهند. در صورت تایید، می‌توانند درخواست ویزای تحصیلی خود را به سفارت نروژ ارسال کنند. زبان تدریس در دانشگاه‌های نروژ به نروژی و انگلیسی است، بنابراین برای شروع تحصیلات، ارائه مدرک زبان نروژی الزامی است.

با این حال، دانشجوها می‌توانند پیش از شروع دوره تحصیلی، دروس زبان نروژی را در این کشور فرا بگیرند. علاوه بر این، برای کسانی که می‌خواهند در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل کنند، نمرات آیلتس یا تافل نیز الزامی می‌باشد.

در انتخاب رشته تحصیلی در نروژ، دانشجوها با مجموعه‌ای از رشته‌های متنوع روبرو هستند که این امر یکی از مزایای اصلی تحصیل در این کشور است.

مهاجرت به نروژ از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به نروژ از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت به نروژ از طریق سرمایه گذاری

گرچه نروژ از کشورهایی با هزینه زندگی بالا است، اما سرمایه‌گذاری در این کشور به شدت پربازده و امن می‌باشد. با وجود پایداری اقتصادی و سیاسی، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که سرمایه‌گذاری شما منجر به بهره‌مندی از بازده مناسب خواهد شد.

حداقل میزان سرمایه‌گذاری برای ورود به نروژ از طریق سرمایه‌گذاری حدود 100,000 یورو است. با واریز این مبلغ، سرمایه‌گذار خارجی قادر است پس از 3 سال، مجوز اقامت دائم در این کشور را دریافت کند. همچنین، با زندگی برای مدت 7 سال در نروژ، فرصت به دست آوردن شهروندی و دریافت پاسپورت این کشور نیز در دسترس خواهد بود.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت کاری به نروژ

افراد زیادی به دنبال فرصت‌های شغلی در نروژ مهاجرت می‌کنند. برای انجام مهاجرت کاری به این کشور، متقاضیان باید یک پیشنهاد شغلی متناسب از یک کارفرمای نروژی دریافت نمایند.

به عنوان یک جویای کار، همیشه باید توجه داشته باشید که حقوقی که برای شغل مورد نظرتان در نروژ ارائه می‌شود، حداقل باید با میانگین حقوق این کشور همخوانی داشته باشد.

برای مثال، اگر شما دارای مدرک کارشناسی هستید، انتظار می‌رود حقوق شما حدود 100000 کرون باشد. در صورتی که مدرک شما کارشناسی ارشد باشد، متوسط حقوق ممکن است تا 200000 کرون برسد. لازم به ذکر است که استخدام در نروژ بر اساس سیستم مهارت‌های کاری انجام می‌شود.

شرط اساسی این سیستم این است که شما یک پیشنهاد شغلی رسمی دریافت کرده باشید. شغل ارائه‌شده و زمینه کاری شما باید با نیازهای بازار کار نروژ همخوانی داشته باشد. همچنین، داشتن مدرک دانشگاهی از شرایط اجباری برای درخواست ویزای کار نروژ به حساب می‌آید.

پس از درخواست ویزای کار نروژ از طریق سیستم مهارت‌های کاری و دریافت موافقت، ابتدا اجازه اقامت سه ساله به شما اعطا می‌شود. پس از این مدت، فرصت درخواست اقامت دائم در این کشور به شما داده می‌شود. حتی اعضای خانواده‌تان نیز می‌توانند از ویزای همراه بهره‌مند شوند.

مهاجرت به نروژ از طریق ازدواج

یکی از راه‌های دیگر مهاجرت به نروژ از طریق ازدواج با یک شهروند نروژی یا مقیم دائم این کشور می‌باشد. برای این منظور، ابتدا باید با ویزای توریستی یا اقامت موقت 6 ماهه وارد نروژ شده و سپس در این مدت، اقدام به ثبت قانونی ازدواج کنید. پس از ثبت ازدواج به صورت مشروط در نروژ، می‌توانید برای درخواست اجازه اقامت در این کشور اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که ازدواج با یک شهروند زن یا مرد نروژی برای مهاجرت به نروژ و اخذ اقامت، تفاوتی ندارد. اگر همسران تصمیم به زندگی مشترک در نروژ بگیرند و مدارک مرتبط با زندگی مشترک خود را به اداره مهاجرت نروژ ارائه کنند، متقاضی می‌تواند اقامت دائم در این کشور را دریافت کند.

توجه داشته باشید که اثبات قانونی ازدواج در صورت تخلف، مجازات‌های سنگینی را برای هر دو همسر به همراه خواهد داشت، که شامل اخراج از خاک نروژ نیز خواهد شد.

مهاجر به نروژ از طریق تولد

شما باید بدانید که در هر کشور، تابعیت بر اساس دو اصل اساسی اختصاص دارد: اصل خون و اصل خاک. کشورهایی همچون نروژ که اصل خاک را برای تعیین تابعیت می‌پذیرند، افرادی که در مرزهای آن کشور به دنیا آمده‌اند، بدون در نظر گرفتن تابعیت والدین، تابعیت را به آنها اعطا می‌کنند.

به همین ترتیب، در کشورهایی چون نروژ، تابعیت بر اساس اصل خون تعیین می‌شود. به عبارت دیگر، اگر والدین فرزند تابعیت نروژ را داشته باشند، فرزند آنان به طور خودکار تابعیت نروژ را به ارث می‌برد.

مهاجرت به نروژ از طریق پناهندگی

پناهندگی به عنوان یک گزینه مهاجرت به نروژ، به شدت پرخطر است. در موسسه برتر ویزا، هیچ‌گونه توصیه‌ای برای استفاده از این راه مهاجرت نداریم و تنها این بخش را به منظور آگاهی شما فراهم کرده‌ایم. مهاجرت به نروژ از طریق پناهندگی فقط برای افرادی مناسب است که در کشور خود امنیت ندارند یا در شرایط جنگی به سر می‌برند. افراد دیگری که این شرایط را ندارند، توسط اداره مهاجرت نروژ رد می‌شوند.

بسیاری از پناهجویان که به نروژ می‌آیند، متأسفانه از مسیرهای خطرناک و پر از مشکلات به این کشور وارد می‌شوند و مجبور به اقامت در کمپ‌های پناهندگان می‌شوند تا مشکلاتشان حل شود. شرایط ناپسند در این کمپ‌ها، عدم وجود امکانات بهداشتی مناسب و همچنین واقعیت اینکه آن‌ها باید با پناهندگان دیگر از فرهنگ‌های مختلف زندگی کنند، مشکلات زیادی را برای این افراد ایجاد می‌کند.

در طول فرآیند پناهندگی، مصاحبه با پناهجویان اجرا می‌شود و مدت زمان این مصاحبه‌ها ممکن است از 3 تا 5 ساعت متغیر باشد. در صورت عدم توانایی پناهجویان در تأمین شرایط لازم برای دریافت پناهندگی، آنان ممکن است به کشور مبدأ خود بازگردند.

مزایای مهاجرت به نروژ

<yoastmark class=

مردم نروژ در یک کشور پرفراز با شرایط اجتماعی و اقتصادی مطلوب و خوشحال زندگی می‌کنند. میانگین امید به زندگی در این کشور بیش از 81 سال است.

یک جنبه جذاب درباره نروژ تعداد کم زندانیان در این کشور است که فقط 4000 نفر می‌باشد. دلیل این وضعیت این است که دولت نروژ به‌طور منحصربه‌فردی نگرشی نوین نسبت به موضوع زندانیان اتخاذ کرده است، که می‌تواند دلیل کاهش جرم و جنایت در این کشور باشد.

نروژ یکی از کشورها با کمترین میزان آلودگی هوا می‌باشد. این هوای پاک و تمیز به دلیل وجود 32000 خودروی برقی در این کشور به وجود آمده است. دولت نروژ با ارائه تسهیلاتی مانند معافیت‌های مالیاتی و پارکینگ رایگان به دارندگان این وسایل نقلیه، به ترویج یک فرهنگ زیست‌محیطی در این کشور کمک کرده است.

نروژ یکی از گران‌ترین کشورهای جهان برای زندگی است. با این حال، این هزینه‌های بالا با درآمد بالا و خدمات عمومی رایگان مانند خدمات بهداشت عمومی جبران می‌شود. فرصت‌های شغلی و مشاغل زیادی در نروژ به ویژه در زمینه تولید نفت و گاز موجود است.

دریافت تابعیت نروژ

اخذ تابعیت نروژ شرایط خاص خود را دارد. پس از 7 سال زندگی مستمر و قانونی در نروژ، شما می‌توانید برای اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور اقدام کنید. اگر با یکی از مهاجران این کشور ازدواج کرده باشید، شما می‌توانید در مدت کوتاه‌تری، یعنی 3 سال، اجازه اقامت بگیرید.

از سال 2021 اعتبار پاسپورت نروژ در رتبه یازدهم قرار گرفته است و دارندگان پاسپورت این کشور می‌توانند بدون ویزا به 130 کشور جهان سفر کنند.

با این حال، سایر شرایط لازم برای دریافت پاسپورت نروژی به شرح زیر است:

  1. اخذ اقامت دائم

۲- حداقل ۲۵۰ ساعت آموزش زبان نروژی

  1. ارائه مدارک هویتی
  2. عدم سابقه کیفری
  3. ارائه اظهارنامه مالیاتی

هزینه زندگی در نروژ چقدر است؟

هزینه زندگی در کشور مقصد عامل مهمی است که قبل از مهاجرت باید در نظر گرفته شود. همانطور که قبلاً ذکر شد، نروژ از نظر هزینه خرید و اجاره خانه کشور گرانی است.

البته هزینه زندگی در هر کشوری به سبک زندگی شخصی هر فرد بستگی دارد. در این بخش هزینه برخی از اقلام و همچنین میانگین هزینه زندگی را ارائه می‌کنیم: (بیشتر مواردی که ارائه شده است به میزان 1 کیلوگرم می‌باشد)

عنوان هزینه به کرون عنوان هزینه به کرون
آب بطری 26.26 سیب‌زمینی 21.27
شیر 18.58 پیاز 24.20
برنج 27.20 کاهو 20.80
آب میوه 27.98 آب بطری 1.5 لیتر 21.06
تخم مرغ (12) 38.48 بنزین 1 لیتر 16.22
پنیر محلی 110.61 اینترنت 60 مگابایت 489.83
مرغ 125.22 مهد کودک خصوصی 3169.73
گوشت گاو 259.96 مدرسه بین المللی 58268.62
سیب 29.18 آپارتمان در مرکز شهر 10553.55
موز 24.22 آپارتمان خارج از شهر 8.184.90
پرتقال 26.69 1 متر مربع آپارتمان مرکز شهر 61.640.18
گوجه فرنگی 33.69 1 متر مربع آپارتمان خارج از شهر 42689.23

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به نروژ ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به نروژ

در این قسمت 10 شرکت برتر مهاجرتی نروژ را معرفی می‌کنیم. دفاتر مهاجرت زیادی در این کشور وجود دارد که می‌توانید در مورد مسیر مهاجرت تصمیم بگیرید.

1. موسسه مهاجرتی لاویژن

لاویژن

موسسه مهاجرتی لاویژن دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره‌ی 102898، از جمله معتبرترین و بهترین موسسات مهاجرتی در زمینه‌های مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و … به آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی است.

این موسسه، نمایندگی رسمی بیش از 40 دانشگاه و مرکز علمی را در اختیار دارد و در مدت فعالیت بیش از 10 ساله‌ی خود، تلاش کرده با مشاوره‌ی صادقانه و صحیح، رضایت متقاضیان خود را جلب کند.

لاویژن علاوه بر تهران، دارای دفاتر مستقیم در کشورهای اسپانیا، آلمان و کانادا است.

شما می‌توانید اطلاعات تماس موسسه لاویژن را در کادر زیر مشاهده نمایید:

 

 

2. آژانس مهاجرت گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

یکی از اولین موسساتی که به مهاجرت پرداخته است، آژانس مهاجرت گو تو تی آر بوده است. این شرکت مهاجرتی مهاجران زیادی را با ویزای کاری به نروژ فرستاده است. این شرکت در انواع ویزای نروژ فعالیت می‌کند.

اگر شرایط مهاجرت را دارید با آژانس مهاجرت گو تو تی آر در تماس باشید. این موسسه مناسب‌ترین موسسه مهاجرتی برای شما و فرزندانتان می‌باشد. توصیه می‌کنیم برای دریافت ویزای نروژ برای خود و فرزندانتان با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تلفن: 02143000021

3. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

"</p

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی با سال‌ها تجربه است که به یکی از موفق‌ترین دفاتر مهاجرت در اروپا تبدیل شده است.

این موسسه مهاجرتی از همان ابتدا نیازهای مهاجران را درک کرده و تلاش می‌کند تا در کمترین زمان ممکن به خدمات با بالاترین کیفیت به مهاجران بپردازد.

مزایای اصلی موسسه مهاجرتی اصطهباناتی عبارتند از:

  • چندین سال سابقه مهاجرت.
  • انجام فرآیند مهاجرت قانونی از ابتدا تا شهروندی نروژ.
  • انجام تمام مراحل سفارت

شماره تلفن: 02191017272

4. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از شرکت های با سابقه طولانی در زمینه مشاوره مهاجرتی است که در سال های اخیر پرونده های موفق زیادی داشته است.

این موسسه دارای چندین مجوز برای مهاجرت در اروپا، کانادا و دبی است.

شما می توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا ارائه کرده ایم، با متخصصان موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

5. موسسه حقوقی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

شرکت مهاجرتی موسسه حقوقی سروش فردا یکی از دفاتر پیشرو مهاجرت تجاری در نروژ است. در صورت تمایل به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی به نروژ با کارشناسان این شرکت مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

این شرکت مهاجرت در چند سال اخیر موفقیت‌های زیادی در زمینه مهاجرت داشته و به یکی از بزرگ‌ترین دفاتر مهاجرت در نروژ تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت را دارید، لطفاً برای اطلاع از آخرین و جامع‌ترین شرایط ویزای سرمایه گذاری نروژ با متخصصان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه:  تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

شماره تلفن: 02157680

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای نروژ و مهاجرت، با کارشناسان برجسته ویزا تماس بگیرید تا از آخرین قوانین مهاجرت مطلع شوید.

6. موسسه مهاجرتی مهاجران

موسسه مهاجرتی مهاجران

برای کسانی که مایل به مهاجرت هستند، موسسه مهاجرتی مهاجران یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین آژانس‌های مهاجرتی برای مهاجرت به این کشور اسکاندیناویایی است. این شرکت مهاجرتی سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای دریافت ویزای اقامت موقت و دائم در نروژ می‌باشد.

یکی از مزایای موسسه مهاجرتی مهاجران حمایت از مهاجران در تمام مراحل اخذ ویزا تا اقامت نروژ است. این آژانس همچنین دارای وکلای متخصص در بسیاری از شهرهای نروژ می‌باشد.

آدرس موسسه: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، بهارستان ۲، پلاک ۱۲، طبقه ۲، واحد ۱

شماره تلفن: ۰۵۱۳۷۶۵۵۱۱۵

7. موسسه مهاجرتی ویزا 724

موسسه مهاجرتی 724 ویزا

موسسه مهاجرتی ویزا 724 سال‌ها تجربه در زمینه کسب و کار در نروژ دارد. برای درخواست ویزای نروژ از طریق راه اندازی کسب و کار در نروژ، لطفاً با متخصصان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

این شرکت مهاجرتی تمامی درخواست‌های مهاجران را بررسی می‌کند و بهترین راه حل را به آنها ارائه می‌دهد. اگر مایل به اقامت در شهرهای نروژ مانند اسلو، برگن یا فروندهیم هستید، لطفاً با متخصصان این شرکت مهاجرت تماس بگیرید.

علاوه بر این، این سازمان رویه‌های پیچیده قانونی و مهاجرتی مرتبط با برخی از اشکالات مهاجرت را به خوبی می‌شناسد و به شما می‌تواند در این زمینه راهنمایی‌های بسیار خوبی را بکند.

آدرس موسسه: خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، ابتدای کوچه الهیه

شماره تلفن: 02122609232

8. موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ تیم بسیار قوی دارد که می‌تواند بهترین خدمات را به متقاضیان ویزا نروژ ارائه دهد.

مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ با بهترین تیم از وکلای مجرب و با استعداد و مشاوران حرفه ای می‌تواند یکی از بهترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به خارج از کشور باشد.

این موسسه مهاجرتی می‌تواند از طریق خرید سهام یا سرمایه گذاری در صنایع کلیدی نروژ به شما در اخذ مجوز اقامت نروژ کمک کند.

برای اطلاع از مهاجرت از طریق خرید سهام و یا سرمایه گذاری با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ:

  • سال‌ها تجربه در امور مهاجرتی نروژ.
  • قیمت‌های مناسب نسبت به سایر آژانس‌های مهاجرتی کشور.
  • آشنایی کامل با قوانین اخذ تابعیت و اقامت نروژ

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

9. موسسه مهاجرتی گروه بین المللی عالیان

موسسه مهاجرتی عالیان

موسسه مهاجرتی گروه بین المللی عالیان یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌های مهاجرت کاری و تحصیلی نروژ است. این آژانس با کمک متخصصان مجرب می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف مهاجرتی کمک کند.

موسسه مهاجرتی گروه بین المللی عالیان بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان ارائه می‌دهد. اگر قصد اقامت در اسلو، برگن یا فروندهیم را دارید، لطفاً با یک متخصص در این شرکت تماس بگیرید. وکلای این شرکت مهاجرت در سراسر نروژ فعالیت می‌کنند.

موسسه مهاجرتی گروه بین المللی عالیان تمامی راه‌های ممکن برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نروژ را می‌داند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.

مزایای آکادمی مهاجرت گروه لیزا:

مهاجرت آسان نروژ.

آشنایی کامل تمامی مراحل درخواست ویزا و مهاجرت

مسترد هزینه‌ها در صورت عدم تایید ویزا، به مشتری

آدرس موسسه: تهران- خیابان قائم مقام فراهانی- خیابان 26- پلاک 6

شماره تلفن: 0212191304747

1. موسسه مهاجرت جهانبان

موسسه مهاجرتی جهانبان

موسسه مهاجرت جهانبان به خوبی از راه‌های مختلف اخذ ویزا از طریق مهاجرت آگاه است. این شرکت مهاجرت می‌تواند با ارائه مشاوره و پشتیبانی منظم به شما در اخذ ویزای تحصیلی نروژ کمک کند.

اگر قصد تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه‌های نروژ را دارید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اخبار مهاجرتی در مورد مهاجرت قرار دهند.

موسسه مهاجرت جهانبان دارای وکلای تحصیلی زبده ای در تعدادی از شهرهای نروژ از جمله اسلو، برگن و فروندهیم می‌باشد.

آدرس موسسه: تهران، سعادت آباد، 18 متری مطهری، نبش 16 متری اول، پلاک 94، واحد 3، طبقه 3

شماره تلفن: 02174865

در پایان

امروزه این سوال در ذهن بسیاری از مهاجران وجود دارد: کدام کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری مناسب است؟ برای پاسخ به این سوال و درک شرایط، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز می‌توان نروژ را به عنوان یکی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت به شما معرفی کنیم. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

بزرگ‌ترین مزیت تحصیل در نروژ چیست؟

یکی از نقاط قوت نروژ تحصیل رایگان و سطح بالای تحصیلات دانشگاهی است.

برای اخذ ویزای تحصیلی نروژ چه مدارکی لازم است؟

ترجمه پاسپورت با حداقل یک سال اعتبار، شناسنامه عکس دار، فرم ویزا تکمیل شده، نامه پذیرش از دانشگاه، نامه رزرو خوابگاه، مدارک تحصیلی ترجمه شده.

آیا می‌توان در نروژ فوق لیسانس و دکترا گرفت؟

دانش‌آموزانی که سطح علمی خوب و آیلتس 6.5 و بالاتر دارند می‌توانند برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا درخواست خود را ارائه دهند.

آیا می‌توان با پیشنهاد شغلی به نروژ مهاجرت کرد؟

بله، در صورت دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای نروژی و دریافت حداقل دستمزد می‌توانید به نروژ مهاجرت کنید.

به طور کلی مهاجران از ایران از چند راه می‌توانند وارد نروژ شوند؟

ویزای اقامت موقت که هنگام ورود به نروژ صادر می‌شود به طور کلی به سه دسته تقسیم می‌شود: مجوز تحصیلی، مجوز پیوستن به خانواده، مجوز کار.

ویژگی‌ها و الزامات اساسی مجوز کارآفرینی نروژ چیست؟

این فرد باید بتواند طرح کسب و کار را برای بررسی ارائه کند و حداقل دارای مدرک دیپلم دبیرستان باشد. همچنین وجوه مورد نیاز برای تامین مالی طرح کسب و کار در قالب اسناد باید ارائه شود. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

حداقل سرمایه لازم برای تاسیس شرکت سهامی خاص و عام به ترتیب چقدر است؟

حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت 30000 کرون و برای ثبت شرکت سهامی عام 1 میلیون کرون است.

آیا دانشجویان می‌توانند در حین تحصیل در نروژ کار کنند؟

بله، دانشجویانی که در نروژ تحصیل می‌کنند می‌توانند تا 20 ساعت در هفته کار کنند. با این حال، محدودیت‌های خاصی ممکن است اعمال شود.

چند راه برای کار و مهاجرت نروژی‌ها وجود دارد؟

برای مهاجرت باید از کارفرمای خود پیشنهاد شغلی دریافت کرده باشید و سپس برای ویزا اقدام کنید. اگر در خارج از کشور نروژ تحصیل کرده اید، پس از فارغ التحصیلی راحت‌تر می‌توانید مجوز کار دریافت کنید.

آیا برای متقاضیان همراه برای ادامه تحصیل در نروژ ویزاهای همراه صادر می‌شود؟

بله، امکان درخواست ویزای همراه در حین تحصیل در نروژ وجود دارد.

آیا امکان همراهی اعضای خانواده در ویزای سرمایه گذاری وجود دارد؟

بله، سرمایه گذار می تواند در شرایط مناسب از اعضای خانواده حمایت مالی کند و از طریق ویزای همراه آنها را با خود در نروژ داشته باشد.

حداقل بودجه برای سرمایه گذاری در نروژ چقدر است؟

حداقل سرمایه مورد نیاز در نروژ صد هزار یورو می‌باشد.

سرمایه گذاران می‌توانند در کدام بخش‌های تجاری سرمایه گذاری کنند؟

فعالیت تجاری اصلی نروژ در بخش نفت و گاز است که آینده ای پایدار و امیدوارکننده دارد. سرمایه گذاران در محصولات دریایی، انرژی، کشتیرانی، نفت و گاز، و غیره می‌توانند سرمایه گذاری کنند.

آیا امکان تحصیل با مجوز اقامت ازدواج در نروژ وجود دارد؟

خیر – تا زمانی که اجازه اقامت شما با هم ترکیب شده باشند، نمی‌توانید بدون پرداخت شهریه در این کشور تحصیل کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی