اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

تحصیلیمدارس

بهترین شرکت ویزای مدارس اروپا 【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

تحصیل در مدارس اروپایی در سطوح ابتدایی و متوسطه مانند سیستم‌های تحصیلی در سراسر جهان امکان پذیر است. دانش آموزان در این مدارس استاندارد بالایی از فرصت‌های تحصیلی مطابق با قوانین مدارس اروپایی را دریافت خواهند کرد. در این مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین شرکت ویزای مدارس اروپا آشنا شوید.

بسیاری از والدین ترجیح می‌دهند فرزندانشان در مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در اروپا تحصیل کنند. این موضوع شرایط بهتری را برای ورود به دانشگاه‌های معتبر پس از اخذ مدرک دیپلم فراهم می‌کند.

دانش آموزان می‌توانند در مدارس دولتی و مدارس بین المللی در کشورهای اروپایی تحصیل کنند. دانش آموزان برای پذیرش در این مدارس باید شرایط سنی مناسبی را داشته باشند.

ما در این مقاله در ابتدا به بررسی شرایط ویزای مدارس اروپا می‌پردازیم و سپس 10 شرکت برتر ویزای مدارس اروپا را به شما معرفی خواهیم کرد. در این راستا اگر قصد دارید که فرزندان شما در اروپا تحصیل کنند این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

فهرست مطالب

ویزای مدارس اروپا

والدین ساکن کشورهای اروپایی می‌توانند فرزندان خود را در مدارس دولتی اروپا ثبت نام کنند. در این مورد، شهریه رایگان است! با این حال، دانش آموزانی که از سراسر جهان برای تحصیل به این کشورها مهاجرت می‌کنند، باید در مدارس بین المللی شرکت کنند. در این صورت از آنجایی که این مدارس خصوصی هستند، شهریه سالانه اخذ خواهد شد. این مدارس استاندارد بالایی از فرصت‌های تحصیلی را برای دانش آموزان فراهم می‌کنند. دانش آموزان همچنین می‌توانند در خوابگاه‌های مدرسه زندگی کنند.

همانطور که می‌دانید تحصیل در مدارس اروپایی به زبان انگلیسی است. البته این فقط برای مدارس بین المللی صدق می‌کند. دانش آموزان در مدارس اروپایی دو یا سه زبان می‌آموزند. همچنین دانش آموزان امکان استفاده از امکانات تفریحی و فرهنگی را دارند. انتخاب بهترین برنامه تحصیلی دبیرستان می‌تواند تاثیر بسیاری بر آینده و پیشرفت دانش آموز داشته باشد. در این مقاله مورد شرایط تحصیل در مدارس کشورهایی مانند انگلستان، سوئیس، آلمان و سوئد بحث خواهیم کرد.

تحصیل در مدارس اروپا

تحصیل در مدارس اروپا
تحصیل در مدارس اروپا

همانطور که می‌دانید درخواست برای تحصیل در مدارس اروپایی اولین قدم برای اخذ ویزای تحصیلی می‌باشد. برای پذیرش در مدارس اروپایی، ابتدا باید از طریق وب سایت مدارس مورد نظر خود اقدام کنید. در بیشتر موارد، مدارس در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید، درخواست شما را تایید می‌کنند.

تحصیل در یکی از مدارس اروپایی مستلزم تایید درخواست شما برای ثبت نام در این مراکز تحصیلی است. برای تسریع در روند درخواست باید مدارکی مانند ریز نمرات را ارائه کنید. در واقع مدارس مربوطه درخواست دانش آموزانی با بهترین عملکرد تحصیلی در سال‌های گذشته را می‌پذیرند.

بورسیه مدارس اروپا

افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را در سر می‌پرورانند عموماً تمایل به استفاده از بورسیه تحصیلی دارند. در این صورت تحصیل رایگان مطابق با قوانین تحصیلی کشورهای مربوطه ارائه می‌شود.

بورسیه‌های سطح بالاتر گاهی اوقات از طریق تکمیل سطوح مختلف تحصیلی در دسترس هستند. بورسیه‌های زیر 18 سال اروپا بر اساس نوع قانون در هر کشور تعیین می‌شود.

دانش آموزان بین المللی برای تحصیل در مدارس اروپایی باید شهریه پرداخت کنند. در برخی از کشورها، هزینه‌های تحصیل بسیار بالاست و بورسیه تحصیلی بر اساس عملکرد دانشجو در دوره‌های قبلی اعطا می‌شود.

در بسیاری از کشورها، دانش‌آموزان در صورت گذراندن دوره ابتدایی و متوسطه با نمرات بالا می‌توانند مستقیماً به موسسه آموزشی مورد نظر خود بروند. این وضعیت باعث شده است که بسیاری به دنبال بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان باشند.

شهریه مدارس در اروپا

یکی از اولین چیزهایی که درباره تحصیل در مدارس اروپا ذهن شما را مشغول می‌کند، هزینه‌های آن است. خبر خوب این است که بسیاری از کشورهای اروپایی تحصیلات رایگان یا با هزینه کم را به شهروندان و ساکنان خود و گاهی حتی به دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند.

در اکثر کشورهای اروپایی تحصیلات در مقاطع ابتدایی و متوسطه بدون توجه به تابعیت برای همه رایگان است. عمل برخی مدارس به عنوان کمک به فعالیت‌های فرهنگی یا وعده‌های غذایی هزینه اختیاری را دریافت می‌کنند.

در برخی کشورهای اروپایی مثل فرانسه، آلمان و سوئد مدارس بین‌المللی عمومی هم وجود دارد که تحصیلات به دو یا چند زبان را ممکن کرده و برای تحصیل از منابع ملی یا بین‌المللی پیروی می‌کنند.

این مدارس معمولاً برای شهروندان و ساکنان اتحادیه اروپا رایگان یا با هزینه کم در دسترس است اما ممکن است برای دانشجویان غیر از این مناطق هزینه‌های بالایی داشته باشد.

در برخی کشورهای اروپا از جمله انگلیس، ایرلند و اسپانیا مدارس بین‌المللی خصوصی وجود دارد که دوره‌های مختلفی مثل IB، تحصیلات بریتانیایی، آمریکایی و فرانسوی را ارائه می‌دهد.

این مدارس معمولاً گرانتر از مدارس عمومی هستند و هزینه‌های آنها از چند هزار یورو تا بیش از بیست هزار یورو در سال متغیر است!

قوانین مدارس اروپایی

در سیستم تحصیلی کشورهای اروپایی مقررات یکسانی وجود ندارد. کشورهای مختلف مانند سوئیس و آلمان سیستم‌های تحصیلی متفاوتی را اعمال می‌کنند. به همین دلیل قوانین در مدارس اروپایی یکسان نیست. با این حال، تحصیل در این کشورها بین 5 تا 7 سالگی شروع می‌شود. در این مورد، سن فارغ التحصیلی می‌تواند 15، 16، 17 یا 18 سال باشد.

تعداد ساعات تدریس در هفته از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. با این حال، به طور کلی، دانش آموزان در مدارس کشورهای اروپایی موظف هستند 30 تا 35 ساعت در هفته در کلاس شرکت کنند. همچنین شروع سال تحصیلی از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. به همین دلیل برای درک شرایط تحصیل در مدارس اروپایی باید بدانیم که چه نوع سیستم تحصیلی در آن کشور وجود دارد.

بهترین مدارس اروپا

بهترین مدارس اروپا
بهترین مدارس اروپا

در اروپا مدارس ابتدایی و متوسطه عمومی و خصوصی زیادی وجود دارد که برنامه‌ها و امکانات مختلفی دارند. اما انتخاب بهترین مدرسه برای شما به ترجیحات، اهداف و شرایط خود شما بستگی دارد. در ادامه برخی معیارهای انتخاب مدارس خوب اروپایی را به شما معرفی کرده‌ایم.

 1. مکان: مکان مدرسه روی شیوه زندگی، هزینه، ایمنی و فرصت‌های شما تاثیر مستقیم دارد. برای مثال تحصیل در مدارس شهرهای بزرگ اروپایی با شهرها و روستاهای آن بسیار متفاوت بوده و سطح امکانات و مدرسان این دو با یک‌دیگر متفاوت است.
 2. برنامه تحصیلی: برنامه تحصیلی مدرسه بر یادگیری، علایق و مهارت‌های شما تاثیر داشته و یکی از معیارهای مهم می‌باشد. اینکه شما در مدرسه بین‌تالملیی و چند زبانه تحصیل کنید با مدارس عمومی و معمولی بسیار متفاوت است.
 3. امکانات: دسترسی به کلاس‌های مدرن، آزمایشگاه، کتابخانه یا زمین‌های ورزشی مناسب در پیشرفت تحصیلی شما نقش مهمی را ایفا می‌کند. علاوه بر آن برخی مدارس امکاناتی مثل خوابگاه، وعده‌های غذایی، حمل و نقل یا مشاوره را برای دانش‌آموزان خود قرار می‌دهند.

موسسه آموزشی کاستل سالم، آلمان

موسسه آموزشی کاستل سالم یک مدرسه خصوصی می‌باشد که در منطقه زیبای دریاچه کنستانس در جنوب آلمان واقع شده است. این مدرسه در سال 1920 توسط معلم آلمانی، کورت هان تأسیس شد که بنیان‌گذار برنامه‌های Outward Bound و Round Square بوده است.

مدرسه کاستل سالم از برنامه درسی ملی آلمان و برنامه دیپلم IB پیروی کرده و دروس را به دو زبان آلمانی و انگلیسی ارائه می‌دهد. این مدرسه حدود 600 دانش‌آموز از بیش از 40 کشور داشته و نسبت دانش‌آموز به معلم 8 به 1 است.

کاستل سالم به خاطر تأکید بر آموزش کلی، توسعه شخصیت دانش آموزان و یادگیری مسئولیت‌های اجتماعی شناخته می‌شود. این موسسه ساختمان‌های تاریخی، کلاس‌های مدرن، آزمایشگاه، کتابخانه، امکانات ورزشی و خوابگاه دارد.

همچنین انواع فعالیت‌هایی از جمله موسیقی، هنر، باشگاه‌ها، سفرها و خدمات اجتماعی در آنجا برگزار می‌شود. موسسه آموزشی کاستل سالم عملکرد تحصیلی خیره‌کننده‌ای با میانگین امتیاز IB 36 و نرخ پذیرش بالا به بهترین دانشگاه‌های آلمان و سراسر دنیا دارد.

هزینه تحصیلی سالانه در این مدرسه حدود 40,000 یورو است که شامل هزینه‌های اقامت، وعده‌های غذایی و سایر خدمات می‌شود.

مدرسه خورشید آلپ، سوئیس

مدرسه خورشید آلپ یک موسسه خصوصی است که در منطقه زیبای آلپ سوئیس، نزدیک به شهر گستاد واقع شده است. این مدرسه در سال 1957 توسط مدرس ایرانی خورشید آلپ تأسیس شد که به دنبال تاسیس مدرسه‌ای با درک بین‌المللی و ترویج صلح بود.

این مدرسه از برنامه درسی ملی سوئیس و برنامه دیپلم IB پیروی کرده و دروس را به چند زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی ارائه می‌دهد.

خورشید آلپ حدود 300 دانش‌آموز از بیش از 60 کشور داشته و نسبت دانش‌آموز به معلم 5 به 1 است. موسسه تحصیلی خورشید آلپ به دلیل آموزش دروس فردی و آگاهی از محیط زیست شناخته می‌شود.

مدرسه خورشید آلپ دارای کلاس‌های هوشمند، آزمایشگاه‌های به‌روز، کتابخانه، امکانات ورزشی و خوابگاه است. همچنین انواع فعالیت‌ها از جمله اسکی، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، موسیقی، هنر، سفر و برنامه‌های تبادل اطلاعات توسط آنها انجام می‌شود.

این موسسه با سابقه تحصیلی عالی میانگین امتیاز IB 38 و نرخ پذیرش 100% به بهترین دانشگاه‌های سوئیس و جهان را دارد.  هزینه تحصیل در خورشید آلپ سالانه حدود 100,000 یورو است که شامل اقامت، وعده‌های غذایی و سایر خدمات می‌شود.

موسسه آموزشی سنت گیلگن، اتریش

موسسه آموزشی سنت گیلگن یک مدرسه خصوصی روزانه است که در روستای دلنشین سنت گیلگن، در ساحل دریاچه ولفگانگ در اتریش واقع شده است.

این مدرسه در سال 2008 توسط کارآفرین اتریشی هانس پیتر هازل اشتاینر تأسیس شد که به دنبال ایجاد مدرسه‌ای بود که بتواند بهترین‌های آموزش اتریش و دنیا را در کنار هم قرار دهد.

موسسه سنت گیلگن از برنامه درسی ملی اتریش و برنامه دیپلم IB پیروی کرده و دروس را به دو زبان آلمانی و انگلیسی ارائه می‌دهد.

این موسسه حدود 400 دانش‌آموز از بیش از 30 کشور داشته و نسبت دانش‌آموز به معلم در آن 7 به 1 است. مدرسه سنت گیلگن به خاطر دروس سطح بالا هنری و رشد شخصیت ددانش‌آموزان شناخته می‌شود.

این مدرسه دارای ساختمان‌های تاریخی و معاصر، کلاس‌های مدرن، آزمایشگاه‌، کتابخانه، استودیو هنر، امکانات ورزشی و خوابگاه می‌باشد.

همچنین انواع فعالیت‌ها از جمله موسیقی، نمایشنامه، رقص، سفرها و کارآموزی در این دانشگاه برگزار می‌شود. مدرسه سنت گیلگن موفقیت‌های تحصیلی زیادی داشته و با میانگین امتیاز IB 37 امتیاز و نرخ پذیرش بالا به دانشگاه‌های معتبر اتریش و خارج از کشور مشهور است.

موسسه سنت گیلگن برای دانش‌آموزان حدود 30,000 تا 50,000 یورو هزینه سالانه داشته که شامل اقامت، وعده‌های غذایی و سایر خدمات می‌شود.

مدرسه هنری چهارم، فرانسه

مدرسه هنری چهارم یک مدرسه دولتی متوسطه در محوطه تاریخی کوارت لاتین پاریس کشور فرانسه است. این مدرسه در سال 1598 توسط پادشاه هنری چهارم فرانسه تأسیس شد که می‌خواست یک مدرسه برای آموزش رهبران آینده کشور ایجاد کند.

مدرسه هنری چهارم از برنامه درسی ملی فرانسه و بکالوریا فرانسه پیروی کرده و آموزش دقیقی به زبان فرانسوی و زبان‌های دیگر مانند انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، لاتین، یونانی، عربی، چینی و روسی ارائه می‌دهد.

این مدرسه حدود 2,500 دانش‌آموز از کشورهای مختلف داشته و نسبت دانش‌آموز به معلم در آن 15 به 1 است. موسسه هنری چهارم به خاطر ترکیب عالی نوآوری و شایستگی شناخته می‌شود.

این موسسه دارای ساختمان‌های کلاسیک و مدرن، کلاس‌های پیشرفته، آزمایشگاه‌، کتابخانه‌ و امکانات ورزشی است. همچنین انواع فعالیت‌ها از جمله فعالیت‌های ورزشی، انجمن‌ها، مسابقات و رویدادهای فرهنگی در این موسسه برگزار می‌شود.

این مدرسه اعتبار تحصیلی خوبی با میانگین امتیاز بکلوریا 18 از 20 و نرخ موفقیت بالا در دانشگاه‌ها و مدارس برجسته در فرانسه و خارج از کشور دارد. شهریه این موسسه برای همه دانش‌آموزان، به جز هزینه ثبت‌نام سالانه 200 یورویی رایگان است.

موسسه آموزشی نوتردام، فرانسه

موسسه آموزشی نوتردام یک مدرسه خصوصی کاتولیک در مرکز پاریس کشور فرانسه است. این مدرسه در سال 1640 توسط کنگره نوتردام که یک کنگره مذهبی متعهد به آموزش دختران است تأسیس شد.

این مدرسه از برنامه درسی ملی فرانسه و بکالوریا فرانسه پیروی کرده و آموزش جامعی به زبان فرانسوی و دیگر زبان‌ها مانند انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، لاتین، یونانی و چینی ارائه می‌دهد.

این مدرسه حدود 1,500 دانش‌آموز از کشورهای مختلف داشته و نسبت دانش‌آموز به معلم آن 12 به 1 است. مدرسه نوتردام به خاطر ارزش‌ها و خدمات خود شناخته می‌شود.

این موسسه دارای ساختمان‌های شیک، کلاس‌های پیشرفته، آزمایشگاه‌ها، کتابخانه، امکانات هنری و ورزشی است. همچنین انواع فعالیت‌ها از جمله موسیقی، نمایشنامه، رقص، ورزش، سفر و کار داوطلبانه در این موسسه برگزار می‌شود.

موسسه نوتردام با عملکرد تحصیلی عالی میانگین امتیاز بکلوریا 17 از 20 و نرخ پذیرش بالا به بهترین دانشگاه‌ها و مدارس بزرگ در فرانسه و خارج از کشور را دارد و حدود 6,000 یورو هزینه تحصیلی سالانه را از دانش‌آموزان دریافت کرده که شامل وعده‌های غذایی و سایر خدمات می‌باشد.

مدرسه ملکه، انگلستان

مدرسه ملکه یک مدرسه خصوصی دخترانه است که در شهر تاریخی چستر در شمال‌غرب انگلیس واقع شده است. این مدرسه در سال 1878 توسط کلیسای انگلیس تأسیس شد و قدیمی‌ترین مدرسه دخترانه در کشور است.

مدرسه کویین از برنامه درسی ملی انگلیس و دوره A-levels پیروی کرده و آموزش گسترده‌ای به زبان انگلیسی و زبان‌های دیگر مانند فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، لاتین، یونانی و ماندارین ارائه می‌دهد.

این موسسه حدود 700 دانش‌آموز از کشورهای مختلف داشته و نسبت دانش‌آموز به معلم آن 10 به 1 است. مدرسه ملکه به خاطر اعتماد به نفس و مهربانی شناخته می‌شود.

موسسه ملکه دارای ساختمان‌های بزرگ، کلاس‌های مدرن، آزمایشگاه‌ها، کتابخانه، امکانات هنری، ورزشی و سالن غذا است. همچنین انواع فعالیت‌ها از جمله موسیقی، نمایشنامه، ورزش، سفر و برنامه‌های تبادل اطلاعات در این موسسه برگزار می‌شود.

مدرسه کویین سابقه تحصیلی چشمگیری با میانگین امتیاز A-level بالا و نرخ 100% قبولی در بهترین دانشگاه‌ها و کالج‌ها در انگلستان و خارج از کشور را دارد.

هزینه تحصیل سالانه در موسسه آموزشی ملکه انگلیس حدود 15,000 پوند است که شامل وعده‌های غذایی و سایر خدمات می‌باشد.

موسسه آموزشی میل هیل، انگلستان

موسسه آموزشی میل هیل یک مدرسه خصوصی است که در حومه سبز منطقه میل هیل در شمال لندن واقع شده است. این مدرسه در سال 1807 توسط کلیسای غیرانگلیسی تأسیس شد و یکی از قدیمی‌ترین مدارس لندن است.

مدرسه میل هیل از برنامه درسی ملی انگلیس و دوره A-levels پیروی کرده و آموزش متوازنی را به زبان انگلیسی و زبان‌های دیگر مانند فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، لاتین، یونانی و روسی ارائه می‌دهد.

این موسسه حدود 1,000 دانش‌آموز از کشورهای مختلف داشته و نسبت دانش‌آموز به معلم آن 9 به 1 است. موسسه میل هیل به خاطر تنوع فرهنگی و اجتماعی شناخته می‌شود.

موسسه آموزشی میل هیل دارای ساختمان‌های تاریخی و مدرن، کلاس‌های پیشرفته، آزمایشگاه‌ها، کتابخانه، امکانات هنری و ورزشی می‌باشد.

همچنین انواع فعالیت‌ها از جمله موسیقی، نمایشنامه، ورزش، سفر و برنامه‌های تفریحی در این موسسه برگزار می‌شود. این موسسه آموزشی با عملکرد تحصیلی عالی و میانگین امتیاز A-level بالا و نرخ پذیرش 100% به بهترین دانشگاه‌ها و کالج‌ها در انگلستان و خارج از کشور، هزینه تحصیلی سالانه حدود 15,000 پوند را از دانش‌آموزان دریافت می‌کند.

بهترین رشته برای مهاجرت به اروپا

انتخاب بهترین رشته‌های تحصیلی برای مهاجران کار سختی نیست. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که باید رشته سخت‌تری مانند پزشکی را انتخاب کنند. اما در واقع دوره‌های مختلفی در مدارس اروپایی وجود دارد که می‌تواند شما را به اقامت آینده در کشور مورد نظرتان هدایت کند. بهترین دوره‌ها برای مهاجرت به اروپا عبارتند از:

پرستاری: رشته پرستاری رشته ای است که می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌های بالا در آن تحصیل کنید. در کشورهایی مانند انگلستان، آلمان، سوئیس و سوئد می‌توانید در مقطع دبیرستان در رشته مورد نظر خود تحصیل کنید.

مهندسی مکانیک: رشته مهندسی مکانیک چشم انداز تجاری بسیار خوبی در سراسر جهان دارد. بنابراین می‌توانید این رشته را برای تحصیل در دبیرستان انتخاب کنید. کشورهای مختلف مانند اتریش به نیروی کار در این زمینه نیاز دارند.

پزشکی و دندانپزشکی: همانطور که می‌دانید پزشکی و دندانپزشکی از پرطرفدارترین شاخه‌های علمی در جهان هستند. اغلب والدین نیز می‌خواهند فرزندان خود را در این زمینه‌ها تحصیل دهند. خوشبختانه کشورهای اروپایی نیز به افراد تحصیل کرده در این رشته‌ها نیاز دارند و فرصت‌های زیادی را برای این دانش آموزان فراهم می‌کنند. با تحصیل در زمینه‌هایی مانند پزشکی و دندانپزشکی، به احتمال زیاد در آینده، شغلی با درآمد خوب پیدا خواهید کرد.

ارزان‌ترین کشور اروپا برای تحصیل

با توجه به هزینه‌های بالای تحصیل در مدارس کشورهای اروپایی، بسیاری از والدین به دنبال ارزان‌ترین مدارس هستند. یکی از چالش‌هایی که دانش آموزان خارجی با آن روبرو هستند هزینه تحصیل در خارج از کشور است که گاهی اوقات مانع از پذیرش آنها در این مدارس بین المللی می‌شود.

بنابراین با توجه به هزینه تحصیل، بهتر است ارزان‌ترین کشور اروپایی را برای تحصیل انتخاب کنید. فرانسه یکی از ارزان‌ترین کشورها برای تحصیل است، زیرا هر ساله پذیرای دانش آموزان خارجی بسیاری است. تحصیل زبان فرانسه در دانشگاه‌های فرانسه رایگان است، گاهی اوقات با حداقل 200 یورو در سال می‌توانید در این کشور تحصیل کنید.

دومین کشور ارزان برای دانش آموزان بین المللی اسپانیا است. برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشور باید سالانه تا 2000 یورو بپردازید. لتونی همچنین شرایط مطلوبی را برای دانش آموزان بین المللی ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در این کشور با 4-5 هزار یورو تحصیل کنید.

بهترین کشور اروپا برای تحصیل

انتخاب بهترین کشور اروپایی برای دوره دبیرستان دشوار است. زیرا همه کشورهای اروپایی فرصت‌های تحصیلی سطح بالایی را ارائه می‌دهند. می‌توان گفت که انگلستان کشوری است که بالاترین کیفیت تحصیلات را ارائه می‌کند.

پس از اتمام تحصیل خود در انگلستان، می‌توانید به راحتی به دانشگاه‌های این کشور وارد شوید. دانشگاه‌های این کشور از مشهورترین مراکز تحصیل عالی در اروپا هستند. به همین دلیل است که اکثر افراد یک موسسه زبان انگلیسی را به تحصیل در مدارس اروپایی ترجیح می‌دهند.

یکی از مدارس خوب دیگر برای دانش آموزان بین المللی، مدارس آلمانی است. اگر در مدارس این کشور پذیرفته شوید، می‌توانید در دانشگاهی در این کشور تحصیل کنید و پس از اخذ مدرک برای کار در این کشور اقدام کنید و اقامت آلمان را نیز دریافت نمایید.

تحصیل در مدارس انگلیس

تحصیل در مدارس انگلیسی شامل تحصیل پیش دبستانی، دبستان، راهنمایی و دبیرستان است. برخی از والدین کودکان خود را در سن 3 تا 5 سالگی به مهد کودک می‌فرستند. تحصیل در انگلستان در این مرحله اجباری نیست. در پایان هر دوره، دانش آموزان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و کارنامه دریافت می‌کنند. در انگلستان، تحصیل ابتدایی و متوسطه برای افراد 5 تا 16 ساله اجباری است.

والدین دانش آموزان ایرانی که می‌خواهند فرزندانشان در مدارس اروپایی تحصیل کنند تا آینده فرزندانشان تضمین شود می‌توانند برای ویزای مدارس انگلستان اقدام کنند.

انگلستان یکی از کشورهای توسعه یافته ای است که دانشجوی بین المللی می‌پذیرد و فعالیت‌های گسترده ای دارد. مدارس این کشور از نظر سطح تحصیلی در بین 5 دانشگاه برتر دنیا قرار دارند. از این رو هر ساله دانش آموزان بسیاری برای تحصیل در مدارس این کشور ثبت نام می‌کنند.

به طور کلی، هر کشوری سیستم تحصیلی متفاوتی دارد. انگلستان نیز از این قاعده مستثنی نیست و با سایر سیستم‌های تحصیلی در سراسر جهان متفاوت است. اما از نظر کیفیت تحصیلی دارای رتبه جهانی است و فارغ التحصیلان مدارس این کشور می‌توانند در دانشگاه‌های برتر مانند آکسفورد پذیرش بگیرند. تحصیل در کشوری معتبر  در آینده شغلی دانش آموز تاثیر بسیاری دارد.

تحصیل در مدارس سوئیس

مهاجرت تحصیلی به یک کشور اروپایی یکی از اهداف والدین برای تامین آینده فرزندانشان است. امروزه افراد زیادی در دنیا هستند که فرزندان خود را در مدارس این کشور ثبت نام می‌کنند. سوئیس سیستم تحصیلی واحدی ندارد. این بدان معناست که هر ایالت ساختار تحصیلی خاص خود را دارد.

در این مورد، روش‌های تدریس، برنامه‌های درسی و برنامه‌های تحصیلی از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. دروسی مانند ریاضی و فیزیک در مدارس این کشور بسیار مهم هستند. گران‌ترین مدارس جهان در سوئیس واقع شده اند.

سالانه مهاجران بسیاری از سراسر جهان به این کشور مهاجرت می‌کنند. دو زبانه بودن مدارس این کشور به دانش آموزان اجازه می‌دهد تا در طول تحصیل به دو زبان مسلط شوند. انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و … معمولاً در مدارس بین المللی سوئیس تدریس می‌شوند. نوع زبان با توجه به نوع ساختار تحصیلی مدارس متفاوت است.

افراد زیر 18 سال می‌توانند در مدارس ابتدایی و متوسطه در مدارس سوئیس تحصیل کنند. مدارس این کشور محلی، بین المللی، دو زبانه و خصوصی هستند.

در مدارس بین المللی در سوئیس، هزینه‌های تحصیل باید سالانه پرداخت شود. تحصیل در مدارس دولتی برای شهروندان سوئیسی رایگان است. برای تحصیل در یکی از مدارس اروپایی مانند سوئیس باید در مرکز تحصیلی مورد نظر پذیرفته شوید و سپس برای ویزای دانش آموزی اقدام کنید.

تحصیل در مدارس آلمان

تحصیل در مدارس آلمان
تحصیل در مدارس آلمان

آلمان یکی از مقاصدی است که دانش آموزان بین المللی را جذب می‌کند. در این کشور مدارس برنامه‌های درسی استاندارد را بر اساس سیستم تحصیلی جهانی ارائه می‌دهند. تحصیل در یک مدرسه آلمانی دانش آموز را قادر می‌سازد تا در مراحل بعدی زندگی پیشرفت کند. به همین دلیل است که بیشتر مردم دوست دارند فرزندانشان در بهترین مدارس آلمان تحصیل کنند.

در سیستم تحصیلی آلمان دانش آموزان باید از سن 6 سالگی تحصیل را شروع کنند. مدارس این کشور اروپایی خصوصی و دولتی هستند.

شهروندان آلمانی و مقیم مجبور به پرداخت شهریه مدارس دولتی نیستند. اکثر مهاجران به مدارس بین المللی در کشورهای خود می‌روند و شهریه را به طور معمول پرداخت می‌کنند. تحصیل در یکی از مدارس اروپایی بهترین راه برای ورود به دانشگاه در این کشور پیشرفته است.

دانش آموزان می‌توانند زبان انگلیسی را در مدارس بین المللی این کشور بخوانند. البته زبان دوم تحصیلی نیز از آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و اسپانیایی انتخاب می‌شود. دانش آموزانی که در مقطع ابتدایی به نتایج عالی دست یافته اند می‌توانند برای پذیرش در مقطع متوسطه اقدام کنند. Realschule همچنین برای دانش آموزان با سطح متوسط در دسترس است. اگر مدرک خود را در کشور دیگری گرفته اید، نمی‌توانید در دانشگاهی در آلمان ثبت نام کنید.

به همین دلیل اکثر والدین فرزندان خود را برای تحصیل در دانشگاه‌های آلمان به دبیرستان‌های این کشور می‌فرستند.

برای آشنایی بیشتر در مورد مهاجرت به آلمان مقاله بهترین شرکت مهاجرت به آلمان را بخوانید.

تحصیل در مدارس سوئد

سوئد یکی از مقاصدی است که مهاجران ایرانی را به خود جذب می‌کند. به همین دلیل بسیاری از والدین تصمیم می‌گیرند فرزندان خود را در مدارس این کشور ثبت نام کنند. تحصیل در یکی از مدارس اروپایی شرایط بسیار ویژه ای را برای دانش آموزان فراهم می‌کند. دسترسی به امکانات تحصیل عالی و پیشرفته، دانش آموزان را در مراحل بعدی زندگی یاری می‌کند.

تحصیل در مدارس سوئد با توجه به سیستم تحصیلی عالی و فرصت‌های موجود، گزینه مناسبی برای دانش آموزان ایرانی است. قوانین مدارس، برنامه‌های درسی، متون تحصیلی، سیستم‌های درجه بندی و روش‌های تدریس در این کشور ممکن است با سایر مناطق اروپایی متفاوت باشد. به همین دلیل است که باید اطلاعات جامعی در مورد تحصیل در سوئد کسب کنید.

در سوئد، تحصیل برای دانش آموزان بین 6 تا 16 سال اجباری است. مدارس این کشور به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم می‌شوند. مدارس بین المللی برای ارائه خدمات تحصیلی شهریه دریافت می‌کنند. هزینه تحصیل در مدارس اروپایی بر اساس هر کشور متفاوت است. شما می‌توانید در مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه در سراسر این کشور تحصیل کنید.

تحصیل پیش دبستانی برای کودکان اجباری نیست. مدارس شبانه روزی بین المللی انتخاب خوبی برای دانش آموزان مهاجر است. زیرا در این مدارس ملیت‌های مختلفی وجود دارد.

تحصیل در مدارس هلند

تحصیل در مدارس اروپایی یکی از راه‌های دریافت ویزای دانش آموزی است. هلند یکی از کشورهایی است که به عنوان مقصد مهاجرت تحصیلی انتخاب شده است. دانش آموزان بین المللی می‌توانند در مدارس بین المللی این کشور ثبت نام کنند.

در این مدارس دانش آموزان تا سن 18 سالگی به زبان انگلیسی تحصیل می‌کنند و نیازی به یادگیری زبان هلندی ندارند. در صورت موفقیت دانش آموزان در این مدارس گواهینامه‌های بین المللی مانند iGCSE و IB اعطا می‌شود. برخی از مدارس بین المللی در هلند عبارتند از:

 • مدرسه بین المللی المیر
 • موسسه آموزشی خصوصی آمستردام
 • مدرسه آرنهم
 • موسسه آموزشی اوترخت

دانش آموزان در سیستم تحصیلی هلند باید ابتدایی را از سن پنج سالگی شروع کنند. دیپلم برای دانش‌آموزان زیر 18 سال نیز در دسترس است. مانند سیستم تحصیلی در اکثر کشورهای جهان، دانش‌آموزان در هلند می‌توانند یک رشته حرفه‌ای و متوسط (VMBO) را انتخاب کنند یا با عضویت در VWO سعی کنند وارد یک دانشگاه معتبر شوند.

تحصیل در مدارس نروژ

تحصیل در مدارس اروپایی می‌تواند شرایط ورود به دانشگاه و شهروندی را برآورده کند. نروژ از دیگر کشورهایی بوده است که به عنوان مقصد تحصیل مهاجران انتخاب می‌شود. این کشور از بهترین سیستم تحصیلی دنیا برای تحصیل دانش آموزان خود استفاده می‌کند.

برای تحصیل در مدارس نروژی دانش آموزان، دبستان را از 6 سالگی شروع می‌کنند و در 13 سالگی دوره ابتدایی را به پایان می‌رسانند. البته حضور در مهدکودک در این کشور اختیاری است. جالب اینجاست که از 16 تا 18 سالگی تحصیلات متوسطه نیز اختیاری می‌باشد!

برای تحصیل دانش آموزان خارجی در مدارس خارجی، انتخاب یک مرکز تحصیلی با خوابگاه مناسب است. این مدارس به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کنند و به صورت خصوصی اداره می‌شوند. بنابراین برای تحصیل در مدارس خصوصی در نروژ باید شهریه پرداخت کنید.

تحصیل در مدارس ایتالیا

تحصیل در مدارس ایتالیا
تحصیل در مدارس ایتالیا

مدارس بسیاری در کشورهای اروپایی وجود دارد که دانش آموزان خارجی می‌توانند در آنها تحصیل کنند. مانند سایر کشورهای اروپایی، ایتالیا دارای مدارس دولتی و خصوصی است. مدارس خصوصی بین المللی بهترین انتخاب برای دانش آموزان ایرانی هستند. در سیستم تحصیلی این کشور، تحصیل از سنین 6 تا 11 سالگی اجباری است. سن ورود به مقطع متوسطه 11 تا 14 سال است.

در این مرحله دانش آموزان باید حداقل 30 ساعت در هفته در کلاس حضور داشته باشند. در سال دوم دانش آموزان برای ورود به دانشگاه آماده می‌شوند. آنها عمدتاً دروسی مانند زبان ایتالیایی، ادبیات، ریاضیات و جغرافیا را آموزش می‌بینند. این دوره‌ها با دوره‌های تخصصی در سال سوم پیگیری می‌شود. احتمالاً در هر دبیرستان زمینه‌های تحصیلی وجود دارد. بنابراین برای انتخاب مدرسه ای که دوست دارید باید به رشته‌هایی که ارائه می‌شود توجه کنید. در زیر به دو نوع مدارس ایتالیایی اشاره می‌کنیم:

 • مدرسه علمی Liceu
 • دبیرستان هنرهای زیبا Liceo

اگر می‌خواهید در مورد مهاجرت به ایتالیا بیشتر بدانید مقاله بهترین شرکت مهاجرت به ایتالیا را مطالعه کنید.

تحصیل در مدارس بلژیک

برای تحصیل در مدارس بلژیک باید از شرایط و شهریه‌های مراکز تحصیل بین المللی در این کشور اطلاع داشته باشید.

سیستم تحصیلی در بلژیک به طوری است که هر استان سیستم متفاوتی دارد. بچه‌ها باید مدارس ابتدایی را از شش سالگی شروع کنند. قابلیت تحصیل به زبان‌های فرانسوی، آلمانی، هلندی و انگلیسی در مدارس این کشور وجود دارد. بسیاری از والدین مدارس بلژیکی را برای تحصیل فرزندان خود انتخاب می‌کنند. مدارس خصوصی بین المللی در این کشور پذیرای دانش آموزانی از سراسر جهان می‌باشند.

قبل از انتخاب مدرسه باید هزینه شهریه و زندگی در شهر مورد نظر خود را بررسی کنید. هزینه‌های زندگی 700 تا 950 یورو در ماه در بلژیک در نظر گرفته می‌شود. با توجه به هزینه‌های بالای تحصیل در مدارس بین المللی در بلژیک، دانش آموزان به دنبال بورسیه تحصیلی هستند. البته این در اکثر مدارس بین المللی در دسترس نیست. در برخی از مدارس بلژیک، نمرات بالاتری اعطا می‌شود و شهریه در سطح بعدی کاهش می‌یابد.

تحصیل در مدارس فرانسه

تحصیل در مدارس فرانسوی تفاوت کیفی با سایر کشورهای پیشرفته اروپایی ندارد. این کشور سیستم تحصیلی مدرن و به روزی را دارد، که تحصیل در مدارس این کشور را جذاب می‌کند.

قسمت سرگرم کننده این است که یادگیری زبان فرانسه در مدارس فرانسوی رایگان است! در واقع، دانش‌آموزان می‌توانند از دبستان تا دبیرستان بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای به زبان فرانسه تحصیل کنند. با این حال، در مدارس شبانه روزی، شهریه تقریباً 25000 تا 30000 یورو در سال است.

تحصیل در این مدارس بین المللی چند زبانه است و می‌توان به زبان انگلیسی نیز تحصیل کرد. علاوه بر این، این مدارس امکانات زیادی مانند خوابگاه و خدمات کمک‌های اجتماعی را ارائه می‌دهند. با توجه به سطح بالای تحصیلی در مدارس بین المللی فرانسه، بسیاری از ایرانیان نیز مایلند فرزندانشان در این مدارس حضور داشته باشند.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مهاجرت به فرانسه بدانید مقاله بهترین شرکت مهاجرت به فرانسه را مطالعه کنید.

تحصیل در مدارس اتریش

اتریش یک کشور اروپایی است که مدارس بین المللی را به دانش آموزان از سراسر جهان ارائه می‌دهد. مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل همانند سایر کشورها انجام می‌شود.

زمانی که قصد مهاجرت به کشوری برای تحصیل فرزند خود را دارید، ابتدا باید برای پذیرش اقدام کنید. برای این کار باید به سایت مدرسه مورد نظر مراجعه کنید. در این صورت برای اخذ ویزای دانش آموزی باید مدارک هویتی و تحصیلی ارائه کنید. اتریش کشوری ایده آل برای تحصیل و زندگی است.

تحصیل در مدارس اتریش برای دانش آموزان زیر 18 سال می‌تواند تاثیر بسزایی در پیشرفت تحصیلی داشته باشد. تحصیل در این کشور مشاغل آینده دانش آموزان را تضمین می‌کند.

دانش آموزان ایرانی باید در مدارس شبانه روزی بین المللی این کشور ثبت نام کنند. در این صورت خوابگاه نیز برای فرزندان موجود است. ذکر این نکته ضروری است که برای تحصیل در مدارس اتریش باید مدرکی مبنی بر توانایی مالی ارائه کنید.

اگر قصد دارید که با بهترین شرکت ویزای مدارس اروپا آشنا شوید ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

مدارک و شرایط دریافت ویزا مدارس اروپا

اگر شهروند یا ساکن اتحادیه اروپا یا سوئیس نیستید برای تحصیل در اروپا نیاز به ویزا دارید. نوع و الزامات ویزا بستگی به کشور، مدت زمان اقامت و هدف شما از اقامت دارد.

اگر می‌خواهید در یکی از کشورهای اروپایی منطقه شنگن تحصیل کنید به ویزای شنگن نیاز خواهید داشت. این ویزا به شما امکان مسافرت و اقامت در هر یک از ۲۶ کشور شنگن را برای حداکثر ۹۰ روز در هر دوره ۱۸۰ روزه می‌دهد.

اگر می‌خواهید برای مدت کمتر از ۹۰ روز در یک کشور شنگن تحصیل کنید به ویزای شنگن کوتاه‌مدت یا همان ویزای C نیاز خواهید داشت.

این ویزا معمولاً برای گردشگری، کسب و کار یا بازدید از خانواده صادر می‌شود؛ اما می‌توانید آن را برای تحصیلات کوتاه‌مدت مثل دوره‌های زبان، اردوهای تابستانی یا برنامه‌های تبادل اطلاعات هم استفاده شود.

برای درخواست این ویزا باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • دو فرم درخواست ویزا، تکمیل و امضا شده
 • دو قطعه عکس پاسپورتی که در ۳ ماه گذشته گرفته شده
 • پاسپورت معتبر با حداقل دو صفحه خالی و حداقل سه ماه اعتبار
 • مدرک سفر مثل رزرو پرواز
 • مدرک اقامت مثل رزرو هتل
 • مدرک تمکن مالی مثل گواهی بانکی
 • بیمه سلامت که حداقل ۳۰,۰۰۰ یورو از هزینه‌های پزشکی را پوشش دهد
 • مدرک ثبت نام مثل نامه پذیرش یا گواهی از مدرسه
 • هزینه ویزا که معمولاً ۸۰ یورو برای بزرگ‌ترها و ۴۰ یورو برای کودکان ۶ تا ۱۲ ساله است

اگر می‌خواهید برای بیش از ۹۰ روز در کشور حوزه شنگن تحصیل کنید به ویزای شنگن بلندمدت یا همان ویزای D نیاز خواهید داشت.

این ویزا معمولاً برای تحصیل، کار یا بازدید از خانواده صادر شده و به شما امکان اقامت در کشور صادرکننده به مدت مشخصی مانند یک سال را می‌دهد.

برای درخواست این ویزا باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • فرم درخواست ویزا، تکمیل و امضا شده
 • یک قطعه عکس پاسپورتی
 • پاسپورت معتبر با حداقل دو صفحه خالی و حداقل سه ماه اعتبار
 • مدرک سفر مانند رزرو پرواز
 • مدرک اقامت مانند قرارداد اجاره
 • مدرک تمکن مالی مانند گواهی بانکی
 • بیمه سلامت
 • مدرک ثبت نام مانند نامه پذیرش یا گواهی از مدرسه 
 • مدرک زبان مانند نتیجه آزمون آیلتس یا تافل
 • هزینه ویزا که بستگی به کشور و مدت زمان ویزا دارد

اگر قصد دارید در کشور اروپایی خارج  از منطقه شنگن مثل انگلیس، ایرلند، بلغارستان، کرواسی، قبرس، یا رومانی تحصیل کنید به ویزای ملی نیاز دارید.

این ویزا توسط مقامات کشور مربوطه صادر شده و الزامات و روند آن بستگی به کشور و نوع ویزا دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر باید به وب‌سایت رسمی سفارت یا کنسولگری کشوری که می‌خواهید در آن تحصیل کنید مراجعه کرده و موارد را بررسی کنید.

مزایای تحصیل در مدارس اروپا

تحصیل در اروپا مزایا تحصیلی و شخصی بی‌نظیری برای شما دارد. در ادامه برخی از مهمترین مزایا تحصیل در مدارس اروپا را برای شما آماده کرده‌ایم:

آموزش با کیفیت بالا

مدارس اروپایی با گستره‌‌ای از گروه‌های درسی، برنامه‌ها و مدارس مختلف، آموزش با کیفیت بالا را برای شما فراهم می‌کنند.

اگر به دنبال مدارس ملی، بین‌المللی یا دوزبانه هستید حتما یکی از آنها را در اروپا که نیازها و رشته‌های مورد علاقه شما را پوشش بدهد پیدا خواهید کرد.

همچنین یکی از بزرگ‌ترین مزایا اروپا استاندارد بالای تدریس، یادگیری و ارزیابی است که در سراسر جهان شناخته شده و بسیاری از دانشجویان به دنبال آن هستند.

تجربه‌ی محیط چند فرهنگی و چند زبانه

اروپا دانش‌آموز و معلمان زیادی از کشور، فرهنگ‌ و زمینه‌های مختلف دارد که محیطی چند فرهنگی و چند زبانه را برای علاقه‌مندان ایجاد کرده است.

با تحصیل در اروپا می‌توانید زبان‌های جدیدی مانند انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی یا ایتالیایی را یاد گرفته و مهارت ارتباطی و تجارب فرهنگی خود را بالا ببرید.

توسعه مهارت‌های شخصی و اجتماعی

تحصیل در مدارس اروپا استقلال، مسئولیت پذیری، خلاقیت و انعطاف‌پذیری مهارت‌های شخصی و اجتماعی شما را توسعه می‌دهد. با زندگی دور از خانه و کشورتان یاد می‌گیرید با وضعیت‌های سخت سازگار شده و زمان و پول خود را به درستی برنامه ریزی کنید.

آماده برای تحصیل در بهترین موسسات تحصیلی

اگر از ابتدا در مدارس اروپایی تحصیل کنید کاملا برای حضور در بهترین دانشگاه‌های دنیا هم آماده هستید. با تحصیل در اروپا می‌توانید مدارک تحصیلی ارزشمندی مثل دیپلم بین‌المللی یا بکلوریا فرانسوی را کسب کرده که درهای بهترین دانشگاه‌ها و موسسات در اروپا و در سراسر جهان را برای شما باز می‌کند.

معرفی بهترین شرکت ویزای مدارس اروپا

تحصیل در مدارس اروپا بسیار مناسب است. مهاجران با تحصیل در مدارس اروپا می‌توانند پس از چند سال در کشوری که می‌خواهند ساکن شوند.

اگر تصمیم به مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل در مدارس را دارید، این فرصت را از دست ندهید. در زیر به معرفی 10 شرکت برتر مهاجرتی از طریق تحصیل در مدارس اروپا می‌پردازیم.

2. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا سابقه طولانی و ممتازی در اخذ ویزای موقت و دائم از طریق تحصیل در مدارس اروپا دارد. این آژانس دارای تیمی از کارشناسان است و روند مهاجرت نزدیک به 2000 نامزد را پیگیری کرده است، بنابراین از نظر تعداد یکی از بهترین‌ها است.

تیم‌های اداری، فنی و حقوقی این آژانس معتبر مفتخر هستند که یکی از اولین و بهترین دفاتر مهاجرتی کشور با موفقیت‌های فراوان در زمینه مهاجرت از طریق تحصیلی می‌باشند.

اگر قصد تحصیل در مدارس آلمان را دارید این موسسه مهاجرتی را فراموش نکنید. خدمات ارائه شده توسط موسسه مهاجرتی صبا ویزا شامل خدمات مختلف مربوط به اقامت دائم از طریق تحصیل در مدارس اروپا، ثبت کسب و کار، ویزای تجاری و ویزای سرمایه گذاری می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این موسسه تماس حاصل فرمایید.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

3. موسسه مهاجرت مای آرمان

موسسه مهاجرتی مای آرمان

موسسه مهاجرت مای آرمان یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی با سال‌ها تجربه در زمینه تحصیل در مدارس اروپا می‌باشد. این موسسه مهاجرت با داشتن دفاتری در ایران و خارج از کشور پاسخگوی نیاز اکثر مشتریانی است که قصد مهاجرت به سایر کشورهای جهان را دارند. برخی از خدمات ارائه شده توسط این آژانس عبارتند از:

اخذ ویزای تحصیل انگلستان

پذیرش مدارس انگلستان

انجام مراحل سفارت از جمله راهنمایی در مورد جلسه مصاحبه

در هر زمانی از شبانه روز می‌توانید از این موسسه مهاجرت مشاوره تخصصی دریافت کنید. شما می‌توانید تمامی سوالات و نگرانی‌های خود در رابطه با تحصیل در مدارس اروپا را با کارشناسان این موسسه مهاجرت در میان بگذارید.

نشانی: خیابان کلاهدوز (دولت)، تقاطع بلوار کاوه، پلاک ۱، برج پاناروما، طبقه ۷، واحد ۷۱۸

شماره تماس: 02191004190

4. موسسه مهاجرت عالیان ویزا

موسسه مهاجرتی عالیان

یکی دیگر از آژانس‌های مهاجرتی که یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی در ایران می‌باشد، موسسه مهاجرت عالیان ویزا است. این آژانس یکی از بهترین و معتبرترین آژانس‌های مهاجرتی تحصیل در مدارس اروپا در ایران می‌باشد. خدمات این آژانس کاملاً به روز و بر اساس آخرین متد مهاجرتی است.

ارائه خدمات در زمینه ویزای تحصیلی تنها بخشی از فعالیت‌های این سازمان می‌باشد. این موسسه مهاجرت برای تحصیل در مدارس فرانسه به شما پیشنهاد می‌شود.

پشتیبانی 24 ساعته و وب سایت مهاجرتی این موسسه می‌تواند منبع خوبی برای کسب اطلاعات مهاجرتی شما باشد. این موسسه مهاجرتی دارای تیمی حرفه ای از وکلای سرشناس و با تجربه است که می‌توانند شما را در تمامی مراحل مهاجرت راهنمایی کنند.

آدرس مؤسس: تهران- قائم مقام فراهانی- خیابان 26- پلاک 6

تلفن: 2191304747

5. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

این موسسه یکی از برجسته‌ترین و پیشگام ترین موسسات در ایران در زمینه مهاجرت و مشاوره حقوقی می‌باشد. ارتباط مستقیم و آنلاین با متخصصان مهاجرت، تحصیل در مدارس اروپا و خدمات حرفه ای مختلف در زمینه درخواست پذیرش از مدارس آلمان و اتریش از مزیت‌های این آژانس می‌باشد.

برای بهره مندی از خدمات این آژانس می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید و یا در صورت نیاز سوالات خود را طی مشاوره رایگان در سایت آژانس مطرح نمایید.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن: 02143000021

6. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

یکی دیگر از آژانس‌های مهاجرتی برتر، موسسه مهاجرت اصطهباناتی است. این آژانس به حوزه مهاجرت ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی اختصاص دارد و در رتبه بندی آژانس‌های مهاجرت به عنوان یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی کشور شناخته شده است.

فعالیت‌های این موسسه مهاجرت مربوط به ویزای دانشجویی و دانش آموزی می‌باشد. این آژانس دارای یک تیم حرفه ای چند زبانه متشکل از مشاوران و کارشناسان امور مهاجرتی می‌باشد که تجربیات ارزنده ای در زمینه مهاجرت تحصیلی دارند.

وکلای این آژانس همچنین می‌توانند سایر راه‌های مهاجرت مانند کارآفرینی و کارآموزی را به شما ارائه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

تلفن: 02191002412

7. موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت یکی از بهترین موسسات مهاجرتی کشور برای تحصیل در مدارس اروپا در سال‌های اخیر بوده است.

این موسسه مهاجرت یکی از کارآمدترین و حرفه ای ترین دفاتر مهاجرت در کشور است. موسسه سفیران سروش سعادت برای تحصیل در مدارس سوئد در میان دیگر آژانس‌های مهاجرتی به شما پیشنهاد می‌شود.

این موسسه دارای مجوز رسمی می‌باشد. شما می‌توانید مطمئن باشید که خدمات ارائه شده توسط این موسسه کاملاً مطابق با استانداردها و قوانین تعیین شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید و از آنها بخواهید آخرین اخبار و قوانین تحصیل در مدارس اروپا را در اختیار شما قرار دهند.

آدرس موسسه: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

تلفن: 02191003232

8. موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا

موسسه مهاجرتی سروش فردا به عنوان یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی ایران برای اعزام دانش آموزان و تحصیل در مدارس اروپا به ویژه نروژ شناخته می‌شود.

این موسسه مهاجرت با بهره مندی از خدمات تیمی متخصص در این زمینه سعی می‌کند تمامی مراحل اخذ ویزا را به بهترین نحو انجام دهد. خوشبختانه مجوز فعالیت در این حوزه که از سوی وزارت علوم صادر شده رنگ دیگری به این موسسه داده است.

موسسه مهاجرت سروش فردا با اخذ ویزای تحصیل در مدارس اروپا می‌تواند رویاهای مهاجرتی فرزندان شما را محقق کند. برای این منظور می‌توانید به سایت این موسسه مراجعه کنید.

آدرس موسسه: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی (بالاتر از همت)، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، طبقه چهارم، واحد ۸

تلفن: 02157680

9. موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرت آوات در حال حاضر یکی از فعال‌ترین موسسات حقوقی مهاجرتی در کشور می‌باشد و در زمینه مهاجرت از طریق تحصیل در مدارس اروپا به فعالیت می‌پردازد.

این آژانس مهاجرتی با کمک وکلای مجرب اعتماد مشتریان را جلب کرده است. موسسه مهاجرت آوات هم اکنون وکلای مهاجرتی بسیاری در اخصی نقاط اروپا دارد که می‌توانند به خوبی شما را در زمینه مهاجرت راهنمایی کنند. اگر قصد مهاجرت به کشور هلند را دارید و به دنبال تحصیل فرزندان خود در هلند هستید به این موسسه مهاجرت مراجعه کنید.

آدرس موسسه: تهران، پونک جنوبی، بلوار میرزابابایی

تلفن: 02188730902

10. موسسه مهاجرت حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

در سال‌های اخیر بسیاری از موسسات با آخرین تخصص در زمینه مهاجرت در بین موسسات مهاجرتی برتر قرار گرفته اند که موسسه مهاجرت حامی مهاجر یکی از آنهاست. این موسسه برای اخذ ویزا و مجوز اقامت در کشورهای اروپایی به ویژه بلژیک پیشنهاد می‌شود. این موسسه برای دانش آموران بسیاری از مدارس بلژیکی پذیرش دریافت کرده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت از طریق تحصیل در مدارس بلژیک با کارشناسان این موسسه تماس حاصل فرمایید.

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

تلفن: 02191319191

11. موسسه مهاجرت پرگار

موسسه مهاجرتی پرگار

موسسه مهاجرتی پرگار یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی کشور به شمار می‌رود و خدمات متنوعی از نظر اخذ ویزای تحصیلی برای کشورهای آلمان و سوئد را ارائه می‌کند.

این آژانس مهاجرتی بدون شک یکی از بهترین شرکت‌های مهاجرتی برای متقاضیان اقامت در کشورهای اروپایی می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

آدرس موسسه: تهران؛ میدان ونک؛ خیابان گاندی جنوبی؛ خیابان شانزدهم؛ پلاک ۹؛ طبقه ششم؛ واحد ۱۲

تلفن: 02188662180

در پایان

کشورهای اروپایی مقاصد اصلی مهاجرت تحصیلی دانش آموزان خارجی هستند. سالانه تعداد بسیاری از دانش آموزان در مدارس بین المللی این کشور ثبت نام می‌کنند. ما در این مقاله اطلاعات جامع و کاملی در مورد تحصیل در مدارس اروپایی در اختیار شما قرار دادیم.

سوالات متداول

آیا امکان تحصیل دانش آموزان ایرانی در مدارس اروپایی وجود دارد؟

بله – با اخذ ویزای تحصیل در مدارس اروپایی می‌توانید در کشورهای مختلف این قاره تحصیل کنید.

آیا برای تحصیل در مدارس اروپایی به مدرک زبان نیاز دارم؟

خیر – داشتن مدرک زبان یکی از شرایط اولیه و ضروری برای پذیرش در مدارس اروپایی نیست.

بهترین کشور برای تحصیل رایگان در اروپا کدام است؟

بهترین کشورها برای تحصیل رایگان در اروپا اتریش، آلمان، نروژ و فرانسه هستند و پس از آنها ترکیه، ارمنستان، آذربایجان و بسیاری از کشورهای دیگر هستند  که در این مقاله به تفصیل در مورد آنها صحبت کرده ایم.

آیا در اروپا محدودیت سنی برای تحصیل رایگان وجود دارد؟

برخی از کشورها مانند فرانسه و آلمان محدودیت سنی دارند و برخی کشورها مانند اتریش و نروژ محدودیت سنی ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن

راه های ارتباطی