اولین رسانه‌ی تخصصی معرفی بهترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری

وکیل

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا [سال 1403] ✅ + لیست 10 تایی

از دیرباز مهاجرت ستون اصلی ایالات متحده بوده و در حال حاضر میلیون‌ها نفر از سراسر دنیا خواهان زندگی در آمریکا هستند. در سال‌های اخیر، تعداد مهاجران در ایالات متحده افزایش‌یافته، به‌گونه‌ای که در سال ۲۰۲۰ درصد مهاجران به ۱۳.۶ درصد رسید! باتوجه‌به مزایای فراوانی که زندگی در آمریکا دارد، قرارگرفتن در مسیر پیچیده قانون مهاجرت می‌تواند بسیار چالش‌برانگیز باشد. تمامی کشورها محدودیت‌هایی را برای ورود افراد غیر اتباع جهت زندگی و کار در کشور خود قائل می‌شوند. حال رعایت‌نکردن این محدودیت‌ها منجر به اعمال مجازات‌هایی در حق افراد خارجی خواهد شد. زمانی که فردی به هر دلیلی قصد سفر به کشوری دیگر را داشته باشد باید از قوانین مهاجرت کشور مقصد اطلاع داشته باشد. حال این وظیفه بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا بوده که به افراد، خانواده‌ها و کارفرمایان در این راه کمک کند.
با راهنمایی‌های این فرد، می‌توانید با مجموعه‌ای از قوانین پیچیده، برنامه‌های کاربردی و رویه‌های دولتی روبرو شده و به نتیجه دلخواهتان در امر مهاجرت برسید. قانون مهاجرت دو مسیر اصلی دارد: مهاجرت مبتنی بر خانواده و مبتنی بر تجارت. مورد اول فرایندی است که طی آن فرد برای اقامت دائم در یک کشور خارجی توسط همسر، والدین و اقوام واجد شرایط حمایت مالی می‌شود. مورد دوم فرایندی است که طی آن شخص می‌تواند اقامت موقت یا دائم خود را از کشوری خارجی بر اساس اشتغال، خوداشتغالی یا سرمایه‌گذاری دریافت کند. کمک‌گرفتن از راهنمایی‌های یک نماینده مهاجرت به‌ویژه در زمینه اشتغال امری بسیار مهم است. اکثر کشورها به دلیل محافظت از نیروی کار بومی خود، محدودیت‌های شدیدی را برای سنجش توانایی افراد غیر شهروند جهت کار اعمال می‌کنند.
در بسیاری از موارد شرکتی که قصد دارد یک فرد خارجی را استخدام کند باید علاوه بر مقامات کار از مقامات مهاجرت نیز مجوز بگیرد. به دلیل پیچیدگی‌های این فرایند، توصیه می‌شود فردی مطمئن و باتجربه را کنار خود داشته باشید که به کارهای حقوقی و قانونی شما رسیدگی کند. البته کار یک مباشر مهاجرتی تنها در دریافت ویزا و سایر مجوزهای دولتی خلاصه نمی‌شود. زمانی که فردی خارجی وارد آمریکا می‌شود با مسئولیت‌های مهمی مانند ثبت‌نام در پلیس محلی، مقامات مالیاتی، بیمه و غیره روبرو می‌شود. حال رعایت‌نکردن این مسئولیت‌ها می‌تواند منجر به جریمه یا محدودیت در سفرهای آینده فرد شود.

مهاجرت به آمریکا

فهرست مطالب

۷ روش محبوب برای مهاجرت به آمریکا

راه‌های مختلفی برای مهاجرت به کشور آمریکا وجود دارد که در زیر معروف‌ترین آنها برای شما آورده شده است:

۱- مهاجرت خانوادگی

قانون مهاجرت مجموعه‌ای پیچیده از مقررات قانونی بوده که با انبوهی از یادداشت‌ها و دستورالعمل‌های اداری ترکیب شده است. به‌عبارت‌دیگر، امور مهاجرتی شبیه هزارتویی است که طی‌کردن آن حتی برای متخصصان حقوقی اما بی‌تجربه در این زمینه نیز دشوار است. از طرفی برخی از افراد فکر می‎کنند مهاجرت خانوادگی نسبت به سایر روش‌های مهاجرتی راحت‌تر بوده درحالی‌که این باور کاملاً غلط است. باید این واقعیت را قبول کنید که پیچیدگی‌های قوانین مهاجرت به دلیل فشارهای سیاسی، تغییرات اداری و غیره در طول زمان افزایش می‌یابد. با وجود این موارد، هنوز هم فکر می‌کنید می‌شود به‌تنهایی و بدون کمک‌گرفتن از شخصی آگاه برای مهاجرت اقدام کرد؟

۲- مهاجرت کاری

یکی دیگر از محبوب‌ترین راه‌های مهاجرت از نظر مهاجران، مهاجرت کاری است. در طی این مسیر، افراد توسط کارفرمایان خصوصی در آمریکا برای انجام مشاغلی خاص استخدام می‌شوند. واجد شرایط بودن شخص برای مهاجرت کاری صرفاً بر اساس تمایل کارفرما به استخدام کارمندی بوده که توانایی بالاتری نسبت به یک فرد آمریکایی دارد. به همین دلیل است که از عنوان «فرصت شغلی خاص» برای این جایگاه استفاده شده است.

۳- مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

درخواست‌های مهاجرتی سرمایه‌گذاران خارجی با عنوان ویزای مهاجرتی EB-5 نیز شناخته می‌شوند. این ویزا به بسیاری از مهاجران و خانواده‌هایشان کمک می‌کند تا به طور دائم به آمریکا مهاجرت کنند. علاوه بر این، به ایجاد مشاغل جدید و کمک به توسعه صنعتی در جوامع جدید نیز کمک می‌کند. در حال حاضر ویزای سرمایه‌گذار EB-5 به دلیل مزایایی همچون اخذ گرین کارت، بسیار محبوب شده است. متقاضیان ویزای EB-5 نیازی به هیچ‌گونه حامی مالی و سطح بالای زبان انگلیسی ندارند. علاوه بر این، با داشتن حداقل شرایط تحصیلی و دوره‌های انتظار کوتاه‌مدت، برخلاف سایر ویزاها نیز قابل‌دستیابی هستند.

روش‌های محبوب مهاجرت به آمریکا

۴- اخذ پناهندگی

طبق قوانین آمریکا، به تبعه‌ای خارجی که فاقد اقامتگاه معمولی و ترس موجهی از آزار و شکنجه در کشور خود باشد، ویزای پناهندگی تعلق می‌گیرد. این آزار و شکنجه‌ها باید به دلایلی همچون عقاید سیاسی، نژاد، مذهب، ملیت یا عضویت در یک گروه اجتماعی خاص باشد. به افرادی که با یکی از دلایل اشاره شده روبرو باشند، ویزای پناهندگی داده می‌شود.

۵- ویزای غیرمهاجرتی

برای پذیرش در ایالات متحده، یک فرد خارجی باید ویزای مهاجرت یا ویزای غیرمهاجرتی داشته باشد. در حالت معمول ویزاهای غیرمهاجرتی برای اهداف اشتغال موقت یا تحصیل در آمریکا ارائه می‌شوند.

۶- فرزندخواندگی بین‌المللی

قوانین مهاجرت آمریکا دارای سه روش برای به فرزندخواندگی گرفتن فردی غیر شهروند و از کشوری دیگر است. دو روش اول فرزندخواندگی بین‌المللی تنها برای شهروندان آمریکایی بالای ۲۵ سال اعمال می‌شود.

۷- ویزای نوجوان مهاجر

برخی از مهاجران زیر ۲۱ سال ممکن است واجد شرایط ویزای ویژه نوجوانان مهاجر (SIJS) باشند. نوجوان مهاجر می‌تواند برای دریافت اقامت دائم در رده EB-4 درخواست بدهد.

به چه کسی می‌گویند وکیل مهاجرت؟

یک حقوق‌دان مهاجرت در حقیقت یک نماینده آموزش‌دیده در زمینه قانون بوده که می‌تواند در جهت رسیدگی به امور مهاجرتی استخدام شده و در کنار متقاضیان مهاجرت باشد. این افراد که متخصصان حقوقی هستند تخصص بالایی در قانون مهاجرت داشته و از تمام قوانین و شرایط آن اطلاع دارند. قانون مهاجرت یک حوزه حقوقی بسیار تخصصی بوده که به حقوق و تعهدات قانونی اتباع خارجی می‌پردازد. در ساده‌ترین حالت یک وکیل مهاجرت می‌تواند نگرانی‌های شما را در مسائل درخواست ویزا، گرین کارت، شهروندی، جلوگیری از دیپورت و غیره برطرف کند.

فرق کلیدی مشاور مهاجرتی و وکیل مهاجرت

یک مشاور نیز به‌مانند وکیل در خصوص شیوه‌های مختلف مهاجرت اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. حال سؤال پیش می‌آید که پس تفاوت بین مشاور و وکیل مهاجرت در چیست؟ در زیر کارهای اصلی هر یک را به طور کوتاه توضیح می‌دهیم تا به تفاوت این دو شغل پی ببرید:

تفاوت مشاور مهاجرتی و وکیل مهاجرت

مشاور مهاجرتی

یک مشاور در امر مهاجرت می‌تواند به شما راهنمایی و مشاوره‌های را در زمینه‌های مختلف حقوقی ارائه بدهد. این افراد معمولاً توسط مشاغل برای مشاوره در مورد مسائل حقوقی استخدام می‌شوند. مشاوران می‌توانند در برخی موارد در تهیه پیش‌نویس قراردادها یا مذاکره معاملات مشارکت داشته و شما را راهنمایی کنند.

وکیل مهاجرت

این فرد از تمام موارد موجود در قانون مهاجرت کشور مقصد مطلع است و می‌تواند تمام موارد موردنیاز را در اختیار افراد قرار بدهد. یک حقوق‌دان مهاجرتی می‌تواند در تهیه درخواست ویزا و مسائل مربوط به اخذ شهروندی جلسات مشاوره مهمی را برگزار کند. این شخص می‌تواند به نیابت از موکلان خویش در جلسات دادگاه شرکت کرده یا آنها را برای دادگاه آماده کند و در کنارشان باشد. به طور خلاصه، یک وکیل این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در طی‌کردن فرایند مهاجرتی خود بهترین شانس موفقیت را داشته باشید.

وظایف شگفت‌انگیز بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل‌های مهاجرتی نقش بسیار مهمی را برای به سرانجام رساندن پرونده‌های مهاجرتی به عهده دارند. این افراد می‌توانند در موارد زیر کمک بسیار مفیدی برای مهاجران باشند:

 • کمک به افراد و مشاغل برای ارتباط‌گرفتن با مقامات همچون اداره مهاجرت، گمرک، خدمات شهروندی و مهاجرت آمریکا
 • کمک به اتباع خارجی که در آمریکا زندگی یا کار می‌کنند.
 • کمک به افرادی که می‌خواهند به طور قانونی وارد آمریکا شوند.
 • ارائه‌دادن مشاوره حقوقی جهت درخواست‌های ویزا و گرین کارت
 • حضور در جلسات اداری یا دادگاه‌های مهاجرتی به نیابت از موکلان خود
 • کمک به افرادی که با چالش‌های قانونی همچون بازداشت یا اخراج مواجه هستند.
 • ارائه مشاوره حقوقی و توصیه‌هایی در مورد قوانین و سیاست‌های مهاجرتی در آمریکا
 • کمک به متقاضیان در درک انتخاب‌های مهاجرتی‌شان مانند انواع ویزا، گرین کارت، درخواست شهروندی و غیره.
 • تهیه پیش‌نویس و ارسال درخواست‌ها و دادخواست‌های مهاجرت همچون مدارک پشتیبان از طرف موکلین خود
 • دفاع از موکلین در دادگاه مهاجرت و تجدیدنظر هنگام مواجه‌شدن مهاجر با اخراج
 • حمایت از افراد در گفتگو با مقامات مهاجرت و سایر طرف‌های درگیر در روند مهاجرت
 • در جریان گذاشتن افراد از تغییرات و تحولات قوانین و رویه‌های مهاجرتی ایالات متحده
 • ارائه مشاوره‌های مناسب و کاربردی متناسب با شرایط موکلین
 • حفظ رازداری و رعایت موازین اخلاقی و رعایت مقررات قانونی

وظایف شگفت‌انگیز یک نماینده مهاجرتی

داشتن کارگزار مهاجرتی در چه مواردی کمک‌کننده است؟

برخی از مواردی که بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا می‌تواند برای اخذ ویرای شما کمک کند شامل موارد زیر است:

 • درخواست‌های پناهندگی
 • درخواست‌های مهاجرت خانوادگی
 • دادخواست‌های تحت قانون خشونت علیه زنان (VAWA)
 • کمک به اخذ تابعیت و رسیدگی به مشکلات مربوط به تابعیت
 • دفاع از تبعید و اخراج مهاجران
 • کمک به اخذ ویزای U (ویزای قربانیان فعالیت‌های مجرمانه) و ویزای T (ویزای مربوط به قاچاق انسان)
 • اخذ ویزای EB-5 برای سرمایه‌گذاری
 • اخذ ویزای EB-1A برای اشتغال خارجی‌های دارای توانایی فوق‌العاده
 • اخذ ویزای EB-1C برای کارمندان انتقالی درون شرکتی
 • اخذ ویزای EB-2 برای افراد دارای حداقل مدرک کارشناسی‌ارشد
 • اخذ ویزای EB-3 برای کارگران ماهر
 • اخذ ویزای EB-4 ویژه مهاجران
 • اخذ ویزای H-1B برای شغل‌های تخصصی
 • دریافت ویزای H-3 ویژه کارآموزان
 • دریافت ویزای L-1A برای کارهای مدیریتی یا اجرای انتقالی
 • دریافت ویزای L-1B مناسب افراد با دانش تخصصی
 • دریافت ویزای E-1 برای تجارت و کارهای مرتبط
 • دریافت ویزای E-2 یک نوع ویزای کاری مرتبط با سرمایه‎گذاری
 • دریافت ویزای E-3 یک نوع ویزای کاری برای اتباع استرالیا
 • اخذ ویزای O-1 ویزایی برای مهاجران دارای توانایی فوق‌العاده
 • اخذ ویزای R-1 مناسب کارگران مذهبی
 • اخذ ویزای TN مناسب برای ملیت‌های کانادایی و مکزیکی و جزو متخصصان نفتا

موارد اشاره شده تنها برخی از نمونه‌های اخذ ویزا بوده که یک مأمور مهاجرتی می‌تواند توصیه‌های مناسبی را در خصوص آنها به شما ارائه بدهد. برای آشنایی با هر یک از این موارد و آگاهی از بهترین روش برای مهاجرت خود، نیازمند بهره‌گیری از مشاوره و راهنمایی‌های فردی آگاه خواهید بود. برای پیداکردن این افراد می‌توانید از سایت برتر ویزا کمک بگیرید. این سایت با ارائه اسامی بهترین وکلا در امر مهاجرت به شما کمک می‌کند تا وکیل دلخواهتان را متناسب با نیاز مهاجرتی‌تان پیدا کنید.

کمک‌های کارگزار مهاجرتی

چرا برای مهاجرت باید وکیل استخدام کرد؟

استخدام بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا در حالت کلی یک تصمیم هوشمندانه است. وکالت حقوقی مؤثر می‌تواند در زمان صرفه‌جویی کند، از اشتباهات پرهزینه جلوگیری کرده و کمک کند تا فرایندهای پیچیده را به‌درستی طی کنید. وکلا می‌توانند مشاوره‌ای دقیق و شخصی را مطابق با مقررات جاری ارائه بدهند. این افراد می‌توانند برنامه‌های کاربردی مؤثری را آماده کنند تا به مشتریان کمک کند از رد درخواست یا دریافت اطلاعات بیشتر جلوگیری کنند.
مباشران مهاجرتی به شما کمک می‌کنند تا برای مصاحبه خود آماده شوید و بر موانع قانونی مختلف غلبه کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده و همیشه در معرض تغییر است، برای همین سازمان‌های دولتی به طور فزاینده‌ای از بازداشت و اخراج مهاجران حمایت می‌کنند. حال این موارد در صورت ناآگاهی یک فرد می‌تواند منجر به خسارات جبران‌ناپذیری برای او شود.

وکیل مهاجرت چه کاری می‌تواند برای شما انجام بدهد؟

یک وکیل به‌عنوان یک همیار در کنار مهاجرانی خواهد بود که قصد شروع زندگی جدیدی در آمریکا دارند. این افراد متخصص می‌توانند مشاوره شخصی ارائه داده، گزینه‌های بالقوه را توضیح بدهند و به افراد در انتخاب بهترین مسیر کمک کنند. علاوه بر این می‌توانند اهداف بلندمدت افراد را در نظر داشته و آنها را برای دستیابی به فرصت‌های شغلی و اخذ شهروندی راهنمایی کنند.
آنها در طی این مسیر فرایندهای پیچیده درخواست ویزا یا گرین کارت را به زبانی ساده برای مهاجران توضیح می‌دهند. در این صورت افراد می‌توانند قوانین و مقررات مربوطه را به‌خوبی درک کرده و از مراحل بعد آگاه باشند. مهم‌تر از همه، وکلای مهاجرتی به مشتریان کمک می‌کنند تا از اشتباهات پرهزینه‌ای که ممکن است منجر به تأخیر در روند پرونده شود، دوری کنند.
داشتن وکیل امری ضروری محسوب نمی‌شود؛ اما آیا مطمئن هستید که می‌توانید به‌تنهایی از پس تمامی مراحل مهاجرت برآیید؟ یادتان باشد که استخدام یک وکیل می‌تواند به‌مانند یک سرمایه‌گذاری برای شما باشد. این فرد درصورتی‌که شایسته و قابل باشد می‌تواند از مسیرهای پر استرس، رویه‌ها و تشریفات اصلی مهاجرت به‌خوبی عبور کند. علاوه بر این می‌تواند با ارائه مشاوره و راه‌حل‌های استراتژیک بسیاری از کارهای وقت‌گیر و سخت را به‌سهولت و بدون دردسر انجام بدهد.

آشنایی با عوامل مهم در ردشدن درخواست ویزا

معافیت‌های مهاجرت می‌تواند به دلایل مختلفی رخ بدهد که در نهایت منجر به عدم‌پذیرش و صلاحیت فرد برای دریافت ویزاهای مهاجرتی خواهد شد. این معافیت‌های مهاجرتی عموماً به دلایل زیر رخ می‌دهد:

 • تقلب در کارهای مهاجرتی
 • ارائه نادرست اطلاعات
 • عنوان‌نکردن یک حقیقت بسیار مهم در پرونده
 • داشتن سابقه جنایی و کیفری
 • دلایل مربوط به سلامت

چرا پرونده‌ها با تأخیر در مهاجرت روبرو می‌شوند؟

همه ما می‌دانیم که یکی از روندهای اصلی طی‌کردن مسیر مهاجرت «انتظار» است. اما بسیاری از مواقع این انتظار برای موارد مسخره‌ای رخ می‌دهد و باعث می‌شود افراد برای مدت‌زمان طولانی در بلاتکلیفی بمانند. در این صورت می‌گویند پرونده دچار گیر و مشکل شده و نیاز به یک سری اقدامات دارد. دلایلی که منجر به ایجاد مشکل در پرونده می‌شود عموماً شامل موارد زیر است:

 • جزئیات پرونده ناقص باشد.
 • از هیچ استراتژی قوی در طی‌کردن مسیر مهاجرت استفاده نشده باشد.
 • به‌درستی شکایتی برای رسیدگی به امور پرونده آماده نشده باشد.
 • پیگیری‌های لازم انجام نشده باشد و قصور از طرف مهاجران باشد.
 • و غیره

تاخیر در روند مهاجرت

هزینه وکیل مهاجرت چقدر است؟

هزینه‌های دریافتی یک وکیل مهاجرت می‌تواند بر اساس موارد مختلفی تعیین شود. از جمله این موارد می‌توان به نیاز خاص مشتری، تجربه و شهرت وکیل و منطقه جغرافیایی اشاره کرد. وکلا معمولاً یک سری هزینه‌های اضافی برای عواملی مانند تشکیل پرونده به طور اضافی دریافت می‌کنند. البته تمام این موارد باید در قراردادی که روز اول توافق می‌شود به‌وضوح ذکر شده باشد.
در کنار این موارد خدماتی مانند پر کردن فرم، درخواست گرین کارت و درخواست تابعیت نیز می‌تواند شامل هزینه‌های وکالت و پرونده باشد. برای اخذ برخی از ویزاهای کار یا گرین کارت، ممکن است کارفرما مسئول پرداخت بخشی از این هزینه‌ها باشد. در کنار این موارد هزینه موقعیت‌های پیچیده‌تر مانند درخواست پناهندگی و دفاع از اخراج می‌تواند متناسب با شرایط فرد متغیر باشد. یادتان باشد که تمامی وکلا به طور ساعتی دستمزد خود را دریافت نمی‌کنند. برعکس بسیاری از آنها هزینه‌های ثابتی را دریافت خواهند کرد.

چرا به راهنمایی بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا نیاز دارید؟

شاید یکی از متداول‌ترین دلایل عدم موفقیت بسیاری از متقاضیان هنگام درخواست مهاجرت به آمریکا، ثبت نامناسب درخواست‌ها یا ناکافی بودن مدارک آنها باشد. رسیدگی به فرایند درخواست ویزا هم می‌تواند دلهره‌آور باشد هم زمان‌بر؛ بنابراین توصیه می‌شود یک وکیل باتجربه را برای رسیدگی به کارهای خود استخدام کنید. برای اطمینان از مؤثربودن درخواست متقاضی و واجد شرایط بودنشان، وکلای مهاجرت باید با بسیاری از موارد مهاجرت آشنایی داشته باشند.
قوانین مهاجرت به آمریکا به‌مانند سایر کشورها هرازچندگاهی تغییر می‌کند و وظیفه اصلی یک قانون‌دان مهاجرت این است که از این تغییرات آگاه باشد. یک وکیل خوب باید از برداشتن اولین قدم شما برای کارهای مهاجرت تا زمان حضورتان در مصاحبه، شما را راهنمایی کرده و در کنارتان باشد. ازآنجایی‌که تمام برنامه‌های کاربردی مهاجرت نیاز به اثبات واجد شرایط بودن دارند، تعیین اینکه چه چیزی و کجا باید ارائه شوند امری مهم است.

اسرار حیرت‌انگیز استخدام وکیل که باعث مهاجرت شما می‌شود!

در نظرداشتن موارد زیر می‌تواند منجر به تشویق شما در استخدام بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا شود:

 • تضمین دریافت گرین کارت، اخذ ویزا و دریافت شهروندی
 • مقابله با تأخیرهای غیرمنطقی در سیستم حقوقی
 • طی‌کردن سیستم مهاجرت پیچیده و اغلب ناعادلانه بدون هیچ نگرانی
 • حضورنداشتن در مصاحبه‌های خودسرانه و تبعیض‌آمیز
 • روبرو نشدن با تأخیرهای بی‌پایان و کارهای اداری
 • نداشتن هزینه‌های سرسام‌آور بایگانی
 • طی‌نکردن فرایند پیچیده درخواست مهاجرت
 • بهره‌مندی از مشاوره صادقانه، مفید و صریح
 • درصد موفقیت بسیار بالا در امور مهاجرتی
 • جلوگیری از مشکلات، اشتباهات و اتلاف وقت
 • پردازش سریع‌تر پرونده مهاجرتی در زمان مناسب
 • افزایش شانس موفقیت در اخذ ویزا و شرایط دیگر
 • داشتن تمرکز بیشتر بر روی کارهای شخصی

با درنظرداشتن هر یک از موارد بالا می‌توانید متوجه شوید که حضور یک نماینده قانونی چقدر برای شما کمک‌کننده خواهد بود. با دنبال‌کردن توصیه‌های تخصصی و مستقیم وکلای مهاجرتی می‌توانید هر چه سریع‌تر به اهداف مهاجرتی خود برسید.

اسرار حیرت‌انگیز استخدام وکیل مهاجرتی

آیا داشتن وکیل مهاجرت، روند کارها را تسریع می‌بخشد؟

درست است که وکیل مهاجرت نمی‌تواند نتیجه خاصی را تضمین کند؛ اما به طور حتم می‌تواند پرونده شما به طور مؤثرتری به نتایج خوب برساند. برخی از کارهای مهاجرتی هستند که نیازمند یک سری انتظارات هستند و نایب شما نمی‌تواند روند مهاجرتی آنها را تسریع ببخشد. بااین‌حال با انجام پیگیری‌های مناسب می‌تواند مسیر پرونده شما را به‌درستی هدایت کند. یک کارگزار مجرب به شما در جمع‌آوری و تهیه مدارک لازم، تشکیل فرم‌های مناسب و رعایت تمام مهلت‌ها لازم کمک می‌کند. علاوه بر این می‌تواند به شما در درک حقوق و گزینه‌های قانونی‌تان کمک کرده و در طول این فرایند شما را راهنمایی و پشتیبانی کند.

۷ مزیت داشتن بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا در کنار خود

مزایای بسیاری را می‌توان برای استخدام بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا عنوان کرد که در زیر به ۷ مورد آن اشاره می‌کنیم:

 1. وکیل به‌ندرت اشتباه می‌کند: یکی از دلایل اصلی رد درخواست ویزا پر کردن فرم‌ها با اطلاعات نادرست یا ناقص است. فرقی ندارد برای درخواست کدام یک از ویزاها اقدام می‌کنید درهرصورت وجود اطلاعات نادرست در پرونده شما از اهمیت بالایی برخوردار است. ازآنجایی‌که کارهای اداری معمولاً پیچیده‌های خاص خود را دارند، بدون کمک یک متخصص در نهایت ممکن است اشتباهات زیادی انجام بدهید. یک وکیل مهاجرت، باتجربه خود بهترین موقعیت‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا مشکلی در درخواست شما پیش نیاید.
 2. مدافع خوب در امور مهاجرت تجربه دارد: اینکه یک وکیل به کارهای مهاجرتی شما رسیدگی کند نشان‌دهنده این است که می‌تواند به‌راحتی کار شما را پیش ببرد. سطح تخصص و تجربه‌ای که وکلای مهاجرت در طول سالیان به دست می‌آوردند منجر به پختگی و کارکشتگی آنها در امر مهاجرت خواهد شد. این افراد درک روشنی از نحوه عملکرد سیستم مهاجرت داشته و می‌دانند که برای انجام درخواست شما چه کاری باید انجام بدهند. وجود تجربه و تخصص آنها می‌تواند کل فرایند را برای شما ساده‌تر و سریع‌تر کند.
 3. وکلا دارای شگردهایی در بررسی مجوزها و مقررات هستند: وکلای باتجربه مهاجرت می‌دانند که در هر مرحله باید منتظر چه اتفاقی باشند. آنها شگردها و روش‌های خاص خود را برای رسیدگی به پرونده‎تان داشته و به‌خوبی نسبت به رسیدگی امور مهاجرتی وارد هستند. یک وکیل، پرونده شما را به‌دقت بررسی می‌کند و مشکلات بالقوه‌ای که منجر به تأخیر یا رد درخواستتان می‌شود را شناسایی و اصلاح می‌کند.مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت
 4. وکلای مهاجرت عموماً گران نیستند: یک تصور عمومی وجود دارد که افراد فکر می‌کنند نمایندگان مهاجرت دستمزدهای بالایی دارند و به همین دلیل به دنبال استخدام وکیل نمی‌روند. درست است که برخی از وکلا دستمزد بالایی دارند؛ اما همیشه این‌طور نیست. برعکس بسیاری از وکلا نسبت به خدماتی که ارائه می‌دهند هزینه‎های معقولی از موکلین خود دریافت می‌کنند. بهتر است به‌جای هزینه‌های اضافی برای درخواست رد ویزا، یک‌بار روی یک وکیل حرفه‌ای سرمایه‌گذاری کنید تا کارهایتان به‌درستی انجام شود.
 5. مباشر مهاجرتی روند مهاجرت شما را سرعت می‌بخشند: فرایند مهاجرت به دلیل کاغذبازی‌های بسیار، طولانی و خسته‌کننده است، به‌خصوص اگر کسی به شما کمک نکند. اگرچه ممکن است یک وکیل نتواند در عرض چند دقیقه به درخواست شما رسیدگی کند، اما قطعاً روند کار را سریع‌تر پیش می‌برد. این افراد به دلیل تعهدی که دارند مطمئن می‌شوند تا پرونده شما در زمان مناسب حل‌وفصل شود و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهند.
 6. پیشبرد صحیح روند تجدیدنظر: تمامی درخواست‌های مهاجرت برای اولین‌بار با موفقیت انجام نمی‌شود. اگر احساس می‌کنید که درخواستتان به طور ناعادلانه رد شده پس حق دارید درخواست تجدیدنظر کنید. یک وکیل مهاجرت می‌تواند دلیل رد درخواست شما را بفهمد و توصیه‌هایی را به شما ارائه بدهد.
 7. حفظ حقوق خود: یک وکیل تضمین می‌کند که تمام حقوق شما در طول فرایند درخواست ویزا رعایت شود. هیچ مقام مهاجرتی نباید با شما با بی‌احترامی رفتار کند یا به‌عنوان یک شهروند درجه‌دو به شما نگاه کند. هر گونه نقض حقوق اولیه می‌تواند منجر به شکایت علیه افسر مهاجرت شود.

پیامدهای مهاجرت با وجود محکومیت‌های کیفری چیست؟

زمانی که فردی غیرتبعه دارای محکومیت‌های کیفری باشد اغلب با عواقبی سخت روبرو خواهد شد. احتمال اینکه این افراد از کشور مقصد اخراج شوند، از نزدیکان خود جدا شده و برای همیشه از مزایای مهاجرت محروم شوند بسیار زیاد است. همان‌طور که ملاحظه کردید عواقب دشواری در انتظار فردی خواهد بود که با سابقه کیفری روبرو باشد. حال برای تسهیل امر کارهای مهاجرت، این فرد باید با یک وکیل حاذق و متبحر مشاوره داشته باشد. وکیل مربوطه باید سابقه درخشانی در دفاع از موکلین خود داشته باشد تا بتواند با موفقیت پرونده فرد را به نتایج مثبت برساند.
ازآنجایی‌که رسیدگی‌نکردن به کارهای پرونده نتایجی منفی را در پی خواهد داشت، شدیداً استخدام یک وکیل کمک بسیاری به فرد مهاجر خواهد کرد. مشورت با یک مدافع، کمک می‌کند تا وی پیامدهای احتمالی محکومیت را تعیین کند و راهنمایی‌های مناسب را برای جلوگیری از پیش آمدهای بد بگیرد. علاوه بر این بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا می‌تواند بسته به مورد خاص، کمک کند تا مسائل مربوط به اخراج به‌درستی حل شود. یک وکیل باید دارای تخصص بالا، توجه بی‌عیب‌ونقص به جزئیات و قدرت تجزیه‌وتحلیل کامل حقایق را داشته باشد. داشتن این موارد موجب می‌شود تا وی از توانایی بالایی در امر وکالت برخوردار باشد.

مهاجرت با وجود محکومیت‌های کیفری

چگونه بهترین نماینده مهاجرت به ایالت متحده را پیدا کنیم؟

این سؤال ممکن است ذهن بسیاری از مهاجران را درگیر کرده باشد و نگرانی خاصی در مورد آن داشته باشند. در این بخش چندین کار وجود دارد که می‌تواند روند انجام این کار را برایتان راحت‌تر کند.

 • در ابتدا یک‌سری تحقیقات آنلاین انجام بدهید تا بتوانید بهترین وکیل مهاجرتی را در آمریکا پیدا کنید.
 • به دنبال وکلایی باشید که متخصص رسیدگی به امور مهاجرت بوده و اطلاعات کاملی از قانون مهاجرت دارند.
 • به تجربه وکیل‌هایی توجه کنید که توانایی رسیدگی به پرونده‌های مشابه شما را داشته‌اند.
 • با دوستان، اعضای خانواده یا همکارانی که تجربیات مثبتی از وکلای مهاجرتی داشته‌اند، صحبت کرده و درخواست کنید اطلاعات وکیل خود را به شما بدهند.
 • شبکه‌های اجتماعی معتبر و موثق را برای اطلاعات مدافع در نظر داشته بررسی کنید.
 • تمام خط‌مشی‌های وکلا را بادقت مطالعه کنید تا از شیوه کار آنها مطلع شوید.
 • به غرایز خود در هنگام مشاوره با وکلا توجه داشته باشید.

پس از انجام مواردی که گفته شد باید لیستی از بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا را تهیه کنید. سپس با هر یک از آنها مشورت کرده و در مورد پرونده خود از آنها مشورت بگیرید. صحبت با وکیل می‌تواند به شما کمک کند تا از تخصص، تجربه، رویکرد و سبک ارتباطی آنها مطلع شوید. در طول مشاوره در مورد تجربه، میزان موفقیت، هزینه‌ها و هر گونه مانعی که ممکن است در طول پرونده شما ایجاد شود، سؤال بپرسید. به نحوه پاسخ‌دهی وکیل بسیار توجه داشته باشید، خیلی مهم است که وکیل در هنگام صحبت به شما احساس راحتی و اعتماد بدهد.

سؤالات مهم زمان استخدام وکیل

هنگام بررسی یک وکیل مهاجرت، پرسیدن سؤالات درست امری ضروری است؛ زیرا پاسخ به این سؤالات چیزهای زیادی را در مورد وکیل به شما می‌گوید. وجود جلسات اولیه این فرصت را به مهاجران می‌دهد تا بتوانند وکلای مهاجرت بسیاری را بررسی کنند. آنها می‌توانند در طی این جلسات تعیین کنند که آیا وکیل موردنظر می‌تواند نیازهای آنها را برآورده کند یا خیر. چند سؤال مفید که بهتر است از وکیل‌های انتخابی بپرسید، به شرح زیر است:

 • تجربه شما از پرونده‌های مهاجرتی چیست؟ یک قانون‌دان باتجربه می‌تواند هر مشکلی را پیش‌بینی کرده و راه‌حل‌های مناسبی را برای آنها ارائه بدهد؛ زیرا از قبل با آنها آشنایی دارد. این افراد نقاط ضعف پرونده شما را شناسایی و آنها را اصلاح می‌کنند تا شانستان بالا برود.
 • آیا پرونده‌های مشابه مورد من را انجام داده‌اید؟ خیلی مهم است که مدافع موردنظر ساختار درخواست شما و موارد موردنیاز و مشابه با پرونده شما را بداند. پس به دنبال حقوق‌دانی باشید که پرونده‌های مشابه شما را با موفقیت انجام داده باشد.سؤالات مهم هنگام استخدام وکیل
 • میزان موفقیت پرونده‌های شما چقدر است؟ باید وکیلی را پیدا کنید که سابقه موفقیت بالایی در پرونده‌های مهاجرتی داشته باشد. وکیلی که موفقیت بالایی در پرونده‌های مشابه داشته باشد، بهتر و مؤثرتر به پرونده شما رسیدگی خواهد کرد.
 • هزینه خدماتی که ارائه می‌کنید برای پرونده من چقدر است؟ متناسب با شرایط شما وکیل هزینه متفاوتی از شما دریافت خواهد کرد. پس پیش از هر کاری ساختار هزینه‌های ثابت و متغیر پرونده خود را از قبل بدانید.
 • چگونه با مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کنید؟ از وکلا در مورد راه‌های ارتباطی‌شان با موکلان خود سؤال بپرسید. در این صورت می‌توانید از میزان در دسترس و پاسخگو بودن آنها مطمئن شوید.
 • پرداختی‌ها به چه صورت خواهد بود؟ حتماً در خصوص نحوه پرداخت هزینه‌های وکیل از قبل سؤال بپرسید. در این صورت متوجه می‌شوید که واریزی‌ها به‌صورت یکجا بوده یا می‌توان به‌صورت قسطی و چک هم این کار را کرد.
 • از نظر شما، بهترین نوع مهاجرت برای من کدام است؟ از وکلا در خصوص بهترین مسیری که می‌توانید برای دریافت ویزا طی کنید سؤال بپرسید.
 • پیشنهادهای شما برای رسیدگی به پرونده من چیست؟ با شنیدن پیشنهادهایی که ارائه می‌دهند می‌توانید متوجه شوید که درست می‌گویند یا دروغ. درصورتی‌که پیشنهادها الکی و دروغین باشد به‌سرعت قابل‌تشخیص خواهند بود.
 • از چه استراتژی‌هایی برای پیگیری پرونده مهاجرتی من استفاده می‌کنید؟ وکیل شما باید فردی استراتژیک باشد تا بتواند برای هر چالش و مشکل یک استراتژی قوی داشته باشد. درصورتی‌که وکلا راه‌حل‌های مختلفی برای برطرف‌کردن مشکلات شما داشته باشند، این امر نشان از حرفه‌ای بودن آنها خواهد داشت.

۵ عامل مهم در انتخاب برترین وکیل مهاجرتی

هنگام انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا باید چندین فاکتور مهم را در نظر بگیرید. برخی از مهم‌ترین عوامل در زیر ذکر شده است:

 1. تجربه: قانون مهاجرت امری بسیار پیچیده بوده؛ بنابراین تجربه حقوق‌دان یکی از ضروری‌ترین موارد است. شما به وکیلی نیاز دارید که در رسیدگی به پرونده‌هایی شبیه به شما تجربه داشته باشد. یک وکیل باتجربه با روند، قوانین مهاجرت و سوابق قانونی در مورد پرونده شما آشنایی دارد. پس به دنبال وکیلی باشید که مدت‌زمان قابل‌توجهی به امور مهاجرت رسیدگی کرده و پرونده‌های مشابه شما را با موفقیت انجام داده است.
 2. شهرت: کارکردن با وکیلی که شهرت خوبی دارد بسیار مهم است. در این صورت می‌توانید نظرات و توصیفات آنلاین وی را بررسی کرده تا ببینید مشتریان دیگر درباره او چه گفته‌اند. علاوه بر این می‌توانید با کانون وکلای محلی تماس گرفته و ببینید آیا شکایت یا اقدامات انضباطی علیه او صورت‌گرفته است یا خیر. یک وکیل خوب به دلیل ارائه خدمات حقوقی باکیفیت و دستیابی به نتایج موفق مشتری خود شهرت خواهد داشت.
 3. دسترسی و پاسخگویی: وکیل شما باید همیشه در دسترس و پاسخگو باشد. ارتباط داشتن با وکیل در فرایند مهاجرت بسیار ضروری است؛ بنابراین وکیلتان باید در رسیدگی به مراحل مختلف شما را در جریان بگذارد. حتماً در مورد دردسترس‌بودن وکیل و روش‌های ارتباطی از وی سؤال کنید. یک وکیل خوب به سؤالات شما پاسخ می‌دهد و به طور منظم شما را در جریان پیشرفت پرونده قرار می‌دهد.عوامل مهم در انتخاب برترین وکیل مهاجرتی
 4. هزینه‌ها: وکلای مهاجرت هزینه‌های متفاوتی را دریافت می‌کنند؛ بنابراین از ساختار هزینه‌ها پیش از شروع کار مطلع شوید. برای این کار، درخواست یک توافق‌نامه کتبی حق‌الزحمه کنید که شامل هزینه‌های وکیل و هرگونه هزینه اضافی همچون هزینه‌های تشکیل پرونده باشید. در مورد هر گونه هزینه پنهانی که ممکن است در طول پرونده متحمل شوید سؤال بپرسید. یک وکیل عالی در مورد حق‌الزحمه خود شفاف بوده و اطلاعات روشنی را در مورد هزینه‌های مربوط به پرونده‌تان ارائه می‌دهد.
 5. تخصص: قانون مهاجرت یک حوزه حقوقی پیچیده و تخصصی است. پس به وکیلی نیاز دارید که در قانون مهاجرت تخصص داشته و تجربه رسیدگی به پرونده‌های مشابه شما را داشته باشد. به دنبال وکیلی باشید که سابقه موفقیت‌آمیزی در قانون مهاجرت داشته و از روند مهاجرت درک عمیقی دارد.

۵ اخطار جدی هنگام انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا

درست است که وکلای مهاجرتی باتجربه و قابل‌اعتماد بسیاری وجود دارند؛ اما برخی اخطارها وجود دارد که باید زمان انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا مراقب آنها باشید. در اینجا به برخی از این موارد هشداردهنده اشاره خواهد شد:

 1. عدم تجربه: اگر وکیل انتخابی تجربه‌ای در قانون مهاجرت نداشته یا تجربه کمی داشته باشد، ممکن است پرونده شما را به خطر اندازد. در این صورت یا پرونده با تأخیر انجام خواهد شد یا در بدترین حالت نتیجه‌ای جز اتلاف وقت و هزینه شما نخواهد داشت.
 2. شهرت ضعیف: اگر یک وکیل ناشناس باشد و از مشتریان قبلی نظرات منفی دریافت کرده باشد، فردی مناسب نخواهد بود. برای این کار بررسی‌های آنلاین انجام بدهید و وب‌سایت وکیل یا سایت‌های حقوقی را برای خواندن نظرات مردم چک کنید.
 3. عدم دسترسی: شما به وکیلی نیاز دارید که همیشه در دسترس باشد و به سؤالات شما پاسخ بدهد. اگر دسترسی به وکیل دشوار باشد یا به سؤالات شما به‌موقع پاسخ ندهد، نماینده خوبی نخواهد بود. برای این کار از وکیل در مورد روش‌های ارتباطی و زمان پاسخ‌دهی به موکلین سؤال بپرسید.
 4. عدم شفافیت در هزینه‌های دریافتی: اگر یک وکیل در مورد حق‌الزحمه خود یا هزینه‌های مربوط به پرونده شفاف نباشد، این امر می‌تواند مشکل‌ساز باشد. از وکیلتان یک توافق‌نامه کتبی بخواهید که درون آن در مورد تمامی هزینه‌های موجود به‌علاوه حق‌الزحمه توضیح داده باشد.
 5. ارائه وعده‌های غیرواقعی: هیچ وکیلی نمی‌تواند موفقیت ۱۰۰ درصدی پرونده‌ای را تضمین کند، برعکس باید در مورد نتایج احتمالی پرونده با شما صادق و شفاف باشد. اگر یک وکیل وعده‌های غیرواقعی و دروغین بدهد یا نتیجه خاصی را تضمین کند، باید به کار وی شک کرد. برخلاف این امر وکیل باید نتایج و چالش‌های بالقوه پرونده را عنوان کرده و برنامه‌ای برای غلبه بر آنها داشته باشد.

۵ اخطار جدی زمان انتخاب نماینده مهاجرتی

۷ راه برای تشخیص وکلای کلاهبردار مهاجرتی

متأسفانه، هر وکیل مهاجرتی صادق و قابل‌اعتماد نیست و بسیاری از کلاهبرداران به‌دروغ ادعا می‌کنند که می‌توانند به مسائل مهاجرتتان کمک کنند. بااین‌حال، اگر به‌اندازه کافی تحقیق کنید می‌توانید راه‌هایی را برای شناسایی این افراد پیدا کنید. در این بخش چند نکته برای پیداکردن این افراد آورده شده است:

 1. مراقب افرادی باشید که نتایج را از قبل تضمین می‌کنند یا قول می‌دهند که درخواست شما را سرعت می‌بخشند. فرایندهای مهاجرتی دارای زمان‌های پردازش مشخصی بوده که نمی‌توان آنها را زودتر انجام داد. پس اگر فردی ادعا کرد که می‌تواند این کار را انجام بدهد، دروغ می‌گوید!
 2. به وکلایی که در دفاتر مهاجرتی به شما درخواست حمایت می‌دهند اعتماد نکنید. این دسته از افراد معمولاً در راهروهای دفاتر مهاجرت به دنبال مشتری می‌گردند و اغلب هم هزینه‌ای بیش از توانشان دریافت می‌کنند.
 3. فقط با وکلای مهاجرتی که دارای مجوز، اعتبار و وضعیت خوب در کانون وکلا هستند کار کنید. برای این کار از قبل موارد اخلاقی آنها را بررسی کنید.
 4. قبل از استخدام بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا، خودتان یک سری تحقیقات انجام داده و نظرات مشتریان پیشین وکلا را بخوانید.
 5. مراقب افرادی که قبل از انجام هر کاری، از شما درخواست پول می‌کنند یا بدون ارائه مشاوره حقوقی در تکمیل فرم‌ها به شما کمک می‌کنند، باشید.
 6. مراقب افرادی که ادعا می‌کنند می‌توانند در روند مهاجرتتان به شما کمک کنند؛ ولی تخصص یک وکیل مهاجرت واجد شرایط را ندارند، باشید. این امر به معنای کلاهبردار بودن آنها نیست؛ ولی ممکن است توصیه‌های نادرستی را به شما ارائه بدهند. تنها به وکلای مهاجرتی که دارای تجربه و توانایی بوده و عضو شرکت‌های حقوقی هستند اعتماد کنید.
 7. از وکلای مهاجرتی که به شما توصیه انجام اعمال غیراخلاقی یا غیرقانونی مانند جعل درخواست‌ها یا پرداخت پول به مقامات مهاجرت می‌کنند، خودداری کنید. این کار می‌تواند عواقب ناگواری مانند خراب‌کردن تاریخچه مهاجرت شما، ازدست‌دادن احتمالی ویزا و گرین کارت را در پی داشته باشد. پس به‌جای آن به دنبال وکلای محترم و کاربلد بگردید.

راه‌های پیدا کردن وکلای مهاجرتی کلاهبردار

معرفی ۱۰ وکیل برتر مهاجرت به آمریکا

آمریکا یکی از جمله کشورهایی است که افراد بسیاری خواهان مهاجرت به آن هستند. باتوجه‌به موارد اشاره شده، در طول مسیر مهاجرت، عاقلانه‌ترین کار بهره‌گیری از بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا خواهد بود. در این بخش به معرفی ۱۰ وکیل برتر ایرانی که در زمینه ارائه مشاوره و رسیدگی به امور مهاجرتی خبره هستند خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

۱- دکتر مرجان کسری

وکیل مرجان کسری

وکیل مرجان کسری وکیل پایه یک دادگستری بوده و دارای دفاتر متعدد در شهرهای تهران، نیویورک، استنفورد، دبی و ترکیه است. ایشان بیش از ۲۰ سال سابقه کار با متخصصان حقوقی داشته و مؤسس شرکت حقوقی لامکس هستند. وی به‌خوبی با موکلان سراسر دنیا ارتباط برقرار کرده و یکی از بهترین وکلا در جهت مهاجرت به آمریکا هستند. ایشان به‌خوبی قوانین مهاجرت به امریکا را می‌دانند و می‌توانند در جهت رسیدگی به مسائل حقوقی چالش‌برانگیز مهاجرت همراه شما باشند. وی آگاه به امور مهاجرتی و اقامتی در آمریکا بوده و قادر به ارائه کلیه خدمات لازم برای اخذ ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی امریکا است. ایشان مسلط به دو زبان فارسی و انگلیسی بوده و به‌خوبی قادر به برقراری ارتباط با مهاجران ایرانی هستند.

شماره‌تلفن دفتر تهران: ۰۲۱۷۲۴۱۸۹۰۵

تلفن ثابت نیویورک: +۱۲۱۲۵۰۰۰۹۰۵

شماره ثابت استنفورد: +۱۲۰۳۴۰۰۷۰۶۰

شماره مؤسسه دبی: +۹۷۱۴۵۱۸۲۵۰۰

مکان دفتر واقع در شهر تهران: خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، ابتدای خیابان سلطانی، برج سایه

آدرس دفتر نیویورک: 340 Madison Avenue – 19th Floor – New York, NY 10173

آدرس کمپانی استنفورد: 1177 High Ridge Road – Stamford, CT 06903

نشانی مرکز حقوقی در دبی: Level 20, 48 Burj Gate Tower – Dubai, UAE

۲- بابک حجت

وکیل بابک حجت

وکیل بابک حجت وکیل پایه یک دادگستری بوده و در کشور آمریکا دارای یک مؤسسه حقوقی معتبر هستند. ایشان با دکتر مرجان کسری همکاری داشته و در شرکت حقوقی لامکس با یکدیگر همکاری دارند. علاوه بر این، وی دارای دفاتر مختلف در شهرهای دبی، امارات، استانبول و غیره بوده و به‌عنوان یکی از برترین وکلای ایرانی شناخته می‌شوند. ایشان با وکلای باتجربه و ماهر در شرکت خود همکاری داشته و به ارائه راهکارهای مؤثر در امر مهاجرت می‌پردازند. وی به ۳ زبان فارسی، انگلیسی و عربی مسلط بوده و دارای ارتباطات قوی با وکلای جهانی است. ایشان در خصوص انواع سرمایه‌گذاری در آمریکا تبحر داشته و می‌توانند به شما در جهت مهاجرت به آمریکا کمک کنند.

شماره دفتر شعبه دبی: +۹۷۱۴۵۱۸۲۵۰۰

تلفن ثابت در شهر دبی: +۹۷۱۴۵۱۸۲۵۰۴

تلفن همراه: +۹۷۱۵۰۷۳۲۰۹۰۵

آدرس دفتر واقع در دبی: Level 20, 48 Burj Gate Tower – Dubai, UAE

۳- مرضیه شاهد

وکیل مرضیه شاهد

وکیل مرضیه شاهد وکیل پایه یک دادگستری بوده و مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه اصفهان دریافت کردند. پس از آن به خارج از کشور مهاجرت کرده و از دو دانشگاه کالیفرنیا، برکلی و ناتینگهام، انگلستان فارغ‌التحصیل شدند. ایشان به دو زبان فارسی و انگلیسی تسلط داشته و به‌خوبی می‌توانند با مهاجران داخلی و خارجی ارتباط برقرار کنند. وی عضو کانون وکلای ایرانی آمریکایی بوده و عضو انجمن وکلای مهاجرت آمریکا است. هدف ایشان این است که پروسه مهاجرت را برای متقاضیان به‌گونه‌ای ساده و بدون استرس پیش ببرند که افراد احساس راحتی داشته باشند. وی به‌خوبی شرایط موکلین را درک می‌کنند و بهترین و به‌صرفه‌ترین شیوه‌های مهاجرت را به آنها معرفی می‌کند. ایشان پیش از تأسیس شرکت خود با ۳ شرکت حقوقی معتبر در سانفرانسیسکو در زمینه مهاجرت همکاری داشته و به دادخواست‌های غیرمهاجر و مهاجران می‌پرداختند.

آدرس ایمیل: Shahed@dornalaw.com

شماره تماس: ۹۲۵۲۵۵۰۰۹۰+

آدرس دفتر: Dorna Immigration، 1630 N Main St، Walnut Creek، California CA 94596

۴- سحر موسوی

وکیل سحر موسوی

وکیل سحر موسوی وکیل پایه یک دادگستری بوده و در حال حاضر در آمریکا اقامت دارند. ایشان دفتر حقوقی خود را در کالیفرنیا تأسیس کرده و به ارائه انواع خدمات مهاجرتی همچون اخذ ویزای آمریکا و کارت اقامت دائم می‌‌پردازند. وی در کشور آمریکا یک وکیل رسمی مهاجرت بوده و تاکنون موفق به کسب سوابق درخشانی در زمینه مهاجرت شده‌اند. ایشان جزو یکی از برترین وکلای ایرانی مقیم آمریکا بوده و مسلط به دو زبان فارسی و انگلیسی هستند. وی قادر به مشاوره در زمینه اخذ انواع ویزاهای دانشجویی، کاری، کارآموزی، توریستی، اخذ گرین کارت، تغییر ویزا و غیره است.

آدرس ایمیل: sahar@smousavilaw.com

شماره تماس: ۴۰۸۸۰۰۳۲۳۹+

آدرس دفتر در سن خوزه: The Law Office of Sahar Mousavi، San Jose, CA, USA، San Jose، California، United States

۵- علی بلور

وکیل علی بلور

وکیل علی بلور مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم مدیریت بازرگانی از کشور ایران کسب کردند. سپس مهاجرت کرده و در رشته حقوق ادامه تحصیل داده و از دانشگاه جنوب غربی لس‌آنجلس فارغ‌التحصیل شدند. علاوه بر این، ایشان در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا فعالیت داشته و به مدت ۲۸ سال است که به وکالت و انجام کارهای قانونی مهاجرت می‌پردازند. بسیاری از مهاجرانی که موفق به اخذ ویزای آمریکا شدند، وی را به‌عنوان بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا می‌شناسند.
وی در زمینه قانون مهاجرت، کسب‌وکار و مهاجرت خانوادگی مهارت بالایی داشته و خدمات ارزنده‌ای را به مهاجران ارائه می‌دهند. ایشان شریک مدیریت یک شرکت حقوقی مهاجرتی بوده که دفاتری در لس‌آنجلس و پالم اسپرینگز دارد. وی مدیر منتخب انجمن وکلای مهاجرت آمریکا بوده و عضو هیئت‌امنای شورای مهاجرت آمریکا است. علاوه بر این، ایشان عضو کانون وکلای لس‌آنجلس و کانون وکلای دگرباشان جنسی هستند. ایشان به ۳ زبان فارسی، انگلیسی و اسپانیایی مسلط بوده و موفق به اخذ جایزه حقوقی آمریکا در قانون اساسی دوم شدند.

آدرس ایمیل: ally@americanvisas.net

شماره تماس: ۳۲۳۸۵۷۰۰۳۴+

آدرس دفتر در لس‌آنجلس: 5169 Washington Blvd. Los Angeles, CA 90016

۶- علی پروند

وکیل علی پروند

وکیل علی پروند بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت داشته و فارغ‌التحصیل از دانشکده حقوق جنوب غربی آمریکا است. وی عضو انجمن وکلای مهاجرت آمریکا و عضو انجمن ایالتی کالیفرنیا بوده و از سابقه درخشانی در مهاجرت برخوردارند. ایشان به‌خوبی واقف به امور مهاجرت کاری و خانوادگی بوده و در دفتر حقوقی خویش در کالیفرنیا فعالیت دارند. علاوه بر این موارد، ایشان در دادگاه تجدیدنظر ناحیه ۹ و به‌عنوان عضوی از هیئت تجدیدنظر مهاجرت نیز مشغول به فعالیت هستند. وی مترجم دادگاهی در کالیفرنیا بوده و نسبت به‌تمامی امور مهاجرتی تسلط دارند.

آدرس ایمیل: ali@parvandlaw.com

شماره تماس: ۱۸۱۸۲۴۵۸۴۷۰+

آدرس دفتر در کالیفرنیا: California، Glendale، 459 W Broadway #7، CA 91204

۷- اشکان یکرنگی

وکیل اشکان یکرنگی

وکیل اشکان یکرنگی عضو کانون وکلای کالیفرنیا بوده و بیش از ۷ سال سابقه وکالت دارد. ایشان به ارائه انواع خدمات مهاجرتی به دو صورت حضوری و غیرحضوری می‌پردازند و از ارائه بهترین مشاوره‌ها برخوردارند. وی به ۳ زبان فارسی، انگلیسی و اسپانیایی مسلط بوده و در شهر ایروین دارای دفتر حقوقی معتبر است. ایشان وکیلی صبور، مسئول، معتمد و در دسترس بوده و می‌تواند انتخاب مناسبی برای متقاضیان مهاجرت به آمریکا باشد. وی به تمام امور مهاجرتی تسلط داشته و پرونده موکلین خود را بادقت بررسی می‌کنند و راهنمایی‌های لازم و سودمندی را ارائه می‌‎دهند.

آدرس ایمیل: ayekrangi@yeklaw.com

شماره تماس: ۱۹۴۹۵۳۱۷۹۶۶+

آدرس دفتر در ایروین: California، Irvine، 1 Park Plaza #600، CA 92614

۸- آتوسا وکیلی

وکیل آتوسا وکیلی

وکیل آتوسا وکیلی عضو انجمن وکلا بوده و بیش از ۵ سال سابقه وکالت در زمینه مهاجرت دارند. ایشان در هنگام مشاوره از استراتژی‌های خاص برای رسیدگی به امور مهاجرتی متقاضیان بهره می‌گیرند که بیش‌ترین اثربخشی را داشته باشد. وی یکی از برترین وکلای مهاجرتی در کالیفرنیا بوده و به دو صورت حضوری و غیرحضوری به مشاوره می‌پردازند. ایشان به زبان فارسی و انگلیسی تسلط داشته و ارتباط بسیار خوبی با موکلان ایرانی خود در داخل و خارج از ایران دارند. وی مناسب‌ترین گزینه‌های مهاجرتی را به متقاضیان ارائه می‌دهد و شرایط هر یک را برای دریافت ویزایی خاص می‌سنجد.

آدرس ایمیل: info@usils.com

شماره تماس: ۱۹۴۹۶۶۷۰۹۷۶+

آدرس دفتر در ایروین: California، Irvine، 18662 MacArthur Blvd #200، CA 92612

۹- بابک تقوی

وکیل بابک تقوی

وکیل بابک تقوی وکیل پایه یک دادگستری در کالیفرنیا بوده و معاون ارشد دادستان شهرستان ناحیه اورنج است. ایشان توانستند با تلاش‌های بسیار در طی سال‌های وکالت خود مؤسسه حقوقی معتبرشان را در ایالات کالیفرنیا تأسیس کنند. وی در زمان تحصیل در دانشکده حقوق به‌عنوان منشی قانون در دفتر دادستانی سن دیگو فعالیت داشت. ایشان قادر به رسیدگی پرونده‌های مهاجرتی، دعاوی تجاری، مدنی و دادگستری بوده و توانستند مدرک خود را از دانشکده سن دیگو کسب کنند. علاوه بر این، او توانست مدرک روان‌شناسی و کارشناسی جرم خود را از دانشگاه کالیفرنیا در شهر اروین دریافت کند. ایشان به دو زبان فارسی و انگلیسی مسلط بوده و می‌توانند مشاوره‌های مناسبی را در زمینه مهاجرت به متقاضیان ارائه بدهند.

آدرس ایمیل: amir@taghavilaw.com

شماره تماس: ۷۱۴۳۴۰۴۰۴۰+

آدرس دفتر در کالیفرنیا: California، Santa Ana، 1502 N Broadway، CA 92706

۱۰- بهرام مدائن

وکیل بهرام مدائن

وکیل بهرام مدائن نفر آخر از لیست بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا بوده که قادر به ارائه مشاوره در خصوص انواع روش‌های مهاجرت است. ایشان دارای یک شرکت حرفه‌ای حقوقی بوده و خدمات ارزنده‌ای را در زمینه تجارت و سرمایه‌گذاری در آمریکا به افراد ارائه می‌دهند. وی به مشتریانی که قصد دریافت اقامت از طریق روش‌های سرمایه‌گذاری، اشتغال، تحصیلی و غیره را دارند، مشاوره‌های اولیه رایگان ارائه می‌دهد.

آدرس ایمیل: attorneymadaen@gmail.com

شماره تماس: ۱۷۱۴۷۸۲۷۲۷۵+

آدرس دفتر در آناهایم، کالیفرنیا: California، Anaheim، 2400 E Katella Ave، CA 92806

نتیجه‌گیری

به طور خلاصه، مزایای بسیاری را می‌توان برای استخدام وکیل مهاجرت نام برد که در این مقاله به برخی از آنها اشاره شد. از تخصص حقوقی گرفته تا افزایش شانس موفقیت، یک وکیل مهاجرت نقشی اساسی را در طی‌کردن پیچیدگی‌های سیستم مهاجرت برعهده دارد. افراد برای رسیدگی به امور مهاجرتی خود نیازمند متخصصانی حقوقی هستند که بتوانند آنها را درک کرده و به آنها کمک کنند. بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا برای درک نیازها، ترس‌ها و آرزوهای موکلین خود به‌خوبی وقت می‌گذارد و به حقایق پرونده مهاجرتی آنها رسیدگی می‌کند. استفاده از این رویکرد به وی کمک می‌کند تا نیازهای هر فرد را به‌خوبی درک کرده و از بهترین روش در جهت کمک به رفع نیاز آنها بهره بگیرد. این فرد باید به‌مانند یک‌خانه امن برای موکل خویش عمل کرده و به حفظ آرامش آنها در رسیدگی به فرایند مهاجرت کمک کند.
فرقی ندارد که تازه به فکر مهاجرت افتاده‌اید یا تصمیم به تغییر ویزا و دریافت اقامت دائم آمریکا را دارید، درهرصورت شما نیاز به فردی متخصص در کنارتان خواهید داشت. این فرد یک وکیل متبحر بوده که می‌تواند به‌خوبی کارها و تدارکات لازم را برای اقامت شما انجام بدهد. داشتن یک استراتژی صحیح می‌تواند به روند مهاجرت شما کمک کند تا به نتایج دلخواهتان برسید. به همین دلیل است که یکی از مزایای استخدام وکیل مهاجرت این است که شانس موفقیتتان را افزایش می‌دهد. یک وکیل خوب باید طیف وسیعی از خدمات مهاجرتی مانند اخذ ویزاهای مختلف، دفاع از اخراج، رسیدگی به درخواست‌های شهروندی و غیره را ارائه بدهد.
باتوجه‌به موارد موجود در این مقاله، نظر شما در مورد وکیل چیست؟ به نظر شما کار اصلی وکلای مهاجرتی چیست و شما به‌عنوان یک متقاضی چه درخواستی از آنها دارید؟ لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن

راه های ارتباطی