اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

سرمایه گذاری

بهترین شرکت مهاجرت از طریق سرمایه گذاری【سال 1402】✅+ لیست ۱۰ تایی

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای دریافت اقامت در کشور مقصد است. کشورهای توسعه یافته و صنعتی مانند کانادا، آمریکا، انگلستان، آلمان و استرالیا در سالهای اخیر به محلی برای سرمایه گذاران تبدیل شده اند. اخذ ویزای سرمایه گذاری و مجوز اقامت از طریق سرمایه گذاری توجه بسیاری از مهاجران را در دهه‌های اخیر به خود جلب کرده است. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

شرایط و قوانین سرمایه گذاری از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و هر کشور شرایط خاص خود را دارد. کسب درآمد بالا، اخذ اقامت دائم و برخورداری از مزایای اجتماعی بالا در کشورهای توسعه یافته از جمله مزایای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری است.

حال ما در این مقاله در ابتدا به روش‌های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری پرداخته ایم و در قسمت دوم 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را به شما معرفی خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و آشنایی با شرکت‌های برتر در این زمینه این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

اقامت از طریق سرمایه گذاری چیست؟

اقامت از طریق سرمایه گذاری فرآیندی است که طی آن فرد می‌تواند در یک کشور برای اخذ اقامت یا شهروندی سرمایه گذاری کند. برخی از کشورها به مهاجران اجازه می‌دهند در رشد اقتصادی شریک باشند و سرمایه گذاری کنند.

کشورها از مهاجران خارجی در ازای سرمایه گذاری پول جذب می‌کنند و در ازای آن اعطای اقامت یا شهروندی می‌کنند. آنها با این کار اقتصاد کشور خود را نیز تحریک می‌کنند. کشورهای هدف از این درآمدها برای هزینه‌های خود در قبال پیشرفت و توسعه خود استفاده می‌کنند. مهاجران نیز می‌توانند با سرمایه گذاری از مزایای پاسپورت دوم بهره‌مند شوند و ساکن کشور دوم خود نیز گردند.

این نوع مهاجرت در دهه گذشته سه برابر شده است. اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری یکی از برنامه‌هایی است که در بسیاری از کشورها اجرا می‌شود. این روش مهاجرتی ممکن است برای کسانی مناسب باشد که می‌خواهند به سرعت شهروندی کشوری را دریافت کنند یا در خارج مستقر شوند و پاسپورت دوم خود را نیز بگیرند.

سرمایه گذاری یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌ها برای اقامت در کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی است. ویزای سرمایه گذاری که به عنوان ویزای طلایی نیز شناخته می‌شود، برای افرادی صادر می‌شود که می‌توانند مبلغ مشخصی را در کشور مقصد سرمایه گذاری کنند.

به این ترتیب افراد می‌توانند به راحتی به کشوری که می‌خواهند مهاجرت کنند و پس از مدتی اقامت دائم بگیرند.

شرایط گرفتن اقامت از طریق سرمایه گذاری

بر اساس قوانین هر کشور، سرمایه گذاران قبل از اینکه بتوانند برای اقامت در کشوری اقدام کنند، باید شرایط سرمایه گذاری را داشته باشند. در اینجا این شرایط را شرح می‌دهیم:

حداقل سرمایه

<yoastmark class=

حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک برای آمریکا 6.003 هزار دلار، برای کانادا 1 میلیون دلار، برای کشورهای استرالیا و اقیانوس آرام 2.5 میلیون دلار و برای کشورهای شینگن 300 هزار یورو است.

مبلغ ذکر شده حداقل مبلغ سرمایه گذاری است و فرد می‌تواند مبلغ بیشتری پیشنهاد دهد. وجوه خریداران برای هدف سرمایه گذاری باید بالاتر از حداقل مقدار مشخص شده باشد. این سرمایه شامل کلیه دارایی‌های متقاضی می‌باشد.

خرید سهام

برای خرید سهام در کشور مقصد، متقاضی باید حداقل 50 درصد از سهام شرکتی را خریداری کند.

سطح تحصیلات

سوابق تحصیلی و اداری داوطلب امتیاز مثبت اوست و می‌تواند برای مهاجرت وی به عنوان برگ برنده در نظر گرفته شود.

گردش مالی

این واقعیت که گردش مالی فرد بیشتر از مقدار تعیین شده توسط سفارت کشوری است که وی به آن سفر می‌کند، به روند ورود فرد کمک می‌کند.

محدودیت سنی

در برخی کشورها محدودیت سنی برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری وجود دارد.

انواع اقامت از طریق سرمایه گذاری

به طور کلی، برای اخذ اقامت، باید نوعی سرمایه گذاری در کشور مربوطه؛ مانند خرید ملک، ثبت شرکت، ایجاد فرصت‌های شغلی (مانند ساخت کارخانه)، یا خرید سهام انجام شود.

در این نوع سرمایه گذاری سرمایه فرد باید برای مدت معینی (حدود 5 سال) ثابت بماند تا کشور هدف بتواند برای این امر برنامه ریزی کند. روش‌های سرمایه گذاری که در ادامه این مقاله بررسی خواهیم کرد در هر کشوری متفاوت است.

خرید ملک

یک راه متداول برای اخذ مجوز اقامت از طریق سرمایه گذاری، خرید ملک در کشور مورد نظر است. این روش نیز مانند هر روش دیگری قوانین و شرایط خاص خود را دارد که از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. برای حمایت مالی می‌توان در بسیاری از کشورهای خارجی املاک و مستغلات خرید، اما در برخی کشورها از جمله کانادا، خرید ملک منجر به سرمایه گذاری برای اقامت نمی‌شود.

ثبت شرکت

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت نیز امکان پذیر است. ثبت شرکت به مقدار مشخصی پول نیاز ندارد و ممکن است. کشورهای مختلف شرایط و قوانین متفاوتی برای اقامت سرمایه گذاری و ثبت شرکت دارند.

کارآفرینی

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی یکی از راه‌های اخذ اقامت است. شما می‌توانید با انجام تجارت و ایجاد شغل در خارج از کشور اقامت دائم خود را نیز داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای اقامت از طریق سرمایه گذاری

مدارک مورد نیاز برای اقامت از طریق سرمایه گذاری
مدارک مورد نیاز برای اقامت از طریق سرمایه گذاری

برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به مدارک زیر نیاز دارید:

 • یک کپی رنگی تایید شده از گذرنامه فعلی شامل نام، عکس، تابعیت/ملیت، تاریخ و محل صدور، تاریخ انقضا، شماره پاسپورت و کشور صادر کننده گذرنامه
 • یک کپی رنگی تایید شده از کارت ملی فعلی متقاضی
 • 8 قطعه عکس پاسپورتی که بیش از 6 ماه از آن نگذشته باشد
 • کپی کامل شناسنامه متقاضی
 • اسناد بدون سابقه شرایط پزشکی نامطلوب حداکثر در شش ماه گذشته
 • کپی سوابق نظامی (در صورت وجود)
 • مدرک تغییر نام (در صورت وجود)
 • گزارش پزشکی با نتایج آزمایش HIV (برای افراد بالای 12 سال).
 • کپی سند مالکیت
 • یک کپی از عقد ازدواج

اینها مدارک اصلی برای درخواست اقامت از طریق سرمایه گذاری هستند. در بعضی موارد، برخی از افراد ملزم به ارائه مدارک تکمیلی هستند که پس از پذیرش اولیه به آنها اطلاع داده می‌شود.

بررسی هزینه اقامت از طریق سرمایه گذاری

هزینه زندگی برای سرمایه گذاری شما به کشوری که می‌خواهید بروید مرتبط است. کشورهای اروپایی، آمریکایی و استرالیا قوانین متفاوتی در رابطه با هزینه و میزان اقامت از طریق سرمایه گذاری دارند. به عنوان مثال، ویزای سرمایه گذاری در انگلستان و استرالیا بسیار گران است.

علاوه بر مبلغ سرمایه گذاری، سفارت‌ها، وکلا، هزینه‌های درخواست، بلیط هواپیما، هزینه‌های اقامت موقت، هزینه‌های دولتی، هزینه‌های رسیدگی به پرونده و غیره را نیز باید در نظر بگیرید. جدول زیر محدوده قیمت سرمایه گذاری برای هر کشور را نشان می‌دهد.

نام کشوری که هزینه سرمایه گذاری در آن واقع شده است

کانادا350000 تا 100000 دلار
آلمان25000 تا 30000 یورو
آمریکا500000 تا 1 میلیون 800 هزار دلار
استرالیا200000 تا 5 میلیون دلار
ترکیه250000 تا 500000 هزار دلار
پرتغال250000 تا 1 میلیون یورو
یونانبیش از 250000 یورو
انگلستان50000 تا 2 میلیون پوند

مناسب‌ترین کشورها برای اقامت سرمایه گذاری کدامند؟

اکثر کشورهای جهان در ازای سرمایه گذاری به متقاضیان اقامت دائم اعطا می‌کنند. برای افرادی که مشکل مالی ندارند و می‌خواهند در کشور دیگری زندگی کنند، بهترین گزینه اقامت از طریق سرمایه گذاری است.

با این حال هرکسی می‌خواهد کشوری را به عنوان مقصد سرمایه گذاری خود انتخاب کند لازم است که به ویژگی‌های کشور مقصد مانند میزان تولید ناخالص داخلی و سرانه آن، آب و هوا، شرایط اقتصادی، زبان و عوامل دیگر توجه کند.

در حال حاضر مناسب‌ترین کشورها برای اقامت سرمایه گذاری کانادا، آلمان، آمریکا، استرالیا و ترکیه می‌باشند. در زیر سرمایه گذاری‌های انجام شده در هر کشور را با جزئیات بیشتری بررسی می‌کنیم.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

کانادا در رنکینگ بهترین کشورهای جهان از لحاظ کیفیت زندگی در رتبه اول قرار دارد. این کشور به دلیل استاندارد بالای زندگی، محیط زیست پاک، نرخ پایین جرم و جنایت و پتانسیل بالای توسعه در جهان شناخته شده است.

برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری توسط دولت کانادا ایجاد شده تا افراد ثروتمند و سرمایه آنها را به کانادا جذب کند. سرمایه گذاران و اعضای خانواده آنها در صورت داشتن شرایط زیر می‌توانند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند:

 • متقاضیان باید تجربه مدیریت داشته باشند. یعنی حداقل دو سال از پنج سال گذشته باید مدیر یک تجارت بوده باشد.
 • متقاضیان و همسرانشان باید حداقل 2 میلیون دلار کانادا دارایی خالص داشته باشند.
 • متقاضیان و اعضای خانواده باید تمام ارزیابی‌های پزشکی و امنیتی کشور کانادا را بگذرانند.
 • متقاضیان باید یک سرمایه گذاری بدون بهره 1.2 میلیون دلاری را طی 5 سال به یکی از دو روش ارائه شده توسط دولت کانادا انجام دهد. دولت ضامن این وجوه می‌شود و در پایان 5 سال تمام این وجوه را به فرد باز می‌گرداند.

برای دریافت اطلاعات کامل درباره مهاجرت به کانادا می‌توانید مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید.

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

آلمان کشوری توسعه یافته و یکی از قوی‌ترین اقتصادهای اروپاست. این کشور استانداردهای عالی برای سرمایه گذاری دارد. آلمان همچنین دارای یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی در جهان، با بالاترین استانداردهای مراقبت‌های بهداشتی و مرکزی برای تجارت، علم و نوآوری است.

دولت آلمان برنامه ای برای صدور ویزای طلایی برای سرمایه گذاران ندارد. همچنین سرمایه گذاری در خرید ملک در آنجا غیرممکن است. تنها راه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان، سرمایه گذاری تجاری در این کشور است. کارآفرینان و صاحبان صنایع می‌توانند از طریق سرمایه گذاری تجاری در این کشور اقامت دریافت کنند.

برای دریافت اطلاعات کامل درباره مهاجرت به آلمان می‌توانید مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید.

اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری

ایالات متحده چهارمین کشور پرجمعیت و قدرتمندترین کشور جهان از نظر اقتصادی، سیاسی، فناوری، ورزشی، صنعت فیلم، خودرو و غیره است.

برای دریافت پاسپورت آمریکا، باید 900000 دلار در یک شرکت آمریکایی سرمایه گذاری کنید و به مدت پنج سال در آن کشور زندگی کنید تا بتوانید مجوز اقامت خود را نیز دریافت کنید.

در صورتی که شرکت سرمایه گذاری منتخب توسط شخص حقیقی یا متعلق به شخص دیگری راه اندازی شده باشد، این شرکت باید تا قبل از ۲۹ نوامبر ۱۹۹۰ افتتاح شده بوده باشد.

شرکت نباید یک نهاد خصوصی باشد و هدف از کسب و کار باید سود باشد.

این سرمایه گذاری باید ظرف دو سال 10 شغل آمریکایی ایجاد کند.

سرمایه باید پولی بوده و از راه‌های کاملاً قانونی به دست آمده باشد.

همه اعضای خانواده سرمایه گذار، یعنی همسر و فرزندان زیر 21 سال آنها، واجد شرایط دریافت مجوز اقامت ایالات متحده آمریکا خواهند بود. والدین همسر، خواهر، برادر و سایر خویشاوندان فقط از طریق برنامه الحاق خانواده می‌توانند اقامت دریافت کنند.

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

استرالیا در قاره اقیانوسیه واقع شده و حدود 24.6 میلیون نفر جمعیت دارد. مجموع درآمد ناخالص سالانه این کشور 1.4 تریلیون دلار است. بسیاری از افراد برای سرمایه گذاری در استرالیا درخواست می‌دهند زیرا اقتصاد این کشور بسیار با ثبات است. برای سرمایه گذاری در این کشور حداقل 1.5 میلیون دلار نیاز است. همچنین حداقل 250000 دلار برای اخذ ویزای تجاری در این کشور مورد نیاز می‌باشد.

پس از 4 سال زندگی در استرالیا، می‌توانید برای خود و خانواده خود اقامت این کشور را دریافت کنید. هر سال باید حداقل 40 روز را در استرالیا بگذرانید. اگر در ایران کسب و کار دارید، می‌توانید در استرالیا شرکت ثبت کنید و سپس برای اقامت در این کشور اقدام کنید.

برای دریافت اطلاعات کامل درباره مهاجرت به استرالیا می‌توانید مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید.

اقامت از طریق سرمایه گذاری در ترکیه

از آنجایی که ترکیه بخشی از قاره اروپا است، دولت این کشور برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری را از سال 2017 آغاز کرده است.

شرط اخذ اقامت ترکیه خرید ملک به ارزش 220000 یورو و حفظ آن به مدت سه سال است.

این روش بسیار ساده به نظر می‌رسد. اما اینطور نیست. زیرا تمامی املاک باید در یک دفتر معتبر ثبت شود.

راه دیگر خرید اوراق قرضه سه ساله به مبلغ 450000 یورو یا واریز مبلغ آن در بانک است.

راه آخر نیز ایجاد فرصت شغلی برای 50 شهروند ترکیه می‌باشد.

در نهایت کارت پایان خدمت پسران متقاضی برای دریافت اقامت نیز لازم می‌باشد.

اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان

انگلستان یکی از کشورهایی است که برای متقاضیان ویزای سرمایه گذاری صادر می‌کند. برای دریافت ویزای سرمایه گذاری و اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان، باید حداقل سه ماه قبل درخواست دهید و هزینه بررسی پرونده 1623 پوند را نیز واریز کنید.

ویزای سرمایه گذاری انگلستان چهار سال و سه ماه اعتبار دارد و در این مدت سرمایه گذار مجاز به کار و تحصیل است. همچنین می‌توانید مجوز اقامت دائم را با مبلغ 10 میلیون پوند پس از 2 سال، 5 میلیون پوند پس از 3 سال و 2 میلیون پوند پس از 5 سال دریافت کنید.

برای سرمایه گذاری در انگلستان، باید 2 میلیون پوند یا بیشتر سرمایه گذاری کنید و بالای 18 سال سن داشته باشید. متقاضیان باید در یک بانک بریتانیایی حساب باز کنند و در بیش از یک موسسه مالی سرمایه گذاری کنند. همچنین لازم است که سوء پیشینه نداشته و از سلامت جسمی و روحی برخوردار باشند.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

در این قسمت ما به معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می‌پردازیم. موسسات گوناگونی در داخل کشور در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری فعالیت می‌کنند اما اینکه کدام موسسه مهاجرت می‌تواند به شما در راه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کمک کننده باشد را در ادامه خواهید فهمید.

1. ریسا گروپ

شرکت مهاجرتی ریسا گروپ یک موسسه‌ی فعال در زمینه‌ی مهاجرت به آمریکا، کانادا، دومنیکا و کشورهای مختلف اروپایی می‌باشد که علاوه بر تهران، دارای دفاتر فعال و ثبت شده در کالیفرنیا امریکا و گوتنبرگ سوئد هم هست.

istockphoto-1396933001-612x612-1

این شرکت به دلیل کیفیت بالای خدمات و مشاوره‌ها به عنوان شرکت برگزیده‌ی مرداد 1402 توسط کارشناسان برتر ویزا انتخاب شده است.

2. مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا

پارسی کانادا

مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا یکی از موسسات برتر ایران می‌باشد که از وکلای حرفه ای استفاده می‌کند که خدمات با کیفیتی را در زمینه درخواست‌های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ارائه می‌دهند.

این گروه به لطف سابقه خود، موارد موفق بسیاری داشته اند. خدمات ارائه شده توسط مؤسسه پارسی کانادا شامل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در بسیاری از کشورهای جهان از جمله کانادا، دانمارک، اسپانیا، استرالیا، قبرس، یونان، پرتغال، امارات، قطر، ایتالیا و غیره می‌باشد.

از طریق این موسسه می‌توانید مجوز اقامت خود را از طریق خرید ملک، سرمایه گذاری و ثبت شرکت دریافت کنید.

مهم‌ترین ویژگی‌های این موسسه عبارتند از:

 • پرونده‌های موفق مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در سراسر جهان
 • ارائه خدمات سفارت به متقاضیان
 • مشاوره در مورد هزینه‌های زندگی و انتخاب مسکن
 • امکان استرداد وجه دریافتی در صورت رد ویزا
 • یک قرارداد رسمی و قانونی

آدرس موسسه: خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین – پلاک 2880

شماره تماس: 02143000071

3. مؤسسه مهاجرتی آراد دانان برنا

موسسه مهاجرتی ادب

مؤسسه مهاجرتی آراد دانان برنا سال‌ها تجربه چشمگیر در امور مهاجرت دارد و خدماتی مانند کار در خارج از کشور و آموزش را ارائه می‌دهد. این مؤسسه مهاجرتی خدماتی مانند مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت تجاری و ثبت شرکت را به متقاضیان ارائه می‌کند.

این مؤسسه شرایط هر فرد را در نظر می‌گیرد و بنابراین بهترین توصیه را برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ارائه می‌دهد.

هنگام مراجعه به این مؤسسه مهاجرتی همواره این احساس را خواهید داشت که آنها در کنار شما بوده و هر کاری را به صورت قانونی برای موفقیت شما انجام می‌دهند..

آدرس مؤسسه: میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، کوچة هشتم، پلاک دو، واحد یک

شماره تماس: 02171400111

4. مؤسسه مهاجرتی هرمس اپلای

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

مؤسسه مهاجرتی هرمس اپلای یکی از معتبرترین مؤسسات حقوقی است که بهترین مطالب را در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید برای مهاجرت تجاری، سرمایه گذاری، ویزا و مجوز اقامت به این موسسه در تهران مراجعه کنید. شما می‌توانید از طریق این مؤسسه مهاجرتی به کشورهای ترکیه، آمریکا، آلمان، اتریش، انگلستان، فرانسه، استرالیا و روسیه از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنید.

یکی از ویژگی‌های این سازمان مهاجرتی ارائه مشاوره تخصصی رایگان است و این سازمان سابقه بسیار خوبی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارد. این مؤسسه را می‌توان یکی از سازمان‌های محبوب در کشور دانست. این مؤسسه بیش از 500 پرونده موفق را رسیدگی کرده و به بیش از 20 کشور خارجی خدمات خود را نیز ارائه داده است.

آدرس: تهران – ولیعصر، باغ فردوس، خیابان عارف نسب، خیابان لادن (دبیر سیاقی)، پلاک ۸

شماره تماس: ۰۹۳۶۸۵۰۳۷۶۲

5. مؤسسه مهاجرت لاویژن

موسسه مهاجرتی لاویژن

مؤسسه مهاجرت لاویژن یکی دیگر از بهترین دفاتر مهاجرتی در زمینه مهاجرت بین المللی از طریق سرمایه گذاری است.

هدف مؤسسه مهاجرت لاویژن شناسایی نیازهای داوطلبان و ارائه خدمات مناسب و با کیفیت بالا به آنها می‌باشد که در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود. این سازمان به صدها ایرانی برای مهاجرت به استرالیا و آلمان کمک‌های بسیاری کرده است.

مزایای موسسه مهاجرت لاویژن:

 • چندین سال سابقه کار در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری.
 • ویزای استرالیا 100% تضمینی.
 • ارائه بیش از 1000 مشاوره موفق برای ویزا.
 • 100% ضمانت تجربه و صداقت.

آدرس مؤسسه: خیابان ولیعصر، بالاتر از اتوبان نیایش، خیابان انصاری، پلاک ۸۲ واحد ۱۰ تهران – ایران

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۰۵۹۲۰۰

6. مؤسسه مهاجرتی مهاجران

موسسه مهاجرتی مهاجران

یکی دیگر از مؤسسات مهم مهاجرتی مؤسسه مهاجرتی مهاجران است که با داشتن کارشناسان مجرب، داوطلبان را گام‌به‌گام در جهت دستیابی به اهداف خود برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری سوق می‌دهد.

بدین ترتیب این مؤسسه بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود با استفاده از وکیلان خود در کشورهای دیگر ارائه می‌کند. کارشناسان این گروه تمامی روش‌های موجود را برای رسیدن به اهداف متقاضی ارائه می‌دهند.

این مؤسسه به تمامی افراد ساکن در تهران و شهرستان‌ها خدمات مهاجرتی خود را ارائه می‌کند.

منابع مؤسسه مشترک عبارتند از:

 • اخذ مجوزهای رسمی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • متخصصان مجرب و متخصصان مهاجرت بسیار کار کشته در مورد سرمایه گذاری
 • همراهی و حمایت از مهاجران در تمامی مراحل مهاجرت
 • بازپرداخت بیشتر هزینه‌های وکالت در صورت عدم اخذ ویزا

آدرس مؤسسه: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، بهارستان ۲، پلاک ۱۲، طبقه ۲، واحد ۱

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۵۵۱۱۵

7. مؤسسه مهاجرتی آتلانتیک 724

مؤسسه مهاجرتی آتلانتیک 724 از طریق برنامه‌های دقیق خود مسیری را ترسیم می‌کند که به نفع سرمایه گذاران است. این مؤسسه مهاجرتی دارای تیمی از کارشناسان مجربی است که مشاوره هوشمند و پشتیبانی مداوم را ارائه می‌دهند.

مؤسسه مهاجرتی آنلانتیک 724 با تحقیقات و تحلیل فکری و همچنین پشتیبانی گروهی از متقاضیان مهاجرت، ضریب موفقیت مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را به 97 درصد افزایش داده است.

آدرس مؤسسه: ملاصدرا، شیراز جنوبی، گرمسار شرقی، پلاک 26، طبقه 5، واحد 19

شماره تماس: ۰۲۱۹۱۰۷۶۵۸۵

8. مؤسسه مهاجرت مهرآفرین

موسسه مهاجرتی مهر آفرین

مؤسسه مهاجرت مهرآفرین بیش از 6000 پرونده موفق دارد و به عنوان یک کارگزار رسمی و آژانس نظارتی برای ویزای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری فعالیت می‌کند. این آژانس مهاجرت به شما کمک می‌کند تا از طریق سرمایه گذاری، ثبت شرکت و یا خرید خانه در کشور مقصد اقامت دائم خود را نیز دریافت کنید.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای سرمایه گذاری در بهترین کشورهای جهان مانند کانادا و آمریکا به این آژانس مهاجرتی مراجعه کنید.

آدرس مؤسسه: شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا۲، طبقه سوم واحد ۳۰۴

شماره تماس: ۹۰۰۰۳۰۳۱

9. مؤسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

مؤسسه مهاجرتی ثبتا گروپ در کانادا، آلمان، استرالیا، ترکیه و … با تیم بسیار قوی و وکیلان توانا بهترین خدمات ممکن را به متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ارائه می‌دهد. تیمی از وکلا و مشاوران بسیار کارکشته و حاذق در این مؤسسه مشغول به فعالیت هستند که می‌توانند برای دریافت ویزای سرمایه گذاری شما بسیار مفید باشند.

ویژگی‌های موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ:

 • چندین سال تجربه موفق در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری.
 • بستن قراردادهای رسمی و قانونی در کشور مقصد
 • انجام پروسه سفارت از 0 تا 100.

آدرس مؤسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

10. مؤسسه مهاجرتی و اقامتی صبا

موسسه مهاجرتی صبا

مؤسسه مهاجرتی و اقامتی صبا سال‌ها تجربه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را دارد. برای اخذ ویزای مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت این موسسه مهاجرتی به مراحل پروسه بسیار آگاه بوده و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌تواند ویزای سرمایه گذاری شما را دریافت کند.

این سازمان همه شرایط سرمایه‌گذار را در نظر گرفته و بهترین راه حل را برای دریافت اقامت در کشور مقصد به شما ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، این موسسه قوانین و فرآیندهای پیچیده ای که هر روز تغییر می‌کند را در نظر می‌گیرد و در راستای قوانین جدید مهاجرت، بهترین شیوه مهاجرتی را ارائه می‌کند.

آدرس: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۲۱۵۸۴۱۶

11. مؤسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

مؤسسه مهاجرتی سروش فردا دارای مجوزهای رسمی بوده و وکیلان مهاجرتی بسیاری در خارج کشور نیز دارد.

این آژانس مهاجرتی در سال‌های اخیر توانسته است نمایندگان بسیاری را برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در خارج کشور اختیار کند.

این مؤسسه مهاجرتی از کادری مجرب، کارشناسان و وکلای حرفه ای تشکیل شده و در طول سالیان فعالیت خود موفق به تشکیل پرونده‌های بسیاری در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری گشته است. بسیاری از پرونده‌های مهاجرتی این شرکت در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری موفق نیز بوده اند.

آدرس مؤسسه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

شماره تماس: 02157680

در پایان

امروزه بسیاری از مهاجران به این فکر می‌کنند که به کدام کشور می توانند از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنند و اقامت آن کشور را دریافت نمایند. برای پاسخ به این سوال ما این مقاله را برای شما تهیه کردیم. لازم به ذکر است که در سال‌های اخیر کشور های بسیاری مانند آلمان و کانادا اقدام یه صدور ویزای سرمایه گذاری برای متقاضیان کرده اند. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

برای اطلاع از آخرین اخبار و پاسخ به سوالات خود در مورد 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با کارشناسان برتر ویزا تماس بگیرید.

علاوه بر این، متقاضیان مهاجرت می‌توانند از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام برتر ویزا اخبار مهاجرتی را دنبال کنند.

سوالات متداول

آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری راهی مطمئن است؟

اگرچه کشور مورد نظر، فضای اقتصادی مورد نیاز برای سرمایه گذاری در این زمینه کاملا موثر هستند، اما یک موسسه معتبر و ایمن قابل اعتماد می تواند مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را آسان کند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای سرمایه گذاری چیست؟

پاسپورت معتبر، رزومه تحصیلی، اثبات مالکیت یا مدارک آن، ارائه مدارک مربوط به تمکن مالی و حساب تجاری مورد تایید بانک در 4 سال گذشته، جواز تجارت یا سهام شرکت در 2 سال گذشته، گواهی معاینه پزشکی تایید شده، پزشک مورد تایید سفارت و سوابق اخذ ویزای سرمایه گذاری تحصیلی یکی از مهمترین مدارک مورد نیاز هستند.

شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به پرتغال چیست؟

راه های مختلفی برای انتقال سرمایه به پرتغال وجود دارد و رایج ترین آنها خرید ملکی به ارزش 500000 دلار است. برای دریافت اجازه اقامت دائم، سرمایه گذاری شما باید به مدت 5 سال در این کشور بماند.

روند مهاجرت سرمایه گذاری به ترکیه چگونه پیش می رود؟

مهاجرت سرمایه گذاری به ترکیه یکی از بهترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری است. متقاضیانی که ملکی به ارزش 250000 دلار خریداری می کنند می توانند پس از 3 سال اقامت دائم و پس از 5 سال تابعیت این کشور را دریافت کرده و از مزایای فراوان آن برخوردار شوند.

برای مهاجرت سرمایه گذاری به چه میزان سرمایه نیاز داریم؟

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری باید به طور متوسط ​​200000 تا 2 میلیون دلار در یک کشور خارجی سرمایه گذاری کنید. هر کشوری شرایط خاص خود را در این زمینه دارد و حداقل مبالغ لازم برای سرمایه گذاری در این حوزه متفاوت است. با سرمایه مورد نیاز 65000 یورو، استونی ارزان ترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری است.

برای مهاجرت سرمایه گذاری از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟

برای اینکه بتوانید با سرمایه گذاری اقامت کنید، سرمایه گذاری هایی مانند خرید ملک در کشور مربوطه، ثبت شرکت، ایجاد کارآفرینی مانند تاسیس کارخانه یا خرید سهام یک شرکت مورد نیاز است. این نوع سرمایه گذاری باید برای مدت معینی (معمولاً 5 سال) حفظ شود تا سرمایه گذار بتواند اجازه اقامت دائم دریافت کند.

بهترین کشورها برای مهاجرت سرمایه گذاری کدامند؟

به طور کلی، کانادا، پرتغال، اسپانیا، آمریکا، قبرس، انگلستان، استرالیا، اتریش، یونان، ایسلند، ایرلند، سنگاپور، برزیل، قطر، روسیه، مالزی و سایر کشورها بهترین کشورها برای مهاجرت سرمایه گذاری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا