logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

ازدواج

بهترین شرکت مهاجرت از طریق ازدواج【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

شاید ساده‌ترین نوع مهاجرت از طریق ازدواج باشد، اما این نوع مهاجرت شامل جزئیات بسیار زیادی است و در نظر گرفتن شرایط، قوانین و مزایای کشور مقصد در هنگام مهاجرت اهمیت بالایی دارد. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، حتما مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق ازدواج را که برای شما تنظیم کرده ایم تا انتها مطالعه کنید.

آیا می‌دانید چگونه برای مهاجرت اقدام کنید؟ راه‌های زیادی برای دریافت ویزا و مهاجرت وجود دارد. یکی از این روش‌ها مهاجرت از طریق ازدواج است. اما سوال اصلی این است که آیا مهاجرت از طریق ازدواج راه حل مناسبی است؟ به همین منظور به طور کامل توضیح خواهیم داد تا هر چه بیشتر شما با مهاجرت از طریق ازدواج و اخذ اقامت از طریق ازدواج مطلع شوید.

ما در قسمت ابتدایی این مقاله به بررسی مهاجرت از طریق ازدواج خواهیم پرداخت و سپس به بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق ازدواج خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

مهاجرت از طریق ازدواج

مهاجرت از طریق ازدواج

اگر قصد مهاجرت از طریق ازدواج دارید، ابتدا باید ویزا بگیرید و وقت مصاحبه سفارت دریافت کنید. برخی از مردم ترجیح می‌دهند در کشورهای دیگر به جای کشور خود زندگی کنند، زیرا فکر می‌کنند که زندگی در کشورهای دیگر، به ویژه کشورهای توسعه یافته، غنی‌تر و راحت‌تر است.

یک سوال اساسی در مورد مهاجرت از طریق ازدواج این است که کدام کشورها اجازه مهاجرت از این طریق را می‌دهند. قانون مهاجرت از طریق ازدواج یک قانون بین المللی است که توسط سازمان جهانی مهاجرت تنظیم می‌شود و از طریق آن اکثر کشورهای جهان می‌توانند شرایط مهاجرت را به رسمیت بشناسند و فراهم کنند.

کسانی که تصمیم به مهاجرت دارند ابتدا باید با یک شهروند کشور میزبان ازدواج کنند تا نیمی از مهاجرت به کشوری را که می‌خواهند بروند انجام شود. پس از صدور ویزای ازدواج شما می‌توانید برای شهروندی آن کشور اقدام کنید.

به طور کلی روش مهاجرت به این صورت است که ابتدا برای متقاضی ویزای ازدواج صادر می‌شود و سپس برای تابعیت کشور محل اقامت متقاضی اقدام کند.

نحوه مهاجرت از طریق ازدواج

اگر قصد مهاجرت و ماندن در ازدواج دارید، باید چند نکته را در نظر بگیرید. مثلاً مردی باید 3 سال تمام هزینه‌های همسرش را بپردازد و حدود 5 سال یا حداقل 2 سال از زمان صدور ویزای او در آن کشور زندگی کند. در صورتی که متقاضی پس از 2 سال طلاق بگیرد، حق اقامت منقضی می‌شود و به هیچ عنوان امکان درخواست حق اقامت وجود ندارد.

مزایا و معایب مهاجرت از طریق ازدواج

البته هر روشی مزایا و معایبی دارد که در اینجا به اختصار به آنها می‌پردازم. ابتدا باید مزایای مهاجرت از طریق ازدواج را بدانید. در مقایسه با سایر انواع مهاجرت، هزینه ازدواج از این طریق بسیار پایین است. می‌توان گفت این سناریو به اتباع خارجی اجازه می‌دهد تمام وقت کار کنند و تابعیتی مشابه بقیه افراد جامعه کسب کنند و در نهایت پس از چند سال شهروندی کشور مورد نظر خود را اغلب کسب کنند.

بیایید در مورد معایب مهاجرت از طریق ازدواج صحبت کنیم: قبل از هر چیز باید یک مدرک زبان ارائه دهید تا ثابت کنید که می‌توانید با افراد جامعه در کشور مقصد ارتباط برقرار کنید. دوم اینکه برای یافتن شغلی با درآمد بالا نیاز دارید. بالاخره بعد از ازدواج باید نشان دهید که توانایی تمکن مالی از خود و همسرتان را دارید.

مهاجرت از طریق ازدواج صوری

یکی از روش‌های مهاجرتی که برخی مد نظر دارند ازدواج صوری است، اما این سوال پیش می‌آید که آیا ارزش مهاجرت از این طریق هست؟ ازدواج صوری عواقب جبران ناپذیری دارد. حداقل سه سال که هیچ شناخت احساسی یا رفتاری با هم ندارید، مجبور شده اید با هم زندگی کنید.

گاهی اوقات ممکن است کار برای شما هزینه بر شود و طرف مقابل مبلغ مشخصی را برای ازدواج با شما درخواست کند. ممکن است فردی که با شما ازدواج می‌کند که فقیر باشد، ممکن است از نظر شخصی، اجتماعی و فرهنگی ثروتمند نباشد، ممکن است شما را به خوبی نشناسد و مجبور باشید سه سال زندگی مشترک را تحمل کنید.

این سوال فقط یک طرفه است. در همین حال، دولت کشور دیگر ممکن است شما را اخراج کند یا حتی برای همیشه از ورود شما به کشور مورد نظر منع کند زیرا می‌داند که شما درگیر یک ازدواج صوری هستید.

تابعیت از طریق ازدواج

کشورهای سراسر جهان افراد را بر اساس قوانین و مقررات شهروندی خود می‌شناسند و هر کشوری قوانین شهروندی متفاوتی دارد. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که هنگام اخذ تابعیت از طریق ازدواج، باید طبق قوانین اروپا توانایی مالی برای ازدواج با یک اروپایی را داشته باشید.

اگر نمی‌توانید از نظر مالی خود را تامین کنید یا قادر به کار نیستید، ابتدا باید کار پیدا کنید. باید به دولت ثابت کنید که می‌توانید مالیات بپردازد و به مدت شش ماه از همسر خود حمایت مالی کنید. به عبارت دیگر، اگر با شهروند کشوری که قصد دارید ازدواج کنید، می‌توانید تابعیت آن کشور را دریافت کنید.

قوانین مهاجرت از طریق ازدواج

برای مهاجرت از طریق ازدواج باید قوانینی را رعایت کنید. از آنجایی که قوانین طلاق و ازدواج در اکثر کشورها ربطی به جنسیت همسر ندارد. پس عیبی ندارد زن ایرانی با زن خارجی ازدواج کند و بالعکس. بنابراین آنها می‌توانند برای ویزای ازدواج و درخواست شهروندی اقدام کنند.

البته لازم به ذکر است که این قانون فقط برای کسانی اعمال می‌شود که مشخص شود با شهروند کشور دیگری ازدواج کرده اند. سایر قوانین مهاجرت از طریق ازدواج شامل مدارک و جزئیات ثبت نام با دقت بررسی می‌شود.

مراحل اقامت از طریق ازدواج

اولین قدم برای اقامت در کشور مقصد این است که ازدواج با ثبت رسمی باشد و سپس ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت در کشور مقصد، برای ویزای ازدواج ارائه شود.

سفارت نیز پس از بررسی مدارک و بررسی وضعیت مالی همسر، ویزا صادر می‌کند.

همچنین اعتبار ویزای ازدواج یک سال است. در صورت ادامه ازدواج، این ویزا می‌تواند سالانه تمدید شود. پس از تمدید 3 ساله، می‌توانید برای شهروندی اقدام کنید.

شرایط مهاجرت از طریق ازدواج

شرایط مهاجرت از طریق ازدواج

در واقع اولین و مهم‌ترین شرطی که باید رعایت شود این است که طرفین متاهل باشند. بنابراین ازدواج باید کاملاً واقعی باشد و طرفین صحت آن را ثابت کنند. برای اثبات این امر باید مدارکی دال بر صحت ازدواج از طرفین ارائه شود. یکی دیگر از شرایط مهم برای اقامت این است که باید ثابت کند که توان مالی کافی برای حمایت از همسرش در کشور مقصد را دارد.

همچنین باید ثابت کنید که خانه ای در شرایط خوب و به اندازه کافی دارید. در صورت رعایت تمامی این شرایط، هر دو طرف می‌توانند به راحتی ویزای کشور مورد نظر خود را دریافت کنند.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق ازدواج

مدارکی که برای مهاجرت از طریق ازدواج نیاز دارید شامل این موارد می‌باشد.

 • داشتن کارت پایان خدمت.
 • فتوکپی تمام صفحات پاسپورت.
 • سند ازدواج شامل عقد ازدواج.
 • مدارکی که ثابت کند شما توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی را دارید.
 • مدرک زبان A1.
 • گواهی عدم سوء پیشینه.
 • کارت ملی آقایان.
 • برای اثبات خویشاوندی، شناسنامه همسرتان را همراه داشته باشید.

بهترین کشور برای ازدواج

به طور کلی بهترین و آسان‌ترین کشورها برای مهاجرت از طریق ازدواج کشورهایی هستند که کمترین سخت گیری را داشته باشند و تابعیت را قبول کنند. در زیر بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق ازدواج آورده شده است.

مهاجرت  از طریق ازدواج به اروپا

مهاجرت از طریق ازدواج در اروپا احتمالاً ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای اخذ اقامت برای درخواست ویزا است. مجوز اقامت اروپا به شما این امکان را می‌دهد که به عنوان یک نوع اقامت از طریق ازدواج در کشور مورد نظر به عنوان یک خارجی اقامت داشته باشید.

آنها همچنین برخورداری از مزایای ملی مانند فرصت کار در اتحادیه اروپا را به شما خواهند داد. دو راه برای اقامت در اروپا از طریق ازدواج وجود دارد: موقت و دائم. برای اخذ اقامت اروپا از طریق ازدواج، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • باید 18 سال یا بیشتر داشته باشید.
 • تایید هویت با شناسنامه و پاسپورت.
 • اثبات ازدواج با یک شهروند اروپایی با ارائه مدرکی مانند گذرنامه، شناسنامه یا گواهی ازدواج.
 • مدارک توانایی مالی همسر و هزینه‌های زندگی در اروپا.

مهاجرت از طریق ازدواج به آلمان

آلمان یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق ازدواج است. مدت زمان انتظار برای ثبت ازدواج در آلمان تنها چند ماه است. مدارک مورد نیاز برای ازدواج و مهاجرت به آلمان شامل پاسپورت خارجی، شناسنامه، گواهی وضعیت تاهل، گواهی تجرد و سابقه کیفری پاک می‌باشد.

ازدواج در این کشور سریع‌ترین راه برای اخذ تابعیت است و شما می‌توانید 2 سال در این کشور زندگی کنید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق ازدواج به آلمان پیشنهاد می کنیم که مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به آلمان را مطالعه کنید.

مهاجرت از طریق ازدواج به ترکیه

ترکیه همچنین یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای اخذ اقامت دائم از طریق ازدواج است. برای ازدواج در این کشور فقط باید ثابت کنید که ازدواج شما جدی است، ازدواج نکرده اید و مجرد هستید. اگر هیچ یک از موارد فوق در دسترس نباشد، اثبات طلاق یا فوت همسر مورد نیاز است.

مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا

در کانادا دو نوع شریک زندگی توصیف شده است. شرکای حقوقی و همسران که به عنوان همسر شناخته می‌شوند. شریک زندگی فردی از جنس مخالف یا همجنس است که بیش از یک سال با متقاضی زندگی کرده است.

حتی نوع شریک زندگی دیگری نیز وجود دارد که با یکدیگر ازدواج کرده اند. اما به دلیل شرایط نمی‌توانند با هم زندگی کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج شامل هر سه دسته افراد می‌شود. البته لازم است یک کانادایی ثابت کند که فرد متقاضی در یکی از این سه دسته قرار می‌گیرد.

افسر ویزا آن را با دقت بررسی می‌کند و اگر شرایط دو نفر را نادرست بدانند، درخواست رد می‌شود.

توجه داشته باشید که با این ویزا نمی‌توانید برای نامزد خود اقامت دائم بگیرید و چیزی به نام ویزای نامزدی کانادا وجود ندارد.

هنگامی که نامزد خود را شریک زندگی خود می‌دانید، می‌توانید طبق قانون حمایت از همسر، او را مقیم دائم کانادا کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به کانادا مراجعه کنید.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

ما در ادامه به شما توضیح خواهیم داد که شرایط ازدواج در کانادا برای متقاضی و حامی مالی وی چگونه است.

شرایط ازدواج در کانادا برای حامیان مالی

اگر همسر یا شریک زندگی خود را حمایت مالی می‌کنید، باید:

 • حداقل 18 سال سن داشته باشید. درخواست همسران یا شرکای زیر 18 سال رد خواهد شد.
 • شهروند کانادا یا مقیم دائم این کشور باشید.
 • مدارکی که نشان می‌دهد به دلایلی از دولت کانادا کمک مالی دریافت نمی‌کنید.
 • توانایی خود را برای حمایت مالی از حامیان مالی نشان دهید. یک دوره 3 ساله وجود دارد که در طی آن باید از حامی مالی حمایت کنید و نیازهای اولیه آنها را برطرف کنید. شما باید با دولت کانادا و شخصی که اسپانسر آن هستید، فرمی را امضا کرده و تعهدی را بپذیرید. البته اگر شخص اسپانسر بتواند مخارج خود را تامین کند، این مانعی برای شما نیست.
 • اگر شهروند کانادا هستید، باید در آنجا زندگی کنید. اگر مقیم کانادا نیستید، باید ثابت کنید که پس از اینکه اسپانسر شما مقیم دائم شد، قصد دارید در کانادا زندگی کنید.
 • هنگام درخواست، نباید همسر یا شریک دیگری داشته باشید.
 • هنگامی که با ازدواج با یک شهروند کانادایی اقامت دائم دریافت کردید و ازدواج به جدایی ختم شد، باید برای مدتی اسپانسر همسر جدید شوید. عموماً یک شخص تحت حمایت حداکثر تا 5 سال نمی‌تواند شخص دیگری را اسپانسر کند.
 • شما در سه سال گذشته از همسر دیگری حمایت نکرده اید. زیرا در این صورت در طول مدت تعهد از او حمایت مالی می‌کنید. به طور کلی، اسپانسر نمی‌تواند به مدت 3 سال از شخص دیگری حمایت کند.
 • جرایم جنسی، جنایات علیه افراد، تهدید دیگران، خشونت خانگی و غیره. او به هیچ جرمی محکوم نشده است. اگر شما به هر یک از این جنایات محکوم شده اید، تا زمانی که شرایط قانونی را دریافت نکنید، نمی‌توانید از دیگران حمایت کنید.
 • نامه اخراج از کانادا دریافت نکرده باشید.
 • با امضای قرارداد با اسپانسر، تعهدات و مسئولیت‌های خود را می‌پذیرید.

الزامات متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

اگر همسری هستید که می‌خواهید از طریق ازدواج با یک شهروند کانادایی به این کشور مهاجرت کنید، باید:

 • 18 سال یا بیشتر داشته باشید.
 • سابقه کیفری نداشته باشید.
 • سلامتی پزشکی موفق را داشته باشید.
 • توانایی تایید رابطه شما وجود داشته باشد.

موارد دیگری نیز وجود دارد که بحث مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا مطرح است. مثلاً ازدواج کفیل با کفیل باید قابل قبول و قانونی باشد. در کشور مبدا و مقصد یکی دیگر از قوانین اساسی برای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج این است که ازدواج شما باید حضوری باشد نه از راه دور.

اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در مورد مهاجرت از طریق ازدواج را بدانید به شما پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی برتر ویزا در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اخبار مهاجرتی قرار دهند.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق ازدواج ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق ازدواج

در این قسمت بهترین آژانس‌های مهاجرتی کشور را در مورد ویزای ازدواج به شما معرفی می‌کنیم. آژانس‌های مهاجرتی متفاوتی در داخل کشور فعالیت می‌کنند که شما با آشنایی با آنها می‌توانید انتخاب مناسبتری در مورد مسیر مهاجرت خود داشته باشید.

1. مؤسسه مهاجرتی ویزا گرد

موسسه مهاجرتی ویزا گرد

مؤسسه مهاجرتی ویزا گرد دارای سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق ازدواج می‌باشد. این آژانس مهاجرتی علاوه بر ویزای ازدواج به صورت تخصصی بر روی انواع دیگر ویزا مانند ویزای ازدواج، ویزای کارآفرینی، ویزای تجاری و ثبت شرکت فعالیت می‌کند.

مؤسسه مهاجرتی ویزا گرد می‌تواند پروسه دریافت ویزای ازدواج مورد نظر شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد. توصیه می‌کنیم برای دریافت ویزای ازدواج برای کشور مورد نظر خود به موسسه مهاجرتی ویزا گرد مراجعه کنید.

آدرس مؤسسه: شیراز , خیابان جهاد و سازندگی , نبش خیابان سروناز , ویزاگرد

شماره تلفن: ۰۷۱۳۲۲۷۰۰۰۸

2. مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا

پارسی کانادا

مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرت برای دریافت ویزای ازدواج می‌باشد. از طریق مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا می‌توانید با خیال راحت ویزای ازدواج خود را در اسرع وقت دریافت کنید.

یکی از مزایای مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا مشاوره رایگان تخصصی در زمینه انواع ویزای ازدواج می‌باشد. این آژانس محبوب‌ترین مؤسسه مهاجرتی در کشور برای دریافت ویزای ازدواج است.

آدرس مؤسسه: خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین – پلاک 2880

شماره تلفن: 02143000071

3. مؤسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

"</p

مؤسسه مهاجرتی ثبتا گروپ به دلیل تلاش مستمر تیم مهاجرتی این مؤسسه یکی از بهترین دفاتر مهاجرت برای دریافت ویزای ازدواج می‌باشد.

این مؤسسه مهاجرتی در تلاش است تا با شناسایی نیازهای داوطلبان، خدمات مناسب و با کیفیتی را در زمینه ویزای ازدواج در مدت زمان کوتاه ارائه دهد.

ویژگی‌های مؤسسه مهاجرتی ثبتا گروپ:

 • سال‌ها تجربه در زمینه ویزای ازدواج.
 • امکان سفر قانونی به بهترین کشورهای دنیا.
 • انجام تمام مراحل رسمی سفارت

آدرس مؤسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

4. مؤسسه مهاجرت گوتوتی‌آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

مؤسسه مهاجرت گوتوتی‌آر یکی دیگر از مؤسسات مهم مهاجرتی برای دریافت ویزای ازدواج می‌باشد. این مؤسسه با کمک متخصصان مجرب می‌تواند بهترین راهنمای شما برای رسیدن به اهداف مهاجرتی شما باشد.

این مؤسسه بهترین خدمات را برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود ارائه می‌دهد. متخصصان این آژانس مهاجرت تمام راه‌های ممکن برای گرفتن پاسپورت دوم را می‌دانند. این مؤسسه، خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های مؤسسه مهاجرت گو تو تی آر:

 • اخذ ویزای ازدواج بهترین کشورهای جهان
 • همراهی مهاجرین در تمامی مراحل اخذ ویزا و سفر
 • در صورت عدم تایید ویزا، حق الوکاله به موکل عودت داده می‌شود.

آدرس مؤسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تلفن: 02143000021

5. مؤسسه مهاجرت ادب ویزا

موسسه مهاجرتی ادب

مؤسسه مهاجرت ادب ویزا انواع راه‌های دریافت ویزای ازدواج را با جزئیات دقیق می‌داند. خدمات این اداره مهاجرت در ارائه مشاوره آگاهانه و پشتیبانی مستمر در زمینه ویزای ازدواج در بسیاری از کشورهای جهان امکان پذیر است.

مؤسسه مهاجرت ادب ویزا دارای کارشناسان و وکلای مجربی است که می‌توانند با تحقیق و دانش بالایی که دارند به شما کمک کنند تا به موفقیت بالایی در مهاجرت خود برسید.

آدرس مؤسسه: ميرداماد، ميدان مادر، خيابان سنجابي، كوچه ي هشتم،پلاك دو، واحد يك

شماره تلفن: 02171400111

6. مؤسسه مهاجرت حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

مؤسسه مهاجرتی حامی مهاجر با بیش از هزاران پرونده موفق مؤسسه موفقی در اخذ ویزای ازدواج شما در اروپا و آمریکا خواهد بود. این اداره مهاجرت می‌تواند شما را در تمامی مراحل مهاجرت برای دریافت ویزای ازدواج آمریکا و کشورهای شنگن راهنمایی کند.

این اداره مهاجرت در زمینه مهاجرت ویزای تجاری کانادا تخصص دارد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت به کانادا را دارند. توصیه می‌کنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای ازدواج با این مؤسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

شماره تلفن: 02191319191

7. مؤسسه مهاجرت آرمان پرشین خاورمیانه

موسسه مهاجرتی مای آرمان

مؤسسه مهاجرت آرمان پرشین خاورمیانه دارای تیم بسیار قوی جهت ارائه بهترین خدمات به متقاضیان ویزای ازدواج می‌باشد.

این مؤسسه مهاجرتی توسط تیمی از وکلا و مشاوران مجرب و با استعداد مدیریت می‌شود که می‌توانند شما را در اخذ ویزای ازدواج راهنمایی کنند.

مزایای مؤسسه مهاجرت آرمان پرشین خاورمیانه:

 • سال‌ها تجربه موفق در مورد مهاجرت از طریق دریافت ویزای ازدواج
 • قیمت‌های بسیار پایین نسبت به سایر دفاتر مهاجرت
 • انجام مراحل 0 تا 100 برای دریافت ویزای ازدواج

آدرس مؤسسه: خیابان کلاهدوز (دولت)، تقاطع بلوار کاوه، پلاک ۱، برج پاناروما، طبقه ۷، واحد ۷۱۸

شماره تلفن: 02191004190

8. مؤسسه مهاجرتی پارت ویزا

"</p

مؤسسه مهاجرتی پارت ویزا یکی از مؤسسات حرفه ای فعال در زمینه مهاجرت به اروپا، کانادا و آمریکا می باشد.

این مؤسسه مهاجرتی طیف گسترده ای از وکلا و مشاوران مهاجرت را در اختیار دارد. وکلای این شرکت برای تسهیل پرونده شما و مدیریت تجارت در کشور مقصد مستقر هستند.

می توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اینجا در اختیار شما قرار داده ایم، با کارشناسان گروه مؤسسه مهاجرتی پارت ویزا در تماس باشید.

آدرس مؤسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

9. مؤسسه مهاجرت قصران گشت

مؤسسه مهاجرتی گروه قصران کشت دارای سال‌ها تجربه در زمینه اخذ ویزای ازدواج از طریق روش‌های قانونی می‌باشد. برای درخواست ویزای ازدواج شینگن یا سایر کشورهای جهان با این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

این اداره مهاجرت با در نظر گرفتن تمامی شرایط راه حل مناسبی را برای اخذ اقامت کشوری که می‌خواهید به آن مهاجرت کنید به شما ارائه می‌دهد. اگر به فکر گرفتن ویزای ازدواج هستید با کارشناسان این اداره مهاجرت در تماس باشید.

همچنین این مؤسسه قوانین و فرآیندهای پیچیده ای که روزانه تغییر می‌کند را کاملاً درک می‌کند و بهترین راه برای دریافت ویزای ازدواج را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آدرس مؤسسه: تهران – سعادت آباد – بلوار پاکنژاد – ضلع شمال شرقی چهار راه سرو – نبش کوچه جوی پا – پلاک38- طبقه اول-واحد4

شماره تلفن: ۰۲۱۲۲۱۱۸۰۸۵

10. موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

مؤسسه مهاجرتی سروش فردا یکی از بهترین مؤسساتی است که می‌تواند در زمینه اخذ ویزای ازدواج به شماراهنمایی های ارزنده ای بکند. برای حل مشکلات ویزای ازدواج خود می‌توانید با این اداره مهاجرت تماس بگیرید.

در سال‌های اخیر، این اداره مهاجرت به یک مرجع عالی برای بسیاری از افراد برای مهاجرت و اخذ تابعیت در سراسر جهان تبدیل شده است.

این مؤسسه مهاجرتی با داشتن وکلای حرفه ای و مجرب در طول سال‌ها موفقیت‌های زیادی در زمینه صدور ویزای مهاجرتی از طریق ازدواج کسب کرده است.

آدرس مؤسسه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

شماره تلفن: 02157680

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ ویزای ازدواج، توصیه می‌کنیم با کارشناسان ما در بهترین آژانس مهاجرتی ویزای برتر تماس بگیرید، آنها شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

سوالات متداول

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق ازدواج کدام است؟

بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق ازدواج، کشورهایی هستند که نیاز به اقامت کوتاه مدت و شهروندی دارند. بدون شک روسیه بهترین کشور برای ازدواج است، زیرا پروسه شهروندی آن بسیار کوتاه است و هر کسی می‌تواند ظرف یک ماه برای ازدواج اقدام کند. کسانی که دو سال به طور مداوم زندگی کرده اند می‌توانند تابعیت آن کشور را دریافت کنند.

مهاجرت از طریق ازدواج چطور است؟

طبق قانون فعلی، هر کسی می‌تواند با یک شهروند خارجی ازدواج کند و مهاجرت کند. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت از طریق ازدواج به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

هزینه عروسی در خارج از کشور چقدر است؟

قبل از مهاجرت، باید هزینه زندگی در کشور مورد نظر را در نظر بگیرند. توانایی مالی برای مدیریت غذا، پوشاک، سرپناه، ایاب و ذهاب، هزینه‌های بهداشتی و زندگی حتماً باید در نظر گرفته شود.

قانون مهاجرت از طریق ازدواج چیست؟

فردی که می‌خواهد از طریق ازدواج مهاجرت کند باید قوانین کشور مقصد را رعایت کند. زیرا عدم رعایت قوانین می‌تواند عواقب جبران ناپذیری را برای افراد به همراه داشته باشد.

یک دیدگاه

 1. سلام
  من به دنبال ازدواج با یک خانم غیرایرانی هستم لزومی هم نداره حتما از ایران مهاجرت کنم! هدف اصلیم ازدواجه با غیرایرانی. اگر موردی سراغ دارید لطفا معرفی کنید (شیرینی هم میدم):
  friend_world_rj@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی