اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

مجارستان

بهترین شرکت مهاجرت به مجارستان【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

اگر به فکر پیوستن به جمعیت رو به رشد اروپایی هستید مهاجرت به مجارستان می‌تواند گزینه‌ای بی‌نظیر باشد. این کشور با اقتصاد پررونق، نرخ بیکاری کم و هزینه‌های زندگی مناسب، برای همه کسانی که به دنبال یک زندگی جدید در سرزمین‌های اروپایی هستند جذابیت دارد. در این مقاله، به بررسی بهترین شرکت مهاجرت به مجارستان می‌پردازیم که با توجه به نیازها و اولویت‌های شما، به شما کمک قابل توجهی می‌کنند.

در صورت خستگی از زندگی با هزینه‌های گزاف، مجارستان مکانی است که با حدود 750 یورو در ماه می‌توانید در آن زندگی کنید. این مقاله به شما نحوه مهاجرت به مجارستان از طریق روش‌های متنوع مانند تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری، ازدواج، و حتی تولد فرزند را آموزش می‌دهد. سپس ده شرکت برتر مهاجرت به مجارستان را به شما معرفی می‌کنیم. پس تا آخر با ما همراه باشید تا درباره همه جوانب مهاجرت به مجارستان مطلع شوید.

فهرست مطالب

کشور مجارستان

مجارستان، یک کشور زیبا واقع در قلب اروپا، دارای فرهنگ غنی و متنوعی است. از خیابان‌های بوداپست تا مرزهای شرقی و غربی تفاوت‌های فرهنگی جذاب این کشور به چشم می‌خورد. با جمعیتی حدود 10 میلیون نفر، مجارستان از سال 2007 به گروه کشورهای اتحادیه شنگن پیوسته است.

این کشور با همسایگانی چون اتریش، اوکراین، اسلوونی، رومانی، صربستان، کرواسی و اسلواکی مرز مشترک دارد و پایتخت آن شهر بوداپست است.

در صورت تصمیم به سفر یا مهاجرت به مجارستان، باید در نظر داشته باشید که زبان رسمی این کشور مجارستانی است. تقریباً 98 درصد از جمعیت 10 میلیونی مجارستان از این زبان برای ارتباط استفاده می‌کنند. همچنین ارز رسمی این کشور، فورینت است.

مزایای مهاجرت به مجارستان

مزایای مهاجرت به مجارستان
مزایای مهاجرت به مجارستان

از مهم‌ترین مزایای مهاجرت به مجارستان شامل این موارد است:

 • امکان اخذ تابعیت مجارستان و به رسمیت شناختن تابعیت مضاعف
 • هزینه زندگی پایین در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی
 • امکان اخذ اقامت مجارستان و ورود آسان به کشورهای اتحادیه اروپا
 • فرصتی برای تحصیل در یک دانشگاه معتبر بین المللی
 • مجارستان بدون مدرک زبان
 • فرصت تحصیل زبان انگلیسی در دانشگاه
 • فرصت‌های شغلی فراوان بعد از کالج
 • تحصیل رایگان فرزندان متقاضی در مدارس و دانشگاه‌های مجارستان

روش‌های مهاجرت به مجارستان

از مهم‌ترین روش‌های مهاجرت به مجارستان این موارد را می‌توانیم اشاره داشته باشیم:

 • مهاجرت تحصیلی به مجارستان
 • مهاجرت کاری به مجارستان
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به مجارستان
 • مهاجرت از طریق ازدواج به مجارستان
 • مهاجرت توریستی مجارستان
 • مهاجرت به مجارستان از طریق پناهندگی

یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به مجارستان، حضور در دانشگاه‌های این کشور و درخواست ویزای تحصیلی مجارستان است. با دریافت نامه‌ی پذیرش از دانشگاه‌های مجارستان، امکان مهاجرت به این کشور اروپایی برای شما فراهم می‌شود. همانند دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا، سیستم آموزش عالی مجارستان با معاهده بولونیا هماهنگی دارد.

با نگاهی به مجارستان مشاهده می‌کنید که دانشگاه‌های این کشور در زبان‌های انگلیسی، آلمانی و مجارستانی تدریس انجام می‌دهند. هزینه زندگی مقرون به صرفه و کیفیت بالای آموزش در دانشگاه‌های مجارستان، آن را به مقصد پرطرفداری برای دانشجویان سراسر جهان تبدیل کرده است. با درخواست ویزای تحصیلی در مجارستان، امکان دریافت اجازه اقامت موقت در این کشور به شما داده می‌شود.

مهاجرت کاری به مجارستان

شما می‌توانید با تحقیق در زمینه شغل در مجارستان و اخذ ویزای کار، به این کشور مهاجرت کنید. ابتدای این مسیر باید به دنبال یافتن یک پیشنهاد کاری باشید که باید توسط یک کارفرمای مجارستانی تایید شود. در صورتی که کارفرما نتواند در مدت شش ماه به دنبال یک کارمند مناسب بگردد، می‌تواند با شما قرارداد کاری انعقاد کند.

قرارداد میان شما و کارفرما باید شرایط شروع کار، نوع کار انجامی و حقوق مشخص شده را برای شما توضیح دهد. به یاد داشته باشید که تجربه کاری شما مهم است و باید سوابق کاری خود را از سال‌های گذشته ارائه داده و اثبات کنید که هیچ بدهی مالی ندارید.

یکی از شرایط ضروری برای درخواست ویزای کار در مجارستان، داشتن مدرک مهارت در زبان مجارستانی یا انگلیسی است.

مجارستان در حوزه اقتصاد توسعه یافته و شرایط کاری مساعدی را برای افرادی که به دنبال فرصت‌های شغلی هستند فراهم کرده است. البته، باید به یاد داشت که شما ملزم به 40 ساعت کار در هفته هستید. یکی از جوانب مهم مهاجرت کاری به مجارستان داشتن تاریخچه کاری مطلوب است.

مهاجرت سرمایه گذاری به مجارستان

با توجه به راه‌های متعددی که برای مهاجرت به مجارستان وجود دارد، می‌توانیم برخی از این انتخابات را بررسی کنیم. یکی از این گزینه‌ها، سرمایه‌گذاری در این کشور می‌باشد. مجارستان با اقتصادی پایدار و مقاوم به عنوان یکی از بهترین انتخابات برای سرمایه‌گذاران اروپایی شناخته می‌شود. این به این معنی است که با سرمایه‌گذاری در این کشور می‌توانید برای خود فرصت‌های زیادی از جمله فرصت‌های کسب و کار جدید یا بهبود شرایط زندگی را فراهم کنید.

از طریق انواع مختلف روش‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری به مجارستان، متقاضیان می‌توانند با درآمدزایی، تابعیت و شهروندی این کشور اروپایی را به‌دست آورند.

انواع روش‌های سرمایه گذاری در مجارستان عبارتند از:

از مهم‌ترین روش‌های سرمایه گذاری در مجارستان عبارتند از:

 • سرمایه گذاری در مجارستان با خرید اوراق قرضه
 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ویزای کار آفرینی
 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری اوراق قرضه در مجارستان

یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری، خرید اوراق بهادار به ارزش 300 هزار یورو از بانک‌های مجارستان می‌باشد. این مبلغ پس از گذشت 5 سال بدون دریافت سود بانکی به شما باز می‌گردد. این نکته را نیز به یاد داشته باشید که این اوراق بهادار قابل فروش نیستند و تنها به‌عنوان یک استراتژی سرمایه‌گذاری برای درخواست اقامت در مجارستان مورد تأیید قرار می‌گیرند.

با این روش سرمایه‌گذاری، همسر و فرزندان زیر 18 سال شما می‌توانند کارت اقامت موقت 6 ماهه دریافت کنند، که با آن می‌توانید به‌صورت فوری درخواست اقامت کنید. پس از گذشت 6 ماه، این اقامت موقت به اقامت دائم تبدیل می‌شود.

در این دوره، هر فردی اجازه دارد که در کل اتحادیه اروپا سفر کرده و زندگی کند. توجه داشته باشید که پس از 8 سال، شما می‌توانید پاسپورت مجارستانی دریافت نمایید.

برای دستورالعمل‌های دقیق‌تر در مورد وضعیت مهاجرت خود به مجارستان، می‌توانید با مشاوران برتر ویزا تماس بگیرید.

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت

یک روش دیگر که می‌توانید در مجارستان از آن استفاده کنید ثبت شرکت می‌باشد. این روند نیازمند حداقل 3 تا 4 ماه زمان است و پس از آن دولت مجارستان مجوز یک ساله را برای شما صادر خواهد کرد.

برای ثبت شرکت در مجارستان، حداقل میزان سرمایه باید بین 5 تا 50 هزار یورو باشد. همچنین، شما موظف به ارائه یک آدرس به عنوان محل کار به دولت هستید. با این حال، یکی از شرایط متقاضیان استفاده از یک شرکت که پیش‌تر ثبت شده و در حال تغییر است می‌باشد.

مجارستان جزو کشورهایی است که به افراد این امکان را می‌دهد که با بودجه اندک و بدون مشکل در عرصه پرسود وارد شوند.

سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی در مجارستان

با توجه به اهمیت توسعه اقتصادی و افزایش اشتغال برای دولت مجارستان، در هنگام ارائه برنامه خود به دولت، شما باید بتوانید توضیح دهید که چه مقدار بودجه اولیه در اختیار دارید و چگونه قصد دارید طرح خود را عملی کنید.

اگر ایده تجاری شما به وضوح بر اساس اصول اقتصادی است، کشور ارزیابی سرمایه‌گذاری اولیه را برای شما فراهم می‌کند. برای این منظور، شما باید اثبات کنید که دارای توانایی تجاری بالا و قابلیت اجرایی برای به واقعیت پیوستن ایده‌هایتان هستید.

مجارستان با اهمیت بالا به افراد رسیدگی کرده و کمک می‌کند تا آنها بتوانند به بهترین شکل ممکن به اقتصاد کشور کمک کنند و در نتیجه زندگی بهتری داشته باشند.

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک
سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک

مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در این کشور محسوب می‌شود. با توجه به رشد چشمگیر بازار املاک و مستغلات در مجارستان، خرید ملک این امکان را فراهم می‌کند که به سرعت و به‌صورت ساده اقامت دائم دریافت کنید.

در صورت تمایل به خرید ملک در مجارستان، شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و اسنادی را ارائه دهید که نشان دهد پول مورد استفاده برای خرید ملک به شما تعلق دارد. برای این موارد واجدین شرایط باید سوابق کیفری پاکی داشته باشند.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج

رویکرد بعدی برای ورود به مجارستان، مهاجرت از طریق ازدواج می‌باشد. مادامی که درخواست‌کننده شرایط لازم برای ازدواج با یک شهروند مجارستانی را داشته باشد، می‌تواند حق اقامت در این کشور را برآورده کند.

یکی از نکات کلیدی در فرایند مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج، توانایی اثبات این است که ازدواج بر اساس عشق و تعهدات متقابل بنا شده و هدف آن تحقق اقامت در کشور مجارستان نیست. لازم است تا شما بتوانید این مسئله را اثبات کرده و همچنین ازدواج خود را در یک دفتر رسمی مجارستان ثبت نمایید. این اقدام باعث افزایش اعتماد مقامات مجارستان به اعتبار ازدواج شما می‌گردد.

یک جنبه مهم دیگر این است که درخواست‌کننده باید قادر به اثبات اموال و درآمد و توانایی اجاره منزل در مکانی که درآمدش مشخص می‌شود باشد.

در صورتی که قبلاً ازدواج کرده و اکنون طلاق گرفته‌اید، مراحل ابتدایی برنامه‌ریزی برای اقامت در مجارستان شامل تهیه اسناد مربوط به طلاق و ارائه آن به مقامات مجارستانی است. همچنین، شما باید آمادگی داشته باشید که اسناد مالی و شغلی خود را نیز ارائه دهید. بعد از تأیید این اسناد، امکان دریافت مجوز اقامت موقت در مجارستان برای شما فراهم می‌شود و پس از سه سال، می‌توانید برای اقامت دائم در این کشور اقدام نمایید.

مهاجرت به مجارستان از طریق تولد

با توجه به اصل خون در قوانین مجارستان، در صورتی که کودکی از والدینی که تابعیت مجارستانی دارند، در این کشور به دنیا آید، او به طور خودکار می‌تواند تابعیت مجارستان را به‌دست آورد. در این حالت، حقوق خاصی که برای شهروندان مجارستانی معین شده است، نیز برای کودک لحاظ می‌شود. در مواردی که این اصل قابل اعمال نباشد، همچنان قوانین خاصی وجود دارد که برای کسب تابعیت مجارستان باید آن‌ها را رعایت نمود.

 • فرزند متولد شده از والدینی که تابعیت مجارستان را در این کشور ندارند، نمی‌تواند تابعیت مجارستان را کسب کند.
 • فرزندانی که از والدین ناشناس در مجارستان متولد می‌شوند می‌توانند تابعیت مجارستان را دریافت کنند.
 • فرزندانی که توسط والدین مجارستانی به فرزندخواندگی پذیرفته می‌شوند، پس از سه سال می‌توانند تابعیت مجارستانی را اخذ نمایند.
 • اگر فرزندی در این کشور از پدر و مادری متولد شود که تابعیت مجارستان را ندارند، برای اخذ تابعیت آن کشور باید پنج سال در مجارستان زندگی کرده باشند.

مهاجرت توریستی به مجارستان

برای مهاجرت به مجارستان، یکی از انتخاب‌های ممکن استفاده از ویزای توریستی این کشور باشد. این فرایند با ثبت‌نام برای درخواست ویزای توریستی آغاز می‌شود. سفارت مجارستان عمدتاً مدارک شما را در یک بازه زمانی حدود 15 روز بررسی می‌کند، اما در برخی موارد این مدت ممکن است به 30 روز هم برسد. در فرم درخواست ویزای توریستی، اطلاعاتی در مورد بیمه سفر شما نیز لازم است و حداقل پوشش این بیمه باید 30000 یورو باشد.

ویزای توریستی مجارستان یک ویزای محدود به مدت کوتاه است که به شما این امکان را می‌دهد که برای مدتی مشخص در این کشور اقامت کنید. باید توجه داشت که این ویزا تنها تا سی روز از روز ورود به منطقه شنگن اعتبار دارد. همچنین، برای درخواست ویزای توریستی مجارستان نیاز به یک پاسپورت معتبر و جداگانه دارید.

در صورت رد درخواست ویزای شنگن، می‌توانید در انتهای دوره مشخص شده توسط سفارت، دوباره درخواست خود را ارائه دهید.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به مجارستان ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به مجارستان

در این بخش 10 شرکت برتر مهاجرتی مجارستان را به شما معرفی می‌کنیم. دفاتر مهاجرت زیادی در سراسر کشور وجود دارند که می‌توانید بهترین راه را برای مهاجرت از طریق آنها انتخاب کنید. ادامه این مقاله را بخوانید تا با بهترین آژانس‌های مهاجرت آشنا شوید.

 

 

2. موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت به شما این امکان را می‌دهد تا با سرمایه گذاری بتوانید به مجارستان مهاجرت کنید. این شرکت مهاجرتی می‌تواند بهترین خدمات را برای تسهیل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به شما ارائه دهد.

این شرکت مهاجرتی با تخصص در زمینه مهاجرت، لهستان و جمهوری چک یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت به قلب اروپا را دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری مجارستان، به شما توصیه می‌کنیم با متخصصان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

تلفن: 91003232-021

3. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از اولین مؤسساتی بوده است که به اعزام دانشجو به مجارستان پرداخته است. متقاضیان زیادی با ویزای دانشجویی به این کشور زیبای اروپایی از طریق این موسسه مهاجرت کرده اند.

این اداره مهاجرت بهترین فرصت مهاجرتی را برای شما و خانواده تان فراهم می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی مجارستان برای خود و خانواده تان، توصیه می‌کنیم با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

تلفن: 02191017272

4. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

"</p

موسسه مهاجرتی صبا ویزا با سال‌ها تجربه یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی است که به شما در مهاجرت موفق به مجارستان و اروپا می‌تواند کمک کند.

این موسسه مهاجرتی با بررسی شرایط مهاجران با تعهد در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مهاجرانی که قصد مهاجرت به این کشور از طریق کار را دارند خدمات با کیفیت ارائه می‌دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی صبا ویزا:

 • سال‌ها تجربه مهاجرت با ویزا کار.
 • انجام تمامی مراحل قانونی مهاجرت از طریق پیشنهاد کاری کارفرما
 • انجام کلیه تشریفات رسمی در سفارت.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

5. موسسه مهاجرتی رهپویان عدالت

موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر

موسسه مهاجرتی رهپویان عدالت یکی از بهترین موسسات مهاجرتی است که با اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری می‌تواند به شما برای مهاجرت آسان کمک کند. اگر برای کار به مجارستان مهاجرت می‌کنید با این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

این شرکت مهاجرتی در سال‌های اخیر موفقیت‌های زیادی در زمینه مهاجرت به اروپا به ویژه از طریق کسب و کار داشته و به یکی از بزرگ‌ترین موسسات مهاجرتی در داخل کشور تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت را دارید، برای دریافت اطلاعات به روز و جامع در مورد نحوه اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان از طریق استخدام با کارفرمای خود، با این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: تهران – خیابان شریعتی روبه روی ایستگاه مترو دکتر شریعتی نبش کوچه زرین برج مینا طبقه 7 واحد 3

تلفن: 02126720318

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 10 شرکت برتر مهاجرت و دریافت ویزای مجارستان، با بهترین کارشناسان ما در آژانس مهاجرت برتر ویزا تماس بگیرید.

6. موسسه مهاجرت ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

برای کسانی که قصد مهاجرت را دارند، توصیه می‌شود که با موسسه مهاجرتی گروه ثبتا یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین آژانس‌های مهاجرتی برای مهاجرت تماس بگیرند.

موسسه مهاجرت ثبتا گروپ سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای اخذ اقامت موقت و دائم مجارستان با انواع ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری را انجام می‌دهد.

یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرتی ثبتا پشتیبانی از مهاجران در تمامی مراحل اخذ ویزا و اقامت در مجارستان می‌باشد. این شرکت همچنین دارای وکلای مجرب در چندین شهر مجارستان می‌باشد.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

7. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر یکی از بهترین کالج‌های مهاجرتی کشور با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق تحصیل در مجارستان می‌باشد.

این موسسه مهاجرت به خوبی از تمامی الزامات و آخرین قوانین تحصیل در مجارستان آگاه است و بهترین راه حل را برای مهاجرت آسان به شما ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید در شهرهای مجارستان مانند بوداپست یا یاسبرنی سرمایه گذاری کنید، این آژانس مهاجرت بهترین آژانس مهاجرتی برای شما است.

علاوه بر این، این موسسه در برخی از مسائل حقوقی پیچیده مربوط به زندگی در مجارستان به خوبی مسلط است و می‌تواند از طریق وکیلان مهاجرتی خود در مجارستان به شما در مورد مسائل حقوقی کمک بسیاری بکند.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

8. موسسه مهاجرتی میرداماد

"</p

موسسه مهاجرتی میرداماد دارای تیمی بسیار قوی از متخصصین مجرب جهت ارائه بهترین خدمات مهاجرت از طریق ازدواج به متقاضیان ویزای مجارستان می‌باشد.

این موسسه مهاجرتی با بهترین تیم وکلا و مشاوران ساده‌ترین راه برای مهاجرت به این کشور زیبا را به شما معرفی می‌کند.

موسسه مهاجرتی میرداماد می‌تواند به شما در اخذ اقامت دائم مجارستان پس از ازدواج کمک کند و در مورد اخذ شهروندی مجارستان به شما مشاوره‌های ارزشمندی بدهد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مهاجرت از طریق ازدواج به مجارستان با کارشناسان این شرکت مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

مزایای موسسه مهاجرتی میرداماد:

 • تجربه چندین ساله مهاجرت از طریق ازدواج به مجارستان.
 • نرخ‌های بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با سایر دفاتر مهاجرت.
 • درک کامل از قوانین اقامت و شهروندی مجارستان.

آدرس موسسه:   تهران، میدان آرژانتین، خیابان 11 بخارست، پلاک 11، واحد 9

تلفن: 02188724227

9. موسسه مهاجرتی پرگار

موسسه مهاجرتی پرگار

موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های مهاجرت است. این آژانس با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین راهنمای شما برای رسیدن به اهداف مهاجرتیتان باشد.

اگر قصد اقامت در دبرسن، یاسبرین، بوداپیست یا پچ را دارید، لطفاً با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید. این موسسه مهاجرت دارای وکلایی است که در سراسر مجارستان مستقر هستند.

موسسه مهاجرتی پرگار تمامی راه‌های اخذ ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و ازدواج در مجارستان را می‌داند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به تمامی ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی پرگار

 • مهاجرت سریع و آسان به مجارستان.
 • تکمیل کلیه مراحل اخذ ویزا و مهاجرت.
 • در صورت عدم تایید ویزا، هزینه به مشتری مسترد خواهد شد.

آدرس موسسه: تهران؛ میدان ونک؛ خیابان گاندی جنوبی؛ خیابان شانزدهم؛ پلاک ۹؛ طبقه ششم؛ واحد ۱۲

تلفن: ۰۲۱۸۰۲۱۶۶۸۸

10. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

"</p

موسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از موسسات حرفه ای فعال در زمینه مهاجرت به اروپا، کانادا و آمریکا می باشد.

این موسسه مهاجرتی طیف گسترده ای از وکلا و مشاوران متخصص در زمینه مهاجرت را استخدام می کند، وکلای این شرکت برای تسهیل پرونده شما و انجام امور تجاری در کشور مقصد در همان مقصد مستقر هستند.

می توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا قرار داده ایم با کارشناسان موسسه مهاجرتی پارت ویزا تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

11. موسسه مهاجرتی آفتاب

اگر به فکر مهاجرت از طریق خرید ملک هستید، شرکت مهاجرتی آفتاب بهترین آژانس مهاجرتی برای اخذ این نوع اقامت می‌باشد. آنها راه‌های مختلف اخذ ویزای مجارستان را از طریق خرید ملک می‌دانند و پرونده‌های موفق بی شماری نیز در این زمینه دارند. این شرکت مهاجرتی با مشاوره و پشتیبانی مداوم می‌تواند به شما در دریافت ویزای مجارستان کمک کند.

اگر به فکر مهاجرت از طریق خرید ملک هستید، با متخصصین این موسسه مهاجرتی در تماس باشید و از اخبار مهاجرت مطلع شوید.

شرکت مهاجرتی آفتاب دارای وکلای برتر در چندین شهر مجارستان از جمله دبرسن، یاسبرین، بوداپیست یا پچ است.

آدرس موسسه: خیابان ولیعصر، ایستگاه امانیه (روبه روی جام جم) خیابان ابراهیم مُهری، پلاک ٢٠،طبقه ٤، واحد ٨

تلفن: 2126293418

در پایان

امروزه برای بسیاری از مهاجران این سوال پیش می‌آید که بهترین کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری کدام است؟ برای پاسخ به این سوال، مجارستان یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت است. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

آیا تمام هزینه‌های زندگی برای مهاجران در مجارستان به واحد پول مجارستان است؟

شما نمی‌توانید تمام هزینه‌ها را به یورو پرداخت کنید.

آیا تسلط به زبان مجارستانی شرط لازم برای مهاجرت به این کشور است؟

خیر، در حال حاضر امکان مهاجرت با مدرک زبان انگلیسی وجود دارد.

پس از چند سال یک مهاجر می‌تواند تابعیت مجارستان را دریافت کند؟

شما باید هشت سال متوالی در مجارستان زندگی کنید و البته سابقه کیفری نداشته باشید.

ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی