logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

نیوزلند

بهترین شرکت مهاجرت به نیوزلند【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

اسم نیوزلند را که می‌شنویم یاد کشوری استوایی و سبز با طبیعتی زیبا و دست‌نخورده می‌افتیم، البته این فکر کاملاً درست است و در ادامه از طبیعت این کشور برای شما می‌گوییم؛ اما قبل از مهاجرت به این کشور باید اطلاعات بسیار زیادی را به شما بدهیم تا علاوه بر آشنایی با مسیرهای مهاجرت با 10 شرکت برتر مهاجرت به نیوزلند آشنا شوید.

ازآنجایی‌که کشور نیوزلند در منطقه خوش‌آب‌وهوایی است دارای طبیعت بکر و زیبایی می‌باشد، این کشور که شامل چند جزیره کوچک بوده در دل اقیانوس آرام جنوبی واقع شده.

نیوزلند در همسایگی کشور استرالیا است و فاصله آن‌چنانی با یکدیگر ندارند و در بیشتر اوقات به دلیل شباهت بسیار زیاد پرچم‌ها، آنها را باهم اشتباه می‌گیرند.

اگر شما هم می‌خواهید به کشورهای اقیانوسیه مهاجرت کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً ادامه این مقاله را مطالعه کنید چرا که قبل از هر اقدامی باید با مقصد خود آشنا شوید.

برای آشنایی بیشتر با کشور استرالیا و مهاجرت به آن می‌توانید مقاله “10 شرکت برتر مهاجرت به استرالیا” را مطالعه کرده و هر اطلاعات دیگر درباره این کشور زیبا داشتید را از ما بپرسید.

اما در حال حاضر می‌خواهیم درباره نیوزلند اطلاعاتی به شما بدهیم که تابه‌حال به آنها برنخورده‌اید، پس برای آشنایی با شرایط زندگی، روش‌های مهاجرتی، قوانین تابعیت و 10 شرکت برتر مهاجرت به نیوزلند در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

آشنایی با کشور نیوزلند

آشنایی با کشور نیوزلند

نیوزلند (New Zeland) یک کشور کوچک و زیبا در قاره اقیانوسیه می‌باشد که شامل دو جزیره چسبیده به هم و چند جزیره کوچک در اطراف آن می‌شود.

در این کشور شما شاهد رشته‌کوه‌های آلپ جنوبی و طبیعت بسیار زیبای آن هستید، در نیوزلند می‌توانید آتشفشان‌های فعال را هم دید که این مورد از مواردی است که در هر جایی دیده نمی‌شود.

پایتخت نیوزلند شهر ولینگتون که شهر بسیار زیبایی در جزیره بالایی نیوزلند واقع شده است که با زندگی در این شهر در بین دو جزیره اصلی کشور نیوزلند قرار می‌گیرید.

مردم این کشور اغلب به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند؛ اما به طور رسمی زبان این کشور انگلیسی و مائوری می‌باشد که زبان مائوری در بین بومیان این کشور رایج است.

در حال حاضر در سال 2023 کشور نیوزلند حدود 4 میلیون و 933 هزار نفر جمعیت دارد که روزبه‌روز توسط مهاجران و مردم نیوزلند در حال افزایش است.

همان‌طور که می‌دانید نیوزلند کشور سرسبز با آب‌وهوای بسیار مناسب است و ازاین‌رو صنعت کشاورزی در آنجا بسیار رونق دارد و هر روز پیشرفت می‌کند.

در حال حاضر کشاورزی به‌صورت مدرن و با ماشین‌آلات پیشرفته انجام می‌شود و کیفیت و شرایط نیوزلند در این صنعت بسیار مطلوب است.

جالب است که بدانید این کشور در بخش دامداری هم حرفی برای گفتن دارد و حدود نصف درآمد کشور از صادرات گوشت و محصولات لبنی از گاو و گوسفندان است.

البته ازآنجایی‌که محصولات لبنی و گوشت گاو و گوسفندان برای نیوزلند سود خوبی داشته در حال حاضر نیوزلند به صادرات پشم هم مشغول شده که اتفاقاً درآمدهای خوبی را هم برایشان به همراه داشته است.

همانند همتای خود استرالیا که میانگین درآمد بسیار بالایی داشت، نیوزلند هم میانگین درآمدی مناسبی را برای شهروندان و کارگران در نظر گرفته که ازاین‌رو اکثر مردم نیوزلند یک زندگی خوب را تجربه می‌کنند.

اگر به دنبال کشوری بسیار امن برای زندگی هستید ما نیوزلند را به شما پیشنهاد می‌کنیم به دلیل اینکه نرخ جرم و جنایت در حالت کلی در این کشور بسیار پایین می‌باشد و دولت نیوزلند برخورد جدی با جنایت‌کاران خواهد داشت.

در سال‌های اخیر تولید در نیوزلند روبه‌رشد بوده و سعی کردند باتکیه‌بر تولیدات و کسب‌وکارهای بومی به رشد اقتصاد کشورشان کمک کنند.

اگر سطح درآمد مردم نیوزلند را با دیگر کشورها مقایسه کنید شاید با خودتان بگویید که میانگین درآمد در آنجا بسیار پایین است؛ اما بااین‌حال در سال‌های اخیر طبق آمار سطح رضایت از زندگی در مردم نیوزلند بسیار بالا بوده و این نشان‌دهنده اقتصاد باثبات آنها می‌شود.

ارز کشور نیوزلند، دلار نیوزلند با نماد NZD است؛ در سال 2023 هر 1 دلار آمریکا برابر با 1.62 دلار نیوزلند و در مقایسه با کشور همسایه هر یک دلار استرالیا برابر 1.09 دلار نیوزلند می‌باشد.

از شهرهای معروف و دیدنی نیوزلند می‌توان به ولینگتون (پایتخت)، آوکلند (پرجمعیت‌ترین شهر با تعداد زیاد ایرانی)، کرایست چرچ و دنیدن اشاره کرد که می‌توانید قبل از زندگی در هرکدام از شهرها درباره آنها تحقیق کنید.

در کشور نیوزلند ایرانیان زیادی مشغول به کار می‌باشد، آنها در زمینه‌های پشم و چرم فعالیت‌هایی را شروع کردند و به صادرات این محصولات مشغول شدند.

اگر به دنبال راه‌اندازی کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری در نیوزلند هستید می‌توانید از راهنمایی‌های ایرانیان مقیم این کشور و مشاوران 10 شرکت برتر مهاجرت به نیوزلند کمک بگیرید.

هزینه زندگی در نیوزلند

به‌طورکلی هزینه‌های زندگی در نیوزلند خیلی بالا نیست و شما می‌توانید با کار در این کشور و داشتن متوسط درآمد یک زندگی راحت و خوب را داشته باشید.

برای یک خانواده 4 نفره این هزینه‌ها حدوداً ماهی 3470 دلار آمریکا معادل 5633 دلار نیوزلند می‌باشد، البته دقت کنید که هزینه شامل اجاره منزل در این کشور نمی‌شود.

اما اگر شما یک فرد مجرد باشید این هزینه‌ها برای شما متفاوت است و باید در ماه حدود 966 دلار آمریکا معادل 1569 دلار نیوزلند بدون هزینه اجاره منزل خرج کنید.

به طور متوسط این هزینه‌ها در مقایسه با آمریکا ارزان‌تر است، برای مثال هزینه زندگی یک ماه شما در نیوزلند حدود 3.6 درصد ارزان‌تر از آمریکا است.

همچنین برای اجاره‌خانه نیوزلند شما مبلغ کمتری پرداخت می‌کنید، این مبلغ حدود 33.7 درصد ارزان‌تر از آمریکا می‌باشد.

در مقایسه با ایران کشور نیوزلند، کشور گرانی حساب می‌شود و شاید نتوانید به درآمد ایران در این کشور زندگی کنید و حتماً باید در نیوزلند مشغول به کار شوید.

هزینه یک ماه زندگی در نیوزلند حدود 111 درصد گران‌تر از زندگی در ایران است که درصد بسیار بالایی است و برای دانشجویان می‌تواند دردسرساز باشد و همچنین هزینه‌های اجاره منزل به‌صورت متوسط در نیوزلند 118 درصد بیشتر از ایران است.

برای اینکه بتوانید متوسطی از هزینه‌های زندگی در نیوزلند را متوجه بشوید چند مورد از آنها را در جدول پایین برای شما آماده کرده‌ایم.

هزینه زندگی در نیوزلند

برای اینکه بتوانید هزینه اقلام بیشتری را ببینید و آنها را برای خود محاسبه کنید می‌توانید از این لینک به سایت منبع مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کمی بیشتر درباره نیوزلند بدانید

جالب است قبل از زندگی در نیوزلند بدانید که بیش از 60 درصد مردم این کشور اروپایی هستند و اگر با قوانین اروپایی در این کشور روبه‌رو شدید اصلاً تعجب نکنید!

نکته عجیب دیگر درباره نیوزلند این است که شما حق ندارید درباره بچه‌دارشدن کسی از او سؤال بپرسید و این کار یک بی‌احترامی حساب می‌شود!

تحصیل در این کشور اجباری می‌باشد و شما باید تا مقاطع مشخص شده تحصیلات داشته باشید، همچنین نکته دیگری که باید بدانید این است که خانم‌ها مقام بسیار بالایی دارند و هیچ‌گونه بی‌احترامی نباید به آنها صورت بگیرد.

نیوزلند اقتصاد معمولی دارد؛ اما همیشه در تلاش بودند تا بتوانند در بین کشورهایی با اقتصاد عالی قرار بگیرند؛ ازاین‌رو سیاست‌های خوبی برای جذب نیروی کار خارجی قرار داده‌اند.

تحصیل در نیوزلند از سطح قابل‌قبولی برخوردار است به‌طوری‌که دانشگاه‌های این کشور در چند سال اخیر رشد خوبی داشتند و بورسیه‌های متنوعی برای جذب دانشجویان تعبیه کرده‌اند.

مزایا و معایب زندگی در نیوزلند

مزایا زندگی در نیوزلند

 • آب‌وهوا و طبیعت بی‌نظیر
 • امنیت بسیار بالا
 • زندگی آسان
 • تنوع غذایی
 • فرهنگ غنی و مردم‌دوست داشتنی
 • فساد اداری کم
 • و…

معایب زندگی در نیوزلند

 • پشه و حشرات زیاد
 • نگرانی‌هایی درباره سرطان پوست
 • هم مرز نبودن با هیچ کشوری
 • هزینه‌های پزشکی نسبتاً بالا
 • هزینه بالا مسکن در بعضی شهرها
 • فرصت‌های شغلی کم
 • و…

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند فرصت بسیار مناسبی برای تجربه یک زندگی آرام می‌باشد و ازاین‌رو مهاجران زیادی رد سال تقاضا مهاجرت و زندگی در این کشور را دارند.

نیوزلند یک کشور پهناور با جمعیت کم حساب می‌شود که همین امر باعث به‌وجودآمدن فرصت مهاجرتی ایده‌آل به این کشور می‌باشد به این دلیل که شما فرصت رشد و توسعه خوبی را پیش رو دارید.

نیوزلند از نظر شاخص توسعه انسانی در رتبه 14 در بین کل کشورهای دنیا قرار دارد و همین موضوع در کنار دیگر مزیت‌های آن باعث به‌وجودآمدن شرایط مناسب برای مهاجرت شده.

در ادامه قبل از معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به نیوزلند باید درباره مهاجرت به این کشور و انواع روش‌های آن صحبت کنیم پس در ادامه مقاله همراه ما باشید.

روش‌های مهاجرت به نیوزلند

در حالت کلی 5 روش برای مهاجرت به نیوزلند وجود دارد که از طریق آنها می‌توانید اقامت دائم این کشور را اخذ کنید، در ادامه این 5 روش را به شما معرفی می‌کنیم.

 1. مهاجرت به نیوزلند از طریق کار
 2. مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل
 3. مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه‌گذاری
 4. مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج
 5. مهاجرت به نیوزلند زا طریق خانواده

قوانین اخذ تابعیت نیوزلند

در صورت کلی فرقی نمی‌کند شما از چه روشی برای اخذ اقامت و تابعیت نیوزلند اقدام کرده‌اید یکی از شرایط مهم برای اخذ تابعیت این کشور سکونت به مدت پنج سال در خاک این کشور است.

البته پس از سال 2005 و تغییر یک‌سری قوانین، اگر بتوانید موافقت دولت نیوزلند را به دست بیاورید در شرایط خاص، این زمان تا 3 سال هم کاهش پیدا می‌کند.

برای اخذ تابعیت نیوزلند اخلاق خوب و فرهنگ بالا بسیار مهم می‌باشد و شما باید در سال‌های اقامت خود در این کشور بدون ارتکاب به جرم و سو سابقه زندگی کنید.

برای زندگی در هر کشوری مهم است که به زبان رسمی آن کشور مسلط باشید، در نیوزلند هم شرایط به همین‌گونه است و برای اخذ تابعیت باید زبان انگلیسی را به‌خوبی یاد گرفته باشید.

مورد بعدی برای اخذ شهروندی نیوزلند داشتن تمکن مالی است، یعنی باید این موضوع را به دولت نیوزلند ثابت کنید که برای مخارج خود و خانواده‌تان به مشکلی نخواهی خورد.

همانند کشورهای اروپایی باید بافرهنگ، تاریخ و مردم کشور نیوزلند آشنا شده باشید و پس از 5 سال در آزمون شهروندی این کشور شرکت کرده و نمره قبولی را دریافت کنید.

مورد آخر شرکت در مراسم تابعیت می‌باشد، همانند کشور آفریقای جنوبی، در نیوزلند هم پس از پذیرفته‌شدن درخواست شما در مراسم مخصوصی تابعیت و شهروندی این کشور به شما اعطا می‌گردد.

سایت اداره مهاجرت نیوزلند

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط اخذ تابعیت کشور نیوزلند و قوانین مهاجرتی آن می‌توانید از طریق سایت اداره مهاجرت نیوزلند اطلاعات موردنظرتان را مطالعه کنید.

جایگاه پاسپورت نیوزلند

جایگاه پاسپورت نیوزلند

نیوزلند یکی از کشورهای مناسب برای زندگی و سرمایه‌گذاری است و از شرایط رفاه و زندگی خوبی برخوردار است. ازاین‌رو توانسته اعتبار خوبی را برای کشور و مردم خود به دست بیاورد.

در حال حاضر در سال 2023 پاسپورت نیوزلند پنجمین پاسپورت دنیا از نظر اعتبار می‌باشد و با دردست‌داشتن آن می‌توانید به 187 کشور بدون ویزا سفر کنید.

جایگاه پاسپورت نیوزلند در حال حاضر بالاتر از لیختن‌اشتاین، ایسلند، کانادا و… است و گزینه بسیار مناسبی برای زندگی و سرمایه‌گذاری می‌باشد.

هزینه مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند هزینه‌های خود را دارد و برای محاسبه آن نیاز به اطلاعات تخصصی و دقیقی دارید، اما در اینجا می‌خواهیم بعضی از هزینه‌های شما را برایتان بازگو کنیم.

در ابتدا دقت کنید که شما برای مهاجرت به نیوزلند هزینه بلیط هواپیما، اجاره، خوردوخوراک و… را دارید که باید هر کدام را جداگانه محاسبه کنید.

اما در این قسمت می‌خواهیم هزینه‌های اخذ اقامت و ویزا نیوزلند را برای شما بازگو کنیم

برای کسانی که به دنبال مهاجرت کاری به نیوزلند هستند هزینه‌های ویزا کاری تقریباً بین 500 تا 700 دلار می‌باشد این رقم برای کسانی که به دنبال دریافت ویزا از طریق خانواده هستند هم به همین صورت است.

دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل در نیوزلند از 250 تا 350 دلار برای ویزا دانشجویی باید هزینه کنند و متقاضیان ویزا اقامت باید از 1450 تا 3500 دلار را به دولت نیوزلند بپردازند.

در مجموع شما هزینه سنگینی را برای دریافت ویزا نیوزلند نمی‌پردازید؛ اما دقت کنید که این هزینه‌ها تنها هزینه‌های شما در مسیر مهاجرت به این کشور نمی‌باشد.

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

زندگی در نیوزلند فرصت مناسبی برای کسانی است که دارای تخصص و مهارت خاصی هستند و کشور نیوزلند خواهان این مهارت است.

اگر چنین شرایطی دارید می‌توانید به‌راحتی از طریق کار به نیوزلند مهاجرت کنید، اما دقت کنید شرایط لازم برای مهاجرت کاری به نیوزلند تنها این مورد نمی‌باشد.

نیوزلند برای مهاجرت همانند همسایه خود استرالیا دارای سیستم امتیازبندی برای مهاجران است و نسبت به شرایط متقاضی نمره‌ای به او می‌دهد تا مشخص کند آن فرد واجد شرایط زندگی در نیوزلند است یا خیر.

برای مهاجرت کاری به نیوزلند دوراه تعبیه شده است: 1.مهاجرت کاری از طریق پیشنهاد کار 2. قرارگیری در سیستم امتیازبندی

در سیستم امتیازبندی نیوزلند عوامل مهمی بررسی می‌شود که شامل:

 • سن متقاضی
 • سابقه کاری
 • تحصیلات
 • مدرک زبان
 • پیشنهاد کاری
 • مهارت
 • مهارت همسر

طبق عواملی که گفتیم شما باید امتیاز 140 را در جدول امتیازبندی دریافت کنید، اما در بعضی موارد با به‌دست‌آوردن امتیاز 110 به بالا هم می‌توانید شامل متقاضیان مهاجرت به نیوزلند باشید.

طبق آمار منتشر شده در سال 2023 نیوزلند رد بخش‌های آی‌تی، مهندسی، صنایع، سلامت و… نیاز شدید به نیروی کار دارد؛ برای اینکه از لیست مشاغل موردنیاز نیوزلند مطلع شوید می‌توانید از این سایت لیست کامل آن را مشاهده کنید.

مهاجرت کاری از طریق پیشنهاد کاری

برای مهاجرت به نیوزلند از روش پیشنهاد کاری باید یکی از مهارت‌های ضروری و موردنیاز کشور نیوزلند را داشته باشید و برای آن مهارت درخواست شغل دهید.

کارفرمای نیوزلندی اگر نتواند شخصی بامهارت شما را در این کشور پیدا کند می‌تواند با شما قرارداد کاری بسته و به مدت محدود همکاری کند.

قرارگیری در سیستم امتیازبندی

در این روش شما باید امتیازات لازم را در بخش‌هایی که نیوزلند نیاز شدید به نیروی کار دارد داشته باشید. در حال حاضر این کشور کمبود نیروی زیادی در بخش صنایع دارد، ازاین‌رو بهترین فرصت برای متقاضیان کار در این کشور است.

مدارک لازم برای اخذ ویزا کاری نیوزلند

 • مدارک هویتی و پاسپورت معتبر
 • تصویر پرسنلی
 • تمکن مالی
 • گواهی پزشکی
 • تکمیل فرم درخواست کار
 • مدرک زبان
 • پرداخت مبلغ ویزا
 • گواهی عدم سو پیشینه
 • پیشنهاد کاری
 • سابقه کار

نرخ بیکاری در نیوزلند

نرخ بیکاری در نیوزلند

نرخ بیکاری در سال 2023 در کشور نیوزلند بسیار عالی می‌باشد و این را نشان می‌دهد که فرصت بسیار مناسبی برای کار و یا راه‌اندازی کسب‌وکار در این کشور است.

نرخ بیکاری در سال 2020 تا عدد 5.3 بالا رفت که کمی شرایط را سخت کرد؛ اما بازهم نسبت به دیگر کشورهای دنیا ایده‌آل بود؛ اما حالا با ازبین‌رفتن کرونا و رونق‌گرفتن کسب‌وکارها می‌بینید که نرخ بیکاری در نیوزلند به عدد 3.4 رسیده است.

این نرخ به این معنی است که در نیوزلند از هر 100 نفر تنها 3 نفر به دنبال کار هستند و این نشان‌دهنده فرصت‌های بی‌شمار شغلی و شرایط ایده‌آل زندگی در این کشور است.

سایت کاریابی نیوزلند

برای اینکه بتوانید بازار کار مربوط به مهارت خود را ببینید و تعداد درخواست کار آن را مشاهده کنید بهتر است ابتدا به‌صورت اینترنتی در سایت‌های کاریابی این کشور به دنبال شغل موردنظرتان باشید.

به این منظور 3 وب‌سایت کاریابی در نیوزلند را برای شما آماده کرده‌ایم تا اطلاعات موردنظرتان را مشاهده کنید.

 1. seek.co.nz
 2. belab.co.nz
 3. indeed.com

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی به کشورهای بزرگ دنیا همیشه جذاب بوده به این دلیل که بهترین و آسان‌ترین روش مهاجرت می‌باشد، با مهاجرت تحصیلی به شما اقامت دائم کشور موردنظر داده نمی‌شود؛ اما می‌توانید مطمئن باشید بعد از اتمام تحصیل این اتفاق خواهد افتاد.

نیوزلند به دلیل داشتن دانشگاه‌های برتر با رتبه عالی در دنیا، سطح تحصیلی عالی و زبان انگلیسی نظر دانشجویان زیادی را به خود جلب کرده است.

دانشجویان متقاضی به تحصیل در دانشگاه‌های نیوزلند باید دارای معدل بالا، رزومه خوب و سطح زبان عالی باشند و با داشتن این شرایط می‌توانند درخواست تحصیل خود را به دانشگاه‌های موردنظر ارسال کنند.

یکی دیگر از مزیت‌های تحصیلی در نیوزلند این است که شما پس از تحصیل به‌راحتی می‌توانید وارد بازار کار نیوزلند بشوید، همان‌طور که گفتیم نیوزلند اقتصاد روبه‌رشدی دارد و به‌راحتی برای محصلان این کشور شغل ایده‌آل پیدا می‌شود.

ویزا تحصیلی در نیوزلند به دو صورت صادر می‌شود

 • ویزا کمتر از 6 ماه
 • ویزا بیشتر از 6 ماه

این نوع ویزا نهایتاً بری 4 سال و کمی بیشتر صادر می‌شود و پس از اتمام تحصیل برای اقامت در دائم و اخذ تابعیت این کشور باید مشغول به کار شوید.

پس از آنکه توانستید تأییدیه خود را از یکی از دانشگاه‌های مورد تأیید دولت نیوزلند دریافت کنید باید هزینه کل دوره را پرداخت کرده و به همراه گواهی تمکن مالی و سایر مدارک به سفارت نیوزلند رد کشور موردنظر تحویل بدهید.

تحصیل در نیوزلند به‌اندازه تحصیل در کشورهای برتر دنیا جذاب است و دلیل تمایز این کشور نسبت به دیگر کشورهای انگلیسی‌زبان هزینه پایین تحصیلات می‌باشد که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

هزینه تحصیل در نیوزلند چقدر است؟

هزینه تحصیل در نیوزلند به عوامل زیادی بستگی دارد؛ اما به‌صورت کلی هزینه‌های شما به سه قسمت تقسیم می‌شود

 • هزینه خوردوخوراک و زندگی در نیوزلند
 • هزینه خوابگاه یا اجاره منزل
 • هزینه شهریه دانشگاه

برای محاسبه هزینه خوردوخوراک و زندگی در نیوزلند می‌توانید به اطلاعات مفیدی که در همین مقاله خدمت شما عرض کرده‌ایم نگاهی بیندازید و هزینه تقریبی خود را متوجه شوید.

اما برای هزینه خوابگاه و اجاره منزل می‌توان گفت که این مورد به محل دانشگاه و سطح توقع شما بازمی‌گردد؛ اما می‌توان گفت تقریباً باید 400 الی 1100 دلار نیوزلند در ماه برای آن هزینه کنید.

هزینه شهریه دانشگاه هم‌بسته به دانشگاه شما تغییر می‌کند، اما به‌صورت کلی هزینه تقریبی برای تحصیل در مقطع کارشناسی سالیانه 20000 تا 35000 دلار نیوزلند، در مقطع کارشناسی ارشد سالیانه 25000 تا 40000 دلار نیوزلند و در مقطع دکتری سالیانه 6000 تا 10000 دلار نیوزلند می‌باشد.

دانشجویان چند ساعت اجازه کار دارند؟

دانشجویان در نیوزلند همانند دانشجویان دیگر کشورهای دنیا در زمان تحصیل برای تأمین هزینه‌های زندگی حق کار دارند و می‌توانند هم‌زمان با تحصیل مدت معینی به کار بپردازند.

حق کار برای دانشجویان در نیوزلند هفته‌ای 20 ساعت است؛ اما در ایام خاص مثل تعطیلات کریسمس می‌توانید به‌صورت تمام‌وقت مشغول به کار شوید.

دقت کنید که این حق کار به شما داده شده؛ اما نباید به درس و نمرات شما لطمه‌ای وارد کند و در این صورت شاید حق کار از شما گرفته شود.

بهترین دانشگاه‌های نیوزلند

بهترین دانشگاه‌های نیوزلند

شما برای تحصیل و زندگی در شرایط بهتر به کشور نیوزلند مهاجرت می‌کنید پس باید دقت کنید که حتماً دانشگاه خوبی را برای این کار انتخاب می‌کنید.

فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه‌های معتبر نیوزلند می‌تواند کمک زیادی در زمان پیداکردن کار به شما بکند؛ ازاین‌رو سعی کنید در دانشگاه‌های معتبر این کشور تحصیل کنید.

در اینجا لیستی از چند دانشگاه برتر نیوزلند را برای شما قرار داده‌ایم

 • دانشگاه آکلند – University of Auckland
 • دانشگاه اتاگو – University of Otago
 • دانشگاه تکنولوژی آکلند – Auckland University of Technology
 • دانشگاه کانتربری – University of Canterbury
 • دانشگاه ویکتوریا ولینگتون – Victoria University Wellington
 • دانشگاه مسی – Massey University
 • دانشگاه وایکاتو – University of Waikato
 • دانشگاه لینکولن – Lincoln University – New Zealand

برای مشاهده لیست کامل اطلاعات این دانشگاه‌ها می‌توانید از این لینک به سایت منبع رفته و اطلاعات را به‌دقت بررسی کنید.

مدارک موردنیاز برای پذیرش تحصیلی در نیوزلند

 • مدارک هویتی و پاسپورت معتبر
 • چند قطعه عکس پرسنلی
 • مدرک زبان با نمره آیلتس بالا 6
 • مقاله چاپ شده در منابع معتبر
 • معدل بالا
 • ارائه پروپوزال قوی
 • ارائه مقاله و شرکت در کنفرانس بین‌المللی
 • توصیه‌نامه تحصیلی

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه‌گذاری

همان‌طور که گفتیم نیوزلند اقتصاد روبه‌رشد و قوی دارد از همین رو سالیانه افراد زیادی خواهان سرمایه‌گذاری در این کشور و اخذ اقامت از این مسیر است.

نیوزلند یکی از آسان‌ترین و آزادترین ساختارهای اقتصادی دنیا را دارد و راه‌اندازی کسب‌وکار از هر لحاظ در این کشور مناسب می‌باشد.

اقامت از مسیر سرمایه‌گذاری در نیوزلند شامل سیستم امتیازبندی است و شما باید حداقل امتیاز 120 را کسب کنید، این امتیازات شامل سن مدرک زبان، مهارت و… می‌باشد.

ویزا سرمایه‌گذاری نیوزلند دو روش دارد و شما می‌توانید از طریق خرید ملک و راه‌اندازی کسب‌وکار اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق خرید ملک

در این روش شما باید در طول چهار سال زندگی در نیوزلند بین 5 تا 20 میلیون دلار نیوزلند در بخش املاک سرمایه‌گذاری کنید و همچنین در این مدت ۴ساله حدود 120 روز در خاک نیوزلند حضور داشته باشید.

دقت کنید که برخلاف تصور بسیاری از افراد خرید ملک و اجاره‌دادن آن موجب اخذ اقامت شما نمی‌شود و باید در بخش توسعه‌ای املاک سرمایه‌گذاری کنید.

برای این امر باید یک بیزینس پلن دقیق را به دولت نیوزلند ارائه دهید و قرارداد معتبری با سازندگان و پیمانکاران داشته باشید، دقت کنید این روش مسیرهای حقوقی پیچیده‌ای دارد و بهتر است از یکی از 10 شرکت برتر مهاجرت به نیوزلند کمک بگیرید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق راه‌اندازی کسب‌وکار

اگر به دنبال راه‌اندازی کسب‌وکار بین‌المللی هستید و در این زمینه تجربه کافی را دارید پیشنهاد می‌کنیم برای اخذ ویزا از روش راه‌اندازی کسب‌وکار یا کارآفرینی اقدام کنید.

این روش برای افراد باتجربه در زمینه راه‌اندازی بیزینس می‌باشد که می‌توانند با راه‌اندازی یا خرید یک بیزینس شامل قوانین اخذ اقامت نیوزلند بشوند.

در این روش به شما اقامت ۱۲ماهه داده می‌شود تا در این مدت کسب‌وکار خود را خریداری یا راه‌اندازی کنید. پس از گذشت این مدت به شما اقامت 2 ساله‌ای میدهند تا در این زمان بتوانید کسب‌وکار خود را رشد دهید.

اگر پس از سپری‌شدن این زمان بتوانید ثابت کنید که کسب‌وکار شما سودده بوده و به رشد اقتصادی نیوزلند کمکی کرده است می‌توانید درخواست اقامت دائم خود را ارائه بدهید.

برای اخذ اقامت از این روش باید حدود 3 میلیون دلار نیوزلند را در این کشور سرمایه‌گذاری کنید و در ادامه شرایط لازم را داشته باشید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

ازدواج با یکی از شهروندان نیوزلند یکی از راه‌های اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور است و در سال‌های اخیر متقاضیان زیادی از این راه برای اخذ اقامت اقدام کرده‌اند.

به این منظور در ابتدا باید به دولت نیوزلند ثابت کنید که ازدواج شما جعلی نمی‌باشد، برای این کار باید مدارکی را دررابطه‌با زندگی مشترک در یک‌خانه و اثبات واقعی بودن ازدواج ارائه کنید.

درصورتی‌که بتوانید این موارد را ثابت کنید ابتدا به شما اجازه اقامت ۱ساله با قابلیت تمدید داده می‌شود؛ پس از بررسی‌های بیشتر در این یک سال و تداوم ازدواج این اجازه اقامت به مدت دو سال دیگر تمدید می‌شود.

اگر پس از این 3 سال هنوز با یکدیگر زندگی می‌کردید اقامت دائم نیوزلند به شما اعطا می‌گردد. برای اخذ تابعیت نیوزلند از این روش باید 3 سال دیگر پس از اقامت دائم به زندگی ادامه دهید تا واجد شرایط درخواست تابعیت نیوزلند بشوید.

خوب است بدانید اگر همسر شما دارای تابعیت نیوزلند می‌باشد و به مدت 5 سال خارج از خاک نیوزلند زندگی کرده‌اید هم می‌توانید درخواست اقامت دائم این کشور را بدهید.

شرایط ازدواج در نیوزلند به این صورت می‌باشد

 • حداقل سن 18 سال
 • زوجین فامیل درجه یک نباشند
 • گواهی تمکن مالی
 • ملاقات قبل از ازدواج

مدارک لازم جهت اخذ اقامت از طریق ازدواج

 • مدارک مدت‌زمان آشنایی
 • مدارک مدت‌زمان زندگی مشترک
 • تمکن مالی
 • مدارک دال بر سپر کردن اوقاتی با یکدیگر مثل عکس‌های مشترک، ایمیل، چت و…
 • تأیید رابطه شما توسط دیگران
 • و به طور خلاصه هر چیزی که ثابت کند شما با یکدیگر ازدواج و زندگی می‌کنید

10 شرکت برتر مهاجرت به نیوزلند

حالا که با کشور نیوزلند، هزینه‌های زندگی، مهاجرت و روش‌های آن و… آشنا شده‌اید می‌توانید تصمیم بگیرید که با کدام یک از 10 شرکت برتر مهاجرت به نیوزلند همکاری کنید.

دقت کنید که هر یک از این شرکت‌های معرفی شده نیاز به بررسی مجدد توسط شما دارد و حتماً قبل از هر گونه همکاری و عقد قرارداد به‌خوبی درباره آنها تحقیق کنید.

1. اصطهباناتی

اصطهباناتی

مؤسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی یکی از قدیمی‌ترین مؤسسات مهاجرتی در تهران و شیراز است که باتکیه‌بر دانش وکلای متخصص خود در این سال‌ها پرونده‌های موفق زیادی را تجربه کرده‌ است.

می‌توانید برای مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج و خانواده به نیوزلند از مشاورین مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی کمک بگیرید.

برای تماس با مؤسسه اصطهباناتی می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس تهران: 021-91002412

آدرس تهران: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

شماره تماس شیراز: 071-91009797  –  071-36292420  –  071-36292310

آدرس شیراز: خیابان عفیف‌آباد، نبش کوچه 6، پلاک 5، طبقه اول و دوم

شماره تماس اصفهان: 031-91009797  –  031-36703506

آدرس اصفهان: مرداویج، انتهای بلوار شیخ کلینی، نرسیده به مرکز تعاونی پرواز، جنب املاک برمک، پلاک 15

شماره تماس مشهد: 051-91009797

آدرس مشهد: احمدآباد، ابتدای خیابان رضا، ساختمان هتل سیبرگ، طبقه 3، واحد 306

شماره تماس رشت: 013-32133082

آدرس رشت: چهارراه صابرین، نبش خیابان گلسار، برج پاسارگاد طبقه 6 واحد 161

2. Go2tr

گوتوتی‌آر

شرکت گوهران تیام آرتا با نام تجاری گوتوتی‌آر 14 سال سابقه در زمینه مهاجرت به کشورهای اقیانوسیه، اروپایی، آمریکایی و آسیایی دارد.

مشاورین گوتوتی‌آر پس از ارزیابی مدارک شما، بهترین روش مهاجرتی را به شما معرفی کرده و از ابتدای مسیر مهاجرت در کنار شما خواهند بود.

برای تماس با شرکت Go2tr می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس: 021-43000021

آدرس تهران: جردن، قبل از چهارراه جهان کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

آدرس تبریز: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، جنب پارکینگ فجر، ساختمان کارن، طبقه ۵

آدرس مشهد: مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین ۲۳/۱ (تقاطع فلسطین و سناباد)، انتهای سناباد، روبه روی مرکز بهداشت، جنب عابربانک سپه، پلاک ۹۳۰، طبقهٔ سوم، واحد سه

آدرس شیراز: شیراز، قصرالدشت، کوچه ۶۲ الف، ساختمان مدیکس، طبقه اول، واحد دوم – گوتوتی آر

3. سفیران سروش سعادت

سفیران سروش سعادت

مؤسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت با شماره ثبت 37155 در سال 1392 تأسیس شده و از آن سال‌ها با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای مهاجرین زیادی را راهنمایی کرده است.

سفیران سروش سعادت دارای مجوزهای رسمی از جمله مجوز رسمی اعزام دانشجو، مجوز رسمی کار و کاریابی و… می‌باشد و می‌تواند شما را در مسیر مهاجرت به نیوزلند راهنمایی کند.

برای تماس با مؤسسه سفیران سروش سعادت می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91003232

آدرس: خیابان ميرداماد ميدان مادر – خیابان سنجابي پلاك بیست‌طبقه سه واحد نه

4. مای آرمان

مای آرمان

آرمان پرشین خاورمیانه با نام تجاری مای آرمان از سال 1385 در زمینه مهاجرت تحصیلی دانشجویان به کشورهای برتر دنیا فعالیت می‌کند.

با تکمیل فرم ارزیابی در مجموعه مای آرمان اطلاعات شما به‌دقت بررسی شده و پس از ارزیابی بهترین برنامه تحصیلی برای شما تدوین می‌شود. مای آرمان یکی از 10 شرکت برتر مهاجرت به نیوزلند است که می‌توانید برای مهاجرت تحصیلی روی آنها حساب کنید.

برای تماس با مؤسسه مای آرمان می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91004190

آدرس: خیابان کلاه‌دوز (دولت)، تقاطع بلوار کاوه، پلاک ۱، برج پاناروما، طبقه ۷، واحد ۷۱۸

5. آریا گروپ

آریا گروپ

مؤسسه مدیریت مشاوره آریا با نام تجاری آریا گروپ زیر نظر آقای شهرام میرزایی از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده و تابه‌حال به دانشجویان زیادی مشاوره مهاجرت تحصیلی داده است.

آریا گروپ به‌صورت تخصصی در زمینه مشاوره تحصیلی به استرالیا و نیوزلند فعالیت می‌کند و اگر قصد مهاجرت به این دو کشور را دارید می‌توانید از مشاوره‌های تخصصی این مجموعه استفاده کنید.

برای تماس با آریا گروپ می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس: 021-88240445  –  09213618169 (واتس‌اپ)

آدرس: تهران، کوی نصر (گیشا)، نبش خیابان ۱۹، پلاک ۲، طبقۀ ۱، واحد ۴

6. R&K

R&K

سازمان مهاجرتی R&K در سیدنی استرالیا زیر نظر وکلای برجسته و تأیید شده فعالیت می‌کند که مسیر مهاجرت شما به این استرالیا و نیوزلند را بسیار هموار می‌کنند.

سازمان مهاجرتی R&K زیر نظر آقای دکتر علی شهامی فعالیت می‌کند که دارای دکترای بیزینس، فوق‌لیسانس حقوق و قوانین مهاجرت و… می‌باشد و همچنین یکی از وکلای رسمی و مورد تأیید اداره مهاجرت استرالیا و نیوزلند است.

برای تماس با سازمان مهاجرتی R&K می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس: 021-22013170  –  021-22013171  –  021-26292440  –  021-22013171

آدرس: جردن، بالاتر از چهارراه اسفندیار، نبش خ طاهری، برج کار و تجارت ایران، برج مشکی، طبقه 4 واحد 4

7. رجبی

مؤسسه مهاجرتی رجبی

مؤسسه حقوقی و مهاجرتی رجبی با مدیریت آقای مهندس رجبی از سال 1391 در زمینه مهاجرت و مسائل حقوقی به‌صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند.

مؤسسه رجبی تابه‌حال 5769 مشاوره عمومی داشته که 2765 عدد از آن مشاوره تخصصی بوده و دراین‌بین بیش از 300 پرونده موفق را ثبت کرده‌اند.

برای تماس با مؤسسه مهاجرتی رجبی می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس دفتر مرکزی تهران: 021-91002525  –  021-26423392  –  021-26409168

آدرس دفتر مرکزی تهران: تهران، بلوار میرداماد، بعد از پمپ‌بنزین، پلاک 183

شماره تماس دفتر غرب تهران: 021-91002525  – 021-44027393  –  02144008427

آدرس دفتر غرب تهران: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، ساختمان راز

شماره تماس شیراز: 071-36342117  –  071-32352058

آدرس شیراز: شیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، بین کوچه 25 و 27، ساختمان اوتانا طبقه پنجم

8. ویزا موندیال

 

ویزا موندیال

ویزا موندیال یک شرکت کانادایی است که زیر نظر آقای مرتضی هماپور بیش از 10 سال در زمینه مهاجرت به کانادا، اروپا، استرالیا و نیوزلند فعالیت می‌کند.

خدمات ویزا موندیال در حال حاضر به متقاضیان ایران، هند، آلمان، ایتالیا، پرتغال و… ارائه می‌گردد و این مؤسسه تابه‌حال بیش از 10 هزار پرونده در رزومه کاری خود داشته است.

برای تماس با مؤسسه ویزا موندیال می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس: 021-28111555

9. قاره‌پیما

قاره‌پیما

نهمین شرکت از 10 شرکت برتر مهاجرت به نیوزلند، قاره‌پیما می‌باشد که متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری سفر نیلی کرج می‌باشد.

این شرکت دارای مجوزهای مربوط به امور گردشگری و ویزا است که می‌تواند شما را در زمینه اخذ ویزا کشورهای آمریکایی، آسیایی، آفریقایی، اروپایی و اقیانوسیه کمک کند.

برای تماس با شرکت قاره‌پیما می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91028292  –  09121931613

آدرس: بلوار ارم – پلاک 214 طبقه دوم واحد 5

10. هرمس اپلای

هرمس اپلای

هرمس اپلای یکی دیگر از مؤسسات مهاجرتی برای اخذ ویزا نیوزلند است که در زمینه انواع روش‌های مهاجرتی مخصوصاً مهاجرت تحصیلی فعالیت می‌کند.

مؤسسه هرمس اپلای دارای بیش از 120 پرسنل مهاجرتی است که در دپارتمان‌های مشاوره، پری اپلای، اپلای، وکلا، آمادگی مصاحبه و… فعالیت می‌کنند.

برای تماس با شرکت قاره‌پیما می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91070170

آدرس: تهران – ولنجک – خیابان چهاردهم – ساختمان وفا – طبقه ششم

سخن پایانی

در پایان این مقاله می‌توان گفت حالا برای مهاجرت به نیوزلند آماده شدید و علاوه بر آشنایی با کشور نیوزلند، مزایا و معایب آن و… با 10 شرکت برتر مهاجرت به نیوزلند هم آشنا شدید.

کشور نیوزلند فرصت طلایی برای مهاجرت و زندگی آرام برای متقاضیان می‌باشد و شما می‌توانید به‌راحتی در آنجا به تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری مشغول شوید.

توجه داشته باشید که موسسه‌های معرفی شده در این صفحه بیشتر دارای مجوز فعالیت هستند؛ اما برای اطمینان بیشتر قبل از هر گونه قرارداد درباره آنها تحقیق کنید.

حالا که به پایان این مقاله رسیدیم به نظر شما از بین کشورهای نیوزلند و استرالیا کدام یک شرایط مطلوب‌تری برای مهاجرت دارند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی