اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

قبرس

بهترین شرکت مهاجرت به قبرس【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

اگر قصد دارید یک مهاجرت آسان داشته باشید، قبرس بهترین کشور برای مهاجرت است. این کشور که در کنار ترکیه قرار دارد، به دلیل راه‌های مهاجرتی فراوان، یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت و زندگی است. راه‌های مهاجرت به این کشور شامل تحصیل، کار، ثبت شرکت، خرید ملک و ازدواج می‌باشد.

البته دولت قبرس به بازنشستگان بالای 60 سال مجوز اقامت بدون ویزا را می‌دهد. برای اطلاع از نحوه مهاجرت به قبرس، نحوه انجام آن و چه مدارکی برای اخذ ویزا برای ورود به این کشور نیاز دارید، این مقاله را بخوانید.

ما در قسمت ابتدایی به بررسی روش های مهاجرت به قبرس می پردازیم و در قسمت دوم 10 شرکت برتر مهاجرت به قبرس را بررسی می کنیم.

فهرست مطالب

قبرس، کشوری فوق العاده برای مهاجرت و زندگی

قبرس یکی از کشورهای اروپایی است که می‌توانید برای زندگی و سرمایه گذاری روی آن حساب باز کنید. به طور کلی، قبرس دارای آب و هوای مدیترانه ای است، با تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌های معتدل. بنابراین، برای کسانی که آب و هوای مدیترانه ای را دوست دارند، قبرس به بهشتی برای زندگی می‌باشد.

متوسط درآمد در قبرس حدود 15000 دلار در سال است. دانشجویان با 250 تا 300 دلار در ماه می‌توانند در این کشور زندگی کنند. با این حال، با در نظر گرفتن هزینه‌های مسکن، این قیمت 110 تا 300 دلار را اضافه کنید.

واحد پول رسمی قبرس لیر ترکیه است. البته در این کشور می‌توانید به یورو و دلار خرید کنید. به طور کلی، وضعیت اقتصادی قبرس را می‌توان مطلوب ارزیابی کرد. اگر ترجیح می‌دهید در یک کشور اروپایی زندگی کنید، قبرس انتخاب خوبی است.

مزایای مهاجرت به کشور قبرس

مزایای مهاجرت به قبرس
مزایای مهاجرت به قبرس

یکی از رایج‌ترین سوالات در هنگام مهاجرت این است که چرا باید قبرس را برای مهاجرت انتخاب کنیم. پاسخ‌های مختلفی برای این سوال وجود دارد که یکی از آنها عدم نیاز ایرانیان به ویزا است. ضمناً به دلیل نزدیک بودن به ترکیه می‌توانید به راحتی با تابعیت این کشور به ترکیه سفر کنید.

با توجه به سطح تحصیلات بالا، دانشجویانی که در قبرس تحصیل می‌کنند این امکان را دارند که در برنامه‌های تبادل دانشجو شرکت کنند. این امر در کنار هزینه‌های پایین زندگی، بسیاری از مردم را به مهاجرت سوق می‌دهد.

مزایای انتخاب مهاجرت قبرس

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های انتخاب قبرس برای مهاجران تحصیل کرده، سهولت در کاریابی است. برای تحصیل و کار در بسیاری از کشورهای جهان، باید یک پروسه طولانی مدت مبادله ویزا را طی کنید.

یکی از مزایای مهاجرت به این کشور امکان انجام این کار از طریق سرمایه گذاری است. به همین دلیل است که بسیاری از ایرانیان این کشور را به عنوان محل زندگی خود انتخاب می‌کنند. اگرچه تنها چند کشور چنین فرصتی را برای ایرانیان فراهم می‌کنند.

روش‌های مهاجرت به قبرس

کسانی که مایل به مهاجرت به قبرس هستند باید از سبک‌های زندگی متفاوت در این کشور اطلاع داشته باشند. برای این منظور، دانستن این نکته مفید است که راه‌های مستقیم و غیرمستقیم زیادی برای اخذ اقامت این کشور وجود دارد.

از جمله روش‌های اصلی مهاجرت را می‌توان اینگونه دانست:

 • از طریق ویزای تحصیلی
 • از طریق ویزای کاری
 • از طریق ویزای سرمایه گذاری

علاوه بر مسیرهای اصلی مهاجرت، مسیرهای دیگری مانند ازدواج و تولد فرزند نیز وجود دارد.

تحصیل در قبرس

یکی از راه‌های اصلی و آسان برای مهاجرت اخذ ویزای تحصیلی این کشور می‌باشد. از نظر رتبه تحصیلی، همانطور که در بالا ذکر شد، این کشور رتبه خوبی دارد. بنابراین، با تحصیل در قبرس می‌توانید مدرک معتبر دریافت کنید.

هزینه پایین تحصیل یکی از دلایلی است که بسیاری از دانشجویان برای مهاجرت در قبرس اقدام می‌کنند. هزینه تحصیل در قبرس از 8000 تا 10000 دلار متغیر است، در حالی که در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی باید سالانه بیش از 20000 تا 30000 دلار پرداخت کنید. البته این میزان بسته به مقطع تحصیلی و رشته تا حدودی متفاوت است. با این حال، اگر قصد تحصیل در خارج از کشور را دارید و می‌خواهید یک کشور مقرون به صرفه را انتخاب کنید، قبرس می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

یکی از مزایای اخذ اقامت قبرس وجود بورسیه می‌باشد. در بسیاری از کشورها، بورسیه تحصیلی بسیار محدود است و فقط برای شهروندان آن کشور در دسترس است، اما در قبرس، بورسیه تحصیلی به راحتی در دسترس است و بیش از 90 درصد از هزینه‌های زندگی و تحصیل دانشجویان بین المللی را پوشش می‌دهد.

مهاجرت تحصیلی به قبرس

اگر قصد دریافت ویزای تحصیلی برای قبرس را دارید، باید بدانید که ابتدا باید در یکی از مراکز آموزشی این کشور ثبت نام کنید. سپس به سفارت این کشور مراجعه کنید. پس از ارائه مدارک و مصاحبه، شرایط ویزا بررسی می‌شود. در صورت تایید، ویزای تحصیلی به شما اعطا خواهد شد.

مدارک مورد نیاز تحصیل در قبرس

برای کسانی که قصد تحصیل در قبرس را دارند، آشنایی با مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کار ضروری است. از جمله این مدارک می‌توان به شناسه عکس دار، 4 قطعه عکس، فرم تکمیل شده، اثبات اعتبار رزومه، مدارک منبع مالی مورد نیاز، نامه پذیرش از دانشگاه، مدارک تحصیلی دوره‌های قبلی، ریز نمرات ترجمه شده می‌باشد.

مهاجرت کاری به قبرس

مهاجرت کاری به قبرس
مهاجرت کاری به قبرس

یکی از محبوب‌ترین راه‌های مهاجرت اخذ ویزای کار این کشور می‌باشد. یکی از مهم‌ترین مزیت‌ها در این زمینه این است که ایرانیان برای ورود به قبرس به ویزا نیاز ندارند و می‌توانند وارد این کشور شوند و به جستجوی کار مورد نظر خود بپردازند. پس از یافتن شغل مورد نظر در این کشور، ویزای جستجوی کار قبرس 1 ماهه می‌باشد که می‌توانید دریافت کنید.

به عنوان فردی که قصد کار در قبرس را دارد، مهارت‌های ارتباطی شما باید بالا باشد. در این صورت احتمال بیشتری وجود دارد که شغلی را که دوست دارید پیدا کنید.

مشکل مهاجرت کاری به قبرس این است که کارفرمای شما باید قبل از دریافت ویزای کار قبرس برای شما یک پیشنهاد شغلی ارسال کند. در غیر این صورت نمی‌توانید این ویزا را دریافت کنید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در قبرس:

از مهم‌ترین مدارک اخذ ویزای کاری قبرس این موارد می‌باشد.

 • پاسپورت معتبر
 • تکمیل فرم‌های مورد نیاز
 • گواهی تمکن مالی
 • ارائه پیشنهاد شغلی از کارفرمای خود
 • کارت بیمه درمانی
 • قرارداد اجاره خانه در قبرس

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به قبرس

یکی از ساده‌ترین راه‌های مهاجرت و اخذ مجوز اقامت، سرمایه گذاری در این کشور است. در بین روش‌های مختلف مهاجرت، دولت قبرس بیشترین اهمیت را برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قائل است. در حال حاضر سرمایه گذاران در قبرس می‌توانند از دو طریق از جمله ثبت شرکت در قبرس و خرید ملک به قبرس مهاجرت کنند.

ثبت شرکت در قبرس

اگر می‌خواهید در قبرس سرمایه گذاری کنید و مجوز اقامت در این کشور را دریافت کنید، می‌توانید ثبت شرکت انجام دهید. برای این کار باید شرایط خاصی را رعایت کنید. به عنوان مثال برای ثبت شرکت در این کشور حداقل دو نفر باید ثبت نام کنند که یکی از آنها از قبرسی باشد. علاوه بر این، اگر به دنبال شغلی در زمینه املاک یا ساخت و ساز هستید، شریک قبرسی شما باید 51 درصد از سهام را در اختیار داشته باشد.

برای ثبت شرکت مورد نظر خود در قبرس ابتدا باید نوع فعالیت شرکت خود را مشخص کنید. پس از تعیین هدف و ارسال مدارک به ادارات مربوطه، مدارک مورد نیاز مانند مدارک کلیه سهامداران باید ارسال شود. علاوه بر این مدارک، باید برای همه اعضای شرکت خود گواهی سلامت ارائه کنید.

پس از ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت قبرس، نام شرکت را انتخاب کنید. پس از انجام کار، باید مبلغ مشخصی را در بانکی در آن کشور واریز کنید. توجه داشته باشید که این مبلغ معمولاً حدود 100000 دلار است. پس از آن، شرکت ثبت می‌شود و مجوز اقامت 1-2 ساله صادر می‌شود. پس از این مدت، به شرط داشتن شرایط لازم، می‌توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید.

خرید ملک در قبرس

یکی از ساده‌ترین راه‌های مهاجرت به قبرس خرید ملک در این کشور است. برای این کار ارزش خانه یا آپارتمانی که قصد خرید آن را دارید باید بیشتر از 125000 یورو باشد. ضمناً هنگام عقد قرارداد خرید خانه باید حداقل یک سوم قیمت قرارداد را پرداخت کنید. اگر این شرایط را داشته باشید و از سلامت خوبی برخوردار باشید، مجوز اقامت موقت پنج ساله به شما داده می‌شود.

یکی از بهترین کشورهای اروپا برای مهاجرت از طریق خرید ملک، اسپانیا می‌باشد، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

اقامت دائم قبرس

اقامت دائم قبرس
اقامت دائم قبرس

اگر مایل به اقامت دائم در قبرس هستید، باید شرایط تعیین شده توسط دولت آن کشور را داشته باشید. به عنوان مثال، اگر در مدت پنج سال پس از خرید ملک، بیش از 80 روز را در خارج از کشور سپری کرده باشید، شانس خود را برای اخذ اقامت دائم قبرس از دست خواهید داد.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به قبرس ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به قبرس

در این قسمت 10 شرکت برتر مهاجرتی قبرس را معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید از طریق دفاتر مختلف مهاجرت وارد قبرس شوید. ادامه این مقاله را بخوانید تا با بهترین دفاتر مهاجرت به قبرس در کشور آشنا شوید.

1. موسسه مهاجرتی ادب

موسسه مهاجرتی ادب

موسسه مهاجرتی ادب یکی از بهترین موسسات مهاجرت به قبرس است. از طریق این موسسه مهاجرت می‌توانید به راحتی با ویزای سرمایه گذاری به قبرس مهاجرت کنید.

این موسسه مهاجرت بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه می‌دهند تا مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری را تسهیل کنند.

این شرکت مهاجرتی با فعالیت در زمینه مهاجرت به کشورهای قبرس، ترکیه و یونان یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که می‌خواهند از طریق سرمایه گذاری مهاجرت داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری قبرس، توصیه می‌کنیم با کارشناسان موسسه مهاجرتی ادب تماس بگیرید.

آدرس موسسه: میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، کوچة هشتم، پلاک دو، واحد یک

تلفن: 02171400111

2. موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا یکی از اولین مؤسسات در کشور بوده است که به مسائل مهاجرت در قبرس پرداخته است. این موسسه مهاجرت به متقاضیان این امکان را می‌دهد که از طریق ویزای سرمایه گذاری به این کشور زیبا مهاجرت کنند.

این موسسه مهاجرتی از طریق وکلای خود در قبرس برای سرمایه گذاری بهترین موسسه می‌باشد. آنها بهترین فرصت برای شما و خانواده تان هستند تا هر چه سریع‌تر و راحت‌تر به این کشور زیبا مهاجرت کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری قبرس با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تماس: 0214300002

3. موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا با سال‌ها تجربه در بخش مهاجرت قبرس به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرتی شناخته می‌شود.

ارائه خدمات این موسسه مهاجرتی به منظور ثبت شرکت، خرید خانه و سرمایه گذاری اختصاص دارد.

مزایای موسسه مهاجرتی صبا:

 • تجربه چندین ساله در زمینه ویزای سرمایه گذاری قبرس.
 • عملکرد منحصر به فرد برای خرید ملک در قبرس.
 • انجام تمام مراحل حقوقی مرتبط با سرمایه گذاری در قبرس
 • انجام کلیه مراحل رسمی سفارت.

آدرس دفتر مرکزی: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

4. موسسه مهاجرتی ویزا 724

موسسه مهاجرتی 724 ویزا

موسسه مهاجرتی ویزا 724 یکی از بهترین مراجع مهاجرتی در کشور می‌باشد که به شما در اخذ اقامت از طریق کار در قبرس کمک می‌کند. این موسسه مهاجرت دسترسی سریع به مشاغل و کارفرمایان عمده در قبرس را فراهم می‌کند.

این موسسه مهاجرت در سال‌های اخیر به ویژه در زمینه مهاجرت قبرس موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده است.

برای اطلاعات کامل و به روز در زمینه اخذ ویزای کاری قبرس با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، ابتدای کوچه الهیه.

تلفن: 02122609221

اگر مایلید در مورد 10 شرکت مهاجرتی برتر قبرس اطلاعات بیشتری کسب کنید یا اگر مایل به درخواست ویزای قبرس هستید، لطفاً با کارشناسان برتر ویزا تماس بگیرید.

5. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی برای کسانی که به دنبال مهاجرت کاری به قبرس هستند ایده آل است. این موسسه مهاجرت بهترین شرکت برای اخذ اقامت کاری قبرس می‌باشد.

آنها راه‌های مختلف سرمایه گذاری و کار در قبرس را می‌شناسند و در این زمینه گام‌های بلندی برداشته اند. این شرکت مهاجرتی به شما در به دست آوردن یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای قبرسی و دریافت ویزای کاری قبرس بسیار مناسب است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کاری با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

تلفن: 02191002412

6. موسسه مهاجرتی ویزا گرد

موسسه مهاجرتی ویزاگرد

کسانی که مایل به مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کاری هستند می‌توانند با موسسه مهاجرتی ویزا گرد یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین مراجع مهاجرتی قبرس تماس بگیرند.

آنها خدمات مهاجرتی سریع و قابل اعتمادی را برای کمک به شما برای دریافت مجوزهای اقامت دائم و موقت در قبرس از جمله ویزای کاری ارائه می‌کنند.

یکی از مزایای درخواست برای مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی ویزا گرد این است که به مهاجران کمک می‌کنند تا تمام درخواست‌های ویزا و تشریفات اقامت در قبرس را تکمیل کنند. آنها همچنین دارای وکلای مجرب با توانایی اخذ ویزای کار در بسیاری از شهرهای قبرس هستند.

آدرس موسسه: شیراز, خیابان جهاد و سازندگی, نبش خیابان سروناز, ویزاگرد

شماره تلفن: ۰۷۱۳۲۲۷۰۰۰۸

7. موسسه مهاجرتی اپلای من

موسسه مهاجرتی اپلای من

موسسه مهاجرتی اپلای من یکی از برترین موسسات مهاجرت با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت تحصیلی به قبرس می‌باشد.

این موسسه به تمام الزامات و قوانین مربوط به مهاجرت از طریق تحصیل مسلط می‌باشد و می‌تواند شما را با بهترین موقعیت‌های کاری کارفرمایان در قبرس مطابقت دهند.

اگر قصد دارید در شهرهای مختلف قبرس مانند واروشا، ماراش یا نیکوزیا کار کنید، توصیه می‌کنیم به این موسسه مهاجرت مراجعه کنید.

این دفتر همچنین می‌تواند در مورد مسائل حقوقی پیچیده مربوط به اقامت در قبرس به شما کمک کند. برای سوالات حقوقی در مورد مهاجرت، لطفاً با وکیلان و کارشناسان این دفتر مهاجرتی تماس برقرار کنید.

آدرس موسسه: تهران، جردن، خیابان خرسند، پلاک 48، واحد 2

تلفن: 02191004757

8. موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی دارای یک تیم قوی از متخصصان مهاجرت برای ارائه خدمات با کیفیت به متقاضیان تحصیل، کار و سرمایه گذاری قبرس می‌باشد.

با این موسسه تماس بگیرید تا بهترین تیم وکلا و مشاوران مهاجرت و سرمایه گذاری را در این کشور زیبا در اختیار داشته باشید.

آنها موارد موفق بسیاری در سال‌های اخیر داشته و دانشجویان بسیاری از طریق این موسسه مهاجرت کرده اند.

اگر می‌خواهید در مورد تحصیلات در قبرس بیشتر بدانید، با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

ویژگی‌های موسسه مهاجرتی رجبی:

 • سال‌ها تجربه در زمینه ویزای سرمایه گذاری قبرس.
 • هزینه بسیار کمتر نسبت به سایر دفاتر مهاجرتی.
 • تسلط کارشناسان این موسسه به انواع روش‌های مهاجرت.

آدرس موسسه: صادقیه تهران. تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، ساختمان راز

تلفن: 021٩١٠٠٢٥٢٥

9. موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین آژانس‌های مهاجرتی است که به مسائل مهاجرت در کشورهای ترکیه و قبرس می‌پردازد. این موسسه مهاجرت با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین مشاور شما در دستیابی به اهداف مهاجرتیتان باشد.

این موسسه مهاجرتی دارای وکلای واجد شرایط در چندین شهر قبرس از جمله واروشا، ماراش و نیکوزیا است.

برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری یا ازدواج قبرس می‌توانید با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی آوات:

 • دسترسی سریع و آسان به بهترین دانشگاه‌ها و کارفرمایان قبرس.
 • دریافت ویزای قبرس در کمترین زمان ممکن.
 • در صورت عدم تایید ویزا، بازپرداخت وجوه خود را خواهید داشت.

آدرس موسسه: تهران، پونک جنوبی، بلوار میرزابابایی

تلفن: 02143000445

در آخر

امروزه بسیاری از مهاجران در این فکر هستند که کدام کشور برای کار، تحصیل و سرمایه گذاری بهتر است. برای پاسخ به این سوال، قبرس را به عنوان یکی از با کیفیت ترین کشورهای جهان به شما پیشنهاد می‌کنیم. لازم به ذکر است که در سال‌های اخیر قبرس به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی شناخته شده است.

امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به قبرس توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

آیا خرید ملک در قبرس سرمایه گذاری است؟

بله پس از چند سال خرید ملک در قبرس، متوجه می‌شوید که ارزش ملک شما در حال افزایش است.

آیا سرمایه گذاری در قبرس مقرون به صرفه است؟

قبرس در فهرست کشورهای در حال توسعه قرار دارد. با سرمایه گذاری در این کشور می‌توانید درآمد خوبی کسب کنید.

آیا ایرانیان می‌توانند بدون ویزا به قبرس سفر کنند؟

بله – این امکان برای ایرانی‌ها وجود دارد.

راه‌های مهاجرت به قبرس شمالی چیست؟

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری – مهاجرت کاری – مهاجرت تحصیلی – مهاجرت از طریق خرید ملک – مهاجرت از طریق ازدواج و مهاجرت از طریق تولد فرزند.

بهترین راه برای مهاجرت به قبرس شمالی چیست؟

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک بهترین روش مهاجرت است.

از چه راه‌هایی می‌توانیم به قبرس شمالی مهاجرت کنیم؟

مهاجرت سرمایه گذاری و تحصیلی رایج‌ترین راه‌های مهاجرت به قبرس شمالی است و در بین روش‌های ذکر شده، توصیه می‌شود.

آیا برای سفر به قبرس شمالی به ویزا نیاز داریم؟

خیر، خوشبختانه برای سفر و تحصیل در دانشگاه‌های قبرس شمالی نیازی به ویزا ندارید و پذیرش دانشگاه کافی است.

برای مهاجرت به قبرس از کجا شروع کنم؟

اولین قدم برای مهاجرت به قبرس این است که راه های مهاجرت به این کشور را بشناسید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. سپس مدارک و الزامات را طبق روش انجام دهید.

بهترین شهر برای مهاجرت به قبرس کدام است؟

از بین شهر های قبرس ما به شما شهر های نیکوزیا، واروش و ماراش را به شما پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی