اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

سوئد

بهترین شرکت مهاجرت به سوئد【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

سوئد یکی از کشورهای برتر جهان به شمار می‌رود و شهروندان آن از مزایای اجتماعی گسترده‌ای برخوردار هستند. برای همین، اگر نگاهی به فهرست کشورهای پیشرفته برای مهاجرت داشته باشید، سوئد حتما در اولویت‌های شما خواهد بود. از خدمات رایگان اجتماعی گرفته تا سطح بالای زندگی، سوئد همه چیزی را دارد که یک مهاجر می‌تواند از یک کشور جدید انتظار داشته باشد. پس بگذارید با هم مقاله جامع ما درباره 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد را که با دقت برای شما تهیه شده است، مرور کنیم.

سوئد با واحد پول کرون، یکی از کشورهای اسکاندیناوی است که به همراه نروژ، فنلاند و دانمارک چهار کشور منطقه اسکاندیناوی را تشکیل می‌دهند. آب و هوای سوئد به حدی سرد است که تنها 30 درصد از خاک این کشور قابل سکونت است.

در قسمت اول این مقاله، ما به بررسی مجموعه‌ای از روش‌های مختلف برای مهاجرت به سوئد خواهیم پرداخت و شما را با جزییات آنها آشنا خواهیم کرد. سپس در قسمت دوم، ما به 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد خواهیم پرداخت و با شما در مورد هر یک از این شرکت‌ها صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید تا تا انتهای این مقاله از جزئیات بیشتری در مورد فرآیند مهاجرت به سوئد آگاه شوید.

مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد
مهاجرت به سوئد

با توجه به شرایط استثنایی که سوئد برای مهاجران ارائه داده، این کشور به عنوان یکی از مقاصد اصلی برای افرادی که به دنبال مهاجرت به یک کشور جدید هستند شناخته می‌شود. هر سال تعداد زیادی از افراد این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می‌کنند.

از سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت گرفته تا ازدواج، اشتغال، تحصیل، خرید ملک و سایر راه‌ها، راه‌های متعددی برای مهاجرت به سوئد وجود دارد. در اینجا، ما قصد داریم به مرور هر یک از این راه‌ها پرداخته و جزئیات بیشتری را بررسی کنیم.

مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

اقامت موقت در این کشور برای افرادی که علاقمند به تحصیل در دانشگاه‌های سوئد و استفاده از سیستم آموزش عالی آن می‌باشند امکان‌پذیر است. پس از فارغ‌التحصیلی متقاضیان می‌توانند مجوز کار در سوئد دریافت و در نتیجه، اقامت دائم در این کشور را به‌دست آورند.

سوئد به عنوان یکی از کشورهای برتر اروپا یک سیستم آموزشی بسیار برجسته دارد و دانشگاه‌های برتری در رشته‌های مختلف با اعتبار جهانی دارد. اگر قصد مهاجرت به سوئد به‌منظور تحصیل دارید، گام اول انتخاب دانشگاه و اقدام به درخواست برای پذیرش است. باید اطلاع داشته باشید که دانشگاه‌های سوئد با هزینه‌های تحصیلی گوناگون و معیارهای خاص پذیرش، انتخاب ایده‌آلی برای تحصیل هستند.

به طور کلی متقاضیان می‌توانند پس از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه ایده آل با مدارک زیر برای ویزای تحصیلی سوئد اقدام کنند:

 • پاسپورت معتبر و مدارک هویتی رسمی ترجمه شده.
 • فرم درخواست ویزای تحصیلی تکمیل شده.
 • نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر.
 • اگر متاهل هستید، باید گواهی ازدواج و برای فرزندان خود گواهی تولد ارائه دهید.
 • مدرک آیلتس با مدرک دانشگاهی معتبر.
 • اثبات تمکن مالی برای پرداخت هزینه زندگی و تحصیل در سوئد.

همچنین لازم است بدانید که اقامت تحصیلی در سوئد به معنای اقامت دائم در این کشور نیست. ولی فارغ التحصیلان دانشگاه‌های سوئدی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا هستند، شش ماه فرصت دارند تا شغل مناسبی در سوئد پیدا کنند. با این روش، آنها می‌توانند بعد از تحصیل، اقامت کاری در سوئد را دریافت کنند و در نهایت، اقامت دائم این کشور را نیز دریافت کنند.

هزینه تحصیل در سوئد

باید بدانید که سوئد دو نوع دانشجو را برای تحصیل می پذیرد: دانشجویان اتحادیه اروپا و دانشجویان از دیگر کشورها. درحالیکه دانشجویان اتحادیه اروپا می‌توانند در هر مقطع تحصیلی از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به صورت رایگان تحصیل کنند، دانشجویان از سایر کشورها تنها در صورت دریافت بورسیه می‌توانند در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا به صورت رایگان تحصیل کنند.

سوئد برای دانشجویان خارجی دو نوع بورسیه خصوصی را فراهم کرده است. نوع اول، بورسیه‌ای است که توسط دولت سوئد ارائه شده و همه هزینه‌های زندگی، سفر، و شهریه دانشگاه را شامل می‌شود. با این حال، افراد ایرانی، متأسفانه امکان درخواست این نوع بورسیه را ندارند. به علاوه، دانشگاه‌های سوئد بورسیه‌های تحصیلی را برای حمایت مالی از دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند که به حد معقولی می‌تواند هزینه‌های تحصیل را پوشش دهد.

هزینه مهاجرت تحصیلی به سوئد نسبت به سایر کشورهای اروپایی مثل فنلاند و انگلستان به طور قابل توجهی کمتر است و دانشجویان قادرند هزینه‌های زندگی خود را متحمل شوند. دانشجویان در این کشور می‌توانند حدود 40 ساعت در هفته کار کنند و به طور معمول از حقوق خوبی بهره‌مند شوند.

مهاجرت به سوئد از طریق کار

یکی از بهترین راه‌ها برای مهاجرت به سوئد، درخواست ویزای کار است. برای این منظور، شما نیاز به داشتن یک شغله معتبر در سوئد دارید که بتواند کارفرمایان محلی را برای استخدام شما قانع کند. پس از موفقیت در گرفتن تایید کارفرما، می‌توانید درخواست ویزای کار سوئد را ثبت کرده و اقامت موقت در این کشور را به دست آورید.

با دریافت ویزای کار و اقامت موقت در سوئد، شما قادر به کار کردن در این کشور به مدت چهار سال خواهید بود. در صورت تمایل به اقامت دائم در سوئد، پس از چهار سال می‌توانید درخواست اقامت دائم خود را ثبت کنید. این یکی از راه‌های موثر و معتبر برای دریافت اقامت دائم در سوئد است که بسیاری از مهاجران هر سال از این مسیر مهاجرت می‌کنند.

هزینه مهاجرت کاری به سوئد

در سال‌های اخیر، سوئد به یکی از مراکز صنعتی جهان تبدیل شده و این موضوع منجر به افزایش تقاضای نیروی کار در این کشور شده است. کارفرمایان سوئدی، نیازهای استخدامی خود را اعلام کرده و از طریق پیشنهادات شغلی، نیروی کار مورد نیاز خود را به خدمت می‌گیرند.

همانطور که تحصیل در سوئد شرایطی دارد، استخدام در این کشور نیز دارای شرایط خاص خود است و به دو دسته تقسیم می‌شود: افرادی که از کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند و می‌توانند بدون نیاز به مجوز کار در این کشور فعالیت کنند و سایر کشورها از جمله ایران، که باید اجازه کار را دریافت کنند. در این حالت، کارفرما پیشنهاد شغلی را اعلام کرده و اگر متقاضی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا یافت نشود به دنبال نیروی کار از دیگر کشورها می‌گردند.

در خصوص هزینه‌های مهاجرت به سوئد برای کار باید ذکر کرد که متقاضیان باید دارای مدارک مالی حدود 13000 کرون در ماه باشند. هزینه دریافت ویزا برای افراد 2000 کرون، برای همسران 1000 کرون و برای فرزندان 500 کرون است.

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

افرادی که تمایل به سرمایه‌گذاری در سوئد دارند، می‌توانند به مدت یک سال در این کشور اقامت کسب کرده و این اقامت را بدون محدودیت تمدید کنند، به شرطی که بیش از 100000 یورو در سوئد سرمایه‌گذاری نمایند.

برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری، متقاضی باید اساسنامه شرکت خود را که شامل خدمات یا محصولات ارائه شده، هزینه و برآوردها می‌باشد ارائه کرده و سپس با موجودیت مالی مورد نیاز حساب بانکی در سوئد را ایجاد کند. در این راستا، در حداکثر دو سال اول، متقاضیان باید حداقل نیم یا 51 درصد از سهام شرکت را به ارمغان بیاورند.

گزینه مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه‌گذاری نیز به عنوان یک مسیر موثر در نظر گرفته می‌شود. در این مسیر، لازم است یک طرح کسب و کار مناسب و آمادگی اجرا آن را داشته باشید. اگر تصمیم دارید به مدت طولانی در کشور کار کنید، می‌توانید پس از چهار سال فعالیت تجاری، درخواست مجوز اقامت دائم را ارائه نمایید.

باید به یاد داشت که چالش اصلی این راه، میزان سرمایه مورد نیاز نیست؛ بلکه مسأله اصلی در اجرای موفقیت‌آمیز طرح تجاری و پیاده‌سازی آن است. به همین دلیل، برای غلبه بر این چالش، می‌توانید به جای تأسیس یک شرکت، سرمایه خود را در خرید ملک در سوئد سرمایه‌گذاری کنید و اینگونه با خرید یک ملک، مجوز اقامت را به دست آورید.

هزینه مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

سوئد، به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در اروپا، با پایداری سیاسی و اقتصادی خود جذابیت خاصی برای سرمایه‌گذاران دارد. اگر تمایل به مهاجرت به این کشور باورنکردنی دارید، راه‌ها و هزینه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها فکر کنید. توجه داشته باشید که تک تک این روش‌ها با توجه به جزئیاتی که دارند، نیازمند بررسی و تحقیق جدی است. از جمله این هزینه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه‌های صدور ویزا: هزینه سرمایه گذاری این کشور و اخذ ویزا 2000 کرون است.
 • وجوه مورد نیاز: متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور باید معادل 100000 یورو پول نقد داشته باشند.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت به سوئد از طریق ثبت شرکت

به عنوان یک روش پرطرفدار برای سرمایه‌گذاری در سوئد، ثبت یک شرکت را می‌توان در نظر گرفت. اگر تصمیم به ثبت شرکت در این کشور دارید، باید به قوانین خاصی توجه کنید. در این مرحله، شما باید دولت را قانع کنید که این شرکت برای اقتصاد سوئد منفعت دارد. برای موفقیت در این زمینه، برخی عوامل مهم و بنیادی را باید در نظر بگیرید:

 • اول از همه، شرکتی که می‌خواهید ثبت کنید باید مربوط به بخشی باشد که حداقل دو سال در آن بوده اید.
 • نکته مهم بعدی یافتن یک طرح تجاری قوی است.
 • همچنین باید هزینه مورد نیاز را در نظر بگیرید. هزینه ثبت شرکت در این کشور 150000 کرون و سرمایه اولیه 600000 کرون است.

توجه داشته باشید که این کار به تنهایی به شما اجازه اقامت دائم در سوئد را نمی‌دهد. در ابتدا، شما و خانواده‌تان برای دو سال مجوز اقامت موقت دریافت خواهید کرد. پس از آن، وضعیت شغلی شما توسط ادارات مربوطه بررسی می‌شود و در صورت موفقیت و سوددهی شرکت، می‌توانید برای کارت آبی و اقامت دائم در سوئد اقدام کنید. سرمایه‌گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • مشاغل کوچک فردی: به صورت پاره وقت کار می‌کنند و نیازی به کارمند ندارند. گردش مالی آنها نباید از 50000 کرون در سال تجاوز کند.
 • مالکیت انحصاری: مسئولیت کامل شرکت را بر عهده دارند و باید مالیات بپردازند.
 • شرکت تضامنی: این نوع ثبت شرکت به دو موسس نیاز دارد.
 • شرکت سهامی خاص: فقط یک سهامدار مورد نیاز است و سرمایه اولیه باید 400000 کرون باشد.
 • شرکت سهامی عام: این نوع شرکت دارای حداقل سرمایه ثبت شده 400000 بوده و می‌تواند بیش از یک سهامدار داشته باشد.

مهاجرت به سوئد از طریق خرید ملک

در مبحث مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، یکی از روش‌هایی که برای به دست آوردن تابعیت سوئد انجام می‌شود، خرید ملک است. برای این منظور، فرد باید قبل از ورود به سوئد، خانه مورد نظر خود را انتخاب کرده و بین 2 تا 10 درصد از مبلغ آن را به عنوان پیش‌پرداخت پرداخت کند.

پس از ورود به کشور، خریدار باید مراحل حقوقی مختلفی را طی کرده و مدارک و هزینه‌های متفاوتی را پرداخت نماید. در نهایت، با خرید خانه در سوئد و داشتن ملک در این کشور، اجازه اقامت دریافت می‌کند.

برای موفقیت در این مسیر، توصیه می‌شود با توجه به تغییرات قیمت در بازار املاک سوئد، به طور مداوم برنامه‌ریزی کنید. گاهی اوقات، افراد ممکن است در ابتدا بتوانند خرید ملک در سوئد را انجام دهند، اما با تغییرات قیمتی، این فرصت را از دست می‌دهند و پرونده آن‌ها بسته می‌شود.

مورد مهم بعدی این است که خرید یک آپارتمان ارزان به تنهایی اجازه اقامت در سوئد را نمی‌دهد. خرید املاک و مستغلات جزء روش‌های مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است و افراد باید طرح تجاری مناسبی ارائه دهند که با سرمایه‌گذاری‌شان در ملک همخوانی داشته باشد. اگر این برنامه برای سوئد سود آور باشد، افراد می‌توانند از حق اقامت در این کشور بهره‌مند شوند.

در حال حاضر امکان مهاجرت به سوئد از طریق خرید ملک وجود ندارد. با این حال، این وضعیت به‌عنوان یکی از راه‌های اخذ اقامت در چارچوب مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری مطرح شده است.

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند سوئدی نیز یکی از راه‌های رایج برای مهاجرت به سوئد محسوب می‌شود. این روش البته نیازمند دقت و صبر زیادی است، زیرا به دلیل افزایش تعداد کلاهبرداری‌ها، هر سال قوانین بیشتری برای اجرای آن به کار گرفته می‌شوند. با این وجود، اگر با یک شهروند سوئدی ازدواج کنید، امکان دریافت مجوز اقامت کوتاه‌مدت نیز وجود دارد.

مراحل انجام این روند به شرح زیر است:

ابتدا باید به سفارت سوئد در کشور محل اقامت خود مراجعه یا در صورت اقامت در سوئد، به اداره مهاجرت مراجعه کرده و درخواست مهاجرت از طریق ازدواج را ارائه نمایید. برای این کار باید عکس، گذرنامه و مدارک هویتی خود را به همراه 1500 کرون هزینه ارائه کنید.

پس از گذشت دو تا پنج ماه، متقاضیان برای مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد. در این جلسه باید سه نکته را نشان دهد:

 • اثبات هویت شخصی
 • شواهد قدرت مالی کافی
 • شواهدی دال بر قصد واقعی برای ازدواج دائم

برای اثبات هویت خود، تنها کافی است که کارت شناسایی خود را همراه داشته باشید. از لحاظ تمکن مالی، لازم است صورت‌حساب بانکی و دیگر صورت‌حساب‌ها را به همراه داشته باشید. همچنین، احتمالاً نیاز به اسناد مالکیت و اطلاعات مرتبط با دارایی‌های مختلف نیز وجود دارد.

پس از گذشت پنج ماه از شروع فرآیند، شما باید قصد ازدواج با یک شهروند سوئدی را اثبات کنید. حتی باید به یاد داشته باشید که در صورتی که بعد از اخذ اقامت سوئد از طریق ازدواج، از همسر جدا شوید، حتی پس از گذشت 10 سال نیز اقامت شما لغو خواهد شد. اداره مهاجرت سوئد همچنین نسبت به ازدواج‌های جعلی برای اخذ اقامت بسیار حساس است.

مهاجرت به سوئد از طریق تولد فرزند

طبق ضوابط مهاجرت در سوئد، تولد فرزند در این کشور یا والدینی که تابعیت سوئدی دارند، در اکثر موارد منجر به اخذ تابعیت سوئد می‌گردد. به عبارت دیگر، اگر کودکی در سوئد به دنیا آید، بدون توجه به اینکه والدینشان تابعیت سوئدی داشته باشند یا نداشته باشند، او حق انتساب تابعیت این کشور را خواهد داشت.

در صورتی که مادر یا پدر کودک شهروند سوئدی باشد و والدین دیگری تابعیت یک کشور خارجی را داشته باشند، کودک به‌طور خودکار شهروندی سوئد را به ارث می‌برد. این قاعده نیز در صورتی صدق می‌کند که پدر یا مادر کودک شهروند سوئدی باشد و والدین دیگر تابعیت یک کشور خارجی را داشته باشند. در آخرین مورد، اگر کودک کمتر از 12 سال باشد و تحت پرورش والدین دارای تابعیت سوئدی قرار گیرد، می‌تواند تابعیت سوئد را به‌صورت فرزندخوانده دریافت کند.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد

در این بخش 10 شرکت برتر مهاجرتی سوئد را معرفی می‌کنیم. دفاتر مهاجرت زیادی در سراسر کشور وجود دارد که می‌توانید بهترین راه را برای مهاجرت به سوئد از طریق آنها انتخاب کنید. برای آشنایی با این موسسات برتر مهاجرت به سوئد ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

2. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر به شما کمک می‌کند تا به راحتی به بهترین دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی در شمال اروپا دسترسی داشته باشید. این شرکت مهاجرتی برای سهولت در مهاجرت شما از طریق تحصیل می‌تواند به شما بهترین خدمات را ارائه کند.

این شرکت مهاجرتی در زمینه مهاجرت به سوئد، فنلاند و نروژ بسیار تخصصی کار می‌کند و یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی است که قصد مهاجرت به کشورهای حوزه اسکاندیناوی را دارند.

توصیه می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با ویزای تحصیلی سوئد با متخصصان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن موسسه: 02143000021

3. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا یکی از اولین موسساتی بوده است که به مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل پرداخته است. این شرکت متقاضیان بسیاری را از طریق ویزای تحصیلی به این کشور زیبایی اروپایی فرستاده است.

این آژانس مهاجرتی بهترین فرصت مهاجرتی را برای شما و خانواده تان فراهم خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی برای شما و خانوادتان در سوئد، به شما توصیه می‌کنیم با متخصصان این شرکت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

4. موسسه مهاجرتی مهر آفرین

"</p

موسسه مهاجرتی مهر آفرین با سال‌ها تجربه یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی است که می‌تواند به شما در یک مهاجرت موفق به سوئد و اروپا راهنما باشد.

این موسسه مهاج به بررسی اولیه نیازهای مهاجران می‌پردازد و تلاش می‌کند تا در کمترین زمان ممکن خدمات با کیفیتی را برای مهاجرانی که می‌خواهند به این کشور مهاجرت کنند ارائه دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی مهر آفرین:

 • تجربه چندین ساله مهاجرت به سوئد از طریق کار.
 • انجام تمام پروسه‌های مهاجرت قانونی به سوئد از طریق پیشنهاد کاری کارفرما.
 • انجام تمام مراحل سفارت.

آدرس موسسه: شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا۲، طبقه سوم واحد ۳۰۴

تلفن: ۹۰۰۰۳۰۳۱

5. موسسه مهاجرتی عالیان

موسسه مهاجرتی عالیان

موسسه مهاجرتی آلیان یکی از موسسات مهاجرتی برای اخذ اقامت سوئد از طریق کار است. اگر قصد مهاجرت به سوئد از طریق کاری را دارید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

این شرکت مهاجرتی در سال‌های اخیر به موفقیت‌های زیادی در زمینه مهاجرت از طریق کار در اروپا به ویژه سوئد دست یافته و به یکی از بزرگ‌ترین دفاتر مهاجرتی در این زمینه نیز تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت به سوئد را دارید، برای دریافت آخرین اطلاعات جامع در زمینه اخذ ویزای کاری سوئد از طریق پیشنهاد کاری کارفرما با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

آدرس موسسه: تهران- خیابان قائم مقام فراهانی- خیابان 26- پلاک 6

تلفن: 02191304747

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 10 شرکت برتر مهاجرتی سوئد و دریافت ویزای سوئد با کارشناسان ما در آژانس مهاجرتی برتر ویزا تماس بگیرید.

6. موسسه مهاجرت ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

برای کسانی که قصد مهاجرت به سوئد را دارند موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرتی کشور برای مهاجرت به این کشور اروپایی می‌باشد.

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای اخذ مجوز اقامت موقت و دائم سوئد را از طریق انواع ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری به خوبی می‌داند.

یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ پشتیبانی از مهاجران در تمامی مراحل اخذ ویزا و اقامت در سوئد می‌باشد. این آژانس همچنین دارای وکلای مجرب در چندین شهر سوئد مانند استکهلم، گوتنبرگ و مالمو است.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

7. موسسه مهاجرتی پرگار پارس

موسسه مهاجرتی پرگار

موسسه مهاجرتی پرگار پارس یکی از بهترین موسسات مهاجرتی کشور با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به سوئد می‌باشد. با کارشناسان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید و در مورد ویزای سرمایه گذاری سوئد سوالات خود را مطرح نمایید.

این موسسه مهاجرتی تمامی الزامات و جدیدترین قوانین سرمایه گذاری در سوئد را به خوبی اطلاع دارد و بهترین راه حل را به شما برای یک مهاجرت آسان ارائه خواهد داد. اگر می‌خواهید در شهرهای سوئد مانند گوتنبرگ، آپسالا یا استکهلم سرمایه گذاری کنید، این موسسه مهاجرتی بهترین موسسه برای مهاجرت شما می‌باشد.

علاوه بر این، این سازمان به خوبی با برخی شرایط پیچیده قانونی مرتبط با اقامت در سوئد آگاه است و می‌تواند در این مورد مشاوره درستی به شما ارائه دهد.

آدرس موسسه: تهران؛ میدان ونک؛ خیابان گاندی جنوبی؛ خیابان شانزدهم؛ پلاک ۹؛ طبقه ششم؛ واحد ۱۲

تلفن: 02188662248

8. موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت دارای یک تیم بسیار قوی از متخصصین مجرب است که بهترین خدمات را برای مهاجرت از طریق ازدواج به متقاضیان ویزای سوئد ارائه می‌دهند.

مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت با بهترین تیم وکلا و مشاوران متخصص در امر ازدواج در سوئد می‌تواند آسان‌ترین راه برای مهاجرت به این کشور زیبا باشد.

این آژانس مهاجرتی می‌تواند شما را در جهت اخذ اقامت دائم سوئد پس از ازدواج راهنمایی کند و در مورد دریافت تابعیت سوئدی مشاوره ارزنده ای را به شما ارائه کند.

اگر می‌خواهید در مورد نحوه مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج بیشتر بدانید با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت:

 • تجربه چندین ساله در امر مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج.
 • قیمت‌های بسیار مناسب نسبت به سایر آژانس‌های مهاجرتی.
 • تسلط کامل به قوانین اقامت و شهروندی سوئد.

آدرس موسسه: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

تلفن: 02191003232

9. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا بیش از 10 سال است که در زمینه مهاجرت فعالیت می کند. این موسسه از ده ها مشاور ارشد در ایران و خارج از کشور بهره می برد.

موسسه مهاجرتی پارت ویزا به طرق مختلف کار می کند و یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای مهاجرت است و علاوه بر مشاوره در مورد مسائل حقوق بین الملل در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت می باشد.

می توانید با استفاده از اطلاعات تماس ذکر شده در اینجا با کارشناسان ویزای آلیا ما تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

10. موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های مهاجرت برای مهاجرت به سوئد است. این آژانس با کمک متخصصان مجرب خود می‌تواند به شما در دستیابی به اهداف مهاجرتی، بهترین راهنما باشد.

اگر قصد اقامت در شهرهای گوتنبرگ، مالمو، لوند یا اوربرو را دارید، با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید. وکلای این شرکت مهاجرتی در سراسر سوئد در خدمت شما خواهند بود.

علاوه بر این، آژانس مهاجرت آوات تمامی راه‌های ممکن برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و ازدواج در سوئد را می‌دانند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به تمامی ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی آوات

 • مهاجرت با سهولت و درکمترین زمان ممکن به سوئد.
 • انجام کامل تمامی مراحل اخذ ویزا و مهاجرت.
 • در صورت عدم تایید ویزا، هزینه به مشتری مسترد خواهد شد.

آدرس موسسه: تهران، پونک جنوبی، بلوار میرزابابایی

تلفن: 02188730902

11. موسسه مهاجرت سفیران ایرانیان

موسسه مهاجرت سفیران ایرانیان

اگر قصد مهاجرت به سوئد از طریق خرید ملک را دارید موسسه مهاجرت سفیران ایرانیان بهترین موسسه مهاجرتی برای دریافت این نوع اقامت است. آنها به خوبی از راه‌های مختلف برای دریافت ویزای سوئد از طریق خرید ملک آگاه هستند و پرونده‌های موفق بی شماری را نیز در این رابطه دارند. این شرکت مهاجرتی با مشاوره و پشتیبانی مداوم می‌تواند به شما در دریافت ویزای سوئد کمک رسان خوبی برای شما باشد.

اگر قصد مهاجرت به سوئد از طریق خرید ملک را دارید با کارشناسان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید و از آخرین اخبار مهاجرتی به سوئد آگاه شوید.

موسسه مهاجرت سفیران ایرانیان دارای وکلای نخبه دانشگاهی در چندین شهر سوئد از جمله گوتنبرگ، استکهلم، اوربرو و لوند می‌باشد.

آدرس موسسه: تهران– صادقیه– خیابان اباذر– پلاک ۷۰

تلفن: ۰۲۱۴۷۶۲۰۱۰۱

در پایان

سوال بسیاری از مهاجران امروزه این است: کدام کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال و درک شرایط، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز، سوئد یکی از بهترین کشورهای جهان در زمینه مهاجرت می‌باشد. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.سوالات متداول

بهترین راه برای مهاجرت به سوئد چیست؟

به طور کلی مهاجرت با ویزای کاری سوئد، تحصیل در دانشگاه‌های سوئد و سرمایه گذاری در این کشور یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به سوئد می‌باشد.

بررسی درخواست ویزای سوئد چقدر طول می‌کشد؟

طبق اعلام سفارت سوئد، زمان رسیدگی به درخواست ویزا معمولاً بین 15 تا 30 روز کاری است.

شرایط اقامت دائم سوئد چیست؟

برای اخذ اقامت دائم سوئد، حداقل 5 سال اقامت دائم در این کشور مورد نیاز است. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی