اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

مجارستان

بهترین شرکت مهاجرت به مجارستان【سال 1402】✅+ لیست ۱۰ تایی

اگر به فکر پیوستن به جمعیت رو به رشد اروپایی هستید، مهاجرت به مجارستان گزینه بی‌نظیری می‌تواند باشد. این کشور خیره‌کننده با اقتصاد پررونق، نرخ بیکاری کم و هزینه‌های زندگی مناسب، در خدمت همه آن‌هایی است که به دنبال یک زندگی نو در سرزمین‌های اروپایی هستند. در این مقاله، با بهترین شرکت‌های مهاجرت به مجارستان را بررسی خواهیم کرد که با توجه به نیازها و اولویت‌های شما، کمک قابل توجهی خواهد بود.

اگر از زندگی با هزینه‌های گزاف خسته شده‌اید، مجارستان برایتان جایی است که می‌توانید با حدود 750 یورو در ماه زندگی کنید. در این مقاله، ما به شما نحوه مهاجرت به مجارستان را از طریق روش‌های مختلف مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، و حتی تولد فرزند خواهیم آموخت. پس از آن، ده شرکت برتر مهاجرت به مجارستان را به شما معرفی می‌کنیم. پس تا آخر با ما همراه باشید تا در مورد همه جوانب مهاجرت به مجارستان با خبر شوید.

فهرست مطالب

کشور مجارستان

مجارستان، یک کشور زیبا در قلب اروپا است که فرهنگ بی‌نظیر و متنوعی دارد. از خیابان‌های بوداپست تا مرزهای شرقی و غربی این کشور، با چشم‌های خود شاهد تفاوت‌های فرهنگی خیره‌کننده خواهید بود. مجارستان با جمعیتی حدود 10 میلیون نفر، از سال 2007 به گروه کشورهای اتحادیه شینگن پیوست.

این کشور با کشورهایی مانند مجارستان، اتریش، اوکراین، اسلوونی، رومانی، صربستان، کرواسی و اسلواکی همسایه است. پایتخت مجارستان نیز کشور بوداپست است.

اگر به سفر یا مهاجرت به مجارستان فکر می‌کنید، باید بدانید که زبان رسمی این کشور مجارستانی است. تقریبا 98 درصد از جمعیت 10 میلیونی مجارستان با استفاده از این زبان ارتباط برقرار می‌کنند. همچنین باید بدانید که واحد پول رسمی این کشور فورینت است.

مزایای مهاجرت به مجارستان

مزایای مهاجرت به مجارستان
مزایای مهاجرت به مجارستان

از مهم‌ترین مزایای مهاجرت به مجارستان شامل این موارد است:

 • امکان اخذ تابعیت مجارستان و به رسمیت شناختن تابعیت مضاعف
 • هزینه زندگی پایین در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی
 • امکان اخذ اقامت مجارستان و ورود آسان به کشورهای اتحادیه اروپا
 • فرصتی برای تحصیل در یک دانشگاه معتبر بین المللی
 • مجارستان بدون مدرک زبان
 • فرصت تحصیل زبان انگلیسی در دانشگاه
 • فرصت‌های شغلی فراوان بعد از کالج
 • تحصیل رایگان فرزندان متقاضی در مدارس و دانشگاه‌های مجارستان

روش‌های مهاجرت به مجارستان

از مهم‌ترین روش‌های مهاجرت به مجارستان این موارد را می‌توانیم اشاره داشته باشیم:

 • مهاجرت تحصیلی به مجارستان
 • مهاجرت کاری به مجارستان
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به مجارستان
 • مهاجرت از طریق ازدواج به مجارستان
 • مهاجرت توریستی مجارستان
 • مهاجرت به مجارستان از طریق پناهندگی

یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به مجارستان، تحصیل در مجارستان و اخذ ویزای تحصیلی مجارستان می‌باشد. شما می‌توانید با گرفتن نامه پذیرش از دانشگاه‌های مجارستان به این کشور اروپایی مهاجرت کنید. مانند سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا، سیستم آموزش عالی مجارستان با معاهده بولونیا مطابقت دارد.

هنگامی که به مجارستان نگاه می‌کنید، می‌بینید که دانشگاه‌های آن با زبان‌های انگلیسی، آلمانی و مجارستانی تدریس می‌کنند. هزینه زندگی پایین و کیفیت آموزش عالی در دانشگاه‌های مجارستان، این کشور را به مقصد محبوبی برای دانشجویان سراسر جهان تبدیل کرده است. با اخذ ویزای کار در مجارستان، شما می‌توانید اجازه اقامت موقت در این کشور را دریافت کنید.

مهاجرت کاری به مجارستان

شما می‌توانید با جستجوی کار در مجارستان و اخذ ویزای کار به این کشور مهاجرت کنید. اولین مرحله در این مسیر، پیدا کردن پیشنهاد کاری است که باید توسط یک کارفرمای مجارستانی آگهی شود. اگر کارفرما در طی شش ماه نتوانسته باشد کارمند مناسبی را پیدا کند، می‌تواند با شما قرارداد کاری ببندد.

قراردادی که بین شما و کارفرما بسته شده، باید به شما توضیح دهد که چگونه کار خود را شروع کنید، چه نوع کاری باید انجام دهید و چقدر حقوق خواهید گرفت. یادتان باشد که کار شما ارزشمند است و شما باید ترازنامه‌های کسب و کار خود را از سال‌های گذشته ارائه دهید و ثابت کنید که بدهی مالی ندارید.

یکی دیگر از شرایط لازم برای دریافت ویزای کار در مجارستان داشتن مدرک مهارت زبان مجارستانی یا انگلیسی است.

مجارستان در زمینه اقتصادی توسعه یافته و شرایط کاری خوبی را برای کاندیداهایی که به دنبال فرصتی برای کار هستند، فراهم کرده است. روند کار در مجارستان این است که شما باید 40 ساعت در هفته کار کنید. یکی دیگر از جنبه‌های مهم مهاجرت کاری به مجارستان، داشتن سابقه کاری خوب است.

مهاجرت سرمایه گذاری به مجارستان

با توجه به روش‌های مختلفی که برای مهاجرت به مجارستان وجود دارد، می‌توانیم برخی از این راه‌ها را مطرح کنیم. یکی از این راه‌ها، سرمایه‌گذاری در این کشور است. مجارستان با داشتن اقتصاد مستحکم و پایدار، به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاران اروپایی شناخته شده است. این موضوع یعنی شما با سرمایه‌گذاری در این کشور می‌توانید برای خودتان فرصت‌های زیادی از قبیل فرصت‌های کسب و کار جدید و یا افزایش امکانات زندگی را ایجاد کنید.

از طریق روش‌های مختلف مهاجرت سرمایه گذاری به مجارستان، متقاضیان می‌توانند ضمن کسب درآمد، تابعیت و ملیت این کشور اروپایی را دریافت کنند.

انواع روش‌های سرمایه گذاری در مجارستان عبارتند از:

از مهم‌ترین روش‌های سرمایه گذاری در مجارستان عبارتند از:

 • سرمایه گذاری در مجارستان با خرید اوراق قرضه
 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ویزای کار آفرینی
 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری اوراق قرضه در مجارستان

یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری، خرید اوراق بهادار با ارزش 300 هزار یورو از بانک‌های مجارستانی است. این پول بعد از 5 سال بدون دریافت سود بانکی به شما برمی‌گردد. باید توجه داشت که این اوراق بهادار قابل فروش نیستند و فقط به عنوان یک راهبرد سرمایه‌گذاری برای دریافت اقامت در مجارستان معتبر می‌باشند.

با این روش سرمایه‌گذاری، همسر و فرزندان زیر 18 سال شما می‌توانند کارت اقامت موقت 6 ماهه دریافت کنند، که با آن می‌توانید بلافاصله درخواست اقامت کنید. پس از گذشت 6 ماه، این اقامت موقت به اقامت دائم تبدیل می‌شود.

در این مدت، هر کسی آزاد است که در اتحادیه اروپا سفر کند و زندگی کند. توجه داشته باشید که پس از 8 سال شما می‌توانید پاسپورت مجارستانی دریافت کنید.

برای دستورالعمل‌های دقیق‌تر در مورد وضعیت مهاجرت خود به مجارستان، می‌توانید با مشاوران برتر ویزا تماس بگیرید.

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت

روش دیگری که برای سرمایه‌گذاری در مجارستان می‌توانید بکار برید، ثبت شرکت است. این روش نیازمند حداقل 3 تا 4 ماه زمان است و پس از آن، دولت مجارستان مجوز یک ساله را برای شما صادر می‌کند.

برای ثبت شرکت در مجارستان، شما باید حداقل 5 تا 50 هزار یورو سرمایه داشته باشید. بعلاوه، شما باید یک آدرس را به عنوان محل کار به دولت ارائه دهید. با این وجود، استفاده از یک شرکت که قبلاً ثبت شده و در حال تغییر است، یکی از شرایط متقاضی می‌باشد.

مجارستان از آن دسته کشورهایی است که به افراد اجازه می‌دهد با بودجه اندک و بدون گیرکردن وارد عرصه پرسود شوند.

سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی در مجارستان

به دلیل اهمیت توسعه اقتصادی و افزایش اشتغال برای دولت مجارستان، هنگام ارائه برنامه‌تان به دولت، باید بتوانید توضیح دهید که چقدر بودجه اولیه دارید و چگونه می‌خواهید طرحتان را عملی کنید.

اگر ایده تجاری شما به طور واضح مبتنی بر اقتصاد است، کشور به شما ارزیابی سرمایه‌گذاری اولیه و ضروری خود را ارائه می‌کند. برای این موضوع، شما باید نشان دهید که توانایی تجاری بالایی دارید و می‌توانید ایده‌هایتان را به واقعیت تبدیل کنید.

مجارستان عمیقاً به کسانی که به اقتصاد این کشور کمک کنند اهمیت می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا بهترین زندگی را داشته باشند.

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک
سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک

مهاجرت به مجارستان با خرید ملک یکی دیگر از راه‌های سرمایه‌گذاری در این کشور است. با توجه به توسعه فراوان بازار املاک و مستغلات در مجارستان، خرید ملک در این کشور یک راه سریع و ساده برای دریافت اقامت دائم می‌باشد.

اگر قصد خرید ملک در مجارستان را دارید، باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و مدارکی را ارائه دهید که ثابت کند پول مورد استفاده برای خرید ملک به شما تعلق دارد. به یاد داشته باشید که متقاضیان باید بدون سابقه کیفری باشند.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج

راه دیگر مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج است. تا زمانی که متقاضی شرایط لازم برای ازدواج با یک شهروند مجارستانی را داشته باشد، می‌تواند حق اقامت در این کشور را به دست آورد.

یکی از کلیدی‌ترین موارد در فرایند مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج، توانایی در اثبات این نکته است که ازدواج شما بر پایه دلبستگی و تعهدات متقابل برقرار شده و هدف آن دریافت اقامت از کشور مجارستان نیست. شما باید توانایی در نشان دادن این مورد را داشته باشید و همچنین ازدواج خود را در یک دفتر قانونی مجارستان ثبت نمایید. این کار باعث می‌شود تا مقامات مجارستان اعتماد بیشتری به واقعی بودن ازدواج شما پیدا کنند.

موضوع دیگر این است که متقاضی باید بتواند فرصت‌های مالی که فراهم می‌شود را ثابت کند و با تمکن مالی ثابت کند که می‌تواند در محلی که درآمدش مشخص می‌شود خانه اجاره کند.

اگر قبلاً متاهل بوده و اکنون طلاق گرفته‌اید، مراحل اولیه‌تان در برنامه‌ریزی برای اقامت در مجارستان، تهیه مدارک مربوط به طلاق و ارائه آن‌ها به مقامات مجارستانی است. شما همچنین باید آمادگی داشته باشید که مدارک مالی و کاری خود را نیز ارائه دهید. پس از تأیید این مدارک، امکان دریافت مجوز اقامت موقت در مجارستان برای شما فراهم می‌شود و پس از گذر سه سال، می‌توانید برای اقامت دائم در این کشور اقدام نمایید.

مهاجرت به مجارستان از طریق تولد

با توجه به قانون خون در مجارستان، اگر کودکی از والدینی که تابعیت مجارستان را دارند، در این کشور متولد شود، می‌تواند به طور خودکار تابعیت مجارستان را دریافت کند. در این صورت، حقوق ویژه‌ای که برای شهروندان مجارستانی وجود دارد، برای کودک نیز در نظر گرفته می‌شود. در مواردی که این قاعده قابل اعمال نیست، باز هم قوانین خاصی وجود دارد که برای دریافت تابعیت مجارستان باید آن‌ها را رعایت کرد.

 • فرزند متولد شده از والدینی که تابعیت مجارستان را در این کشور ندارند، نمی‌تواند تابعیت مجارستان را کسب کند.
 • فرزندانی که از والدین ناشناس در مجارستان متولد می‌شوند می‌توانند تابعیت مجارستان را دریافت کنند.
 • فرزندانی که توسط والدین مجارستانی به فرزندخواندگی پذیرفته می‌شوند، پس از سه سال می‌توانند تابعیت مجارستانی را اخذ نمایند.
 • اگر فرزندی در این کشور از پدر و مادری متولد شود که تابعیت مجارستان را ندارند، برای اخذ تابعیت آن کشور باید پنج سال در مجارستان زندگی کرده باشند.

مهاجرت توریستی به مجارستان

برای مهاجرت به مجارستان، یکی از راه‌های موجود استفاده از ویزای توریستی این کشور است. این روند اولیه با ثبت نام برای ویزای توریستی شروع می‌شود. سفارتخانه مجارستان معمولاً مدارک شما را در یک بازه زمانی 15 روزه بررسی می‌کند، اما در برخی موارد، این مدت ممکن است تا 30 روز هم برسد. در فرم درخواست ویزای توریستی، باید اطلاعاتی در مورد بیمه سفر شما وجود داشته باشد و حداقل میزان پوشش این بیمه باید 30000 یورو باشد.

ویزای توریستی مجارستان یک ویزای محدود به مدت زمان کوتاه است که به شما این امکان را می‌دهد که برای مدتی مشخص در این کشور اقامت کنید. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که ویزای شما فقط سی روز از روز ورود شما به منطقه شینگن اعتبار دارد. همچنین، برای درخواست ویزای توریستی مجارستان، شما نیاز به پاسپورت معتبر و جداگانه دارید.

اگر درخواست ویزای شینگن شما رد شد، می‌توانید در پایان دوره مشخص شده توسط سفارت مجدداً درخواست خود را ارائه دهید.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به مجارستان ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به مجارستان

در این بخش 10 شرکت برتر مهاجرتی مجارستان را به شما معرفی می‌کنیم. دفاتر مهاجرت زیادی در سراسر کشور وجود دارند که می‌توانید بهترین راه را برای مهاجرت از طریق آنها انتخاب کنید. ادامه این مقاله را بخوانید تا با بهترین آژانس‌های مهاجرت آشنا شوید.

1. ریسا گروپ

شرکت مهاجرتی ریسا گروپ یک موسسه‌ی فعال در زمینه‌ی مهاجرت به آمریکا، کانادا، دومنیکا و کشورهای مختلف اروپایی می‌باشد که علاوه بر تهران، دارای دفاتر فعال و ثبت شده در کالیفرنیا امریکا و گوتنبرگ سوئد هم هست.

istockphoto-1396933001-612x612-1

این شرکت به دلیل کیفیت بالای خدمات و مشاوره‌ها به عنوان شرکت برگزیده‌ی مرداد 1402 توسط کارشناسان برتر ویزا انتخاب شده است.

 

2. ویکو

موسسه کاریابی و مهاجرتی ویکو از جمله موسسات معتبر و دارای مجوز اعزام نیروی کار به شماره‌ی 60192 می‌باشد که همواره تلاش کرده بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و با صداقت تمام و ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان، متقاضیان را به سوی بهترین مقاصد مهاجرتی راهنمایی و هدایت کند.

 

2. موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت به شما این امکان را می‌دهد تا با سرمایه گذاری بتوانید به مجارستان مهاجرت کنید. این شرکت مهاجرتی می‌تواند بهترین خدمات را برای تسهیل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به شما ارائه دهد.

این شرکت مهاجرتی با تخصص در زمینه مهاجرت، لهستان و جمهوری چک یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت به قلب اروپا را دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری مجارستان، به شما توصیه می‌کنیم با متخصصان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

تلفن: 91003232-021

3. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از اولین مؤسساتی بوده است که به اعزام دانشجو به مجارستان پرداخته است. متقاضیان زیادی با ویزای دانشجویی به این کشور زیبای اروپایی از طریق این موسسه مهاجرت کرده اند.

این اداره مهاجرت بهترین فرصت مهاجرتی را برای شما و خانواده تان فراهم می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی مجارستان برای خود و خانواده تان، توصیه می‌کنیم با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

تلفن: 02191017272

4. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

"</p

موسسه مهاجرتی صبا ویزا با سال‌ها تجربه یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی است که به شما در مهاجرت موفق به مجارستان و اروپا می‌تواند کمک کند.

این موسسه مهاجرتی با بررسی شرایط مهاجران با تعهد در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مهاجرانی که قصد مهاجرت به این کشور از طریق کار را دارند خدمات با کیفیت ارائه می‌دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی صبا ویزا:

 • سال‌ها تجربه مهاجرت با ویزا کار.
 • انجام تمامی مراحل قانونی مهاجرت از طریق پیشنهاد کاری کارفرما
 • انجام کلیه تشریفات رسمی در سفارت.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

5. موسسه مهاجرتی رهپویان عدالت

موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر

موسسه مهاجرتی رهپویان عدالت یکی از بهترین موسسات مهاجرتی است که با اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری می‌تواند به شما برای مهاجرت آسان کمک کند. اگر برای کار به مجارستان مهاجرت می‌کنید با این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

این شرکت مهاجرتی در سال‌های اخیر موفقیت‌های زیادی در زمینه مهاجرت به اروپا به ویژه از طریق کسب و کار داشته و به یکی از بزرگ‌ترین موسسات مهاجرتی در داخل کشور تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت را دارید، برای دریافت اطلاعات به روز و جامع در مورد نحوه اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان از طریق استخدام با کارفرمای خود، با این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: تهران – خیابان شریعتی روبه روی ایستگاه مترو دکتر شریعتی نبش کوچه زرین برج مینا طبقه 7 واحد 3

تلفن: 02126720318

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 10 شرکت برتر مهاجرت و دریافت ویزای مجارستان، با بهترین کارشناسان ما در آژانس مهاجرت برتر ویزا تماس بگیرید.

6. موسسه مهاجرت ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

برای کسانی که قصد مهاجرت را دارند، توصیه می‌شود که با موسسه مهاجرتی گروه ثبتا یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین آژانس‌های مهاجرتی برای مهاجرت تماس بگیرند.

موسسه مهاجرت ثبتا گروپ سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای اخذ اقامت موقت و دائم مجارستان با انواع ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری را انجام می‌دهد.

یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرتی ثبتا پشتیبانی از مهاجران در تمامی مراحل اخذ ویزا و اقامت در مجارستان می‌باشد. این شرکت همچنین دارای وکلای مجرب در چندین شهر مجارستان می‌باشد.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

7. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر یکی از بهترین کالج‌های مهاجرتی کشور با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق تحصیل در مجارستان می‌باشد.

این موسسه مهاجرت به خوبی از تمامی الزامات و آخرین قوانین تحصیل در مجارستان آگاه است و بهترین راه حل را برای مهاجرت آسان به شما ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید در شهرهای مجارستان مانند بوداپست یا یاسبرنی سرمایه گذاری کنید، این آژانس مهاجرت بهترین آژانس مهاجرتی برای شما است.

علاوه بر این، این موسسه در برخی از مسائل حقوقی پیچیده مربوط به زندگی در مجارستان به خوبی مسلط است و می‌تواند از طریق وکیلان مهاجرتی خود در مجارستان به شما در مورد مسائل حقوقی کمک بسیاری بکند.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

8. موسسه مهاجرتی میرداماد

"</p

موسسه مهاجرتی میرداماد دارای تیمی بسیار قوی از متخصصین مجرب جهت ارائه بهترین خدمات مهاجرت از طریق ازدواج به متقاضیان ویزای مجارستان می‌باشد.

این موسسه مهاجرتی با بهترین تیم وکلا و مشاوران ساده‌ترین راه برای مهاجرت به این کشور زیبا را به شما معرفی می‌کند.

موسسه مهاجرتی میرداماد می‌تواند به شما در اخذ اقامت دائم مجارستان پس از ازدواج کمک کند و در مورد اخذ شهروندی مجارستان به شما مشاوره‌های ارزشمندی بدهد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مهاجرت از طریق ازدواج به مجارستان با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

مزایای موسسه مهاجرتی میرداماد:

 • تجربه چندین ساله مهاجرت از طریق ازدواج به مجارستان.
 • نرخ‌های بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با سایر دفاتر مهاجرت.
 • درک کامل از قوانین اقامت و شهروندی مجارستان.

آدرس موسسه:   تهران، میدان آرژانتین، خیابان 11 بخارست، پلاک 11، واحد 9

تلفن: 02188724227

9. موسسه مهاجرتی پرگار

موسسه مهاجرتی پرگار

موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های مهاجرت است. این آژانس با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین راهنمای شما برای رسیدن به اهداف مهاجرتیتان باشد.

اگر قصد اقامت در دبرسن، یاسبرین، بوداپیست یا پچ را دارید، لطفاً با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید. این موسسه مهاجرت دارای وکلایی است که در سراسر مجارستان مستقر هستند.

موسسه مهاجرتی پرگار تمامی راه‌های اخذ ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و ازدواج در مجارستان را می‌داند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به تمامی ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی پرگار

 • مهاجرت سریع و آسان به مجارستان.
 • تکمیل کلیه مراحل اخذ ویزا و مهاجرت.
 • در صورت عدم تایید ویزا، هزینه به مشتری مسترد خواهد شد.

آدرس موسسه: تهران؛ میدان ونک؛ خیابان گاندی جنوبی؛ خیابان شانزدهم؛ پلاک ۹؛ طبقه ششم؛ واحد ۱۲

تلفن: ۰۲۱۸۰۲۱۶۶۸۸

10. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

"</p

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از موسسات حرفه ای فعال در زمینه مهاجرت به اروپا، کانادا و آمریکا می باشد.

این موسسه مهاجرتی طیف گسترده ای از وکلا و مشاوران متخصص در زمینه مهاجرت را استخدام می کند، وکلای این شرکت برای تسهیل پرونده شما و انجام امور تجاری در کشور مقصد در همان مقصد مستقر هستند.

می توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا قرار داده ایم با کارشناسان موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

11. موسسه مهاجرتی آفتاب

اگر به فکر مهاجرت از طریق خرید ملک هستید، شرکت مهاجرتی آفتاب بهترین آژانس مهاجرتی برای اخذ این نوع اقامت می‌باشد. آنها راه‌های مختلف اخذ ویزای مجارستان را از طریق خرید ملک می‌دانند و پرونده‌های موفق بی شماری نیز در این زمینه دارند. این شرکت مهاجرتی با مشاوره و پشتیبانی مداوم می‌تواند به شما در دریافت ویزای مجارستان کمک کند.

اگر به فکر مهاجرت از طریق خرید ملک هستید، با متخصصین این موسسه مهاجرتی در تماس باشید و از اخبار مهاجرت مطلع شوید.

شرکت مهاجرتی آفتاب دارای وکلای برتر در چندین شهر مجارستان از جمله دبرسن، یاسبرین، بوداپیست یا پچ است.

آدرس موسسه: خیابان ولیعصر، ایستگاه امانیه (روبه روی جام جم) خیابان ابراهیم مُهری، پلاک ٢٠،طبقه ٤، واحد ٨

تلفن: 2126293418

در پایان

امروزه برای بسیاری از مهاجران این سوال پیش می‌آید که بهترین کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری کدام است؟ برای پاسخ به این سوال، مجارستان یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت است. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

آیا تمام هزینه‌های زندگی برای مهاجران در مجارستان به واحد پول مجارستان است؟

شما نمی‌توانید تمام هزینه‌ها را به یورو پرداخت کنید.

آیا تسلط به زبان مجارستانی شرط لازم برای مهاجرت به این کشور است؟

خیر، در حال حاضر امکان مهاجرت با مدرک زبان انگلیسی وجود دارد.

پس از چند سال یک مهاجر می‌تواند تابعیت مجارستان را دریافت کند؟

شما باید هشت سال متوالی در مجارستان زندگی کنید و البته سابقه کیفری نداشته باشید.

ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا