اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

سوئد

بهترین شرکت مهاجرت به سوئد【سال 1402】✅+ لیست ۱۰ تایی

سوئد یکی از کشورهای برتر جهان به شمار می‌رود و شهروندان آن از مزایای اجتماعی گسترده‌ای برخوردار هستند. برای همین، اگر نگاهی به فهرست کشورهای پیشرفته برای مهاجرت داشته باشید، سوئد حتما در اولویت‌های شما خواهد بود. از خدمات رایگان اجتماعی گرفته تا سطح بالای زندگی، سوئد همه چیزی را دارد که یک مهاجر می‌تواند از یک کشور جدید انتظار داشته باشد. پس بگذارید با هم مقاله جامع ما درباره 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد را که با دقت برای شما تهیه شده است، مرور کنیم.

سوئد با واحد پول کرون، یکی از کشورهای اسکاندیناوی است که به همراه نروژ، فنلاند و دانمارک چهار کشور منطقه اسکاندیناوی را تشکیل می‌دهند. آب و هوای سوئد به حدی سرد است که تنها 30 درصد از خاک این کشور قابل سکونت است.

در قسمت اول این مقاله، ما به بررسی مجموعه‌ای از روش‌های مختلف برای مهاجرت به سوئد خواهیم پرداخت و شما را با جزییات آنها آشنا خواهیم کرد. سپس در قسمت دوم، ما به 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد خواهیم پرداخت و با شما در مورد هر یک از این شرکت‌ها صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید تا تا انتهای این مقاله از جزئیات بیشتری در مورد فرآیند مهاجرت به سوئد آگاه شوید.

مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد
مهاجرت به سوئد

با توجه به شرایط ویژه‌ای که سوئد برای مهاجران فراهم کرده، این کشور یکی از مقصدهای برگزیده برای کسانی است که به دنبال مهاجرت به یک کشور جدید هستند. هر ساله، افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می‌کنند.

راه‌های متعددی برای مهاجرت به سوئد از سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت گرفته تا ازدواج، اشتغال، تحصیل، خرید ملک و غیره وجود دارد. در اینجا، ما به بررسی هر یک از این راه‌ها خواهیم پرداخت.

مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

اقامت موقت در این کشور برای کسانی که مایل به تحصیل در دانشگاه‌های سوئد و سیستم آموزش عالی آن هستند امکان پذیر است. پس از فارغ التحصیلی نیز متقاضیان می‌توانند مجوز کار در سوئد گرفته و در نتیجه اجازه اقامت دائم در این کشور را دریافت کنند.

سوئد به عنوان یکی از کشورهای برتر اروپا دارای سیستم آموزشی ممتازی است و دانشگاه‌های برتر جهان را در رشته‌های مختلف آموزشی دارد. اگر می‌خواهید به سوئد برای تحصیل مهاجرت کنید، اولین گام انتخاب دانشگاه و درخواست برای پذیرش است. باید بدانید که دانشگاه‌های سوئد با هزینه‌های تحصیلی متفاوت و معیارهای پذیرش خاص خود، انتخاب ایده‌آلی برای تحصیل هستند.

به طور کلی متقاضیان می‌توانند پس از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه ایده آل با مدارک زیر برای ویزای تحصیلی سوئد اقدام کنند:

 • پاسپورت معتبر و مدارک هویتی رسمی ترجمه شده.
 • فرم درخواست ویزای تحصیلی تکمیل شده.
 • نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر.
 • اگر متاهل هستید، باید گواهی ازدواج و برای فرزندان خود گواهی تولد ارائه دهید.
 • مدرک آیلتس با مدرک دانشگاهی معتبر.
 • اثبات تمکن مالی برای پرداخت هزینه زندگی و تحصیل در سوئد.

همچنین لازم است بدانید که اقامت تحصیلی در سوئد به معنای اقامت دائم در این کشور نیست. ولی فارغ التحصیلان دانشگاه‌های سوئدی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا هستند، شش ماه فرصت دارند تا شغل مناسبی در سوئد پیدا کنند. با این روش، آنها می‌توانند بعد از تحصیل، اقامت کاری در سوئد را دریافت کنند و در نهایت، اقامت دائم این کشور را نیز دریافت کنند.

هزینه تحصیل در سوئد

باید بدانید که سوئد دو نوع دانشجو را برای تحصیل می‌پذیرد: دانشجویان اتحادیه اروپا و دانشجویان از سایر کشورها. درحالیکه دانشجویان اتحادیه اروپا می‌توانند در هر مقطعی از تحصیل (لیسانس، کارشناسی ارشد، دکترا) رایگان تحصیل کنند، دانشجویان از سایر کشورها فقط در صورت کسب بورسیه می‌توانند در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا رایگان تحصیل کنند.

سوئد، برای دانشجویان خارجی، دو نوع بورسیه خصوصی را در نظر گرفته است. اولین نوع، بورسیه‌ای است که توسط دولت سوئد ارائه می‌شود و کلیه هزینه‌های زندگی، سفر و شهریه دانشگاه را شامل می‌شود. اما نکته‌ی تلخی که وجود دارد این است که ایرانیان متأسفانه اجازه دریافت این نوع بورسیه را ندارند. از طرفی، دانشگاه‌های سوئدی برای کمک مالی به دانشجویان بین‌المللی، بورسیه‌های تحصیلی را ارائه می‌دهند که تا حدودی می‌تواند هزینه‌های تحصیلی را پوشش دهد.

هزینه مهاجرت تحصیلی به سوئد نسبت به سایر کشورهای اروپایی مانند فنلاند و انگلستان بسیار کمتر است و دانشجویان می‌توانند هزینه‌های زندگی خود را پوشش دهند. دانشجویان در این کشور می‌توانند 40 ساعت در هفته کار کنند و معمولاً از حقوق خوبی برخوردار خواهند بود.

مهاجرت به سوئد از طریق کار

یکی از بهترین راه‌ها برای مهاجرت به سوئد، اخذ ویزای کار است. برای این کار، شما نیاز به داشتن یک حرفه‌ی مورد تأیید در سوئد دارید که بتواند کارفرمایان سوئدی را برای استخدام شما متقاعد کند. اگر موفق به جذب کارفرمایی شدید، می‌توانید درخواست ویزای کار سوئد را آغاز کنید و یک اقامت موقت در این کشور را اخذ کنید.

پس از اینکه شما ویزای کار و اقامت موقت سوئد را دریافت کردید، می‌توانید تا چهار سال در این کشور کار کنید. اگر به دنبال اقامت دائم در سوئد هستید، پس از چهار سال می‌توانید درخواست آن را ارائه کنید. این یکی از معتبرترین و موفق‌ترین راه‌ها برای دریافت اقامت دائم در سوئد است که بسیاری از مهاجران هر ساله از آن استفاده می‌کنند.

هزینه مهاجرت کاری به سوئد

در سال‌های اخیر، سوئد به یکی از مراکز صنعتی جهان تبدیل شده است و این باعث افزایش تقاضای نیروی کار در این کشور شده است. کارفرمایان سوئدی، نیازهای استخدامی خود را اعلام می‌کنند و از طریق پیشنهادات شغلی، نیروی کار مورد نیاز خود را جذب می‌کنند.

همانند تحصیل در سوئد، کار در این کشور نیز شرایط خاص خود را دارد و استخدام در این کشور به دو دسته تقسیم می‌شود: افرادی که از کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند و می‌توانند بدون مجوز کار در این کشور کار کنند و سایر کشورها که شامل ایران نیز می‌شود باید اجازه کار دریافت کنند. در این صورت، کارفرما پیشنهاد شغلی را اعلام می‌کند و اگر متقاضی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا پیدا نشود، به دنبال نیروی کار از سایر کشورها می‌گردد.

در مورد هزینه مهاجرت به سوئد برای استخدام باید گفت که متقاضیان باید مدارک مالی حدود 13000 کرون در ماه داشته باشند. هزینه دریافت ویزا برای افراد 2000 کرون، برای همسران 1000 کرون و برای فرزندان 500 کرون است.

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

کسانی که می‌خواهند در سوئد سرمایه گذاری کنند می‌توانند یک سال در این کشور اقامت کنند. پس از این مدت می‌توانند اقامت خود را برای یک سال دیگر بدون محدودیت تمدید کنند. برای دریافت ویزای سرمایه گذاری باید بیش از 100000 یورو در سوئد سرمایه گذاری کنید.

برای این کار متقاضی باید اساسنامه شرکت خود در کشور را که شامل خدمات یا محصولات ارائه شده، هزینه‌ها و برآورد می‌باشد ارائه کند و سپس با وجوه لازم حساب بانکی در سوئد افتتاح نماید. تا دو سال همچنین متقاضیان باید حداقل نیمی یا 51 درصد از شرکت را در اختیار داشته باشند.

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه‌گذاری نیز یک گزینه خوب می‌تواند باشد. در این مسیر، شما نیاز به داشتن یک برنامه کسب و کار مناسب دارید و باید تمایل داشته باشید که آن را اجرا کنید. اگر قصد دارید برای مدت طولانی در این کشور کسب و کار کنید، می‌توانید از این فرصت استفاده کنید. پس از چهار سال فعالیت کسب و کار، شما می‌توانید درخواست مجوز اقامت دائم در سوئد را ارائه کنید.

اما توجه داشته باشید که چالش اصلی این روش، میزان سرمایه مورد نیاز نیست؛ بلکه چالش واقعی در فرآیند اجرای طرح تجاری است. اما برای دور زدن این چالش، می‌توانید به جای تاسیس یک شرکت، سرمایه خود را در خرید املاک در سوئد سرمایه‌گذاری کنید. در این صورت، شما می‌توانید با خریداری یک ملک در سوئد، مجوز اقامت خود را بگیرید.

هزینه مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

سوئد، به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در اروپا، با پایداری سیاسی و اقتصادی خود جذابیت خاصی برای سرمایه‌گذاران دارد. اگر تمایل به مهاجرت به این کشور باورنکردنی دارید، راه‌ها و هزینه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها فکر کنید. توجه داشته باشید که تک تک این روش‌ها با توجه به جزئیاتی که دارند، نیازمند بررسی و تحقیق جدی است. از جمله این هزینه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه‌های صدور ویزا: هزینه سرمایه گذاری این کشور و اخذ ویزا 2000 کرون است.
 • وجوه مورد نیاز: متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور باید معادل 100000 یورو پول نقد داشته باشند.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت به سوئد از طریق ثبت شرکت

به عنوان یک روش پرطرفدار برای سرمایه‌گذاری در سوئد، ثبت یک شرکت را می‌توان در نظر گرفت. اگر تصمیم به ثبت شرکت در این کشور دارید، باید به قوانین خاصی توجه کنید. در این مرحله، شما باید دولت را قانع کنید که این شرکت برای اقتصاد سوئد منفعت دارد. برای موفقیت در این زمینه، برخی عوامل مهم و بنیادی را باید در نظر بگیرید:

 • اول از همه، شرکتی که می‌خواهید ثبت کنید باید مربوط به بخشی باشد که حداقل دو سال در آن بوده اید.
 • نکته مهم بعدی یافتن یک طرح تجاری قوی است.
 • همچنین باید هزینه مورد نیاز را در نظر بگیرید. هزینه ثبت شرکت در این کشور 150000 کرون و سرمایه اولیه 600000 کرون است.

توجه داشته باشید که این کار به تنهایی به شما اجازه اقامت دائم در سوئد را نمی‌دهد. در ابتدا، شما و خانواده‌تان برای دو سال مجوز اقامت موقت دریافت خواهید کرد. پس از آن، وضعیت شغلی شما توسط ادارات مربوطه بررسی می‌شود و در صورت موفقیت و سوددهی شرکت، می‌توانید برای کارت آبی و اقامت دائم در سوئد اقدام کنید. سرمایه‌گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • مشاغل کوچک فردی: به صورت پاره وقت کار می‌کنند و نیازی به کارمند ندارند. گردش مالی آنها نباید از 50000 کرون در سال تجاوز کند.
 • مالکیت انحصاری: مسئولیت کامل شرکت را بر عهده دارند و باید مالیات بپردازند.
 • شرکت تضامنی: این نوع ثبت شرکت به دو موسس نیاز دارد.
 • شرکت سهامی خاص: فقط یک سهامدار مورد نیاز است و سرمایه اولیه باید 400000 کرون باشد.
 • شرکت سهامی عام: این نوع شرکت دارای حداقل سرمایه ثبت شده 400000 بوده و می‌تواند بیش از یک سهامدار داشته باشد.

مهاجرت به سوئد از طریق خرید ملک

همانطور که در بخش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ذکر شد، خرید ملک یکی از راه‌های اخذ تابعیت سوئد است. برای این کار خریدار باید قبل از ورود به سوئد ملک مورد نظر را انتخاب کرده و بین 2 تا 10 درصد مبلغ را بیعانه بپردازد.

خریدار پس از ورود به کشور باید مراحل قانونی مختلفی را طی کند و مدارک و هزینه‌های مختلفی را پرداخت کند. در نهایت، خریدار با خرید خانه در سوئد و داشتن ملک در این کشور، اجازه اقامت دریافت می‌کند.

اگر به دنبال پیشرفت در این مسیر هستید، پیشنهاد می‌شود با توجه به تورم و نوسانات قیمت املاک در سوئد، برنامه‌ریزی کنید. مواقعی وجود دارد که متقاضی در ابتدا قادر به خرید ملک در سوئد است، اما با تغییرات قیمت، این توانایی را از دست می‌دهد و پرونده‌اش بسته می‌شود.

نکته مهم بعدی این است که خرید یک آپارتمان ارزان به طور خودکار به شما مجوز اقامت در سوئد نمی‌دهد. خرید املاک و مستغلات جزء روش‌های مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است و خریداران باید طرح تجاری مناسبی ارائه کنند که با سرمایه‌گذاری‌شان در ملک همخوانی داشته باشد. اگر این برنامه برای سوئد سودآور باشد، این افراد می‌توانند از حق اقامت در این کشور برخوردار شوند.

در حال حاضر امکان مهاجرت به سوئد از طریق خرید ملک فعال نمی‌باشد. اما این وضعیت یکی از راه‌های اخذ اقامت کشوری است که در زیر مجموعه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری مشخص شده است.

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند سوئدی نیز یکی از روش‌های رایج برای مهاجرت به سوئد است. اما این کار نیازمند دقت و صبر زیادی است، زیرا به دلیل تعداد بالای کلاهبرداری‌ها، هر سال قوانین بیشتری برای اجرای آن اعمال می‌شوند. با این حال، اگر با یک شهروند سوئدی ازدواج کنید، می‌توانید مجوز اقامت کوتاه مدت دریافت کنید.

مراحلی که برای این باید طی شود به شرح زیر است:

ابتدا باید به سفارت سوئد در کشور خود مراجعه کنید و یا در صورت اقامت در سوئد به اداره مهاجرت مراجعه کرده و برای مهاجرت از طریق ازدواج اقدام کنید. برای طرح دعوی، باید عکس، گذرنامه و مدارک هویتی به مبلغ 1500 کرون ارائه دهید.

پس از گذشت دو تا پنج ماه، متقاضیان برای مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد. در این جلسه باید سه نکته را نشان دهد:

 • اثبات هویت شخصی
 • شواهد قدرت مالی کافی
 • شواهدی دال بر قصد واقعی برای ازدواج دائم

برای اثبات هویت خود فقط باید کارت شناسایی خود را همراه داشته باشید. برای تمکن مالی، باید صورت‌حساب بانکی و صورت‌حساب‌های دیگر را به همراه داشته باشید. علاوه بر این ممکن است که اسناد مالکیت و دارایی‌های مختلف نیز مورد نیاز باشد.

بعد از پنج ماه از آغاز فرآیند، شما باید قصد خود برای ازدواج با یک شهروند سوئدی را ثابت کنید. باید در نظر داشته باشید که اگر قصد دارید پس از اخذ اقامت سوئد از طریق ازدواج، از همسر خود جدا شوید، حتی بعد از 10 سال هم اقامت شما لغو خواهد شد. همچنین اداره مهاجرت سوئد در مورد ازدواج‌های جعلی برای اخذ اقامت بسیار حساس است.

مهاجرت به سوئد از طریق تولد فرزند

طبق قانون مهاجرت سوئد، تولد فرزند در سوئد یا والدینی که تابعیت سوئدی دارند در بیشتر موارد منجر به اخذ تابعیت سوئدی می‌شود. به این ترتیب، اگر فرزندی در سوئد به دنیا بیاید، بدون توجه به اینکه والدین آنها تابعیت سوئدی را داشته باشند، تابعیت این کشور را کسب خواهند کرد.

اگر مادر کودک شهروند سوئدی و پدرش شهروند کشور دیگری باشد، کودک به طور خودکار شهروندی سوئد را دریافت می‌کند. همین اتفاق می‌افتد اگر پدر کودک شهروند سوئدی باشد و مادرش شهروند کشور دیگری باشد. بالاخره، کودک زیر 12 سال می‌تواند در صورت فرزندخواندگی توسط والدین دارای تابعیت سوئدی، تابعیت سوئدی دریافت کند.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد

در این بخش 10 شرکت برتر مهاجرتی سوئد را معرفی می‌کنیم. دفاتر مهاجرت زیادی در سراسر کشور وجود دارد که می‌توانید بهترین راه را برای مهاجرت به سوئد از طریق آنها انتخاب کنید. برای آشنایی با این موسسات برتر مهاجرت به سوئد ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

1. ریسا گروپ

شرکت مهاجرتی ریسا گروپ یک موسسه‌ی فعال در زمینه‌ی مهاجرت به آمریکا، کانادا، دومنیکا و کشورهای مختلف اروپایی می‌باشد که علاوه بر تهران، دارای دفاتر فعال و ثبت شده در کالیفرنیا امریکا و گوتنبرگ سوئد هم هست.

istockphoto-1396933001-612x612-1

این شرکت به دلیل کیفیت بالای خدمات و مشاوره‌ها به عنوان شرکت برگزیده‌ی مرداد 1402 توسط کارشناسان برتر ویزا انتخاب شده است.

2. موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر به شما کمک می‌کند تا به راحتی به بهترین دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی در شمال اروپا دسترسی داشته باشید. این شرکت مهاجرتی برای سهولت در مهاجرت شما از طریق تحصیل می‌تواند به شما بهترین خدمات را ارائه کند.

این شرکت مهاجرتی در زمینه مهاجرت به سوئد، فنلاند و نروژ بسیار تخصصی کار می‌کند و یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی است که قصد مهاجرت به کشورهای حوزه اسکاندیناوی را دارند.

توصیه می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با ویزای تحصیلی سوئد با متخصصان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

تلفن موسسه: 02143000021

3. موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا یکی از اولین موسساتی بوده است که به مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل پرداخته است. این شرکت متقاضیان بسیاری را از طریق ویزای تحصیلی به این کشور زیبایی اروپایی فرستاده است.

این آژانس مهاجرتی بهترین فرصت مهاجرتی را برای شما و خانواده تان فراهم خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی برای شما و خانوادتان در سوئد، به شما توصیه می‌کنیم با متخصصان این شرکت تماس بگیرید.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

تلفن: 02158416000

4. موسسه مهاجرتی مهر آفرین

"</p

موسسه مهاجرتی مهر آفرین با سال‌ها تجربه یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی است که می‌تواند به شما در یک مهاجرت موفق به سوئد و اروپا راهنما باشد.

این موسسه مهاج به بررسی اولیه نیازهای مهاجران می‌پردازد و تلاش می‌کند تا در کمترین زمان ممکن خدمات با کیفیتی را برای مهاجرانی که می‌خواهند به این کشور مهاجرت کنند ارائه دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی مهر آفرین:

 • تجربه چندین ساله مهاجرت به سوئد از طریق کار.
 • انجام تمام پروسه‌های مهاجرت قانونی به سوئد از طریق پیشنهاد کاری کارفرما.
 • انجام تمام مراحل سفارت.

آدرس موسسه: شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا۲، طبقه سوم واحد ۳۰۴

تلفن: ۹۰۰۰۳۰۳۱

5. موسسه مهاجرتی عالیان

موسسه مهاجرتی عالیان

موسسه مهاجرتی آلیان یکی از موسسات مهاجرتی برای اخذ اقامت سوئد از طریق کار است. اگر قصد مهاجرت به سوئد از طریق کاری را دارید با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

این شرکت مهاجرتی در سال‌های اخیر به موفقیت‌های زیادی در زمینه مهاجرت از طریق کار در اروپا به ویژه سوئد دست یافته و به یکی از بزرگ‌ترین دفاتر مهاجرتی در این زمینه نیز تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت به سوئد را دارید، برای دریافت آخرین اطلاعات جامع در زمینه اخذ ویزای کاری سوئد از طریق پیشنهاد کاری کارفرما با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

آدرس موسسه: تهران- خیابان قائم مقام فراهانی- خیابان 26- پلاک 6

تلفن: 02191304747

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 10 شرکت برتر مهاجرتی سوئد و دریافت ویزای سوئد با کارشناسان ما در آژانس مهاجرتی برتر ویزا تماس بگیرید.

6. موسسه مهاجرت ثبتا گروپ

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

برای کسانی که قصد مهاجرت به سوئد را دارند موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرتی کشور برای مهاجرت به این کشور اروپایی می‌باشد.

موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای اخذ مجوز اقامت موقت و دائم سوئد را از طریق انواع ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری به خوبی می‌داند.

یکی از نقاط قوت موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ پشتیبانی از مهاجران در تمامی مراحل اخذ ویزا و اقامت در سوئد می‌باشد. این آژانس همچنین دارای وکلای مجرب در چندین شهر سوئد مانند استکهلم، گوتنبرگ و مالمو است.

آدرس موسسه: ایران-تهران – خیابان نلسون ماندلا(جردن) – انتهای خیابان مهری- روبروس صدا و سیما – پلاک 2770

تلفن: 02191031568

7. موسسه مهاجرتی پرگار پارس

موسسه مهاجرتی پرگار

موسسه مهاجرتی پرگار پارس یکی از بهترین موسسات مهاجرتی کشور با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به سوئد می‌باشد. با کارشناسان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید و در مورد ویزای سرمایه گذاری سوئد سوالات خود را مطرح نمایید.

این موسسه مهاجرتی تمامی الزامات و جدیدترین قوانین سرمایه گذاری در سوئد را به خوبی اطلاع دارد و بهترین راه حل را به شما برای یک مهاجرت آسان ارائه خواهد داد. اگر می‌خواهید در شهرهای سوئد مانند گوتنبرگ، آپسالا یا استکهلم سرمایه گذاری کنید، این موسسه مهاجرتی بهترین موسسه برای مهاجرت شما می‌باشد.

علاوه بر این، این سازمان به خوبی با برخی شرایط پیچیده قانونی مرتبط با اقامت در سوئد آگاه است و می‌تواند در این مورد مشاوره درستی به شما ارائه دهد.

آدرس موسسه: تهران؛ میدان ونک؛ خیابان گاندی جنوبی؛ خیابان شانزدهم؛ پلاک ۹؛ طبقه ششم؛ واحد ۱۲

تلفن: 02188662248

8. موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت دارای یک تیم بسیار قوی از متخصصین مجرب است که بهترین خدمات را برای مهاجرت از طریق ازدواج به متقاضیان ویزای سوئد ارائه می‌دهند.

مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت با بهترین تیم وکلا و مشاوران متخصص در امر ازدواج در سوئد می‌تواند آسان‌ترین راه برای مهاجرت به این کشور زیبا باشد.

این آژانس مهاجرتی می‌تواند شما را در جهت اخذ اقامت دائم سوئد پس از ازدواج راهنمایی کند و در مورد دریافت تابعیت سوئدی مشاوره ارزنده ای را به شما ارائه کند.

اگر می‌خواهید در مورد نحوه مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج بیشتر بدانید با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید.

مزایای موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت:

 • تجربه چندین ساله در امر مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج.
 • قیمت‌های بسیار مناسب نسبت به سایر آژانس‌های مهاجرتی.
 • تسلط کامل به قوانین اقامت و شهروندی سوئد.

آدرس موسسه: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

تلفن: 02191003232

9. موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهاجرتی پارت ویزا بیش از 10 سال است که در زمینه مهاجرت فعالیت می کند. این موسسه از ده ها مشاور ارشد در ایران و خارج از کشور بهره می برد.

موسسه مهاجرتی پارت ویزا به طرق مختلف کار می کند و یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای مهاجرت است و علاوه بر مشاوره در مورد مسائل حقوق بین الملل در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت می باشد.

می توانید با استفاده از اطلاعات تماس ذکر شده در اینجا با کارشناسان ویزای آلیا ما تماس بگیرید.

آدرس موسسه: جردن، آرش غربی

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۴۳۲۱۹

10. موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های مهاجرت برای مهاجرت به سوئد است. این آژانس با کمک متخصصان مجرب خود می‌تواند به شما در دستیابی به اهداف مهاجرتی، بهترین راهنما باشد.

اگر قصد اقامت در شهرهای گوتنبرگ، مالمو، لوند یا اوربرو را دارید، با متخصصان این شرکت مهاجرتی تماس بگیرید. وکلای این شرکت مهاجرتی در سراسر سوئد در خدمت شما خواهند بود.

علاوه بر این، آژانس مهاجرت آوات تمامی راه‌های ممکن برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و ازدواج در سوئد را می‌دانند. این آژانس خدمات مهاجرتی با کیفیتی را به تمامی ساکنان تهران و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.

مزایای موسسه مهاجرتی آوات

 • مهاجرت با سهولت و درکمترین زمان ممکن به سوئد.
 • انجام کامل تمامی مراحل اخذ ویزا و مهاجرت.
 • در صورت عدم تایید ویزا، هزینه به مشتری مسترد خواهد شد.

آدرس موسسه: تهران، پونک جنوبی، بلوار میرزابابایی

تلفن: 02188730902

11. موسسه مهاجرت سفیران ایرانیان

موسسه مهاجرت سفیران ایرانیان

اگر قصد مهاجرت به سوئد از طریق خرید ملک را دارید موسسه مهاجرت سفیران ایرانیان بهترین موسسه مهاجرتی برای دریافت این نوع اقامت است. آنها به خوبی از راه‌های مختلف برای دریافت ویزای سوئد از طریق خرید ملک آگاه هستند و پرونده‌های موفق بی شماری را نیز در این رابطه دارند. این شرکت مهاجرتی با مشاوره و پشتیبانی مداوم می‌تواند به شما در دریافت ویزای سوئد کمک رسان خوبی برای شما باشد.

اگر قصد مهاجرت به سوئد از طریق خرید ملک را دارید با کارشناسان این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید و از آخرین اخبار مهاجرتی به سوئد آگاه شوید.

موسسه مهاجرت سفیران ایرانیان دارای وکلای نخبه دانشگاهی در چندین شهر سوئد از جمله گوتنبرگ، استکهلم، اوربرو و لوند می‌باشد.

آدرس موسسه: تهران– صادقیه– خیابان اباذر– پلاک ۷۰

تلفن: ۰۲۱۴۷۶۲۰۱۰۱

در پایان

سوال بسیاری از مهاجران امروزه این است: کدام کشور برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال و درک شرایط، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز، سوئد یکی از بهترین کشورهای جهان در زمینه مهاجرت می‌باشد. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.سوالات متداول

بهترین راه برای مهاجرت به سوئد چیست؟

به طور کلی مهاجرت با ویزای کاری سوئد، تحصیل در دانشگاه‌های سوئد و سرمایه گذاری در این کشور یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به سوئد می‌باشد.

بررسی درخواست ویزای سوئد چقدر طول می‌کشد؟

طبق اعلام سفارت سوئد، زمان رسیدگی به درخواست ویزا معمولاً بین 15 تا 30 روز کاری است.

شرایط اقامت دائم سوئد چیست؟

برای اخذ اقامت دائم سوئد، حداقل 5 سال اقامت دائم در این کشور مورد نیاز است. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به سوئد به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا