اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

استارتاپ

بهترین شرکت مهاجرت از طریق استارت‌آپ 【سال 1402】✅+ لیست ۱۰ تایی

در این مقاله به ویزای استارت‌آپ به عنوان یک راه مطمئن برای اخذ اقامت دائم می‌پردازیم. مهاجرت از طریق ویزای استارت‌آپ یکی از بهترین راه‌ها برای مهاجرت صاحبان کسب و کار و حمایت از طرح‌ها و ایده‌های جدید و راه اندازی کسب و کار در خارج از کشور می‌باشد. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق استارت‌آپ را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

ما در قسمت اول به بررسی مهاجرت از طریق استارت‌آپ می‌پردازیم و سپس به بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق استارت‌آپ خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

ویزای استارت‌آپ کانادا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ویزای استارت‌آپ کانادا، بهتر است تاریخچه این برنامه مهاجرتی را در قانون مهاجرت این کشور را در مقاله مهاجرت به کانادا مطالعه کنید. کانادا به عنوان یک کشور توسعه یافته در آمریکای شمالی، برخی از بزرگ‌ترین استارت‌آپ ها در جهان را در خود جای داده است. در کنار کانادا دیگر استارت‌آپ ها در ایالات متحده آمریکا و اروپا مستقر هستند.

از سال 2014، دولت کانادا و خدمات مهاجرت تصمیم به تدوین قوانین و برنامه‌های مهاجرتی جدید گرفته اند. در واقع دولت کانادا با ارائه اقامت دائم به صاحبان ایده‌های تجاری سعی در ایجاد جذابیت و تشویق مردم به سرمایه‌گذاری در کانادا دارد.

از سال 2014 تا 2017، پروژه استارت‌آپ ویزای کانادا به صورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفت. در طول این سه سال، مقامات اداره مهاجرت واجد شرایط بودن کارآفرین برای کار و قوانین اداره مهاجرت را بررسی کردند.

مهاجرت به کانادا از طریق استارت‌آپ

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ
مهاجرت به کانادا از طریق استارت‌آپ

در سال 2017، اداره مهاجرت کانادا اعلام کرد که برنامه ویزای استارت‌آپ کانادا یک برنامه اقامت دائم مشابه اکسپرس اینتری است. وی همچنین گفت که در آینده برنامه استارت‌آپ کانادا به دو بخش تقسیم خواهد شد. بخش اول برنامه ریزی اولیه و بررسی طرح تجاری است.

در صورت تایید طرح کسب و کار مورد نیاز، تاییدیه ای که به عنوان LOS یا نامه پشتیبانی شناخته می‌شود (که در فارسی به آن نامه پشتیبانی نیز می‌گویند) باید به صاحب طرح ارائه شود. پس از دریافت نامه پشتیبانی از شرکت مورد تایید، مدارک درخواست اقامت دائم به اداره مهاجرت ارسال می‌شود و مسئولان مربوطه مدارک متقاضی را مطابق با قانون مهاجرت بررسی می‌کنند.

علاوه بر این، افسران مهاجرت این حق را دارند که در صورت مشکوک بودن به رابطه بین شرکت و متقاضی وضعیت استخدام را بررسی کنند یا آن را به یک شرکت مورد تایید دیگر برای بررسی ارجاع دهند.

شرکت‌های سرمایه گذاری در کانادا

شرکت‌هایی که واجد شرایط صدور نامه حمایتی تجاری هستند عبارتند از:

 • سرمایه گذار خطرپذیر: باید با سرمایه گذاری حداقل 200000 دلار در برنامه پیشنهادی موافقت شود. معمولاً با پروژه‌های استارت‌آپ فناوری‌های جدید و بازگشت سرمایه بالا تأیید می‌شوند.
 • سرمایه گذار فرشته: باید با سرمایه گذاری حداقل 75000 دلار در برنامه سرمایه گذاری کانادا موافقت شود. این برنامه برای ایده‌های تجاری و استارت‌آپ ها در دسترس می‌باشد.
 • انکوباتورها: این مراکز رشد بر ایده‌های نوآورانه تمرکز می‌کنند. این شرکت‌ها با ارائه تجهیزات اداری و تجاری رایگان یا کم هزینه و همچنین ارائه کمک‌های اداری و ترویج ایده‌های پروژه در مراحل اولیه رشد پروژه، از رشد و توسعه پروژه‌ها حمایت می‌کنند.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

واجدین شرایط ویزای استارت‌آپ کانادا

از سال 2017 بسیاری از کارآفرینان در قالب این پروژه، اقامت دائم کانادا را دریافت کرده اند. مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تجاری برای کارآفرینان و مدیرانی که به دلیل سنشان قادر به اخذ اقامت دائم اکسپرس انتری نیستند مناسب است.

همچنین برای متقاضیانی که قصد دارند به کانادا مهاجرت کنند و دانش زبان انگلیسی یا فرانسه مناسبی ندارند برنامه بسیار مناسبی است.

مزایا و معایب ویزای استارت‌آپ کانادا

هر برنامه مهاجرتی و اقامت برای گروه خاصی از افراد مناسب است و البته مزایا و معایب خاص خود را دارد. مهاجرت به کانادا از طریق یک شرکت نوپا دارای مزایا و معایبی است. در زیر یک به یک آنها را توضیح می‌دهیم و سعی می‌کنیم در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین روش مهاجرت به شما کمک کنیم.

مزیت:

 • از همان ابتدا مجوز اقامت در کشور محل اقامت را دریافت می‌کنید
 • ماهیت فدرال این رویکرد (امکان زندگی در تمام شهرهای کانادا)
 • اقامت خانوادگی
 • اقامت سریع کانادا
 • اخذ مجوز کار برای همسر
 • اقامت دائم حتی اگر استارت‌آپ ناموفق باشد
 • شرایط پایه ساده مهارت زبان (آیلتس 5)
 • آموزش رایگان برای کودکان
 • بیمه سلامت خانواده کانادا

معایب:

 • این روش هزینه بر است
 • زمان طولانی رسیدگی به پرونده
 • ریسک شکست استارت‌آپ
 • استارت‌آپ به تجربه خاصی نیاز دارد.

ویژگی‌های طرح استارت‌آپ کانادا

اداره مهاجرت کانادا به صراحت اعلام کرده است که طرح اولیه باید دارای سه شرط باشد:

ابتدا خلاق باشید یعنی یک ایده کاملاً جدید و نوآورانه، یا ارائه خلاقانه داشته باشید. به عنوان مثال، قبل از اینکه سایت‌هایی مانند Ebay و Amazon فروش آنلاین نداشتند، این شرکت‌ها ایده جدیدی را ارائه کردند. اما تاکسی‌ها و سیستم‌های حمل و نقل مدت زیادی است که وجود داشته اند، اما اوبر به شکلی خلاقانه این سرویس را به شیوه ای جدید ارائه کرده است.

اگر در ایجاد ایده با مشکل مواجه هستید، حتماً با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی برتر ویزا مشورت کنید.

دومین مزیت یک ایده استارت‌آپ رقابتی بودن آن در سطح جهانی است. بنابراین یک ایده محلی ساده مانند افتتاح یک رستوران محلی یک ایده استارت‌آپ ی نیست، بلکه باید از اینترنت و رسانه‌های اجتماعی برای ارائه ایده به دنیا استفاده کرد.

سومین مزیت یک اقدام مورد تایید مهاجرت این است که می‌تواند برای کانادایی‌ها شغل ایجاد کند. بنابراین، ابتکار عمل باید در کانادا قابل اجرا باشد.

مراحل دریافت ویزای استارت‌آپ کانادا

اگر ایده کسب و کار دارید، چهار مرحله اصلی وجود دارد که باید برای درخواست اقامت دائم در اداره مهاجرت دنبال کنید:

 1. یک شرکت یا استارت‌آپ بادوام ایجاد کنید
 • در واقع ایجاد شرکتی که دارای سه شرط فوق باشد، محتوای اصلی این طرح است.
 1. نامه حمایتی از یک شرکت خصوصی مورد تایید اداره مهاجرت دریافت کنید.
 • پس از ایجاد ایده کسب و کار، لازم است از یکی از سه دسته شرکت، سرمایه گذار خطرپذیر، سرمایه گذار فرشته (شتاب دهنده‌ها) یا انکوباتورها (مراکز رشد) نامه حمایتی دریافت کنید. شما برای آگاهی بیشتر در مورد مهاجرت از طریق استارت‌آپ می‌توانید با کارشناسان ما در موسسه ویزای برتر در تماس باشید تا آنها شما را در جریان این روش مهاجرتی قرار دهند.
 1. اخذ گواهینامه زبان انگلیسی یا فرانسوی

متقاضیانی که مایل به مهاجرت به کانادا از طریق یک شرکت نوپا هستند باید دارای مدرک CLB5 در زبان انگلیسی یا فرانسوی باشند.

سطح زبان IELTS 5 یا CELPIP 5 می‌باشد. TEF و TCF برای آزمون زبان فرانسه تایید شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد نمرات استارت‌آپ سطح آیلتس برای کانادا را می‌توانید از کارشناسان ما در موسسه ویزای برتر جویا شوید.

 1. پول نقد کافی برای تامین هزینه‌های زندگی خود و خانوادتان حداقل به مدت یک سال در دسترس داشته باشید.

هر سال، دولت کانادا مبلغ متفاوتی را به خانواده‌هایی با اندازه‌های مختلف اختصاص می‌دهد که باید هنگام درخواست مجوز اقامت و استارت‌آپ کانادا همراه خود داشته باشند.

شرایط ویزای استارت‌آپ کانادا

شرایط ویزای استارتاپ کانادا
شرایط ویزای استارت‌آپ کانادا

ویزای استارت‌آپ کانادا برای صاحبان مشاغل، صاحبان کارخانه‌ها و افراد بالای 25 سال بسیار مناسب است. این برنامه مهاجرتی به آموزش خاصی نیاز ندارد، اما شرکت در دوره‌های مدیریتی و استارت‌آپ توصیه می‌شود.

این برنامه مهاجرتی یک راه عالی برای متقاضی اصلی، همسر و فرزندان زیر 22 سال برای اخذ اقامت دائم در کانادا می‌باشد. در این روش مهاجرتی متقاضی اصلی باید نمرات زبان مورد نیاز را داشته باشد. لازم به ذکر است که سایر اعضای خانواده نیازی به نمره زبان ندارند.

اقامت دائم از طریق ویزای استارت‌آپ کانادا

مراحل تاسیس شرکت و اخذ اقامت دائم کانادا با استفاده از برنامه استارت‌آپ کانادا به شرح زیر است:

 1. ابتدا یک شرکت با ملیت کانادایی ایجاد کنید. هر یک از اعضای یک تیم استارت‌آپ باید حداقل 10 درصد از شرکت را در اختیار داشته باشند. پس از ثبت شرکت، پس از مشورت با اعضای تیم و در نظر گرفتن هر یک از تجربیات آنها، ایده پروژه را ایجاد کنید.
 2. پس از شکل گیری ایده اولیه، وظایف و سمت‌های هر یک از اعضای تیم مشخص می‌شود. سپس یک مطالعه امکان سنجی یا طرح تجاری برای ایده خود باید بنویسید. طرح کسب و کار باید شامل تمام پارامترهای طرح تجاری باشد. سپس این طرح و طرح تجاری شرکت را برای تایید اداره مهاجرت باید ارسال کنید.
 3. اگر شرکت مورد نظر با تایید برنامه موافقت کند، نامه حمایتی را تهیه و ارسال می‌کند و پس از آن یک دوره آموزشی و راهنمایی یک ساله را از طریق برنامه آغاز می‌کند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای استارت‌آپ کانادا

برای ویزای تجاری کانادا متقاضی اصلی باید با اخذ نامه پشتیبانی و تهیه سایر مدارک مورد نیاز به نمره زبان مورد نیاز دست یابد. این مدارک می‌تواند ترجمه شناسنامه، گواهی ازدواج، عدم سوء پیشینه، مدارک تحصیلی، اوراق کار و غیره باشد که شامل مدارک رایج مهاجرت هستند.

تمامی این مدارک پس از تکمیل فرم مهاجرت و فرم اقامت به اداره مهاجرت ارسال می‌شود. با ارسال شماره پرونده، اداره مهاجرت پرونده را بررسی می‌کند.

در صورت تایید مدارک توسط اداره مهاجرت، نامه پزشکی برای اعضای خانواده صادر می‌شود و معاینه پزشکی انجام می‌شود و پس از آن متقاضی و خانواده اش در کانادا پذیرش می‌شوند.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق استارت‌آپ ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق استارت‌آپ

ما در این قسمت به بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق استارت‌آپ خواهیم پرداخت. برای آگاهی بیشتر در این مورد ادامه مقاله را بخوانید تا انتخاب مناسبی از شرکتی که قصد دارید از طریق آن به خارج از کشور مهاجرت کنید داشته باشید.

1. ویکو

موسسه کاریابی و مهاجرتی ویکو از جمله موسسات معتبر و دارای مجوز اعزام نیروی کار به شماره‌ی 60192 می‌باشد که همواره تلاش کرده بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و با صداقت تمام و ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان، متقاضیان را به سوی بهترین مقاصد مهاجرتی راهنمایی و هدایت کند.

istockphoto-1396933001-612x612-1

این شرکت به دلیل کیفیت بالای خدمات و مشاوره‌ها به عنوان شرکت برگزیده‌ی مرداد 1402 توسط کارشناسان برتر ویزا انتخاب شده است.

 

2. مؤسسه مهاجرتی ویزا موندیال

موسسه مهاجرتی ویزا موندیال

مؤسسه مهاجرتی ویزا موندیال از وکلای حرفه ای برای ارائه خدمات با کیفیت در زمینه درخواست‌های مهاجرت از طریق ویزای استارت‌آپ بهره مند است. این گروه به دلیل سابقه طولانی خود موفقیت‌های زیادی را در این روش مهاجرتی داشته است.

خدمات ارائه شده توسط مؤسسه مهاجرتی ویزا موندیال شامل کشورهای دانمارک، اسپانیا، قبرس، یونان، پرتغال، امارات متحده عربی، قطر، ایتالیا و بسیاری از کشورهای دیگر می‌شود. در بسیاری از کشورهای جهان مهاجرت از طریق ویزای استارت‌آپ صورت می‌گیرد. شما می‌توانید از طریق این ویزا مجوز اقامت استارت‌آپ ی خود را دریافت کنید.

مهم‌ترین ویژگی‌های موسسه ویزا موندیال عبارتند از:

 • پرونده‌های موفق با ویزای استارت‌آپ
 • ارائه خدمات سفارت به متقاضیان
 • مشاوره در مورد هزینه‌های زندگی و مسکن
 • در صورت امتناع از ویزا، مبلغ دریافتی قابل برگشت است
 • قرارداد رسمی قانونی

شماره تلفن: 02128111555

3. مؤسسه مهاجرتی آتلانتیک 724

موسسه مهاجرتی آتلانتیک 724

مؤسسه مهاجرتی آتلانتیک 724 چندین ساله سابقه در امور مهاجرت دارد و خدماتی مانند کار در خارج از کشور و سرمایه گذاری در خارج از کشور را ارائه می‌کند. اداره مهاجرت به متقاضیان مهاجرت خدماتی مانند مهاجرت از طریق کارآفرینی، مهاجرت تجاری و ثبت شرکت را ارائه می‌دهد.

این آژانس مهاجرتی وضعیت هر فرد را در نظر می‌گیرد تا بهترین مشاوره را به مهاجران در هنگام دریافت ویزای استارت‌آپ ارائه دهد.

آدرس موسسه: ملاصدرا، شیراز جنوبی، گرمسار شرقی، پلاک 26، طبقه 5، واحد 19

شماره تلفن: ۰۲۱۹۱۰۷۶۵۸۵

4. مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا

پارسی کانادا

مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین مؤسسات مهاجرت از طریق ویزای استارت‌آپ می‌باشد. از طریق این مؤسسه با دریافت ویزای استارت‌آپ ، مجوز اقامت در کشورهای کانادا، فنلاند، روسیه و غیره را می‌توانید دریافت کنید.

یکی از نقاط قوت این اداره مهاجرت ارائه مشاوره تخصصی رایگان ویزای استارت‌آپ مهاجرتی است. این مؤسسه را به درستی می‌توان یکی از محبوب‌ترین‌ها در کشور نامید. این آژانس با موفقیت بیش از 500 پرونده در بسیاری از کشورهای جهان به جهت مهاجرت از طریق استارت‌آپ فعالیت داشته است.

آدرس: خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین – پلاک 2880

شماره تلفن: 02143000071

5. مؤسسه مهاجرتی ویزا 724

ویزا 724

مؤسسه مهاجرتی ویزا 724 با تلاش مستمر تیم کاری یکی از بهترین دفاتر مهاجرت برای مهاجرت از طریق کارآفرینی و استارت‌آپ می‌باشد. این مؤسسه  در تلاش است تا نیازهای داوطلبان را شناسایی کرده و در مدت زمان کوتاهی خدمات مناسب و با کیفیت را به آنان ارائه دهد. این گروه با ویزای استارت‌آپ به صدها ایرانی در مهاجرت از طریق استارت‌آپ کمک‌های شایانی را کرده است.

موسسه مهاجرتی ویزا 724:

 • تجربه چندین ساله در زمینه مهاجرت از طریق ویزای استارت‌آپ .
 • ویزای استارت‌آپ با اقامت قانونی

آدرس مؤسسه: خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، ابتدای کوچه الهیه

شماره تلفن: 02122609232

6. مؤسسه مهاجرتی ادیسه

موسسه مهاجرتی اودیسه

یکی دیگر از آژانس‌های مهاجرتی مهم مؤسسه مهاجرتی ادیسه است که با کمک متخصصان مجرب به شما برای رسیدن به اهداف مهاجرتی شما همراهتان خواهد بود.

بنابراین، بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان ارائه می‌دهد. کارشناسان تمام راه‌های موجود را برای دستیابی به اهداف ویزای استارت‌آپ شما توصیه می‌کنند تا بتوانید اقامت خود را دریافت کنید. این مؤسسه مهاجرتی به کلیه ساکنان تهران و شهرستان‌ها خدمات مهاجرتی خود را ارائه می‌کند.

ویژگی‌های مؤسسه مهاجرتی ادیسه عبارتند از:

 • پرونده‌های موفق ویزای استارت‌آپ
 • دانش گسترده مشاوران و وکیلان این موسسه در زمینه مهاجرت از طریق ویزای استارت‌آپ
 • همراهی مهاجران در تمامی مراحل مهاجرت
 • در صورت عدم اخذ ویزا بیشتر هزینه‌های قانونی را عودت می‌دهد

آدرس مؤسسه: شهرک غرب- بلوار دادمان- نبش خیابان درختی- کوچه عماد خراسانی- پلاک ۲ – طبقه ۴ – شرکت ادیسه

شماره تلفن: ۰۲۱۸۷۱۶۳۰۰۰

7. مؤسسه مهاجرتی ویزاگرد

موسسه مهاجرتی ویزا گرد

مؤسسه مهاجرتی ویزاگرد با برنامه ریزی دقیق راهی برای کسب ویزای کشورهای فنلاند، روسیه و کانادا از طریق ویزای استارت‌آپ را برای شما ایجاد می‌کند. این اداره مهاجرت دارای تخصص لازم برای ارائه مشاوره آگاهانه و پشتیبانی مداوم از شما است.

این مؤسسه مهاجرتی با حمایت از متقاضیان مهاجرت در تحقیقات، تحلیل فکری و کسب دارایی، به 97 درصد موفقیت شما در زمینه مهاجرت کمک خواهد کرد.

آدرس مؤسسه: شیراز , خیابان جهاد و سازندگی , نبش خیابان سروناز , ویزاگرد

شماره تلفن: ۰۷۱۳۲۲۷۰۰۰۸

8. مؤسسه مهاجرتی ایران کانادا

موسسه مهاجرتی ایران کانادا

مؤسسه مهاجرتی ایران کانادا با بیش از 6000 پرونده موفق، کارگزار موفقی در زمینه ویزای استارت‌آپ و اخذ اقامت در کشور کانادا می‌باشد. این اداره مهاجرت با ویزای استارت‌آپ به شما کمک می‌کند تا اقامت دائم در کشور کانادا را دریافت کنید.

این مؤسسه مهاجرتی به صورت تخصصی بر روی مهاجرت در کانادا از طریق ویزای استارت‌آپ تمرکز دارد و برای کسانی که قصد دارند به کانادا مهاجرت کنند یکی از بهترین گزینه‌ها می‌باشد.

آدرس مؤسسه: عباس آباد (خیابان بهشتی)، خیابان سرافراز، نبش کوچه نسیم شمال (یکم)، برج موج، طبقه همکف واحد 3 و 4

شماره تلفن: 02186043098

9. مؤسسه مهاجرت نیلگام سفر

موسسه مهاجرتی نیلگام سفر

مؤسسه مهاجرت نیلگام سفر تیم بسیار قوی دارد که بهترین خدمات را برای متقاضیان ارائه می‌دهد. این سازمان توسط گروهی از وکلا و مشاوران مجرب و با استعداد مدیریت می‌شود که می‌توانند از طریق ویزای استارت‌آپ به شما در دریافت ویزا کمک کنند.

ویژگی‌های مؤسسه مهاجرت نیلگام سفر:

 • بیش از 10 سال تجربه موفق در زمینه مهاجرت از طریق ویزای استارت‌آپ .
 • قرارداد رسمی مورد تایید وزرای کشور مبدا و مقصد.
 • وظایف سفارت را از 0 تا 100 انجام می‌دهد.

آدرس مؤسسه: تهران، خیابان‌ شریعتی، خیابان‌ دستگردی(ظفر)، بین شمس‌تبریزی و نفت شمالی، جنب بانک شهر، پلاک 148،طبقه اول

شماره تلفن: 02175237

10. مؤسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

مؤسسه مهاجرتی ثبتا گروپ دارای سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق ویزای استارت‌آپ می‌باشد. برای دریافت ویزای مهاجرتی از طریق ویزای استارت‌آپ و ثبت کسب و کار با این اداره مهاجرتی تماس بگیرید.

با در نظر گرفتن تمامی شرایط، این مؤسسه مهاجرتی راه حل مناسبی را برای اخذ اقامت کشوری که قصد دارید به آن مهاجرت کنید ارائه می‌دهد. شما اگر در مورد طرح خلاقانه برای استارت‌آپ خود در کشور مورد نظر هنوز به نتیجه ای نرسیده اید با کارشناسان این مؤسسه تماس بگیرید تا آنها شما را در این مورد راهنمایی کنند.

علاوه بر این، این مؤسسه بر قوانین و فرآیندهای پیچیده ای که هر روز تغییر می‌کنند آگاهی کاملی داشته و بهترین شیوه مهاجرت را بر اساس قوانین مهاجرت به شما ارائه می‌کند.

آدرس مؤسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

11. مؤسسه مهاجرت گنجی

موسسه مهاجرتی گنجی

مؤسسه مهاجرت گنجی یکی از بهترین موسساتی است که به صورت تخصصی و ماهرانه بر روی مهاجرت از طریق استارت‌آپ و کارآفرینی تمرکز دارد. برای رسیدگی به پرونده‌های مهاجرتی خارج از کشور می‌توانید به این موسسه مهاجرتی مراجعه کنید.

در سال‌های اخیر، این اداره مهاجرت با موفقیت تبدیل به یک مرجع عالی برای بسیاری از افراد برای اخذ ویزای استارت‌آپ و مهاجرت به خارج از کشور از طریق کارآفرینی شده است. این مؤسسه به عنوان یکی از بهترین‌ها در کشور برای مهاجرت از طریق ویزای استارت‌آپ شناخته می‌شود.

این مؤسسه مهاجرت دارای کادری مجرب، متخصصین و وکلا حاذق بوده و در طول سالیان فعالیت خود توانسته پرونده‌های موفق بسیاری را در زمینه مهاجرت از طریق ویزای استارت‌آپ داشته باشد که بسیاری از آنها موفق نیز بوده اند.

آدرس مؤسسه: ابتدای خ پاسداران، دشتستان چهارم، تقاطع ناطق نوری

شماره تلفن: 02122895496

در پایان

امروزه بسیاری از مهاجران به این فکر می‌کنند که به کدام کشور می توانند از طریق استارت اپ مهاجرت کنند و اقامت آن کشور را دریافت کنند. برای پاسخ به این سوال ما این مقاله را برای شما تهیه کردیم. لازم به ذکر است که در سال‌های اخیر کشور های بسیاری مانند آلمان و کانادا اقدام یه صدور ویزای استارت اپ برای متقاضیان کرده اند. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق استارت‌آپ توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

مهاجرت از طریق استارت‌آپ چیست؟

مهاجرت از طریق استارت‌آپ به این معناست که افراد دارای ایده های خلاقانه و جدید بتوانند با جذب سرمایه گذار خارجی، کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق استارت آپ ها کدامند؟

آلمان، ژاپن، آمریکا، انگلیس، کانادا، سوئد، کره جنوبی، استرالیا و دانمارک جزو 9 کشور برتر جهان از نظر کارآفرینی هستند.

مزایای مهاجرت از طریق استارت‌آپ چیست؟

یکی از مزیت های استارت آپ، سودآوری بالای شرکت پس از راه اندازی است.

شرایط مهاجرت از طریق استارت‌آپ چیست؟

متقاضی باید یک مدیر ارشد با شغل فعال باشد. متقاضی باید دارای آیلتس 5 جنرال باشد. داشتن سرمایه کافی برای ماندن در کشور مربوطه به مدت یک سال. شرکت باید تاییدیه ای از یک موسسه سرمایه گذار تعیین شده داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا