logo-webp

اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

ایتالیا

بهترین شرکت مهاجرت به ایتالیا【سال 1403】✅+ لیست ۱۰ تایی

ایتالیا، یکی از پرطرفدارترین مقاصد جهانی برای تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری و حتی تفریح است. هر ساله، این کشور زیبا و فرهنگی، مهاجران بی‌شماری را از گوشه و کنار دنیا به خود جذب می‌کند. ایتالیا با ویژگی‌هایی مانند هزینه زندگی مناسب، امکان تحصیل بدون هزینه و امکان سفر به سایر کشورهای اروپایی، از کشورهای دیگر اروپا متمایز می‌شود. اگر به فکر مهاجرت به ایتالیا هستید، پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ای که درباره 10 شرکت برتر مهاجرت به ایتالیا نوشته‌ایم، را به طور کامل مطالعه کنید.

در این مقاله، ابتدا به بررسی متفاوت شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری خواهیم پرداخت. ما به شما در مورد شرایط، مدارک مورد نیاز، هزینه‌ها و بهترین روش‌های مهاجرت به ایتالیا اطلاعاتی ارائه خواهیم کرد. در بخش دوم این مقاله، به بررسی 10 شرکت برتر مهاجرت به ایتالیا خواهیم پرداخت تا شما در انتخاب موسسه مهاجرتی مناسب برای خود، راهنمایی شوید.

برای مطالعه روش‌های مهاجرت به ایتالیا و اقامت در این کشور و آشنایی با بهترین موسسات مهاجرتی در رابطه با مهاجرت با ایتالیا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

فهرست مطالب

شرایط مهاجرت به ایتالیا

شرایط مهاجرت به ایتالیا، این کشور زیبای اروپایی، بسته به روش مهاجرتی و نوع ویزای اخذ شده، متفاوت است. شما می‌توانید از طریق دریافت ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه‌گذاری به ایتالیا مهاجرت کنید و با رعایت شرایط و قوانین اقامت و تابعیت ایتالیا، اقامت دائمی در این کشور را اخذ کنید.

در ادامه مقاله به شرایط مهاجرت به ایتالیا در سه بعد تحصیل، کار و سرمایه گذاری در ایتالیا خواهیم پرداخت.

شرایط مهاجرت تحصیلی ایتالیا

شرایط مهاجرت تحصیلی ایتالیا
شرایط مهاجرت تحصیلی ایتالیا

مهم‌ترین شرایط برای مهاجرت تحصیلی به ایتالیا شامل این موارد می‌باشد:

 • داشتن حداقل 18 سال سن
 • دارای مدرک زبان انگلیسی آیلتس 6.5 یا بالاتر یا مدرک ایتالیایی در سطح B2
 • ارسال رزومه خود

شرایط مهاجرت کاری ایتالیا

مهاجرت به این کشور اروپایی از طریق کار شامل این موارد می‌باشد:

 • انجام تست بازار برای ارسال دعوتنامه کاری
 • اخذ دعوتنامه از یک کارفرمای ایتالیایی شامل پیشنهاد کاری

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

از مهم‌ترین شرایط مهاجرت از طریق کار به ایتالیا شامل موارد زیر می باشد:

 • تحت برنامه تمکن مالی ایتالیا: 31000 یورو سرمایه در دسترس باشد.
 • بدون مجوز کار در ایتالیا ماهیانه 3800 یورو کسب کنید.
 • 10000 یورو برای ثبت شرکت در ایتالیا.
 • سرمایه اولیه حداقل 50000 یورو برای کارآفرینی.

همانطور که در متن اصلی مقاله ذکر شد، شرایط اخذ ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری متفاوت است. در مهاجرت تحصیلی فرد نیاز به رزومه داشته و برای مهاجرت کاری نیاز به پیشنهاد کاری دارد.

سیستم آموزشی ایتالیا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، بنابراین هر زمان که از ایتالیا نام برده می‌شود، فرد به فکر تحصیل در این کشور و اخذ مدرک تحصیلی معتبر می‌افتد. بنابراین، شما باید مقاله زیر را با دقت مطالعه کنید.

مزایا و معایب مهاجرت به ایتالیا

همانطور که قبلاً ذکر شد، ایتالیا به دلیل جاذبه‌های تاریخی فراوان و هزینه کم زندگی نسبت به سایر کشورهای اروپایی، مقصد بسیاری از مهاجران است. از این رو دولت ایتالیا برای ارائه بهترین خدمات قوانین و روش‌های خاصی را برای مهاجرت به این کشور اروپایی وضع کرده است. در زیر به بررسی مزایا و معایب مهاجرت به ایتالیا در چارچوب قانون تعیین شده توسط دولت ایتالیا می‌پردازیم.

مزایای مهاجرت به ایتالیا

از مهم‌ترین مزایای مهاجرت به این کشور اروپایی می‌توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

 • ایتالیا سیستم جامع بیمه درمانی دارد که خدمات پزشکی با کیفیت و مقرون به صرفه ارائه می‌دهد.
 • دریافت تابعیت خودکار و اقامت دائم.
 • فرهنگ غذای تازه با کیفیت بالا و انواع غذاهایی که ایرانیان نیز دوست دارند.
 • تحصیل رایگان در دانشگاه‌ها و دبیرستان‌های معتبر بین المللی این کشور.
 • درآمد یا حقوق بالاتر از میانگین نسبت به هزینه زندگی.
 • بازکردن حساب بانکی، بدون نیاز به اقامت در ایتالیا.

معایب مهاجرت به ایتالیا

از مهم‌ترین معایب مهاجرت به ایتالیا را می‌توانیم اینگونه معرفی کنیم:

 • اجاره‌های بلند مدت از 18 ماه تا 4 سال.
 • نرخ بیکاری 2.11 درصد.
 • عدم تسلط به زبان انگلیسی برای شهروندان ایتالیایی.
 • فرآیند دشوار اخذ ویزای خوداشتغالی یا کارآفرینی

متأسفانه، بیکاری در ایتالیا و رکود اقتصادی در بیشتر کشورهای اروپایی، یافتن شغل مناسب برای مهاجرانی که به این کشور می‌آیند را سخت کرده است. اما نگران نباشید، با داشتن دانش کافی از زبان ایتالیایی و آموزش به زبان انگلیسی، شما می‌توانید به موفقیت در بازار کار ایتالیا دست یابید.

یکی از بهترین فرصت‌های تحصیل در هر کشوری، گرفتن بورسیه تحصیلی است. بورسیه تحصیلی ایتالیا، بیمه، پرداخت هزینه‌های بهداشتی و درمانی و غیره، پرداخت شهریه و سایر امکانات رفاهی، ایتالیا را به یکی از بهترین کشورها برای دانشجویان تبدیل کرده است.

هزینه مهاجرت به این کشور اروپایی

هزینه مهاجرت به ایتالیا
هزینه مهاجرت به ایتالیا

ایتالیا در سال‌های اخیر به یکی از کشورهای صنعتی جهان تبدیل شده است و مکان عالی برای اقامت و زندگی است. با این حال، هزینه زندگی و مهاجرت در ایتالیا نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار کمتر است. در واقع، هزینه زندگی در ایتالیا بیشتر به سبک زندگی شما بستگی دارد.

چگونگی مهاجرت شما به ایتالیا، شرایط زندگی شما و محل زندگی شما، همه بر هزینه‌های زندگی در ایتالیا تأثیر می‌گذارند. رم، میلان، تورینو، بولونیا و فلورانس گران‌ترین شهرهای ایتالیا هستند. اما اگر به دنبال شهرهای ارزان‌تر هستید، لوکا، پیستویا، والترا، پیانزا و مونتریجیونی را به شما پیشنهاد می‌کنم.

با توجه به اینکه هزینه تحصیل در دانشگاه‌های ایتالیا حداقل 800 تا 6000 یورو در سال و هزینه زندگی در این کشور 400 تا 1000 یورو در ماه است، اکثر مهاجران می‌توانند زندگی راحت و با کیفیتی در ایتالیا داشته باشند. حتی در شهرهایی مانند رم و میلان، سرانه هزینه کمتر از 10000 یورو در سال است.

تحصیل در هر کشوری مستلزم زندگی در آنجا است. ایتالیا علاوه بر شرایط تحصیلی و بورسیه با کیفیت بالا، اقامت دانشجویی را نیز ارائه می‌کند که در ادامه مقاله ما به آن پرداخته ایم.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به ایتالیا

 

ارائه مدارک لازم و بهترین راه مهاجرت به این کشور اروپایی بستگی به نوع ویزای مورد نیاز شما دارد. در واقع اگر فردی قصد ورود به ایتالیا را داشته باشد و واجد شرایط دریافت ویزای شینگن باشد، باید مدارک لازم را به سفارت ارائه کند.

از آنجایی که مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به ایتالیا با توجه به نوع درخواست ویزا متفاوت است، هر مدرک مورد نیاز برای مسیرهای مختلف مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل، کار و سرمایه گذاری در ادامه شرح داده شده است.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت دانشجویی به ایتالیا

از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به این کشور اروپایی می‌توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

 • تکمیل فرم درخواست ویزای کار
 • ارائه اصل شناسنامه و اصل پاسپورت به سفارت ایتالیا
 • نامه پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر
 • ترجمه کلیه مدارک آموزشی
 • اثبات تمکن مالی برای پرداخت شهریه، هزینه‌های زندگی و سایر هزینه‌ها

مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در ایتالیا

مهم‌ترین مدارکی که برای سرمایه گذاری در ایتالیا نیاز دارید شامل این موارد می‌باشد:

 • اصل شناسنامه و پاسپورت.
 • ارائه مدارک کاری همراه با ترجمه.
 • ارائه مدرک آیلتس و یا سطح B2 ایتالیایی.
 • صورت حساب‌های بانکی برای سه ماه گذشته.
 • اثبات دارایی‌های مالی با ارائه اسناد رسمی.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری به ایتالیا

مهم‌ترین مدارکی که برای مهاجرت کاری به ایتالیا نیاز دارید شامل موارد زیر می‌باشد:

 • فرم تکمیل شده و درخواست کار
 • اصل شناسنامه و پاسپورت ترجمه شده
 • گواهینامه‌های عدم سوء پیشینه و بیمه نامه

ترجمه کلیه مدارک تحصیلی و رزومه کاری

برای اخذ هر نوع ویزا در ایتالیا، ارائه مدارک لازم به صورت کامل ضروری است. زیرا در صورت مفقود شدن مدارک، کل پروسه مهاجرت و ویزا متوقف می‌شود یا بیشتر طول می‌کشد.

پس از اقامت در ایتالیا، همه این فرصت را دارند که به دیگر شهرهای ایتالیا سفر کنند. از آنجایی که انواع مختلفی از مجوزهای اقامت در ایتالیا وجود دارد و شرایط اخذ آنها متفاوت است، در مقاله زیر به تفصیل به هر نوع مجوز اقامت و مدارکی که باید دریافت کنید، می‌پردازیم.

بهترین راه برای مهاجرت به ایتالیا

بهترین راه برای مهاجرت به ایتالیا
بهترین راه برای مهاجرت به ایتالیا

بسیاری از دانشجویان و کارمندان مایل به زندگی، تحصیل، کار و اخذ اقامت دائم در ایتالیا هستند. در واقع راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور اروپایی و اخذ اقامت دائم وجود دارد. در ادامه به بهترین روش‌های مهاجرت به ایتالیا می‌پردازیم.

مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل

یکی از ساده‌ترین و بهترین راه‌های مهاجرت به این کشور اروپایی اخذ ویزای کار می‌باشد. در واقع تحصیل در خارج از کشور در ایتالیا در بین جوانان بسیار محبوب است زیرا تحصیل رایگان و بورسیه‌های تحصیلی مختلف را در تمام سطوح تحصیلی به ویژه در سطح دانشگاه ارائه می‌دهد.

بنابراین هر ساله دانشجویان بسیار زیادی از سراسر جهان با ویزای تحصیلی به ایتالیا مهاجرت می‌کنند.

مهاجرت به این کشور اروپایی از طریق کار

یکی از بهترین راه‌های برای مهاجرت به ایتالیا، درخواست ویزای کار است. برای این کار، شما نیاز به یک دعوتنامه شغلی دارید. در این روش، کارفرمای ایتالیایی باید شغل مورد نظر شما را به مدت سه ماه در بسترهای تبلیغاتی آگهی کند، مدارک لازم را ارائه کند و در صورتی که فرد مناسبی پیدا نکند، شما را استخدام کند.

سپس کارفرما دعوتنامه ای برای وارد کردن شما از یک کشور غیر از اتحادیه اروپا صادر می‌کند.

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه‌گذاری، فرآیندی پیچیده است. اما شما نباید ناامید شوید، چون راه‌های متعددی برای سرمایه‌گذاری در ایتالیا وجود دارد. هر کدام از این روش‌ها بسته به نوع سرمایه‌گذاری، شرایط خاص خود را دارد.

ابتدا، شما باید مبلغ ثابتی را به عنوان سرمایه اولیه در اختیار داشته باشید. همچنین شما نمی‌توانید در ایتالیا کار کنید و باید درآمد ماهانه ثابتی داشته باشید. این موضوعات ممکن است در ابتدا کمی سخت به نظر برسند، اما با برنامه‌ریزی مناسب، شما می‌توانید به اهداف خود برسید.

یکی از بهترین کشور های اروپا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور اسپانیا می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به اسپانیا را مطالعه کنید.

مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

پناهندگی یکی از خطرناک‌ترین راه‌ها برای دریافت اقامت ایتالیا است. ایتالیا شرایط بسیار سختگیرانه ای را برای درخواست پناهندگی افراد از کشورهای مختلف ارائه می‌کند. در واقع، متقاضیان باید مدارک خود را به افسر مهاجرت ارائه دهند و او را متقاعد کنند که به هیچ وجه عنوان در کشوری که در آن زندگی می‌کنند، امنیت ندارند.

موسسه برتر ویزا به هیچ عنوان مهاجرت از طریق پناهندگی را پیشنهاد نمی‌کند و این تنها برای آشنایی شما با این روش خطرناک معرفی شده است.

برای آشنایی با 10 شرکت برتر مهاجرت به ایتالیا ادامه این مقاله مطالعه بفرمایید.

معرفی 10 شرکت برتر مهاجرت

در این قسمت 10 شرکت برتر مهاجرت را معرفی می‌کنیم. دفاتر مهاجرتی زیادی در کشور وجود دارد که پس از آشنایی با آنها می‌توانید مسیر مهاجرت خود به ایتالیا را تعیین کنید.

1 . موسسه مهاجرتی قصران گروپ

اولین قدم که شما باید به عنوان متقاضی مهاجرت به ایتالیا بردارید پیدا کردن بهترین شرکت مهاجرت به ایتالیا است. شما نمی‌دانید دقیقاً چه قوانینی در کشور ایتالیا حاکم است. کدام یک از استان‌های این کشور شرایط خوبی را برای کار تحصیل و زندگی فراهم می‌کنند. برای مهاجرت باید چه شرایطی داشته باشید و چه مدارکی را آماده کنید. و چندین سؤال دیگر که تنها یک مؤسسه مهاجرتی معتبر می‌تواند به آن‌ها پاسخ داده و در نتیجه بهترین شرایط را برای مهاجرت شما فراهم کند.

با توجه به آنچه که گفته شد قطعاً مؤسسه قصران گروپ بهترین انتخاب برای شما عزیزان خواهد بود. اگر به فکر دریافت ویزای تحصیلی و یا ویزای توریستی از ایتالیا هستید کافی است صفر تا صد مسئولیت را به مؤسسه قصران گروپ بسپارید. حتی در آماده‌سازی برخی از مدارک این موسسه به شما کمک می‌کند. برای مثال جهت دریافت ویزای تحصیلی برای مهاجرت به کشور‌های خارجی شما حتماً باید معادل‌سازی مدارک و ترجمه آن‌ها را انجام دهید. این اقدام توسط مجموعه قصران گروپ انجام خواهد شد.

در واقع شما از مؤسسه‌ای کمک خواهید گرفت که هم پروسه اداری جهت ثبت درخواست و دریافت ویزا را برای شما انجام می‌دهد و هم کمک می‌کند هر چه زودتر بتوانید پرونده خود را کامل کرده و خود را به مصاحبه با سفارت کشور ایتالیا برسانید.

 

2. موسسه مهاجرتی ویکو

موسسه کاریابی و مهاجرتی ویکو از جمله موسسات معتبر و دارای مجوز اعزام نیروی کار به شماره‌ی 60192 می‌باشد که همواره تلاش کرده بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و با صداقت تمام و ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان، متقاضیان را به سوی بهترین مقاصد مهاجرتی راهنمایی و هدایت کند.

 

 

3. موسسه مهاجرتی لاویژن

لاویژن

موسسه مهاجرتی لاویژن دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره‌ی 102898، از جمله معتبرترین و بهترین موسسات مهاجرتی در زمینه‌های مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و … به آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی است.

این موسسه، نمایندگی رسمی بیش از 40 دانشگاه و مرکز علمی را در اختیار دارد و در مدت فعالیت بیش از 10 ساله‌ی خود، تلاش کرده با مشاوره‌ی صادقانه و صحیح، رضایت متقاضیان خود را جلب کند.

لاویژن علاوه بر تهران، دارای دفاتر مستقیم در کشورهای اسپانیا، آلمان و کانادا است.

شما می‌توانید اطلاعات تماس موسسه لاویژن را در کادر زیر مشاهده نمایید:

 

 

4. موسسه مهاجرت گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا گو تو تی آر

برای کسانی که قصد مهاجرت را دارند، موسسه مهاجرت گو تو تی آر یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین دفاتر مهاجرت در کشور می‌باشد. موسسه مهاجرت گو تو تی آر، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای دریافت ویزای اقامت موقت و دائم ایتالیا می‌باشد.

یکی از مزایای موسسه مهاجرت گو تو تی آر مشاوره رایگان با کارشناسان صاحب نام آن می‌باشد. این آژانس وکلای مجربی را در بسیاری از شهرهای ایتالیا نیز دارد.

آدرس موسسه: جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

شماره تلفن: 02143000021

5. موسسه مهاجرتی و اقامتی صبا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی و اقامتی صبا دارای سال‌ها تجربه در انواع ویزای ایتالیا را دارد. برای درخواست ویزای ایتالیا با امتیازات ویژه، لطفاً با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

این آژانس مهاجرت تمامی شرایط مهاجرت را بررسی کرده و بهترین راه حل را برای شما ارائه خواهد کرد. برای اخذ اقامت در شهرهای ایتالیا مانند ناپولی، بولونیا و فلورانس با متخصصین این آژانس مهاجرتی تماس بگیرید.

علاوه بر این، این سازمان از رویه‌های پیچیده قانونی و مهاجرتی برای انواع خاصی از مهاجران ایتالیایی کاملاً آگاه است. همچنین می‌توانید برای تحصیل فرزندان خود در ایتالیا با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

شماره تلفن: 02158416000

6. موسسه مهاجرت دالاهو

"</h3

موسسه مهاجرت دالاهو دارای تیم بسیار قوی برای ارائه بهترین خدمات به متقاضیان ویزا می‌باشد.

این موسسه مهاجرتی دارای یک تیم مجرب و با استعداد متشکل از وکلا و مشاوران حرفه ای می‌باشد که می‌توانند با خرید سهام، املاک و یا سرمایه گذاری در مهم‌ترین صنایع ایتالیا به شما در اخذ مجوز اقامت ایتالیا کمک کنند.

برای استعلام هزینه‌های مهاجرت با کارشناسان این موسسه مهاجرتی در تماس باشید.

مزایای موسسه مهاجرت دالاهو

 • تجربه چندین ساله رسیدگی به پرونده‌های مهاجرت ایتالیا.
 • قیمت‌های بسیار مناسب نسبت به سایر دفاتر مهاجرتی.
 • انجام تمام مراحل دریافت مجوز اقامت و شهروندی ایتالیا.

آدرس:  تهران، یوسف‌آباد، خیابان فتحی شقاقی، نرسیده به ولیعصر، پلاک 8، ساختمان هما، واحد 5

شماره تلفن: 02141663000

7. موسسه مهاجرتی اپلای تو

موسسه مهاجرت اپلای تو موسسه مهاجرتی اپلای تو

موسسه مهاجرتی اپلای تو راه‌های مختلف اخذ ویزا از طریق مهاجرت را می‌داند. این موسسه مهاجرت می‌تواند برای دریافت ویزا از طریق ازدواج یا فرزندخواندگی در ایتالیا، مشاوره صحیح و پشتیبانی ارائه دهد.

موسسه مهاجرتی اپلای تو دارای کارشناسان و وکلای مجرب در شهرهای مختلف ایتالیا از جمله بولونیا، تورینو و رم می‌باشد تحقیقات و دانش گسترده آنها در مورد فرآیند مهاجرت می‌تواند به شما کمک شایانی کنند.

شماره تلفن: 9099075305

8. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

"</p

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از بهترین موسسات مهاجرتی برای کسانی است که قصد تحصیل در ایتالیا را دارند.

این موسسه مهاجرتی در سال‌های اخیر به دلیل یافتن شرایط ویژه برای اخذ ویزای کار ایتالیا به مرجع بسیار خوبی برای بسیاری از افرادی تبدیل شده است که قصد مهاجرت تحصیلی به ایتالیا را دارند.

با داشتن نمایندگی‌های ویزای مهاجرتی حرفه ای و با تجربه، این آژانس مهاجرتی را به افراد برای مهاجرت توصیه می‌کنیم.

شماره تلفن: 02191017272

9. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سقیران سروش سعادت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از بهترین آژانس‌های مهاجرتی در زمینه مهاجرت از طریق فعالیت‌های کاری می‌باشد. اگر قصد مهاجرت را دارید با متخصصین این موسسه مهاجرت در تماس باشید.

این موسسه مهاجرت در سال‌های اخیر موفقیت‌های بسیار زیادی را در زمینه مهاجرت به دست آورده و به یکی از بهترین دفاتر مهاجرت در این زمینه تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت را دارید با کارشناسان این موسسه مهاجرت تماس بگیرید تا آنها شما را از آخرین و بهترین شرایط اخذ ویزای ایتالیا مطلع کنند.

آدرس موسسه: تهران، خیابان ميرداماد، ميدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 20، طبقه 3، واحد 9

شماره تلفن: 91003232-021

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ ویزا و مهاجرت، می‌توانید با کارشناسان برتر ویزا تماس بگیرید تا شما را در جریان آخرین قوانین مهاجرتی در این زمینه قرار دهند.

10. موسسه مهاجرتی مهرآفرین

موسسه مهاجرتی مهر آفرین

موسسه مهاجرتی مهرآفرین به شما کمک می‌کند تا به راحتی به اروپا مهاجرت کنید. این موسسه مهاجرت می‌تواند در هر مرحله مهاجرت به شما کمک کند تا مهاجرتی امن و مطمئنی را داشته باشید.

این موسسه مهاجرت به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت فعالیت می‌کند و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت به این کشور را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویزای ایتالیا، توصیه می‌کنیم به این موسسه مهاجرت مراجعه کنید.

آدرس موسسه: شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا۲، طبقه سوم واحد ۳۰۴

شماره تلفن: ۹۰۰۰۳۰۳۱

11. موسسه مهاجرتی کوه نور

"</p

موسسه مهاجرتی کوه نور یکی از بهترین دفاتر مهاجرت در ایتالیا است که با سال‌ها تجربه به یکی از موفق‌ترین دفاتر مهاجرت خصوصی برای مهاجران تبدیل شده است.

این موسسه مهاجرتی از همان ابتدا نیازهای مهاجران را شناسایی می‌کند و تلاش می‌کند تا خدمات با بالاترین کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه کند.

مزایای کلیدی موسسه مهاجرتی کوه نور:

 • سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت.
 • انجام تمامی مراحل قانونی مهاجرت از لحظه دریافت مجوز اقامت دائم.
 • تمامی کارهای رسمی سفارت در سریع‌ترین زمان ممکن.

آدرس موسسه: تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران،خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، بوستان 7 غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه 8، واحد 23

شماره تلفن: 02144272450

12. موسسه مهاجرتی یگانه سفیران دانش

موسسه مهاجرتی یگانه سفیران دانش

موسسه مهاجرتی یگانه سفیران دانش در طول تاسیس خود مهاجران زیادی را از طریق تحصیل به ایتالیا فرستاده است. این آژانس مهاجرتی واجد شرایط کامل برای دریافت ویزا تحصیلی ایتالیا است. این آژانس انواع ویزاهای تحصیلی ایتالیا را به خوبی می‌داند.

اگر شرایط لازم برای مهاجرت را دارید، موسسه مهاجرتی یگانه سفیران را به شما معرفی می‌کنیم. بهترین موسسه مهاجرت برای شما و فرزندانتان ایتالیا می‌باشد. به شما توصیه می‌کنیم برای دریافت ویزای ایتالیا خود و فرزندانتان با متخصصان این موسسه مهاجرتی در تماس باشید.

آدرس موسسه: تهران- خیابان انقلاب- روبروی درب اصلی دانشگاه تهران- خیابان فخر رازی- تقاطع ژاندارمری- ساختمان منشور دانش- پلاک 50- ط 2- واحد 203

شماره تلفن: 02191015412

در آخر

امروزه مهاجران بسیاری که تصمیم به خروج از کشور دارند، این سوال در ذهن آنها ایجاد می‌شود که بهترین کشور برای مهاجرت از طریق کار، تحصیل یا سرمایه گذاری کدام است؟ برای پاسخ به این سوال و تحقیق در مورد شرایط کلی، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز می‌توانیم کشور ایتالیا را به شما به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت معرفی کنیم. امیدواریم در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت توانسته باشیم پاسخ ابهامات و سوالات شما را داده باشیم.

سوالات متداول

1- شرایط مهاجرت چیست؟

همانطور که در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است، شرایط مهاجرت با توجه به اشکال مختلف تحصیل، کار و سرمایه گذاری متفاوت است. برای آگهی بیشتر پیشنهاد می‌کنیم که قسمت شرایط مهاجرت را مجدد مطالعه نمایید. ما در مقاله 10 شرکت برتر مهاجرت به تفصیل به بررسی سوال شما پرداخته ایم. برای آگاهی از این مورد این مقاله را دوباره مطالعه بفرمایید.

2- هزینه مهاجرت به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه مهاجرت نسبت به سایر کشورهای اروپایی کمتر است و عمدتاً به سبک، نوع و محل زندگی فرد بستگی دارد که در متن اصلی مقاله به طور کامل به آن پرداخته شده است.

3- برای مهاجرت به چه مدارکی نیاز دارم؟

تکمیل و تحویل انواع ویزای مهاجرتی ایتالیا، انواع ویزای مورد نیاز، ارائه اصل شناسنامه و پاسپورت، مدرک زبان ایتالیایی و مدرک B2 ایتالیایی از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباطی