اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

وکیل

بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه [سال 1403] ✅ + لیست 10 تایی

مهاجرت شامل مراحلی قانونی بوده که به افراد خارجی اجازه می‌دهد تا برای مدتی معین یا دائم به‌صورت قانونی در کشور مقصد زندگی کنند. برای مهاجرت به ترکیه، اقامت قانونی شرط لازم تمامی مهاجران است، حال نقض قوانین مهاجرت منجر به مجازات‌های اداری و کیفری خواهد شد. کشور ترکیه، از جمله کشورهایی بوده که میزبان مهاجران خارجی متعدد از دو قاره اروپا و آسیا است. به همین منظور، درک جایگاه مدافع مهاجرتی در پرونده‌های مهاجرت به ترکیه بسیار مهم بوده و اهمیت بالایی دارد. افرادی که در خصوص مسائل مهاجرتی با چالش‌های متعددی روبرو هستند، به طور حتم نیازمند مشاوره با بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه خواهند بود. در طول سال‌های اخیر تعداد افرادی که به ترکیه مهاجرت کرده‌اند نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است. به‌گونه‌ای که طبق آمار به‌دست‌آمده تعداد مهاجران از سال ۲۰۰۲ با افزایش ۶۲.۳ درصدی روبرو بوده است!

علل اصلی مهاجرت

مهاجرت به دلایل مختلفی اعم از مهاجرت‌های اقتصادی، سیاسی و جنگ رخ می‌دهد. بسیاری از مردم در سراسر جهان تحت‌تأثیر مهاجرت، به‌ویژه مهاجرت غیرقانونی هستند. قانون مهاجرت به‌منظور کنترل سفرهای برون‌مرزی و تعیین استانداردهایی برای کنترل جریان مهاجران به یک کشور ایجاد می‌شود. مهاجرت می‌تواند مدیریت جمعیت را ارتقا بدهد، امنیت ملی را حفظ کند و تضمین کند که مهاجران با موفقیت در جامعه میزبان جذب شوند. قانون مهاجرت علاوه بر حمایت از حقوق مهاجران و شهروندان، رویه‌هایی را برای رسیدگی به مهاجران و پناه‌جویان غیرقانونی نیز مشخص می‌کند. ازآنجایی‌که مفهوم مهاجرت مشکلات پیچیده‌ای را به همراه دارد، مطالعات بسیاری در عرصه ملی و بین‌المللی برای تنظیم نرخ مهاجرت انجام شده است. افراد به دلایل مختلفی تصمیم به مهاجرت از کشور خود می‌گیرند. برخی از علل مهاجرت شامل موارد زیر است:

 • پیداکردن شغل جدید
 • بهره‌مندی از هر فرصت اقتصادی
 • راه‌اندازی یک زندگی جدید
 • راه‌اندازی کسب‌وکاری نو
 • توسعه کسب‌وکار
 • ازدواج با یک فرد خارجی
 • پناهندگی
 • و غیره

انواع مجوزهای اقامت در ترکیه

باتوجه‌به قانون شهروندی و مهاجرت ترکیه، برخی از انواع مجوزهای اقامت در ترکیه وجود دارد که شامل موارد زیر هستند:

 • اجازه اقامت کوتاه‌مدت: مناسب افرادی که می‌خواهند کمتر از یک سال در ترکیه بمانند. افرادی که می‌توانند برای این نوع ویزا درخواست بدهند شامل گردشگران، دانشجویان، مسافران تجاری و افرادی است که به دنبال درمان پزشکی به ترکیه می‌آیند.
 • مجوز اقامت دانشجویی: این ویزا مناسب افرادی است که می‌خواهند در ترکیه تحصیل کنند.
 • اجازه اقامت طولانی‌مدت: مناسب افرادی است که به طور قانونی و برای مدت معینی (معمولاً هشت سال) در ترکیه اقامت داشته‌اند.انواع مجوزهای اقامت در ترکیه
 • مجوز کار: برای افرادی که می‌خواهند در ترکیه کار کنند.
 • مجوز اقامت خانوادگی: مناسب افرادی است که یکی از اعضای خانواده‌شان دارای مجوز اقامت فعال در ترکیه است.
 • اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری: برخی از سرمایه‌گذاران واجد شرایط از سایر کشورها و خانواده‌های آنها ممکن است با کمک مالی قابل‌توجه به این کشور، شهروند ترکیه شوند. این برنامه باهدف ارتقای رشد اقتصادی و جذب سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی انجام می‌شود.
 • تابعیت از طریق سپرده بانکی: تابعیت از طریق سپرده‌های بانکی جهت بهبود رشد اقتصادی معرفی شده است. این ویزا مناسب افرادی است که حداقل ۵۰۰۰۰۰ دلار یا معادل آن را در بانک‌های ترکیه واریز کرده و تا ۳ سال برداشتی نداشته باشند.

اخذ انواع ویزا و رابطه مستقیم آن با داشتن وکیل

بسیار مهم است که پیش از هرگونه اقدامی در خصوص انواع ویزا آگاهی پیدا کنید تا بتوانید بر اساس هدفتان مهاجرت کنید. ترکیه دارای انواع مختلف ویزا از جمله ویزای توریستی، ویزای تجاری، ویزای دانشجویی و ویزای کاری و غیره است. حال هر یک از ویزاها شرایط و دوره‌های اعتبار خاصی دارد.
بررسی کامل الزامات هر ویزا و اطمینان پیداکردن از روند درخواستتان برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل قانونی امری ضروری است. در تمامی مواردی که اشاره خواهد شد یک موضوع مشترک وجود دارد که آن هم داشتن حمایت یک وکیل باتجربه در کنار خود است. این فرد باید در زمینه کاری خود حرفه‌ای باشد تا علاوه بر درک قانون، مشکلات و نیازمندی‌های موکلین خود را نیز درک کند. فرقی ندارد که ابتدای مسیر مهاجرتتان باشید یا میانه راه یا در آخرین مرحله، درهرصورت وجود یک مدافع وضعیت اقامتتان را تضمین می‌کند. برخی از مهم‌ترین ویزاها که وجود یک وکیل می‌تواند روند دریافت آن را سرعت ببخشد شامل موارد زیر است:

 • ویزای شهروندی: افرادی که به دنبال تمدید حضور خود در ترکیه هستند، اغلب باید برای اخذ شهروندی درخواست بدهند. ترکیه راه‌های مختلفی را برای افرادی که به دنبال دریافت تابعیت هستند از طریق تولد و ازدواج ارائه می‌دهد. فرایند اخذ تابعیت معمولاً نیازمند چندین سال اقامت قانونی، تسلط به زبان ترکیه‌ای و درک فرهنگ و آداب‌ورسوم ترکیه است. حال در این راه، راهنمایی‌های یک وکیل برای رسیدگی به درخواست شهروندی در کنار سودمندی، می‌تواند طی‌کردن پیچیدگی‌های قانونی را هموار سازد. ازآنجایی‌که پیگیری و رسیدگی به امور شهروندی ترکیه نیازمند یک مدیریت چندوجهی است؛ بنابراین مستلزم درک دقیق الزامات قانونی خواهد بود. نقش بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه فراتر از مشاوره بوده و به‌مانند یک شریک قابل‌اعتماد در کنار شما خواهد بود. یک وکیل مطمئن می‌تواند کارهای انتقال ویزای شما را از اقامت موقت به اقامت دائم انجام بدهد که گامی مهم به سمت اخذ شهروندی است. این افراد از تفاوت‌های ظریف قوانین و مقررات آگاه بوده و غیرممکن است که چیزی را نادیده بگیرند. در شرایطی که مسیر اخذ شهروندی شما با موانعی روبرو شود، یک وکیل می‌تواند به رفع موانع موجود کمک بزرگی کند.
 • اتحاد خانواده: برای خانواده‌هایی که به دنبال اتحاد مجدد در ترکیه هستند، برخورداری از خدمات یک وکیل ضروری است. چالش‌های مهاجرت خانوادگی پیچیده بوده؛ اما با حمایت قانونی مناسب می‌توانید مسیر اتحاد مجدد را هموارتر و مطمئن‌تر طی کنید.
 • رسیدگی به پرونده اخراج: مواجه‌شدن با پرونده اخراج، یکی از دلهره‌آورترین چالش‌های هر فرد مهاجر یا خانواده آنها است. در این مرحله وجود یک وکیل که به‌عنوان مدافع اصلی حقوقی در کنار شما قرار دارد می‌تواند آینده شما را عوض کند. توانایی آنها به‌گونه‌ای است که می‌توانند با کمک استدلال‌ها و رویه‌های قانونی خود کاری کنند که شما در کشور بمانید یا دیپورت شوید. حال اینکه کدام یک از این شرایط برای شما رخ دهد کاملاً به توانایی‌های وکیلتان مربوط می‌شود.
 • انواع ویزای ترکیهویزای کارآفرین: برای کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که به اقتصاد پویای ترکیه کمک می‌کنند، داشتن یک مباشر حقوقی امری حیاتی است. وکیلتان باید تضمین کند که کمک‌های اقتصادی شما به رسمیت شناخته شود و کارهای قانونی شما را تسهیل ببخشد.
 • مجوز اقامت: افرادی که قصد اقامت طولانی‌مدت در ترکیه را دارند، باید برای دریافت مجوز اقامت اقدام کنند. مجوز اقامت به اتباع خارجی این اجازه را می‌دهد که بتوانند به طور قانونی در ترکیه برای مقاصد خاص زندگی کنند. فرایند این درخواست معمولاً شامل ارائه مدارک پشتیبانی، شرکت در مصاحبه و پرداخت هزینه‌های موردنیاز است.
 • مجوز کار: مهاجرانی که به دنبال کار در ترکیه هستند باید برای دریافت مجوز کار اقدام کنند. فرایند مجوز کار شامل حمایت مالی کارفرمایی بوده که نیاز به استخدام یک کارمند خارجی دارد. کارفرما معمولاً فرایند این درخواست را از طرف کارمند آغاز می‌کند. ازآنجایی‌که مجوزهای کار تابع معیارها و مقررات خاصی است، توصیه می‌شود برای آگاهی از به‌روزترین اطلاعات از یک کارگزار مهاجرتی راهنمایی بگیرید.
 • اخذ ویزای تحصیلی: ترکیه در حال حاضر یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان بین‌المللی است که به دنبال تحصیل باکیفیت هستند. برای تحصیل در ترکیه، دانشجویان خارجی باید پیش از ورود، اقدام به دریافت ویزای تحصیلی کنند. فرایند این درخواست شامل تضمین پذیرش در یک مؤسسه آموزشی معتبر در ترکیه و ارائه مدارک لازم است. توجه داشته باشید که دریافت ویزای دانشجویی دوره‌های اعتبار خاص خود را دارد که ممکن است در طول دوره تحصیل نیاز به تمدید داشته باشند.
 • ویزای پناهندگی: ترکیه میزبان تعداد قابل‌توجهی از پناه‌جویان از کشورهای مختلف است. وکلای مهاجرت متخصص در امور پرونده‌های پناهندگی به متقاضیان کمک می‌کنند تا روند پیچیده پناهندگی را طی کرده و از حقوق خود دفاع کنند.
 • خرید ملک: متقاضیان می‌توانید از طریق خرید ملک تابعیت ترکیه را دریافت کنند. در بسیاری از مواقع، خرید خانه می‌تواند دروازه طلایی برای اخذ شهروندی ترکیه یا اخذ اقامت طولانی‌مدت در ترکیه باشد.
 • دریافت تابعیت ترکیه از طریق ازدواج: طبق ماده ۱۶ قانون تابعیت ترکیه، امکان دریافت تابعیت ترکیه از طریق ازدواج امکان‌پذیر است. بدین منظور، اگر فرد حداقل ۳ سال با یک شهروند ترکیه‌ای ازدواج کرده باشد، می‌تواند درخواست شهروندی ترکیه را ارائه دهد.

اخذ تابعیت ترکیه از طریق ازدواج

بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه کیست؟

طبیعتاً فردی که شهروند یک کشور است از حقوق اساسی و قوانین آن کشور برخوردار خواهد بود؛ اما این امر برای افراد خارجی صدق نمی‌کند. در ترکیه نیز به‌مانند سایر کشورها این مورد وجود دارد، حال برای بهبود وضعیت متقاضیان مهاجرت باید چه کاری انجام داد؟ قطع به‌یقین فرد متقاضی باید برای رسیدگی به امور خود آن هم در زمان مناسب از راهنمایی‌های فردی آگاه بهره‌مند شود. با انجام این کار اقدامات لازم همچون اخذ اقامت و تابعیت، ویزای کاری و تحصیلی و غیره در زمان مناسب رخ خواهد داد. در حالت کلی، یک حقوق‌دان مهاجرت ترکیه از تخصص بالایی در راهنمایی و مشاوره به افراد خارجی برخوردار است. وی باید در این راه تمام تلاش خود را کرده تا افراد را در جهت رسیدگی به هدف خود راهنمایی کنند.
رازداری و حرفه‌ای بودن یکی از ویژگی‌های اصلی بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه است. وکلای مهاجرت ملزم به اولویت قراردادن دستورالعمل‌های اخلاقی که مهم‌ترین آن محرمانه نگه‌داشتن اطلاعات موکلین بوده، هستند. آنها در این راه باید اطلاعات شخصی مشتریان خود و مسائل مهاجرتی آنها را حفظ کنند. این تعهد به حرفه‌ای بودن تضمین می‌کند که مشتریان می‌توانند به وکلای خود اطمینان کرده و اطلاعات حساس و شخصی خود را در اختیار آنها قرار می‌دهند.
وکیل مهاجرت با تخصص، دانش و تجربه‌ای که در قانون مهاجرت به دست آورده، می‌تواند به دفاع از مهاجران، پناه‌جویان و اتباع خارجی بپردازد. این افراد در چارچوب حقوق بین‌الملل و موافقت‌نامه‌های بین‌المللی از حقوق موکلین خود در محاکم قضایی دفاع می‌کنند. به همین منظور، برای جلوگیری از ضایع شدن حق‌وحقوق خود، داشتن یک مباشر مجرب، متخصص و صالح در امور مهاجرت بسیار مفید است. بسیار مهم است که وکلای مهاجرت به تک‌تک جزئیات واقف باشند و آنها را برای موکلین خود تشریح کرده و توضیح دهند. کارگزار قانونی باید به طور صریح در مورد چیزهایی که ممکن است با آنها سروکار داشته باشید صحبت کرده و به امور آنها رسیدگی کند.

وکیل مهاجرت

نقش مشاور حقوقی در مهاجرت

وکیل مهاجرت به ترکیه به‌مانند یک واسط بین کشور مبدأ و مقصد عمل می‌کند. یک وکیل خوب باید دارای شبکه ارتباطی گسترده‌ای در داخل و خارج از کشور باشد تا بتواند ارتباط درستی بین دو کشور ایجاد کند. بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه باید بتواند در حوزه قضایی ترکیه، راهنمایی‌های حقوقی را به مهاجران در جهت زندگی یا کارشان ارائه بدهد. وکلای مهاجرتی باید بتوانند تحلیل‌هایی درست و کامل را از چالش‌برانگیزترین مسائلی که در مهاجرت وجود دارد ارائه بدهند.
ازآنجایی‌که مدافعان نقشی بسیار مهم در پیگیری درخواست‌های مهاجران دارند؛ بنابراین باید دانش و آگاهی بالایی داشته باشند. علاوه بر این موارد، یک مشاور حقوقی باید به چندین زبان مسلط باشد تا بتواند به‌خوبی با افراد ارتباط برقرار کند.
ترکیه کشوری است که برای خیلی از مهاجران به‌مانند چراغ راهی بوده که می‌خواهند با کمک آن شروع جدیدی داشته باشند. حال این شروع می‌تواند آغاز یک کسب‌وکار نو برای فردی کارآفرین باشد یا شروع یک زندگی جدید به همراه خانواده. برای رسیدن به این مهم، حتماً باید فردی را در کنار خود داشته باشید تا بتوانید رؤیای خود را محقق کنید. این فرد کسی نخواهد بود جز بهترین وکیل مهاجرتی که می‌تواند به‌خوبی شما را در طول این مسیر هدایت کند. گذر از پیچیدگی‌های مقررات و قوانین مهاجرتی نیازمند مشاوری متخصص بوده که پیش‌تر در این مسیر قدم گذاشته باشد.
اخذ هر نوع ویزا (تحصیلی، کاری یا خانوادگی) یک سری تفاوت‌ها و شرایط خاص دارد که برای دانستن آنها باید از یک وکیل کمک گرفت. حال برای کسانی که به دنبال اهداف بلندمدت مانند اقامت دائم در ترکیه هستند، داشتن یک حقوق‌دان امری ضروری خواهد بود. دستیابی به مجوز اقامت دائم مسیری بسیار پیچیده بوده که نیازمند رویکردهای استراتژیک است. بدین منظور باید کارهای قانونی مهاجرت توسط شخصی انجام شود که به‌خوبی به قوانین مهاجرت تسلط دارد. یک وکیل خوب می‌تواند مسیر مهاجرتی شما را کوتاه کرده و شما را هرچه سریع‌تر به مقصدتان برساند.

مشاور حقوقی

نقش حیاتی وکیل مهاجرتی که هیچ‌کس به شما نخواهد گفت!

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شد، وجود بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه در کنارتان می‌تواند بسیاری از نگرانی‌های شما را رفع کند. برخی از وظایفی که یک مباشر حقوقی باید از آن برخوردار باشد در زیر آورده شده است:

 • آشنایی با قوانین مهاجرت به ترکیه: قانون مهاجرت در صورت ناآگاهی، می‌تواند بسیار پیچیده باشد و ازآنجایی‌که در معرض تغییرات مکرر است آشنایی با آن سخت خواهد بود. یک مأمور مهاجرتی فردی متخصص بوده که به قوانین، الزامات و رویه‌های قابل‌اجرا در کشور مسلط است. این افراد از آخرین قوانین و سیاست‌های مهاجرت آگاه بوده و مطمئن می‌شوند که مشاوره‌های دقیق و قابل‌اعتمادی را متناسب با شرایطتان دریافت کنید.
 • ارزیابی شرایط هر فرد: یک قانون‌دان مهاجرتی می‌تواند با ارزیابی و بررسی شرایط شما از واجد شرایط بودنتان برای گزینه‌های مختلف مهاجرتی مطلع شود. این افراد شرایط شما همچون هدفتان از مهاجرت، داشتن مدارک حرفه‌ای، وضعیت خانوادگی‌تان و هرگونه ملاحظات منحصربه‌فرد را به‌دقت بررسی می‌کنند. این ارزیابی به آنها کمک می‌کند تا مناسب‌ترین مسیر مهاجرت را برای شما تعیین کرده و در این راه استراتژی‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای را ارائه بدهند.
 • کمک به جمع‌آوری اسناد: وکلا به مشتریان خود کمک می‌کنند تا فرم‌های مهاجرت را به‌درستی پر کنند. در این صورت احتمال اشتباه یا حذف مدرکی که می‌تواند منجر به تأخیر یا رد ویزا شود به‌شدت کاهش می‌یابد.
 • ارائه راهنمایی‌های تخصصی درباره درخواست‌های ویزا و اجازه اقامت: در صورت نیاز به ویزای کوتاه‌مدت یا اقامت طولانی‌مدت، یک کارگزار مهاجرتی می‌تواند به شما در رسیدگی به فرایند درخواستتان کمک کند. آنها می‌توانند در جمع‌آوری مدارک موردنیاز، پر کردن دقیق و صحیح فرم‌ها و ارسال درخواست در مهلت‌های مشخص شده به شما کمک کنند. این افراد با تخصص خود تمامی تأخیرها و عوارض احتمالی را کاهش می‌دهند و باعث افزایش شانس شما در موفقیتتان خواهند شد.
 • داشتن ارتباطات قوی: نمایندگان مهاجرتی به‌عنوان واسطه‌ای بین موکلین و سازمان‌های دولتی ترکیه عمل می‌کنند. به همین منظور، باید علاوه بر مسلط بودن به چندین زبان، توانایی برقراری ارتباط با سازمان‌های مختلف را داشته باشند. این افراد می‌توانند به حل مشکلات و ارائه پیشرفت برنامه‌هایتان به شما کمک کنند.داشتن ارتباطات قوی یک وکیل
 • انجام وکالت قانونی: در شرایطی که در مسیر مهاجرت، عوارضی قانونی ایجاد شود، یک وکیل مهاجرت می‌تواند به‌عنوان نماینده قانونی و نایب شما عمل کند. آنها در صورت پیش‌آمدن چالش‌هایی همچون رد ویزا، درخواست تجدیدنظر یا حل‌وفصل مسائل قانونی به شما کمک خواهند کرد. آنها با دانشی که از سیستم حقوقی دارند و تجربه‌ای که از رسیدگی به پرونده‌های مهاجرت کسب کرده‌اند، برای حفظ حقوق و منافع شما می‌جنگند.
 • ساده‌سازی فرایند مهاجرت تجاری: یک مدافع حقوقی می‌تواند روند رسیدگی به دریافت مجوز کاری یا ایجاد یک تجارت برای افراد مهاجر را بسیار ساده کند. این افراد می‌توانند در زمینه درخواست ویزای کار، تمدید مجوز کار و رعایت مقررات مربوطه به شما کمک کنند. تخصص آنها تضمین می‌کند که تمام الزامات قانونی را برآورده کرده و پیچیدگی‌های راه‌اندازی یا گسترش یک تجارت را دنبال کنید.
 • رسیدگی به درخواست‌های تابعیت: اگر هدف شما این است که شهروند ترکیه شوید، یک مباشر مهاجرتی می‌تواند شما را در فرایند اخذ تابعیت راهنمایی کند. این افراد معیارهای واجد شرایط بودنتان را توضیح می‌دهند، مدارک درخواستی را عنوان می‌کنند و در طول مراحل آزمون و مصاحبه از شما پشتیبانی می‌کنند. دانش و تجربه آنها باعث می‌شود تا به طور قابل‌توجهی شانس شما برای درخواست شهروندی موفق افزایش پیدا کند.
 • اجتناب از بروز اشتباهات پرهزینه: یکی از مهم‌ترین مزایای استخدام بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه جلوگیری از اشتباهات پرهزینه است. یادتان باشد که برخی مواقع یک بررسی اجمالی و درک نادرست از قانون می‌تواند باعث رد درخواست ویزا یا حتی اخراج شما شود. بدین منظور، وکلا می‌توانند در طول فرایند شما را راهنمایی کنند تا بروز خطرات و اشتباهات این‌چنینی به حداقل برسد.
 • داشتن استراتژی‌های مهاجرتی مناسب: دیگر داشتن یک رویکرد ثابت برای دریافت نوع خاصی از ویزای مهاجرتی به‌ندرت جواب می‌دهد. به همین دلیل، وکلای مهاجرتی باید وضعیت هر فرد را جداگانه بررسی کرده و از استراتژی‌های مهاجرتی، متناسب با نیازها و اهداف آنها بهره‌مند شوند.

داشتن استراتژی‌های مهاجرتی مناسب

خدمات شگفت‌انگیز یک مدافع مهاجرتی

نقل‌مکان به کشوری جدید و شروع زندگی نو می‌تواند یک تلاش هیجان‌انگیز اما چالش‌برانگیز باشد. وقتی صحبت از مهاجرت به ترکیه می‌شود، درک قوانین و رویه‌های مهاجرتی این کشور بسیار مهم خواهد بود. اهمیت خدمات وکیل مهاجرتی می‌تواند به شما در طی‌کردن پیچیدگی‌های مسیر مهاجرتی‌تان کمک کند. حال دراین‌بین خدماتی که بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه ارائه می‌دهد می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • آشنا بودن با قوانین مهاجرت ترکیه: ترکیه نیز به‌مانند تمامی کشورها دارای مجموعه قوانین و مقرراتی بوده که رویه‌های مهاجرتی خاص خود را دارد. حال یک فرد خارجی که به‌عنوان مهاجر قصد ورود به این کشور را دارد باید تمامی این قوانین و مقررات را رعایت کند. این قوانین برای افراد ناآشنا می‌تواند پیچیده باشد و بدون داشتن یک راهنما، ممکن است درخواستشان با تأخیر یا رد درخواست ویزا مواجه شود. یک قانون‌دان مهاجرت به ترکیه در زمینه این قوانین تخصص دارد و از آخرین مقررات مطلع است؛ بنابراین بهترین مشاور برای راهنمایی شما خواهد بود.
 • ارائه راهنمایی و پشتیبانی: یکی از مزایای کلیدی استخدام قانون‌دان مهاجرت، دسترسی به تخصص و پشتیبانی آنها در طول فرایند مهاجرت است. این متخصصان دارای دانش وسیعی در مورد انواع مختلف ویزا همچون مجوزهای کاری، ویزای دانشجویی، ویزای الحاق به خانواده و غیره هستند. این افراد می‌توانند خاص بودن شرایط شما را بررسی کرده و مناسب‌ترین گزینه را برای اخذ ویزای شما تعیین کنند. آنها پس از معرفی مناسب‌ترین ویزا برای شما، چگونگی روند درخواستتان را ذکر کرده و مدارک مورد نیازتان را تهیه و ارسال می‌کنند.
 • رسیدگی به رویه‌های پیچیده در طول مسیر مهاجرت: رویه‌های مهاجرت در ترکیه می‌تواند برای شما پیچیده باشد. این رویه‌ها عموماً شامل پر کردن فرم‌های متعدد، جمع‌آوری اسناد پشتیبان و مصاحبه است. یک نماینده مهاجرت می‌تواند به شما کمک کند تا این مراحل را به‌آرامی طی کرده و خطر اشتباهات یا حذفیات را به حداقل برساند. آنها با جمع‌آوری مدارک موردنیاز، تهیه درخواست و ارسال آن به مقامات مربوطه از طرف شما، در وقت و استرس شما صرفه‌جویی می‌کنند.خدمات مدافع مهاجرتی
 • تقبل کردن وکالت حقوقی موکل: در شرایط خاص مانند رد ویزا یا اختلافات حقوقی مربوط به امور مهاجرت، داشتن بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه در کنارتان بسیار مهم است. وکیل شما می‌تواند وکالت حقوقی شما را به عهده داشته و از حقوق و منافع شما در برابر مقامات مهاجرت یا دادگاه‌های مربوطه محافظت کند. تخصص آنها در قانون مهاجرت به آنها امکان می‌دهد تا یک پرونده قوی را از طرف شما ایجاد کنند تا شانس موفقیتتان افزایش پیدا کند.
 • آگاه بودن از تغییرات قانونی: قوانین و سیاست‌های مهاجرت همیشه در معرض تغییر هستند. به همین دلیل، آگاه بودن از این تغییرات می‌تواند برای افراد نابلد که با سیستم قانونی آشنایی ندارند چالش‌برانگیز باشد. وکلای مهاجرت به ترکیه باید به طور مداوم بر روی به‌روزرسانی قوانین مهاجرتی نظارت داشته باشند. در این صورت می‌توانند اطمینان پیدا کنند که از هرگونه تغییری که می‌تواند بر روی پرونده موکلین آنها تأثیر بگذارد آگاه هستند. با استخدام یک وکیل کاربلد می‌توانید از تغییرات مربوطه مطلع شوید و برنامه‌های مهاجرتی خود را بر اساس آن تطبیق بدهید.

8 روش تضمینی برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه

این اصل که وکلای مهاجرت خود را «موفق‌ترین» و «بهترین» بنامند، از منظر اخلاق حرفه‌ای صحیح نیست. بااین‌حال، فردی را می‌توان بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه نامید که به بهترین نحو به پرونده موکلان خود رسیدگی کند. این فرد نباید در طول مسیر مهاجرت از هیچ کمکی دریغ کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن باید مشکل افراد را حل کند. هرچه نگرانی و استرسی که افراد تحمل می‌کنند کمتر باشد، به طبع می‌توان نماینده قانونی وی را فردی حرفه‌ای دانست. یک وکیل خوب باید وظایفی که به او واگذار می‌شود را به طور کامل و بدون عیب‌ونقص انجام بدهد تا وکیلی موفق باشد. جهت پیداکردن بهترین وکیل برای مهاجرت لازم است چند معیار را در نظر داشته باشید:

 1. داشتن قدرت همدلی بالا: وکیل‌ها باید برای نزدیک‌شدن به موکل خود از همدلی بالایی برخوردار باشند.
 2. داشتن شایستگی، تجربه و تخصص: هر یک از این موارد می‌تواند نشان از حرفه‌ای بودن وکیل در امری خاص باشد. هر چه وجود این موارد در فرد بیشتر باشد، به طبع وکیل بهتری خواهد بود.
 3. احترام به علایق و سلیقه‌های موکلان: وکلا باید بدون درنظرگرفتن اعتقادات و باورهای خود در زمینه مهاجرتی به افراد مشاوره بدهند. معیارهایی همچون زندگی خصوصی، عقاید شخصی، عقاید ایدئولوژیک، هویت جنسیتی، موقعیت اجتماعی و اقتصادی و غیره نباید رویکرد متفاوتی را در روند پرونده ایجاد کند.
 4. رازداری و محرمانه نگه‌داشتن اطلاعات شخصی موکل: یک قانون‌دان حرفه‌ای به‌هیچ‌عنوان اطلاعات محرمانه و اسرار موکلین خود را برای فردی دیگر بازگو نمی‌کند. دلیل آن این است که این کار کاملاً با حرفه و هویت کاری آنها مغایرت دارد.راه‌های پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه
 5. داشتن استراتژی‌های قوی: یک مباشر خوب باید از نقشه‌ها و راه‌های قانونی مطلع باشد تا بتواند پرونده موکلین خود را حل کند. آنها در طول پرونده از استراتژی‌هایی قوی و متناسب با شرایط موکل خود استفاده می‌کنند تا درصد موفقیتشان بالا برود.
 6. داشتن ارتباطی شفاف و صادقانه با موکلان: برای‌آنکه وکیل ارتباطی پویا و شفاف با موکلین خود برقرار کند، باید از صداقت بالایی برخوردار باشد. اگر وکیلی ادعا کند که به فکر حل پرونده موکل خود است؛ اما از دروغ برای پیشبرد کارهای خود استفاده کند، فردی دروغگو خواهد بود.
 7. رسیدگی به حل پرونده در کوتاه‌ترین زمان: زمانی که مدافع، قراردادی را با موکل خود امضا می‌کند باید بتواند در مدت زمانی کوتاه به پرونده وی رسیدگی کند. در طول این مسیر هرگونه اطلاعاتی که لازم است آماده‌سازی شود باید به بهترین نحو به مراجعه قانونی ارائه شود.
 8. جستجوی آنلاین: شاید برخی از افراد پرس‌وجوهای آنلاین را قبول نداشته باشند؛ اما یکی از بهترین نوع جستجوها به طور اینترنتی انجام می‌شود. با کمک اینترنت می‌توانید بدون هیچ مانع زمانی و مکانی وکیل موردنظر خود را پیدا کنید. در حال حاضر سایت‌های بسیار زیادی وجود دارند که خدمات مشاوره‌ها را به‌صورت آنلاین انجام می‌دهند. یکی از این شرکت‌ها، برتر ویزا بوده که با بهره‌گیری از بهترین مشاوران مهاجرتی خدمات سودمندی را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد. با کمک این سایت می‌توانید با بهترین وکلا در زمینه مهاجرت خود آشنا شده و از آنها وقت مشاوره بگیرید.

6 سؤال حرفه‌ای که قبل از استخدام وکیل باید پرسیده شود

پیش از تصمیم‌گیری در مورد انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه، باید این چند سؤال کلیدی را بپرسید تا از انتخاب خود مطمئن شوید. حتماً به این چند نکته که در زیر آمده است توجه کنید:

 1. داشتن تجربه در زمینه قانون مهاجرت به ترکیه: یک وکیل مهاجرتی باتجربه، درک عمیقی از سیستم حقوقی این کشور داشته و در رسیدگی به انواع پرونده‌ها تبحر بالایی دارد. حتماً قبل از استخدام مطمئن شوید که سوابق کاری وی را چک کرده و تعداد پرونده‌های موفقی که به آن رسیدگی کرده جویا شوید. به‌خاطر داشته باشید که یک وکیل بی‌تجربه، می‌تواند روند مهاجرت شما را طولانی‌تر و گران‌تر کند. بدین منظور، به دنبال افرادی باشید که سال‌ها در این زمینه تجربه دارند. به طور حتم این افراد تضمین می‌کنند که کار شما را در سریع‌ترین زمان و با کم‌ترین هزینه آن هم با موفقیت انجام می‌دهند.
 2. پرس‌وجو از مراجع قانونی یا نظرات مشتریان پیشین: یک وکیل مهاجرتی معتبر باید بتواند مراجع یا مدارکی را از رضایت موکلین خود ارائه بدهد. علاوه بر این می‌توانید نظرات مشتریان قبلی وی را به صورت آنلاین به دست آورید. در کنار این کار نیز می‌توانید اطلاعات حقوق‌دان را از مراجع قانونی دریافت کنید. با انجام این کارها می‌توانید از سطح تخصص و کیفیت خدمات نماینده موردنظر مطلع شوید.نظرات آنلاین درمورد وکیل
 3. داشتن مهارت‌های ارتباطی قوی: هنگام کار با یک وکیل مهاجرتی، بررسی ارتباطات و داشتن اخلاق حرفه‌ای بسیار مهم خواهد بود. برای این کار مطمئن شوید که وکیل انتخابی شما همیشه در دسترس بوده و پاسخگوی سؤالات شما است. علاوه بر این، وی باید بتواند مسائل پیچیده حقوقی را به‌گونه‌ای برای شما توضیح دهد که قادر به درک آن باشید.
 4. آگاهی و درک ساختار هزینه‌ها: قبل از استخدام یک قانون‌دان مهاجرتی باید درک درستی از ساختار هزینه‌ها داشته باشید. دراین‌خصوص باید بدانید که هزینه پرداختی شامل نرخ ثابتی بوده یا به‌صورت ساعتی دریافت می‌شود. در طول پرونده نیز باید هر گونه هزینه اضافی که ممکن است در طول فرایند ایجاد شود را پرس‌وجو کنید.
 5. مسلط بودن به چندین زبان: ازآنجایی‌که زبان رسمی کشور ترکیه، زبان ترکیه‌ای است؛ بنابراین تمامی معاملات به زبان ترکی انجام می‌شود. بدین منظور وکیل در نظر داشته باید از تسلط بالایی به زبان ترکی برخوردار باشد تا بتواند با سایر مراجع قانونی ارتباط برقرار کند. وکلای مهاجرت ترکیه باید تسلط بالایی به زبان ترکی و زبان‌های بین‌المللی داشته باشند. این کار موجب می‌شود تا بتوانند در روند رسیدگی به پرونده افراد به‌خوبی با آنها ارتباط برقرار کنند. به همین منظور، داشتن تخصص در قوانین ترکیه و ارتباط مستقیم بدون موانع زبانی می‌تواند درصد موفقیت شما را افزایش بدهد. در این شرایط وکلا در برقراری ارتباط با موکلان خود مشکلی نخواهند داشت و می‌توانند خواسته‌های آنها را به‌درستی بررسی کنند. هر چه وکیل تعداد زبان بیشتری باشد به طبع می‌تواند با موکلین بیشتری از سراسر جهان ارتباط برقرار کند.
 6. داشتن مدارک و مجوزهای معتبر: پیش از مشاوره حقوقی با یک کارگزار، باید ابتدا مدارک و مجوزهای شرکت یا وکیل مربوطه را بررسی کنید. ازآنجایی‌که افراد سودجوی زیادی به نام وکیل و مشاور فعالیت دارند، متقاضیان ممکن است دچار اشتباه شوند. حال برخی اوقات این اشتباهات منجر به خسارات جبران‌ناپذیری خواهد شد. به همین منظور برای جلوگیری از این مشکلات حتماً قبل از عقد هرگونه قراردادی به معتبر بودن مجوزهای وکیل توجه داشته باشید.

شناخت عوامل تأثیرگذار در هزینه دریافتی یک قانون‌دان مهاجرتی

هنگام بررسی موارد مهم پیش از مهاجرت به ترکیه، یکی از عوامل مهمی که باید در نظر گرفته شود، هزینه‌های مربوط به استخدام وکیل است. درک ساختار هزینه و خدمات ارائه شده توسط یک حقوق‌دان مهاجرتی برای افرادی که به دنبال کمک فردی حرفه‌ای هستند، بسیار مهم خواهد بود. عواملی که بر روی هزینه‌های دریافتی وکیل مهاجرت تأثیر می‌گذارد و شما را نسبت به هزینه‌های دریافتی آگاه‌تر می‌کند، شامل موارد زیر است:

 • پیچیدگی پرونده: پیچیدگی پرونده مهاجرتی شما می‌تواند نقش بسزایی در تعیین هزینه پرداختی شما داشته باشد. به‌عنوان‌مثال؛ رسیدگی به مجوز کار، اجازه اقامت یا درخواست شهروندی، ممکن است به کار قانونی و تحقیقات گسترده‌تری نیاز داشته باشد. طبیعتاً پرونده‌های پیچیده به سطح تخصص بالاتر و تعهد زمانی نیاز دارند که این موارد می‌تواند بر روی حق‌الزحمه وکیل منعکس شود.
 • محدوده خدمات: محدوده خدمات ارائه شده توسط بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه می‌تواند بسته به نیازهای خاص شما متفاوت باشد. برخی از افراد ممکن است به کمک‌های جامع‌تری مانند ارزیابی اولیه پرونده، تهیه اسناد، تشکیل پرونده، نمایندگی مراحل قانونی و پشتیبانی مداوم نیاز داشته باشند. برخی دیگر ممکن است به دنبال خدمات محدودتری همچون بررسی اسناد یا مشاوره در خصوص مسائل خاص باشند. به همین منظور، ساختار هزینه می‌تواند به محدوده خدماتی که بین شما و وکیلتان توافق می‌شود بستگی داشته باشد.عوامل موثر در هزینه دریافتی وکیل
 • تجربه و شهرت وکیل: شهرت و تخصص بالای وکیل نیز مورد دیگری است که می‌تواند بر روی ساختار هزینه‌ها تأثیر بگذارد. وکلایی که دارای تجربه وسیع و سابقه کاری اثبات شده‌ای در موفقیت پرونده‌های مهاجرتی هستند ممکن است هزینه‌های بیشتری را برای خدمات خود دریافت کنند. دانش و شناخت آنها با فرایند مهاجرت می‌تواند ارزش‌افزوده‌ای ایجاد کند که احتمال نتیجه مطلوب را برای شما افزایش بدهد.
 • زمان و تلاش موردنیاز برای رسیدگی به پرونده: زمان و تلاشی که قانون‌دان مهاجرتی در پرونده شما سرمایه‌گذاری می‌کند، می‌تواند بر روی هزینه کلی دستمزد آنها تأثیرگذار باشد. مسائل مهاجرتی اغلب مستلزم تحقیقات گسترده، تهیه اسناد، ارتباط با مقامات دولتی و در صورت نیاز نمایندگی در مراحل قانونی است. به همین دلیل، پیچیدگی پرونده شما، تعداد درخواست‌ها یا دادخواست‌های مربوطه و زمان لازم برای تکمیل فرایند، همگی در تعیین هزینه پرداختی مهم هستند.
 • سایر هزینه‌های اضافی: در کنار حق‌الزحمه وکیل، ممکن است برخی هزینه‌های اضافی نیز در طول فرایند مهاجرت ایجاد شود که توجه به آنها نیز مهم است. این هزینه‌ها می‌تواند شامل هزینه‌های تشکیل پرونده دولتی، هزینه‌های ترجمه و اسناد رسمی، هزینه‌های پست و سایر هزینه‌های اداری باشد. در خصوص هزینه‌های اضافی و احتمالی از پیش با نماینده مهاجرتی خود صحبت کنید تا درک درستی از جمع هزینه‌ها داشته باشید.

استخدام وکیل مهاجرتی هزینه دارد، اما این هزینه در واقع سرمایه‌گذاری شما برای دریافت راهنمایی و پشتیبانی از فردی متخصص در طول فرایند مهاجرتتان است. ملاحظه فرمودید که هزینه دریافتی وکیل مهاجرت به عوامل مختلفی از جمله پیچیدگی پرونده، نوع خدمات ارائه شده، تجربه وکیل و غیره بستگی دارد. پس یادتان باشد که با وکیلتان در مورد ساختار حق‌الزحمه و هزینه‌های اضافی صحبت کنید تا درک بیشتری از هزینه‌های پرداختی داشته باشید. یادتان باشد که با دریافت خدمات مهاجرتی، می‌توانید با خیالی آسوده سختی‌های مهاجرت را طی کرده و شانس موفقیت خود را افزایش بدهید.

اقدامات بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه زمان دیپورت شدن مهاجر

در ساده‌ترین حالت بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه می‌تواند به افرادی که با تصمیم اخراج مواجه شده‌اند راهنمایی حقوقی ارائه بدهد. برخی از اقدامات ارائه شده توسط یک وکیل مهاجرت به مشتریان شامل موارد زیر است:

 • بررسی تصمیم اخراج: حقوق‌دان مهاجرت می‌تواند به طور کامل تصمیم اخراج را بررسی کرده و اعتبار آن را ارزیابی کند. این فرد دلایل اتخاذ تصمیم را بررسی می‌کند و مطمئن می‌شود که تمام مراحل قانونی به‌درستی رعایت شود. وی در طول این راه مطمئن می‌شود که تصمیمات بر اساس اطلاعات دقیق گرفته شوند.
 • گردآوری شواهد حمایتی: مدافع با موکل خود برای جمع‌آوری شواهد حمایتی مرتبط که ممکن است تصمیم اخراج مهاجر را به چالش بکشد، همکاری خواهد کرد. این شواهد می‌تواند شامل اسناد، شهادت‌ها یا هر مدرک دیگری باشد که می‌تواند واجد شرایط بودن مهاجر را برای اقامت در کشور نشان دهد.
 • ارزیابی گزینه‌های قانونی: بر اساس شرایط خاص پرونده، وکیل مهاجرت گزینه‌های قانونی موجود را بررسی و ارزیابی می‌کند. در این مرحله، وکلا دلایل بالقوه برای تجدیدنظر که می‌توانند بر روی پرونده تأثیر مثبتی بگذارند را در نظر می‌گیرند. این دلایل می‌تواند شامل نقض روند قانونی و اشتباهات در فرایند تصمیم‌گیری باشد.اقدامات وکیل مهاجرت زمان دیپورت شدن مهاجر
 • درخواست تجدیدنظر: حال که مباشر به وجود دلایلی موجه دست پیدا کرد، می‌تواند برای تجدیدنظرخواهی، مدارک لازم را برای شروع فرایند تهیه و تنظیم کند. در این مرحله، وکلا موظف به رعایت تمام الزامات قانونی و مهلت‌های لازم برای ارائه پرونده‌ای قوی در برابر مقامات یا دادگاه مهاجرت هستند.
 • نایب بودن از طرف موکل: در طول فرایند تجدیدنظر، وکیل مهاجرت به‌عنوان نماینده قانونی موکل خویش عمل می‌کند. آنها برای حمایت از پرونده و اعتراض به تصمیم اخراج موکل خود باید دلایل، شواهد و توجیهات قانونی را ارائه بدهند. وکلا ممکن است گزارش‌های قانونی ارائه بدهند و از طرف موکل خود استدلال شفاهی داشته باشند.
 • مذاکره با مقامات: در برخی موارد، کارگزار مهاجرت ممکن است برای بررسی راه‌حل‌های جایگزین با مقامات مهاجرت مذاکره کند. زمان مذاکره، وی می‌تواند درخواست ماندن فرد در صورت مواجهه با دیپورت، درخواست تغییر وضعیت مهاجرت و پیگیری‌های قانونی را برای ماندن مهاجر انجام بدهد.
 • ارائه مشاوره حقوقی و پشتیبانی: در طول این فرایند، وکیل مهاجرت به موکل خود مشاوره و پشتیبانی حقوقی جامعی را ارائه می‌دهد. آنها می‌توانند گزینه‌های ممکن، حقوق و نتایج بالقوه را توضیح داده و به مشتری اجازه بدهند که آگاهانه تصمیم بگیرد. ازآنجایی‌که وکیل به روند قانونی دسترسی دارد، در این راه تضمین می‌کند که از حقوق موکل خود محافظت می‌کند.
 • نظارت بر روی پیشرفت و نتیجه درخواست تجدیدنظر: وکیل مهاجرتتان باید شما را از پیشرفت درخواست تجدیدنظر و هرگونه به‌روزرسانی یا تصمیم مقامات ویزا مطلع کند. وکلا پیامدهای تصمیم را برای شما توضیح می‌دهند و بسته به نتیجه، در مورد اقدامات بعدی که باید انجام شود، شما را راهنمایی می‌کنند.

توجه داشته باشید اقداماتی که یک وکیل مهاجرتی در برابر تصمیم اخراج انجام می‌دهد، بسته به شرایط فردی و قوانین مهاجرت می‌تواند متفاوت باشد. مشاوره با وکیلی مجرب که تجربه‌ای مشابه مورد شما داشته باشد، می‌تواند شانستان را در دریافت نتیجه مطلوب افزایش بدهد.

معرفی ۱۰ وکیل برتر مهاجرت به ترکیه

در حال حاضر بسیاری از وکلای حاذق ایرانی در کشور ترکیه فعالیت دارند. به همین دلیل پیداکردن بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه کار سختی نیست. اکثر این نمایندگان دوره کارشناسی و کارشناسی‌ارشد خود را در داخل کشور گذرانده و وکیل پایه یک دادگستری هستند. سپس مراتب بالاتر و دکترای خود را از دانشگاه‌های معتبر جهانی دریافت کرده‌اند. برخی از بهترین وکیل‌ها در زمینه مهاجرت به ترکیه، مدافعان زیر هستند:

1- فروغ امیر عابدین

وکیل فروغ امیر عابدین

وکیل فروغ امیر عابدین وکیل پایه یک دادگستری در کشور ترکیه بوده و از تبحر و تجربه بالایی در وکالت برخوردار است. شماره پروانه وکالت ایشان ۱۶۴۸۸ بوده و بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت دارند. دفتر وی در شهر ازمیر ترکیه قرار داشته و متمرکز بر روی رسیدگی به پرونده‌های مهاجرت به ترکیه هستند. وکیل امیر عابدین متناسب با نظر مراجعه‌کنندگان دارای شایستگی و تسلط بالایی در زمینه مهاجرتی بوده و خدمات ارزنده‌ای را ارائه می‌دهند.
ایشان یکی از بهترین وکلا برای مهاجرت به ترکیه بوده و توانایی بالایی در رسیدگی به پرونده‌های املاک و سرمایه‌گذاری دارند. وی بر روی ۲ زبان فارسی و ترکی تسلط داشته و می‌توانند به‌درستی رابطی بین شما و کشور ترکیه باشند. ایشان قادر به ارائه مشاوره‌های حقوقی و مهاجرت به ترکیه بوده و مسلط به زبان حقوقی ترکیه هستند. اگر نیازمند راهنمایی‌های نماینده‌ای در زمینه اشتغال به کار هستید، ایشان راهنمای بسیار خوبی برای شما خواهند بود.

آدرس ایمیل: forough.amirabedin@gmail.com

شماره تماس: ۹۰۵۳۴۹۱۴۴۳۴۷+

آدرس دفتر در ازمیر: Forough Amirabedin Law،İzmir, Turkey، Istanbul

آدرس مؤسسه در ایران: تبریز، خیابان امام، روبروی بانک سرمایه، مجتمع خاوران، طبقه ۲

2- دکتر محمد قنبری

وکیل محمد قنبری

وکیل محمد قنبری در سال ۱۳۸۶ مدرک وکالت پایه یک دادگستری خود را دریافت کرده و در حال حاضر مقیم کشور ترکیه هستند. از جمله خدمات ارائه شده توسط ایشان می‌توان به خدمات حقوقی، مهاجرتی و سرمایه‌گذاری اشاره کرد. وی دارای مدرک کارشناسی‌ارشد حقوق خصوصی از کشور ایران بوده و دکترای حقوق بین‌الملل خود را از دانشگاه مارمارای ترکیه دریافت کردند. ایشان مدرک کارشناسی‌ارشد خود را در سال ۱۳۸۳ از دانشگاه آزاد تبریز و دکترای خود را در سال ۱۳۸۷ دریافت کرد.
وی به مدت ۵ سال مشاور حقوقی شهرداری تبریز بوده و ۱۰ سال است که به وکالت دعاوی تجاری و حقوقی ایرانیان در ترکیه می‌پردازند. ایشان دفتر خود را در سال ۲۰۱۰ با نام دپارتمان حقوقی MAW LAW  با شماره ۹۴۷۵۳۳ در ترکیه به ثبت رساندند. وی در مجموعه خود با وکیل‌های ایرانی و ترکیه‌ای همکاری داشته و مباحث مختلفی را بررسی و پیگیری می‌کند و از تبحر بالایی برخوردار است. ایشان به ۳ زبان فارسی، ترکی و انگلیسی مسلط بوده و دارای ارتباطات قوی در جهت رسیدگی به پرونده‌های مهاجرتی هستند.

آدرس ایمیل: mg.avukat@gmail.com

شماره تماس ترکیه: ۰۰۹۰۲۱۲۶۰۳۶۱۳۴۷

مشاوره تلفنی رایگان در ترکیه: ۰۰۹۰۵۳۲۱۷۱۰۵۹۴۰

آدرس دفتر ترکیه: Nish istanbul B Blok Kat:12 D:147 Çobançeşme Bahçelievler istanbul

3- فرزاد قدس

وکیل فرزاد قدس

وکیل فرزاد قدس یکی از نمایندگان رسمی ایرانی با شماره پروانه وکالت ۲۴۱۰۲ است. ایشان در حال حاضر ساکن و مقیم کشور ترکیه هستند و خدمات مفیدی را در زمینه مشاوره مهاجرت و سرمایه‌گذاری به مهاجران ارائه می‌دهند. آقای قدس از رشته حقوق فارغ‌التحصیل شده و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری است. وی موفق به پذیرش در آزمون وکالت در آمریکا (LLM) از دانشگاه ایالتی میشیگان در سال ۲۰۱۴ شد و توانست تجربه بسیار بالایی در زمینه وکالت کسب کند. ایشان تبحر بالایی در زمینه مهاجرت داشته و افراد بسیاری توانستند با مراجعه به ایشان، مجوز اقامت خود را از ترکیه دریافت کنند.
وی دارای دو دفتر در کشورهای آمریکا و ترکیه بوده و در زمینه‌های سرمایه‌گذاری و اخذ انواع اقامت و ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی مهارت دارند. ایشان عضو انجمن وکلای مهاجرت آمریکا و عضو جامعه جهانی وکلا بوده و در رسیدگی به امور مهاجرت، اقامت و شهروندی بسیار حاذق هستند. وی به‌عنوان یکی از برترین وکلای مهاجرت به ترکیه شناخته می‌شود و تخصص بسیار بالایی در حل پرونده‌های مهاجرتی دارد. ایشان بر روند خرید ملک و سرمایه‌گذاری، نظارت حقوقی داشته و متخصص در رسیدگی به امور مهاجرت، اخذ تابعیت و کسب اقامت هستند.

آدرس ایمیل: info@farzadghods.com

برقراری تماس از طریق واتس‌اپ: ۹۰۵۳۸۲۵۷۱۰۷۷+

شماره‌تلفن ایران: ۰۰۹۸۲۱۲۶۷۰۰۴۷۰

شماره ثابت دفتر ترکیه: ۰۰۹۰۲۱۲۸۲۳۲۳۰۷

شماره‌تلفن همراه: ۰۰۹۰۵۳۸۴۸۰۷۴۲۷

4- مهدی خوش مهر

وکیل مهدی خوش مهر

وکیل مهدی خوش مهر وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت ۲۰۱۳۹ بوده و به مدت ۱۲ سال سابقه وکالت دارند. ایشان مشاور حقوقی بوده و ۱۰ سال از سابقه وکالت خود را وکیل پایه یک بوده‌اند. وی مدرک کارشناسی‌ارشد خود را در سال ۱۳۹۵ در رشته حقوق تجاری اقتصادی بین‌المللی از دانشگاه تهران دریافت کرد.
آقای خوش مهر دارای تخصص بالایی در زمینه قراردادهای بین‌المللی بوده و تاکنون قراردادهای بسیاری را تنظیم کرده‌اند. وی حدود ۷۰۰ پرونده حقوقی، کیفری، تجاری و غیره را دریافت کرده که در اکثر آنها موفق به اخذ حکم به نفع موکل خود شده است. ایشان به زبان فارسی و ترکی استانبولی مسلط بوده و از قوانین کشور ترکیه به‌خوبی آگاه هستند. وی قادر به رسیدگی امور حقوقی ایرانیان در ترکیه بوده و از تبحر بالایی در وکالت برخوردارند.

آدرس ایمیل: mehdi_khoshmehr@yahoo.com

شماره‌تلفن: ۹۰۵۳۹۴۷۴۹۵۷۵

شماره همراه ۹۸۹۱۹۱۶۳۷۱۰۵

5- اکبر خدادادی

وکیل اکبر خدادادی

وکیل اکبر خدادادی یکی از برترین وکیل‌های مهاجرت به ترکیه بوده و مسلط به ۵ زبان فارسی، انگلیسی، ترکی، عربی و روسی هستند. ایشان مؤسس و مدیر مؤسسه بین‌المللی گلوبال کادرو بوده که در کشور ترکیه به ثبت رسیده و شماره مالیاتی آن ۳۹۶۰۷۱۵۷۸۲ است. این مؤسسه در اداره مالیات مجیدیه کوی در شهر استانبول ثبت شده و شعبه‌های متعددی در ایران، ترکیه و اروپا دارد.
مؤسسه معتبر بین‌المللی ایشان به طور ویژه بر روی خدمات مشاوره و مهاجرت تمرکز داشته و تاکنون رضایت بالایی را از مشتریان دریافت کرده است. از جمله خدمات این مؤسسه ثبت بین‌المللی ازدواج در ترکیه، مشاوره خرید ملک، سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی کسب‌وکار در ترکیه و غیره است. این مؤسسه کلیه مجوزهای لازم را برای ارائه خدمات ضروری همچون ترجمه رسمی با مهر و امضا دارد.

آدرس ایمیل: globalkadro@gmail.com

شماره‌تلفن: ۹۰۲۱۲۲۱۲۴۴۰۱+ و ۹۰۵۳۲۲۷۲۱۴۷۰+

6- دکتر بهزاد خوئی

وکیل بهزاد خوئی

وکیل بهزاد خوئی از جمله بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه بوده که از تبحر بالایی در امر وکالت برخوردارند. از جمله حوزه تخصصی فعالیت ایشان می‌توان به مهاجرت به ترکیه، تجارت، نماینده قانونی و املاک اشاره کرد. ایشان در کشور ترکیه فعالیت داشته و مؤسس و مدیر مؤسسه حقوقی بین‌المللی کبالت هستند. این گروه متشکل از افرادی متخصص در زمینه ارائه بهترین خدمات مشاوره به سرمایه‌گذاران بین‌المللی، کارآفرینان، صاحبان مشاغل و مهاجران بین‌المللی در استانبول است.
مأموریت این مجموعه این است که با بهره‌گیری از دانش، تخصص و تجربه خود بهترین و مناسب‌ترین خدمات را به سرمایه‌گذاران بین‌المللی ارائه بدهند. ایشان به ۴ زبان فارسی، انگلیسی، ترکی و فرانسوی مسلط بوده و از مهارت بالایی در مشاوره‌های مهاجرتی و سرمایه‌گذاری برخوردار هستند. وی دارای دکترای حقوق بین‌الملل بوده و وکیلی بین‌المللی در جهت رسیدگی به امور مهاجرت، تجارت خارجی و سرمایه‌گذاری است. ایشان وکیل و مشاور حقوقی معتمدی در امور رسیدگی به اتباع خارجی بوده و همکار کنسولگری‌های کشورهای خارجی در استانبول هستند. علاوه بر این موارد، وی داور تجاری بین‌المللی و عضو کمیسیون حقوقی و داوری اتاق بازرگانی بین‌المللی است.

ایمیل: info@collabtconsulting.com

شماره‌تلفن: ۹۰۵۳۶۰۷۳۱۳۴۰

آدرس دفتر استانبول: Cevizli Mahallesi, Adelet is merkezi, kastamonu sokak No 23, kat 12, D48, kartal, Istanbul, Turkey

7- دکتر الهام اکبری ناصر

وکیل الهام اکبری ناصر

وکیل الهام اکبری ناصر وکیل پایه یک دادگستری از کشور ایران بوده و در حال حاضر در کشور ترکیه اقامت دارند. ایشان به ارائه کلیه خدمات مربوط به امور مهاجرتی و حقوقی در دو کشور ایران و ترکیه می‌پردازند. وی مدیرعامل شرکت پرنده صلح (Bird Of Peace) بوده و قادر به ارائه کلیه خدمات حقوقی و مهاجرتی در ایران و ترکیه هستند. ایشان مسلط به ۳ زبان فارسی، انگلیسی و ترکی بوده و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند.

آدرس ایمیل: akbari18080@gmail.com

شماره‌تلفن: ۰۰۹۰۵۳۵۶۰۳۷۵۸۰ و ۰۰۹۰۲۱۲۲۲۵۰۹۹۶۹

شماره همراه ایران و ارتباط از طریق واتس‌اپ: ۰۹۱۲۵۲۳۷۸۸۶

8- جانان وحدانی

وکیل جانان وحدانی

وکیل جانان وحدانی دارای مدرک کارشناسی‌ارشد حقوق خصوصی بوده و وکیل پایه یک دادگستری است. ایشان دارای رزومه و سابقه درخشانی در زمینه مشاوره مهاجرتی و سرمایه‌گذاری بوده و یکی از بهترین وکلا در زمینه مهاجرت هستند. وی با برترین دفاتر وکالت و وکلای ایرانی و ترکیه‌ای همکاری داشته و از تجربه بالایی در زمینه وکالت برخوردار است. ایشان می‌تواند در کم‌ترین زمان پرونده‌های مهاجرتی شما را بررسی کرده و مطابق با نیازمندی شما، راهنمایی‌های لازم را ارائه بدهد. برخی از خدمات ایشان ارائه مشاوره و خدمات حقوقی، اخذ پاسپورت و اقامت ترکیه، املاک، ثبت شرکت و ترجمه رسمی و غیررسمی است.

شماره‌تلفن: ۹۰۵۵۱۱۵۹۵۹۱۰+

آدرس دفتر استانبول: ترکیه، استانبول، شیشلی، خیابان جمهوریت، نرسیده به میدان تقسیم، پلاک ۱۴۹، واحد ۷

9- علیرضا حسینی

وکیل علیرضا حسینی

وکیل علیرضا حسینی وکیل پایه یک دادگستری بوده و در زمینه‌های مختلف وکالت در ایران و ترکیه فعالیت دارند. حوزه‌های تخصصی وکالت ایشان مهاجرت، دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی بوده و در دو شهر تهران و استانبول دارای دفتر وکالت هستند. وی یکی از بهترین وکلای حال حاضر در زمینه مهاجرت به ترکیه بوده و جهت رسیدگی به پرونده شما نهایت تلاش خود را خواهند کرد.

آدرس ایمیل: info@hosseinilawyer.com

شماره همراه: ۰۹۱۲۵۲۰۹۹۵۰

تلفن ثابت تهران: ۰۲۱۴۴۰۳۰۱۶۵

تلفن ثابت ترکیه: ۰۰۹۰۵۰۱۳۶۴۸۲۷۳

آدرس دفتر تهران: اشرفی اصفهانی، پایین‌تر از مرزداران، برج نگین رضا، طبقه ۶ جنوبی، واحد ۶۱۰

آدرس دفتر اول در ترکیه:  Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. Delta Plaza B1 Blok. kat:6 D:12 Esenyurt / ISTANBUL

آدرس دفتر دوم در ترکیه:   Cumhuriyet, Nazım Hikmet bulvarı, 2059. Sk. No 2 D:aire 30, 34510 Esenyurt/İstanbul

10- سام بیات

وکیل سام بیات

وکیل سام بیات وکیل پایه یک دادگستری بوده و در حال حاضر در کشور کانادا سکونت دارند. ایشان بیش از ۳۰ سال سابقه وکالت داشته و علاوه بر تهران دارای دفاتری در استانبول، کانادا، پاکستان و دبی هستند. وی مؤسس گروه حقوقی بیات بوده و یکی از برترین وکلای ایرانی در زمینه مهاجرت است. در شرکت حقوقی ایشان از متخصص‌ترین و مجرب‌ترین وکیل‌ها بهره گرفته شده و خدمات متنوعی را در زمینه مهاجرت ارائه می‌دهند. از جمله حوزه‌های کاری وی می‌توان به مهاجرت، سرمایه‌گذاری و تجارت اشاره کرد.

شماره تماس: ۴۶۴۶۲۶۹۲۱۲۹۰+

آدرس دفتر در استانبول: ۱۰ floor, A block, BJK Plaza, Vişnezadeh, Süleyman Seba street, 34357 Beşiktaş/ istanbul

نتیجه‌گیری

قانون مهاجرت به‌عنوان یکی از پیچیده‌ترین شاخه‌های حقوق در سراسر دنیا شناخته می‌شود. حال رعایت هنجارهای کلیدی در امر مهاجرت از اهمیت بسیار بالایی برای مهاجران برخوردار است. علاوه بر این موارد، استانداردها و قوانینی که توسط دادگاه‌ها تعیین می‌شود پویا بوده و پس از گذشت مدت زمانی قابلیت تغییر دارد. به همین منظور، بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه باید فردی آگاه به این به‌روزرسانی‌ها باشد و از استانداردهای ملی و بین‌المللی سر درآورد.
همکاری با یک مباشر مهاجرتی در هنگام رسیدگی به پیچیدگی‌های قانون مهاجرت امری بسیار مهم است. تخصص و دانش این افراد از سیستم حقوقی و ارائه راهنمایی‌های شخصی، می‌تواند روند مهاجرت روان‌تر را برایتان تضمین کند. اگر به دنبال مجوز کار، اجازه اقامت، درخواست شهروندی، حل چالش‌های قانونی و غیره باشید، به یک مأمور مهاجرتی نیاز دارید. این فرد باید متعهد و مورد اعتمادتان باشد و به شما کمک کند تا با خیال راحت پیچیدگی‌های مسیر مهاجرت به ترکیه را طی کنید.
باتوجه‌به موارد ذکر شده، به نظر شما دریافت کدام یک از ویزاها راحت‌تر است و هزینه کمتری برای استخدام وکیل نیاز دارد؟ لطفاً نظر خود را با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی