logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

ثبت شرکتکاری

بهترین شرکت مهاجرت از طریق ثبت شرکت【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

یکی از راه حل‌های مهاجرت به کشورهای دیگر ثبت شرکت در کشور خارجی مورد نظر می‌باشد. گاهی اوقات برای مهاجرت به کشوری دیگر نیاز به سرمایه گذاری در کشور مورد نظر خود دارید، اما با ثبت شرکت می‌توانید با هزینه کمتر و در زمان کمتر مجوز اقامت برای خود و خانواده خود را نیز دریافت کنید. در این مقاله به نحوه اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت می‌پردازیم.

با توجه به تحریم‌های اعمال شده بر کشور ما، علاقه به مهاجرت رو به افزایش است. بنابراین، اگر تحقیقات لازم را انجام ندهیم و اطلاعات کافی در مورد کشور مورد نظر و قوانین آن نداشته باشیم، مطمئناً پول و زمان خود را از دست خواهیم داد. بنابراین مشورت با یک مشاور صادق و وفادار مهم‌ترین کار است. از همه مهم‌تر روش موثر آنچه برای موفقیت لازم است، می‌باشد.

ثبت شرکت بین المللی مزایای زیادی دارد. هرکسی می‌تواند شرایط لازم را طبق قوانین انتخاب کند. در زیر مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور را لیست خواهیم کرد.

راه‌های مختلفی برای مهاجرت و اخذ اقامت از طریق کارآفرینی وجود دارد که از آن جمله می‌توان به راه اندازی کسب و کار به عنوان مالک انفرادی و شریک تجاری، افتتاح شعبه یک شرکت خارجی و ثبت شرکت در کشور مربوطه اشاره کرد.

مهاجرت و اقامت از طریق ثبت شرکت

افرادی که مایل به مهاجرت و اخذ اقامت می‌باشند نیازی به اخذ هیچ نوع ویزای کاری دیگری ندارند و تنها باید مجوز اقامت برای ثبت شرکت را دریافت کنند. این مجوز اقامت در ابتدا موقت است و پس از چند سال فرد می‌تواند به دلیل موفقیت در کسب و کار و شرکت ثبت شده ویزای دائمی و بلند مدت دریافت کند.

ثبت شرکت

ثبت شرکت
ثبت شرکت

یکی از راه‌های اخذ اقامت، ثبت شرکت می‌باشد. اقامت موقت و دائم در کانادا و اروپا از طریق راه اندازی کسب و کار، تجارت و تاسیس شرکت و ثبت شرکت امکان پذیر است. نرخ پایین مالیات شرکت‌ها در حدود 23 درصد یکی از دلایلی است که بسیاری دوست دارند که مهاجرت داشته باشند.

مهاجرت به این شکل نیز خود انواع مختلفی دارد که در زیر به بررسی چند گزینه از آنها می‌پردازیم.

برخی از انواع ثبت شرکت عبارتند از:

 • شرکت با مسئولیت محدود – LLC (متداول‌ترین نوع ثبت شرکت)
 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت‌هایی که توسط قوانین اتحادیه اروپا تنظیم می‌شوند
 • مشارکت با یک جزء سرمایه گذاری
 • شرکتی متشکل از اشخاص حقوقی و حقیقی

اتحادیه اروپا بستر مناسبی برای فروش خدمات و محصولات است و همچنین دسترسی به تعداد بسیاری از تامین کنندگان را فراهم می‌کند. با ثبت شرکت در اروپا می‌توانید در مدت زمان کوتاهی اقامت خود و خانواده خود را دریافت کنید و در عین حال از مزایای زندگی در یک مرکز بین المللی نیز بهره مند شوید و بسیاری از مزایای دیگر را نیز دریافت کنید.

لازم به ذکر است که هر کشور اروپایی مقررات خاصی برای صدور مجوز ثبت شرکت و اقامت برای خارجی‌ها دارد. برخی از کشورها به راحتی مجوز اقامت و راه اندازی کسب و کار را اعطا کرده، در حالی که برخی دیگر به سختی مجوز اقامت و راه اندازی کسب و کار را صادر می‌کنند.

مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور

از مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور می‌توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

 • از طریق ثبت شرکت اقامت دریافت کنید
 • یک حساب بانکی بین المللی باز کنید
 • تحریم‌های موجود را دور بزنید
 • دسترسی به بازارهای جهانی، تولید انبوه و محصولات با حجم بالا داشته باشید.
 • مدیریت نیروی انسانی و منابع را بهتر انجام دهید
 • استفاده از معافیت‌های مالیاتی و سایر مشوق‌های صادراتی

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت برای اقامت دائم

مدارکی که برای ثبت شرکت نیاز خواهید داشت شامل این موارد است:

 • یک کپی از گواهی ثبت علامت تجاری اصلی را به همراه داشته باشید
 • فرم ثبت شرکت بین المللی را تکمیل کرده و ترجمه انگلیسی آن را پیوست کنید
 • مشاهده آخرین تغییرات ثبت شرکت‌ها برای اشخاص حقوقی و حقیقی
 • درخواست کتبی حاوی نام کشور مربوطه و ثبت شده در اداره ثبت علائم تجاری
 • در صورت مراجعه به وکیل و انجام امور اداری از طریق وی باید وکالتنامه ارائه شود
 • ارائه مدارک پشتیبان از قبیل اصل شناسنامه و کپی شناسنامه مدیران و امضا کنندگان شرکت
 • اظهارنامه ثبت علامت تجاری در ایران یا ارائه کپی اصل گواهی جهت ارائه و ثبت در پرونده
 • پرداخت هزینه ثبت نام و ارائه رسید بانکی صادر شده توسط اداره ثبت شرکت‌های بین المللی
 • تهیه سربرگ شرکت، مهر شرکت و معرفی نامه با امضای مدیران و صاحبان حقوق

کدام کشورها کمترین هزینه ثبت شرکت را در اروپا دارند؟

یکی از مهم‌ترین راه‌های کاهش هزینه ثبت شرکت در اروپا، ثبت نام در کشوری با قوانین ساده‌تر است. اگر کسی ایده جدید یا سودآوری دارد، بسیاری از کشورها مقصد خوبی برای مهاجرت هستند. در این میان کشورهای بسیاری هستند که طرح‌های تشویقی را نیز برای مهاجرت به متقاضیان ارائه می‌دهند.

البته در عین حال، تشکیل شرکتی که زیرمجموعه یک شرکت بزرگ‌تر است، هزینه‌های ثبت را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و هزینه‌های مالیاتی را به سطوح قابل قبولی می‌رساند.

یکی از مزیت‌های ثبت شرکت در اروپا این است که می‌توانید در کشوری که قوانین آن آسان است این کار را انجام دهید و می‌توانید به سایر کشورهای اروپایی بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

همچنین می‌توانید بدون هیچ مشکلی در دانشگاه‌های معتبر کشورهای دیگر تحصیل کنید.

یکی دیگر از مزایای این نوع مهاجرت این است که زمانی که شخصی یک شرکت را ثبت کرد و مجوز اقامت گرفت، می‌تواند برای سایر اعضای خانواده خود نیز درخواست مجوز اقامت دهد و گرفتن مجوز اقامت را برای آنها آسان کند.

همچنین، اگر به رشد شرکت خود فکر می‌کنید، بهترین مکان در جهان اروپا است. در این زمینه می‌توانید به راحتی با سایر شرکت‌های تجاری معامله کنید و شرکت خود را از این طریق رشد دهید.

به هر حال، برخی از کشورها شرایط سختگیرانه ای برای مجوز اقامت دارند. از طرفی در کشورهایی مانند لهستان، اوکراین یا لیتوانی ثبت شرکت و انجام مراحل اقامت با پرداخت هزینه ای مناسب به راحتی امکان پذیر است.

چگونه در خارج از کشور شرکت ثبت کنیم؟

مراحلی که طی آن می‌توانید در خارج از کشور شرکت خود را ثبت کنید، شامل موارد زیر می‌باشد.

 • تمام تصمیمات تلفیقی و متناقض، صورتجلسات، تغییرات، توصیه‌های کارشناسی و رفع نواقص را مستند کنید
 • راه اندازی دفاتر مجازی و اجرای روش‌های معافیت مالیاتی در کلیه مناطق آزاد
 • طبقه بندی و تعریف اختیارات وزارت کار (فدراسیون کارفرمایی) بر کلیه شرکت‌های خدماتی
 • مشاوره برای دریافت مجوز تاسیسات، پر کردن پرسشنامه، تایید اولیه و نوشتن طرح‌های توضیحی مختلف
 • ثبت کلیه شرکت‌های خارجی، اخذ ویزا کارت و افتتاح حساب در کشور مربوطه
 • ثبت شرکت بین المللی، ثبت کلیه علائم تجاری و نام تجاری فارسی و لاتین
 • انتقال سهام شرکت سهامی خاص بدون مراجعه به اداره مالیات
 • نقل و انتقال شرکاء و ورود و خروج شرکاء نیازی نیست مستقیماً در دفتر ثبت شرکت‌ها ظاهر شود
 • عضویت و رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک شرکت‌های کامپیوتری
 • مشاوره با تمام بخش‌های مربوطه در مورد سازمان پروژه، بودجه و رتبه بندی پیمانکاران
 • ارائه خدمات مربوط به مشارکت‌های داخلی، خارجی، مشترک، عادی و ائتلافی
 • حل اختلاف بین شرکا به وسیله متخصصان

شرکت‌های اروپایی

شرکت‌های مختلف اروپایی
شرکت‌های مختلف اروپایی

سه نوع اصلی از سازمان‌های تجاری وجود دارد که شامل موارد زیر می‌باشد:

 • دارایی انحصاری
 • شرکت خصوصی: شرکت خصوصی است که به سهامداران خود مجوز می‌دهد سهام خود را منتقل کنند
 • شرکت سهامی عام: شرکت با مسئولیت محدود را می‌گویند.

یکی از بهترین کشورهای اروپا برای مهاجرت کشور اسپانیا می‌باشد، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مالک واقعی شرکت در اروپا کیست؟

سهامداران صاحبان واقعی شرکت هستند. حقوق صاحبان سهام نشان دهنده مالکیت در یک شرکت است و سرمایه ایجاد شده با انتشار این سهام به عنوان سهام یا وجوه مالک شناخته می‌شود.

اگر قصد اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت را دارید، مهم است که از یک سازمان مهاجرتی معتبر مشاوره بگیرید. ثبت شرکت در اروپا پیچیدگی‌های خاص خود را دارد که قبل از اقدام باید به طور کامل آن را بررسی کنید.

به عنوان مثال برخی از کشورها شرایط بهتری برای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت دارند اما از نظر اقتصادی در بین کشورهای اروپایی در سطح پایین‌تری قرار دارند.

از سوی دیگر، اگر هدف شما فقط اخذ اقامت نیست، بلکه صاحب کسب و کار هستید و به رشد کسب و کار خود فکر می‌کنید، قطعاً کشوری با اقتصاد قوی مانند آلمان انتخاب بهتری برای شما خواهد بود.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق ثبت شرکت

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق ثبت شرکت
معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق ثبت شرکت

بازار کار در اروپا و آمریکا برای ثبت شرکت بسیار مناسب است. مهاجران از طریق ثبت شرکت از روز اول درآمد خود را خواهند داشت و پس از چند سال می‌توانند اقامت کشور مورد نظر خود را دریافت کنند.

1. موسسه مهاجرتی قصران گروپ

ثبت شرکت در برخی از کشور‌های خارجی بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری شناخته شده است به شرط اینکه شما کشوری را انتخاب کنید که هم از شرایط اقتصادی ‌ایده‌آلی برخوردار بوده و هم فرصت‌های بسیار زیادی را برای پیشرفت کاری شما فراهم می‌کند.

در حال حاضر برای ایرانی‌ها کشور‌های عمان و امارات بهترین گزینه‌ها برای ثبت شرکت شناخته شده‌اند چون این دو کشور در همسایگی ایران قرار دارند؛ با راه‌های آبی در ارتباط بوده و در نتیجه شما برای تبادل کالا با کشور‌های دیگر می‌توانید از مسیر‌های آبی استفاده کنید. قطعاً برای ثبت شرکت شما باید از قوانین کشور مقصد پیروی کنید. براساس قوانین این کشور شرایطی برای شما تعیین شده و باید مدارکی را تهیه کنید. از طرف دیگر باید مراحل اداری را نیز سپری نمایید.

تمامی این موارد زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. بهترین کار این است که به سراغ مؤسسات مهاجرتی بروید که در این زمینه سابقه درخشانی دارند.
اگر بخواهیم بهترین شرکت مهاجرت از طریق ثبت شرکت را به شما معرفی کنیم باید به سراغ مجموعه قصران گروپ برویم. این مجموعه کلیه امور برای ثبت شرکت در عمان، امارات و کشور‌های دیگر را برای شما انجام خواهد داد.

ابتدا وکالت‌نامه‌ای با شما تنظیم می‌شود تا این موسسه به عنوان وکیل حقوقی شما بتواند در کشور‌های دیگر پروسه ثبت شرکت را برای شما انجام دهد. پس مدارک را آماده کنید، در اختیار قصران گروپ بگذارید و از این به بعد منتظر باشید تا ثبت شرکت به اتمام برسد.

2. موسسه مهاجرتی ویزا موندیال

موسسه مهاجرتی ویزا موندیال

موسسه مهاجرتی ویزا موندیال دارای سال‌ها سابقه درخشان در اخذ ویزای موقت و دائم از طریق ثبت شرکت است. این آژانس با تیمی از کارشناسان، روند مهاجرت تقریباً 2000 متقاضی را زیر نظر گرفته است و به همین دلیل از نظر تعداد یکی از بهترین‌ها می‌باشد.

مدیریت این آژانس معتبر و تیم‌های فنی و حقوقی آن به خود می‌بالند که یکی از اولین و بهترین آژانس‌های مهاجرتی در کشور هستند که توانسته اند در زمینه مهاجرت پرونده‌های موفق فراوانی را داشته باشند.

فداکاری و سخت کوشی و همچنین بالا بردن سطح دانش مهاجرت یکی از ارکان اصلی موسسه مهاجرتی ویزا موندیال است. خدمات ارائه شده توسط موسسه مهاجرتی ویزا موندیال شامل ارائه خدمات مختلف مربوط به اقامت دائم از طریق ثبت شرکت، ویزای ثبت شرکت، ویزای تجاری و ویزای سرمایه گذاری می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تماس با نمایندگی‌های فوق به آدرس‌های زیر مراجعه فرمایید:

شماره تلفن: 02128111555

3. موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا یکی دیگر از بهترین آژانس‌های مهاجرتی است که با چندین سال سابقه در زمینه ثبت شرکت تجربه بسیار خوبی پیدا کرده است. این آژانس مهاجرتی با داشتن دفتر در ایران و خارج از کشور می‌تواند نیازهای بسیاری از مشتریان خود را که در کشورهای دیگر دنیا قصد مهاجرت دارند، برآورده کند. برخی از خدمات ارائه شده توسط این آژانس عبارتند از:

 • اخذ ویزای اقامت و ویزای تجاری آمریکا و استرالیا
 • گرفتن وقت سفارت
 • مشاوره در مورد جلسه مصاحبه سفارت

بسیاری از فعالیت‌های دیگر این موسسه مهاجرتی در واقع تنها بخشی از فعالیت‌های اداره مهاجرت است که به عنوان یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرت از مهاجران حمایت می‌کند. در هر زمانی از شبانه روز می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان این آژانس مهاجرتی بهره مند شوید. شما می‌توانید هر گونه سوال یا نگرانی در مورد مهاجرت بین المللی از جمله اقامت و مهاجرت به اروپا، کانادا، آمریکا یا استرالیا را که دارید با کارشناسان این سازمان مهاجرتی در میان بگذارید.

آدرس: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تماس: 0214300002

4. موسسه مهاجرتی ویزا 724

موسسه مهاجرتی 724 ویزا

یکی دیگر از آژانس‌های مهاجرتی که یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در ایران می‌باشد، موسسه مهاجرتی ویزا 724 می‌باشد. این آژانس یکی دیگر از بهترین و معتبرترین آژانس‌های مهاجرتی ایران در زمینه مهاجرت ثبت شرکت می‌باشد. خدمات ارائه شده توسط این آژانس کاملاً به روز و بر اساس آخرین اطلاعات در زمینه دانش مهاجرت می‌باشد.

ارائه خدمات در زمینه تحصیل، ویزای کاری و سرمایه گذاری تنها بخشی از فعالیت‌های این سازمان می‌باشد. این موسسه مهاجرتی پشتیبانی 24 ساعته دارد و یک وب سایت جامع دارد که می‌تواند به عنوان یک مرجع خوب و منبع اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت به حساب آید. این سازمان مهاجرتی تیم حرفه ای متشکل از وکلای خوش نام و با تجربه دارد که می‌توانند در تمامی زمینه‌های مهاجرت ثبت شرکت به شما کمک کنند.

آدرس موسسه: خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، ابتدای کوچه الهیه.

تلفن: 02122609221

5. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

این موسسه یکی از منحصربفردترین و برجسته‌ترین موسسات ایران در زمینه مهاجرت و مشاوره حقوقی است. از جمله فعالیت‌های این آژانس می‌توان به تماس مستقیم و آنلاین با کارشناسان مهاجرت، اخذ خدمات تخصصی مختلف در زمینه درخواست و ویزای مهاجرتی ثبت شرکت نام برد.

برای استفاده از خدمات این موسسه می‌توانید با شماره‌های زیر تماس گرفته و یا در صورت نیاز طی مشاوره رایگان در سایت این موسسه سوالات خود را مطرح نمایید.

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

تلفن: 02148406

6. موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

یکی دیگر از آژانس‌های مهاجرتی برتر موسسه مهاجرتی پارسی کانادا است. این موسسه در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت می‌کند و توانسته در رتبه بندی موسسات مهاجرتی به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در کشور شناخته شود.

فعالیت این موسسه مهاجرتی در مورد سرمایه گذاری و ویزای تجاری است. این آژانس دارای تیمی حرفه ای از مشاوران و کارشناسان در زمینه امور حقوقی و مهاجرت است که تجربیات ارزنده ای در این زمینه دارند و به زبان‌های مختلف صحبت می‌کنند.

وکیلان این موسسه همچنین می‌توانند سایر روش‌های مهاجرت مانند کارآفرینی و سرمایه گذاری را تسهیل کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی در تماس باشید.

آدرس موسسه: خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین – پلاک 2880

شماره تلفن: 02143000071

7. موسسه مهاجرتی ویزا گرد

موسسه مهاجرتی ویزاگرد

موسسه مهاجرتی ویزا گرد یکی از بهترین موسسات مهاجرتی کشور در سال‌های اخیر در حوزه فعالیت ثبت شرکت بوده است.

این موسسه مهاجرتی یکی از پربارترین و حرفه ای ترین موسسات مهاجرتی در داخل کشور می‌باشد. این آژانس مهاجرتی در بین سایر موسسات مهاجرتی و حقوقی به عنوان حرفه ای ترین آژانس مهاجرتی برای ثبت شرکت در خارج از کشور (به ویژه استرالیا) می‌باشد.

بسیاری از مهاجران جویای کار هر روز از خدمات این آژانس برای ثبت شرکت مشاوره‌های خوبی را دریافت می‌کنند.. این موسسه دارای مجوزهای رسمی می‌باشد.

می‌توانید مطمئن باشید که خدمات ارائه شده توسط موسسه کاملاً مطابق با استانداردها و هنجارهای تعیین شده در این زمینه می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اخبار مهاجرتی قرار دهند.

آدرس موسسه: شیراز , خیابان جهاد و سازندگی , نبش خیابان سروناز , ویزاگرد

شماره تلفن: ۰۷۱۳۲۲۷۰۰۰۸

8. موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرتی ایران در زمینه اعزام نیروی کار و اخذ ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت شناخته می‌شود.

این موسسه مهاجرتی با بهره گیری از خدمات تیمی از متخصصان این حوزه، سعی دارد تمامی مراحل اخذ ویزا را به بهترین شکل ممکن طی کند. خوشبختانه مجوز فعالیت در این بخش از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رنگ و بوی دیگری به این موسسه بخشیده است.

موسسه مهاجرتی سروش فردا با اخذ ویزای ثبت شرکت می‌تواند به رویاهای مهاجرتی شما جامه عمل بپوشاند و وضعیت زندگی و مالی شما را نیز بهبود ببخشد. برای این کار می‌توانید به سایت موسسه مراجعه کنید و یا برای اطلاعات بیشتر با آدرس زیر تماس بگیرید.

آدرس موسسه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

شماره تلفن: 02157680

9. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا در حال حاضر یکی از فعال‌ترین موسسات حقوقی مهاجرت در کشور می‌باشد. این موسسه مهاجرتی توانسته است با کمک وکلای مجرب اعتماد مشتریان خود را جلب کند. آژانس مهاجرتی آتی نگر رهپویان مهاجر هم اکنون با داشتن وکیلان مهاجرتی فراوان می‌تواند به شما در زمینه مهاجرت راهنمای بسیار خوبی باشد.

آدرس دفتر مرکزی: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

10. موسسه مهاجرتی الست

موسسه مهاجرتی الست گروپ

در سال‌های اخیر بسیاری از موسسات با دانش حرفه ای و به روز مهاجرت در بین موسسات مهاجرتی برتر کشور قرار گرفته اند که موسسه مهاجرتی الست یکی از آنهاست. این سازمان با مشاوره و ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا و مجوز اقامت در کشورهایی اروپایی و آمریکا که قصد دارند از طریق ثبت شرکت اقامت خود را دریافت کنند مشاوره دریافت ویزا می‌دهد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این موسسه در تماس باشید.

آدرس موسسه: تهران، خیابان جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک ۵۶، ساختمان اداری ناهید، طبقه همکف، واحد ۵۸

تلفن: 02191311110

11. موسسه مهاجرتی پرگار

موسسه مهاجرتی پرگار

موسسه مهاجرتی پرگار یکی از بهترین موسسات مهاجرتی کشور به شمار می‌رود که خدمات مختلفی را در زمینه اخذ ویزای کار در کشورهای مطرحی مانند آلمان و کانادا و همچنین شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان و کانادا ارائه می‌دهد. این موسسه مهاجرتی بی شک با داشتن وکیلان مهاجرتی بسیار حاذق یکی از بهترین شرکت‌های مهاجرتی برای کسانی است که قصد دارند در کشورهای آمریکا و اروپایی از طریق ثبت شرکت اقامت خود را دریافت کنند.

آدرس موسسه: تهران؛ میدان ونک؛ خیابان گاندی جنوبی؛ خیابان شانزدهم؛ پلاک ۹؛ طبقه ششم؛ واحد ۱۲

تلفن: ۰۲۱۸۰۲۱۶۶۸۸

در پایان

امروزه بسیاری از مهاجران به این فکر هستند که به کدام کشور می‌توانند از طریق ثبت شرکت مهاجرت کنند و اقامت آن کشور را دریافت نمایند. برای پاسخ به این سوال ما این مقاله را برای شما تهیه کردیم. لازم به ذکر است که در سال‌های اخیر کشورهای بسیاری مانند آلمان و کانادا اقدام یه صدور ویزای ثبت شرکت برای متقاضیان کرده اند.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

کدام کشور در اروپا برای ثبت شرکت بهترین است؟

بر اساس رتبه بندی اتاق بازرگانی اروپا (EuCham) در بین 46 اقتصاد اروپایی، دانمارک با امتیاز 86، کشوری است که بیشترین شرکت‌های ثبت شده در اروپا را دارد.

آیا برای ثبت شرکت محدودیت سنی وجود دارد؟

به طور کلی برای ثبت شرکت شرط سنی خاصی وجود ندارد، تنها چیزی که اهمیت دارد نقش فرد در شرکت یا موسسه است. هر شخص حقوقی دارای دو رکن مهم و اساسی است.

الف) سهامداران یا شرکایی که در شرکت فعالیت دارند ب) اعضای هیئت مدیره

طبق قانون افراد زیر 18 سال نمی‌توانند عضو هیئت مدیره باشند، اما می‌توانند به عنوان سهامدار یا شریک معرفی شوند، حتی نوزادان چند ماهه نیز می‌توانند به عنوان سهامدار شرکت معرفی شوند.

هزینه ثبت شرکت چقدر است؟

طبق قانون تجارت حداقل سرمایه اولیه برای این منظور 100000 دلار می‌باشد.

سرمایه شرکت با مسئولیت محدود اعلام می‌شود و سپرده ای ندارد اما در شرکت سهامی خاص حداقل باید 35 درصد سرمایه شرکت در مراحل ثبت به حسابی که به نام شرکت افتتاح می‌شود واریز شود. ما در این مقاله به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

آیا می‌توان از آدرس منزل برای ثبت شرکت استفاده کرد؟

اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری در مورد هدف ملک و نشانی ارسالی جهت ثبت استعلام نخواهند کرد. بنابراین می‌توان از هر آدرسی برای این منظور استفاده کرد، مشروط بر اینکه آدرس معتبر باشد و حضور خارجی داشته باشد، زیرا سامانه ثبت شرکت‌ها از طریق استعلام فوری از اداره پست، صحت آدرس را تایید می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی